Сонник Вінчання 😴 приснилося, до чого сниться Вінчання уві сні бачити

Наснилося вінчання – чекайте швидких щасливих змін на краще. Вінчатися уві сні з кимось означає, що пощастить зустріти прекрасну другу половинку. Радіти, побачивши вінчає своїх знайомих, – отримаєте заслужене службове просування.

Де вам приснилося вінчання?

З ким вам приснилося вінчання?

Вінчання з чоловіком уві сні ▼

Бачити сон про вінчання зі своїм чоловіком – символ надійності існуючого союзу, що має не тільки матеріальну, тілесну основу, а й духовну. Вам належить крокувати життєвої шляхом поруч, завжди підтримуючи один одного, при будь-яких випробуваннях або радощах отримувати задоволення від спільного проведення часу.

Як тлумачать інші сонники?

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Вінчання, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Вінчання уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Пріснілось- церква і вінчання моїх друзів.(Наяву вони недавно одружилися.На вінчанні я не був, а на застілля-да.) До мене звертається священик, тим часом поставивши молодих на коліна, щоб я дав їм кільця. Я розгортаю хустку, в якому повинні бути обручки, а там, на мій подив, дві блакитні гудзики.
Священик забирає від мене гудзики, а туди кладе дві обручки.
Я виходжу з церкви до вартим там хлопцям. Тут з церкви вибігає наречена і тікає геть. Наречений намагається її наздогнати, але марно.
Хтось із друзів просить його зупиниться.

Роман, то, що вам снилося таке вінчання, найімовірніше, говорить про те, що ви станете свідком чиїх то особистих переживань, але нічим не зможете допомогти.

Здравсвуйте!Мені наснилося, що я вінчався з колишнім хлопцем, на вулиці біля якогось будинку схоже на церкву, в білосніжному, шикарній сукні з довгою фатою, були присутні незнайомі мені люди.Я була дуже щаслива і багато посміхалася. Відразу після вінчання наречений де загубився.Під кінець дня я його знайшла п’яним, сплячим на ліжку

Світлана, таке вінчання в вашому сні, швидше за все, говорить про те, що ваші стосунки можуть бути відкриті для сторонніх очей і вух.

Вітаю! Мені наснилося, що ми з чоловіком готуємося до вінчання, при цьому ми знаємо, що вже вінчані, але у нас річниця весілля і ми вирішили повінчатися ще раз&# 8230; Уві сні бачила повністю все приготування до весілля (покупка різних речей, домовленості про те що хто буде робити і т.п.) Ще бачила себе, як одягаю моє весільне біле плаття (саме те, яке я одягала в день нашого весілля), потім ми йдемо до церкви на вінчання, але церква закрита і нас вінчають на вулиці (дуже красива погода і красива обстановка, всюди зелені дерева, сонце)

Повторне вінчання в вашому сні, швидше за все, говорить про те, що ви можете вступити в кардинально новий етап в шлюбних відносинах.

Аліна, здрастуйте.
Намітили дату вінчання (в реальності). І мені сниться наступний сон: я в білій сукні зі своїм майбутнім чоловіком, гостями, йдемо вінчатися&# 8230; Підходимо до церкви і розуміємо, що забули вчора причаститися і сповідатися (а без цього вінчання неможливо), стоїмо біля церкви і розуміємо, що забули вдома всі речі, необхідні для вінчання (рушник, свічки&# 8230;), далі сниться, що навіть торт, який замовили на торжество виявився іспорченниі (його хтось, над’ел).
Весь сон мене супроводжує дика паніка, що все не виходить і що торжество зірвано, а до церкви ми так і не потрапили.

Те, що ви уві сні бачили такий сюжет вінчання, швидше за все, говорить про те, що незабаром ви пройдете через низку доленосних подій.

Вітаю!
Наснилося вінчання з колишнім хлопцем були присутні на вінчанні тільки його батьки а з мамою я по тел говорила і вона сказала що не може прийти через роботу Вона не ображається що так вийшло. Гостей не було! І ще пам’ятаю на голові у нас надіті були корони (ну які над нареченим і нареченою тримають) і у мене сльози текли! Ось такий дивний сон!))

Вітаю&# 8230;
мені наснилося, що я чекала свого нареченого на вінчання в непоказному, старовинному, непишний плаття з фатою на голові, а він так і не прийшов&# 8230; потім в мене закохався інший і всюди був поруч зі мною&# 8230;
поясніть будь ласка, що це означає&# 8230;

Вітаю.
Наснилося, що в церкві стоїмо з чоловіком в оточенні рідні, вінчаємося, точніше, готуємося до нього. Батюшка весь в турботах, ніяк до нас не підійде, ходить поруч, весь в справах. У цей час чоловік мій знімає з себе білосніжний ажурний шарф і накидає мені на голову. Я хвилююся, але мені добре, якась благодать на душі. До чого подібний сон? спасибі.

Вітаю! Мені наснилося, що я з одним (з яким, у мене були інтимні стосунки), але ми не разом &# 8212; ми вінчалися в церкві. Були присутні і з його боку і з моєї. Я була в білій сукні, але воно звичайне пряме &# 8212; довге, наречений в костюмі (тільки колір не пам’ятаю). Був і священик, який вінчав..але чому -то він на нього трохи розсердився, вивів вперед &# 8212; ніби як причастив і повернув на місце поруч зі мною (нареченою). Кільцями ми так і не обмінялися, так як після промови священика, став співати якийсь хор, що нагадує отпеваніе1

Ваш сон, швидше за все, говорить про те, що вас чекають вкрай сприятливі зміни в особистому житті в недалекому майбутньому і на довго.

Вітаю! Мені приснився сон що я стою в церкві, тримаю в руках ікону Божої матері, в білому красивому платті і мені батюшка каже що нам з чоловіком потрібно вінчатися.Але я чомусь проти, сумніваюся уві сні.(Приснився такий сон після дикої сварки з моїм чоловіком)

Вітаю! Мені наснилося моє власне вінчання, де я не знаю і не бачу свою наречену. Штовхає на цей вчинок мати, яка заповнює якісь документи, де я дізнаюся, що моя наречена старша за мене на 5 років і я її якимось чином бачив і спілкувався раніше.

мені ССІЗ что я віходжу заміж и в мене є только плаття и вельон я так спішусь все замовлення а й годині Взагалі немає я невстігаю нерви что це может означать

мені ССІЗ что я віходжу заміж и в мене є только плаття и вельон я так спішусь все замовлення а й годині взахалі немає я невстігаю нерви что це может означать

наснилося-яка то квартира там були мій колишній чоловік, його друзі, моя мама і чоловік азіатської зовнішності .всі хочуть що б я повінчалася зі своїм колишнім, наполегливо просять про це а я все відмовляюся так і не повінчалися .а вінчання якесь дивне повинно було бути

мені дуже подобається молодий чоловік, але у нього є дівчина. наснилося що вони обвінчалися і я відчула якусь порожнечу на душі ((. до чого це?

мені дуже подобається молодий чоловік, але у нього є дівчина. наснилося що вони обвінчалися і я відчула якусь порожнечу на душі ((. до чого це?

мені 16 років і я не замужем.пару днів тому розлучилася з хлопцем. можливо ці деталі не важливі але я вирішила про всяк випадок уточнити ці дві речі. мені наснилося що я тчательно підготовлюваного до свого весілля. одягаю гарне біле весільне плаття. я дуже щаслива. навколо мене радісна атмосфера. жених дуже гарний хлопець якого в реалі я проте не знаю і ніколи не зустрічала. в результаті я опиняюся в церкві і помічаю що на мені вже інше плаття: коротке, білого з фіолетовим кольору. прізодіт наречений і нас вінчають. далі я не пам’ятаю. хотілося б дізнатися що це все може означати.заранее спасибо за Вашу відповідь

Здраствуйте! мені 16 років і я не замужем. пару днів тому розлучилася зі своїм хлопцем. можливо для тлумачення мого сну це не має ніякого значення але я все ж вирішила уточнити про всяк випадок. в загальному мені приснилося що я в якості нареченої. я тчательно увазі приготування до свого весілля: одягаю весільне плаття: біле, дуже гарне. я відчуваю себе дуже щасливою. атмосфера навколо мене також дуже радісна. женіх- красивий, молодий хлопець, якого в реальному житті я не знаю і ніколи не зустрічала. потім я опиняюся в церкві і тут помічаю що я вже в іншій сукні: короткий, біле але попереду пришита якась фіолетова підкладка. приходить жених і нас вінчають але це я вже пам’ятаю досить смутно. далі нічого не пам’ятаю.хотілося б знати що б це могло означати. заздалегідь спаасібо за Вашу відповідь

Мені наснилося що ми з чоловіком пішли вінчатися (ми з ним вже розписані) До церкви були запрошені всі родичі, але один з них з боку чоловіка, чому то псує все вінчання, він починає лаятися з батюшкою, каже що йому не подобається як батюшка почав проводити обряд. І тут ми з чоловіком починаємо лаятися. І батюшка каже що вінчати нас не буде і виганяє з церкви. Ми з чоловіком виходимо з церкви лаючись.І я прокидаюся.

Вітаю! Мені снилося, що мене наряджали, макіяж і т.д., але не говорили навіщо. Потім мене чекала біля будинку машина, мене забрали і привезли до церкви. Там збирався народ і все було прикрашено. Мій співмешканець був у фраку-жених, і говорив, давай швидше одягай сукню! Це треба для виду перед народом, мовляв, ми вінчаємося, але якщо хочеш, ти будеш все одно незаміжньою, просто скажи ТАК! священикові, це для людей треба. Я не стала одягати сукню, мені насильно його пхали, я відмовлялася і пішла, сказавши, що перед публікою збрехати я можу, але перед Богом &# 8212; немає! І пішла&# 8230; Щоб це значило?

Подруга (вік 46 років) у весільній сукні знімає сама фату і одягає сама хустку, застілля дуже широке, і чути смак сирого фаршу, я намагаюся переконати жінок за столом, що фаршу дуже мало для того, щоб наліпити стільки мант, щоб вистачило на всіх гостей.

Привіт моїй подрузі наснився сон. У ньому вона вінчалася зі мною, але у самого вівтаря ми дали негативні відповіді зрозумівши що все буде дуже складно. до чого це? (Обидві були в білих і чистих весільних сукнях)

Вітаю. Наснилося, що я збираюся заміж. Реєстрація повинна відбутися прямо на вулиці. Мій обранець раптово зажадав, щоб було обов’язково вінчання. А я не хочу цього, але погоджуюся. На мене одягаю якийсь велике покривало, в яке я закутують повністю. З’являється священик, який спочатку починає обряд, але бачачи мій стан, відводить мене в сторону і я йому пояснюю причини свого небажання. Не пам’ятаю, що я говорю, але батюшка погоджується зі мною і як би дає нам час на обдумування прийнятого рішення. І пропонує рівно через місяць прийти вінчатися до церкви по-справжньому.

Мені наснилося, що хлопець, який мені подобається, запропонував з ним повінчатися. Перш за все, я думала, що це в жарт, але він був серйозний в той момент і наполягав на своєму. Самого процесу вінчання не було, я прокинулася. Це все, що пам’ятаю.

Наснилося вінчання з коханою людиною, але на яву з ним відносин немає. Уві сні було відчуття повного щастя.
За два дні до цього снилася зустріч з ним, обійми і я цілувала його в шию.

Снилося, що я зі знайомим мені людиною перебуваю в Санкт-Петербурзі в красивому палаці, один із залів є місцем для вінчання. Я в весільній сукні, він в піджаку, ми готуємося до вінчання. Але поверхом вище актовий зал, в якому проходять збори людей, я намагаюся зайти в зал, щоб через нього пройти в сусіднє приміщення, але доходжу тільки до середини залу, і мене виганяють. Потім збори закінчується, я з цією молодою людиною прожити через актовий зал до сходів, ми спускаємося в зал для вінчання&# 8230; Я прокинулась

Вітаю! Мені наснилося що я вінчався зі своїм чоловіком, але під час вінчання я втратила свідомість і прокинулася вже у себе вдома.

Прмснілось, що мій молодий чоловік прийшов і сказав давай вінчатися, бабуся дістала гарне біле плаття, я його одягла і пішла з ним на вулицю, потім хлопець мій попросив його почекати, він від’їхав, а у мене в думках, напевно з батюшкою домовлятися, я його прочекав до вечора, була радастью, а потім ніяк не могла йому подзвонити, що то з телефоном моїм було, він когбудто не набирав номер

Я ніби перебуваю в церкві, до мене підходить священик, дістає ланцюжок і розтягує її перед моїм обличчям, на ланцюжку висять вінчальні кільця

Я збираюся на якийсь захід, довго одягаюся, потім розумію, що я повинна бути в білому платті і туфлях, а я нібито в пальто, а хто то мені ще каже (мама чоловіка або моя, вже не згадаю), щоб я одягла чоботи високі, для чого незрозуміло. Я в сум’ятті від того що йде час, а я не готова, нібито нам призначено на 20,00 вінчання. Я зрозуміла в кінці сну, що ми йдемо з чоловіком вінчатися.
В реальному житті я заміжня, але ми не вінчані.

приїхали з хлопцем до церкви таємно повінчатися і у нас нічого з собою не було, і ось майже наша черга і нам сказали перевезать руки разом, ми знайшли якусь стрічку і перевезалі і тут я починаю думати що не хочу з ним вінчатися, а він каже що подумала

Мені наснилося що я стою в білій весільній сукні. Повинно відбутися вінчання. Наречений і гості вже в церкві. Мама до мене підходить і каже настанови. Що після вінчання я не повинна буду одягати старих суконь .. Я усвідомлюю що роблю помилку що не готова . що це брехня перед богом. Що я його не люблю. І кажу мамі що не піду що треба все скасовувати. Я тікаючи. Пізніше мені кажуть що все мене засуджують що наречений був дуже налаштований. Всім його шкода і навіть мої родичі мене засуджують

вінчала нас старенька, а не священик і була одна свічка, яку ми удвох з чоловіком тримали, а перед нами в стіні трохи вище нас було вікно

Вінчалася в церкві з красивим молодим чоловіком, в білій весільній сукні, дивилися з любов’ю один одному в очі і я відчувала тепло в душі, була дуже щасливою ,, поруч стояли свідки, моя найкраща подруга, а дружок мені не знайомий, найсильніший сон в мого життя

Розлучилася з любімиеі і він мені сниться майже кожен день, то ми з ним таємно одружуємося, то вінчаємося, то у нас з ним двоє дітей. Чому він мені сниться?

Доброго вам дня! Мені наснилося вінчання з чоловіком, церква була прикрашена червоними трояндами, а у мене було червоно-ерно-біле плаття. Після вінчання нас з чоловіком лаяли за те що ми венчалічсь, адже ми вже одружені. А перед церквою я їла сметану

наснилося те, що я йду до церкви, а там чиє то вінчання повинно відбутися, поруч мої друзі, пара, самого процесу я так і не побачила, але розуміла, що це повинно було бути вінчання

я в церкві стою в дитячому плаття, поруч тримаючи мене за руку, стоїть людина на багато старше мене кавказької національності. там було темно і ніби не було вікон, було багато народу і всі вінчалися.позаду мене стояла моя мама і моя дитина.в душі я не хотіла вінчання з цією людиною.я вирвалася і побігла сказавши що треба перевзутися.йду по вулиці розумію що, щось не так.хмарно з проясненнями люди поспішають кудись, деякі вулиці порожні

Мені наснилося то що ми з моїм чоловіком вінчаємося в церкві, але відбувається це як щось зовсім не радісно і абсолютно не барвисто. На Яву ми з чоловіком вже 4 роки разом і насправді ми не вінчалися, але у мене думки такі були роки 2 назад.

Доброго дня, Тетяно!Мені наснилося що я зі своїм нареченим стою в церкві і батюшка нас вінчає, поруч багато гостей.Потім я подивилася на свій одяг на мені були чорні штани, верх не пам’ятаю який.Тут я подумала про те чому я на своєму вінчанні не в плаття а в повсякденному одязі, потім прокинулася!Скажіть будь ласка що означає такий сон?

Мені снилося як я вінчалася. Навколо були і однокласники, і друзі, і навіть ті, з якими я зараз не спілкуюся. Вінчалася я зі своїм хлопцем. Але цей сон був якийсь не такий. Ось прям не так все гладко йшло як на звичайних вінчання і т.д.

наснилося що я вінчалася з чоловіком і він був одягнений як батюшка.А потім приснилося, що я піднімалася по височини вгору і покотилася в низ.Прокинулась у якихось знайомих і начебто все добре і розмовляю з ким то на вулиці.Відчуття таке начебто це мої хороші друзі.

Прийшла з чоловіком до священика, щоб він нас повінчав. Священик довго відмовлявся, злився, говорив, що ми ще не готові до цього кроку. А коли я стала наполягати, мовчки записав наші імена в якийсь журнал і сказав:&# 187; Сьогодні всю ніч моліться, скоромне не їжте і завтра приходьте, я вас повінчати&# 187;. А я уві сні сиджу і думаю, а може дарма я це справа затіяла&# 8230;.

Наснилося що в весільній сукні, бачила на пальці кільце. Бачила кохану людину, своїх і його батьків. Всі звали до вівтаря, а я не розуміла, навіщо вдруге вінчатися, якщо вже є кільце на пальці. (У мене його немає)

Я увійшла до церкви мармуровими сходами, дізналася, що вінчає, мама одягла на мене хустку, і навпаки стояла людина, якого я люблю

Тетяна. в моєму сні я вінчалася зі знайомою людиною. але як і наяву, уві сні не було ні відносин ні любові. запропонував і я погодилася.
Церква була старенька маленька.
Священика не пам’ятаю. Пам’ятаю гостей, батьків.
спасибі.

Сниться, що в київській Лаврі, в Хрестовоздвиженській церкві я вінчав (що в принципі неможливо, в монастир не вінчають). Причому нареченою була (!) св. Діва Іуліанія (дізнався цю особу по зображенню на іконі &# 8212; сон був дуже яскравий і запам’ятовується). Прокинувся відразу після того як подивився в сторону нареченої. Цей сон снився мені в 1989 році &# 8212; ніхто не може розтлумачити його значення до сих пір.

наснилося вінчання моєї племінниці, без нареченого, вона в гарному білому платті, свідок, гості. Мені уві сні вона дуже сподобалася, навіть самій захотілося вінчатися, але чоловік уві сні сказав немає. Це весь сон, що це означає?

таємне вінчання з іншого багатою дівчиною але я їй в самому кінці відмовив і повернувся до своєї дівчини коли я говорив своєї дівчини про іншу ВОСН то вона мені просто сказала вибераем сам я і вибрав свою улюблену

снився сон, що дружина вінчалася з іншим чоловіком, взимку снігу по коліна, довго шукав по друзях і родстеннікам, замерз сильно потім зайшов до храму, швидше за костел а там вона під вінцем красива до немогу і світло на неї зверху теплий такий ллється і вона щаслива очей не міг відірвати потім сльози у мене накотилися, і так себе шкода стало що не моя вона вже і мені так погано я і прокинувся в грудях все стиснуло і завмерло і сльози на очах

Мені наснилося що ми з чоловіком вирішили повінчатися. я білій весільній сукні але без фати. Взуваю нові білі туфлі, але кажу що для дуже високий каблук і я буду вище чоловіка. Знімаю їх і обуваю старі туфлі в яких ми распісівалісь.

Вітаю. Снилося що ми з чоловіком таємно обвінчалися, без суконь, гостей та інших святкових речей. І в цей момент трапилася сильна гроза, злива, багато води.

стою з чоловіком (разом ми 9 років) в церкві, йде вінчання перед нами батюшка ми за ним повторюємо все що він робить і говорить, потім він каже що вінчання закінчилося, а нам здалося що воно було якимось неправильним, і ми поїхали вінчатися в іншу церкву в якій сина хрестили, я стала шукати собі біле плаття і червоні туфлі, туфлі знайшла а плаття пропало, на цьому прокинулася.

мені наснилася власна весілля, причому ми з моїм чоловіком постійно кудись поспішали і я не одноразово знімала, потім коли ми добіжимо до потрібного місця одягала назад весільну сукню, ще ми спізнювалися на вінчання і я також зняла весільну сукню а потім одягла його в якійсь чоловічого громадського роздягальні &# 8230;. далі ми згадали що забули найняти фотографа і я дуже засмутилася, і почала шукати номер подруги / друга що б вони нас пофотографировали

Ніби я готуюся до Вінчання, одягніть. лишь чекаю перукаря и візіжіста, Які приходять, но наречений вже віпів и я думаю як же з ним іти вінчатіся

Снилося, що ми стоїмо з моїм хлопцем на зеленій галявині. Говоримо що згодні бути в горі і в радості&# 8230; цілуємося. І мама, що стоїть поруч, повідомляє, що вінчання пройшло добре. Я в шоці, в сльози. Я не визнаю будь-яку релігію, а вже тим більше не ходжу до церкви. Уві сні було відчуття відрази до мами, яка так цього хотіла. Далі мені наснилися мої старі знайомі і родичі, які залишилися в іншому місті. Мій молодий чоловік був з ними. З ними мені стало легше. І я почала думати, як від вінчання позбутися. Але з часом змирилася, хоча злість залишилася.

подія почало відбуватися за деякий час до церемонії, всі хвилювалися, було явна перевага бордових квітів, з елементами синього кольору. це були тканини, які підсвічували зсередини. церква була католицька, високі незграбні склепіння, як показують в мультфільмах, але ніякої релігійної атрибутики всередині приміщення. багато гостей, але їх ніби для мене немає, я нікого не помічаю крім нареченого, організатора торжества і декількох випадкових людей на вулиці. ще, я забула про кільця, але наречений про них пам’ятав і вирішив повернутися за ними додому. далі я бачила тільки кінець обряду, де ми надягали один одному кільця. на цьому сон переривається.

Сон дуже короткий. Я виходжу з церкви у весільній сукні і мене звідти відразу ж ведуть на гільйотину. відсікають голову. І все.

Ми сьогодні уві сні вінчалися з чоловіком, причому нас обв’язали золотим ланцюгом, це відбувалося в церкві, до чого б це?

наснилося що виходжу заміж за коханого чоловіка а в церкві з’явився колишній чоловік і з ним мене вдруге повінчали зі словами що все одно я його дружина

мої вінчальні батьки Їхали на візку з кіньми я їх бачила з боку потім Чомусь смороду ішлі пішкі а булу суботу базарний день людей дуже много

наснилося.що я стою в напівтемряві в церкві біля там де вівтар.мій чоловік який насправді зараз ме6я кинув підходить стає на одне коліно і просить з ним обвенчатся. і одягає мені на праву руку срібний браслет-ланцюжок скулоном-сердечком. я радісно погоджуюся і ми обіймаємось.

Я приснилося, що мене вінчають в костелі з молодим чоловіком на ім’я Ігор. Все було, як у реальному житті. Справжній обряд і я в білій сукні та фаті. Правда після вінчання він озлобився і пішов, але в кінці сну повернувся.

Мені наснилося, що мене засватали за англійського графа, якого я до самого вінчання ніколи не бачила. При цьому сама церемонія була схожа на якусь середньовічну, т.е. ми були одягнені на стародавній манер і саме вінчання було в замку і саме моє відчуття уві сні було, що ми знаходимося саме в той час. Побачивши на вінчанні свого нареченого, я була втішена, т.до. він мені сподобався (це був гарний молодий чоловік). На банкеті, присвяченому вінчання я вимовила тост (але це було ніби як не за правилами тодішнього етикету), в якому дякувала долі і все таке, а також сили природи (я прямо запам’ятала це своє вираження) за те, що мене так добре засватали. Також я побажала нам з чоловіком щасливого сімейного життя і побільше дітей. При цьому, при словах про дітей чоловік (до речі, уві сні його звали граф Ролсен) сказав щось на кшталт &# 171; багато б і не потрібно&# 187; (точно не пам’ятаю). Потім святкування перенеслося вже на берег якогось озера, причому було зрозуміло, що це вечір (берег висвітлювався західним сонцем) і одягнені ми були в купальники. На цьому сон закінчився.

Вітаю!Уві сні я в білій сукні з фатою, з чоловіком в церкві і знаю що вінчатися повинні.я як би спостерігаю уві сні за всім і себе з боку як то бачу.

Привіт, мені приснився дуже дивний сон. Я вінчалася з братом чому то двоюрідним і не в церкві, після цього він дав мені ще грошей, я навіть запомніла85 гривень.Що це може означати?

Мені наснилося моє вінчання в церкві, але я втекла, Вінчання з людиною з яким я зараз перебуваю у відносинах, плануємо одружитися

вінчання з моїм хлопцем, дуже боялася впустити кільця, а потім, після вінчання я побачила, що кільця не золоті а срібні і дуже засмутилася, тому що не люблю срібло, та й кільця були не звичайні, а як &# 171; ковані&# 187; майже на весь палець

хтось вінчає мене з мужина і відчуття що це наяву я бачу продовження сну потім у мене появіля Младенов нібито мій хлопчик я незаміжня до чого б це

мені приснився сон в катором я стояла в весільній сукні в якому виходила заміж але воно було трохи нижче коліна і на голові у мене була фота одягнена як хустку ну майже як хустку, і я була в церкві і там я себе побачила в дзеркалі і наші родственики стелили на підлогу кокой то підстилку місце красивого палатенца

мене намагалися видати заміж за колишнього хлопця. я втекла, потім мене знайшли і намагалися повінчати з ним же. Стояв на вулиці священик в зі свічками, що горять. півколом зібралися його родичі. я втекла до свого нинішнього хлопця, але на мене був ображений за те що сталося. мене знайшли і намагалися силою забрати.

мені снилося що я ходжу по місту шукаю кого то було багато приватних будинків потім я вирішила купити собі взуття і не пам’ятаю як опинилася в горах і мені купили чорно сині плаття і якусь ланцюг на шию що б венчатся але там не було застёшкі а потім мені я побачила що дитині кресніце на моєму вінчання стала погано і я по бігла до неї

мені наснилося, що я бачила себе у весільній сукні і що повинно бути вінчання.я була незадоволена.як ніби мама купила мені не ті сережки.все ш ло як то непомоему.у мене було хвилювання всередині і наверталися сльози.я це відчувала на яву.Я розуміла що ми в церкві, було як то тьмяно, темно.чітко нічого не було видно.я розуміла що поруч хтось стоїть в костюмі.як ніби це мій хлопець і батьки.але по відчуттях народу було багато.і після я прокинулася

мені наснилося, що ми з чоловіком одружилися, саме вінчання я не бачила, бачила, що ми все про це розповідаємо і у нас інші обручки, набагато тонше чим в житті. І я була дуже щаслива.

Снилася церква, я дуже поспішала на власне вінчання з чоловіком, на ходу одягаючись і приводячи себе в порядок, приїхали до церкви там чекають вінчання ще одна пара, наші друзі, потім снилася вода в церкви і я в ній купалася, потім ми пливли на човні прям в церкві, вона була дуже великою.

Вітаю! Мене звати Анна. Мені наснилося що ми з чоловіком стоїмо будинку, я в розгубленості дивлюся на нього і не вірю в те, що відбувається. А чоловік з посмішкою і захопленням говорить &# 171; Ти ж так цього хотіла!?&# 187;. Я йому відповідаю &# 171; Так&# 187;. І ми (я у весільній сукні) вирушаємо до церкви. Потім було чювство радості. [email&# 160; protected]

Снилося вінчання але не сам процес, а просто знаходження в церкві підготовка до вінчання і бачила плаття в якому я одягнена і чувствала щастя

я бачила що моя заміжня (вінчалися) дочка збирається вінчатися з колишнім нареченим, з яким свого часу вона розлучилася, але він дуже довго її переслідував.

Доброго дня!мамі приснилося що вона мене бачить виходить з церкви з моєю родиною як ніби ми повінчалися і за руки пішли

Нібито вінчалися з чоловіком. Прийшли вибирати плаття в той же салон, у якому купували весільну. Але продавець мені не сподобалася. І сказала що моє весільне було негарне. я образилася і ми пішли. не пам’ятаю результат сну, повінчалися чи ні&# 8230; але пам’ятаю що закінчилося все добре.

Доброго дня! Мій брат сьогодні бачив уві сні, що я з моїм чоловіком зібралися вінчатися. Брат був в костюмі ковбоя з білою накидкою, в ковбойському капелюсі, з пістолетами.У нас вдома збиралися гості, але вінчання він н е бачив, просто у нас вдома як би йшло приготування до цього дійства.

Наснилося що я і мій наречений збиралися повінчатися таємно.на даний момент наші відносини на волосині.що б міг означати сон?

Наснилося вінчання з чоловіком яким зараз живу. У нас були гарні кільця, ми разом вибирали. Були колеги з роботи, прийшли раптово. На даним момент звільняюся з роботи зі скандалом (в житті)

снилося вінчання не моє.я просто це бачила.вінчання було дуже багате .красиве, в с опровожденіі красивих людей в однакових нарядах. але церква я не бачила.

Сниться що я вінчався з бившим мужом в білій сукні але чоловіка і небіло а били ще одна наречена в білому платті а дві женщини просто в ошатних костюмах і теж вони вінчалися іізадом повернути до олтаря а до священика передом.

Привіт, мені сьогодні приснився сон, вінчання моє з чоловіком.Ми з ним в неділю 15.02.15 обвінчалися, і я бачила нас з боку.Що це?

Наснилося вінчання в церкві з власним чоловіком. були гості &# 8212; тільки рідні. Але все якось розхлябаний себе вели. Потім я дуже сильно на них накричала і вони заспокоїлися. Стали мовчати і не заважати вінчання. Обряду я взагалі не пам’ятаю, але пам’ятаю, що хотіла подивитися на свідоцтво. Воно було якесь дивне: пластмасове і чорне.

наснилося вінчання в лаврі в чоловічому монастирі, мені не подобався весільний букет і перед самою церемонією я придбала інший букет

добрий вечір! Мені приснився сон, дуже яскравий. Я йду біля церкви і бачу що спускається сходами пару з вінчання. З ними багато гостей все щасливі, ошатні з квітами. А у мене паніка. що я не встигла&# 8230;

снився колишній чоловік, який із церкви зі своєю теперішньою дружиною. я їх бачила виходять з церкви, обвінчався, і щасливими. Я їм побажала всього найкращого.

Пам’ятаю що стоїмо чекаємо своєї черги вибираємо свічки так як одну забули і вибрали кольорові фігуристи але не церковні і заходимо і нас починають вінчати в темряві причому ми лежимо а навколо люди всюди темно і хто то нам з ряду махає

Вітаю! З четверга на п’ятницю мені приснився сон, що я вінчався з чоловіком. У житті ми не вінчалися.

церква з дерева очин красива свитою батько був одягнений в чорно золотий рясі борода сива і читав слова вручається раб божий іван

У дуже красивою церкви я готувалася до вінчання. Мені допомагала одягатися монашка молода і красива. Уві сні мені було дуже добре.

наснилося, що ми з чоловіком збираємося вінчатися. справа уві сні відбувалося влітку, сонячна погода, тепло. Ми збиралися йти в костел, так як до цей час в православній церкві був пост і не вінчали, а чоловік -католиків.

Стою в церкві зі своїм чоловіком батьком моєї дитини. Ми не розписані і не вінчані. Священик запитує, чи згодна я бути його дружиною. Я відповідаю, що так, а сама думаю, ну і навіщо зараз мені це треба? А раніше я цього дуже хотіла.

Здрастуй Танюша. У реальному житті у мене був всього 1парень з ким я зустрічалася 7 років, в кінці ми розлучилися, через деякий час я зустріла іншого і ми заручені і живемо разом уже третій рік.і всі ці три роки днем ​​я з нинішнім, а вночі щаслива з колишнім., але сьогодні 09.04.2015р.мені наснилося що я вінчався з колишнім хлопцем, який і радий і в той же час не радий цьому, але видно по ньому, що приймає зроблене як належне і намагається бути щасливий. І в той же день я повинна розписатися з нинішнім, але справа до цього не доходить, постійно якісь перешкоди, то ніч, сніг з великими кучугурами, то мене закрили в високому дерев’яному сараї, і я намагаюся вижити від того, що за мною полює лев з 20-ти сантиметровими кігтями&# 8230; І ось коли настає момент розпису він і вся його рідня їдуть, не кажучи ні слова.а колишній з яким вінчалася уві сні похмурий, мовчить, злобним поглядом дивиться на мене і відтягує в сторону криваву тушу вовка. У мене уві сні відчуття помсти з його боку.я одна, але він і цьому не задоволений. І так щоночі, тільки спочатку уві сні з колишнім ми були щасливі, а ось тепер він ненавидить мене в моїх же снах і робить мені капості, від яких бачачи мої страждання радіє і страждає сам. Я вже не знаю як на це реагувати, у мене з колишнім зв’язок, що коли були разом, що через такий проміжок часу.я начебто досі відчуваю, якщо щось погане має з ним трапиться,. Допоможи будьласка

мені наснилося вінчання моєї мами з людиною якого вона любить але він довший за рік живе з іншою жінкою. я була свідком і тримала корону над її головою. мама весь цей час живе сама і не дивиться на інших чоловіків, вона як і раніше його любить.

Наснилося як я одягаю весільне плаття і виходжу до чорній машині сідаю і їду з колишнім чоловіком до церкви . Там нас вінчає священик і ми назад їдемо додому. По дорозі купуємо величезну корзину їстівних грибів

у мене моїм хлопцем було мусульманське вінчання.він зараз далеко і ми не бачилися півроку, він скоро приїде.ніби він не знав і його зловили зненацька, сиділи родственики і знайомі .він відразу погодився.я його старше знайомі йому говорили навіщо ж вона тебе старше.але він всеровно дав згоду і ми повінчалися

Вітаю! Мені наснилося, що було вінчання чоловіком, але його поруч не було він лежав в лікарні. Нас вінчали без нього

Мені наснилося, що я зі своїм нареченим вінчатися в чорній мереживній сукні в підлогу, і поки мій наречений сповідався на колінах перед свещенніком, я побігла молитися і виявилася в чорному пов’язаному на голові хустці.

я в ролі нареченої, у весільному довгій білій сукні, поруч тільки близькі люди (в тому числі і батьки), чекаємо реєстрації в загсі з моїм хлопцем, але реєстрації не дочекалися, і нам запропонували спочатку обвінчатися в церкві поруч з РАГСом, ми чекали своєї черги, перед нами було 3 пари, але протягом часу яке ми чекали перед вінчанням, я всіх вмовляла відкласти вінчання, але мене практично насильно потягли на церемонію, я дуже не хотіла, сумнівалася, і вмовляти не вінчатися. Сон був барвистим, переважали золоті, червоні, помаранчеві кольори. Такжк були ікони і хрести.

снитися, що я вінчався з хлопцем і ми читаємо молитву, при цьому ще качаємо ліжечко з дитиною, молитву ми читали як ніби заколисуємо дитини, це все відбувається в церкві, а потім мама вчить мене одягати дитині підгузник прям в церкві, я його одягла, мама сказала, що неправильно, дитина підтягує собі підгузник, щоб йому було зручніше і мама каже, тепер правильно.

снилося моє вінчання. Особи жениха не бачила і не знаю, хто він був. Вінчання відбувалося не храмі, а в якомусь будинку, схожому на сільську хату. Нас водили навколо круглого столу і для чогось піднімали за кути скатертину з круглого столу.

Приснився сон, що я йду по вулиці проходжу повз церкву, а з церкви йде батюшка і зупиняє мене кажучи: якщо серце не відпускає, то і ти не відпускай бери його, хоч і в іншої дівчини і приходьте до нас на вінчання

Сон вінчання з незнайомцем, мама була задоволена а я недуже так як не по любові було і жив він з батьками і братом і був молодший але мене любив))

я наречена одягнена в біле плаття приходжу з чоловіком до церкви що б обвінчатися.Але нас не розписують так як проблеми з записом.І начебто ми приходимо сюди вже в 3 раз.Не дуже приємне відчуття, ми збираємося йти в черговий раз записавшись на вінчання.І я одягаю зверху чорний светр.Стан вже не бажання вінчатися.Ходжу потім по церкви вона двох поверхова дерев’яна

Село, я зі своїм чоловіком їду в машині у весільній сукні, здивована місцевістю тому як в реальному житті глуха село це не наше місце проживання . Приїжджаємо на відкриту ділянку лісу де стоїть стара дерев’яна церква, там нас чекає вже батюшка в мирському одязі&# 8230; Я перебуваю в здивованому стані, ми з чоловіком моїм встаємо навпроти церкви і він починає молитися причому певну молитву прочитавши по всім правил моління. Це було венченіем, але я не вимовила зі свого боку не слова. Поясніть сон будь ласка

почалася війна я і мій знайомий сховалися в церкві.Там була пара яка вирішила одружитися .Мій знайомий запропонував зробити те ж саме.

Вітаю.Я не давно посварилася зі своїм хлопцем. І мені приснився сон, що ми вінчаємося. Що означає цей сон?

здраствуйте! мені приснився сон де я з хлопцем з яким вже не зустрічаюся 6 місяців записуюся на вінчання в церкві яскравим моментом мені запам’яталося число 8 липня 2016 року ще я бачила церковний календар в якому били записи на інші дні але вільне було тільки та в яку нас записали , сон приснився сьогодні з 24.08 на 25.08

Я в церкві, до мене підходить жінка і каже купи свічки, але у мене немає грошей і я їй про це говорю, а поруч стоїть жінка сказала, за чим ти продаєш, я їй (тобто мені) і безкоштовно віддам і дарує букет квітів , як у нареченої і ще білу довгу стрічку.Тоді жінка пропонувала купити свічки, говорить тобі треба обвінчатися, (я не за чоловіком, але живу в цивільному шлюбі), я їй про це і сказала, вона відповіла, що необхідно з мене щось зняти (не пам’ятаю що конкретно вона сказала).Я погодилася, вона мене взяла за плечі і несподівано штовхнула мене, я відлетіла до іншої сторони церкви, на ногах встояла, і після цього я спокійно пішла

Доброго дня, мені Пісний, что я вінчаюсь у храмі&# 8230; від которого залишились только одні руїни! Хлопця мого немає на вінчанні&# 8230; бо як Ніби ВІН зайнятий! А я у білому НЕ Пишний платті. І з фатою, но фата его мами! З ще ее весілля. І все таке Сонячно&# 8230; и рідні є, что его, что мої.

Вінчалася уві сні за католицьким обрядом з іноземцем, потім мені зізнавався в почуттях молодий хлопчик, якого я поїла чаєм, а я над ним сміялася, але намагалася приховати це від того з ким вінчалася, але при цьому думала про те що потрібно сповідатися, оскільки вінчалася за католицьким обрядом будучи православної.

Побачила уві сні як я у весільній сукні вінчатися в церкві на руку одягають обручалку, і еше одне кільце криве я не можу вдягнути на палець.

добрий ранок. Сьогодні мені приснився сон, що я на вінчанні в білій сукні, але без фати. Зібралися всі гості, але тільки з боку нареченого, а сам наречений пішов і мене збираються вінчати одну. Я теж відмовилася і пішла.

мені снилося, що я зі своїм молодим людина вінчає. бачила священика, але це було не в церкві, а на коком-то горищі, де на підлозі було багато піску. нас повінчали і видали свідоцтва про шлюб. потім я бачила багато вінчаються пар.

Запросили додому священика для вінчання з чоловіком з яким живу багато років. Священик був у светсвой одязі, багато говори, задавав питання про те який хрест я ношу і розумію його значення. В кінці бесіди священик відмовився нас вінчати.

Доброго дня! Мені снилася церква, я всередині її, там багато народу. Прийшов мій колишній чоловік і ми вирішили вінчатися. Батюшка нас записав на 31 грудня. Але в кінці я згадую, що нам не можна венчатся, у мене помер тиждень тому дядько і рік треба почекати. Але ми не вирішили, що вінчання буде відкладено. На це я прокинулася.

Доброго дня! Наснилося, що я вінчався в церкві з людиною, який мені дуже дорогий, але у нього інша жінка (це реальна людина) Вінчання дуже красиве, співає хор, над головами тримають вінчальні корони, багато народу

мені наснилося що я їхала на автобусі з коханим хлопцем і ми бачили вінчання інших людей

наснилося вінчання моє з молодою людиною, до якого відчуваю глибоку симпатію і це взаємно. ми стояли поруч, не торкаючись один з одним, у мене була біла сукня а фата трохи прикривала обличчя. ми були серйозні, але я коли це побачила з боку, то дуже зраділа уві сні. це була недовга картинка в теплому приглушеному кольорі, крім нас більше не бачила нікого, але по відчуттях люди були, десь подалі від нас. спасибі

Доброго дня, Тетяно! Було вінчання, але без чоловіка, оздоблення церковного не було, але було багато свічок в свічниках, у мене біла сукня з довгим шлейфом і дуже радісно на душі. У мене були думки, що чоловік дуже буде радий що процедура вінчання пройшла і ми будемо разом, хоча на сам обряд ніяк не міг зважитися. спасибі!

Ми з чоловіком у великій залі, за кафедрою священик, але без облачення ,. надягає нам на шиї довгі блакитні шарфи, в залі багато людей, людина, що вінчає дуже чемний говорить вітальну промову. Я поправляю шарф чоловікові і прокидаюся

мені снилося ніби я домовляюся зі свещенніком про своє вінчання з чоловіком він мені пропонує провести вінчання на цьому тижні а я кажу що зараз у мене немає грошей і прошу повінчати нас в серпні він начебто погоджується і все

Мені запропонував одружитися чоловік з яким я зараз, зустрічаюся. Були свічки і церковні рушники. Сон був спокійний і тихий, але з ноткою якийсь тривожності. Потім учто я усвідомлювала, що мій чоловік вже був вінчаний до мене

Бачу вінчання спочатку однієї пари, потім ми з чоловіком такі, але дивлюся чоловіка немає я одна, мені запропонували повінчати мене одну, але я в сльозах відмовилася

Доброго вам дня!
Бачила себе (я не в шлюбі) в білій сукні в церкві на своєму ж вінчанні. Була одна, без чоловіка і гостей. Дуже незадоволена ситуацією, по відчуттях. А після вінчання, вийшовши з церкви, поїхала на кладовище до померлого батька (тата немає трохи більше 3-х місяців). Там розмовляла з ним, дуже плакала і просилася до нього. Папа пояснював, що рано мені до нього. За відчуттями, була сильно засмучена. З татом були при житті дуже близькі і його втрата для мене дуже болюча.
спасибі за відповідь!

Ми з моїм коханим в церкві лежимо як ніби в могилі (але не в глибокій), навколо ходить батюшка, йде наше вінчання, після закінчення якого нас заживо повинні закопати. І мені дуже страшно, а улюблений мене заспокоює, підтримує, каже, що так треба. Відчуваю, що присутні гості, бачу маму, але все без обличчя.

Наснилося, що я в церкві, в короні, збираюся вінчатися з чоловіком, але зовні це не він, хоча на яву у нас все погано у відносинах

Здраствуйте! мені наснилося що я вінчався в будівлі мені незнайомі, і що я вінчав не з своїм чоловіком, а з чужим мені людиною, і дізнаюся трохи пізніше що я зі своїм чоловіком розлучилася і тепер буду жити з людиною з якою вінчався.

Здраствуйте ! Наснилося ніби я бачу себе з чоловіком на вінчанні. Потім бачу що це інша пара. Я стою і дивлюся з сумом, що шкода, що у нас ця подія пройшла. Потім вони почали в воду окупатися як на хрещенні. І я встала ногами в це воду, а незабаром втекла.. до чого такий сон?? А найстрашніше, що чоловік коториц занурився став Старий і кричав все ми там будемо&# 8230;.

Наснилося, ніби вінчаємося в церкві з чоловіком, я в красивому білому платті. Йде служба, а я плачу. реву просто. Шепочу чоловікові на вухо &# 171; Я не хочу, не треба&# 187; . Уві сні розумію, що не хочу вінчатися з чоловіком, а процес підходить до завершення і я ніяк не можу піти і просто плачу.

Напишіть сюди Ваш сон (чим детальніше, тим краще)&# 8230; Запросив голова суду до себе на роботу, прийшла його дочка і прийшов пастор у нього була молитва на чорній дощечці написана червоним кольором і цією молитвою він об’венчал нас, але потім я згадав, що у мене дружина і дитина, став думати, що робити і прокинувся.

Я заміжня 40 років сниться сон я збираюся заміж будинку багато людей підсвідомо думаю я ж заміжня може мені звертатися але я не сповідалася а плаття є лише жовте сон закінчився
Відповісти

Привіт, приснився сон вночі з 18-19января. Що ми з чоловіком в церкві, зібралися повінчатися. Купили білі троянди букет, щоб поставити біля ікони (попросити перед вінчанням нашій родині благословення, здоров’я, любові і довгих років спільного життя). Купили, свічки і я чоловікові кажу пішли перед вінчанням свічки поставимо і букет. Тільки за упак ставити не можна в такий день, подумала я. А чоловік пішов і від незнання поставив свічки за нас саме, там глеб ставлять за упокій&# 8230; Я це побачила, і сказала забрати свічку від туди і загасити її. З чоловіком ми не вінчані.

Наснилося що я вінчав батюшка нас водить по церкви але хлопця немає але є хлопець який дуже подобається

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ