Сонник військова Техніка 😴 наснилася, до чого сниться військова Техніка уві сні бачити

Сниться, як рухається масивна, загрозлива військова техніка – будьте готові до того, що неприємності будуть атакувати вас буквально з усіх боків, нічого дійсно поганого не трапитися, але все це порушить ваш душевний спокій.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася військова Техніка, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться військова Техніка уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я їхав на військовій машині КАМаз, в складі колони, в руках у мене був ПКМ, колона зупинилася, з за перешкоди, потихеньку стали рухатися, незабаром я побачив що стало причиною зупинки, на дорозі лежав трак від БМД, розтягнутий на всю довжину, а трохи подалі стояла сама підірвана машина, без гусениці, лівої, потім я опинився в заростях трави, зі своїм братом, і не далеко від нас бродив лось, ми як і раніше були в формі, у мене в руках був ПКМ, ми ховалися від Лося

добрий день Тетяна, приснилася військова техніка, техніка була білок кольору, тобто верт Олета білий, пароплав (корабель) білий і т.д, пароплав на кшталт пропливав повз

Наснилося наступ збройних сил, ми збирали речі дітей, шукали документи але ненашлі, мама дістала мені золоте кільце, роздавав прикраси

Вітаю! Сьогодні всю ніч снилася військової техніки: спочатку приснився один мій друг, який їде на якийсь великий броніроанной машині з дуже довгою гарматою. А під ранок снилися бомбардування, спочатку бачив довгі вервечки літаків, що летять один за іншим у величезній кількості, а потім жахливі оглушливі вибухи десь недалеко. Я побіг ближче до стіни будівлі (яке було школою, в якій я навчався) і подумав ще, що треба швидше або лягти на землю, або краще знайти вхід і спрятяться в підвал. Цікаво було б дізнатися, чого це раптом у мене такі дивні сни, відмо, занадто багато новини дивлюся

Мені наснилося, що мою молодшу дочку раздушіла військова машина повна солдатів. І все це у мене на очах. Я уві сні так сильно кричала. І відразу ж прокинулася.

перебігав дорогу і ледь не потрапив під військовий автобус коли перейшов на іншу сторону мало не потрапив під колеса і там але не під автобус а під легковик теж військову але з шашачкамі таксі на даху обидва транспорту були зеленого кольору і регіон був 46 але перед тим як перебігти я сказав своїй знайомій що мовляв ти почекай на початку я перебігаючи дорогу а потім ти перейдеш її .

Я їхала з хлопцем в автобусі по своєму місту, і в вікно бачила багато різної військової техніки танки БМП, Урали, ракетні установки

Приснився сон в ніч з суботи на неділю (ця ніч) Снилося море темний час доби і виходить з моря військова техніка. Великі массівине кораблі які виходячи на сушу їхали як танки&# 8230;.. і потонулий корабель в море який то перевертався і йшов під воду то спливав знову і так кілька разів&# 8230;..

пам’ятаю частково що я зі знайомими людьми перебуваю в громадському місці на відкритій місцевості, і раптом почали стріляти з військової техніки, гаубиця (вибачте не знаю як правильно це слово пишеться), які то міні ракетниці. Було вражаючі видовище на кшталт навіть це було присвячено якому то свята, небезпеки не відчувалося, але було неспокійно.

снилося холодна зима, багато снігу і слизько весь час падаю. йду по дорозі від сестри, переді мною йдуть бабуся з онукою, а патом різко починають бігти. і кричать що б я бігла оскільки їдуть військові машини, вони забігли в якийсь двір. я ніяк не могла туди дістатися, здавалося дуже. внучка вийшла подивитися чи все зі мною гаразд і дивилася вона злякано, я стрибнула і залетіла у ворота.

уві сні я побачила БТР, ремонтувала його і пересувалася на ньому, так само всюди лежали цвяхи, я їх не чіпала, потім прийшов мій знайомий (якщо це важливо, то він військовий), ми говорили про карбюраторі, потім він мене обняв і сказав &# 171; ну ти ж розумієш, що наше спілкування швидше за все перейде до сексу?&# 187 ;, я посміхнулася, сказала &# 171; ніби я тебе не знаю&# 187; і обняла його. Далі знову почала копатися в бронетранспортері

бачила уві сні літаючу військову техніку та інші автомашини, по відчуттю -військово обстановка. Я намагалася зі своєю сім’єю знайти безпечне місце, сховатися&# 8230; виїхати. Був присутній страх, що якась машина впаде на будинок.

Мені наснилося, що я вийшла на вулицю а небі низько над землею летять літаки.. по дорозі їдуть танки величезні машини з військовою технікою, пароплавні військові судна, майже як парад і голос звідкись каже бачиш тобі страшно просто від виду цієї техніки а як почуваються люди де йде війна&# 8230;

Снилася коллон танків, я спостерігала за нею з притулку. це другий сон за цю очт, а перший сон &# 8212; улюблений з автоматом снився, що його забирають міліція

Вітаю! Мені приснився сон з важкої військової технікою, вона їде на зустріч мені, а я йду далі і розумію що почалася війна.

Я в знайомої мені селі допомагаю матері по дому (зазвичай в житті так і було, коли ми там жили).Приїхав батько з групою, мені незнайомих людей, на військовій техніці (на БТР) оснащеної боєприпасами&# 8230;.Всі ці люди повечеряли разом з моїм батьком, після стали збиратися&# 8230; Коли вони виїжджали з двору і після мчали по путівці&# 8230; я бігла за ними&# 8230; І тут на перехресті вони відкрили вогонь по якомусь іншому БТР (по всьому видимому він був ворожий)&# 8230; Від нього залишилися тільки купа палаючого заліза&# 8230; Цікаве те, що в цьому сні не було почуття страху, а навпаки почуття задоволення (нарешті!)

наснилося дуже велика розбита військова колона вантажівки танки уздовж курній афганської дороги. убитих немає і біля розбитого камаза сидів я. поранений.

мені приснився сон що начебто день росії дуже багато військової техніки солдат, літаки, після цього сон перейшов в катастрофу що насувався торнадо, але я встигла всю сім’ю спрятоть в убежеще. поясніть будь ласка що мені чекати!

мені снилося что розпочінаєця війна и я біля будинку Збирай лахи посуд медикаменти щоб у разі спожи Було з чи утікаті а коли я глянула за вікно а там їде баталії воєної техніки

Бачу уві сні їжу як ніби у військовій машині, і бачу у вікні скелі красиві обсипані квітами і зеленню, і серед ці скель я намагаюся розгледіти велике дерево воно мені не зрозуміло але дуже красиве, я прошу військових зупиниться щоб розглянути його але вони мовчать, відкрила вікно що сказати водієві, а водія вбиває генерал.

Одного разу в 2004 році мені приснився сон, що в Києві Едіт військова техніка у великій кількості, і тут я прокинувся

Я прийшов на військову базу, і полетів на військовому літаку.
Після цього сну, я прокинувся, потім заснув, наступний сон був таким, що я сидів на стільці в лікарні, без проблем зі здоров’ям і чекав лікаря.

Мені снилася військова техніка яка стояла в музеї, вона була не новою, а вже старої або навіть використаної&# 8230;

Снилося багато військової техніки, літали самалет все як на параді або як вчення проходило. А я стояла біля озера і на все ето дивилася.

Йшла з мамою по березі моря, а на море розвіявся туман і ми побачили багато военнвх кораблів і над морем багато літаків і вертольотів&# 8230; Мама з’їхала випадково з обриву, а коли я її знайшла, зрозуміла, що вона зійшла з розуму (((

Яіду додому, будинок на височині, і переді мною дорогу переїжджають дві величезні, як пасажирські вагони, військові машини. вантажні.але цільні. Без окремо кузова. Після того, як вони переїхали, я йду далі, там, на дорозі, купа народу, їх привіз автобус. І одна жінка питає мене, чи я не виконую якийсь номер (назва забула, і я розумію, що готується якийсь концерт.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ