Сонник Війна і бомбування 😴 наснилася, до чого сниться Війна і бомбування уві сні бачити

Бомбардування сниться в ситуації, коли хтось намагається досягти своїх інтересів за ваш рахунок. Не дозволяйте недоброзичливцям маніпулювати собою.

Якщо ж наснилося, що ви вийшли живим з-під бомбардування, попереду вас чекає велика проблема, яка, можливо, здасться катастрофічно нездійсненним, але доля приготує вам сюрприз. Ви не тільки впораєтеся з усіма труднощами, але навіть опинитеся у виграші.

Якщо бачите, як вас поранили чи вбили під час бомбардування, зверніть увагу на своє самопочуття, наяву можливе загострення хронічного захворювання.

Кому приснилася бомбування під час війни?

Сон про бомбардування на війні для дівчини ▼

Якщо дівчина бачить сон про війну, що супроводжується бомбардуванням, значить попереду її чекає ряд подій, які в кінцевому рахунку можуть виявитися абсолютно нешкідливими. Тим не менш, ви не будете намагатися щось запобігти, так як здасться, що змінювати щось вже пізно.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Оцініть статтю першими!

Приснився Війна і бомбування, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Війна і бомбування уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Доброго ранку, сьогодні вночі приснилася війна, я з якимись людьми (в житті я їх не знаю, хоча уві сні ми знайомі) ховаємося в будинку, там стріляють, бомби кидають, але в нас не потрапляють, потім затишшя, передають по новинах що загинуло дуже багато людей, війна ще не закінчена, і все я прокинулася, спасибі якщо ви мені допоможете з моїм сном.

З неділі на понеділок, два рази приснилося війна, перший сон я вийшов з якоїсь п’ятиповерхівки, то чи громи, то чи вибухи, говорить голосно говорітеля, Увага, увага, все люди були вже готові, з певними запасами, їжі і води, жінка справа говорить, то чи НЛО, чи то Китай напав, але як вона сказала, це ще добре, найстрашніше що люди, щас неодекватни і вбивають на кожному кроці, другий сон цієї ж ночі, що я з знайомими, де щось не в місті , бачу літаки і на них свастика, прийшли напевно наші і почалася битва, це було правдободно як ніби в живу, останній момент я пам’ятаю як легко на землю і вони як по черзі пролітали, наді мною в декількох сантиметрах, що це означає?

Добрий день, Тетяна! Зараз мені приснився сон, ніби-то я з сім’єю-сином, мамою, сестрою та племінницею відпочивали на морі, в Севастополі. І ось я стою одна в номері біля вікна і бачу, як у вікно летить гарматне ядро, воно ударяється об скло і падає вниз відскочивши від нього. Я бачу в далеке, великий військовий корабель і він обстрілює наш готель. Я біжу по сходах і кричу, щоб все спускалися в підвал. Сестра з племінницею і мамою спустилися в бомбосховищі, а я бігаючи і не можу знайти сина. Я розумію, що обстрілюють нас українці. Потім я бачу свого сина, який стоїть розмовляє з ворогами, і вони переманюють його на свою сторону. Далі я бачу, як закривають люк бомбосховища і заливають туди кислоту, а там мої рідні і дуже багато діток.

бігу в бомбосховищі. почалася війна. шукаю рідних. не можу знайти. всі біжать. потім падають бомби. мене не торкнулися. кругом все гримить від бомб. мені страшно від того, що почалася війна. як жити далі?. прокидаюся.

Почалося бомбардування, бачила як снаряди падали і вибухали, в цей час з дитиною ховалася в яму, а зверху прикрила дошками, в якийсь момент вилізли з ями, але вибухи тривали.

Наснилося, що у нс свій будинок (а ми живемо на зйомці) маленький син, ноу мене немає маленьких дітей (я тільки на 5-му місяці вагітності і троє вже дорослих дітей) трьох дітей моїх уві сні не було, але була моя мама, яка живе далеко. Безхмарне небо було спочатку, а потім пролетів над головою збитий літак і слідом полетіли на місто вогняні кулі, схожі на метеорит. Слідом за ними полетіли низько бомбардувальники, багато, але скидали не бомбити, а бочки з якимось пальним, вогню в місті і диму не було видно, тільки вибухи, ми з сином збирали продукти і речі в бомбосховищі, яке перебувала внизу будинку нашого. я сказала всім домочадцям, що ось я всіх і вітаю, почалася третя світова війна! чоловік займався своїми справами, не допомагав, а потім він з мамою стали ловити красиву блакитну велику дуже метелика, а вона їм не давалася, прилетіла до мене і я її відразу впіймала. і я прокинулася

Почалася війна полетіли літаки і скидали бомби втекти не вийшло і вчасно вибуху поруч мене відкинуло і я прокинувся

Я тікала від переслідування великої групи людей. Тікала не одна. Ми ховалися в нежитлових будинках, але потім нас з лісу вигнали якась істота велике і чорного кольору. Може ведмідь якийсь. Потім ми були загнані на дорогу з машинами цих людей які нас заганяли і потім вони почали скидати на нас ракети, гранати, бомби. Я вже не була з моєю компанією, ми розбіглися і я знайшла гранату і кинула її в ті поганих людей і мені стало дуже погано і боляче на душі, коли я почула їх крики. Після цього я вирішила просто тікати, чи не чинячи шкоду їм. Я зустрілася з моєю подругою (вона мені в житті просто знайома, що дивно) але потім вона втекла в іншу сторону і група людей з чорними собаками побігла за мною, я ховалася по обидві сторони великого пагорба (схожого на залізничні колії, але їх не було ) і в підсумку коли собака майже мене наздогнала я прокинулася.

Сниться сон: я в своєму будинку з друзями і з якимось чоловіком, на вулиці перед входом у двір стоять російські, з гарматами. Потім прилетіла ракета в вікно, я і друг вижили. заходять російські&# 8230; і на цьому все, я прокинулася.

Наснилося як був у рідному селі, стояв біля річки, поруч з якимось куполом прозорим. Зі мною було кілька людей, хтось близький друг, хтось знайомий. Була ніч і небо все було чорне, потім помітив дуже багато летять в небі снарядів, які як салют розпадалися на сотні червоних частинок і падали з неба. Я зайшов в купол, а ці люди почали все задихатися, натякаючи на те, що ці вибухи і частки радіоактивні і вбивають, мене ж тільки огорнув сильний страх і нерозуміння. Потім небо посіріло і всюди почали бити сильні грози, я сів в поле поза дерев, а кого-то рядом вона вдарила

сниться війна. Скрізь брязкіт вибухи кіптява пил. Все навколо бігаю кричать .А я стою і дихати не можу прям вдихнути важко.

Отже: я в квартирі на околиці міста, багатоповерхівки, спальний район. У квартирі, де зараз проживає мама. І батько нині покійний лежав у спальні в ліжку і дивився телевізор.
Раптом вимикають світло. Я виглядаю у вікно і пролітає на малій висоті вертоліт між багатоповерхівками, і з ринку, який розташовується навпроти вікон квартири видається в рупор повідомлення що необхідно зробити евакуацію. Я біжу до батьків і говорю про це, а вони ігнорують і продовжують займатися своїми справами. Виглядаю під вікна а внизу стоїть артилерійських установка, яка запускає ракети в напрямку полів. Ракети пролітають дуже близько від вікна. Все це уві сні відбувалося по відчуттях протягом двох годин, як і спав я дивлячись на цей сон приблизно 2 години, т. Е. Час уві сні йшло як і наживо. Дуже реальним здався поки я не відкрив очі і не зрозумів що лежу на насправді не там а в іншому будинку.
Бойових дій я не бачив і не бачив ворогів, бачив вертоліт, пускову установку і чув повідомлення про евакуацію.

Наснилося, що я стою біля будівлі зі своїм чоловіком, він сидить поруч з гранатометниками і в цей час починається бомбування, і він мені каже біжи, сховайся, щоб не зачепило, сон був темним, похмурим, як ніби пізно увечері, не знаю як точно розтлумачити

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ