Сонник Віночок 😴 приснився, до чого сниться Віночок уві сні бачити

Приснився на покійного віночок – поганий знак, сон передвіщає вам в найближчому майбутньому смерть.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Віночок, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Віночок уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Наснилося мені що прийшло повідомлення в соцмережі від мого 2 роки тому помер кращого друга.Спочатку я побачила повідомлення:&# 187; привіт, як справи?&# 187; Але потім подивилася, що воно вже не від нього, а від когось іншого.А від нього прийшло інше, в якому була фотографія на ній сфотографований віночок, а внизу написано:&# 187; відмітьтеся що ви є на даній фотографії, якщо тут є ваше хрещений ім’я.&# 187; Я знайшла свою хрещений ім’я &# 171; Ксенія&# 187;, написане в списку під фотографією і натиснула:&# 187; відзначити&# 187;.Більше нічого не пам’ятаю.

Привіт, дуже прошу Вас розтлумачити мій сон
Уві сні бачу похоронну процесію, як ніби-то несуть труну, а з чола небіжчика злітає віночок і лети на мене, я відмахувався, а він все одно летить на мене.до чого б це не вже й правда до смерті?

наснилося що священик одягнув мені на голову віночок і я його поправила як би зручніше посадила а потім його питаю а навіщо ви мені віночок одягли але відповіді не отримала

Добрий день наснилося буд-то я повинна купити віночком моїх маленьких дітей
Прокинулася в холодним потом, сказала на вікно куди ніч туди і сон
Поганий сон зовсім

підмітав приміщення де проживаю, підмітав багато пилу-бруд

Мамі приснилося померла в січні дочка. Вона з чоловіком, який живий і мама були в магазині, купували дочки пальто. Мама його розкритикувала. На голові покійної був віночок. Раніше дочка не снилася. В результаті мама від дочки і її чоловіка пішла.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ