Сонник Вітрильник 😴 приснився, до чого сниться Вітрильник уві сні бачити

Вітрильник – символізує образ свободи і віри в краще.

Де пливе вітрильник уві сні?

Вітрильник уві сні ковзає по гребеню хвилі ▼

Якщо уві сні вітрильник плавно ковзає по гребеню хвилі – значить, що ви сильно втомилися від мирської суєти і вам просто необхідно вирватися на волю.

Що ви робили на вітрильнику уві сні?

Сниться на вітрильнику посеред шторму ▼

Сниться, як ви на вітрильнику виявилися раптом посеред шторму, і вас гарненько пошарпало – сонник говорить, що ви можете показати всю свою неспроможність на роботі, будьте обережніші.

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Вітрильник, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Вітрильник уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я керую вітрильником &# 8212; досить великим кораблем. Але на ньому ще не все люди, які повинні плисти зі мною. Збираюся вийти у відкрите море, трохи походити там і повернутися за супутниками. Однак, вітрильник не рухається з місця. Тоді я згадую про якір, віддаю штурвал помічникові (невисокий огрядний чоловік років 50 &# 8212; відноситься до мене доброзичливо), швидко знаходжу, де тут якір, як його підняти і роблю це (лебідка йде дуже легко). Корабель готовий до відплиття, але вийти в море я так і не встигла &# 8212; прокинулася.

управляла вітрильником уві сні, вітерець був теплий &# 8230; море блакитне чисте, пливла близько берега але при цьому по колу, сонце світило, і гарний чистий пісок на березі&# 8230;. краса кругом але керувала я вітрильником насилу так як вітер мені постійно заважав

Гарний білий вітрильник посередині морської затоки на тлі гір, морська вода спокійного темно-синього відтінку. Загальна картинка на стільки приваблива, що уві сні захотілося сфотографувати цей пейзаж.

на красивому синьо-блакитному морі я спостерігаю два пливуть білих парусника, один великий другий трохи менше, обидва білого кольору, великий пливе німого попереду а за ним поменше, вони дуже ошатні начебто для катання молодят, картина заворожує і це хочеться сфотографувати.море тихе і спокійне.на парсніках нікого немає.

Мені снилося ніби я наречена, багато гостей, але немає нареченого. Після святкування я опиняюся на вітрильнику і сама керую ним, але з якимось чоловіком.

ясний день.я пливу по дуже широкій ріці на невеликому вітрильнику одна . причому з дуже великою швидкістю, дме вітер, волосся розлітаються, я не боюся і мені подобається. на березі стоїть багато народу, всі щось кричать, махають руками . я поступово розвиваю шалено високу швидкість і підпливаю до маленького острівця, який розділяє річку з океаном. натикаюся на нього і починаю перелітати, у мене захоплює подих ..і все, далі кінець

Наснилися вітрильники я за ними спостерігала як вони пропливали вони дуже красиві були два один чисто білий інший шоколадний і блискучий

снився вітрильник, правда без вітрил, що пливе крізь хвилі. мій молодий чоловік, з яким зараз складні відносини або скажімо немає відносин, ним керував або просто зі мій на ньому був. були всі наші друзі

Уві сні йшла по місту і побачила пришвартований білий вітрильник, а я була наречена і зустрічала мого нареченого. Він з’явився на березі в грецькій тозі, а на ногах у нього були сандалі і потім було весілля.

Мені снилося море вночі. Почався сильний шторм. Хвилі були висотою метрів 10. Човни, люди, вода, все перемішалося. я була на березі і спостерігала. Шторм тривав не довго. Все стихло також раптово, як і почалося. На воді залишилося тільки три вітрильника. Вони були цілими (без пошкоджень) і повільно гойдалися на воді. Картина була просто заспокійливою. Я так і залишилася сидіти на березі.

Я і мій чоловік гуляли з собаками по парку. Насправді у нас собак немає, але уві сні це були наші собаки. Ротвейлер, хаскі і лабрадор. Почався дощ і ми зайшли під навіс. Ротвейлер куди то швидко побіг і чоловік пішов його повернути. Більше я його не бачила в цьому сні і собаки теж кудись поділися. Потім в приміщення де я стояла набилося багато людей і я вийшла звідти, пішла по дорозі і опинилася ніби на набережній, і побачила великий білий вітрильник. Він стояв на якорі, зі спущеними вітрилами, на тлі блакитного неба і переливається на сонці води.

Уві сні приснився вітрильник, зроблений власними руками. Сіли в нього, не пам’ятаю з ким, а вітрила якісь маленькі були на пластмасових тоненьких паличках, але при цьому вітрильник плив легко і спокійно. Моє відчуття, перебуваючи в вітрильнику: відчувалося якесь спокій, мені подобалося пливти. шторму не було. Дув попутний вітер. Прокинулася з якоюсь радістю після цього сну.

добрий ранок. Це був хороший сон по відчуттях. Мені приснився паруснік- сувенір в пляшці. Пляшка розбилася і блакитна рідина почала витікати, а вітрила були білі білі. Потім ми пішли гуляти і купатися, я викупалася в домашньому халаті, вода була тепла, мені було радісно. В кінці сну, я вийшла з якоїсь госп-сарайкі, йшов дощ теплий і м’який, росли дуже зелені красиві дерева, я знову промокла, і зустріла чоловіка з дипломатом, який називав мене на ім’я по батькові.

Спочатку я довго тікав від кого то, потім побачив невеликий човен з червоним вітрилом, в ній сиділо двоє хлопців, вони пливли по каналу повз мене, один керував, а другий дивився на мене.Зміна картинки і я вже, з покійним батьком, собераюсь човен, як шаблонну, з паперу тільки велику, повноцінну, але нічого не виходить.Поки я шукав матеріал, щоб все закріпити, батько (навіщо то) обмотав всю корму човна залізним ланцюгом з болтами, я сильно засмутився, поки поки все це розмотував і розкручувати&# 8230; В результаті у мене нічого не вийшло і я прокинувся з почуттям тривоги і образи, а ще, поки я все це робив, я кудись поспішав.

Це був великий вітрильник на причалі куди я піднялася з ким то і я побачила старого знайомого. а поруч на пірсі стояв рибний траулер великий. Сон чорно білий.

стояла на березі і дивилася як вітрила пливли в мою сторону і їх було все більше і більше.А море було темно синього кольору з переходом на блакитні кольори, спокійне.Сон був дуже красивий

Напишіть сюди Ваш сон для тлумачення&# 8230; приснився що я з незнайомим другом увійшов в вітрильник взял2 ланцюга управління і вітрильник слухняно рушив у море і легко плив на мою напрямку.на душі було легко і повне умиротворення

я побачив у вікно, як коричневий вітрильник летів по небу і почав падати за горизонт і вибухнув.

вітрильник зі спущеними вітрилами їхав повз по річці я хотів з фотографувати але не як не виходило і він поплив

Снилося спокійне море, на тлі неба &# 8212; вітрильник з золотисто-червоним вітрилом. Я спостерігала його стоячи на березі.

я з ще трьома товаришами ховаємося на вітрильнику втечею від спільних ворогів.вітрильник швидко ковзає по бухті серед скель, але швидкості не вистачає і вороги біжать по скелях деякі нас наганяють, стрибають в море і намагаються піднятися на борт ми відбиваємось як можемо .насилу нам це вдається . нарешті вітрильник виходить у відкрите море летить по хвилях .ми врятовані.

Вітаю! Вже на протязі 2,5 років мені снитися один і той же сон. Сниться він мені пару раз на місяць. Точно не пам’ятаю, що відбувається до і після, але чітко пам’ятаю, що в моєму сні, за вікном вода. Я живу Санкт-Петербурзі, можливо тому в голові такі картини у снах спливають, але дивно, що цей сон повторюється так часто. Завжди я підходжу до вікна і бачу корабель з червоними вітрилами. З кожним сном, корабель немов все ближче і ближче до вікна. В останній раз він був дуже близько, та так, що я бачила його НЕ цілком. Він як завжди проплив повз. У кожному сні я рвуся, стукаю в це вікно, немов хочу щоб корабель зупинився, щоб він мене помітив, щоб дав мені поплисти на ньому. Але, як завжди, пропливає повз. І після того як він пропливає повз, зникаючи з поля зору остаточно, всередині якась біль. Я починаю плакати і сон обривається. Прокидаюся я після таких снів вночі десь в районі 2-4 годин і завжди з дуже важким станом, немов викачали все життя. Якась слабкість. Слава Богу, що вранці цей стан йде, але мені здається, що цей сон щось значить, щось важливе і поки я не зрозумію це, він не перестане повторюватися&# 8230;
Сподіваюся, ви мені допоможете розгадати загадку цього сну!
Заздалегідь дякую!

Спочатку вітрильник був маленьким, зі мною була дівчина, яка спочатку думала, що він не зможе нас покатати. Але він збільшився в розмірі і ми помістилися на нього вдвох, плавали по спокійному морю. Потім ми перейшли вже на ту частину моря, яка була бурхливою і страшно заходити з вітрильником в таку бурю. Але ми змогли не тільки вистояти, а й проплисти далі і побачили чудовий захід.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ