Сонник Вітрина 😴 наснилася, до чого сниться Вітрина уві сні бачити

Сниться вітрина – вам незабаром підкинуть цікаву задумку, яку потрібно обов’язково здійснити в реальності.

Що спостерігали у вітрині уві сні?

Сниться відображення у вітрині ▼

Якщо уві сні ви бачите у вітрині своє власне відображення – вас дуже скоро підвищать на посаді на роботі.

Уві сні розглядаєте речі на вітрині ▼

Наснилося, що ви розглядаєте якісь речі у вітрині – ви досить нерішуча обличчя, якій дуже складно на чомусь конкретному визначиться.

Яка вітрина приснилася?

Наснилася побита вітрина ▼

За сонником, якщо вітрина вам сниться побита – чекайте фінансові втрати.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Вітрина, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Вітрина уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Привіт, буду дуже вдячна, якщо ви мені допоможете розібратися зі сном.
Мені наснилося ніби я з ін людьми стою перед вітриною магазину, в ній близько 3-х манекенів жіночих в різному одязі, але мені відразу ж подобається тільки один з них, одягнений в біле / молочне плаття з мереживом і перлами, я дістаю фотоапарат і фотографую його, тут за вітриною з’являється чоловік у чорному костюмі і фотографує мене, за тим з’являються в костюмах ще і починають всіх нас фотографувати і потім женуться за нами, ми втікаємо, а я све думаю, що у них є моя фотографія. І тут я опиняюся в цій будівлі з 1-2 з тих, хто гнався, виявляється, це приватний будинок і вони його стережуть. Потім якийсь ін хлопець починає їсти волоські горіхи, вмочуючи їх у йогурт, я набираюся сміливості і теж починаю їх є.

На овочевій базі або в великому овочевому магазині ми з моїм цивільним чоловіком бачили величезну коллічнство яскравих красивих калібрування огірочків і гігантських (з пів-метра) небаченого сорту бананів яскраво зелених і яскраво-жовтих. Огірки ми просто розглядали, а банани я запропонувала купити, причому, 2 шт.-один зелений, а інший жовтий, але купили чи ні не пам’ятаю

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ