Сонник Військо 😴 приснилося, до чого сниться Військо уві сні бачити

В сонник є кілька трактувань поняття військо – воно може бути передвісником поповнення вашого бюджету, отримання важливої ​​інформації, якогось стихійного лиха чи непорозумінь з оточуючими.

Що робить військо уві сні?

Побачили уві сні борються війська ▼

Якщо уві сні ви побачили, як б’ються полку – в реальності у вас все буде йти гладко і спокійно.

Сниться військо наступає на вас ▼

Сон, в якому військо наступає на вас – попереджає про проблеми і пригніченому моральному стані.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Військо, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Військо уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Здравсвтуйте, мені приснився небесний флот бомбардувальників і винищувачів з майбутнього, вибудовувати в бойовий порядок, я дивився знизу вгору, стояв на березі моря на воді теж шикувалися бойові кораблі і все це як би стягувалося в єдину лінію, на якій стою я і розгорталося від мене уелетать / спливати, а потім я пішов у море і впіймали за хвіст рибу-вітрильника, а вона мене кальнула гострим носом в ногу, але не пошкодила її.
Дуже вдячний.

Ворожі війська йшли по нашому місту. Їх штаби були по всьому місту. Снилося, що мою маленьку дочку вели без куртки (восени). Я наздогнала і відвела свою дочку додому, командир цього не помітив. Привела її додому, переодягнула в сухий одяг. дуже переживала за її здоров’я. Подзвонила своїй подрузі обговорити ці страшні вести.

Я бачила сьогодні уві сні як на небі зріс міст і він почав опускатися на землю. потім на ньому з’явилися танки і вони почали їхати. Потім з’явилися солдати і військові машини, а бігла проти вітру щоб подивитися. Потім я побачила сина з якимось одним, вони тримали в руках розібрані автомати. Побачила світлі очі молодої людини який посміхався мені. Я пішла з сином додому, дістала шубу і одягла на сина. в цьому будинку я бачила багато жінок які дивилися на мене і зі мною не розмовляли. І взагалі три сну наснилися за ніч.

дуже численне насувається військо, всі солдати в чорному, йшли спокійним кроком, тихо і мовчки, голови солдат були опущені, як ніби вони йшли злегка сутулячись

мені дзвонить подруга і каже що йде солдати я вийшла на ганок і побачила як йде лад солдатів з сусіднього села повз нашого

був мітинг люди були незадоволені урядом хотіли під стати проти навіть зі зброєю в руках потім почали підтягуватися війська пішими і ешілоннамі з броні технікою в цей момент мітингувальників стало менше

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ