Сонник Віроломство 😴 приснилося, до чого сниться Віроломство уві сні бачити

Якщо бачите віроломство ваших знайомих – наяву ви незабаром переконаєтеся в їх повазі до вас і їх вірності. Якщо ви самі будете проявляти віроломство – ви зациклені на тому, що вас хтось зрадить і вас слід якнайшвидше від цього позбутися.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Віроломство, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Віроломство уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

ми зробили ремонт. живемо в комуналці. зробили ремонт дорогий в подальшому плануємо продати 2 кімнати які займаємо. уві сні мені наснилося ніби у нас хотіли купити житло за копійки ми говоримо ми такі гроші великі витратили тільки за ремонт потім як то виходить весь наш ремонт віддерти (ми робили шумоізоляцію і все віддерти коротше страх. ось хочу знати до чого такі пристрасті уві сні. з неділі на понеділок

міє пріснілосьзнакомство з чоловіком не надто приємної зовнішності довге Тедо худе і маленька голова, яка не відповідає його росту. Пронизливі очі, довгий ніс і вузькі губи. Коли він глянув на мене, я зрозуміла, що піду з ним, куди б він мене не покликав. І він дійсно запросив мене, як він сказав, на вечірку, де буде дуже весело. Я пам’ятаю, чтго ми дуже довго добиралися і весь час мене не покидала думка, навіщо я з ним іду, він мені не знайомий, але все одно йшла. Ми підійшли до якогось дому, який будувався, вірніше був недобудований 1 поверх, було дуже багато сміття, доводилося переступати через якісь балки, підійшли до сходів і стали підніматися. Підійшли до дверей, а він мені купив букет квітів по дорозі і чомусь ніс його сам, він подзвонив, перше, що я побачила, це голий чоловік, чоловік, але коли я опустила вниз очі, він був без чоловічого органу і з таким жахом подивився на мене, як ніби задаючи питання &# 8212; навіщо ти сюди прийшла. Почула голос цього забирайте і насолоджуйтеся, його підхопили якісь мужики і потягли. Потім той же голос запитав уже мого супроводжуючого &# 8212; чому привів тільки одну? я тобі наказав привести трьох. Ось тут я вже почала дуже боятися, куди я потрапила? Итут я побачила іншу картину, де якесь чудовисько різало людське тіло і сам був весь в крові, це був жах, я спробувала втекти, але мене міцно схопили двоє чоловіків і повели в якусь кімнату. Я тільки думала, як я зможу втекти звідси. У тій кімнаті куди ми прийшли, стояли 2 ліжка, на одній були чоловік з жінкою, вони здійснювали статевий акт, на інший, куди підвели мене лежала тільки одна жінка, до ліжка присунули стілець і мені наказали сісти і дивитися, що з нею будуть робити , вона мені прошепотіла &# 8212; тікай. і я схопила цей стілець і вдарила ним ту людину, яка мене привів туди і побігла, я бігла в такому жаху відчувала, що мене наздоганяють, але не зупинялася. і я втекла. Але чомусь спало на думку, що вони мене знайдуть і вб’ють обов’язково. І я прокинулася.Це був кошмар, я все бачила так натурально, до сих пір важко забути.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ