Сонник Вікно 😴 приснилося, до чого сниться Вікно уві сні бачити

Бачити уві сні вікно – на жаль через нездійснених планів, невиправданих надій. Сновидіння відображає спрямованість вашого погляду в минуле або майбутнє, примирення з обставинами.

Що ви бачили в вікні?

Сниться красивий вид з вікна ▼

Гарний вид з вікна, за сонником, тлумачиться як перебування поруч з вами чогось хорошого, але наблизитися до блага можна, тільки подолавши ряд перешкод. Щоб знайти добро, доведеться пройти чимало перепон і випробувань.

Які погодні умови були за вікном у вашому сні?

Що сталося з вами уві сні?

Витирати вікно уві сні ▼

Наснилося, що витираєте вікна, – наяву висловлюєте бажання мати дітей. Приснилося також можна розцінювати як символ сильної пристрасті по відношенню до коханої людини.

Наснилося, що фарбували вікно ▼

Сонник Фeломeни пояснює фарбування вікон як необхідність пустити пил в очі, придумати неіснуючу історію для приховування правди. Ваш девіз на найближчий час – не бути, а здаватися.

Що сталося з вікном уві сні?

Як виглядало вікно у вашому сні?

Чисті вікна уві сні ▼

Бачити уві сні чисті вікна – бути оточеним щастям, позитивом наяву. На любовному фронті і роботі все вийде як треба. Вищі сили схвалюють ваші дії. Навіть не думайте зменшувати обороти, продовжуйте роботу в тому ж дусі.

Наснилися великі вікна ▼

Сон про великий вікні є передвісником широких можливостей, самовдосконалення. Необхідно повірити в себе, чітко намітити мету, тоді все задумане буде досягнуто.

Сняться вікна без скла ▼

Наснилися вікна без скла – готуйтеся до важкого періоду в житті. Поодинці справитися з труднощами, швидше за все, не вийде, тому знадобиться підтримка родичів, близьких, вірних друзів.

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Вікно, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Вікно уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Сон заходжу на свою кухню і сильно дивуюся, що там стоїть зовсім нове вікно.Я підійшла і роздивляюся вікно, але там щілини, чіпаю його, чи добре воно тримається.Але виявляється що міцно сидить, тільки ось щілини.Думаю що потрібно закласти пінкою ці щілини.Зовнішній вигляд вікна був разюче чистий і світлий.

Тетяна, можливо у вашому житті з’явиться нова людина, яка на перший погляд здається з великими недоліками, але потім ви побачите що їх можна виправити.

А мені наснилося що я з сином грала в кімнаті-почула удар..побігла на кухню а там хтось з вулиці каменем вікно розбив і вийшли такі три розбиті дірки в вікні..я чоловіка покликом і говорю там я на балконі бачила скло може його поки вставиш.Ось що б це значило?

Я бачила 3 ​​вікна своєї квартири уві сні з боку вулиці, причому вони були закриті і на 2-х з них був гарний помаранчевий тюль.

Ірина, ймовірно сон про закриті вікна, означає те, що ви не хочете нікого занадто сильно підпускати до себе, ви прагнете приховати щось.

сон &# 8212; я в кабінеті свого начальника дивлюся у вікно і бачу за вікном дуже красиву картину &# 8212; я як би на вершині а внизу місто, красива площа, гарні будинки, злітна смуга з літаками і я кажу начальнику, що який у Вас гарний вид з вікна, і також Тотом бачу в небі летить красивий салолет.

є у вас якесь бажання, пов’язане з роботою, яка домагається щось. Ваше бажання здійсниться.

Доброго дня. Давно мрію зрозуміти сенс своїх снів, котрі сняться мені на протязі довгих років. Справа в тому, що мені постійно сниться будинок моєї бабусі, яка померла в 1999 році. На похоронах я була відсутня, тому що у моїх родичів не було можливості повідомити мені про це, оскільки я їхала з міста. З тих самих пір мені стали снитися майже однакові сни. Змінюються персонажі, події, але незмінним залишається ДІМ. Іноді сниться сама бабуся з докірливим поглядом. Причому я в повній мірі відчуваю ті тепло і комфорт в будинку, аромати свіжоспеченого хліба, смачних страв, які готувала бабуся&# 8230; Однак у більшості випадків сни закінчуються тим, що я прокидаюся з відчуттям незрозумілого, навіть містичного страху. Сьогодні приснилося, що ми з братом вставили в її будинку нові хороші вікна. Я вийшла на вулицю і попрямувала, сама не розуміючи куди, по дорозі, дивлячись в цей час у вікна бабусиного будинку, в яких побачила безліч щасливих усміхнених незнайомих людей, які мені радісно махали руками. Помахавши їм у відповідь, я пішла&# 8230; Дуже втомилася від цих регулярних (2-3 рази на тиждень) снів, і була б порада дізнатися, що ж, все-таки, вони означають. спасибі.

Марина, ймовірно ваші часті сни про померлу бабусю і будинок в якому вона жила, говорять про те, що ви на підсвідомому рівні не можете пробачити собі те, що не були на її похороні і не змогли з нею попрощатися, вам потрібно просто усвідомити що в цьому немає вашої провини.

Мені ось приснився сон, буд-то б біля свого дому, ввечері сусіди мені роблять зауваження і я в люті вдаряю в газову трубу, яка проходить, через весь будинок, і після мого удару весь будинок почав трястися (як буд-то під час землетрусу) і потім одна сусідка (жінка) дістала мене так, що я їй відірвав голову, а потім став повзти по дев’яти поверховому будинку наверх, і потім я подумав, що мене посадять в тюрму, і при цьому вліз у вікно, я думав, що це вікно моєї квартири, але насправді воно ьило вузьке, тісне.

Євген, можливо ваш сон, говорить про те, що вас дістають якісь сторонні люди, і таким чином ваша підсвідомість обіграло цю ситуацію.

СНИТЬСЯ, ЩО Я СТОЮ біля відчиненого ВЕЛИЧЕЗНОГО ВІКНА, ПОВЕРХ ТАКИЙ ВИСОКИЙ, ЩО ВИДНО МАЙЖЕ ВЕСЬ МІСТО, СОНЯЧНО, ПОГОДА тепла І НА ДУШІ ВО СНЕ ТАК ДОБРЕ, ЩО Я дихаю В ПОВНУ ГРУДИ, ТОМУ ЩО ВІДЧУВАЄТЬСЯ Свіже повітря І ТАК ЛЕГКО й умиротворення ПОЧУВАЮ СЕБЕ І радію цьому красиво УВАЗІ.ДО ЧОГО ЦІКАВО ЦЕ? АЛЕ ВЕСЬ ДЕНЬ ХОДИЛА під враженням ЦЬОГО СНА

ТЕТЯНА, можливо ваш сон про те як ви стоїте біля вікна і відчуваєте себе дуже добре, говорить про те, що у вашому житті настане біла смуга.

Сон повторювався за останній час 2 рази. Моя кімната. Я з колегою по колишній роботі сиджу на дивані біля вікна і розмовляю. (Насправді, в реальності диван стоїть в моїй кімнаті в іншому кінці кімнати). Вона сидить до вікна спиною. У вікно світить яскраве сонячне світло, такий що я, що сидить навпроти, насилу бачу риси її обличчя (так і буває, коли джерело яскравого світла позаду об’єкта). Але при цьому бачу, що риси її обличчя інші, не такі як в житті. Причому я розумію це в самому сні. Але розмовляю з нею, знаючи що це саме вона, хоч і не схожа.

Яна, можливо сон в якому ви розмовляєте біля вікна з колишньою колегою, у якій змінилися риси обличчя, говорить про те, що вам належить стати свідком якихось змін в людині, будь то зовнішність, розум і т.д.

Я перебуваю в квартирі свого коханого чоловіка (він, на жаль, не має значення). Там багато людей, всім весело, люди танцюють, веселяться. Я хочу піти непоміченою, але не виходить. Його дружина мене бачить, але реагує спокійно, т.е. моя присутність її зовсім не бентежить. Далі я хочу піти, але на моїй шиї біла косинка, я думаю- навіщо вона мені потрібна і віддаю цю косинку їй або залишаю в їх квартирі (не пам’ятаю), потім заходжу в одну з кімнат в їх квартирі і чітко бачу сюжет, де відкрите вікно, він за вікном і його вже не видно. Але вона тримає його за руки, ніби не хоче відпустити його руки. Але він уже весь за вікном. Далі я йду з їх квартири. Йдучи я надягаю якусь капелюх з великими полями, але мені не сподобалося як я в ній виглядаю, мені здалася вона дитячої. Я залишила її і пішла. Що може означати мій сон. Буду вдячна за розшифровку.

Тамара, то, що в цьому сні було таке вікно, ймовірно, говорить про те, що відносини з цією людиною стануть для вас минулим.

Добрий день, приснилося, що з дитиною на руках сиджу біля вікна, бачу, йде батько дитини, і я через вікно подаю йому малюка, навколо дуже яскраві фарби-зелена трава, яскравий одяг дитини. Дивний сон, враховуючи, що у ваблячи немає дітей.

Іля, можливо ваш сон говорить про підсвідоме бажання завести дітей, або попереджає вас про те, що вам доведеться поділиться зі своїми близькими чимось дуже дорогим для вас.

Доброго дня. Приснився сон, що я перебуваю в якійсь дуже скромною кімнаті, не вдома. У ній 2 великих білих дерев’яних вікна, чистих, одне з них відкрите. Поруч чоловік, якого я давно знаю, але нічого до нього не відчуваю. Просто каже, жартує. Одне з вікон широко відкрито, потім закривається. Я чіпляючись за нього сповзаю вниз по вікну, яке в цей час вже закрито, боячись, що воно знову відкриється і я зірвуся і упаду. Пріземллілась благополучно. До кімнати відчиняються двері, і заходять школярі, перебиваючи один одного, розповідаючи про те, що сталося з ними. Ми хочем вирішити проблему, але діти, перебивають нас і ми так і не дійшли спільного рішення.

YALAV, можливо сон відображає ситуацію яка може статися наяву, в якій ви будете змушені приймати якісь активні дії.

здраствуйте!! допоможіть будь ласка розтлумачити сон! вночі на моє вікно приходить людина в якого я закохана і дивиться на мене сплячу з вуличною боку! Може бути це що то значить&# 8230;&# 8230;
Буду дуже вдячна&# 8230; Може ваш відповідь допоможе мені розібратися в собі. заздалегідь дякую.

Антоніна, швидше за все такий сон відображає ваше підсвідоме бажання щоб він був наяву поруч з вами.

Вітаю! в моїй кімнаті, де я сплю навпроти вікна стоїть шафа з дзеркалом, і коли лежу часто Бачу відображення вікна. Мені наснилося, що моє ліжко стоїть прям біля вікна і край подокооніка вище ліжка і лежу я дивлюся на віконниці вікна &# 8212; за ними ніч і стоїть там людина в чорному, відкриває віконниці і залазить в кімнату і хоче схопити мене, я нічого не можу зробити, кидаю щось в нього і кричу що є сили &# 8212; в перший раз в житті я так кричав, що аж прокинувся від свого крику. Блін мені 23 роки) вже дорослий, але від цього сну довго відходив. Справа в тому, що ще в дитинстві часто снилося, що тікав з лісу від вовків і боявся не встигнути закрити двері за собою, закрити її, ось, може є якась сваязь в цьому&# 8230; Заранее спасибо!

Максим, швидше за все такий сон відображає якийсь ваш емоційний або підсвідомий страх, який в тому числі міг перейти до вас з дитинства, спробуйте зрозуміти його причину.

Вітаю. сниться, що я хочу відкрити пластикове вікно, повертаю ручку, а ця важка рама відривається і падає на мене. я з усіх сил намагаюся її утримати, мені це вдається і я наглухо закриваю це вікно&# 8230; сон трохи налякав&# 8230; поясніть його будь ласка

Тетяна, швидше за все це від вікно символізує ваші погляди, які похитнуть і це поставить вас в замішання.

Мені наснилося, я стою поруч з вікном&# 8230; воно відкрито.На підвіконні сидить кохана людина, несподівано падає&# 8230; я підходжу до нього, живий але встати не може!

На наступний день мені сниться лікарня, я перебуваю всередині, потім виходжу&# 8230; і бачу що людей викидають з вікон!Що це означає?

Світла, вікно у вашому сні, швидше за все, символізує новий початок.

мені наснилося, що я і мій колишній чоловік дивимося у вікно, а на вулиці вбивають людей, мій чоловік йде їх спасти і я вжу як його теж вбивають!
Що це означає?

Ксенія, то, що ви бачили в вікні, швидше за все, говорить про те, що ви зараз перебуваєте в напруженому стані.

мені наснилося, що я перебуваю в будинку навпроти там відділення міліції я дивлюся з їх вікон на свої, а в моїх вікнах роблять ремонт однакласснікі, брати близнюки зачищають косяки без стекол, один в одному вікні інший в іншому, а мене цікавить де мама п’яна спить.

євгенія, то, що вашому сні було багато вікон, швидше за все, говорить про те, що ви будете перебирати спогади, підводити підсумки.

Привіт Аліна! Вчора бачила сон: вечір, ми з сином лягаємо спати, дивлюся у вікно і бачу, що зверху падає виплеснута вода, чомусь червоного кольору, потім знову, і раптом прямо потопом обрушується на нашу лоджію. Я повинен звідкись вискакувати до лоджії, відкриваю двері-лоджія вся мокра, вода стікає. Бачу, що вода намочила ліжко колишнього чоловіка в кімнаті, ліжко порожня. думаю:&# 187; Знову сусіди затоплюють&# 187;. Хочу до них піднятися, але знову підходжу до вікна, а там яскраво світить сонце, і нібито нічого і не було. Виходжу на лоджію- сусідка зверху з кимось обговорює те, що сталося. Задираю голову, питаю у неї, що це було? Розумію, що вона не має до цього відношення, і взагалі-це не та сусідка, яка в реалі живе в квартирі зверху.

Тетяна, то, що ви бачили в вікні такі речі, ймовірно, говорить про те, що ви незабаром зіткнетеся з проблемою, корінь якої в минулому.

Мій чоловік помер 2 місяці тому.
Уві сні я стою перед двоповерховим будинком (це начебто наш будинок), а всі вікна на другому поверсі відчинені навстіж вітром. Мій чоловік стоїть поруч зі мною і лає мене за те, що я залишила вікна відкритими і не вимкнула в кімнатах світло, хоча я виправдовуюсь, що у мене навіть ключа немає від другого поверху.

допоможіть, будь ласка, розтлумачити сон. Мені наснилося, що у мене вдома нак кухні вставлю товсті дерев’яні віконні рами, які до того ж ще й у вигляді дерев’яних решіток. Уві сні мені пояснюють, що моя мама мерзне, і це для утеплення. Також в цьому сні я бачу маленьку, дуже гарненьку дівчинку, нібито вона моя внучата племінниця, хоча моя зовсім інший зовнішності. Загалом, допоможіть розтлумачити, т.до. мене дуже турбує цей сон. спасибі.

Сон, в якому фігурує вікно, швидше за все, говорить про те, що ви можете звернути погляд в минуле.

а у мене сон такий, ми стоїмо з подругою біля вікна і тут підбігає мій найкращий друг, відкриває вікно, схоплюється на підвіконня, а потім звідти випадає, але в підсумку залишається живий і навіть не єдиної подряпини і я перед ним сиджу плачу, а він мене заспокоює&# 8230; я прошу допоможіть мені розтлумачити цей сон!

Росстался з дівчиною. в цю ніч сон як я на стільці з одним сиджу на підвіконні тільки він посередині а я скраю і прошу щоб він посунувся
, а то я впаду. А він сміється і дуріє і тут я падаю він мене вистачає намагається затягнути, та я й сам тримаюся за решітки та розумію що не зможу залізти, і прокинувся до чого б це?

Дочки приснився сон&# 8230; вона у бабусі в гостях, будинок довгий, і бачить, я, мама, мию вікна в нашій квартирі (квартири наша і бабусі навпроти один одного &# 8230; і падаю з вікна в гумових помаранчевих рукавичках&# 8230;.Дочка зараз вагітна &# 8230; прокинулася &# 8230; дуже плакала

Приснився сон, що я в гуртожитку, вселяє в нову кімнату, вона в жахливому стані, але найголовніше вікна, на них немає стекол, а лише плівка, при подиху вітру, ця плівка задирається, і холодний вітер потрапляє в кімнату, мене це дуже засмучує, намагаємося відремонтувати вікна, мені допомагають службовці гуртожитку, вони заклеюють суперклеєм щілини, потім зверху проклеюють папером вікна, але це все марно, так як рами все одно прямо випадають з вікон, я навіть тільки встигаю їх підхопити щоб вони не стукнуді службовців гуртожитку. Я в повному розпачі, відчувається почуття туги і самотності. Далі, раптом глянувши на вікна через якийсь час я бачу що вони абсолютно нові, на них рожеві красиві фіранки і біля них у підвіконь обклеєно рожевої клейонкою я розглядаю їх в подиві вони дуже красиві. Що значить це сон?

Те, що у вашій кімнаті в цьому сні не було вікон, швидше за все, говорить про те, що ви можете відчувати незахищеність і слабкість в цьому приміщенні.

а що значить друга частина сну, коли на вікнах я бачу рожеві фіранки і все вже нове красиве?

Доброго дня. Третій раз за останні місяці два сниться сон, в якому люди на моїх очах вистрибують через вікно і вмирають. Причому є відчуття, що я перебуваю на роботі, а люди ці &# 8212; абсолютно випадкові і незнайомі. Дуже страшні сни, після яких я кожен раз прокидаюся.

Доброго дня! Приснився сон, в якому мій колишній чоловік повертається до мене так як у нього давно не було жінки. Потім він начебто збирається на свою вахту (у нього насправді вахтовая робота), але треба пройти якийсь ритуал із зануренням в якийсь басейн з водою біля якого товпляться люди в чорному. Ритуал цей полягає в тому що вода там була як би переходом в інший вимір. Двоє людей які занурилися в воду &# 8212; перейшли, а колишній чоловік залишився у воді, тобто і не з нами і не в іншому світі. Інші люди на кшталт хотіли допомогти витягнути його з води, але побоялись. Я дуже переживала, що більше не побачу його. Я в цьому ритуалі просто була спостерігачем. Що це сон означає? спасибі заздалегідь.

Ваш сон, швидше за все, говорить про те, що приводом для розриву відносин з цією людиною стало те, що багато часу приділяв своїй роботі.

Вітаю.
Мені наснилося, що я заглядаю до сусідів через вікно на першому поверсі і бачу нові меблі і кошеня.Це було з суботи на неділю.
Що це може означати?Хоча сусіди дуже неблагополучних сім’я.

виявляю себе сидячи з зовн сторно вікна на 9 поверсі. Пото з жахом і легкими ногами намагаюся забратися в будинок&# 8230;
насилу і великими зусиллями потрапляю в будинок

Допоможіть розшифрувати сон:

Я перебуваю в кімнаті, в якій я не дуже затишно себе почувала і захотіла її покинути. Вирішила це зробити через вікно, відкривши його я зрозуміла, що не вийде так як було високо, а з вікна був хороший вигляд, я бачила басейн з водою.

добрий ранок! приснився сон я стою на вулицю і бачу як в будинку дружина замерзнувши, встає з ліжка, закриває вікно. а чоловік починає з нею сваритися і відкриває його. потім на місці його дружини в ліжку опиняюся я.

Розшифруйте будь ласка сон:
Я перебуваю в кімнаті, в якій я не дуже затишно себе почувала і захотіла її покинути. Вирішила це зробити через вікно, відкривши його я зрозуміла, що не вийде так як було високо, а з вікна був хороший вигляд, я бачила басейн з водою.

Сон цей приснився коли мені було років 12, пам’ятаю його чітко досі. Зараз мені вже 35. Намагався розшифрувати, виходило два тлумачення &# 8212;
1. Прямий шлях в юності &# 8212; так і не збулося, шлях з юності був дуже тернистий, побачив все &# 8212; і голодував тижнями і недопалки ночами збирав щоб ніхто не бачив, і в казенному домі побував, все було крім радості спокійного життя, нікого і нічого не боячись
2. Що буде забезпечена старість, спокійний захід життя &# 8212; залишається вірити що так і буде

Вікно в сільській хаті. Фіранки по краях, білосніжні, хрусткі від крохмалю, перед вікном &# 8212; стіл, простий, дерев’яний. На столі у вазі &# 8212; квіти. Вікно відчинене, вечір &# 8212; теплий, літній, з червоним заходом, і з вікна видно як далеко-далеко вперед йде вулиця з такими ж справа і зліва будинками. Вулицею йде зграйка білих гусей, неспішно &# 171; перемовляючись&# 187; між собою.

Сновидіння такого характеру, швидше за все, вказує на те, що ви можете в своєму житті не знайти матеріальних радощів, але ваш шлях зробить вас духовно багатою людиною.

Привіт, приснилося, що ми з подругою втекли з уроку, і пішли до будівлі, де працює ОН&# 8230; в загальному, дивлюся, бачу яскраве світло в його вікні, але в його вікнах не було скла, вікна були дверима&# 8230; тобто це були не вікна, а двері, вони були відкриті на оранку&# 8230; і він радився з якимось літнім чоловіком, він був сумний, заклопотаний справами, і раптом звідти виходить його дружина з дітьми на руках (вона приходила до нього на роботу) така вся захеканий&# 8230; але у неї дивна посмішка&# 8230; а він залишився байдужим до того, що вона йде&# 8230; і мене не помітив ніхто, немов мене не існувало уві сні.я дивилася як би з боку.

Найімовірніше, сновидіння, говорить про те, що ви можете повернутися до захоплення минулого, що може привести до неприємностей.

Вибачте будь ласка, двері самі собою відкрилися, вікно перетворилося в двері.А у його дружини була зла посмішка.Вони посварилися, а вона коли виходила, вдарила ногою одвірок, і він розламався.

На вулиці гроза, сильний дощ, практично нічого не видно. Я в просторій квартирі, де величезні вікна займають всю стіну. Я з легкістю їх швидко закриваю, не дивлячись на те, що вікна дуже великі і важкі на перший погляд.
спасибі!

Привіт допоможіть рісшіфровать сон який мені сниться не перший раз. ми з дружиною було по кварта схожою на нашу. Я повертаюся дивлюся, а вона сидить на корнізе вікна і розмовляє по телефону при цьому всі вікна закриті. Таке ощущуніе що вона ось-ось зірветься і впаде і я ні чого не можу зробити ((((

Я в розлуці з чоловіком, сім’я розпалася.
Сон: я йду біля будівлі і заглядаю у вікно і бачу там мати чоловіка і його племінницю (зараз їй 15 років, а на вигляд уві сні років 7). Я теж не сама начебто син зі мною і він теж уві сні виглядає трохи молодші.І я бачу що мати з кімнати виходить і тоді племінниця підходить до вікна і відкриває вікно зі свого боку &# 8212; а я зі своєю.І вона мені плачу каже:&# 187; Я вас люблю, я хочу бути з вами!&# 187; Я щоб вона так не хвилювалася заспокоюю її і кажу що вона буде з нами і що я теж її люблю.І ми швидко закриваємо вікно, щоб мати чоловіка не помітила.

Сновидіння, в якому ви дивилися в вікно, ймовірно, говорить про те, що ви можете озирнутися на події минулого.

Доброго дня! Підкажіть. будь ласка, до чого сниться закривати вікно? я всю ніч перебувала в какм-то одномісному номері, пам’ятаю тільки, що напроти дверей вікно, яке я весь час намагалася закрити. В кінці сну у мене це вийшло. Чому то в тлумаченнях немає інтерпретації про закриття вікон, тільки про відкриття&# 8230;

Доброго дня! Чудовий сайт, я вже зверталася до вас одного разу, мені дуже допомогли, спасибі вам велике! Сподіваюся і в цей раз ви допоможете мені зрозуміти мій сон. Мені наснилося, що мої друзі потрапили в аварію, їх машина впала на дах багатоповерхового будинку, через це у вікнах будинку стали лопатися скла і люди випадали з цих вікон. Аварії уві сні я не бачила, бачила тільки цих людей, так реально, це жахливе видовище, я чула їх шльопанці про землю і дзвін лопаються вікон. Найцікавіше, що я теж їхала в цій машині, але по дорозі пересіла в іншу. Скажіть, будь ласка, що означає мій сон? З повагою, Ольга.

Сновидіння, в якому ви бачили вікно, найімовірніше, говорить про те, що ви може бути змушені озирнутися на події свого минулого.

Вітаю ! Моїй сестрі приснився сон про мене. Сестра дивиться з вікна зверху на вулицю і бачить як я в червоному шифоновому плаття кружляючи під теплим першим весняним дощем, все навколо в цвіту і я кричу … Нарешті то я наречена ! Заздалегідь дякую за допомогу в тлумаченні сну

Доброго дня. Мені наснився сон &# 8212; я стою в темній кімнаті (світло не горить і за вікном темно) трохи збоку від вікна. У кімнаті буд-то все по-іншому, але я впевнена що це моя кімната. Краєм ока я помічаю, що в вікні щось мельтішіт. Мене охоплює страх, я боюся поворухнутися але намагаюся без зайвої метушні розглянути хто це. У вікно намагається заглянути крізь скло чоловік, мені не знайомий і дивною зовнішності. Його обличчя не потворно, але дуже не приємно.

Сновидіння, в якому ви бачили вікно, найімовірніше, говорить про те, що до вас повернеться щось з минулого.

Вітаю ! Моїй сестрі приснився сон про мене. Сестра дивиться з вікна зверху на вулицю і бачить як я в червоному шифоновому плаття кружляючи під теплим першим весняним дощем, все навколо в цвіту і я кричу … Нарешті то я наречена.Дуже хотілося б отримати від вас Комметаріі мого сну.

Вітаю! Мені наснилася розщеплена дерев’яна віконна рама з цілими шибками, за вікном темно, але це не страшно. Неприємні відчуття саме від розбитої рами. Що це може означати?

Добрий день, Аліна! Мені сьогодні снився сон:
Ми з якими-то людьми в квартирі. На вулиці починається сильний дощ, вода з вулиці видавлює смужки утеплювача, вони випадають, і вода починає заливатися крізь щілини.

Мені снилося що на мене з вікна дивився мій коханий, з яким ми більше не разом, і я на нього теж дивилася.

Сон Мій улюблений хлопець вставляє мені вікно я в домі а він на вулиці і між нами вікно яке він вставляє я їм апельсин а він мені розповідає про своєї колишньої дівчини як йому було з нею добре і я прокинулася.

Вітаю! Мені наснилося, що вдома змінюють 2 вікна на нові. І одне вікно було схоже на композицію коли на нього дивишся крім звичайного вуличного пейзажу видно і тварини і рептилії (як ніби 3Д зображення). Вікна були красиві і міцно трималися, але уві сні я не визнавала їх, говорила що вони мені не подобаються хоча було навпаки.

Доброго дня! Я живу на шостому поверсі, вже другий раз бачу, що до мене заходять люди через вікно, спочатку був чоловік з дівчинкою, а сьогодні наснилася жінка з підлітком-дівчинкою, хотіли забрати у мене шкільну форму, але фартух був забруднений клеєм (щоб тримався) , забрали домашній костюм, але він знову опинився на мені, в кишені була записка тій дівчинці, яку прочитав незнайомець і подумав, що це моє.Заздалегідь дякую!

Те, що в вашому сні були такі гості, найімовірніше, говорить про те, що ви можете відновити відносини минулого.

Вітаю! Допоможіть, будь ласка, розгадати сон. Бачу ніби відправляю свого молодого чоловіка на роботу, він виходить в двері, а я його потім окликаю в вікно, він повертається, щось питаю, намагається протиснутися до мене назад в кватирку, не виходить, пролізла тільки голова, в результаті він мене просто цілує і йде.
У житті з цією молодою людиною розлучилися недавно.
Буду дуже вдячна за відповідь!

Сновидіння, в якому був такий сюжет з вікном, швидше за все, говорить про те, що вам доведеться повернутися до минулих справах.

Начебто я стою у дворі нашого будинку і дивлюся що у мого сусіда вікно закладено цегляними блоками.Я ще думаю, що не помічала цього будучи у них вдома, типу у них завжди було світло.І я вже буд-то б в їхньої квартирі (у сусіда, до речі він літня людина і дружина у нього хворіє багато років) і у них світло і не видно цих блоків.думаю &# 8212; а як він так зробив, що з вулиці вікно закладено, а в квартирі &# 8212; вікно як вікно.І тут я відчуваю сильний протяг.Дивлюся, а у нього під вікном дірка забита гратами, і з неї йде протяг з вулиці в квартиру.

Сон, в якому було таке вікно, швидше за все, говорить про те, що ця людина вас цурається.

Бачила сьогодні такий ось сон. Я дивлюся з вікна на вулицю, поверх приблизно 4-й. Внизу йдуть 3 людини (знайомі мені), раптом вони помітили мене, але я чомусь сховалася, але один з них каже: &# 171; Це вона, я не можу помилятися&# 187;. І вони поступово відходять, але один з них (мій, так би мовити, коханець,) повертається, піднімається по повітрю до вікна, т.е. до мене і його обличчя виявляється дуже близько до мого. він дивиться на мене пильно ласкавим поглядом і каже: &# 171; Театр ти мій, Рінка&# 187;&# 8230; Потім він зникає і я бачу у вікні свою кращу подругу. Вона теж піднімається по повітрю і дивиться на мене, потім цілує.

Ваш сон, в якому був такий сюжет з вікном, швидше за все, говорить про те, що ви можете піти на контакти з людьми зі свого минулого.

Зравствуйте! Сьогодні приснився такий сон. Нібито я заглядаю у вікно до незнайомого молодій людині і спостерігаю за ним, залишаючись непоміченою, і він дивиться у вікно, але мене зовсім не бачить.

Приснився вчора оч. дивний сон, прямо там відчував нажаль, тяжкість і беспакойство про скоєний паступке.йду па вулиці і влажу раптом в кватирку в чужу квартиру, оглядають і шукаю якісь дрібниці щоб вкрасти, в сусідній кімнаті лежить під ковдрою жінка, до того ж ніби дружина маего колеги колишнього якого давно забув і невідел, і хочу зайнятися з нею сексом, роздягаюся..наближаюся до неї і помічаю що з нею лежить її дитина років 7, і дивиться на мене збираючись закричати.Кричить і появляеца мій колега незрозуміло звідки з незнайомим чоловіком, я извеняюсь викручуюся, вони питаюца мене бити, крутити..і мені оч соромно і погано що мене Пайман, патом я втік якимось чином від них.
Засів цей сон в голові, я здоровий вобще людина?)

Сновидіння такого плану може бути вказівкою на те, що ви можете вторгнутися в особисті справи, про що пошкодуєте.

Мій сон про те що я сиджу на подоконіков і розмовляю з хлопцем, потім заходять мої друзі, яких я сиділа чекала.
Я попросила хлопця зняти мене з нього і ми пішли по будівлі схожий на магазин (хоча перед цим я сиділа в під’їзді).Ми підійшли до вітрини.За нею висів дуже гарний піджак з краваткою і сорочкою.
Заздалегідь дякую!

Доброго дня!
Наснилося, що я намагаюся закрити вікно, але у мене не виходить закрити його щільно, постійно між рамою і стулкою залишається велика щілина, з якої нічого не следать&# 8230; я відкриваю його і знову намагаюся закрити, але знову те ж саме&# 8230; Чомусь саме вікно &# 8212; новий склопакет, а рама стара, рассохшаяся, дерев’яна, і мені весь час здається, що ось зараз вона не витримає ваги стулки, і все впаде&# 8230;

Ваш сон, швидше за все, говорить про те, що вам буде складно віддалитися від свого минулого.

Вітаю! Приснився дво- або триповерховий будинок в якому вікна закладені цеглою, відкрив двері там світла велика кімната, тільки без меблів! За відчуттями було схоже що це саме мій будинок, але мій виглядає в реалі по іншому! підкажіть будь ласка що це може означати.
спасибі!

здрастуйте, сьогодні вдень (13.08.2011) приснився сон, купили великий диван в кімнату до мами і тата, і їх старий диван мені перетягували, за вікном вже був вечір, темно, нас було троє, я, мама і бабуся, я щось тягаю, меблі, заходжу в свою кімнату, дивлюся мами немає, бабуся вниз дивиться, я відразу зрозуміла, що мама викинулася з вікна (3-й поверх), я швидко в швидку дзвонити, не пам’ятаю що говорили, потім у них телефон зайнятий був, вже ранок настав, я вибігаю, ліфт не працює, виходжу з під’їзду, і прокинулася&# 8230;. в шоці від цього сну, що він означає?

Таке оновлення інтер’єру з вашого сну, найімовірніше, говорить про те, що ви можете мати на даному етапі схильність до змін у житті.

наснилося, що мій братик маленький стоїть біля вікна, я його хочу від вікна відвести, а він туди перевертається і я не встигаю його схопити.
до чого це.

в вікно до мене влазить чоловік. який раніше був зі мною в стосунках. розлучилися дуже погано коли то.. і рукою чи рот закриває чи, чи то цілує. ось уже кінець смутно пам’ятаю

Наснилося що відомий актор мене як би переслідує, я розумію що він мене хоче, а я ні&# 8230; Уникаю його, але він завжди з’являється там, де я від нього ховаюся.І ось я в кімнаті, розумію іншого виходу немає &# 8212; підходжу до відчиненого вікна і стрибаю з третього поверху.Не було ні страху, ні переляку.Боялася я тільки того настирного актора.До чого?
(В особистому &# 8212; в родинну кризу).

Вітаю! дуже часто сниться, що я тікаю від нехороших людей і єдиний вихід це вікно. я відкриваю і вилажу через нього

Мені приснився сон: я сиджу на руках у знайомого хлопця, (ми дружимо багато років), за нами спостерігає наша подруга (вона йому симпатизує в реальному житті).Я чувсва слід від поцілунку в мене на щоці, ближче до губ.Уві сні я усвідомлюю що він мене поцілував. І сидячи у нього на руках я дивлюся у вікно і бачу величезну гору тістечок, а вінчають цю гору 2 величезних тістечок, вони привернули мою увагу – такі на вигляд смачні, нереальних розмірів.До чого?

В реальності &# 8212; ми з цим хлопцем майже не спілкуємося, він живе за кордоном, але мені він дуже подобається, знаю що і він мені симпатизував.Але знаків уваги зараз він не робить мені, т.до. ми обидва не вільні&# 8230;

Ваш сон, в якому ви бачили вікно, найімовірніше, говорить про те, що ви можете отримати можливість переоцінити події свого минулого.

ніч&# 8230; дивлюся телевізор. П’яний сусід заліз до мене через відкрите вікно, обурювався, що у мене голосно грає музика. Музики ніякої в мене не було. Він пред’являв нескінченні претензії, обсолютно безпідставні. За ним хтось прийшов і повели (через двері). Хвилин через п’ять знову заліз через вікно&# 8230; . прокинулася. Снилося з четверга на п’ятницю.

Привіт, наснилося в суботу 1 окрября буд-то я перебуваю в квартирі, де раніше жила.Там залишилися бабуся з мамою.

Так ось епізод на кухні-я дивлюся на вікно, а воно мені таким старим здається, дерев’яним.Вирішую я його оновити та прошу якогось чоловіка-майстра пофарбувати вікно.Тут я приходжу в велике здивування, коли бачу, що вікно пофарбували в яскравий рожевий колір, я лайка цього чоловіка. і прокидаюся.Розгадати, будь ласка

Другий день поспіль на рідкість наснилася та квартира, перший сон був зі змією

Те, що в вашому сновидінні було вікно, найімовірніше, вказує на те, що незабаром почнуть траплятися події безпосередньо пов’язані з вашим минулим.

Вчора в моєму сновидінні було вікно в кухні, перефарбовані в рожевий колір, а сьогодні ось стіна.

. Іду я уздовж житлового будинку і випадково заглянула в чуже розчинене вікно, мій погляд притягнула свіжопофарбована стіна зеленого кольору пастельних тонів, в кімнаті нікого не було, а з далекої кімнати лунали голоси
Спасибі))

Привіт Аліна! в минулий раз ви мені точно витлумачили мій сон, допоможіть розібратися в цьому сні. Сниться наш старий приватний будинок, в якому я жила до заміжжя, його 5 років як продали, заміжня вже більше 10 років я. Проходжу повз цей будинок, він такий старий став, бачу вікон немає одні порожні місця для рам, у мене сестричка в цьому році вийшла заміж і наче вона повинна була поставити вікна, уві сні вони там живуть, а я така обурена і кажу, ви ж мені обіцяли відремонтувати, а самі ще гірше зробили, вони живуть у моєї мами, сон такий неприємний, не знаю до чого це все? а де вони зараз живуть, теж будинок потребує ремонту, прибудову почали так і закінчити не можуть.

Ваш сон, швидше за все, говорить про те, що вам буде незабаром звернутися до подій минулого, щоб розібратися з поточними справами.

Будинки сквоздняк, холодно, в кімнаті брязкає балконні двері, намагаюся її закрити, виходить не відразу, з великим зусиллям закриваю-лопаються обидва скла подвійний балконних дверей, скла вщент, знаю, що йду по осколках, які прилипають до ніг (босоніж чомусь ). крові немає. занепокоєння немає.

Вітаю! Мені приснився такий сон: я стояла перед відкритим вікном своєї кімнати і раптом несподівано хтось кинув одну туфлю. Я здивувалася, і раптом через вікно закинули другу туфлю. Туфлі уві сні були чоловічими коричневого кольору. Сон приснився вночь з 30 на 31 жовтня. Як Ви думаєте, що означає цей сон?

заходжу в квартиру, там чисто але бідно, а потім велика вітальня і велике вікно, багато світла і красивий балкон, вікно закрите

добрий вечір. Сон-в кімнаті бачу старе дерев’яне вікно. Потім бачу, що вікно стали міняти на нове пластикове. При мені поставили нове красиве, пластикове вікно, але воно трохи запорошене. Я подумала, що його треба помити і трохи потерла його рукою.

Мені наснилося, що мій батько змінює мені старі вікна на нові пластикові. При цьому я йому ще й кажу, щоб він їх закріпив добре.

Вітаю. Мені наснилося вікно, розташоване на розі будинку, за його обидві сторони. Вона була закрита. спасибі.

Наснилося з що я з колишнім чоловіком зайшла в будинок, а він мені показує на вікна, що всі чотири вікна надламана, що хто то хоче до нас вночі влізти, ми зібрали речі і пішли до мого дядька, коли розпакувала речі, виявилося, що речі тільки чоловіка, переживала, що свої золоті прикраси залишила у ванній і духи в кімнаті.

Сон – я в кабінеті свого начальника дивлюся у вікно і бачу за вікном дуже красиву картину – я як би на повернемо поверсі а внизу місто, гори невеликі, красиві будинки, красиві зелені дерева і зелена трава, і також потім чую, як оголошують, що ми повинні виконати пісню з начальником, але він відмовляється і я співаю її з якоюсь дівчиною, нам весело; потім оголошують наступну пісню, яку я повинна виконати з якимось чоловіком, я прошу спочатку прослухати яку (виявилася Григори Лепс), мені сподобалося і ми почали співати.

Цей сон, швидше за все, говорить про те, що вам варто звернути увагу на поточні події в контексті вашого минулого.

Сон, йду по вулиці, піднімаю взглят і бачу, освітлене вікно, вікно на повний зріст, там бачу свого колишнього мовляв людини з його нинішньою дівчиною і вона п’є молоко. Взагалі сни про освітлених вікнах, які я бачу з вулиці останнім часом досить часті.

Мій сон: Мене хотіли зґвалтувати, я втекла, забігла в будинок, потім в кімнату. Кімната складалася з 3-х вікон (дуже старих) і двері, нагадувало казенний дім зі старими подвійними вікнами. Там стояли ліжка і тумбочки, але нікого з людей не було. Будівля була порожнім, покинутим. Щоб втекти я перелазити через вікна, але потрапляла в такі ж кімнати&# 8230;. десь вікна були закриті, десь відкриті, розкриті, десь наглухо забиті&# 8230; З кімнати в кімнату, багато і швидко&# 8230; потім прокинулася&# 8230; До чого це?
При цьому це вікно я снився за 2 дні до цього&# 8230; Я пробувала його відкрити і закрити. Там дивна система. Завдяки тому що я дізналася я змогла відкривати їх швидко в наступному сні&# 8230;.

вже вдруге снитися мені, що я вставляю відразу кілька віконних рам в будинку. що б це значило?

наснилося &# 8212; з четверга на п’ятницю.
Я перебуваю в якомусь будинку, там багато людей (не пам’ятаю знайомих або незнайомих).
Починається землетрус, причому дуже хорощо відчувала на собі.
Дивлюся у вікно &# 8212; будівлю навпроти починає руйнуватися.
У мене проноситься думка що ми зараз загинемо.
І думаючи що так ми залишимося в живих (не дивлячись на високий поверх), Я хапаю в оберемок подругу і вистрибують з вікна, вибиваючи скло.
Різко прокинулася, тому що далі я злякалася дивитися сон.

Мені приснився сон з п’ятниці на суботу, що я сплю на ліжку зі своїм 11 річним сином.До кімнати входить свекруха і кличе мого сина, а свого онука на ім’я.Я піднімаюся з ліжка, син спить біля мене і одночасно він стоїть біля вікна і дивиться у вікно.Син у мене один, але я бачу його в двох місцях.Я злякалася, почала кричати і прокинулася.
Зазделегідь дякую.

уві сні: на роботі за вікнами сильний вітер, такий що може вибити вікна, що і трапляється на першому поверсі, далі як евакуація: всіх відправляють додому.страху немає, але ситуація неординарна.

Будь ласка, допоможіть розтлумачити сон! Я зі своїми домочадцями і чомусь з колишнім чоловіком перебуваю в чужій квартирі, але нібито вона наша. Раптом за склом балконних дверей через тюль я ясно бачу свого коханця (балконні двері закрита). Броді б коханець забрався на балкон якимось хитрим способом і чекає коли я йому відкрию. Я не хочу його бачити: не люблю і він знає про це до томуже на моїй голові маска для волосся закутана рушником. Коханець наполегливо чекає досить довгий час&# 8230; Я так і не впустила його. Що означає такий сон? Наперед дякую!

уві сні у вікно я бачу такий пейзаж: море як би шматочок і кам’янистий пляж, а десь віддалік відчуваю неприємний запах квітучого рослини-дерева

Мені наснилося що я дивлюся через вікно І бачу що інша людина миє своє вікно.

Здравствйте! Мені приснився сон: я дізнаюся, що моя бабуся мені хоче зла, я перебуваю в її будинку, я розбиваю скло і успішно вистрибують з нього і тікаю. Протягом 2 місяців мені майже кожен день сниться бабусина квартира, в якій замок на двері погано закривається і я перевіряю чи закритий він, і постійно він не закритий, я відчуваю, що хтось за дверима, утримую двері, і хтось вривається в неї.

Уже 3 раз сниться сон з вікном, в двох снах &# 8212; мої вороги заглядали в мої вікна і бачачи мене тут же тікали, в третьому прилетіла літаюча тарілка і крізь вікно пустила якийсь промінь, я стояв як укопаний і відчував якийсь вплив&# 8230;

Вітаю! Скажіть, будь ласка, що може означати сон, в якому я мою шибку в чужому домі? Я мою його не тому що воно брудне, а тому. що воно вкрите інеєм, який я відмивав гарячою водою? спасибі.

Доброго дня. Приснився сон з четверга на п’ятницю, але вже вранці. Заходжу в трамвай довго в ньому їжу, події які відбуваються, в кінці трамвая величезну чисте вікно, сідаю і довго дивлюся в нього, потім виходжу з трамвая і потрапляю під невеликий дощ. Заздалегідь дякую.

Мені вже вдруге сниться аналогічний сон коло вікон погані дерев’яні рами, підгнилі і я боюся що скло випаде і розіб’ється, воно прямо хитається але нічого не можу вдіяти. Саме моє вікно погане, чужі вікна хороші, міцні. Що це означає?

Подрузі наснилося, що вона бачить, мене в вікні, я їй щось кричу, вона не чує, намагається розбити вікно, але не виходить.

Вітаю! Мені наснилося, що я їду в машині на місці пасажира, з відкритим окнрм, висунувши руку з вікна. На кущах на узбіччі сидять птахи з синіми крилами, вони злітають і летять уздовж дороги, паралельно нашій машині. Я дуже хочу, щоб птах сів мені на руку, вона сідає, лапками на долоню, дивиться дуже розумними очима на мене. Проїхавши так деякий час я розумію, що їй потрібно політати, подумки відпускаю її, але знаю, що вона ще прилетить. спасибі.

Уві сні я відчуваю розпач, паніку&# 8230; я бігаю в високому бетонній будівлі..мене хоче вбити якийсь чоловік, я його не бачу (або бачу мигцем, відчуття, що це лікар або хто то подібний, хто насильно тримає мене тут), але знаю, що якщо Сеічас НЕ іспользоать останні шанси, то я не виживу. виходу з будівлі немає. є тільки два вікна навпроти один одного. вид з одного вікна-дитячий майданчик, зелень, сонце, висота до землі як з 5тіетажкі. але мені туди не хочеться. другий вікно- видно тільки небо, хмари, земля десь дуже далеко. я вирішую вистрибнути з нього, хоча мені дуже страшно, але іншого виходу немає. вікно не відкривається, тому я виламую частина рами. вікно відкрите, начебто я встигла стрибнути&# 8230; (смутно пам’ятаю)&# 8230;.

Підкажіть будь ласка до чого мені приснився такий сон.Наснилося, що у мене квартира велика і в ній багато вікон.Потім я бачу колишнього чоловіка, який.розбив в кожному вікні до пів на першу зовнішнє скло.Я на початку хотіла його змусити.Засклити всі розбиті їм скла.А потім вирішила.Квартира ж моя.Він не будить їх склити.Потрібно це зробити будить самої.Дуже буду вдячна за розшифровку сну

Наснилася неприємна ситуація, після такого зазвичай зі своєю мамою сварюся, але тут все було спокійно, я кричала, але вона спокійно відповідала на всі, заспокоювала мене, в результаті я зрозуміла, що кричати і сваритися марно. Вона сиділа на підвіконні спиною до вікна, я обняла її, вона нахилилась назад за вікно разом зі мною (в житті вона б ніколи такого не зробила), я попросила її НЕ дуріти, але вона продовжувала, стало страшно, вона почала як би вислизати за вікно, але сама вона продовжувала сміятися і, напевно, не розуміла, що може випасти. Зрозуміла вона це коли я вже щосили її тримала, але вона все вислизала, вона випала з вікна, я закричала чи уві сні, чи то наяву, але після цього я відразу прокинулася. Сон зачепив мене за живе, і тепер я дуже за неї переживаю.

Підкажіть будь ласка!Мені приснився сон, що я бачу вставлені вікна в будинку свого колишнього чоловіка і видно щілини в вікнах.Нібито йде ремонт в його квартирі.

Наснилося, що в квартирі, де я жила з батьками, мій чоловік випав з вікна.Він грав з дочкою, йшов дощ і він ніби як послизнувся.Крові не бачила, бачила як він лежав

Доброго дня! допоможіть будь ласка розібратися в моєму сні, ніяк не виходить з голови..я його на диво дуже добре запам’ятала, практично в подробицях. сон &# 8212; дії відбуваються в моїй кімнаті (при чому зсередини це квартира в якій жила я раніше і вид з вікна як в старій квартирі, відмінність тільки в кількості поверхів). відправляю свого хлопця в магазин, він уже одягнувся, і чомусь раптом вирішив піти через вікно (так-то 9 поверх!), Миттю зістрибує, вже все тіло на вулиці, тільки руки за підвіконня залишилися триматися, я сказати навіть нічого не встигла, розумію, що все &# 8212; кранти, намагаюся подумати як його назад затягнути, сил у мене не вистачить, він теж так триматися довго не зможе..він, мабуть, теж зрозумів, що помилки припустився, але нічого не поробиш, відпускає руки і летить. я починаю думати &# 8212; може все не так страшно, може і все нормально буде, виживе, сподіваюся в загальному, і спостерігаю як мій дорогий летить, а в голові вже прокручується, що робити, якщо погано це справа скінчиться. летів спочатку ногами до землі, потім перевернуло в повітрі..впав всієї правою стороною тіла..почула здавлений крик..тут же біжу до телефону набирати швидку і прокинулася. на душі було тривожно і моторошно, істерика, страшно за дорогого. що це може означати?&# 8230;

наснилося ніби я стою в темний час доби посеред кімнати і дивлюся у вікно і бачу, що в будинку навпроти біля вікна стоїть один мій знайомий і посміхається мені. до пояса на ньому немає одягу. я його дуже добре бачу, він аж світиться. в цей час я знімаю колготки чорні і мені стає ніяково, я підходжу ближче до вікна і зашторювати його. закривши темно-бордові штори, я все одно бачу, погано правда, свого знайомого. з його обличчя зникає усмішка. далі прокинулася

Багато незнайомих жінок прийшли в гості. Ці люди не знайомі мені. Я намагаюся, щоб вони нічого не брали у мене. Намагаюся їх проводити. Вони виходять, відкривають моє вікно намагаються зняти решітку Я побоююся що вони можуть поламати пластикові затискачі. Вікно відчинене. Я прокидаюся з почуттям роздратування на цих людей і на чоловіка. Начебто це знайомі начальника мого чоловіка. Який заїхав у справі. Потім він з чоловіком йдуть, а я залишаюся. з цими ошатними людьми. свято якесь то. Чоловіків немає дорослі діти і жінки у святковому настрої. Намагаються взяти то келих бачила спиртне я їх намагаюся посадити в кімнаті, а вони розійшлися по всій квартирі.

Привіт, приснилося мені, що я перебуваю в квартирі у мами на кухні, дивлюся у вікно і бачу старшу рідну сестру. в руках у неї сумки і рухається вона до свого гаражу. заходить на кухню мій чоловік і я відходжу від вікна. P / C D цей день сестра повинна до нас приїхати. самі ми живемо в іншому місті.

Сиджу у себе вдома, в залі, балконні двері відкриті. Раптом несподівано подув сильний вітер, похмура погода, я підскочила і спробувала закрити ці двері, але вітер дув з такою силою, що я її так і не змогла закрити, вітер був, як завірюха, або ураган, буря і я з жахом прокинулася і спросоння не знала куди мені бігти. Потім зрозуміла що це сон. До чого він, що віщує?

Мені наснилося, що мій колишній чоловік прийшов до мене в гості зі своїми 4-ма дітьми. Я запросила всіх за стіл в їдальні. Всі розсілися і стали розмовляти, а мій колишній сказав, що піде пройдеться по дому (в цьому будинку ми з ним прожили 10 років, але зараз в реальному житті будинок проданий). І ось ми сидимо, а він не повертається. Тоді я вирішила подивитися, де він. Виходжу з їдальні і бачу, що він все вікна та балконні двері в будинку повідчиняв, а на вулиці 20-градусного морозу. І ось я кинулася всі вікна закривати&# 8230; все закрила&# 8230; А сама (уві сні) думаю, і чого це він все вікна пороззявляли? Хоче будинок заморозити, щоб мені було важче жити&# 8230; І коли ж він заспокоїться&# 8230;

Я у нього третя дружина, а від мене він до четвертої пішов&# 8230; 6 років тому.

Наснилося, що я перебуваю в своїй школі, на третьому поверсі. (Зараз я закінчила 9 клас). Там у нас величезний вікна. На підвіконні сидить хлопець, який мені подобався раніше. І постійно дивиться на мене. Я веселюся, танцюю, а він весь час дивиться. І відчуття від сну вкрай приємні, я прокинулася і залишилося таке відчуття ніби-то це все було на яву.

Наснилося, що один знайомий хлопець (раніше подобався мені) грає у мене під вікном на гітарі. Я почула музику, підійшла до вікна і побачила його, але крім нього ще багато народу біля вікна було. І тут він побачив, що я підійшла і пальцем починає на мене показувати, мовляв все що вони тут грають призначається мені. Ну а я стою біля вікна і ніби як заперечую все, але тим не менше посміхаюся.

Доброго дня. Допоможіть расстолковать сон будь ласка. Вітчиму приснилося, то що я з подругою в кімнаті дурачимся, і раптом я випадаю з вікна але вони мене удвох втримали і затягли назад.. він прокинувся і після відразу ж другий сон в якому падаємо ми обидві, тільки мене він встиг утримати а подруга впала і розбилася на смерть..

Я бачу уві сні що біля мого будинку ходить людина з которими я в поганих відносинах, я задёргіваю штори щоб від нього сховатися. Йду в іншу кімнату, потім різко повертаюся і бачу що він заходить через вікно. І тут я розумію що він мені подобається і я хочу з ним помірятися. Коли я вже прокинулася і відійшла від сну, мені перехотілося з ним мірятися.

Сиджу на своєму ліжку в кімнаті в батьківській квартирі, в якій не живу вже понад 10 років, відкрито вікно, в кімнаті не ясно, сумеречно, на вікні легкі фіранки світленькі, вітер ледве качає фіранки, раптом до вікна підходить незнайомий хлопець, бачу що спортсмен (волейболіст как-будто) і закидає в вікно м’яч, здається волейбольний. І я в кімнаті відразу відчуваю приємний запах, якийсь дорогий туалетної води как-будто..

Доброго дня! Мені наснилося що стою на другому поверсі будівлі, на веранді, все 4 пластикових вікна відчинені, дме дуже приємний вітерець, виходжу на вулицю, з вулиці все 4 вікна замуровані цементом. Я дуже сильно була здивована. Що це означає? Дякуємо

Я стою біля вікна в бабусиній хаті, в нашому родовому гнізді, хоча його продали в минулому році. Стою на кухні і дивлюся у вікно, а за вікном дощ, бруд, все сіре, блискавка і грім. Різко змінюється картинка, я все в тому ж будинку, але вже в іншій кімнаті, і знову дивлюся у вікно, а за вікном зима, все- все в білому пухнастому снігу, так мирно, так тихо, жодного звуку, зловісно тихо.Різко уві сні, я розумію, що дзвонить телефон, і я чую голос своєї заклятою подруги, вона каже мені, що повинна сказати щось важливе, що то не приємне, говорить, що б я не розбудовувалася і постаралася це пережити&# 8230; В цей час я відчуваю, що перебуваю в якомусь просторі і плачу, благаю її сказати навіщо вона мені дзвонить. На цьому я прокидаюся в холодному поту, з настирливою думкою, що з бабусею моєї що то станеться&# 8230;

Мені наснилася село в центрі великого мегаполісу, я була з нареченим, але кільця вже були одягнені на нас, ми з друзями зайшли в будинок погрітися, у вікна стояв диван, всі друзі на нього сіли, а поруч зі мною сіл відомий актор Льоня з Вороніних і сказав, то що любить мене, потім з вікна подув вітер зі снігом, хлопчики стали затикати його ганчірками, в будинку стало ще тепліше. Потім я прокинулася.

Доброго дня! Наснилося, що в кутовій кімнаті квартири на двох зовнішніх стінах багато-багато маленьких світлих віконце. Уві сні вирішила, що саме цю кімнату в квартирі я займу. Дуже яскравий сон, як наяву. Підкажіть, що означає

Мені наснилося вікно в моїй кімнаті закладено цеглою на половину, хоча це не так, і до того ж кладка цегли була зруйнована і вони лежали на підвіконні

Здраствуйте, скажіть будь ласка мені приснився сон, який мене дуже турбує, мені сниться квартира, як ніби це моя нова, куди я переїхала жити, квартира на 1 поверсі, перед тим як зайти в квартиру я тікала від переслідували мене молодих людей, був сильний страх , потім я вбігла в цю квартиру, а там розбиті всі вікна, варто всередині жінка, яка працює разом зі мною і каже мені, що ось вона поранена цими осколками, і моя дитина, я знаю, що мій синок тут, але не поранений, я кажу їй, що немає, але при цьому я його не бачу, бачу тільки цю жінку і ще хто то був, але не пам’ятаю, хто. (Недавно у нас померла бабуся чоловіка з якої ми разом з чоловіком і дитиною жили, і я хотіла прдавать цю квартиру, т.до. не могла в ній перебувати і шукати іншу, може бути на підсвідомість, що я шукаю квартиру мені і наснилася, що я в іншій квартирі, але зараз я начебто заспокоїлася і вирішила, що буду жити в колишній квартирі.) Поясніть будь ласка до чого такий сон.

Вітаю.я намагалася закрити вікно але воно перегнув на попалам і випало з 3 поверху і впала на авто під вікном.

Вітаю! Мені наснилася кімната без вікон, вірніше вони були наглухо закладені цеглою. Мені пропонували там працювати, з електричним освітленням.

Вітаю! Я стою біля будинку, де я раніше жила, і дивлюся у вікно. Бачу там чоловіка (він давно помер) і маленького сина (зараз він вже дорослий)

Привіт мені приснилося що я йду по сходах додому і бачу що вікна в коредор поміняли на нові пластикові.

Я зі своєю покійною матір’ю спускаюся в підземний перехід і там нам незнайома жінка пропонує купити для мене колготки бежевого кольору і такого ж кольору кофту. Я пропоную мамі зробити це на зворотному шляху, але вона наполягає на покупці. І каже: &# 171; Давай я тобі це подарую, назад ми не тут будемо йти&# 187;.

Вітаю! Сьогодні приснився не дуже приємний сон. Наче я в домі батьків (живу з чоловіком), тут починається гроза, я тікаю від блискавок (в житті дуже їх боюся), встигаю ухилятися.. Але пожежі немає навколо мене, тільки яскраві спалахи блискавок. Я встигаю вибігти на вулицю. У дворі стоїть батько, і ми бачимо, що блискавка влучила у вікно їх квартири, і сиплються з вікон великі шматки скла. батько каже &# 171; Головне, що ніхто не постраждав&# 187;.

Вітаю. Мені часто сняться сни, які починаються по-різному, але розвиваються в одному напрямку. Я втікаю від кого-то або чогось через вікно. Наближаючись до нього, кожен раз сподіваюсь, що вдасться швидко вискочити з приміщення. Вікно пластикове, я тягну за ручку і деякий час намагаюся прибрати москітну сітку. Коли мені вдається вибратися, я або потрапляю в інше приміщення, де здійснюю ті ж дії по побіжу через вікно на вулицю, або відразу опиняюся поза приміщенням. З вікна я лечу, потрапляючи в різні місця. Я можу бачити красиву природу (гори, поля, річки) або вулицю з будинками.

наснилося що недавно померлий хлопець носив на руках і приніс до дому де я жила, а там закриті вікна віконницями якими то, але в будинок я потрапила. про що це?

zdravstvuyte vo sne ya s okna kormila bezdomnix sobak tu kotoruyu ya xotela chtobi on syel poboyalsya podoyti on mne pokazalsya bolee golodnim, a podoshli ostalniye bezdomniye sobaki, ya ix kormila myasem. Na dvore stoyala dojdevaya pogoda. ta sobaka bila ne poxoja na sobaku toyest mordochka silno otlichalas ot ostalnix ne v xoroshem smisle

Наснилося сьогодні гуляють вночі під своїми вікнами з своїм собакою, потім починаю щось викопувати, з другого поверху на мене дивиться сусід з вікна, потім я до нього через вікно залажу і він мені каже яка в мене гарна собака. І йду через двері. Собака снилася своя, колір чорний.

сон приснився моєї дочки, на неї через вікно дивився батько, який кинув нас 2 роки тому і відносин снами не підтримує

Вікно відкрито, сиджу на підвіконні, на першому поверсі (хоча живу на 7), на вулиці вересень, калюжі великі, раптом бачу покійну бабусю (така красива, молода) і свт. Спиридона Триміфунтського (в блискучих одежах, як його на іконі зображують). Вони разом обходять калюжу. Бабуся каже, що вона їде купувати собі банкетку в передпокій. тут Святий Спиридон підходить до мене і питає: чи немає у мене кросвордів? дивлюся на підвіконні, серед червоних яблук, лежать розпочаті журнали з кросвордами, я їх йому віддала, а він каже, мовляв, дієта &# 8212; це не пост (а я зараз на дієті, щоб вага скинути). і вони йдуть. і тут до вікна підходить якась жінка неприємна, сильно нафарбована, дивиться, як ніби не знає що сказати, а потім каже, дай води. А я так про себе вирішила: не дам, і прокинулася.

побачив уві сні ніби як чорний квадрат схоже на людську голову дивиться у вікно я кликав уві сні дружину але вона не зрозуміла мене і я прокинувся

бачив уві сні з склом вікна з вулиці дивиться чорний квадратик як би з чорним людським обличчям я злякався кликав на допомогу дружину але говорити не міг від переляку

Допоможіть будь ласка розтлумачити сон. Мені наснилося як спочатку хтось стрибнув у вікно (я його не бачила), а потім моя сестричка зі своєю дитиною (йому 1 місяць) стрибнула у вікно. Потім я прокинулася.

Привіт, допоможіть зрозуміти що означає цей сон: ми з моїм улюбленим людиною дивимося з вікна моєї квартири у двір. І виходить ми лежимо на підвіконні виглядав у вікно.. я нижче а він як би зверху мене.. і я бачу свій двір і повз вікна (я на другому поверсі живу) йде сусід.. я в цей момент думаю: ось зараз нас сусіди побачать..

Справа в тому, що мені вже кілька років снитися, що я вистрибують з вікна. свідомо. Я роблю це, щоб втекти від когось. Наприклад, людину, який хотів мене вбити. І коли я вистрибують, я не падаю і не вмираю. Я відлітаю вгору, подалі від противника.

чужа весілля на кладовищі, з пам’ятника не знайома жінка кликала, простягнувши руки.залізла в квартиру через вікно, а там сидить небіжчик

(Ми з чоловіком посварилися вже не відемся і не розмовляємо 3-и тижні, це не сон, а реальна правда) А тепер сон: Я перебуваю в гостях у подруги, в сусідньому будинку і через вікно її квартири чомусь бачу освітлену кімнату ( нашу спальню) з новими меблями (так як) нам недавно зробили вбудована шафа-купе. Мій чоловік лежить (спить) на ліжка, мені навіть здалося, що він злегка в нетверезому стані

Доброго дня!Уві сні я була у себе вдома, Підійшла до вікна, відчула легкий вітерець, нахилилася в низ.Побачила під подаконіком щілину в п’ять сантиметрів.За вікном була відмінна, літня погода.Сон був дуже яскравим
Дякую Наталя .

чоловік зі своїм позашлюбним сином стояв на вікні за склом. Його коханок в хустці темному підходить до мене, знімає хустку і вона дуже молоденька, я з нею сварюся . Вона йде у напрямку до дому, де чоловік у вікні.

Привіт, мені приснилося що моя дівчина вийшла у вікно 12 поверху в моїй квартирі, і опинилася на даху будівлі (якого в реальності там немає), я довго її кликав назад вона не йшла, сам до неї піти не міг (не знаю чому), і розумів що без моєї допомоги вона не зможе зайти назад, на хвилину уві сні мене хтось відволік і я вийшов в іншу кімнату, згадавши про дівчину намагався зайти в ту кімнату де було вікно, але двері виявилися зачиненими, я так і не зміг зайти і допомогти їй, вона залишилася одна на даху і без мене повернутися назад шансів у неї не було. я так і прокинувся на цьому в холодному поту&# 8230;.Підкажи що це могло означати, бо це дуже важливо, ми з нею були зганьблені в цей період&# 8230;

Привіт Дуже дивний сон . Вікно (старого типу дерев’яне з облезжей фарбою) Ніч, в вікні маленька дівчинка кидає через кватирку в квартиру кошенят

Ми з чоловіком йшли по вулиці, збиралися їхати і я побачила що нібито це вікно нашої квартири і розбите тільки в низу стирчали осколки. Я сказаза чоловікові як же ми тепер поїдемо якщо вікно вибітоБ давай викличемо службу нехай вони його склитимуть . І ніби як хто то приїхав став знімати мірки що б засклити і я на цьому прокинулася. Вікно бьило велике.

Доброго дня, Тетяно.Сьогодні мені наснилося відкрите вікно з 3 половинок.Я підійшла до нього і відчула подих вітру.Боячись того, що вітер може його розбити, я закрила одну найбільшу половинку, а середню відкрила.Третя була трохи теж прочинені.Потім я вийшла з дому, і вже на порозі будинку звернула увагу, що в будинку одна стіна з нових великих металопластикових зактитих вікон.

Сниться як я стою біля вікна, а там на вулиці мої пацани (приятелі) з тренування, збираються і чекають мене і було помітно по їх виразами обличчя що вони мене чекають довго.Тільки що то було не зрозуміло то вони все там стоять, а іноді деякі пропадали.

Стою біля вікна а там на вулиці збираються мої пацани (приятелі) з тренування чекають мене то їх кількість збільшується то зменшується але з терпінням чекають .

мені сьогодні приснився тато. він помер 19 років тому, ми з ним сперечалися, вірніше я його лаяла що він нічого не робить по дому і випиває., потім я подивилася на вікно, але слекла в ньому не було, потім я вже бачу що скло на місці, і я подумки хвалю тата що він зробив це. сьогодні я пройшла хрещення. це що все означає. тато мені снився всього раз в свої похорони.

дивлюся у вікно і бачу ланцюжком йдуть солдати, сніг. Потім багато людей перебувають на гірці, катаються, снігу немає. Я піднімаюся високо-високо і їжу вниз стрибаю трамплін приземляюся на ноги. Бачу торт в тазику 3 розбитих яйця на підлозі килим.

Я сиділа біля вікна і побачила що зовнішня рама (кватирка) від вітру хитається. захотіла закрити. Відкрила внутрішнє вікно і намагаюся закрити кватирку начебто виходить, але бачу що велика зовнішня рама починає теж хитатися від вітру. Хочу її закрити, але не знаю як і бачу як вся зовнішня рама зі склом випадає і летить вниз. На вулиці в цей час піднімається сильний вітер, сніг. Я хочу закрити внутрішнє вікно, але не можу через сильний порив вітру, який виникає при спробі закрити. Вітер заходить в кімнату, а я в короткій майці але мені не холодно. Поруч дві чоловіків, але вони не можуть мені допомогти, я думаю про те що прийде чоловік і зробить вікно.

Мені наснилося, що я з цивільним чоловіком стояли на балконі, а у балкона чомусь не було огорожі, був просто підлогу і прірву. І я сказала чоловікові що мені страшно, я боюся впасти. А він відповів що йому не страшно, що йому байдуже, і до того ж цікаво які будуть відчуття від падіння. Я заплакала, сказала що люблю його і не хочу щоб він цього робив. А він зі спокійним обличчям ступив уперед і впав з 11 поверху. Я з переляку подивилася вниз, а він живий, метою і неушкоджений.

Мені наснилася померла мама була одягнена в чорну сукню, ми з нею квапливо спустилися з якихось сходинок і і пройшовши по коридору пару кроків по ліву руку були відкриті двері в кімнату кімната була порожня &# 8212; напроти дверей було вікно. За вікном нібито від великого тиску прориває трубу з якої то брудом і бруд ллється на вікно і під тиском відкривається кватирка. Ми дивимося на це дію мовчки, але бруд стікаючи по склу вимальовує в нижній частині вікна малюнок &# 8212; що мама мертва і мене охоплює і страх і обурення і&# 8230;.. і я кричу НІ і прокидаюся &# 8230;.

Наснилося, що прийшла до бабусі і стала допомагати їй мити підлогу шваброю.В кімнаті було темно (на вулиці похмуро) на підлозі було багато поналіпшего сміття.Після фарбувала вікно білою фарбою, але воно було чомусь брудне, доводилося походу протирати його.Підвіконня був так сильно пофарбований, що здавалося ніби просто налили на нього фарбу

Мама померла у мене 4 роки тому, тато 18 днів тому. Мій сон: прийшла я додому, а вони по господарству пораються-мати їжу готує, а батько хоче мені штори переважити по модному. З молотком! Забив мені цвяхи в раму пластикову, але щасливі обоє, а мене всю затресло, кажу матері- забери його заради бога!

Снилося будівлю і навпаки були вікна я в них заглядала зі свого вікна і бачила всю обстановку в квартирі, а також бачила людини якого я знаю

Бачу Чоловіка незнайомого Який лежить на балконі, его кинули через вікно на балкон много побитого стікла, и чоловік лежить НЕ двігаїться я кричу визиває скору и підбігаю до него щоб помочь. крови НЕ бачила

Мені снилося, що я стою перед вікном, але в ньому немає скла. А в нього лізе якась дівчина, я тягну її за руку на себе, потім також лізе і друга дівчина і також їй допомагаю пролізти.

Я лежу на ліжку в кімнаті, в темряві і дивлюся на вікна, біля вікон в кріслі збоку сидить мій молодий чоловік, ми чуємо наближаються голоси за білими дверима, чомусь я розумію, що це примари і один з них, господар цього будинку, його голос найгучніший.Мене охоплює страх, так як я чула про нього жахливі речі раніше. З цього моменту я боюся засинати і прокидатися, боюся що я побачу його.
ми переїжджаємо. На дворі пізній вечір. темно. Ми йдемо в сторону вантажівки по курній дорозі, збоку зелений паркан. літо. Нас 4-ро, я, мій молодий чоловік, наш кіт і собака. Навколо мене в’ється білий метелик з двома чорними плямами на крилах. Біля вантажівки стоять військові, вони не пропускають нас, починають протягувати руки, щось кричати, собака починає на них гавкати і кидатися, вони відстають. Кот ловить метелика біля вантажівки, вона в його лапах вся пошарпана і здається без сил, але намагається вирватися, я розумію, що це той привид, ми сідаємо в вантажівку.
Вечір, все так же темно, я сиджу в кріслі за моєю спиною великі вікна, я знаю, що він прийде і тому все також боюся засинати і прокидатися. Я сплю на ліжку і в напівдрімоті відчуваю, що він підійшов до ліжка і стоїть в ногах наді мною. Чоловік років 50-65 з глибокими зморшками і борідкою, я наважуюся відкрити очі, але від страху вони немов злиплися, я відкриваю очі, крізь брижі і пелену бачу смутні обриси, я починаю крутити головою від страху, щоб прокинутися. Я прокинулася в половину 3-го ночі. При цьому ужастики на ніч не дивилася давно.

Я йшла зі своїм хлопцем, мамою і ще з якимись хлопцями (друзями хлопця). Під’їхав хороший друг мого хлопця і покликав нас кататися на його машині, машина була трохи змінена уві сні, чим в реальності (замість блакитного капота, як і вся машина, капот був чорним).
В результаті мама кудись пропала, а я опинилася сидить в кафе, а ці хлопці включаючи мого хлопця граючи розбили дві скляні пляшки, я точно пам’ятаю осколки: вони були білі і зелені. Хлопчики втекли, а я залишивши гроші в кафе, теж пішла.
Поки я йшла я бачила як праворуч від мене люди йшли по дерев’яній даху, цю вулицю я знала, але цього будинку з дерев’яним дахом там ніколи не було.
Потім я опинилася з однієї моєї знайомої (я її не дуже добре знаю, вона моїх років) в якомусь приміщенні, ми хотіли вибратися. Нас чекали хлопці через дорогу, вони бачили, що ми намагаємося вибратися з вікна.
Ми відкривали вікна одне за іншим, але всі вони були дуже вузькими і вилізти було неможливо. Нас помітила молода жінка, ми сказали їй що ми не від сюди і нам потрібно вибратися.. Вона сказала що допоможе нам, але раптом з’явилася бабуся і при ній не можна було ні розмовляти ні тим більше лізти через вікно, а вона ніби нас зовсім не помічала, хоча ми сиділи зовсім поруч. Вона нам зібралася що то читати, я прокинулася, коли вона вже почала читати.

я з донькою гуляю у дворі незнайомого міста. навколо двору стоїть багатоповерховий будинок (начебто поверхів в 6). почула голосу, підняла голову і побачила на одному з балконів свого чоловіка з дівчиною, вони розмовляли і курили. я його покликала він вийшов до нас. ми посварились. він пішов. мене покликала доньку і показала на вікно. на 5 поверсі на вікні лазив кошеня, білий в рудих плямах. він зісковзує і падає. впав на лапки і втік.

Стояла на вулиці вікна були брудні в патьоки, потім я опинилася вдома і якось зняла скло і почала мити вікно до блиску,

Наснилася голова у вікні. Причому я розумію, що я живу на 3 поверсі &# 8212; і її там ніяк не може бути. голова дівчини. і вона дивилася повз мене порожніми очима і щось говорила. Скільки б я до вікна не підходила. Постійно голова була там

Я працюю в школі.Мені снилося, що в моєму класі на 4 поверсі, впало старе вікно.Я подивилася вниз дітей не вбило, але було непреятно бачити цю порожнечу в стіні.

Сниться старий будинок, в якому колись жили з батьками. Вставили нові рами на кухні і в залі, поставили на підвіконня горщики з красивими кімнатними квітами. Що це означає?

Приснилася колишня квартира, де жила 20 років. Спальня, я підійшла до вікна і дивлюся на подвір’я, там красиво. Знаю що син поруч спить маленький. Потім заходжу в кухню, хочу води попити, але дивлюся що нічого немає, все вже вивезла в нову квартиру. Відкриваю холодильник, а там їжа залишена кимось&# 8230; акуратно в каструлі &# 8212; котлети (я спробувала і поклала) Потім дивлюся на стелю, а там з отвору витяжки вилазять великі жуки, і один якийсь довгий великий чорний, як черв’як і повзають по кутах туди-сюди. Потім я беру отруту і починаю труїти їх. А великого схопила рушником і притиснула. І прокинулася.

Добрий день 🙂 снилося ніби я в готелі, дивлюся у вікно і бачу як бушує в дали вода..океан на кшталт, його я не бачила, але припускала і я стала закривати вікно, щоб вода не проникла. Я прям посилено двома руками тримала вікно&# 8230; А вода прям билася &# 8230; Але не проникла .. Але це однозначно смисловий сон, мені часто сіктися сни зі змістом я їх впоінціпе сама розгадую &# 8230; А цей щось не зрозумію&# 8230;

я стою в 2х поверховому порожньому цегляному будинку близько розкритого вікна і в нього яскраво світить сонце і від нього йде тепло, і я кажу нарешті то свій будинок.

Мені наснилася моя кімната, в якій я живу, в ній було 4 великих вікна. Насправді в ній тільки одне вікно. В кімнаті було дуже світло, майже не було меблів (запам’яталися тільки вікна).

Здраствуйте! Мені наснилося, що я заходжу в будинок через двері, а виходжу через вікно і так кілька разів. Що б це значило?

Мені снилося приміщення, в якому я працюю. На вікнах у мене знаходяться решітки, на вулиці весна світить сонце і я дивлюся, що вікна брудні і починаю їх мити. Спочатку з боку приміщення, а потім з вулиці. З боку вулиці ставлю сходи, влажу по ній і починаю мити, пам’ятаю сходи хиталася, але я не впала і злізла з неї.А потім покликала кого то на допомогу щоб сходи мені тримали я продовжила мити вікна

Вітаю. Допоможіть будь ласка, приснилося, що я зі своїми старими знайомими в якомусь сірому нежитловому приміщенні. Я стою біля вікна і бачу, що воно дуже старе зі старою потрісканої рамою, фарби на ній майже не залишилося і до всього з рами віпадает скло. Я тільки доторкнулася до скла як ціле вікно почало падати вниз, я його ужержала і якось поставила на місце в віконну раму. Пото воно знову почало падати вниз з якоюсь людиною і зависло між нижніми поверхами, я кидаю мотузку, чіпляю за вікно і тягну його разом з чоловіком вгору і знову ставлю на місце. І так весь сон я поралася з цим вікном, воно падало вниз, а я його тягла вгору і вставляла в віконний проріз. На це все стояв і дивився мій молодий чоловік.

Вітаю.
будівлю, з безліччю кімнат нібито готелі з центральним майданчиком як двір у італійців.сон не кольоровий і темний.не можу згадати що я там робив, люди були, тобто я був не один.
турбує один момент, сестра була зі мною в цій будівлі, і ми ніби як домовлялися зустрітися пізніше, а в кінці сну вона підійшла зовні до вікна, постукала і покликала мене за собою, я відволікся на кого то і забув за неї піти, згадав що вона мене чекає і прокинувся.(Сестра жива слава богу)

Я дивлюся у вікно, і бачу, що на вулиці стоїть до мене спиною хлопець, він ніколи не обертається, і я не бачу його обличчя, цей хлопець мені незнайомий.Він сниться мені вже кілька днів

Мені наснилося, що я йду додому і бачу, як мама миє вікно в нашій колишній квартирі в іншому місті, звідки ми поїхали понад 10 років тому. Я знаю, що це день, але було темно уві сні.

Доброго дня, Тетяно!
Наснилося обличчя колишньої дівчини (якісь почуття до неї ще є) у вікні 5-поверхового будинку (жив в ньому раніше, але вікна не моєї квартири) відстань метрів 50, світла начебто немає, але її я чітко бачу і впізнаю. потім опиняємося у мене вдома, який то свято, багато народу. вона там ніби як зі своїм хлопцем. настрій у неї по відношенню до мене привітне. але я в поганому настрої і дуже злий і психувати (вона ні до чого). кінцівки не пам’ятаю.
спасибі

здрастуйте, ми живемо на 12 поверсі!моїй дитині майже 2 роки!дуже люблю котів.і ось за весь час скільки ми тут живемо у мене падає з вікна вже третій кіт.сьогодні був останній випадок. і ось мені вже 4 день снитися один і той же сон!що мій син грає на кухні і вікно відкрите, я теж поруч на кухні роблю свої справи! і коли я обарачіваюсь щоб подивитися на нього то я бачу що він стоїть на поддоконікі . я з переляку кричу йому вслід і біжу до нього, а він з переляку падає з вікна &# 8230;.летить і розбіваеться на моїх очах. я дуже кричу і плачу&# 8230; на цьому сон заканчіваеться

снився сильний вітер з дощем і я почала закривати вікна, а потім дощ змінився потоком у вигляді солі, причому в квартирі явно не моєї були вибиті майже всі вікна&# 8230; сон кольоровий

Привіт, мені приснилося що в моїй квартирі, моя померла бабуся мила вікно, я її запитала що ти робиш, а вона відповіла ти що, у тебе такі брудні вікна (Хоча вони були чисті)

Я стою на вулиці (на кшталт зима) тому що я стою в своєму рожевому пуховику&# 8230;.мій знайомий (дільничний) показує на будинок на 2 поверх, де горить світло у вікні і каже що я повинна кинути у вікно камінь і розбити його&# 8230;.типу так треба&# 8230;..Я бачу там у вікні жінку (я її не знаю, але зовнішність знайома) і кидаю камінь і відразу ж тікаю, я чую дзвін розбитого скла і та жінка що мені кричить в до гонку (типу вона дізнається хто це зробив)&# 8230;&# 8230; після цього я надаю в якійсь квартирі (чим то нагадує мою) і там той же мій знайомий і ще якісь чоловіки і я починаю на них лаятися і говорити навіщо ми взагалі це все затіяли&# 8230;&# 8230; і тут до мене ззаду підходить інший мій ооооооооооочень хороший знайомий, обіймає мене і каже щоб я заспокоїлася і запрошує мене як би на побачення&# 8230;&# 8230; я прям пам’ятаю дуже приємне відчуття, посміхаюся &# 8230;&# 8230; і прокинулася)))))))

Поривом вітру винесло фрамугу, дув сильний вітер, частина вікна стала падати, її підтримав мій батько, після я глянула на вікно &# 8212; воно було тріснув.

бачу що рама одного з вікон мого будинку дуже сильно постаріла.рассохлась і облізла фарба.зламані замки.я зупинилася біля нього з думкою, що треба міняти це вікно.

уві сні мені чоловік розповів що змінив і я в люті розбиваю телефон і вікно прошу його дати мені її номер телефону він не дає і заступається за неї. до чим ця лайка приснилася скажіть будь ласка

Приїхав в колишню квартиру, побачив віконниці на вікнах, здивувався.На двох вікнах ставні були зачинені, а в одному вікні не було віконниць. Поглядом з вулиці у вікні побачив світ.будинок багатоповерховий.

мені наснилося що я і мої родичі дивилися в вікно. і вікно стало нахилятися і валитися, ми його намагалися втримати, але не втримали, воно впало вниз.

СОН: Я перебуваю в своїй квартирі (живу на 5-му поверсі) виглядаю у вікно і бачу навпроти будинок (він реально існує) в якому в двох квартирах розташованих поруч відкриті навстіж великі вікна, але вони завішені шторами і, що там всередині мені не зрозуміло. Не можу зрозуміти що це може позначати в моєму сні, тим більше мені дуже часто знятися віщі сни. Тому у мене якесь передчуття, що це дуже важливо для мене. Але це застереження від поганого або майбутнього?

снитися як ніби якийсь чоловік намагається проникнути в вікно квартири на 5 поверсі, вікно відкрите, на вікні сітка, а я його намагаюся з силою виштовхнути, і він падає, я виглядаю у вікно і бачу його лежачим на асфальті, але потім він же починає стукати в мої двері, але я йому не відчинила двері

Приснилася кімната, заставлена ​​старими речами.Мені в ній тісно.Але раптом виявляю двері .проходжу&# 8230; І потрапляю в порожню простору кімнату з високими стелями, великими вікнами і прекрасним видом з вікна.милуюся. Красиво. Потім нова картинка. За красивою шторой- відчуваю, варто моя давно померла мама, але не бачу Намагаюся відсунути штору, побачити її, але щось підказує, що досить знати, що вона там, Бачити один одного не обов’язково. Потім все зникає Відчуття спокою, задоволення залишається. Я прокидаюся.

Снилося як в квартирі розбивають вікна в місці з рамою, я сказала що будуть нові пластикові, але осад поганий залишився

Стоу у вікна високий поверх == 8-10 випала одна рама, потім інша, чую шум розбитого скла. подивилася в низ Едіт по вимощення будинку велосипедист. хтось зайшов я сказала і він (жінка) пішла.

мені наснилося то що я сплю з молодою людиною. і раптом з-за вікна з’являється какоіто чоловік і талкана мого хлопця. я відкриваю очі і раптом бачу що в квартирі у нас немає вікон.хто то на 5 етоже зняв вікна.

йду по городу і бачу на кущу встигли помідори (середнього розміру, червоні) заходжу в будинок і бачу що дядько намагається витягнути раму вікна (у нас насправді ремонт в будинку і одне вікно він так витягав недавно і скло лопнуло) і скло розбивається.Спочатку чую тільки звук битого скла, потім підходжу і бачу що скло розбилося

Вітаю ! мені приснився сон в якому чоловік в старому будинку і якась бабуся насилає на нього хвороби він їх проходить повз вона весь час на нього їх Виходить і він вистрибує у вікно і тікає Дякую

бачу великий будинок як старовинний, великі вікна. пам’ятаю, що зі мною в будинку багато людей і я ходжу по дому і чую якийсь = то незвичайний звук.виходжу на вулицю і дивлюся на вікна, а в них розбиті стекла і стирчать шматки скла.Я заглядаю через розбите скло у вікно і бачу на вікні лежить немовля, навколо скла лежать, а він такий чистенький, красивий лежить, а я і думаю скла розбили, а дитина цілий, навіть не поранився.

Мені приснився такий дивний сон, спочатку все було добре, були в квартирі не в своїй, були друзі, мама і тато. Потім як то різко все перейшло в мій будинок я з татом в квартирі в нашій (6 поверх), а мама була в сусідньому під’їзді на 1 поверсі, і ми з татом почули крики і маму викинув наш сусід у вікно, ще в чому суть то що коли ми побігли на допомогу то я з татом побігли на кухню, з 6 поверху ми почали стрибати у вікно, я стрибнула і побігла до мами, у мами було що то з рукою схоже на перелом і в руках вона тримала свій хрест і говорила врятуйте , я кричала допоможіть викличте швидку, а далі тато зібрався стрибати і я різко прокинулася. Ось такий сон перший з мамою, а ось я буває що стрибаю у снах з вікна і завжди в одному і тому ж місці, зі своєї кухні; (((((

Наснилося, що валитися рама нового вікна і частину вікна випадає. А я пішла на вулицю взяла її і спробувала поставити назад. Рама стала, але були просвіти. І я вирішила, що треба викликати майстра і він все полагодить. спасибі

мені наснилося вікно в квартирі, у якого я стояла.Раптом налетів ураган і почав вибивати скло в моєму вікні.незабаром ураган закінчився, все стихло і на підлозі залишилися лише осколки скла

Мій сон сіз0жу на ліжку а там багато голубів в моїй кімнаті відправила в кімнату собаку і кота що б расшугалі їх кіт сів на вікно ії собака теж с, собака встала окло сітки для вікна а кіт почав закриватт вікно я це бачила і не встигла б підбігти і моя собака впала з п’ятого поверху

Наснилося вікно з віконницями як в моїй кімнаті, вона була закрита і в кімнаті темно, але потім хтось з вулиці відчинив вікно і розвиднілося

Добрий день Тетяна, прийшов з роботи втомленим і ліг спати. Наснилося що у мене новий просторий офіс на висоті, поки порожній, але все ж було радісно як то, і головне на що звернув увагу, Я відкриваю всі вікна на оранку, на вулиці літній вечір, в офісі яскраве світло і не дивлячись на порожнечу, дуже затишно. До чого б це?

Вночі у вікно моєї квартири на кухні залазили двоє чоловіків. Я в квартирі з родичами. Родичі не помітили, що чоловіки лізуть в квартиру. Я їм це показала. Потім один з них запитав можна-ли подзвонив батькові, з використанням мого імені.

Уві сні я ретельно намагалася закрити вікно. Але воно було старим, розбовтаним і чим більше я робила спроб його закрити тим більше воно розвалювалося. У підсумку воно просто розсипалося. я перебувала всередині будинку, вид на вулицю я не спостерігала.

мені наснилося, що тріснуло скло в балконних дверей, і я не зрозуміла чому це сталося. Дивилася я з кімнати. Уві сні було літо

Я уві сні бачила то що ми з дівчатами нас було четверо ми опинилися в старому будиночку і нас замкнули.двоє дівчат спокійно вибралися, а я з подругою вибралися з великою складність, було це так були маленькі вікна і ми з них зробили велике вікно і вибралися.до чого сниться?

красивий будинок, з величезними вікнами вітражного типу, півовальні, я комусь показую цей будинок із захопленням, розповідаю, але точно знаю що він не мій, але з радістю, ні з заздрістю. Жінка в красивому халаті вистрибує граціозно, жартуючи, не розуміючи, що це призведе до трагедії Гине. Я дуже сильно плачу, мені її дуже шкода. Поруч з’являються колишні однокласники заспокоюють, обіймають.

Вітаю! Наснилося, що нам поставили біле пластикове вікно, а під час вітру воно сильно продувало і виявилося дерев’яним, пофарбованим білою фарбою&# 8230;. А все решта вікна не продували

Мені наснилося, що ми сидимо розмовляємо з мамою, син ходить навколо, потім звертається до мене з проханням подивитися руку &# 8212; я бачу що так прищ, я його відвалів, вийшло дуже багато білої субстанції білого кольору як гуаш. Потім син висмикує руку і кидається у відкрите вікно вночі. Від цього сну я прокинулася.

Доброго дня
Мені наснилася кімната в чужій квартирі, світла велика.Але в ній майже кожну хвилину змінювалося кількість вікон, то це було два вікна великих (з розділеними стеклами і кватирками), то 4 маленьких прямоугольно-вертикальних (теж розділених, але на 2 частини).Вікна світлі, але закриті!
Найбільше мене уві сні дивувало те як швидко змінюється кількість вікон.

Сьогодні вранці 15.07.2014р між 9:30 і 10:00 ранку мені приснився сон, ніби я стою перед вікном а вікно саме відкрилося переді мною, уві сні було ранкового світло і тепло, вікно було квадратним мало білу раму.

Чоловікові сусід допомагав вставляти скла на балконі і прибивав гвоздики, щоб трималися скла. Одне вікно він вставив, а друге чоловік вирішив забити гвоздики сам і коли він почав забивати, він впав. Ми намагалися його схопити за сорочку. але він вислизнув і впав. Прокинулася від жаху!

Я і мій хлопець зустрілися в номері з іншою парою &# 8212; дівчина моя знайома (уві сні как-будто мій хлопець вже раніше експерементіровал з нею і її хлопцем, а я її знаю &# 8212; так і є в житті &# 8212; так як вона працює з моєю подругою), ми думали, що вона взагалі одна буде, але вона була не одна і не зі своїм бойфрендом, чоловік був мулатом причому огрооомним накоченим і лякає. Ми почали з нею удвох, але вона ніби-то не хотіла мене, потім вона пішла до них, а я ніяк не могла щось зробити (роздягнутися або на зразок того), щоб до них приєднатися. У підсумку вони &# 171; розважалися&# 187 ;, а я начебто так і не встигла до них. Чорний чоловік не звертав уваги (він взагалі був наче сторонні в моєму сні), дівчина якось ще раз знехотя спробувала зі мною&# 8230; але відмовилася, я підходжу до свого хлопця, а він уже одягнений, з портфелем на плечах, і каже, мовляв, давай збирайся, я пішов машину шукати / заводити, а я кажу, що це нечесно, типу мені нічого не дісталося , я ж не встигла, після чого він розлютився (мовчки) і різко, дуже швидко підійшов до вікна і тут же вистрибнув, дивлячись на мене якось докірливо.. Я дуже злякалася, хотіла втримати, але все так швидко сталося, що я навіть не встигла зрушити з місця, як уже прослизнула його нога. Коли він падав, побачила, що ми поверсі на другому, і швидше за все він не помер, але дуже сильно покалічився, але подивитися вниз не наважилася. Мої думки: переляк, що втратила його, образа, він не зможе тепер працювати (він інструктор), будуть проблеми, не буде грошей. Після цього відразу прокинулася. Сон був уже зовсім під ранок. Напередодні були проблеми на роботі &# 8212; нам не платять зп вже другий місяць і з парою ми дійсно хотіли спробувати&# 8230;

Привіт, бачу приватний будинок, в ньому неськолко кімнат.У неї кімнаті моя найближча подруга замовила вікно.Привозять вікно велике, світле, по типу французьких вікон в підлогу, з металевими тонкими, золотистими нитками всередині стекол.Моя кімната в цьому ж будинку з вікном і балконом.
Я теж вирішую замінити вікна, щоб фаса будинку був однаковим.Потім вирішую, що вікно в кімнаті я заміню, а балконні вікна треба б зробити в підлогу, як лаунж зону.За вікном дерева в саду

Доброго дня! Хотілося б зрозуміти значення сну, який здивував присутністю людей, яких бачила один раз в житті (займалася нерухомістю, оглядала будинок молодої пари на продаж, будинок на той момент був без вікон, з плівкою). Уві сні бачу їх цегельний великий будинок, я зайшла всередину і бачу, що хлопець зі своєю дружиною і з їх рідними вставляють нові чисті металопластикові вікна. Я за них пораділа, а також дізналася, що вони вирішили довести до розуму будинок і опустили ціну. У будинку дуже світло.

Вітаю. Уві сні я проходила повз будинок своїх рідних.Я раніше там теж жила. дивлюся на 5 поверх, де балкон і поруч вікно. Такий сон я часто бачила, а тут дивлюся, а вікно поруч з балконом, де кімната бабусі моєї, замуровано. А коли зайшла в будинок, там були мої батьки, які теж живуть там, а бабуся не виходила з кімнати своєї, а я предваріательно купила 2 буханки свіжого хліба для батьків і бабусі. Подумала, вона спить і поки не виходить зі своєї кімнати. я її так і не бачила

Вітаю! Сон: при закритті вхідних дверей в квартиру не знайома дівчина зупинила двері і сказала я до вас на заміри вікон, щоб після до вас прийшли і поміняли.Здивувався і впустив.Все виміряла і пішла.Потім я помітив, що на майданчику не горить лампочка.Повернувся додому, взяв лампочку, викрутив стару, протер плафон і вставив нову.Потім дивився як світло і порівнював з поверхом нижче.Там було темно.Поверхом вище світло горіло тьмяно.Я зайшов додому і потім знову вийшов подивитися на яскравий приємний світло і дивився як висвітлює.Що це може означати?спасибі.

Я був на Дні Народження у подруги, ми веселилися, але потім підійшов до вікна і вилетів з нього, потім я впав на землю (з 14 поверху), але все було в порядку, я встав і пішов назад до друзів.

Наснилося, що перебуваю в якомусь старому будинку, і зараз їду, вирішила, що потрібно закрити вікна, підходжу закривати вікно, а воно все поламане замість стекол фанера і та відвалилася, але я все одно спробувала це все попоравіть і закрити, збираюся вже йти , повертаюся і бачу як по дерев’яній підлозі тече вода і вся підлога мокрий, повернулася закрити кран, ще подумала в цей Момонт, що добре, що я повернулася, так би все затопило, якби я не закрила кран, все більше нічого не пам’ятаю

Дівчина, яка мені подобається, сиділа на лавці в роликових ковзанах, дивлячись на мене, посміхалася. З нею поруч сидів інший хлопець, який щось говорив. А я дивився на них через велике скло в тиші, посміхаючись.

сиджу на стільці в своєму кабінеті гола поруч старі подруги, заходять батьки . далі йду по тунелю повз проїжджає автомобіль і намагається розвернутися мабуть підвезти мене, перевертається і з нього випадивоют діти але всі залишилися живі . далі знову в кабінеті і в кватирку заліз співробітник

ну мені приснилося що я прокинувся від того що пластикове вікно закрилося (воно було в режими провітрювання) звук з вулиці відповідно став тихіше, а потім воно відкрилося знову. ну все було настільки реально ніби це мені не наснилося.

наснилося, що я на шафі намагаюся відкрити вікно для того що б вийти через нього, але не можу відкрити. на вікні були фіранки коричневого кольору

СТЕЖИЛА ЗА СТРОІТЛЬСТВОМ СВОГО одноповерховий ВЕЛИКОГО СВІТЛОГО БУДИНКУ.ДУЖЕ БАГАТО БУЛО БІЛОГО КОЛЬОРУ &# 8212; Встановлювати пластикові ВЕЛИКІ ВІКНА. БАГАТО ВІКОН, ВІКНА ВСІ БУЛИ СО СКЛОМ. СОНЯЧНИЙ ДЕНЬ. безвітряну погоду. ПЕРША ПОЛОВИНА ДНЯ. ВЕЛИКЕ ГАНОК ВІДКРИТЕ З УСІХ СТОРІН. БІЛИЙ ПУСТОЙ ПЛАСТИКОВИЙ СТІЛ, КРІСЛА БІЛІ ПЛАСТИКОВІ, ЯК В ВУЛИЧНИХ КАФЕ. ДОМАШНЯ ОБСТАНОВКА. ВСЕ ЧИСТО &# 8212; ВІДСУТНІЙ БУДІВЕЛЬНИЙ СМІТТЯ. За відчуттями, ЩО НАВКОЛО (БІЛЯ) МЕНЕ БАГАТО ЛЮДЕЙ, АЛЕ Я ЇХ НЕ БАЧУ.

віконний проріз без рами, і відповідно без стекол, виглядаю на вулицю через цей отвір і бачу що по вулиці, по дорозі біжить вода як буд то йде дощ, а вода брудна, повертаюся в середину приміщення, а вдома як би і немає навколо вулиця одна стіна з віконним прорізом і то розвалюється, намагаюся, стіну відремонтувати розумію що марно, змирилася!

Я бачила уві сні як проходжу повз будинок двоюрідної сестри і вона дивиться на мене через вікно і мені було сумно по ній

Привіт, мені приснився сон що я в якомусь дуже старому будинку, в якому нібито є примари, їх ніхто не бачить, а бачу тільки я і навіть відчуваю. Я відчувала чию то руку яка мене намагалася затягнути в кімнату, (і це було так реально на кшталт ця рука і наяву мене чіпала) але я вирвалася потім сон перетворюється і виявляється що це лікарня, там дуже багато привидів хворих і медперсоналу і вони все мене не відпускають, я біжу по коридору і знаходжу вікно, починаю його бити але воно не розбивається. Дуже довго я його била і нарешті воно розбилося, я вилізла через нього і втекла. Що це може бути? І хочу ще запитати: мені постійно сняться вікна, що я через кватирку вилажу, саме через вікна вибираюся а не через двері. і ще постійно сняться якісь примари, демони, нечиста, вони мене тягнуть до себе, і я відчуваю їх дотику дуже реалістично від чого аж прокидаюся?? Заздалегідь дякую)

Я, моя бабуся і моя мама були в одній з кімнат якоїсь будівлі. Кімната велика, простора, світла, який то стіл стояв і велике вікно. Я стояла біля дверей, а бабуся і мама біля столу. Дивлюся у вікно і бачу величезну хвилю на рівні нашого поверху. Хвилі неспокійні, як буря в морі. Нагадує картину Айвазовського &# 171; Буря&# 187;. Промелькает думка, що хвиля не тільки розіб’є зараз вікно, але ще і будинок можливо знесе і що ми навряд чи виживемо.. На цьому моменті я прокинулася.

Сон приснився моєму знайомому. Сниться сон, в якому ти приходиш в гості до мене додому. Я живу на 60-му поверсі. Ти відкриваєш вікно і сідаєш на підвіконня ногами у вікно. Вся якась сумна. А я ще причому в цьому ж сні одружився на своїй хорошій подрузі. Я тобі значить все розповідаю, потім підходжу теж до вікна, так само сідаю і ти в цей момент стрибаєш вниз зі словами &# 8212; &# 171; Та добре, нічого страшного не буде&# 187 ;, я намагаюся тебе заскочити за руку, сам стрибаю вниз, хапаю тебе, сам цііпляюсь за вікно, не все так швидко що я не зміг втриматися і коротше ми впали з 60-ого поверху, але я тут же, як ні в чому не бувало встаю, беру тебе на руки і несу в лікарню, ти тільки руку пошкодила.
Я як спав навіть відчув, як на мене мурашки пройшли

Доброго дня! сон такий &# 8212; після спілкування з людиною він встає на підвіконня відкритого вікна і стрибає. поверх високий, мається на увазі, що він розбивається. наяву це молода людина &# 8212; відома колись особистість (при спілкуванні називається ім’ям Рома, причому наполегливо, хоча звуть його по іншому) і насправді давно помер впавши (або вистрибнувши) з вікна. уві сні я знаю, що має статися і намагаюся його зупинити, але безуспішно. на вулиці навколо нього вже зібрався народ і плаче поруч мати. я починаю з ним говорити і він оживає, на довго чи ні, не знаю, т.до. сон закінчився.

Мені приснився сон, в якому я з одним гуляю днем ​​по вулиці.
Ми побачили нежитловий будинок і друг вирішив зайти в нього, щоб зробити фото будинку зсередини.
Я чекала його на вулиці, але потім зважилася теж увійти в цей будинок. Дверей в ньому не було. Вікна були закладені цеглою. При вході, відразу за вхідними дверима, була яма&# 8230;..викладена цеглою. Можна було перестрибнути цю яму досить легко, але все одно це викликало побоювання впасти. Я перестрибнула цю перешкоду і пішла всередину будинку. Було ясно і чисто. Стіни голі, з червоної цегли. Були віконні рами, але стекол не було. Була викладена друга стіна відразу за вікном і виднівся цегла. Здивувало те, що в будинку були килими і меблі. Було чисто і абсолютно не страшно. Але все одно незатишно, т.до. будинок-то нежитловий і занедбаний&# 8230;&# 8230;.

Вітаю. Ніч, я навчився спати. Тільки прилягла і камінь розбив велике дуже вікно.яке якраз над моєю головою. Бачила ще місячне світло над головою, виглянула у вікно, нікого не побачила, але відчула наче більше камінь у вікно не прилетить.

Доброго дня!
Мені приснився досить дивний сон.. Ніч, я в своїй кімнаті засинаю на дивані. І раптом бачу, що за вікном хтось є, і ця людина пролазить в мою кімнату. Це виявляється мій колишній колега. Ми з ним рідко спілкувалися і вже давно не підтримуємо контакт, але він ставився до мене дуже тепло.
І ось він спускається з підвіконня і лягає до мене на диван. Потім раптом обіймає мене і починає цілувати. Уві сні мені це було приємно, хоча в реальності почуттів до нього я не відчувала.
Десь через годину він іде (знову ж через вікно), і я чомусь закриваю його. Однак через деякий час йому якимось чином вдається потрапити в мою кімнату через це вікно.
До чого б цей сон?

коротко&# 8230;.зайшла в якусь дуже брудну квартиру, де почала збирання, збирала пластикові банки з під морозива в кульочок, полізла закривати кватирку, а скла брудні і по-моєму, навіть тріснуті&# 8230;

снився будинок і мені потрібно було піднятися в квартиру, але в під’їзді не було сходів і піднятися потрібно було через вікна на мотузках і я піднімалася, але переді мною колишній чоловік п’яний піднімав нібито нашу дочку, а у нас по-правді син.Потім я вже була на вулиці і мене пригощала чоловіка тітка тортом: великим і з кремом білково-шоколадним.

я предубреждаю кого, то не підходити до вікна, з кожним воно випаде і я показую як вони падають, руками тисну на вікно я. на вікно (вікна нові пластикові) і

Сниться з п’ятниці на суботу
Ряд кімнат, як шкільні класи, у всіх по 3 величезних вікна, за вікнами темно, ні з зовні ні всередині будівлі (це 2 поверх) нікого немає, я одна і швидко закриваю ці вікна. За вікнами темно. Я закриваю ці вікна, т.до. дуже боюся, що раптовий порив вітру увірветься і вийти на зразок вибуху і виб’є все на 3 поверсі, де я живу з сином. А це кімнати моєї мами і вона відкрила їх. (В реальному житті мама померла 20 років тому) Закриваючи я думаю, ну навіщо вона всі ці вікна відкрила? Т.до. через них не надходить свіже повітря, а якщо гроза і порив вітру, то все рвоне. За вікном затишшя, як перед грозою. Фарба на рамах вся облізла, спінилася і відвалюється, колись це була біла фарба, але стала брудно-сірою. Оскільки цей будинок наш, то я думаю, треба-б перефарбувати всі ці рами, вони ще міцні, але ж син ні за що не захоче їх фарбувати. Він скаже, все викинемо і вставимо нові. Я так закрила кілька вікон, переходжу до наступного (а вікна дуже великі, щоб закрити я стою на підвіконні) і висить чорний піджак батька, я бачу що внутрішню кишеню дуже великий і там лежать різнокольорові швейні блискавки, їх багато, вони всі застебнуті. І я відразу думаю, ці блискавки я йому дала, що б він їх вставив (куди, не знаю), а вони ось де&# 8230; в кишені. Він їх узяв, але не вставив і вже не вставить, т.до. помер. Батько, дійсно помер тиждень тому.
Всі. Я прокинулась.

Пусте вікно а підвіконня оббитий бардовим оксамитом. Цвяхи було видно, я тоді подумала оббитий як труну. І запропонувала подружці поміняти на пластик, а вона не захотіла, каже все одно жити тут не буде

уві сні згадав про саоей дівчині і вирішив подивитися як вона живе. Живе вона на 5-му поверсі. я спустився на тросі і начебто мою вікна. спочатку вона мене не впізнала, потім я сам їй сказав. Вікна були брудними. я їх вичищав як міг краще від бруду. спочатку вона була одягнена в халаті, а потім коли я вичистив вікна, вона була вже переодетав діловий одяг. Ми розмовляли про те що не можемо бути разом і я в цьому винен. але так чи інакше вже нічого повернути. але по ній було видно що вона сподівалася на те що я повернуся, говорила що я їй щоночі снюся. потім я виліз назад на ту мотузку за вікном, але мені не хотілося вилазити, на цьому сон переключився вже на іншу обстановку.Кчему снилося все це? може мені в реальності стоїть над чим замислитися?

Вітаю,
мені було холодно уві сні в моїй спальні, побачила вікно розбите
і зрозуміла звідки йде холод

У робочому кабінеті вікно заклали цеглою, поштукатурити стіну і пофарбували в загальний бежевий тон. Працювати довелося з включеним світлом.

Заснув лежачи на спині. Сниться, ніби у мене в кімнаті мої знайомі, я підходжу до вікна (склопакет), відкриваю на щілину і тут воно вивалюється, я падаю, втрачаю свідомість, в очах темно, але відчуття, ніби хтось є поруч, сильний звук у вухах і біль в голові. Прокинувся з тієї ж болем, і звук помалу згас.

Доброго дня, Тетяно! Я не полінувалася, і відповіла на ваші питання і раптом вискочило ваше повідомлення. Мені наснилося зовсім трохи-трохи.
Ніби виглядаю у вікно з мамою і з вітчимом. Я бачу свою вулицю, дорогу. Придивляюся на машин, спостерігаю куди вони їдуть. І трохи згодом був даішник, він вказував машин куди їхати..

Мій друг стояв біля вікна, відкрив його і виглянув на вулицю. Вікно було велике, без штор, старе. Після цього він випав з вікна (проте падіння я не бачила). Після цього я прийшла до нього в лікарню, побачила його на лікарняному ліжку, всього перебинтованого. Уві сні прекрасно розуміла, що смерть йому не загрожує, однак мене всю трясло.

наснилося, що дивлюся у вікно, і не хочу що б мене бачили..а там за вікном дерево, а поруч моя з кров’ю на голові, робить вигляд що падає, я ніби знаю що вона прикидається.

мені наснилося вікно що я дивлюся в нього і воно різко стає червоним
я прокидаюся все рівно перед очима це вікно

я бачила уві сні вікно вночі. Хочу закрити кватирки вікна не закривається, виявляється раму вікна забрали разом з гратами вікна

Наснилося, що я підходжу до вікна і замість звичної вулиці (яку я зазвичай бачу) тече річка.. а по річці якраз в цей момент пропливає величезний пароплав, або корабель, типу титаніка такий же величезний, але білий-білий&# 8230; і він до такої міри великий, що я цілком не бачу його з вікна, він пропливає, і я бачу, що на ньому стоять люди, машини, багато махають.. а я стою і не розумію, чому у мене ріка під вікном і звідки тут такий величезний пароплав)

З коханим чоловіком цілувалася на лавці, дуже пристрасно. Потім він пішов проважают дружину і дочку.(Вірніше сказав що зараз я їх посаджу в машину і прийду) Я дивлюся у вікно він возиться, возиться з ними і прокинулася

Снився сон про будинок з безліччю великих і світлих вікон, це не знайомий мені будинок але там була присутня бабуся мого нареченого і вона охоче мені допомагала або я їй забиратися в ньому, так як ніби ми з моїм нареченим туди перебралися жити, і я весь сон була Спантеличений тим, де ж я наберуся стільки штор на ці вікна?

Доброго дня. Збиралася виходити з дому і побачила, що не закрита пластикове вікно, підійшла його закрити, повертаю ручку, воно не закривається. Побачила, що заважає тюль, тюль дуже велика, але так і не змогла закрити. Побачила, що друга половина рами стоїть не на своєму місці, спробувала її вставити на місце, але вона остаточно випала і на місце я її так і не змогла поставити, так як сон перервався. Дуже чекаю Ваших коментарів.

Людина таджик за видом стоїть за вікном готелю. Дружина його випустила ми його напоїли чаєм він виявився земляків з його слів навчався на тувуіста

Добрий день, приснилося спочатку відкриті двері мого будинку. Я дивився як би з коридору квартири на сходовий майданчик. Все було навколо темно тільки був видно світіння з відкритих дверей&# 8230; через пару мнгновенно я стою у себе в під’їзді на сходи і чомусь дивлюся як би з висока на те, що відбувається. Дивлюся у вікно і через нього бачу як мої можна сказати колишні друзі чимось займаються. Потім різко вони починають Кіпіш і говорити що йде поліція, але поліцію я не бачив.

Здраствуйте! Сниться що відпадає віконниці і разбіваеться скло, і подув свіжий повітря, а на подоконеке з’явився кімнатна квітка і я сказала як добре тепер буде свіже повітря.Скажіть ще до чого знятися покійні батьки вже 3 ніч поспіль

світла квартира. на першому поверсі!!тепло. відкрито вікно. яка то жінка мене покликала по імені у відкрите вікно. жінка була в віці, біле волосся, спокійним голосом. простягає мені папірець на якій була намальована могила на ній хрестик і номер 7 27. я подивилася на чоловіка який стояв переді мною показала йому папірець і заплакала.

мені наснилося що почався дуже сильний вітер і відкрив вікно. я злякалася що біля вікна стоїть дитина і попросила чоловіка закрити його а він впав в низ з вікна

Вітаю!Мені з понеділка на вівторок наснилося, що я стою на кухні дивлюся у вікно і бачу, що з рами випадає стулка вікна, але її встигають зловити мій батько і якийсь хлопець (не бачила ніколи цю людину раніше, дивно що він був у мене на кухні).
А сьогодні (з четверга на п’ятницю) наснилося, що якимось дивним чином через вікно на кухні і через вікно в кімнаті до нас в будинок увійшли 2 чоловіки у військовій формі, просто перевірити як ми живемо (тут дивно ще те, що я живу на 8-му поверсі). Підкажіть, будь ласка, до чого всі ці збіги з вікнами?

сниться, що на кухні відкрито велике вікно, і я хочу закрити це вікно.АЛЕ на подокойніке сидять кішка (вона чорна, як і на яву. P.Sета кішка дружини мого брата) (тільки я її відчуваю присутність, але не бачу) і моя собака (він теж чорного забарвлення, а на яву він рижіватий).і протенув руку до вікна вони починають випадати з вікна, я в паніці дивлюся вниз і розумію, що вони живі, що все обійшлося.

Мене звуть Олімпіада.Мені 15 років.Мені снився сон коли ми з подругою перебували в якомусь занедбаному будинку, тікали від кого-то, а потім стрибали у вікно, а потім пливли на човні.Ми були в супроводі якихось молодих людей (років по 17).Але один раз мені наснилося, що моя подруга не хоче стрибати, а все інше також.

Стара будівля з червоної цегли &# 8212; я купую квартиру на верхньому поверсі. стан її гнітюче. але це все, що я можу собі дозволити.. входжу &# 8212; величезна кімната з однією глухою стіною і півколом на інший &# 8212; величезні вікна&# 8230; стелі височенні&# 8230; дивлюся на вікна &# 8212; рами старі. скла ось-ось випадуть&# 8230; протяги.. думаю, треба міняти вікна на пластик&# 8230; сниться через інше сновидіння..потім знову входжу &# 8212; вже паркет. нові вікна і я розумію, що не все так погано&# 8230;

Мені снилося, що я чула і бачила, як з вікна впала фіранка. А під нею була ще одна, не така красива як та, що впала. А потім мені наснилося, що наш кіт спочатку лащився до мене, а потім боляче подряпав

Я підійшла до вікна у себе на кухні, а там з вулиці чоловік проштовхує металевий прут начебто в щілину, я ще дуже здивувалася звідки у вікні щілина і питаю його, це ти зробив, а він мовчки качан головою, що він і ще згрібає сніг з підвіконня, а сам зовсім неголений і в тільняшці, я почала кликати чоловіка і прокинулася.

Дуже страшний сон. Я перебуваю в своєму місті рідному, сиджу в школі і раптом за вікном настає імла. Стає важко дихати. Відбуваються вибухи, але мене це не зачіпає, я в безпеці. Тоді я побігла до свого дому, але зайти в квартиру боюся, тому дивлюся з вулиці на вікна. Всередині квартири все синє, поруч з під’їздом натовп народу. Попався мені людина і каже тримайся дівчинка, але мама твоя померла. Справа, в тому що мама у мене померла вже давно 10 років тому.

Я була в якомусь приміщенні з сім’єю, двері замінювало вікно. Це був перший поверх. Я перша зістрибнула і потім чекала, коли зістрибнуть інші, але цього я вже не побачила, прокинулася.

Поправляю безліч скляних прозорих дверей, які стоять в ряд потім дивлюся у вікно за яким величезний красивий мегаполіс минає в даль

Мене на очах у сина якийсь хлопець хотів скинути з вікна, я висіла на одній руці.Було дуже страшно, як наяву. І я, і мій син кричали від жаху.Але потім я видерлась, але не змогла знайти сина.Наче б його тримали в заручниках.

зламала вікно, колишній чоловік поставив нове, купив мені нове пальто і сукні, пальто велике було і важке. але мені підійшло, я бачила себе в дзеркалі повну і ошатну.

мені наснилося що я полізла робити скло і воно впало з 2 етоже снилися брати і я запитала скільки коштує скло а пітом заплакола після цього снився покійний дєдя просив їсти і я прокинулася

на рамі були шматки снігу вікно розвалювалося були гнилі розкиснули від вогкості рейки цвяхи випадали а я намагалася зібрати його в купу

я дивлюся на 2-х поверховий будинок, а на другому поверсі маленьке вікно з якого видно чоловіка, який махає мені рукою

кохана людина стояв на підвіконні обличчям до мене, а потім вікно розбилося повністю і він випав з нього. я намагалася зловити його, але він вислизнув з рук і полетів вниз. у мене почалася паніка, я кричала, а потім стрибнула вслід за ним.кольори були холодні, за вікном була ніч.

Вітаю! мені приснився сон що наш колишній клас (так як ми випустилися 7 років тому) перебував у великому приміщенні, і після уроку однокласниця виштовхнула мою однокласницю і сусідку по парті у відкрите вікно так як як на підсвідомості я думала що там вихід, а виявився 5 поверх , пам’ятаю тільки великі зелені дерева

Я гуляю на вулиці а мій хлопець дивиться на мене з вікна мого будинку. При цьому в житті ми не живемо разом . Я прихожу додому переодягаюся йду назад на вулицю без нього і те ж саме він дивиться на мене з вікна квартири

Снилося що мій колишній чоловік намагався залізти у вікно, я побачила і відкрила йому двері, він був напідпитку і до пояса роздягнений

Я перебуваю в кімнаті, вікно неначе заклеяно шпалерами, як вся стіна, я відразу не зрозуміла, що там знаходиться вікно, але потім раптом шпалери відпадають і віконна рама випадає на вулицю, і у мене паніка як же ми будемо без вікна, а на проти нас будується будинок і ті люди будуть дивитися до нас у вікно і може навіть влізуть в будинок

Я дивлюся на вікна і бачу, що в кожному вікні в лівому кутку відійшло скло (як би підтяглося, як ніби поплавилися). Я думаю, адже дути буде, треба хоч чимось-то заткнути..

Відчуття, що перебуваю на виробництві, заходжу в кабінет і бачу розбите пластикове вікно, причому вікно відкрите і розбите з правого боку двома дверцятами, самі дверцята зламані і нахил в сторону вулиці, ручки пластикові теж зламані, намагаюся уві сні ці дверцята вирівняти, але не виходить

Днем під поривом вітру відкривається вікно, точніше ламається рама, при цьому скла цілі. холодно. намагаюся полагодити. не відразу виходить. Ходять якісь люди, відволікають. Куточок вікна трохи сколотів (як і наяву в цьому вікні трохи сколотів куточок скла)

залазила в вікно на п’ятому поверсі, з якою дівчиною, уві сні я знала її, але зараз не пам’ятаю хто, вона лізла попереду я за нею, йшли ми як би до неї додому на п’ятий поверх, але чому то по стіні будинку, чіпляючись за ручки вікон, і я дивувалася що так легко йду, адже стіна вертикальна, але йду як по рівнині, типу дуже просто, вона залізла в кватирку і звідти мені вже відкрила вікно, я зайшла в вікно, тобто більш зручно, і потім дивно чому то вважали ми гроші, і потім бачу мого колишнього хлопця, (давним давно розлучилися), ми п’ємо гарячий чай, і він мені в чай ​​для жарту підсипає чого то, будь то типу порошку або чето такого типу дрібних пластівців, я розумію що чай мій зіпсований і його доведеться вилити, викинути, і бажаю йому помститися за це і виливаю цей гарячий чай йому, вибачте, на член, ну він ошпарений біжить у ванну під холодний душ я так розумію, а я хапаю пачку грошей і вирішую втекти, і тут прокидаюся, серце калатає від такого сну

Мені снилося, ніби вікна в квартирі почали крениться в бік вулиці, щоб впасти.Я намагалася їх як то закріпити
,але все було марно, вони знову нахиляється, щоб впасти.Прокинулася в страшному стані страху, аж світло включила

Здраствуйте! Наснилося, що я дивилася з вікна на тата з братом, вирішила подивитися по ближче і зісковзнула з вікна, трималася, як могла і в результаті впала. Прокинулася лікарні з закривавленою головою. Що це може означати?

Я стала закривати вікно і у обох фрамуг відвалилися петлі, вікно залишилося не закритим. На вулиці було прохолодно, вітер і починався дощ. Я стала шукати, хто може відремонтувати вікно. На цьому сон закінчився.

входжу в кімнату. підходжу до вікна і розумію, що воно відкрите, а на ньому &# 8212; тюль, але вітер її колише. здається, за вікном була ніч чи темний час доби. пам’ятаю відчуття спокою і задоволеності: я хотіла провітрити кімнату, і була порада, що хтось вже открл вікно. пам’ятаю свіже повітря, хоча, за моїми оущеніям, на вулиці була зима. було не холодно.
дуже хотілося б отримати тлумачення, оскільки у мене сьогодні день народження, і цей сон, я вірю, приснився мені не просто так. спасибі. ірина

здрастуйте, сьогодні вдень (понеділок) наснилося, що в квартирі всі вікна зашиті гіпсокартоном і пофарбовані під колір стін, тільки зверху, під стелею залишилися вузькі віконця.я була дуже засмучена побаченим і ридала весь сон.що це може означати?

мені наснилося як мені каже жінка за вікном, за купою якихось речей і меблів і загрожує. але я змогла її схопити за комір і втягнути в вікно, а це виявилася тільки голова, яка вкусила мене

величезний трьох поверховий будинок з помаранчевими вікнами і багато помаранчевого кольору. з початку будинок був чотирьох кімнатний, але потім про став трьох поверховий з яскравим фасадом і додатковими величезними будівлями.

Приснився сон, де я смортю в вікно, а з нього видно центр горда, погода сонячна і тепла і я хвалюся що ось у мене квартира в центрі і з таким видом

Виявилася у своїй кімнаті мама увійшла в кімнату встала біля вікна я підійшла до неї&# 8230; дивлюся..шторка поруч з нами ворушиться досить-таки сильно. Відсунула шторку виявилося вікно закрите а скла немає &# 8230; просто біла пластикова рама і сильний вітер в кімнату (в обличчя)

Мені наснилося, що я прийшла до себе додому, де зупинялися мої родичі. Вони наче поїхали і залишили вдома безлад, всі вікна відчинені, навіть зламаний кран, трохи води на підлозі.

Чоловік був п’яний, хоча в житті він взагалі не п’є і не пив ніколи. Намагався потрапити до нас в квартиру, щоб побити мене. Я не пустила. Він зламав двері і розбив вікно, але в квартиру не потрапив.

Здраствуйте, приснився сон: я зі своїм хлопцем стою біля вікна, тримаю в руках маленьке незрозуміле тварина, уві сні ето була ніби моя собака, але потім він випав через вікно, з сьомого етажа, я з молодим чоловіком побігли в низ за ним , а потім я прокинулася!

Приснився балкон в квартирі в якій я жила в дитинстві з батьками, квартира на 11 поверсі, я вийшла на балкон щоб щось взяти (балкон засклений) і рами все згнили. На вулиці був сильний вітер я хотіла прикрити вікна, але через те що вони все прогнили і від вітру вони випали і розбилися в дребізгі. Я злякалася, що внизу могли грати діти і рами могли їх убити, але подивившись вниз побачила, що нікого поруч не було і рами просто розсипалися ударившись об асфальт. Щось було уві сні ще, але запам’ятала чітко я саме цей фрагмент. І такий сон мені сниться періодично, ну не перший раз це точно. Буду вдячна за відповідь. Наперед дякую.

сон; мене наче поклали в лікарню, там я зустріла подругу з якою разом працювали, вона була вагітна на 6-7 місяці, хтось почав щось показувати в відкритому вікні, я залізла з ногами на вікно і хотіла подивитися що там, але не втримала рівновагу і впала з другого поверху в повільному темпі, при падінь був страх, при приземлень ніяких ударів я не отримала, але область рота була в землі.

заходжу в будинок, проходжу в більшу кімнату, там дуже багато вікон зі ставнями, будинок цей знаю, моєї бабусі, в кімнату заходить вона і просить мене дати їй телефон подзвонити, в цьому момент в усі вікна влітает вітер відкриваючи їх з дуже гучним звуком, гудінням, варто шум, я пробігаю і вікна все закриваю, а останнє вікно у якого сиділа бабуся не закрита, вона дивиться на мене з дуже злим, яким то підозрюють поглядом, підходжу ближче і бачу на підвіконні лежить телефон повністю розбитий екран, починаю їй кричати , так як знову все вікна на оранку і вітер, навіщо ти розбила телефон, адже зараз навіть не подзвонити і не попросити допомоги, але вона все також дивилася на мене і не говорила ні слова..

Мені наснилося&# 8230; как-будто я вистрибнула з вікна з дитиною на руках, було високо, але на нас не було навіть саден, коли ми вже лежали на асфальті, до мене теж вистрибували якісь жінки
..

уві сні хотіла обміняти квартиру .Мені повинні були поміняти одне вікно я цього раділа.Нарешті то мою квартиру можна обміняти.

моїй мамі 73 роки їй наснилося що вона ходила по кладовищу і шукала могилу брата.він помер давно.вона знайшла могилу а хреста там не було.Потім побачила вікно закрите ганчіркою до землі.Що це таке.

наснилося, що я заміжня прийшла з роботи відкрила двері закрити не можу зайшла і бачу великі вікна старі рам, потім виходжу і вікна вже нові йду в кафе піднімаюся по сходах і відкриваю двері і опиняюся в червоному вечірньому шелковм плаття

У старій квартирі (яка вже продана 3 роки тому) розбита одна половина вікна. А на вулиці все пошкоджено від падаючих зверху каміння

як ніби я стою біля вікна всередині будинку а зовні будинку стоїть і на мене хтось дивиться і що то шепоче (я пам’ятаю деякі слова &# 187; щока до щоки&# 187; )

Моя кохана дівчина виглядала у вікно спілкуючись зі своєю подругою. Я бачу що вона по чуть-чуть подається вперед і розумію що вона може випасти. це і відбувається. Я бачу як вона ударяється об землю. Ми з нею були на 4м поверсі будівлі, схожого на університет або гуртожиток. Виявилося що вона тільки підвернула ногу.

Наче я відкриваю балконний вікно і стою не біля вікна майже по середині балкона, а за вікном все біле нічого не видно, як туман&# 8230;

снилося що в кімнаті покійна бабуся нещодавно померла.і її чоловік (дід) поки живий.вона в руках тримала 4 червоних квітки. я відвела погляд і побачила як в вікно вистрибує кіт . в реальності його немає.я вискочила за ними і взяла на руки&# 8230;&# 8230;..от і все. кіт повний трёхмастний і гладкошерстий.

Нова квартира, вид з вікна-недобудовану будівлю дуже близько, потім з вулиці бачила дуже чисте і велике вікно своєї проданої кімнати, грала з цуценям, обіймалася з колишніми чоловіками.

мені приснився сон в якому моя мертва бабуся просила забити вікно дошками в квартирі де вона раніше жила

На підвіконні сидів співмешканець моєї матері, а я якимось чином опинилася за вікном, тримаючись за раму (живу на п’ятому поверсі) була осінь, все красиво, сонечко яскраве, я трималася за раму і кричала:&# 187; допоможи мені, витягни мене&# 187; він сидів з посмішкою на обличчі і как-будто не звертав увагу на мене, тільки через деякий час витягнув&# 8230;

в цьому сні я завжди зі своєю сім’єю, крім доньки, їй 1,5 року. як нібито весна, повітря тепле, прогрітий. Але все одно як то сіро, Ми в сусідньому дворі. Там готуються до виносу труни.ми просто проходимо повз і тут чоловіка просять допомогти докопати могилу. Він погодився ми відійшли подалі. Чуємо якийсь гул. Все перемовляються пошепки. підійшли. Бачимо а там, хто то, коли то не засинав льох і тепер утворилася повітряна яма. прям біля могили. Мама спустилася туди, Каже &# 171; щас, я швидко&# 187;. Що то поклала або просто подивилася, я вже не пам’ятаю.
Тепер я одна. Начебто в мене ніжні почуття з одним детства- Костею. Наяву у нас в шкільному віці була любов. Потім ми перестали дружити. А так і жили в одному дворі. через роки дізналася, що він помер. Уві сні він мене покликав гуляти, все та ж погода. тепер інший сусідній двір. я йду до нього на зустріч, він стоїть в компанії якихось людей. А в будинку навпроти великі і чисті вікна! Я дивуюсь. І як це раніше я не помічала в цьому будинку таких вікон. Вони ж були як у всіх. Тут мені Костя говорить: &# 171; да їх просто помили&# 187;. Я кинула його, сказав що треба додому, у дворі мого вже вдома мене чекала мама з нашою собакою. Зайшли в під’їзд, живемо ми на п’ятому поверсі. А там немає одного прольоту, на поверсі 3-му по-моєму.
Я прокинулась. мені часто сниться, що я не можу потрапити додому або вийти з дому, тому що зруйнований один проліт, чи ні поручнів і в прольоті діра.

я перебуваю в якомусь занедбаному установі . все в пилу вікна забиті картоном і я починаю знімати його з вікон і вкомнате стає світло

Вітаю. Мені приснився сьогодні сон про вікно% как-будто би один чоловік викинув моє старе дерев’яне вікно з квартири де жила моя покійна кохана бабушкаі пообіцяв вставити нове пластикове. поруч біля будинку йшла грандіозна будова і він загубився. Я вилізла з вікна і стала його шукати для того щоб він виконав свою обіцянку поставити нове вікно ось так не знаю до чого це

Виходжу вранці на кухню, темно, хочу включити світло і помічаю, що лампочка на кухні повна води, хочу розсунути штори, щоб стало світліше, а чоловік заклав цеглою 2 бічних вікна (у нас три, одне виходить на дорогу) і, навіть зашпатлеванную їх і побілив, думаю, коли встиг, встає о 4 ранку, в 4.45 їде. Встаю на стілець, щоб викрутити лампочку, і бачу ще один провід виходить окремо.

Привіт Тетяна цієї ночі мені наснилася мій колишній хлопець він робив ремонт в моєму вікні, як я пам’ятаю по дрібниці подогойнікі робив і вікно

наснилося що я заходжу в свою кімнату в будинку і бачу що мені поставили ще одне нове вікно воно було красивим великим з дерева темного кольору зі склом але вона була закрита)

мені наснилося ніби я на екскурсії в Ленінграді і там в труні лежить молодий царевич і я перша побачила що він ожив і дивлячись на мене він в мене закохався і ми з ним почали тікати від натовпу народу, ми перелазили через вікно він мене ледве витягнув через це вікно і ми втекли.

Бачили кладовищі, дивилася на нього з вікна квартири, говорила батькам, що треба було бабусь на одному кладовищі поховати.

сниться що знайома заводить до себе в кабінет . ми говоримо і в процесі розмови вона починає закривати вікна фіранками чорними .при чому вона підлозі гола дуже хотіла сексу.одне вікно не закрила . прокинувся.

2 рази снилися тварини чорного кольору.
1. в вікно влазить чорна собака. в шерсті &# 8212; волосинки різнокольорові, зелені, сині, сиві. поселяється у мене. добродушність.
2. чорна пантера (кугуар) як людина лащиться до мене, стоячи на задніх лапах, наче танцюємо з нею. і це перед дзеркалом. добродушно теж.

2 рази в останні дні снилися тварини чорного кольору.

1. в вікно влазить чорна собака. в шерсті &# 8212; волосинки різнокольорові, зелені, сині, сиві. поселяється у мене. добродушна.
2. чорна пантера (кугуар) як людина лащиться до мене, стоячи на задніх лапах, наче танцюємо з нею. і це перед дзеркалом. добродушно теж.

а перед цим недавно вразили 2 сну. в обох &# 8212; бачу дівчину, зовсім незнайому, але дуже близько і чітко. перший раз &# 8212; обличчя до подробиць. другий раз &# 8212; виходить з &# 171; парадного&# 187; якогось ніби як палацу, але історичного і не реконструйованого. Зараз у мене дівчини немає, це мене турбує.

наснилося как-будто зламали вікно з вулиці, але на перший погляд нічого не забрали. У кімнаті чомусь була зовсім інша меблі (стара і чужа). До чого б це?

Вночі був ураган і розбило пластикове вікно, залишився тільки ободок по периметру. дуже дуло. Я закрила віконниці . Вони дерев’яні, зелені. Потім включила комп’ютер, він гарчить, а це зовсім і не комп’ютер, а щось схоже, менше, дві коробки: великої й малої &# 8212; чорні. Я вимкнула. Більше не пам’ятаю

Доброго дня! Сьогодні приснилося, що вікно в кімнаті буквально випадивает з отвору. За кроям великі щілини. Я його намагаюся закріпити, але марно &# 8212; воно немов менше отвору, але не падає, тримається.

Доброго дня, Тетяно! Мені снився сон нові вікна сьогодні. опис сну. Я йшла з роботи подивилася на своє вікно і побачила нові вікна, з початку я здивувалася, стоять такі ж вікна в сусідніх будинку на 4 поверсі і потім сказала добре, а далі я не пам’ятаю. Мій email [email&# 160; protected]

Сон приснився моєї дочки. Наче я міняю старі дерев’яні вікна на нові пластикові.

Наснилося, що я розбила будинку в залі одне вікно, скла практично не було, тільки на самому вікні оскільки короткі. Стільцем розбила, яке стоїть в передпокої. А друге вікно тріснуло. І дивне відчуття потім було, що ось я винна, але я ж не хотіла цього.

Вітаю !
В загальному &# 8212; з того, що точно пам’ятаю &# 8230;
Пам’ятаю, що сидів в школі. Потім опинився в іншій частині свого міста (вже не пам’ятаю &# 8212; як). В руках була у мене якась їжа, начебто, щось м’ясне, куряча ніжка. Я її з’їдаю і кидаю в сніг (по пори року &# 8212; це весна: є ще залишки снігу), одночасно озирнувшись на всі боки, щоб ніхто не помітив. але дивлюся, &# 8212; в вікнах ближніх магазину хтось сміється: напевно, помітили. Іду далі. Швидше за все, прямував додому. Як раптом бачу багато людей у ​​одній з дев’ятиповерхівок. Вечоріло. Виходжу до неї після того, як обходжу поруч стоїть і приховує її вікна магазин. Чую, багато кричать, &# 187; не стрибати ! &# 171;, &# 8212; і щось подібне. Бачу, що зібралося поблизу велику кількість знайомих, близьких і рідних людей. З боку дев’ятиповерхівки чується відповідь (щось, типу), &# 187; а грошей &# 8212; все одно ні &# 8230; &# 171;. Обертаюся до будівлі і представляється у вікні образ моєї і маминої &# 8212; загальної &# 8212; знайомої. Не те, що б чиясь близька подруга або близький друг, &# 8212; просто знайома жінка (до сьогоднішнього дня жодного разу не снилися). Хотів тільки-тільки сказати їй, &# 187; не стрибайте, подумайте про дітей, про тих-то і тих-то &# 171;, &# 8212; як вона вже вилазить, тримаючись за кватирку, на передній край будинку &# 8212; і відпускає руки. падає &# 8230;
Під вікнами стоять рятувальники, &# 8212; але так і не зрозумів, що не зловили її або зловили. Не понял, тому що майже відразу ж прокинувся. Але прокинувся в звичайному стані (не в поту, не горів, без шуму).
Ну як то так.

Вітаю! Ніч я укладаю внучку спати в кімнаті і дочка моя дивлюся у вікно і за вікном дивиться на нас чоловік моєї дочки я йому показую що я укладаю спати він іде до своєї машини і я бачу у нього в машині лежать жінки в білих хустках і одна з них свекруха з злий усмішкою.

Я чисто не пам’ятаю але було страшно я Кобута на роботі відкриваю вікно і мене тягне на вулицю я вилітаю НЕ посвоєму волі а з всередині мене хтось схопив за ногу і не дають вилетіти

Два шматка одного сну:
1. Я про своїм хлопцем, у відносинах у нас зараз все не так гладко. Ми кудись збиралися, а потім він ні з того, ні з сього пішов у ванну, роздягнувся, сів у неї і почав надрізати ножицями шию. Почав стікати кров’ю, задихатися. Я його витягла, залатати і в загальному врятувала. Потім його не виявилося поруч, а на мене дивилася собака, вона була в гарному настрої, і очі блищали, ніби посміхається.
2. Залізла комусь в будинок. Не знаю як злодій чи ні. Там жив хлопчик, але його не було і була тільки його мати. Я зрозуміла що я там не хочу бути і хотіла вилізти через кватирку. Тут за моєю спиною з’являється чоловік і вабить мене напевно на злодійство. Каже так, ніби багатствами спокушає. Тут за вікном, з боку вулиці, з’являється хлопець і простягає мені руку. Відкривається вікно, я щось говорю чоловікові позаду мене і виходжу через вікно.
Скажіть, до чого цей сон?

Наснилося, що я відкриваю вікно в сво їй кімнаті, але там щось ламається і тато з іншого боку допомагає мені полагодити його, ніби вийшло і вікно залишилося відкритим

Привіт, Танечка !
Бачила сон, ніби я в кімнаті у себе сплю, а в коридорі у нас є вікно (це загальний коридор), і чую і бачу як ніби, точніше не бачу, а розумію, що маму хто &# 8212; то намагається викинути з цього вікна, і вона як би кричить, я не бачачи хто це робить, так як коридор знаходиться за дверима квартири. а двері закриті, але я як то побачила, що це так, і що є сили закричала: &# 187; Я Тебе УБЬЮ &# 187; &# 8212; Звертаючись, до людини, який намагається маму викинути . З цими Словами Прокинулася . Страшно Чи не Було .
Просто Злякалася за маму і Хотілося їй Допомогти .
А ось тепер, коли Вам Пишу Стало Страшно . Ставлячи Питання комп’ютера, не очікувала, що мене особисто хто то чує .
спасибі . Мама померла трохи більше року .

Я приїхала з поїздки до себе на квартиру (в якій на даний момент не живу), де знаходилися бабуся і мама. Уві сні вони говорили, що в квартирі стався вибух і всі вікна в квартирі вибиті. Стекол у віконних рамах і в правду не було.

Моєму братові 15 років, він в 9 класі. Мені наснилося з суботи на неділю, що мій братик спочатку пропав і ми з батьком довго не могли його знайти. Потім він несподівано з’явився на порозі будинку весь брудний і п’яний. Мій батько почав з ним розмовляти на тему того що пити не добре і брат пішов на балкон. Ми пішли за ним. Він зняв брудний одяг і заліз на карниз. Батько нічого не сказав братові, і брат почав ходити по карнизу і дуріти. Він стрибав, скакав на цьому карнизі, але той був міцний. І в якийсь момент тато вирішує допомогти синові злізти з карниза і брат оступається і падає. Він впав в кущі під нашим вікном. Я в жаху кричала і з максимально можливою швидкістю побігла з квартири на вулицю, щоб допомогти братові. Батько викликав платну швидку з балкона, а я вже була біля місця падіння брата і тут я прокинулася&# 8230;

Доброго дня! Не можу розтлумачити свій сон, мені приснилося, що перебуваю у великій кімнаті, щось на зразок казарми, де стоять багато ліжок, розбираю речі біля свого ліжка, бачу біля вікна (вікна старі радянські) коштує моя покійна мама, яка змінила одне старе вікно на нове пластикове і говорить мені про те, що необхідно ще й інше поміняти, тому що мені нібито ще жити тут два роки, а вікна старі, взимку буде холодно, а ці два вікна як-раз навпроти мого ліжка. Потім по сну розумію, що це гуртожиток і я пішла навчатися. Але справа в тому, що ВНЗ я закінчила 10 років тому і надходити куди-небудь вчитися у мене в планах немає. Також не можу розшифрувати епізод сну з вікном.

Мені наснилося, що чоловік, з яким у мене натягнуті відносини, фарбує вікна у себе в кімнаті. Спостерігала я це з вулиці, а потім пішла по двору і трава була зеленішою чим зазвичай.

за вікном затягнуті хмари, сильний поривчастий вітер, намагалася відкрити вікно, випало скло, притримувала його, щоб холод з вулиці не пробрався, потім чомусь впало і розбилося біля моєї дитини

Я йшла по своїй роботі одна і бачу як санітарки намивають вікна, вікна великі чисті, але потім дивлюся, що миють вони вікна червоної сочевиці,

мені наснилося, що я з чоловіком нахожуcь в нашій кімнаті, про щось розмовляємо і тут я боковим зором помічаю що мій син випав з вікна. я до вікна а він там на траві лежить, я до ліфта і вниз, в ліфті у мене істерика і я прокидаюся. а до випадання я обробляла рану (не пам’ятаю яку) у дочки

Наснилося, що мій покійний батько встановив у нас в будинку нове вікно і цікавився у мене де робити укіс з внутрішнього боку чи з зовнішньої, а запропонувала зовні щоб більше світла надходило в будинок

Вітаю! В ніч з понеділка на середу (c 23 на 24 червня 2015 р.) Наснилося наступне: підходжу до будинку свого знайомого, а у нього в квартирі замість його гарних дерев’яних рам, стоять пластикові вікна. Я дивуюся і трохи засмучена &# 8212; думала, він продав квартиру. Іду геть від будинку, але обертаюся і чітко бачу у вікні свого знайомого &# 8212; він дивиться на мене, а я на нього. І дивимося ти так один на одного здалеку. що це може означати? Завчасно дякую за відповідь!

Приснився сон красиве дерев’яне вікно, прикрашене стразами і білими намистинками, я стояла біля вікна, потім пролунав грім і я впала на підлогу, потім я прокинулася. До чого такий сон?

Що означає сон де я бачу з іншого будинку як з протилежного будинку жінка випадає з вікна. що це означає.
З повагою Анатолій

Сон: розбиті всі вікна в квартирі мого брата. По краях є скла, в середині &# 8212; немає. холодно. Моя знайома змінює все скла. замінила. стало тепло.

Спочатку приснилося, 2 моїх знайомих несподівано увійшли в гості до мене &# 8212; через вікно. Потім, злодій або злочинець намагався влізти до мене в квартиру через вікно, але я вчасно помітила і відштовхнула легенько (що б не розбився на смерть -дуже високо) сходи з ним. А в кінці сну він забрався до мене на балкон (засклений), але я його помітила і зловила за ноги. Яким то чуттям, відчула, що ззаду може бути другий ворог і покликала на допомогу (в сусідній кімнаті було багато народу-співробітники, сестра) прокинулася від напруги &# 8212; намагалася кричати дуже голосно, але без тривоги в голосі, щоб не налякати сестру.

мама закривала вікно і сказала мені (дочки) &# 8212; мені здається ти вагітна, я відповіла &# 8212; мені теж так здається&# 8230; до чого це?

Сьогодні на свято ПЕТРА І ПАВЛА 12,07,2015 приснилося велике вікно обклеєні газетами, а мої дві дочки двійнята мили його і стелили нові чисті клейонки, було світло, чисто, приємне відчуття. Мені часто знятися сни, навіть про інших людей, навіть плітки сусідок передаються, якщо хтось миє мені кістки, мені це сниться, але я не завжди можу тлумачити сни, я дуже владна і уперта, з порю з дочками, але вони мені допомагають дуже навіть точно тлумачити мої сни. Вони завжди збутової, при тому в той же день

Наснилося, що я заблукала, забула свою адресу і навіть номер телефону. Пам’ятала тільки, що це десь у той чи магазину, то-ли санаторію &# 171; Окей&# 187;. Мені на допомогу прийшов якийсь незнайомий чоловік, він повів мене до якимось дивним будівлі, будинок був не житловий, а з офісними приміщеннями та зсередини подав мені руку, щоб я влізла у вікно. Скло там були розбиті і я подряпала руку, але не подала виду, що мені боляче. Коли я влізла, побачила на підвіконні телефон. Він задзвонив, але трубку не підняли. Я озирнулася і побачила довгий коридор і безліч дверей. Двері були закриті. А будівля якесь занедбане.Прокинулася з відчуттям неспокою. Допоможіть, будь ласка, розтлумачити сон. Відчуваю, що він дуже важливий для мене!

Мені наснилося, що з лоджії впала рама (квартира в якій я раніше жила). І про цю подію я дзвоню Мамі (померла 5 років тому) і розповідаю про те що сталося. Але на мою вона мене заспокоює. А до того як побачити свою лоджію, я йшла по двору з коляскою і дитиною.

Добрий день, Тетяна!
Нещодавно приснилося, як в моїй квартирі з білими чистими стінами раптом полетіли всі двері. І стало більше місця, як ніби другий вимір з’явилося. Додалося ще пів квартири і все дерев’яне, красиве.
А сьогодні вранці приснився сон, що вилетіло вікно, впало прямо на вулицю, на галявину. Воно було дзеркальним зовні, жовто-золотистим. Впало і не розбилося, а просто лежить і я збираюся його принести. Впало немає від вітру, а від того, що я сильно крутонула його і воно зіскочило з петель. А без нього стало ясно і добре.

мені кілька разів снилося як я вистрибують зі свого вікна, при цьому роблю це свідомо, але лише з тією метою щоб швидше дістатися на вулицю тому що мені ліньки йти по сходах по скільки це довго, після того як я вистрибують з она я приземляюся на ноги і йду далі як ні в чому не бувало, без травм і переломів

Приходжу додому, всі вікна розбиті. Я злякався, навіть прокинувся. Справа в тому, що мені сни проктически ні коли не сняться. До чого б це?

вообщем це не сон це було сьогодні в РЕАЛЛ я сиділа на дивані а в іншій кімнаті а почула вітер і повернулась як я тільки повернулася що Бутт пробігло і відразу закрилося вікно

наснилося, що я перебуваю в квартиру у знайомих і кажу, ви поставили нове вікно, воно було дуже великим, на всю стіну, красиве, потім придивляюся, а за ним старе розбите вікно, я їм кажу, правильно зробили, сарое вобще треба прибрати.

Снилася квартира колишнього хлопця, я прийшла туди, з упевненістю, що його там немає, відкрила двері ключем і побачила відчинені вікна, білі фіранки розвівалася на вітрі.

Мені снилося, що у бабусі нові вікна і ми з другом дивилися на них і шукати не дочёти, сон був короткий, все що я бачила це були вікна і один, дивилася я на них з вулиці

Сниться, що я в новій кімнаті, ніби як моя&# 8230; Підходжу до вікна, вікно новою.весела тюль&# 8230; За вікном була здається осіння погода, тому що дерева були без листя, я не придивлялася, але було видно&# 8230; Відкривати початку вікно, але щось не сподобалося, то чи вітер подув і я його закрила

Мені приснився чоловік. років 30-40. вночі. видно було по плечі. щось говорив (я б навіть сказала що шепотів). я його сильно злякалася і закрила віконце (було верхнє відкривання) і моментом прокинулася. раніше мені снився вже такий сон.

Тюль, прочинене вікно в яке влазять по одному джмелі вони не великі але і не маленькі і я встаю і хочу закрити вікно. Але не доходячи вікна, між шиєю і коміром у мене вилазить джміль.Намагаючись мене вкусити, я хапаю його за голову і намагаюся його витягнути, даліе не пам’ятаю.

Доброго дня, Тетяно! Мене звуть Світлана, Білорусь м Могилів, кілька вже днів мені знятися сни, зазвичай так не буває, може прісної щось, але я не пам’ятаю, а ось ці дні бачу і пам’ятаю все добре, позавчора я побачила уві сні що я з пакета дістала плаття, воно було велике і мені не сподобалася, а ось тканину блакитного кольору яка була так само в пакеті, я дістала і обмотала навколо себе, вирішивши що може бути красива спідниця&# 8230; сон обірвався і я прокинулася&# 8230; щось мені підказує це всязанно з моїми відносинами між мною і чоловіком&# 8230;.або кількома чоловіками&# 8230; а другий сон був сьогодні вночі&# 8230; я бачила як я їхала в автобусі і вискачела з нього боса, отямившись що немає моїх босоніжок, я заскачіла знову, я побачила їх, але не встигла до них дійти і одягнути, так як знову прокинулася&# 8230; і ось сьогодні ат час обіду я задрумала і знову бачу сон&# 8230; мій будинок який я все строю, чомусь там де має бути вікно, там забиті, причому дошки какби ялиночкою забили, а я дивлюся і думаю навіщо ж заколатілі то вікна на другому недобудованого поверсі..спускаюся вниз і піднімаю голову, а мій будинок як буд-то вже зробив мій хлопець, він фасад будинку так само заштукатурив все білою штукатуркою, і немає Окан&# 8230; я спотикаюся і падаю&# 8230; і вже лежачи на землі, дивлюся на будинок, але мене це не засмучує&# 8230; тільки думаю чому ж він зашпаклював вікна в будинку..я піднімаюся і думаю що треба ж щось робити&# 8230; і бачу перед собою поле, на цьому полі дорога, це дорога розходитися на дві гілки, і на початку гілки цих доріг, стоять різні граблі, лопати, і всякий іструмент, для оброботки землі, як ніби. люди залишають сдесь, для загального користування, щоб не тягати какждий раз з собою&# 8230; я дивлюся і думаю, от добре, як будь хороші люди, можна попользоватся і повернути&# 8230; ось так от..)) Такі сни мені наснилися..)) Хотілося б дуже зрозуміти до чого це все&# 8230; але відчуваю що сни про щось мені говорять! якщо можете мені будь ласка допоможіть зрозуміти. Спасибі!

У темному старому зруйнованому, покинутому будинку я ламала, вже тріснуті шибки на вікнах і вони розсипалися на дрібні шматочки.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ