Сонник вітер в Вікно 😴 приснилося, до чого сниться вітер в Вікно уві сні бачити

Якщо вам приснилося, дме вітер у вікно – будьте готові, що незабаром ваша доля почне перетворюватися, з’явиться багато нововведень.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився вітер в Вікно, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться вітер в Вікно уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

сильний вітер за вікном.я закриваю його. ламається ручка вікна. але я все . таки зуміла закрити вікно. з’являється людина і пред’являє борг на велику суму грошей. потім ми розбираємося. ми борг зменшується в рази.

Вночі прийшла в будинок до знайомих і зрозуміла, що всі вікна відкриті і дуже сильний вітер розвиває штори. Чула сильний гул вітру. Все в будинку спали. Я ходила і закривала всі вікна, дивуючись, що вітер нікому не заважає крім мене. Сон був в темних, але кольорових тонах.

Спочатку дивилася з вікна на дуже сильний вітер потім дерево розбило одну стулку вікна, я вела свою дитину від призахідного в кімнату дерева, потім ця стулка була чим те занавешана, і все це було як в реалі, моя квартира, вид з вікна, моя дитина , і тоді думала ось буде привід поміняти вікно на нове! Всього не пам’ятаю

Доброго дня.відчула холод.Побачила євро вікно не до кінця закрито.Намагалася закрити, але заважав сильний вітер і сила, яка намагалася проникнути в будинок.Час ніч зі сну.В кімнаті світло.На вулиці темно і скажена стихія.спасибі.

Доброго дня. Сьогодні приснилося, що я стою поруч з віконцем, від якого тягне холодом. Відкриваю штору і бачу, що вгорі з кватирки дуже сильно дме холодний вітер, хоча перша кватирка щільно закрита. Я відкриваю першу кватирку і бачу, що друга кватирка відкрита і вся покрита товстим шаром прозорого льоду, через який яскраво світить сонце. Я закрила другу кватирку, причому навіть чула хрускіт і бачила, як лід кришиться в тому місці, де клямка. Потім закрила першу кватирку і стало тепло. Скрізь було чисто і світло. всі. Вікна у мене вже давно пластикові, навіть незнаю, чому наснилося старе дерев’яне двухрамні вікно. Заздалегідь дякую за тлумачення сну. спасибі.

На вулиці дув сильний вітер, я вийшла на вулицю і мало не полетіла. Папа допоміг мені ми зайшли додому. Тут я бачу що на вулиці стоїть хлопець який мені подобається. Відчинила двері і покликала його прокричав його ім’я, і ​​він зайшов додому.

Доброго дня ! Мені снився сильний вітер зі снігом за вікнами в будинку Перейшла уві сні в іншу кімнату де менше вітер чути

У будинку покійної бабусі відкрилася від вітру стулка в вікні, намагаюся закрити але виявляється клямка зламана і немає можливості закрити вікно, в сутінках дме вітер

Подув сильний теплий вітер з чоловіком стали закривати кватирки в одній кімнаті з зовні і всередині в інших тільки всередині закрили і прокинулася

СИЛЬНИЙ ВІТЕР.Я БАЧУ, ЩО ВІКОННА РАМА ПОЧИНАЄ Зверху відкривається І ПАДАТИ .ВІКНО зашторені ЧИМОСЬ СВІТЛИМ, НЕ ПРОЗОРИМ. У ЩІЛИНУ Б’Є СЛІПУЧИЙ СВІТЛО. Я встигаю УТРИМАТИ ВІКНО, ЩОБ ВОНО НЕ ВПАЛО.

В гості зайшла знайома доктор мусульманка і присіла відразу в крісло, я подивилася у вікно і побачила дуже сильний вітер і сказала про те, що побачила. Незабаром гостя сказала, що їй пора йти і зникла. Після чого я схаменулася, ч дещо не показала їй і хотіла її повернути.

Доброго дня. Приснився сильний вітер за вікном, я виходжу на балкон, щоб закрити щільніше вікно, чому то в руках опиняється маскітная сітка. Я ставлю її в сторону з думкою, який сильний вітер, потрібно закрити вікно. І в цей час бачу як сильний вітер зриває стулку і вона падає назовні, я в шоці виглядаю і бачу, як віконна стулка як би ширяє на вітрі, ні каменем в низ летить, а плавно але вірно вниз. В голові думки, аби там не було людей. Чую сильного удару, звук розбитого скла, крики. І бачу як на асфальт падає дитина, дівчинка. Начебто це вона випала з вікна. Але я розумію її зачепило рамою, діти просто грали біля під’їзду. Висота велика, темно, але її я бачу чітко. Страх відчуваю, тривогу і що ось ось постукати в двері. прокидаюся! От якось так. жах.

Був ніби сильний вітер толі ураган воно дуло в вікно я харчувалася закрити вікно але там зламалася ручка я харчувалася утримати все-таки вікно і втримала і цей вітер здається закінчився не пам’ятаю точно

Був ніби сильний вітер толі ураган воно дуло в вікно я харчувалася закрити вікно але там зламалася ручка я харчувалася утримати його потім все таки я змогла утримати вікно

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ