Сонник Вітатися 😴 приснилося, до чого сниться Вітатися уві сні бачити

Вітатися уві сні означає, що скоро чекає зустріч зі знайомою людиною. Якщо в сновидінні ви відчували радість від вітання, зустріч пройде в приємній дружній атмосфері. Можливо, побачитеся з людиною, за яким дуже скучили. Якщо ж за сюжетом не зазнали особливої ​​радості, будете перебувати в суспільстві неприємних вам людей.

З ким віталися уві сні?

До чого сниться вітатися з небіжчиком ▼

Якщо приснилося, що вітається з небіжчиком – належить розчарування і крах надій. У гонитві за матеріальним ви випустите з уваги значення духовних цінностей, а пізніше будете дуже шкодувати з цього приводу. На самоті не дуже приємно насолоджуватися успіхом.

Якщо приснилося, що вітається з чоловіком ▼

За сонником Fеlomеna вітатися з чоловіком означає нові знайомства, які виявляться корисними для ваших планів. Завдяки цим зв’язкам ви зможете домогтися позначених цілей в більш короткі терміни і з мінімальними зусиллями.

Якщо уві сні віталися з вами ▼

Сон, в якому хтось вітається з вами, обіцяє міцне здоров’я і відмінне самопочуття. Ви відчуєте прилив бадьорості і сил, які допоможуть витримати всі випробування і досягти бажаного.

Значення сну, в якому віталися з хлопцем ▼

Якщо дівчині приснилося, що вона вітається з хлопцем – вона є предметом чиєїсь симпатії, але поки про це не здогадується. Це сновидіння говорить, що скоро таємний залицяльник відкриє свої почуття, і це виявиться великою несподіванкою. Для заміжньої дівчини – це віщує приємне товариство цікаву людину.

Як ви віталися уві сні?

Як тлумачать інші сонники?

сонник Міллера

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Вітатися, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Вітатися уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мене не пропускали на якусь територію, стовяшіе на воротах жінки. І тут я побачив недалеко від воріт свого колишнього співробітника, який вже помер. Він сказав жінкам. що я йду до нього і мене пропустили. Я підійшов до нього привітався за руку і увійшли в приміщення, де він нібито працював. Я отсавіл там пакет, який ніс в руці і вийшов назад. Він просив мене залишитися, але я сказав. що йшов не до нього, а знайомством з ним скористався, щоб мене пропустімлі. І я пішов кудись в інше місце.

Приснився сон, як я сплю і крізь сон уві сні чую голос, відкриваю очі на мій ноутбук прийшло повідомлення &# 171; Здрастуй Світлана&# 187; і опть голос говорить &# 171; Здрастуй Світлана&# 187; . Я розумію, що це мій знайомий, якому я завжди порада. Але уві сні усвідомлюю, як голосно він говорить і боюся як би він не розбудив дітей. Я йому відповідаю &# 171; тихіше у нас ніч&# 187; і прокидаюся&# 8230; на годиннику 2 годині ночі

Я йду по коридору як би нашому і бачу П . сидить на стільці і дивиться на мене Я про себе думаю що він тут робить приїхав до нас а я не знала і хочу з ним привітатися але переді мною виявляється жінка літня яка закриває собою П. і мені не вдалося привітатися з П.так як я вийшла з цією жінкою до виходу І я як би шкодую що не привіталась і хочу повернутися так як відчуваю що П. сидів щоб мене побачити

сходинки в верх, відкриті двері, підбігла собака доберман стала стрибати, лизати обличчя, трохи покусуючи руку не боляче, пройшов у відкриті двері, по здорвался з жінкою за руку&# 8230;

уві сні зустріла знайомого, з яким давно не спілкуюся і не бачуся. Він чомусь привітався зі мною і сказав моє ім’я.

Наснилося: Два колишніх приїхали до мене в компанію&# 8230;. І з не Охотської зі мною віталися, ніби жартома&# 8230; на одного я дуже образилася і навіть прокинулася в сльозах&# 8230;. А наяву я заміжня з дитиною&# 8230; (((

Наснилося, вітаюся з Медведівим за руку, кілька разів. Тільки чомусь через підлокітник дивана, підлокітник м’який, матеріал ближче до золотої псування, він сидить навпроти на звичайному стільці.

мені наснилася зустріч з колишнім коханим і він зі мною не привітався..потім ми з ним зайнялися сексом але йому секс не понравіля..решта не пам’ятаю

Доброго дня, Тетяно.
Мені наснилося, що чоловік, який мені подобається привітався не зі мною, а з моєю подругою. По дорозі до самої аудиторії він їй посміхався, а на мене навіть не дивився. Що це може означати?

Вітаю.Мені снилося, що я була в автобусі зі своїми друзями, була осінь і раптом, обернувшись, я помітила свого колишнього, він теж подивився на мене і був приємно здивований зустрічі зі мною і привітав мене, а мені було настільки все одно і я відповіла дуже холодно.

я в квартирі бачу як до мого вікна під’їжджає мій колишній залицяльник і побачивши мене вітається. Я не підходячи до вікна йду в іншу кімнату

Мені подобається одна людина. У школі він пройшов повз мене і не привітався (це просіходіт уві сні). Що б це могло означати?

весь сон не пам’ятаю, запам’ятався лише один момент &# 8212; Аргентинське рукостискання з перехопленням, навіть не пам’ятаю з ким вітався)

сон. Сидять жінки за столом. всі знайомі. Всі колеги по роботах на підприємствах де працював раніше. людини 4-5&# 8230;. Але точно кого бачив не пам’ятаю. Запам’яталася тільки остання. Зараз живе в Пітері, останній раз з нею спілкувалися року 2 назад. Я з усіма дуже привітно привітався. Через стіл обійняв і поцілував привітно з посмішкою в щічку. не пропустив не кого. Так само і з останньої яку запам’ятав точно. Більше не чого не було. прокинувся. Сон варто в в пам’яті досі. До чого це? заздалегідь &# 8212; спасибі .

дуже подобається хлопець, ми разом працюємо, але він не зрозуміло поводиться, то дивиться з далека не відриваючи погляд, коли трапляється що знаходимося близько завжди відводить погляд, дивиться лише тоді коли я не дивлюся на нього, я бачу це краєм ока, думаю що він одружений і у нього є дитина, так принаймні сказали, правда чи ні точно не відомо.Нещодавно наснилося що він також не сміливо подивився на мене, вже поблизу і сказав &# 171; Привіт&# 187; чітко, ясно, він в цей момент проходив повз я дивилася йому вслід і він став поряд з жінкою або дівчиною, не бачила ні особи, ні фігури, просто відчувала що він не один, він продовжував дивитися не відводячи очей навіть коли розвертався, він не повернувся спиною, розвертався обличчям.Другий раз сниться що він підходить до неї і встає поруч і продовжує на мене дивитися не відводить погляду, а вона як би цього не помічає.І після цього сну він привітався зі мною, в перший раз, сказав &# 171; здрастуйте&# 187;, я зовсім цього не очікувала, але змогла зібратися і привітатися у відповідь.Спасибо заранее якщо ви відповісте.Так бажаю дізнатися що ж відбувається.

Я проходив край давно померлої людини і привітався з ним за руку і я пішов далі. Ні про що не говорили і на цьому все.

Мені наснилося, що я стою в їдальні у нас в коледжі і тут з’являється знайомий хлопчик, який мені подобається.Не знаю чому, але я намагаюся його обійняти, тим самим так привітатися, а він як завжди просто простягнув руку, що б привітатися і не дав себе обняти.До чого це

Вітався уві сні з групою людей, з одним з них як би забув поздаровался він мені нагадав про це мені стало ніяково, віталися ми як прийнято на Кавказі голова до голови

Мені на зустріч йшов Сергій Безруков, я його бачила як Сашу Бєлого, проходячи повз я привітався з ним і сказав: привіт Серьога!
Що це означає?

мені снився цей сон дві ночі уві сні я йшла по вулиці і постійно зустрічала знайомих перехожих і з усіма віталася з усіма підряд.

Мені наснилося, що я сиділа у хлопця в гостях, заглянув в кімнату його тато, а я якось чи то задумалася, чи то порахувала, що я вже віталася, то чи що, в загальному потім до мене доходить, що я в перші за день побачила його тата і так і не привіталася, до чого це?!

зайшов в кафе ввечері там працювала улюблена і вона зі мною привіталася і я як то швидко пішов вдав що її не побачив і прокинувся

мені наснилося, що я уві сні сплю так до ж лежу на ліжку і сплю і відчуваю що щось або хтось підходить до мене під час сну .І я не можу відкрити очі уві сні .і намагаюся протягнути руку в знак вітання того чого я не бачу але ощющаю, і це щось відповідає на моє вітання я відчула легке стиснення моєї руки .Серце билося дуже сильно, я боялася І коли мені потиснули руку я різко прокинулася . Я лежала в тому ж положенні як уві сні і рука була витягнута долонькою вгору як при потиску &# 8230;.а серце шалено калатало ..

Бачу себе і поруч з права лежить мій улюблений чоловік в ліжку, як в ріальеості. З далека по його правій стороні до нього рухаєшся жінка і маленька дівчинка . Жінка була похиленою і байдужою, а дівчинка радісно простягла долоню &# 8212; п’ятірню і мій чоловік той же пронянул їй долоньку і вони сопрікоснулісь- привіталися . Далі від туди ж, з боку мого друга у напрямку до нього рухається образ в сірчаному з капюшоном на голові, особи не відео, але розумію, що хлопець це. Я уві сні намагаюся розбудити одного, кричачи . Цей темний образ насуває над одним . Я кричу, що б попередити його про це.

Привіталися зі знайомим, який подобається при цьому я біля берега пливла по воді, а він сидів на березі. Відчувала смуток і у нього було сумне обличчя

Мене нібито вбили (але ВОСН янесовсем відчувала, що це я . Начебто буд то б був чоловік) прикинулася мертвою. Забирають в кімнату . , закривають. Нібито я встаю і через вікно по водостічній трубі тікаю, йде дощ . Біжу де люди . На лавочці сомой вітається стара бабуся . І я теж, і потім я прокинулася

вітаюся за руку з братом чоловіка. була зустріч з родичами а саме з ним вітаюся

Мені приснився хлопчик, якого я майже не знаю, просто бачилися кілька разів, він зі мною привітався, і я теж.я його ще обняла, він теж, він був дуже радий мене бачити, до чого це?

здрастуйте, у мене був молодий чоловік, ми погано розлучилися і бачилися востаннє в серпні, в ніч з четверга на п’ятницю мені наснилося, ніби я побачила його в метро в натовпі і він привітався зі мною, подивився на мене своїми великими начебто закоханими очима , дуже дивно, це мене напружило

було літо
Виходжу я з під’їзду
Йду в магазин
Потім близько під’їзду сидить Саша Швед (який подобається мені) і каже мені привіт і посміхається
А я подивилася на нього і почала тікати
А він услід мені ще прокричав &# 171; ти куди?&# 187;

Я перша привіталася з колишнім хлопцем, який мені подобається.Помахала рукою, а він кивнув і сказав:&# 187; привіт&# 187;.

мені наснилася дівчина яку я побачив а вночі вона мені наснилася і я її знаю ми раніше дружили ну і ми уві сні по здаровалісь до чого це снитися

Мені наснилося, що зі мною привітався хлопець, який мені подобається, але зараз ми не спілкуємося.

Це був ранок.Я сиділа з друзями у себе в кімнаті на ліжку, звідкись з’явилася двері в стіні, туди зайшов Прохор (мій колишній хлопець), я користувалася з ним, він мені відповів&# 187; Привіт&# 187;.
Він був помічений, як ніби тільки що машини тягав, ще від нього чимось смерділо.

Мені наснилося, що мій колишній хлопець при зустрічі поздаровался зі мною посміхнувшись. Він мені передав одяг, яку я позичала його сестрі.

Я вийшла зі шкільного кабінету, і повз мене пройшов мій колишній в компанії своїх друзів. Він на мене подивився, але перший вітатися не став. Першою привітала його я, він відповів тим же. Ми один одному посміхалися.

Мені приснився чоловік який мені подобається я проходила через його будинок і він стоячи біля своїх воріт а я пройшла і повз привіталася

Мені приснився хлопчик який мені подобається і ми стояли посміхалися і він привітався цей відбувалося в школі

Мені приснився чоловік який посварив мене і мого чоловіка (це його рідний брат) що онби стоїть і чекає поки я на нього подивлюся, я піднімаю голову, а він винувато дивиться на мене і хитає головою, типу вітається

Ранок, майже прокинулася, дрімала, і прізакритих очах, бачення &# 8212; з’являється дівчина, виглядаючи з-за штори і каже мені &# 171; здрастуй&# 187;.Закрита шторою в дверях.Я злякалася і перехрестилася.

Бачила хлопця колишнього і він тримав мене за праву руку і ніби не хотів відпускати, і я відчула у нього в руках тепло.

Привіт, мені наснилося сон знайома людина з яким я майже не спілкуюся, ну так &# 171; Привіт&# 187; &# 171; Поки&# 187;. І він мені запропонував уві сні щоб ми з один з одним завжди повинні вітатися.

Я вітаюся уві сні з людиною а він зі мною немає і мовчить, а коли кажу до побачення він грубо щось буркнув неприємне.

Мені наснилося, що я зустрівся зі своїми товаришами і приятелями.
Половині з них я простягнув руку для вітання, половині з них немає. Я навіть не збирався їм її протягувати, в зв’язку з особистими тертками, але один з них все одно сказав що не потрібно.

Танцювала уві сні, один підійшов привітався, я його навіть в житті не зустрічала були знайомі лише в соціальних мережах

Вийшла зі школи, і пішла з подругами куди то (куди не пам’ятаю), при зустрічі зі мною привітався хлопець знайомий Привіт!, я теж привіталася. До чого це?

Сиджу в в машині а він проходить нахилився до лобового скла помахав долонею і сказав привіт і я відповіла привіт.

Вітаю! Пам’ятаю тільки що була компанія друзів і знайомий привітався саме зі мною, обстановка була атмосферна, тепла .

Я був у школі.на кожній перерві мої знайомі зі мною віталися але в реальності вони проходили повз.але уві сні я відчував себе знаменитим пацаном.все майже всі з паралельних класів підходили і давали мені руку запитували як справи

Я прийшла в школу, і почала вітатися і обніматися з друзями і при цьому по різному з кожною людиною, до чого б це, мені ще ні коли це не снилося! Після того як я прздоррвалась з усіма, я прокинулася!

Спочатку мені наснилося як я віталася зі своїми друзями через вікно, потім я сиділа зі своїм інший і взяла його за руку, потім я сиділа і в мене лилася кров з ніг

Я поздаровался хотіла незнакрмий женшиной вона самной НЕ поздароваеться ..Чоловік тримають руках чужу дитину

Приснився хлопець, якого я знаю, але особисто з ним не знайома. Не можу точно сказати, він привітався зі мною або я з ним. Я була в гарному настрої

Привіт, був сон про те як мій колишній хлопець проходячи повз мого будинку можливо зі своїм другом привітався, і це повторювалося кілька разів

Їхав в автобусі з людьми східного і європейського представітельстпредставітельств.
На черговій зупинці заходить Радж Капур, (якого немає в живих з 1990 року, знаменитий актор, режисер).
Далі я зрадів, і привітався за руку, і розповів в автобусі всім!

Мені прісної що я вітався з Леонідом Іллічем Брежнєвим. Міцне рукостискання як з другом.

Я була на роботі двері кухні була відкрита і там прийшов на роботу новий чоловік подивився на мене і помохал головою ніби поздаровался

Уві сні я побачила знайомого якого я люблю і він дуже мило привітався зі мною і мені стало добре. Ще я побачила якогось чорного людини але обличчя не видно. Злякавшись я вдавалася до брата і плакала. Це все уві сні було.

наснилося що до мене в хату зайшов покійний дядько, мені сказали що його насправді поховали живим, і розкопали, він простягнув руку щоб привітатися зі мною, але я уникнув рукостискання, тричі

Здраствуйте! До мене уві сні прийшла колишня дівчина і сказала привіт, і я відразу прокинувся. Це все такий короткий сон.

приснився заходи. Чоловіки і багато жінки Я з жінками вітаю і плачу.потім на вулиці Мошина приїхала як буту весілля але я невидимий наречену і багато плачу

Зі мною привітався, проходячи повз, как-будто, знайомий чоловік, назвавши мене ім’ям подруги. Т.е. помилився, переплутавши подругу зі мною. Що означає мій сон?

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ