Сонник Війна 😴 наснилася, до чого сниться Війна уві сні бачити

Сонник Феломени тлумачить сновидіння про війну як наближення ряду негативних подій. Те, до чого ви звикли – оточення, відносини з близькими людьми – все зміниться в гірший бік.

Усередині вас накопичилися негативні почуття – гнів, роздратування, досада – і вони шукають виходу. Постарайтеся проаналізувати обстановку, що склалася, знайдіть зв’язок між останніми подіями, і, можливо, вам вдасться з’ясувати причину негативних емоцій, що заважають дихати на повні груди.

Кому наснився сон про війну?

Якщо війна приснилася дівчині ▼

Сон про війну обіцяє молодій дівчині проблеми в особистій сфері, будинки можливі сварки і розлади. Якщо дівчина бачить, як її молодий чоловік вирушає воювати, ймовірно, незабаром розкриється гірка правда про улюблений. розчарування неминуче.

Сон про війну для чоловіка ▼

Якщо чоловікові сниться війна, значить звичний уклад його життя буде порушений якимось неприємним подією. Назріває серйозна проблема, яка зробить негативний вплив на подальше життя.

Будьте уважні до своїх опонентів, можливо, вони будують плани, як вам нашкодити. Зверніть також увагу на своє самопочуття, ймовірне загострення хронічних захворювань.

Сновидіння про війну для жінки ▼

Якщо жінці приснилася війна, в реальному світі її чекає знайомство з військовим. Ця людина переверне все життя з ніг на голову. В цілому сновидіння про війну – відображення взаємин жінки з протилежною статтю, причому в більшості випадків ці зв’язки були неплодотворними і проблемними.

Що ви робили під час війни уві сні?

Якщо уві сні ви ховалися від війни ▼

Сновидіння, в якому ховаєтеся від війни, сонник трактує як ваші спроби уникнути негативного ставлення оточуючих. Можливо, вас обговорюють під час вашої відсутності, кажуть невтішні речі і насміхаються.

Сновидіння, в якому ви збираєтеся на війну ▼

Якщо уві сні ви збиралися на війну, значить наяву вдасться уникнути труднощів або з успіхом їх подолати. Те, що відбулося сильно вплине на ваше життя, змінить її на краще.

Який період війни вам наснився?

Якщо уві сні прийшла звістка про початок війни ▼

Сновидіння, в якому ви отримуєте звістку про початок війни, сонник Felomena тлумачить як сигнал, що незабаром має бути бесіда зі статусним і владним людиною, чия думка для вас дуже вагомо. Наприклад, це може бути директор підприємства або шановний вами компаньйон.

Сновидіння про підготовку до війни ▼

Якщо сниться підготовка до війни, значить все навислі проблеми нарешті вдасться подолати. Ви сповнені сил і рішучості впоратися з труднощами. Якщо бачили, як точите меч, значить доведеться застосувати і більш жорстокі методи боротьби.

Бачите уві сні, як готуєте військове обмундирування? Варто подумати над конкретним планом дій, прорахувати всі кроки, інакше не впоратися.

Що відбувалося під час війни уві сні?

З ким ви бачили війну уві сні?

Війна з німцями ▼

Сниться війна з німцями – чекай проблем, пов’язаних з активізацією старих ворогів. Ті, хто давно не вступав в боротьбу, стануть лютими опонентами в суперечці, спробують зробити дії по знищенню ваших проектів на роботі і відносин з улюбленими людьми. Обережність в такій ситуації не зашкодить.

Яка війна вам приснилася?

Сон про ядерну війну ▼

За сонником Феломени, сновидіння про ядерну війну означає, що звичний уклад життя незабаром буде порушений подією, що не піддається контролю.

Якщо нічого не робити і намагатися сховатися, наслідки можуть бути дуже плачевними. З іншого боку, діючи спокійно і впевнено, ви сильно полегшите собі життя і отримаєте вигоду.

Сновидіння про Велику Вітчизняну війну ▼

Якщо приснилося, що берете участь у Великій російській війні, в реальному світі вас чекає серйозне бій за свої інтереси. Якщо вийшло перемогти ворога, значить наяву вдасться впоратися з навислої загрозою і залишитися у виграші.

Бачили уві сні фашистів? Зверніть пильну увагу на свою сім’ю і близьких людей. Ймовірно, їм потрібно ваша захист і підтримка.

Бачити уві сні атомну війну ▼

Наснилася атомна війна – ретельно проаналізуйте свої почуття і емоції. Глибоко всередині вас засіла руйнує злість, яка може вирватися назовні. Намагайтеся тримати це почуття під контролем, інакше наслідки можуть бути плачевними як для ваших ворогів, так і для людей, яких любите і цінуєте.

Що ви відчували уві сні під час війни?

Якщо сон про війну супроводжує почуття страху ▼

Якщо побачили сон про війну, в якому ви відчуваєте почуття страху, зверніть увагу на давні, невирішені проблеми. Можливо, ви намагаєтеся не помічати і не думати про накопичився, але від цього воно нікуди не дівається. Зсередини вас тягне на дно вантаж втоми, не допускайте душевного виснаження.

Що ви бачили уві сні пов’язаним з війною?

Як тлумачать інші сонники?

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Війна, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Війна уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Добрий час дня і доби!
Мені наснилося в ніч з суботи на неділю що почалася війна і я не знаю як мені бути з двома маленькими синами. Ми зупинилися переночувати в якому то місці і я думала що я буду завтра їх годувати і що їм одягнути коли настане зима.

Ельвіра, то, що в вашому сні була війна, ймовірно, говорить про те, що ви незабаром можете потрапити в складну ситуацію.

мені часто сниться, що починається війна&# 8230; перебуваю вдома, мить, я на вулиці&# 8230; натовп людей, кудись все біжать суєта&# 8230; свист снарядів, в загальному жах.

Здраствуйте, мені наснилася 2 рази війна. У перший раз я вийшов гуляти на вулицю і зрозумів що йде війна я пішов додому і на шляху зустрів батька. На другий раз приснилася війна в якій я бився, потім я став тікати з війни і зустрів пораненого батька я взяв його на руки і побачив у нього на животі коров’ячу груди і ми втекли.

Султан, то, що в вашому сні була війна, ймовірно, говорить про те, що незабаром обстановка навколо вас дуже загостриться.

Наснилося, що буде війна. Т.е. самої війни не було, а було її очікування: все до неї готуються, метушаться, і я бігаю по місту, ніби як запасаюся продуктами і іншим всім необхідним. До чого це?
спасибі.

Наснилося, що йде війна. я в якомусь будинку вкриваюся, лежу на підлозі, а наді мною зі свистом пролітають кулі, але я ухилятися від них, але бачу як вони потрапляють і вбивають інших людей які знаходяться в цьому будинку і я розумію, що стріляють з будинку навпроти, після в будинок увійшла мама і сказала, що треба вимкнути світло і тоді вони (вороги) нас не побачать, і ось так ми сховалися від військових дій, я залишилася жива .

наснилося початок війни, батько, директор, умовляють мене піти працювати до ворогів, т.до. іншого виходу для порятунку немає. Але я наполегливо відмовилася і чекаю, що буде далі. Почуття невідомості, страху.

Здраствуйте, мені сняться схожі сни в різній інтерпретації.
Війна типу Другої світової, їдуть німецькі танки, люди ховаються по дачах. Фашисти йдуть і відстрілюють не встигли втекти. У деяких снах в мене стріляють.
Чому мені сняться подібні сни?

Доброго дня! Сьогодні (з чтверга на п’ятницю) приснився сон, ніби началас війна. Уві сні я була впевнена, що світова. Бачу село, де я живу (не там, де в реално життя), на нас нападають і ми біжимо в сусідній населений пункт. але нападники атакують і просуваються дуже швидко, тому знову доводиться бігти.причому враження створюється, що гонитва саме зи мною і моїми супутниками. хто саме-не можу сказати, нібито родичі. і в шляху виходить так, що вони відстають, я не встигаю повернутися, бачу, що їх вбивають, намагаюся сама втекти, ховаюся в якусь нору і мене не знаходять тільки дивом, тк ця нора в останній момент обвалюється і вхід в неї блокується. переслідувачі йдуть, я звідти вибираюся.і прокидаюся на цьому місці. неприємних вражень уві сні не було, крім страху бути спійманої. навіть коли вбили моїх супутників, я нічого не відчула, ніякої жалості. боялася тільки за себе, хоча це і страхом не назвеш. скоріше-адреналін від ситуації.
підкажіть, будь ласка, що це означає?

Сновидіння, в якому починається військові дії, як правило, говорить про те, що вам слід бути готовою до раптової зміни навколишнього оточення.

Здраствуйте з 8 на 9 чмсло приснився сон (червня 2011) . Я десь приблизно в азіатському місті точніше на околиці на іншому березі через міст на іншій стороні руйнувань палаючий місто судячи з усього війна, проти китайців, на початку я бив цивільним але потім у військовій формі з ружём на укріплених позиціях дляше били страшніе минути пекло полний ворожа Піхота атакує з великою чисельністю, ми відстрілюється у мене заканчиваються патрони я підбираю інший автомат, мої солдати немогу назвати товариші я їх не знав майже всі мертві я залишився один хтось із китайців перепрігнул колюючую дріт і підбіг до мене але я встиг його вбити, і почав тікати до мосту ззаду стріляють летять кулі в мене я перепрігнул через дві дроту і побежел до мосту, добігши до моста била ніч горів місто наших немає &# 8230;.. потім тільки картинка в голові намальованим плакати нібито книга з історії, там трагедії 20-21 століття і останній била китайсько корейська війна . Але справа било я брав участь за сторону союзника корейців сша . Зброя і форма била НЕ корейської .

Сновидіння, в якому була така войовнича обстановка, швидше за все, говорить про те, що вам доведеться поборотися за певні переваги.

Знову приснилася війна тільки необічная з 11 на 12 . Дії відбуваються скоріше за все після вибуху вторгнення механічних роботів чи типу термінатор (слід сказати що я не фанат Фільман всього кілька разів його віделто ето било давно) я перебуваю в многоетажном будівлю судячи з усього спальний район, по коридорах ходять ети роботи але в квартири незаходят тільки сканують і вбивають все і вся, у мене пістолет схоже вони імплантують в мертвіцов чипи і ті оживаючи вбивають інших уві сні я вбив таких двоє людей, дивним є те що я тікаючи від робота зашол в квартиру де били живие діти схоже їх батько помер від вогнепального зброї я помацав його пульс і зрозумів що він мертвий поруч з ним било охотнічеё ружё я побачив на тумбочці патрони поклав їх в кишеню діти бігали працював телевізор і продовжували грати між собою я остваіл їх вілез через вікно і побачив живих людей в следуйщій квартирі по пожежних драбин я добирався до них накину ружё на плечі а пістолет сховавши в кишеню, як токо я добрався до них за дверима виявився робот і почав червоний променем сканувати кімнату я бістро ліг напол і поповз сховався за стіну але я увідео його пику етой махи але не стріляв толку немає люди ті теж поховалися . він увірвався в кімнату і я прокинувся від дзвінка мобільного .

Сновидіння, в якому були військові дії, найімовірніше, говорить про те, що вам необхідно буде поборотися за підтримку авторитету.

мені скоріше не війна снилася, а заклик на війну.
я перебувала у ВНЗ, а потім нас посадили в фургони та привезли в ліс, в фургонах ми залишили свої речі, я подзвонила мамі, сказала, що б вона не хвилювалася і що все буде добре, мама була дуже спокійна.
самі битви і військові дії мені не снилися. я перебувала разом з іншими студентами на красивій галявині.
спасибі.

Сон, в якому була така атмосфера, найімовірніше, вказує на те, що ви можете піддатися на провокацію до боротьби або конфлікту.

приснилася війна, наступ якихось військ і я ховаюся і шукаю соратника кіт мене буде прикривати . Цю людину я знаю, давно не бачила, але чомусь ми разом намагаємося врятуватися, було відчуття небезпеки і переживання за своє життя, побоювання людей в цих військах, підозрілість..

Привіт, під час депресії мені наснилася війна, ніби я йду по місту і я вже розумію що почалася війна з Німеччиною але до нас ще вона не дійшла, до мене додому приходить один я його добре роздивився і ще один його я не розгледів, дає мені німецьку форму і говаріт мені що нас відправили в розвідку, я її одягнув і був радий що потрапив в армію, я йду по місту на зупинку тролейбуса думаючи що все йдуть в формі німецької та говарю а нас за це перехожих не поб’ють? А вони мовчать, коли прийшли на зупинку питаю ще раз але відразу-ж побачив що вони переодягнені в громадянку, я швидко знімаю на зупинці німецьку форму ще запам’ятав що гудзики погано розстібати, потім їдемо в тролейбусі, і на місці там де в реальному житті побудували будинки було побудова найбільше схоже на дерев’яне кладовищі, я питаю в одного а це що цвинтар будують? Він відповідає: ні, міст, дорогу!

Взагалі військові дії уві сні, як правило, говорять про те, що ви можете зіткнутися з кимось в сильному протистоянні.

Доброго дня!
Сьогодні всю ніч я була на В.Про.В. 🙁 Фашисти взяли нас в полон і гнали в якусь в’язницю. Я зі своєю маленькою дочкою була в групі людей -кілька чоловіків, жінки, діти. Ми намагалися ховати своїх дітей, боялися, що їх у нас заберуть. Бруд, холод і страх. І ось, коли ми вже прибули в місце свого ув’язнення з гратами, увійшов один з фашистів&# 8230; і я встигла тільки почути, як хтось зі своїх крикнув мені: -Він поруч! Повертаюсь, і отримую кулю в лоб. У цей момент я прокинулася.
P.S. Взагалі, я вважаю, це жахливо. В.Про.В. вже давним-давно відгриміла, і знаємо ми про неї лише з підручників, фільмів і розповідей бабусь-дідусів, які пройшли через цей АД. Але, ось, чомусь досі в наших душах / головах живе страх саме цієї війни, ми боїмося фашистів донині! Уява в наших снах малює дикі картини тієї війни. В.Про.В. відгриміла, але залишила незгладимий слід на багато поколінь. : ((Завдяки Вашій сайту я дізналася, що не одна я заручниця подібних снів. Чому це з нами відбувається і чи настане кінець таким снам.
Заранее спасибо за Вашу відповідь.

Сновидіння такого роду, найімовірніше, говорить про те, що вас чекає протистояння через важливого для вас питання.

Вітаю!
З понеділка на вівторок приснився сон, з нього в пам’яті залишився фрагмент: протягом нього очікування війни, чекаємо війну, але навколо якось спокійно, з братом сиджу в машині, він говорить, що треба сховатися, там де два виходи, але при це я сиджу в машині і нікуди не рипатися бігти, навколо (на вулиці сонечко ніби, але точно не темно), він говорить пішли на територію дитячого садка, там не повинні знайти, при цьому на вулиці все також спокійно, народ якщо і є, то не метушиться

Ваш сон, швидше за все, говорить про те, що ви можете отримати виклик, прийнявши який ви покладете початок тривалої боротьби.

все дія відбувалася під час війни, спершу я у військовій формі бігла до якого то дому і в руках було 2 ведмежати білих.Ми відстрілювалися і нікого на полі не залишилося, противники втекли, тільки я і молода людина з американців, а я боролася за німців він пожошёл сказав що я йому сподобалася, і ми обнялися, не знаючи навіть імен один одного, стало тепло на душі, але потім в лісі побачила ще 2 ведмежат, брудних, на цьому я прокинулася, але вже з якою тривогою..

Таке ваше сновидіння, швидше за все, вказує на те, що вам доведеться подолати певні суперечності у власних поглядах і пріоритети.

Я побачила ядерну зиму&# 8230; я реально відчула радіацію&# 8230; нестерпно те, що зі мною в мікроавтобусі був дитина&# 8230; &# 8230; чий то крик &# 8212; &# 171; спалах!&# 187; &# 8230; какой то чоловік у військовій формі виштовхнув мене з малюком з автобуса з криком &# 8212; &# 171; біжи в укриття!&# 187; &# 8230; я сама зрозуміла, що не можна дихати&# 8230; &# 8230; я вбігла в перший-ліпший будинок, де мене зустріла абсолютно спокійна бабуся&# 8230; я бачила на очах разлогается від радіації людей в машинах&# 8230; вже в будинку з дитини, якого я намагалася врятувати на моїх очах стала стікати шкіра, а бабуся з посмішкою на вустах спокійно сіла в крісло і розсипалася&# 8230; я подумала про сина і опинилася між сном і реальністю &# 8212; – і тут мене охопив жах! Пробудження було дерев’яним, яке той час я не могла поворухнутися&# 8230;

Ваш сон, в якому були такі військові дії, швидше за все, говорить про те, що вам потрібно буде поборотися за непохитність свого авторитету.

Мені постійно сниться війна, що на Росію, а саме на Приморський край, де я живу, нападають особи з вузькими очима, яка саме країна не знаю. Але в кожному сні про війну нападають саме вузькоокі, завжди присутні вибухи, пожежі, кулі повз мене пролітають, руйнуються будівлі. до чого це? В основному сняться з четверга на п’ятницю або з п’ятниці на суботу.

Я недавно бачив такий сон про війну, він мені запам’ятався, дату на жаль точно назвати не можу. Може, підкажете, що це означає? Значить, мені снилося, що я на війні, але не на сучасній, а схоже в 19 ст. або початку 20 ст. Я був простим піхотинцем, всі ми, солдати, йшли втомлено, з рушницями. Але йшли не так як йдуть в атаку, а повільно, схоже, що бій йде десь ще далеко, туди пішки ще йти і йти. І раптом бачимо &# 8212; з того боку, куди ми йдемо, дуже швидко скачуть кілька вершників, вони наблизилися і швидко промчали повз нас, враження таке, що вони щосили тікають від кого-то. Поки вони проїжджали, по рядах солдатів пройшов якийсь слабке бурчання, я так зрозумів, що ці вершники в золотих погонах &# 8212; це хтось із царської сім’ї, і його свита. І відразу ми побачили як звідти, куди ми йдемо, наближається ворожа кавалерія. Тут же почалася паніка, солдати стали розбігатися хто куди, я теж побіг, побачив поруч якісь кущі, хотів там сховатися, але кавалерист швидко наздогнав мене і замахнувся шаблею. Я позадкував, впав.. І все, далі прокинувся.

мою чоловікові приснилося, ніби пройшла війна і не зрозуміло була вона чи ні, але були спогади як би була, він залишився тільки зі своїм другом в живих в якійсь кімнаті і вони там розглядаються фотографії, але ці фотографії були живі, там на них була картина як після війни, але це були відео ролики з мертвими після війни крики, потім до них 3ашла какаето жінка в чорному вона запитала що 3а крики, вони ска3алі що це фотографії, але це було щось на зразок живої книги там де все рухається.

Привіт, в ніч з 22.06 на 23.06 приснився ну дуже реалістичний сон. Ніби я, мій молодий чоловік і ще кілька знайомих і незнайомих мені людей потрапили з нашого часу за часів ВВВ. все було настільки реалістично, жах!! а потім мого хлопця забрали на війну і вбили на моїх очах&# 8230; ще німці змусили наших голодних поранених людей грати з ними в футбол&# 8230; і виграли 16: 1

Сон Все відбувається на чорному морі в роки воїни я підходжу до німця і питаю у нього ти чому такий ошатний, чому ти в чистій сорочці, він мені відповідає нашу армію одягають завжди в чистий одяг на відміну від вас, і завжди вигладжену на цьому розмова закінчився

Мені взагалі 3 сну приснилася сьогодні, але ось що про війну наснилося: Бачу йде війна, літаки в небі з бомбами, потім я побачила хлопчиків что-ли.Я пішла за ними і прийшла в магазин, там ніби хлопчики мого віку готувалися до війни.Вони весь час бігали кудись.Я з хлопчиком, а сиділа я на його шиї і ми весь час бігали туди-сюди, потім підійшов до нас той, хто керував ними і запитав мене: Чи подобається мені цей хлопчик?(Ну на якому я бігала весь час) А він мені дуже подобався, але я відповіла так: Ні) А я не знала, що його все повинні слухатися і підкорятися, а він погнався за мною, адже я йому повинна була підтакнути.Ну так от, тікаю від нього, поки дісталася до дверей, яка веде в мою вітальню, вона була начебто відкрита, я забігла швидко і закрилася.А він підпалив сигарету і став підпалювати двері, я тримала її, але потім він відкрив двері і я встигла сховатися.Він мене здається не помічав і бігав туди-сюди, я накрилася пледом, а сама ховалася за диваном, потім він підійшов ззаду моєї спини і, прицілившись в мою голову червоним каменем (здається алмазом), щось кажись сказав, але я його чомусь -то як в минулому сні не намагалася відволікати або відмовляти.Здається кинув, але кудись за мою голову.А, до речі, здається це Греція була, де війна перебувала.Розтлумачте мій сон, будь ласка.
Чекаю відповідей, Аня, 12 років

Наснилося ніби до МНН пріехалаі родствінікі потім посли їх повіту оказії на дорозі (которо користуюся але рідко) і тут летять якісь бомби одна падає а дорогу але не вибухає а поруч зі мною стоїть прапорщик Шматко з т / с «Солдати»&# 8230;. потім летять вертольоти (настільки низько що їх можна було помацати рукою) я птетворяюсь мертвим але преподнімаю голову і бачу льотчика і дивимося один одному в очі&# 8230; коротше кажучи у мене таке відчуття що це віщий сон все було настільки реальним уві сні я не бачив свого батька, а всіх інших членів бачив що це може означати?

я бачила в ВОСН що німці взяли мене і ще людей в полон, Людей не пам’ятаю і були вони мені знайомі чи ні ,
пам’ятаю що не пускали нікуди ,
я дуже переживала навіть плакала мені так здається точно не пам’ятаю ,
що це означає

Почалося все з того, що я пригнувшись, майже присівши бігу на відкритій місцевості до укриття.Попереду стрілянина, переді мною біг солдатів, у військовій формі, я знав, що це Російський солдат, але форма на ньому ні стара (плямиста, камуфляж), ні ниняшняя (пікселька, від Юдашкіна), а інша, абсолютно нова, був на ньому і бронежилет, каска, підсумок і автомат (АКМ 74).Я теж був одягнений у все це&# 8230; відчуття, що це не початок бойових дій, а продовження&# 8230; Я відчував невелику втому, але адреналін не давав мені розслаблятися, страх був абсолютно реальний, навіть кулі, які врізалися в землю, розкидаючи недоноски каменів і дерну біля мого укритія- (подобу цементного блоку), я чув виразно і відчував кожну порошинку , яка врізалася мені в обличчя.Все було дуже реально, в звичайному сні завжди можна знайти незрозумілий вада, а в цьому&# 8230; на жаль. Я намагався висунутися з укриття, але вогонь ворожий був практично шквальним, я прострілював фронт, потрібно було змінити позицію (перебратися в окоп) він був відносно недалеко.Коли я побіг до окопу (по шляху відстрілюючись) Я нарешті добре розглянув ворога, це були (як я на той момент міг їх описати) кавказці (душмани), вони до речі були добре екіпіровані і це була вже добре організована армія, вони наступали на нас.(До речі це була гірська місцевість, якась висота).Наших солдатів було мало.Я впав у окоп, перезарядив автомат, і не висувався став палити в їх сторону&# 8230; Я прокинувся. Але, мене не покидало відчуття, що це майбутнє, і воно німінуемо.Розпочнеться конфлікт на Кавказі і біля лежачих областей, на той час я буду котрактніком, і що мене відправлять воювати. Я довго міркував над цим після, і ось минуло вже півроку, а я пам’ятаю цей сон, і хоч би він не був віщим&# 8230;

Сиджу вдома бачу через вікно точка на сусідній будівлі недолеко від мого будинку і туди падає ракета після чого я вибігаю на вулицю що б подивитися зустрічаю друзів і ми спостерігаємо ще одне наведення ракети і вибух потім їдемо беремо зброю і їдемо в супермаркет за їжею мене залишили спостерігати потім сново наведення ракети але мої друзі встигають врятуватися після чого я спостерігаю за містом і в бухту входить амереканскім авіоносец і висаджує солдат

Сон з п’ятниці на суботу.

Мені наснилося, що на нашу країну напав якийсь вороже налаштований народ (який, точно не пам’ятаю, по-моєму, хтось із кавказців). Коли вони увійшли на нашу територію, всюди стало темно, так, немов все в диму і пилу, але ніхто не стріляв, було взагалі дуже тихо, тільки все дуже боялися. Мені теж було не по собі, і я думала, що тепер все пропало, і як мені зберегти те, що у мене є (тільки не гроші, не майно, якого у мене і немає, а успіхи в навчанні, досягнення&# 8230;).
І тут я побачила (уві сні), як по рейках (. ) Їде МАШИНА з головнокомандувачем цих ворогів. Мені майже без зусиль вдалося зіштовхнути цю машину з рейок в яр і закопати її в пилу і землі. Вони залишилися живі, але вибратися звідти не намагалися. Я знала, що якщо вони там помруть, війна припиниться. Все було тихо і стало приходити в норму, я навіть пішла звідти, але все одно боялася, що вони зможуть звідти вибратися, і тоді вони все знищать.

До чого таке могло наснитися?

В реальності зараз досить важкий період. У нас почалися зовсім нові і важкі предмети, до того ж, є одна людина, до якого я дуже прив’язалася, мене розчаровує, але у мене залишається надія, що все налагодиться. Чи пов’язаний цей сон з розчаруванням або примиренням з цією людиною?
(Тільки не подумайте, що ця людина протилежної статі! Ні, це жінка, набагато старший за мене, я її дуже поважаю і боюся втратити довіру)&# 8230;.

Мені сниться війна почуття уві сні є досить реальними і у всіх подібних снах наприклад в одному зі снів я посилаю якогось командира за його накази&# 8230; в іншому я веду війська в ніч на противника обертаюся подивитися на хлопців з зади осіб а у них дуже дивні суміш переляку лють і радості і з натовпу цих хлопців я бачу образ з чорному плащі дуже темний я чую постріли кулеметної черги поварачівается і дивлюся в темне поле я обертаюся назад і вони всі лежать розорвание образ який я бачив просто зник а я стою у мене одяг порвана як ніби все кулі мені просто одяг порвали і в тіло непопало не однієї дивлюся на руки а вони в крові різкий біль і я падаю на коліна следуйшій момент як мій лутше один справжній друг але уві сні ташіт мене за руку і натовп близько 200 чоловік закрили мене і наступають і мій друг каже щоб я не умераю що у нього вийшло що він зміг викликати підкріплення коли прокинувся відчував дуже сильний біль в області живота і сам какби замерзав &# 8230; Був сон де б бігли і мене зачепило осколком від снаряда по правій нозі коли прокинувся на правій нозі було як щось видавлено або немогу обьяснить через неснолько годин зникло був сон коли я випав з вертольота коли в нього потрапило щось я сидів і небув пристебнутий і дивився на то який я урод і як мене війна изранена такі думки були уві сні коли випав ми летіли дуже низько над деревами навколо був ліс густий ліс я преземлілся і зламав ногу був закритий перелом я насилу встав і пройшовши пару метрів іншою ногою потрапив в капкан через кілька секунд стоїть мій друг і людина 6 ті хто були в гелікоптері і один мені каже що мовляв я справжній невдаха і либу тягне а я йому кажу ти в армії служиш а я в штрафбат і мені нема чого втрачати і мене називають уві сні както немогу зрозуміти як типу клички але згадати не можу також уві сні мені і одного близько 20- 25 років &# 8230; Сон сном багато таких снів було просто після кожного сну у мене болять і ломить ті частини тіла які я пошкодив уві сні а іноді в тих частинах виникають синці і сліди як від красти тільки вони не відмиваються і через кілька годин зникають і ще одне я думав звичайний сон так моєму другові сняться точно такіеже сни тільки від його особи він завжди мене рятує від смерті і постійно посміхаючись каже що я дурень але в хорошому сенсі і ще один знайомий теж говорив про подібне наснилося пару снів і когдла він лежав в ямі від снаряда його застрелив ктото і він помер більше йому такі сни не снилися &# 8230; Що вони можуть означати? хіба можуть однакові сни сниться кільком людям ? ці сни можуть бути віщими ? просто уві сні у мене немає страху я як би радий тому що війна і нехочу щоб вона закінчувалася я як втратив людяності ставлюся до всього нейтрально сказали вбити вбив сказали допомогти допоміг з посмішкою намагаюся померти а немогу і у мене на правій руці є мітка в реальності у мене там були порізані вени в дитинстві випадково скло рукою пробив трохи не помер від крововтрати &# 8230;

Виглядаю у вікно, бачу Калон німців другої світової війни, в брізентових куртка свицветшіх брезентових куртках без знаків розрізнення але на касках червоні зірки.Мене це дуже удевят що я побачив, і відразу відчув що це війна, що це карат.Я не бачив, але чув як розбиваються вікна від пострілів і крікт дітей і женьщін умтрающіх.У цей момент зрозумів що у мене немає автомата АКА 74.Я вибежл з дому і опинився на дитячому майданчику де дівчина сиділа на пісочніце і читала книгу.Я схопив її заруку і сказав що почалася війна, на що вона здивовано посміхнулася і я показав на будинок з каторого йшов чорний дим і чулася стрілянина.Потім ми разом побігли з цього місця.Але ВОСН я був стурбований тим що немогу зрозуміти де моя родина, мої діти, але прівсем при цьому я розумів що це місто в катором я прожив своє дитинство.

Виглядаю у вікно, бачу Калон німців другої світової війни, в брізентових куртка светлозеленого кольору, без знаків розрізнення але на касках червоні зірки, мене це дуже здивувало.Тут чую стрілянину, брязкіт розбитого стікав і панімаешь що це Корате і починаю втікати і осазнаю що це війна.До того ж я розумію що нічим допомогти не можу і сажілею що у мене немає зброї АКА 74.Якби був автомат Далбі чергу по ним би.Вибігши з будинку опинився на дитячому майданчику де побачив дівчину читає книгу.Підбіг до неї став обяснять що почалася війна, на що вона мені здивовано улвюнулась.Тоді я показав на чорний дим тоді вона побігла з сомной.Пізніше я начитав розуміти що поруч не моєї сім’ї, дітей.І це все відбувалося в місті мого дитинства.Далі я прокинувся.

Доброго часу доби!
Мені наснилася війна. НУ як пам’ятаю там не було пострілів, тобто не хто не стріляв&# 8230; Як пам’ятаю там були великі машини, а ті хто проти нас з гвинтівками.
У мене теж так само починається сон як у багатьох. Я виходжу з дому йду в магазин з подругою, ну і тут понеслося&# 8230;
Що головне мені приснилося що війна 2014! Я думаю це віщий сон, так як багато хто говорить буде війна&# 8230; Як то моторошно&# 8230; На початку я пам’ятаю ми з сім’єю переночували у якій бабусі в хатинці. Потім я плачу і кажу &# 171; Я хочу додому!&# 187; Мама чомусь говорить що як по теплішає по їмо. Ну тут починається марення&# 8230; Мені дідусь послав промити гроші. Да да промити. Вообщем стою я в черзі кажу &# 171; Промийте мені гроші&# 187; А продавщиця &# 171; добре&# 187;. Ну тут взад мене стоїть якийсь дядечко і у нього дуже багато грошей по 500 руб. ну як то його 500 руб. виявилися у мене і він бере свої 500 руб. Я кажу що це мої гроші, а він мовчить. Я дзвоню бабусі що б дізнатися скільки грошей було, а трубку вона не бірёт потім продавщиця віддає мені гроші а вони білі білі не пом’яті кльові, коротше. Потім ми їли як вийшли з магазину Я, мама і моя маленька сестра (5років) ми стоїмо чекаємо таксі і тут до нас, підходить чоловік і показує пальцем на мою сестричку і на не стільки дітей. Даша (так звуть мою сестричку) пішла і ті діти. Я питаю у мами зі сльозами &# 171; куди вона?&# 187; Мама сказала на якесь обстеження ну ось як вона вже зайшла через хвилин 2-3 виходить з парасолькою і така весела біжить до нас. Я живу Набережних Челнах і у нас комплекси, а не райони. Вообщем як ми чекали таксі я побачила табличку з комплексом 56/64. Як би немає такого комплексу, але я побачила. На цьому сон закінчується. І повторю, війна 2014 . Сон або ведення.

Мені наснилося з середи на четвер, що я живу в якомусь таборі з друзями-танцюристами, ми виходимо на вулицю, а на нас на всю вулицю рухаються люди у військовому, стріляють, почалася війна. І взагалі весь сон був про те, як я і мої подруги, а потім і сім’я тікали від військових з якихось покинутим будівлям, лабіринтами, як ми будували барикади від них, дертися і спускатися з балконів.Було дуже страшно. Вообщем нам благополучно виходило від них тікати. А потім коли нам вдалося потрапити на площу, там було багато людей і всіх перевіряли. У натовпі я побачила знайомого- араба і навколо нього було багато людей тієї ж національності, і військові їх схопили, бо (як я зрозуміла війна була проти арабів). Ми йшли з дівчатками за площею, вони все руссоволосие слов’янки, а у мене зовнішність трохи східна і я потрапляла під підозру, тому доводилося бути обережною і ховатися&# 8230; потім я прокинулася

Дуже неприємний сон. Уві сні ми з сім’єю були вдома весь час. До нас постійно вривалися солдати, весь сон я думала, що це фашисти, може форма така була, може мова, цього я не пам’ятаю. Постійно вели і хотіли розстріляти всіх. Спочатку нам вдавалося врятуватися, але далі вони приходили ще кілька разів. Когось із нас убили, здається мою сестру. Потім я почала ховатися від них, на цьому сон переривається. але було дуже страшно&# 8230;. я прокинулася з таким же відчуттям&# 8230;

Бачила починається конфлікт між сторонами. Але потім стукнула і втратила свідомість. Прийшла до тями через 6 годин, але війна вже почалася, місто в руїнах. Мене рятує один з ворогує боку і відводить в притулок до моїх союзникам. Відчуваю, що я ключ до закінчення війни, т.до. я бачила з чого все почалося, але я просто мирний житель, який навряд чи зможе вплинути на хід подій.

Мені наснилося :, в полі стоїть медична палатка, там поранені. і начебто я медична сестра (все часів 1 світової війни). але тут я як би з боку дивлюся як танк часів 1 світової війни їде на цей намет і тисне її. Я дивлюся і думаю: чому я дивлюся на це зовні якщо я повинна була бути всередині.
Прокинулася з дивною почуттям. зразок тяжкості на душі не було але і нормальним свій стан не назвеш

Привіт, я мій сон такий, небо потемніло і звук кількох літаків віщувало що будуть скидати бомби, все люди в страху дивилися вгору і чекали гіршого, бігти ніхто і нікуди не збирався, ми все просто прощалися з життям

Вітаю. приснилася війна. А якщо точно, то певна кількість людей, і я в тому числі, несли колоди різних розмірів під наглядом німців. Але потім почали чинити опір і боротися з ними. Вони стріляли, а ми кидали колоди в них. Мені вдалося убіжать. Здається, була зима. Що це означає? спасибі

Вітаю. Мені снилося, що почалася війна. Вибухів і шуму бою не було, планувалося захоплення нашої території. І поки ми збирали сили на величезній підводному човні, нашу територію захопили окупанти. Ми сховалися на спецлодке (чи то під воду, чи то під землю, не ясно), яка трансформовані так, щоб потім завдати удару. У кожного на човні було передбачено окреме приміщення, одяг. Коли ми досягли дна, я почала плакати, але тут ми стали знову підніматися і прийшла пора переодягнутися. Для мене було приготовлено гарна сукня і червоні туфлі. Я поміряла їх &# 8212; підійшли. А я все думала &# 8212; чи вдалося врятуватися моєму улюбленому людині?

я сидів в машині з друзями і з неба почалися падати бомби я подивився у вікно і побачив багато літаків Гірманіі франції, і потім я прокинувся

Вітаю! Приснився мені сон з суботи на неділю&# 8230; і дуже мене схвилювала&# 8230; Сню що починається громадянська війна (мені так здається уві сні)&# 8230; за вікном якась метушня, люди бігають з жахом в очах&# 8230; реве сирена&# 8230; виходжу на коридор сходової клітки і у першого потрапив людини питаю &# 171; що сталося?&# 187; він відповідає: Треба йти&# 8230; почалася війна..скоро прийдуть військові&# 8230;&# 187; Я в жаху повертаюся в квартиру&# 8230; починаю пакувати документи, золото, деякі речі&# 8230; воду..їжу&# 8230; І раптом чую автоматну чергу&# 8230; крики людей&# 8230; шум бронетехніки&# 8230; і швидкі кроки по сходах&# 8230; Охоплена жахом я зі своєю сім’єю ховаюся у себе в квартирі&# 8230; увійшли солдати&# 8230; А потім в одну мить я зі своєю сім’єю сином і чоловіком, опиняємося в притулок&# 8230; і в цей момент я прокинулася охоплена жахом і страхом.

мені наснилося з суботи на неділі, 2 світова війна, коли росіяни вже прийшли в Берлін, а я виступав за німців і був головнокомандувачем вермахту.Я, вибігши на вулицю, в плащі який так був на мене великий, почав шукати зброю (шмайсер), та б не здатися без бою.і ще я сказав фразу Гітлеру &# 171; я за свою країну і я не буду тікати&# 187;.але я в перестрілці не загинув.потім виявився різко, немов, перескочивши в часі, я побачив себе старим&# 8230, не задоволеним на результат війни.

Вітаю.Мені вже кілька разів сниться один і той же сон, але кожен раз продовження цього сну.Наче я в будинку у тітки, виглядаю у вікно а там з лісу виходять дуже багато китайців і вони нас оточують (відчуття ніби-то почалася війна).відчувається страх.Ми всі починаємо розбігатися в різні боки.

я був на війні я був командиром у мене була рота і ми їхали в Сталінград і раптом 10 німецьких самалётов убілімаю роту у мене остовалос 5 осіб і ми прикинулися що померли і я прокинувся

мені наснилося ніби почалася війна.Я сидів в якому то коридорі.Будівля знайоме з мого дитинства.Усередині мене було хвилювання я раптом усвідомив що все що досі вважав архіважливим раптом стало для мене тягарем .речі коштовності старі антикварні речі&# 8230; я не знав що з ними робити і куди їх подіти.з купи моїх речей влруг я почав шукати чоботи гумові чим..сірники ..в загальному похідні речі які можна було взяти з собою..А на коштовності я дивився розуміючи що війна все одно закінчиться але зараз реально не можу все це взяти так як мені треба бути без нічого щоб вижити &# 8230; і ще я реально відчував прилив адреналіну і страху і то що кожна хвилина дорога, і що мені треба швидше зібратися і вийти а куди не знав.

мені наснилося як я була в школі і я зі своєю кращою подругою побачили там дим ! потім ми побігли до головного входу там наші однокласниці намагалися відкрити двері але нічого не вийшло ! потім до нас підійшла якась бабуся і наш клас побудувався по парам . я стояла попереду тільки не пам’ятаю з ким в парі я стояла ! вона сказала як тільки закінчиться війна я повинна сказати що ми перемогли !

Я була на війні і вбивала фріців. Спочатку руками, потім вогнепальною зброєю, а потім ножем. Я їх дуже багато вбила і мені це легко давалося. Я йшла і йшла і вбивала

Мені наснилася спочатку якась казка. Я знайшла якогось богатиря і шукала йому наречену. Коли ми знайшли її, вона дивно себе вела, некультурно. Я сиділа в кімнаті окремої, поки вони говорили. І тут почувся гуркіт, я схопилася і рушила до вікна. Там все палахкотіло вогнем, вибухи, було видно, як летить безліч літаків. Я побігла до них, закричала:&# 187; Лягайте, нас бомблять&# 187;. І в цьому момент в будинок потрапила вибухівка. Я зуміла вибратися . На вулиці побачила своїх друзів і вони всі були в жаху, я бігла за ними спочатку, а потім я полетіла над річкою. Наздогнати змогла тільки одну подругу, в сльозах кричала їй: &# 171; Зупинись &# 171;. Вона зупинилася і сказала.що більше їй нема кого чекати, крім мене, що все її близькі мертві.

Доброго дня! Мені сьогодні наснилася війна&# 8230; Нібито я перебуваю зі своїм МЧ в гостях у моїх батьків, ми стоїмо на вулиці, і тут над головою летять літаки з бомбами, причому 2 літаки тягнуть дві довгі бомби, вони як би закріплені між ними. І ще таких же 2 літаки. Вобщем одна така конструкція пролітає над нами, а друга в метрах 500 лівіше. Летять дуже низько, ми спостерігаємо. І тут я бачу що одна бомба відчіплюється з одного боку висить і хитається, потім відчіплюється повністю і летить вниз. Ми всі лягаємо на асфальт обличчям вниз. І чуємо як вона вибухає. Я дивлюся на будинок 5-поверховий за яким вона вибухнула, а він від вибуху наскрізь просвітився як рентгеном.. Починає все валиться&# 8230; Я встаю вся покоцаная дивлюся особи частинами валяються.. Шукаю свого МЧ.. Знайшла, з ним, слава Богу, все добре, цілий. оглядаюся.. І бачу що будинок моїх батьків зруйнований, але ж вони швидше за все були всередині&# 8230; Сльози, злість, і я йду на фронт.. А там танки, люди, заручники і тд. Чим закінчилася та війна я не знаю, тому що коли почалася вже каша з подій -я прокинулася&# 8230; Але все так барвисто пам’ятається, не можу пропустити цей сон, здається що він означає щось важливе&# 8230;
Розумію це все звучить як маячня шизофренічки :))) заздалегідь дякую за тлумачення

Уві сні я почула про те, як починається війна, в небі літали винищувачі, сирена, виття, загальна плутанина.Повинні були обстрілювати з повітря, я побігла в будинок до одного діда, інші люди не рухалися з місця, я кричала, щоб вони йшли в укриття-но марно.Потім, коли прийшли вороги, я прикинулася мертвою, але я рухалася, ворушилася, вони не подумали, що я жива.Всі пішли, я встала і розмовляла з цим дідом.сон закінчився.

Доброго дня, Тетяно. Мені снилося, що в місті почалася паніка у зв’язку з вторгненням військових на територію країни. Люди в паніці біжать, а самі не знають навіть, куди їм бігти, і на серці тривога дуже явна і уві сні, і після пробудження, тому що саме така обстановка панує в країні в реальності. Самих військових не було уві сні, тільки панікуючі люди і хаос. спасибі.

ми сиділи в укритті без зброї впав один снаряд я сідлл на місці впав 2 снаряд поруч я теж сидів на місці потім впав з снаряд прямо мені в окоп я встиг втекти він був сильним потім такий же снаряд впав поряд з тим же потім я спроснулся

Я йду по широкій вулиці з рідною сестрою, поруч ходять люди, і тут з неба падає якийсь предмет схожий на ящик. Ми підходимо подивитися, а від нього яскравий запах, схожий на освіжувач повітря. Дивимося вгору, а там кілька невеликих літаків які летять по певних лініях і через пару секунд їх ставати більше і більше. Все покривається цими літачками по одному пілоту. Все в глухих, я б сказала чорно &# 8212; білих тонах, освітленість як яскрава місячна ніч, але знаю що день. Ми біжимо по вулицях харчуючись сховатися в якихось гаражах, і бачу як падають перехожі люди, їх вбивають з цих літаків. І хто то кричить, війна, війна почалася!

Доброго дня! Мені снилося що бандерівці по-звірячому вбивали людей тікати нікуди було вибухали бомби але я тікала дуже страшно було крові не бачила

Здрасвствуйте! У моєму сні, я була в центрі бойових дій! в невеликому дерев’яному будиночку, думаю десь в лісі! нас було багато всередині, це були мої одногрупниці і мій університетський викладач! ми спали в цьому будиночку і всередині у нас стояв кулемет, кторой нам сказали не чіпати і вести себе тихо, що б нас не помітили! прокинулися ми від пострілів і солдатів перестрілювалися і бігали навколо будиночка! по-моєму, вони були наші вороги і їх було видно через вікна! ми почали бігати по кімнаті і нахиляючись повзали, а наш викладач нас намагалася заспокоїти! а я ненавмисно спиною підповзла до кулемета і як то зачепила його, що він вистрілив і пробив в двері дірку! в загальному нас помітили! всі почали лаятися на мене а на вулиці закричали &# 171; Починаємо все з початку!&# 187; і я так зрозуміла, що це репетиція, інсценування або фільм але ми про це не знали (і я прснулась! до чого б це?

Мені наснилася сама війна, як ніби наш час. Нас багато, ми сидимо в якомусь будиночку, але він темний. І ми весь час стріляємо&# 8230; Але потім я лежу, як ніби мені погано, і мене цілує жінка, я її дуже добре знаю&# 8230; ми з нею душевно розмовляємо&# 8230; мені кажуть вставай, а я не погоджуюся з цим, мені не хочеться вставати&# 8230;

Другий раз снитися війна, я в ній участі не беру&# 8230; Не пам’ятаю половини, але добре пам’ятаю там були діти і всі вони були на площі в клітинах, я підходила і мені було їх дуже шкода, вони стояли і я до кожного підходила і грала, вони все не могли говорити

Наснилося, що почалася війна а я дізнаюся що вагітна. Це було восени, але теплою, золотий, сонячною осінню

Печера. Я там в гостях. Прийшли війни, з вогнем, і раптом почалася війна. Я ховалася, було страшно. Трупів не було. І раптом війна закінчилася &# 8212; ми перемогли.

Іду по вулиці з дітьми (дочка і внуки, вони маленькі). Бачу попереду натовп людей і чорний дим (але його небагато, як ніби початок події). У повітрі витає &# 171; Війна, війна&# 187;. натовп далеко. Розгортаю дітей і вимагаю бігти в протилежну сторону. біжимо. По дорозі зустрічаються нетипові персонажі: як ніби оточення царя Миколи Другого етапом ведуть до Сибіру, ​​але не як полонених, а як звичайну колону. вдаємося додому. Він інший (не нинішній). У будинку однокласники дочки (їй зараз 22 роки). Цікавлюся, як у них справи. Просто для підтримки розмови. Багато народу в будинку. Нервує мене це. Здається, були і собаки, але не пам’ятаю. прокидаюся. Сон був після 4.30 годину. ранку (прокидалася, пила воду, подивилася хвилин 10 серіал &# 171; Друзі&# 187; і знову спати). Тривожить дим уві сні.

мені дуже часто сниться один чоловік (він мені близький, але у мене немає можливості з ним навіть поговорити по телефону)&# 8230; уві сні він мені відповідає на питання які мене цікавлять або говорить що любить мене і дуже на мене нудьгує&# 8230; колись мені пріснлся такий сон і він сказав мені в живу теж що і уві сні&# 8230; мене інтересует питання &# 8212; чому мені він мені так часто сниться?

Наснилося ніби я був на вулиці у себе в селі і було темно але тут почався расвет і я побачив спочатку два сонца одне ясне а інше темне а потім начинаються якісь спалахи в далеке і типу ферверк падає з неба і я починаю розуміти що це система залпового вогню град або ураган і хто то збоку кричить що вони почали вторгнення я так зрозумів вони це росіяне.І ці снаряди падали все ближче і ближче але я всерівно був далеко від них і почав збиратися і намагатися зателефонувати близьким і тут прокинувся.такий вапще стриманий сон з чкством какойто незворотності і рішучості, і було страшно що кудись НЕ успню але не за своє життя.

Я гуляю біля свого будинку. У цей момент на тлі вечірнього неба з’являється пасажирський літак, який починає швидко наближатися в мою сторону. І падає всього в кілометрі від мене. Через кілька секунду в тугіше сторону летить ракета і відбувається сильний вибух. Через кілька секунд з під землі вилазять поливалки для галявин з яких починає струмувати їдкий дим. Люди починають задихатися і падають. Мені вдається забігти в під’їзд. І тут я розумію що то що мені здалося тривало лічені секунди тривало як мінімум пару днів. У мене шок

приснилася війна. У селищі. Все сталося швидко і несподівано. Багато пострілів і людей в цивільному. Судячи з природою &# 8212; було літо, багато зелені. вибухи. Я врятувала сусідку-бабусю від гранати, яка впала їй під ноги. Ми бігли до мене в укриття (в мій будинок). На цьому сон обірвався.

Знаходилася вдома з друзями, почалася війна. На літаках прилетіли німці і стала розстрілювали всіх російських. Стріляли спочатку по нашому дому, Летіли скла, я сховалася за стінку і мене не вбили. Була ніч, страшний місто.. гул літаків. Потім повідомили, що поки тимчасове перемир’я в німцями і дві години ми в безпеці.

Ми були біля лісу, побачили, що летять літаки, почали кидати бомби на місто. Потім нас взяли в полон, тримали нас у тому ж лісі. В результаті нам вдалося втекти, і ми опинилися в якомусь пансіонаті, який був оточений водою. Там ми ховалися.

Мені наснилися вертольоти, висаджують солдат-десантників, клторие йдуть по полю з автоматами в руках нам назустріч. Один кидає в нашу сторону гранату, я притискаю сина до землі, накриваю його собою, а граната не вибухає. Виявляється у них тренування, які проходять в реальних умовах, але мені все одно страшно!

несподівано почалася війна, діти гуляли на вулиці, я почула вереск дочки і вибігла на вулицю, побачила проїжджаючий танк і розчавлену коляску де сидів син, я теж закричала&# 8230; зазнала дикий жах&# 8230;

Сон почався сторо що почали їздити машини військові! Але машини були тільки наших! Інших не було! Але потім мені хтось сказав що війна йде тільки 2 3 дні!

наснилися реактивні літаки, вбивали все живе і начебто шукали саме мене, пам’ятаю що я була не одна і ми тікали і ховалися, було дуже страшно і від цього я прокинулася.

Мені наснилося початок війни, велика кількість людей бігають в паніці, у великому приміщенні Будинку культури люди намагаються забарікадіровалісь і чомусь діляться на дві частини: одні залишаються в фойє, інші в залі для глядачів, забивають двері цвяхами, ті люди, що знаходяться в фойє повинні першими прийняти удар. Але тут починається хаос і все люди в паніці тікають з будівлі і я разом з ними, Все відбувається навесні, зелень навколо, все кольорове, ми біжимо, я бачу що зі мною людина 5-6, всі дівчата, ми на бігу загортаємо за яке -то будівлю і навмисно падаємо, і тут чомусь зима, ми ховаємося в заметі, але сніг не холодний&# 8230;

Почалася громадянська війна в моєму місті как-будто люди не слов’янської національності відкрили ворожнечу. Біжу по місту, а він наче вимер. Машини кинуті на вулицях і немає ні кого. Забігаю в іагазін, там все рідні ховалися, і я до них. Залітають в магазин ворожі і починають громити магазин. Мама мене ховає. вони йдуть. Неначе нас охороняють спецназ, але вони не силах впоратися з таким кол-вом Нерусса. Навіщо щось я виходжу з магазину-укриття і йду з мамою по місту а всюди кипиш. Чорні ізбевают поліцейських гасив. У мене жах

Наснилося що почалася війна тільки з інопланетними, ми з дитиною сховалися в підвалі і вона нас не зачепила, потім коли визирнула вже вона закінчилася і вулицю очищали від всякого мотлоху.

Ми з батьками йшли на цвинтар через ліс, була червона гірка. У лісі було дуже багато військової техніки, багато людей у ​​військовій формі. Люди почали стріляти і потрапили в мене. (Я живу в Україні і на даний момент у нас в країні непорядок і можна сказати громадянська війна). Може тому він мені наснився?

Мені наснилася війна. Наснилися чи друзі чи просто знайомі люди.Все було чорно-біле. Чітко пам’ятаю свою подругу у неї наче померла мама. Ми (я і мої друзі та знайомі) сиділи в якомусь великому будинку і готувалися до атаки ворогів. Вороги були російськими. Вони були дуже злими людьми! Але половину з них я вбила їх власною зброєю, яке відібрала у чоловіка (ворога). Вся війна почалася тому що у нас був рижий ведмежа і вони хотіли його дістати, але ми їм не віддавали його! Ми були в будинку ще з незнайомими людьми. На кріслі сиділа якась зла жінка яка відмовлялася допомагати всім рештою в будинку готується до атаки ворога. Я сней вирішила поговорити і запитала чому? Вона не чого не відповіла і сиділа вся зла і засмучена! Я чомусь уві сні вгадала чому вона засмучена! Справа в тому що ця жінка мені вже давним-давно снилася і тому я вгадала! Я їй сказала &# 171; Ми знайдемо ваших дітей&# 187;! Вона з великим подивом подивилася на мене і запитала &# 171; звідки ти знаєш. &# 187; Я відповіла: &# 171; Я відчула!&# 187; І вона вирішила нам допомагати! І мій сон обірвався! Взагалі за один ранок мені снилося більше 3 снів! Але добре я запам’ятала війну!

наснилося що війна все таки між Росією і США, відбулася і я пам’ятаю як було багато цивільних, кілька убитих російських солдатів. Пам’ятаю як ми були з мамою в ангарі а на нас посипалася напалмової доріжка, ми змогли втекти через отвір, я знайшов якийсь пістолет і АКМ, коли ми бігли ми зустріли солдатів нато в ультрамаринових беретах. Пам’ятаю що вони в нас не стріляли але пам’ятаю як я сам відкрив по ним вогонь. Вистрілив тільки один. Ми втекли і потім скупчилися російської купою біля завмерлого ставка. до нас почали підходити і говорити з нами англійською. Вони виглядали як російські громадяни і говорили що ми зобов’язані отдовать їм свої припаси інакше вони вб’ють нас. У підсумку ми самі їх убили і один з наших громадян побіг кудись. Я зрозумів що він зрадник і вбив його . потім прокинувся.

військові кораблі в нашій бухті обстрілюють літаки. чую вибухи, і біжу додому збирати речі, щоб поїхати. але не їду, потім холодно, сніг і хліба немає в магазинах, страшно. багато наших військових приходять додому до нас і ми їх годуємо чимось.

Колона зіткнулася в міських умовах з переважаючим противником. Бій був важкий. Залишилося невелика група. При відході були затиснуті в приміщенні. Там зустрівся колишній солдат, який чомусь годував ворогів. Приготувалися битися до кінця. Раптом прийшов цей солдат і сказав, що ми можемо здатися. Я підняв автомат&# 8230; і прокинувся.

Мені приснився сон де починалася війна ми намагалися сховатися втекти.ще в цьому сні був мій дедшка який помер кілька тижнів тому, ми з ним разом ховалися

я дуже часто сню війну сьогодні німці брали мене в полон а я примудрилася втекти потім снилися джунглі я умегала від дикої кішки отом увідла переді мною змію остоновілась різко а бігти позаду кішка мене пробіжала і сталкнулся зі змією але змія її не кусали хоча я чекала цього ну і както все успакоілось кішка перестала на мене полює поамушта їй змія дала поїсти ось таке мені снилося

Ми були в якійсь печері там були люди каторих я знаю і каторих немає. там була моя далека родственіца їй прийшла лист від тітки що прийдуть якісь люди і наші роти стануть кров’ю.. я у свого батька просила щоб ми поїхали з нашої країни але він не хотів&# 8230; Через некоторие час злий дух і білий дух змагалися виграв білий дух&# 8230; Підкажіть допоможіть.

Мені приснився сон, війна в якій ми опинилися дуже не очікується, люди гинули на очах і я тікала і ховалася. В одному місці де я сховалася, я зустріла дівчину і ми з нею разом тікали. Потім ми сховалися в одному будинку, де ми зустріли нашого Спасителя. У нас на очах він вбив людину щоб нас врятувати. Тут мене розбудили, але війна йшла далі&# 8230; це був не кінець

Починається війна, ми всією сім’єю ховаємося в квартирі, не включаємо світло, що б нас не помітили. Вийшли на вулицю я дивлюся летить літак і скидає бомби три штуки, впали висадили не подалеку ми забігли додому, дивлюся у вікно стріляти почали в людей.

Мені наснилося що мене забрали в армію на півтора року і відправили до Чечні &# 8230; почалася якась бомбування було уві сні дуже страшно я бігав шукав зброю потім попросив у якогось хлопця автомат він мені дав його я його почав заряджати як почали бомбити нашу казарму і все сон закінчився. Я чув навіть як кулі літали повз голови &# 8230; я ховався кричав бачив цих духів чеченських ! такий фігні мн ще не снилося все так правдоподібно .

снився сон що я перебуваю в якомусь будинку зі мною багато знайомих і прийшов якийсь дядько на прізвисько Шило він взяв і вбив одну жінку, потім став обкидали будинок стеклами на всіх. Я спробувала вибратися потім він мене преследова і вбивав усіх хто поруч зі мною. чим закінчився він не пам’ятаю мене розбудили. Це з чим пов’язана? можете сказати.

Вітаю! Пам’ятаю тільки те, що йшла по полю, трава блідо зелена і раптом хтось закричав війна почалася, рятуйтеся! Я підняла голову на вгору в небо і побачила бомбу падаючу на землю. впала поруч зі мною, я відбігла в бік, що б не вибухнути. І бачу що поле всипане ними, побігла додому до батька, що б попередити його і брата з сестрою. Прибігла і кажу батькові: війна почалася, є де сховатися? а він відповідає: Є в підвалі. І тут я прокинулася.

Наснилося, що нашій державі оголосили війну. Чи то з Україною, то чи з Америкою. Відчуття було таке, як показують у фільмах, коли влітку 1941 року оголосили війну. Ми були якоюсь великою компанією (на кшталт діти років 15 приблизно, хоча мені 24) і приходить дівчинка і каже, що оголошено війну. Відчуття взагалі жахливо неприємне. Чесно кажучи, на тлі сьогоднішніх подій на Україні я боялася цього, але конкретно в ніч, як прісніля сон, взагалі не думала про це.

в зв’язку з Україною (а ми на кордоні) живемо, просто звичайна АТТАК на нас.всі люди біжать ховаються і все.літаки над головою як ракети літають.

Вітаю.
Розповім про свій сон мені снилася війна я не знаю чому, але я точно пам’ятаю що був 1942 рік спочатку мені снилися окопи, і як я була хлопцем (хоча сама я дівчина) я розмовляла з іншим хлопцем схоже він мій друг, поруч було людина ще 3-4 які щось видивлялися в дали потім почався бій з ким то і потім а опинилася в бункері все тим же хлопцем або ще де-то точно не знаю, але місце було дуже темне, і було сиро. Були присутні червоні відтінки і на стінах був такий світло як від свічки. І я дивилася на якийсь щоденник і щось писала і потім прокинулася. Це все, будь ласка розкажіть що це значить, мені рідко (навіть дуже) знятися сни і 90% моїх снів збуваються (в основному погані), мені страшно що це значить?

спочатку було багато бомб. вони розкидалися в різні боки. я сховалася в підземеллі у рідних. ми були захоплені, але все виконувалося спільно (т.е над нами не особливо знущалися, ми робили зарядку і тд і тп. нас лаяли, вчили.) В основному всі дорослі люди ніби вимерли, залишилася тільки молодь.

мені наснилося, ніби на 9 травня почалася війна, і всі хто хотіли втекти разом зі своїм багатством, їх убивали беркути, відрубувати ноги і т.д.

мені снився сон, де снився мені друг який помер тиждень тому, я не пам’ятаю але по-моєму він брав мене за руку, і хапав (не знаю чому але ось саме це пам’ятаю розпливчасто.) Він не розмовляв але ми постійно сміялися..потім начебто була війна, ми захищалися були люди ще, ми ховалися в підземеллях. я пам’ятаю те, що ми трималися за руки і у нас була зброя в руках, але самої перестрілки не було, ми сиділи так само в підземеллі але начебто були готові до бою&# 8230; потім я прокинулася&# 8230; ніякого страху не було, поки я не згадала всі деталі

Здравстуйте, Тетяна! Почнемо з того що день в моєму сні почався як звичайно, я проводила свого хлопця на роботу, брат теж уже пішов. Потім ближче до обіду я побачила що вони раптово повернулися, хоча знаючи їх начальника, він ні кого і не куди не відпускає. мені здалося це дивним.. Я розпитувала у них чому так рано, на що вони мені відповіли що війна почалася, і в той момент поки вони мені це розповідали близько нашого будинку вибухнула бомба. після ось цього пострілу минуло хв 20, за тим приїхали військові, і забрали спочатку брата, а потім прийшли і сказали що б моє хлопчик теж збирався&# 8230; я звичайно ж з самого початок не відпускала його, і раптом раптово прийшли німецькі люди, (я його могла б розтлумачити як ніби я фільмів дуже багато дивлюся про війни, адже насправді дивлюся.) Але картинка в моєму сні була дуже яскрава, і дуже реальна&# 8230; Так про що це я, значить прийшли німецькі люди і почали з нами поводитися як з тваринами, мій чоловік звичайно заступився за мене, в загальному мій чоловік впорався. потім приїхали військові і забрали його від мене, аж до сих пір пам’ятаю цей стан. Зрештою я залишилася зовсім одна в цьому занедбаному будинку, я сиділа тихенько в кутку і плакала і думала чи зможу я з цим впорається, тут я почула як хтось під’їхав і почав тихо-тихо підніматися по сходах і тут я окуратно встала і сховалася в гардеробній в шафі.. і тут я прокинулася, я була в струмом шоці від цього сну що початок не розуміла де реальність, в загальному досі відійти не можу&# 8230;. розкажіть будь ласка що він означає?

сон з двох частин складався
в першій я і мій друг пішли в секту дианетики або подібну організацію що то перевірити. ми знали куди йдемо, але нам там що то потрібно було дізнатися. в результаті вийти звідти ми не змогли тим же шляхом, Прозвучала фраза типу &# 171; прийти в секту легко, але піти складно&# 187; і нам довелося лізти по дуже тісній вентиляційній шахті, темної і не комфортною. вихід був дуже важким. після цього я вже точно не пам’ятаю що було. якісь релігійні терки між силами на рахунок того, що з нами робити але ангел (саме ангел) сатана допоміг нам, ми йому подякували і все

друга частина &# 8212; населенню видали зброю і поставили перед фактом того, що ворожі війська захоплюють місто і нам потрібно воювати. я йду разом з усіма цими людьми і автоматом. виходимо з метро. я розумію, що по близькості вороги. всі, хто йшов зі мною присіли низько і крадуть куди то. я зробив так само. потім з гори поруч стали спускатися ручні ведмеді як я зрозумів цих ворогів. ми стали стріляти по ведмедям. здається двох убили і зрозуміли, що ми нічого вдіяти не можемо, сили нерівні
почалися якісь переговори між ворожими представниками і нашим ополчення. Але я тут же різко почав тікати. сховав автомат в сумку і пішов в метро. я зрозумів, що з мене вистачить. намагався додзвонитися до своїх родствннікам, але нічого не виходило. просто пішов з поля бою. і сон закінчився

уві сні сиджу в гостях і чую на вулиці почалася війна, вибух, пожежа, дим. Діти залишилися вдома і я переживаю що їх залишила одних і хочу до них піти але не знаю як вийти з дому і в цей момент прокинулася

мені наснилися 5 випали зубів без крові, але на яснах було щось на зразок маленьких ранок..при цьому я порахувала їх, верхні все&# 8230;

Наснилися неіснуючі брат і сестра, разом з якими вів якісь військові (повстанчіскіе) дії

Ближче до вечора, я був з друзями в лісі, але не пам’ятаю з якими. Начебто ми палили багаття і потім вирішили пройтися по лісі і чому то з рушницями. Раптом на схилі я побачив кавказців які намагалися чи то зловити, толі вбити двох маленьких тигренят. Yе подалеку була їхня мати, але вона була нижче і не могла нічого вдіяти. Кавказців було чоловік п’ять і на вмовляння залишити тигренят, мене не послухали. Я вистрілив і вбив одного з кавказців. Після вони мене шукали і якимось чином я вже сидів на даху будинку зі снайперською гвинтівкою і вбив ще одного кавказця. Після мене зловили в Москві, але як то з ними я вирішив питання. Вночі я прокидався в хвилювання і з переляку. Що це може означати?

Наснилося що почалася війна, на початку я втратила сина з чоловіком потім навпаки ми залишила сина в нашій країні а самі поїхали в іншу а через час повернулися за ним і не могли виїхати назад.

почалася війна.навколо постріли, руйнування.спостерігала як вбивали багато людей.сама не загинула.падав літак вниз (в ньому була я і інші люди), хтось поруч стоїть сказав: -согніте ноги, т.до зараз будемо падати.перед падінням дуже багато ковтків повітря набирала-знала, що падаємо в воду.впали.в воді бачила кілька мертвих людей (один з них фашист, якого я зі злістю відштовхнула) дістала самого дна і почала підніматися вгору&# 8230; і в міру підйому на гору-мама однієї дитини, знаючи що вмирає-попросила врятувати її дитину.(Хлопчик) піднялися наверх-і виявилося, що ми в басейні.а ще, поки я рятувала цього хлопчика при підйомі побачила ще одного малюка.я вирішила, що зараз підніму цього малюка на поверхню, і повернуся за другим&# 8230;.і прокинулася

вчора наснилося що стою біля вікна, чую свист ракет..їх багато..одна з них потрапляє в висотку зовсім близько, вона руйнується&# 8230;..всюди військові і вибухи..дивний сон..страшний..прокинулася..потім знову заснула продовження сну їдемо в поліцейському уазику молодий хлопець дуже просить дати йому зателефонувати його мамі..атмосфера напружена&# 8230; нас не пропускають виїхати військові на цьому остаточно прокинулася&# 8230;

бачила уві сні починається війна навколо стрілянина над головою літають військові літаки вертольоти я бігаю намагаюся сховатися від них так страшно що навіть боялася поворухнутися

Доброго дня!Мені наснилося, що я з ріднею десь, на кшталт, на природі.Потім я кудись пішла, ніби, як це було вокзал, перехід, а назад втратила як назад повернутися&# 8230; коли знайшла вихід, дивлюся, по ескоатору їде дуже багато людей і з ними на відстані якісь солдати&# 8230;.я знайшла молодшого сина, а інші -ні&# 8230; коли ми Ішлі, я йому сказала, що якщо що, нехай біжить&# 8230;&# 8230;.

всюди бій всюди вибухи, небо яскраве прям червоне, потім затишшя я виходжу на вулицю і всюди порожньо-та, але потім бачу ворогів і я потрапляю в полон, а потім я прокидаюся

Сниться перше травня. Стою і чекаю свою подругу, щоб піти погуляти по селищу. В голову лізуть думки про жалі про те, що ми не поїхали на площу на першотравневу демонстрацію, що не побачимо ми ніколи більше подібного (чому, сама незнаю.. ніби прічувствіе). І далі йде кадр &# 8212; вже війна. Всі будинки суцільні руїни. То треба шукати людину в них, сидять тихо, т до інакше нацисти відразу вбивають. Будинок в якому ми (родина моя, деякі знайомі і людина, якимось чином опинився тут, якого я любила (Так що там &# 8212; і зараз люблю), але ми з ним не можемо бути разом, т до взаємності немає з його боку) ховалися, оточений. Люди з автоматами, гармати, танки&# 8230; далі мабуть стався вибух. Я втратила свідомість і питаю, де миша (той кохана людина). Мама спочатку говорить що поїхав, але через вікно я бачу його машину під танком. Мені зізнаються, що він у критичному стані. Я їду в лікарню. наступний кадр &# 8212; сиджу біля нього. Він без свідомості, з сотресеніем, в численних гіматомах. Я плачу. Так плачу, що прокинулася в сльозах.

Снилося початок війни, шкода було залишати новий будинок, снилися померлі бабуся і прабабуся. Осторонь бачила маму. Але з початком бойових дій я опинилася з чоловіком, який обіцяв захист.

Здравствуqте! Я перебувала в будинку? як сільському? і з вікна було видно танки і розуміння того що війна почалася. Я була в паніці, куди поїхати щоб врятувати свою дитину. Я вирішувалася і вирішила, що їхати треба в область міста в якому живу. І було постійне занепокоєння що не встигнемо виїхати з дитиною. Вийшла на вулицю і виявилася на танку розглядаючи гармату. почуття страху супроводжувало весь сон

Привіт мені наснилася, війна: на вулиці багато, багато було мертвих лудей, і начитав звінеть дзвінок ось коли дзвінок дзвенить це обазначает що війна, потім ми побігли додому на першому і теж все Гарел а патом ми пішли на другий поверх в болкон а там був хліба багато ми взяли і смажили його і ховалися від незнайомих людей а коли ми задихалися дивилися вокошко і нас не хто не помітив.

Сон мені приснився з четверга на п’ятницю, напередодні довгоочікуваної зустрічі і поїздки. Уві сні вибух я побачила перед в’їздом в те місто де збиралася їхати вранці. Ми їдемо в машині, я і той молодий чоловік з яким і повинна була відбутися зустріч. Уві сні все було так як повинно було бути в реальності. Він повинен був приїхати за мною і далі ми повинні були бути разом і їхати до нього. Ну ось уві сні ми їдемо і перед самим в’їздом в місто ба-бах і вибух, прям перед нашою машиною і у мене в голові проноситься думки-це війна. Ніхто не постраждав. Просто було страшно. І думки про те, що наша зустріч і поїздка відміняється. Ось так я і прокинулася. Ну і на ранок все так і вийшло! Зустріч було відмінено, а я зараз в такому стані як той вибух! Я дуже чекала цю зустріч! дуже!

Наснилося що оголошують військове становище і все мирні жителі беруть необхідні речі і збираються ійті воювати прям з будинку.

Вітаю! Мені снилося, що ми з рідними кудись збираємося, я стою в кімнаті навпроти вікна і помічаю, що в сусідній будинок летить маленька ракета. Я розгублений. Через якийсь час в інший будинок потрапила ще одна ракета. Піднявши очі, я розумію, що в наше вікно теж летить ракета. Потім дзвін у вухах і білий екран, уві сні думаю: ну все, напевно померла. Через час я прийшла в себе, вдома виявила свою маму. Ми обидві були поранені, лягли в ліжко. Потім приходили якісь люди в формі, вони добивали людей зі зброї. Уві сні, мені прострелили кілька разів руку. До вечора зібралося ще кілька вижили людина, ми закрилися в нашій квартирі. Чимось заклали вікно від дірок і навіть пришили шторки, і стали лягати спати. На цьому я прокинулася. Весь час уві сні я хотіла подзвонити своєму другові і сказати, щоб він не їхав до мене в місто.

Наснилося що я стою з Путіним, а у нього спалили дружину мої сусіди але він чомусь запустив все ракети на америку

Почався сон з того що коли я йшла зі школи додому, і на шляху стояли машини німців і вони сказали що спалять все наше місто я швидко побігла додому ми з мамою зібрали всі потрібні речі і пішли кудись. в результаті ми стояли торгвалі не потрібними нами речами і тут підійшла до нас жінка і купила яскраво червоні пов’язані шкарпетки і віддала гроші мені здається 15 тенге. Ми з мамою зняли десь будиночок це було притулок там було багато людей. і ось нам показали нашу з мамою кроватьт поруч з нами на іншому ліжку сидів хлопчик Володя ми з ним подружилися і стали оббщаться і грати. Всі

І напевно це платно&# 8230;
Я ходив з друзями по лісі, просто вирішили зібратися посидіти. Все було добре, хто з чим прийшов. КТо п’є хто ні, хто спиртне пив, хто чай хто сік. Шашлики, салати.. в загальному добре сиділи. Ближче до вечора підходив час.. Після почув я дивне шарудіння за моєю спиною. після стрілянина.. кулі засвистіли. далі.. темне освітлення. я якимось чином добіг до міста, поранений. Добіг до лікарні. Мене там прийняли.. До речі.. друзів своїх я поруч не спостерігав&# 8230; (Напевно вбили їх). Загалом ніч настала.. Мед сестра пішла з палати, і знову, ніби то смикнуло мене подивитися у вікно.. далеко за горизонтом.. ніби хтось феєрверки запускав, але кольори такого світло червоного упереміш з жовтим і помаранчевим. Час не змусило чекати&# 8230; Проявилися трасуючі снаряди.. крик &# 171; тримати позиції, не відступати, ні кроку назад&# 8230;&# 187; знову крики&# 8230; після дуже довгої такої картини.. з низу пішли .. немає не сотні.. сотні тисяч поранених солдатів.. у кого не було кінцівок.. все в крові.. Більше нагадував парад Зомбі&# 8230;. всі кричали&# 8230; і головне так реалістично.. ніби реально своїми очима побачив&# 8230; особливо коли снаряд впав цей парад&# 8230; було моторошно.. Далі стали бомбити наше місто. За мною Глав лікар сказав &# 171; не дивно, адже місто Новий Уренгой, наш є стратегічно важливою позицією. Т.до. від нас як кров у вени, надходить 90% газу для всієї Росії..&# 187; Я так і зрозумів.. почалася третя світова.. З ким тільки&# 8230; Напали без попередження, раптово&# 8230; а після.. знову відступ.. вже з цивільними (з нами) До Москви. Тюмень був у вогні. Сургут Новосибірськ&# 8230; Приїхали в Москву&# 8230; а там кругова оборона&# 8230; мільйони трупів&# 8230; все в крові&# 8230; і знову Крики крики&# 8230; врятуйте допоможіть&# 8230; поранені.. вбиті жінки і діти тисячами укладені в ями&# 8230;

PS дружина сказала що сон до того, що посварився з ріднею&# 8230; Тоді не приснився саме сон &# 171; як я лаюся з ріднею&# 187; а не такий?? прокинувся.. простирадло залита сльозами&# 8230; До сих пір перед очима бачу той сон амерзітельний противний.. І головне в кімнаті було тепло.. а прокинувся крижаний.. як ніби небіжчик.. Напевно через сну, знизилося тиск&# 8230;

мені наснилося вайну танки йдуть вперед на нас і стріляли патом ми сіли в автобус він паехал постріли йшли в перед патом аказалось што ми їмо НЕ падароге а по рейках я бачу багато вагонів стреляніну і патом все прериваетца

стало відомо що в місті війна.треба всім бігти але дітей до року залишати вдома.а у нас внук маленький.так ось він залишився сам удома.я дуже плакала.але потім він як то все одно з нами виявився

Війна почалася біля магазину, про війну мені сказала кішка і я намагалася виїхати звідти на таксі але потім прокинулася&# 8230; А коли знову заснула мені знову він снився &# 8230;

снилося багато людей, війна багато руйнувань, багато крові вибухають бомби, рятую дівчинку і кошенят ховаю їх в зруйнованому будинку і обіцяю повернуться. потім ніби як війна закінчилася і я біжу до цієї будівлі а воно затоплено. я поранена в голову але рятую дівчинку і кошенят .потім беремо пропуск у цивільних (вони зі зброєю) на літак.

мені снилося, ніби почалася війна, ми сиділи в якомусь притулком / укритті, і тут я зустріла свого покійного брата, уві сні я подумала, що він живий, обіймала його і плакала, а він дивився на мене і посміхався

Вітаю. наснилося як почалася війна.за вікном падали величезні снаряди в будинку. і в нашу дев’ятиповерхівку впав снаряд.було моторошно. потім снилося як по місту йшли ешелони противників. вони забирали в полон і забрали мого маленького дитини. снилося як везуть зброю а навколо стріляють. потім я змогла забрати з полону дочка.а після- сиділа в безпечному місці зі свекром дзвонила чоловіку. потім випила майже залпом пляшку червоного вина і розридалася від переляку

Бачила уві сні літаки скинули на нас бомби, ми стояли спостерігали як вони летять і коли зрозуміли що вони летять в нас сховалися в укриття на вулиці була зима

приснилася війна. Чула вибухи, крики, кроки солдатів, що марширують. Я зі своєю сім’єю ховалася в якомусь великому будинку. Спочатку в ньому було багато якихось монстрів-вони повзали по підлозі, намагаючись дістати до людей своїми клешнями. Ми рятувалися від них, піднімаючись на ліжку і шафи. Я бачила свою матір, сестру і кота. Істоти скоро зникли, але встигли покалічити багато людей. Потім я дивлюся в замкову щілину на вулицю: там марширують люди (не в формі), їх дуже багато. Пам’ятаю, що сильно плакала, бо думала, що мою сестру вбили, але вона виявилася жива. Свою сім’ю більше не бачила. Пізніше до нас в будинок вриваються військові і починають наводити безлад. Я тікаю з якимось хлопцем через вікно. Нас зауважив військовий і побіг за нами. Ми його заманили в якийсь занедбаний сарай. Там був труп. Дух з цього трупа вселився, здається, в військового, точно не пам’ятаю. В кінці цього зомбі вбиває дівчину в білій сукні, вона сильно спливає кров’ю (особливо багато крові в роті) і вмирає.

Наснилося початок війни. Літаки білого кольору з чорними мітками налетіли на місто, багато парашутів в небі і т.п.

Я була в якійсь селі. Йшла війна, я хотіла врятувати кого з полонених, вони перебували в будинку, стала заходити з іншого боку будинку в огорожу і мене помітили німці. Я стала від них тікати, мене майже захопили, кругом на ланцюгах сиділи собаки і гавкали на мене. Німці сказали, що зараз спустився їх. Але тут чомусь за простою дорогою на нас їхав склад і я прокинулася. Це відбувалося вночі. Моя пошта [email&# 160; protected]

мені наснилося що йде війна начебто світова і я рятую дівчинку і від пострілів і від голодної смерті в якихось землянках ховаємося

Живу я зараз в Вірменії і сон теж бид звідти. Наснилося нібито я школі і як ніби начвді бомбити я з бабусею і семтрой прюежала в гори мені чомусь здавалося що есді сховатися в лісах то снаряд в нас не потрапить. А до цього було наче уві сні урок фізики був і ми контрольну писали. Я плакала, весь час піднімалася в гору вме вище і вище.було дуже страшно

мені дуже часто сниться про війну не про велику 1 або 2 а як я наприклад була в таборі і там на чилась війна такий був сон і були недавно як я воюю

Доброго вам дня!
Якщо чесно, особливо я і не згадаю цього сну. Пам’ятаю буквально кілька секунд&# 8230;
Там було багато обламаних каменів. Я знаходився між будь то будівель (приблизно як при громадянській війні, як на майдані). Було страшно, особливо в той момент, коли я почув десь через будівлі гучну автоматну чергу (зараз у нас час від часу стріляють бойовики, звук схожий дуже), після чого був крик не однієї людини&# 8230;

мені 10 років. Мені наснилася війна, там було все сіре, спочатку ми були в своїй квартирі, потім до нас прийшла ворожка вона нам показала війну. Потім через 2 дня він трапилася, свою сім’ю я там не бачила, а от подругу я бачила. Ми з подругою ходили разом по вулиці, потім я спіткнулася і впала, а мою подругу пристрелили в серце. З того моменту я від жаху прокинулася

Гаразд, я розповім, ти потім прочитаєш)
Загалом, я була в Україні. Почалася війна, там напали американці. Була я, Рита, моя бабуся (хмм: D), ось. В якому місті ми були, не пам’ятаю. Але пам’ятаю, як ми бігли, все вибухало, все кричали, всюди кров. І я весь час говорила: Скоріше б в Росію, додому, там немає війни. Наші батьки, вони нас чекають. Будь ласка, ми доберемося.

Нас весь час підвозили, або ми йшли пішки. Потім я знайшла маленьку ляльку, яка була як жива. Чорт забирай, людська душа в ляльці. Вона була тісно пов’язана з Ритою. Рита постійно падала в непритомність, і ця лялька теж. Точніше не в непритомність, а втрачала свідомість, від якогось повітря. І весь час, я була поруч. Якщо ми біжимо, вона падає, а ми далеко, мені доводилося піднімати двох. Незабаром, Риту ми втратили. Залишилася ця лялька. Були випадки, коли я переносила груднічов. Їх іграшкою були монети російські. На якийсь мотузочці.
Якось раз, я втратила ляльку, незабаром знайшла. Пам’ятаю, як ми переходили дорогу, а світлофор ніяк не спрацьовував. Пройшов якийсь чоловік, зупинив всі машини, дав нам пройти.
Потім я сиджу за якимось столом, все відбувається в Росії. До речі, Гороховець ми теж проходили, там якимось чином була війна.
Ну так от, сидимо ми за столом, тут ще однокласниці, і тут мене осінило, що я знову втратила ляльку. Побігла шукати, дуже довго шукала.
У підсумку знайшла на сходовому майданчику, всю в крові. Я стала відмивати, все прати. У підсумку, я не знаю, що з нею сталося. Ми знайшли Риту, ось)

Наснилося що біля будинку стаяли танки і намети. Уві сні мій хлопець кинув в один з танків що то в роді вибухівку і підірвав його, після цього моменту військові почали на ступати на людей. Всі люди тікали, я теж бігла і на півдорозі я зрозуміла що тримаю дитини на руках, коли усвідомила побігла швидше, після побачила стіну ніби іншого світу переступила і потрапила в сад з стежкою і замок (як в старих фільмах) і так само тримала дитину на руках. після прокинулася.

Сьогодні приснився сон, що почалися військові дії з Україною, чоловіка забрали на фронт.. всюди паніка, хаос! Зв’язок не працював, до чоловіка додзвонитися не могла! Дуже переживала і плакала! Уві сні дуже багато думала про те, як і що буде далі&# 8230; Але чоловік повернувся в підсумку. Прокинулася з осадом і страхом на душі!

спочатку була сильна гроза ми ховалися і йшов дощ були дуже сильні блискавки я таких в житті не бачила електростанції сильно іскрила потім були люди які ховалися від грози на заправці в магазині а потім ми побачили що перевозять літаки танки і величезні бомби я була уві сні налякана.Ще блискавки блищали між чорними хмарами і били дуже кучерявим

Була війна в 19 столітті все було в бальних сукнях. в кімнату вриваються коні і оглушливі постріли мене прикриває моя колишня однокласниця. Незабаром вона вмирає.

Снилося, що була у бабусі (вона померла рік тому) з 3 дітьми 2 хлопчика і молодша дівчинка (у мене поки немає дітей) почалася стрілянина, потім летіли літаки і кидали бомби. Ми забігли в будинок зібрали речі і сховалися в підвалі. Потім, коли стрілянина припинилася, пішли в будинок готувати їжу, але тут знову почалася стрілянина как-будто з вертольота. Я з мамою і бабусею сховалася в будинку, а діти втекли в підвал. Потім коли ми спустилися до них побачили, що маленького хлопчика застрелили.

я з сім’єю виявилася в незнайомому місці, бачила три вибухи схожі на ядерні, клуби диму як гриби, потім була ударна хвиля з води, я чоловік і діти бігли і опинилися в коком то будівля де було багато людей, потім троє чоловіків направили на мене і чоловіка автомати, той що тримав мене на прицілі сказав, що виб’ет мені зуби, я попросила ласка не треба, він відповів що йому шкода мої зуби і я повинна віддати золото яке на мені, а нето вони вб’ють чоловіка, я подивилася на чоловіка і стала знімати з себе свою обручку, годинник, поклала солдату в руку і прокинулася.

ну, до мене додому приїхали німці почали всіх стріляти, я сховався і вони мене почали шукати, а далі я прокинувся.

Мені наснилася війна.
І все було дуже реалістично.
Спочатку у мене був випуск 11 класу, потім всі мої однокласники вийшли на вулицю і ми бачимо як місто руйнується і горить.
Потім ми чекали спеціальні машини, які відвезли нас в те місце, де не було ще війни, нас відвезли. Ми в другому місті, навіть в квартирі, прожили кілька годин, як уже і на місто почали йти війська. Ми дуже захотіли є і побігли швидко в магазин, але ми ще не встигли купити, як зайшов офіцер, ми з якимось хлопцем сховалися за штору, і по нас почали стріляти, і я прокинулася.

бігав в якому то будівля і просив форму військову, і хтось запитав&# 187; скільки ти був на війні? я відповів 172 дня&# 187; і потім хлопці питають як там я відповів хреново і поснули

Наснилося ВІЙНА, БОЙОВІ ДІЇ, АЛЕ Я ТО ЧИ зник, ТО ЧИ НЕ ПОСТРАЖДАВ, НЕ ПОМНЮ. І приснився ОДНОЧАСНО КОЛИШНЯ ДІВЧИНА

Я вийшла з дому багатоповерхівки там ходили старі чоловіки і жінки зграями добрі, в запазуху я тримала свою дочку, ще немовлям, гріла, йшла тихими вулицями бачачи людей які йдуть з того місця звідки йшла я і пішов град з горох.було похмуро

Я вийшла з дому багатоповерхівки там ходили старі чоловіки і жінки зграями добрі, в запазуху я тримала свою дочку, ще немовлям, гріла, йшла тихими вулицями бачачи людей які йдуть з того місця звідки йшла я і пішов град з горох.було похмуро, було предвещеніе війни

Мені наснилася війна. А я за кермом танка. Ми з моїм хлопцем тікали від німців. У мого хлопця стріляли а в мене немає. Так як я була без захисного одягу

я пішла до хлопця в гості, він йшов мені на зустріч і ось ми зустрілися і він каже мені, що почалася війна з Україною, мовляв що таки підступили до кордону і т.п.,але після цього під час сну ми продовжуємо жити як і жили, забули про війну.це той уривок зі сну, який пам’ятаю

Почалося з того, що я якимось чином перемістилася з реального часу в 1941 рік.Я потрапила в центр нашого міста.Там було все так як в 1941.Потім я зайшла в приміщення, це виявився не великий магазинчик.І там я згадала.що моя прабабуся дуже любила морозиво, яке продавали в той час, я купила 5 штучок.Там були продавці, які наяву є в реальному часі, але там вони молоді.Подивившись на календар, а там було 21 червня 1941 року, я почала попереджати їх про те, що завтра о 4 ранку почнеться війна і ці люди мені повірили.Пізніше, вийшовши з магазинчика я зустріла ще багато знайомих облич, але вони були молодими.Я їм теж почала говорити про завтрашній день, але всі вони мені не вірили і вважали з розуму йшла.І ще там я зустріла жінку, у неї було 3 дітей, один з них немовля, а тим двом року по 4 .Ми з нею познайомилися, поїли морозива, я повозитися з дитиною, вона привела мене до себе і поклала спати.Але мені спалося знаючи про війну.І ось час добігав 4 ура .І почалося.Все затремтіло і почали їздити танки, літати літаки.Я дуже боялася .Я говорила всім:&# 187; Що мені робити!?Мені потрібно повернутися в моє даний час !адже якщо мене вб’ють, то я ніколи не повернуся в даний час і без мене там все зіб’ється, я зникну там!&# 187; і це я дуже сильно кричала і говорила всім і дуже часто !мені було страшно .І ми з цією жінкою, здається її звали Ніна, і її дітьми втекли в ліс.Але там нас знайшли .Я дуже сильно кричала.У місті почався хаос.Було страшно .І сон закінчився на тому, що нас зловили&# 8230;.Далі мене просто розбудив будильник.

мені наснилося, що люди військові німці куди то їхали, і уві сні ми з друзями розуміли що якщо ми першими не нападу то просто загинемо, і ось ми напали їхало кілька танків, вони почали в нас стріляти я уві сні навіть вбила людину, сон був чорно-біле, як ніби ми вже жили і знали що коли то це почнеться!

У той час, як я була в Ізраїлі (жила там півтора року), почалася війна з Німеччиною. Було це в навчальному закладі. Нам видали сіру красиву військову форму. Почався обстріл здана, всі ховалися де могли. На моїх руках вбили людину, але я була стримана і продовжувала рятувати себе. Після все закінчилося ми сиділи і пили чай

Останнім часом мені знятися сни про війну.Уві сні присутній молодший рідний брат і батько. Евакуація не знайомого місця проживання і по всюди скошена зелена трава.І що брат з ким то в машині з бочкою їхав і їх забули відкрити, а машина залишилася на спеці і я не можу її знайти . в кінцевому підсумку я залишаюся один з автоматом і мені одному з всіх не вистачило військового обмундирування .

Здраствуйте, сьогодні я побачила уві сні що почалася війна, всюди літаки, вертольоти літали стріляли.Дерева зрубали, вітер дим дощ, у мене тривога страх, Мама сидить чистить щось щоб приготувати їжу, а у неї на ногах краплі крові але не її, я прошу Маму і Чоловіка полетіти на час поки все заспокоїться, потім як все закінчиться повернутися.Я згадую що у нас куплені квитки в інше місто збираємося, потім дізнаюся що всі вильоти припинені.Що це означає?

Ми з мамою сиділи вдома і раптом з вертольотів противники почали стріляти, ми з мамою ховалися як могли.І ще всі наші родичі загинули.Сон був чорно-білим.

добрий день мені сьогодні наснилося як ми з класом пішли окола музею і полетіли німецькі літаки і випускали в нас снаряди ми ховалися за котобомбамі (не пам’ятаю як це слово пишеться) потім літаки припинили літати і ми пішли далі але куди сказати не можу я в цей момент прокинувся, скажіть до чого це

з глибини річки дон почали рости 3 статуї свободи в яких сиділи озброєні люди, снайпери і т д, потім я з хлопцем забігла в будинок звідки спостерігала вибухи, пожери, був стодб води і пожежні машини, а потім до нас при йшли люди ісламської зовнішності і сказали віддати все питну воду так як вона зараження, крім однієї пляшки води з Краснодара.потім я намагалася сховати маленьку сестру в погребі і запасаються якимись прдуктов

Шановна Татрьяна здрастуйте! Мені наснилося Що Монголо татарські війська напали на нас .Що означає такий сон. З повагою Санбай!

сон був зі середовище на четвер, мені приснилося що, війна була між фашистами і антифашистами (війна була в Італії-то що саме в Італії напевно тому що я там часто буваю і що знову хочу туди) і я була серед них, вони все билися стріляли Друд в одного, я перебувала саме там і мене нічого не зачіпало я стояла там ніби мене там немає але я була там. це було так незрозуміло, що мені стало страшно і саме уві сні все було, я пішла від туди і мене щось вдарило і більше не пам’ятаю.

Я бегe c іншому від бомбардування і на нас наступають німці але він одного вбиває і ми вибераем отуда незрозуміле місце було

Приснився сон, ніби захопили місто хтось, і всіх кого ловлять з людей, беруть в полон, а в цьому сні ховаюся як можу, щоб мене не помітили, боюся, було страшно, мені в цьому сні сказали що війна триватиме два року.Все було в сірих тонах, я уві сні забрела на якусь вулицю, там начебто взагалі немає ніякої війни, я почала говорити що ось там-то, там-то йде війна, а жінка потрапила мені каже, що у них нічого немає.я здивувалася, там вулиця була зовсім інша, всі веселі, давольно&# 8230;.

Снилося що війна, нібито вона і Бога з людьми і людьми з людьми! І нібито я не людина а інша істота і я рятую хлопця і ми ховаємося в катокомбах де безликі створення-мої друзі, допомагають нам. Але мене хочуть знайти. Фантастику не дивлюся)))

Мені наснилася війна, були страти, битви з мечами, переважав коричневий колір, я не брала участі у сні, просто спостерігала . Потім поруч з битвою з’явився водоспад яскраво блакитного кольору, деякі люди падали в річку, а потім приснився парк в якому їхав чоловік на коні .

Вітаю! Мені наснилося, що почалася війна. Стріляли з якихось гаубиць чи що, було видно червоні залпи, все небо світили світлом, червоним і жовтим. Я тікала, бігла додому до дітей, що б з ними поїхати. Сон був, як на яву, я навіть не розуміла, що я сплю. А ще, це було взимку. Я пам’ятаю, що тікала по білому снігу та плакала. Може це моя підсвідомість і страх, що може початися війна через проблеми з Україною?

наснилося війну вже 2 раз. і що перебуваю в одне і те ж місці. в будівлі ніби як заводу.в цей раз був сильний вибух уві сні, поруч.чув крики, стогони.потім побачив однокласника (не служив) покликав, він обернувся.і я прокинувся.сон приснився днем. беларусь

снилося що нас бомбили, ми втекли з сином, в безпечне місце, там непогано влаштувалися, але на наступний день я повернулася в квартиру за документами вона була ціла

Я сама з Донечцкой облости, тому всі події що відбуваються там могли вплинути на співай сон. Мені сниться ччто я спілкуюся з татом до кар’єри (він там працює) потім повз летить літак його бодбівают 5 ракет і він падає прямо на нас. Але він перескочив і впав поряд&# 8230; в цей момент я відчула страх, ми бігли додому збирали речі, і просто втекли з дому..почалася паніка, ми зрозуміли що почалася війна.

Я прокинулася і озирнулася. Я в лісі. Потім оглянула себе. Виявилося, я хлопець. Поруч зі мною лежав ще один. Я не знаю ні як його звуть, ні як він точно виглядає, але чомусь встаю і ляскаю його по плечу, ніби ми давно знайомі. Він теж оглядається. У мене з’являється відчуття страху. Я хочу сховатися туди де мене точно ніхто не дістане, але боюся, що і там мене можуть знайти. Мене сковує страх. Лепкий, що змушує серце битися швидше. Раптом, як я зрозуміла, мій хороший друг, починає збиратися. Я розумію, що у нас на двох тільки фляжка води і сірники. Я нічого не кажу, він нічого не говорить. Ми ніби німі. Зате дуже чітко чутно, що відбувається навколо. Тиша, що переривалася лише шелестом листя, ріже слух. Тут я розумію, що мені неспокійно. Занепокоєння і погане передчуття закралися в моє серце, переплітаючись зі страхом. Ми починаємо бігти. Десь вдалині лунає шум машини і від цього я біжу ще швидше. У гущавину лісу. Раніше, мені снилися височенні дерева, дістають майже до неба. Мені снилося, що ми з кращим другом сидимо там, сховавшись від усього світу. Він помер рік тому, кілька місяців тому цей сон перестав мені снитися. Так ось у мене відчуття, що треба бігти до тих самих деревах, тому що часу майже не залишилося, машина вже виразно чути, її видно далеко. Я біжу з останніх сил. Ми випадково вибігаємо в зруйновану село. І я розумію, що зараз війна. Ми біжимо, озираючись на пустельні будинку і сліди від снарядів. Ноги пересуваються все важче, але я розумію бігти або померти. Машина нас наздоганяє, люди в ній починають кричати. Я бачу, що мій друг зник, але не розумію куди. Я біжу, але ось переді мною ті самі дерева. Я знову дивуюся їх величині. Начебто я повинна радіти, але в серці закрадається сумнів. Я відчуваю, що ці дерева мене не врятують. Люди в машині мене майже наздогнали, вони махають автоматами. Я розумію, що кулі знайдуть мене і в гілках дерев. Починаю лізти на найбільше. Ось я і вершині. Дивлюся, виявляється з іншого боку обрив. Я чую іноземні лайки, трель автомата, свист декількох куль. Розумію, що помру, але я не доставлю їм такої радості. Я дивлюся вниз, у прірву, і стрибаю, коли кулі майже торкнулися мене. Лечу, відчуваючи як серце в грудях розривається на частини. Лечу і бачу перед собою образ Ніка (померлого друга). Він посміхається мені і я закриваю очі. Через секунду я відчуваю нестерпний біль по всьому тілу, вона затьмарює всі інші почуття. Я різко зірвався, прокидаючись. Відкриваю очі, чуючи в свідомості глухий удар об землю.

Досить часто сняться сни. Вони завжди реалістичні. Але в цей раз, це було щось новеньке. Це відчуття, що за мною женуться, це відчуття всепоглинаючої війни не передати словами. Сподіваюся, Ви мені допоможете. Заранее спасибо, Селена.

Вітаю. Мені наснилося, що я з Потапом і Настею Каменських в гостях у моєї подруги в Києві. У кімнаті тьмяне світло, прийшли ще її сестра, батьки і дочка. Подруга обговорювала з батьком, якою дорогою нам краще виїхати на бронзовому кабріолеті Насті Каменських. На вулиці була ніч, чутно було, як летять літаки. Я боялася, але Настя і подруга були спокійні. Коли ми вийшли на вулицю, я повинна була обережно, щоб не помітили хохли (військові) витягнути з-під капота якоїсь світлої машини свій російський паспорт, щоб полетіти з Борисполя додому. До чого сон &# 8212; не зрозумію, дуже хвилювалася, прокинулася з важким почуттям.

я їду на танку, всіх вбиваю. у мене закінчуються бойові припаси і я прячувсь під балконами, сховатися мені допомагає жінка на кортофельном поле.

Наснилося, що війна починається, потрібно бігти, але в принципі і нікуди, хвилююся за рідних!велика пожежа Прінс, дуже велике полум’я, горіло моє село але я була далеко, бігла туди і хвилювалася з приводу мами, брата і батька!

Ми були з моєю дитиною вдома, раптом налетіли літаки і почали бомбити, ми стали тікати, я намагалася затулити дитини своїм тілом?Потім ми йшли по вулиці і спостерігали за небом.Бомбили кілька разів.А потім дитина не захотів зі мною йти і я чомусь його оставілаЮа сама пішла.Зайшла в какой то незнайомий будинок і почала гладити там праскою одяг.На поличці де я знайшла праска, лежали гроші і я боялася що бабуся живе в цьому будинку запідозрить мене в тому що я хочу вкрасти їх.А потім я шукала свого сина.

Доброго дня, Тетяно. Мені наснилося, ніби-то я перебуваю в будинку з моїми родичами: батьком, матір’ю і братом.(Хоча я живу з чоловіком і донькою, але їх уві сні не було). Мені було неспокійно.Батько запитав, чи поїду я з ними, я не хотіла їхати, але відповіла, що поїду, розуміючи, що треба їхати.Потім почався обстріл, я бачила, як вбили людей, кров.Наче б це була війна.На цьому сон закінчився.

Почалася війна, як зараз в тому ж Слов’янську. А я розумію що нікуди дітися, почали літати літаки і начебто я розумію що зараз бомбити будуть і розумію безвихідь. А сни в основному все віщі, як сниться так і відбувається протягом року

наснилося, що біля нашого будинку початок грюкати бомби. потім почали підривати наші будинки, всі бігли, кричали, плакали. Ми рідними зібрали речі, найпотрібніші і цінні.Потім ховалися від бомб. Через якогось кута де ховалися, ми побачили що там на вулиці бігав хлопчик то чи з мамою, то чи один. мій тато побіг його спати і бомба прям не далеко від нього вибухнула, ми з мамою дуже налякалися, що тато вибухнув.Але слава богу він встиг відбігти і врятувати дитину. Потім пам’ятаю, що ми кудись бігли, бігли сіли на кшталт в свою машину і поїхали..Коли їхали то боялися, що нас побачать і вб’ють&# 8230; Я ще пам’ятаю, сто уві сні плаката.. І все.Потім прокинулася, зрозуміла, що це був сон.

Мені зараз 14 років а там було від 8-10 я була коротшою маленької гуляла неподалік від будинку, біля шк. Потім хтось крикнув літаки. і в небі було 10-12 літаків. всі втекли в якісь нібито бункери. Я залишилася одна і побігла. у мене ще якась іграшка була. я побігла в бункери але не встигла. вони почали обстріл але в мене не потрапили. всі двері були закриті. я сховалася за чимось. а там пішли військові. і я прокинулася

Мене звуть Азім, я живу в Ташкенті . Вчора, тобто з середи на четвер мені приснився сон про початок третьої світової війни. Уві сні я ввечері гуляв з друзями і помічаю першу міжконтинентальну ракету, а дуже швидко наближалася але він була збита як нам сповістили по новинах російськими ППО, після цього я спускаюся в метро і не тільки я, ціла юрба людей яка злякалася всього цього. Від туди я доїхав до своєї станції я вийшов і побачив дуже багато ракет деякі досягали землі, а деякі були збиті ППО, і я вирішив бігти до будинку, як я тільки до нього дійшов, то мій сон перервався.

пам’ятаю погано&# 8230;. я не розуміла, де я, навколо люди, люди похилого віку якісь, знайомі мої навіть&# 8230; і все навколо неспокійно, т.до. всі розуміють, що починається підготовка до бойових дій, машини пам’ятаю (щось типу джипів військових) &# 8230;.і що, найдивніше: на одному з джипів повз проїжджають, побачила одного зі своїх колишніх хлопців. Він снився мені і раніше, але останнім часом якось відійшло-відлягло&# 8230;.я зупинила якусь машину, попросила водив наздогнати хлопця! Догнала&# 8230;.не пам’ятаю, що він там говорив&# 8230;.я знала, куди він їде, так що обняла і поцілувала в щоку на прощання, а потім в губи!! Побажала йому удачі і він поїхав&# 8230;.а потім все смутно&# 8230; кругом как-будто лазарет якийсь люди в кімнатах купами, люди похилого віку звідкись&# 8230;.начебто навіть відгомони вибухів чула&# 8230;.а потім прокинулася

Мені наснилося що хтось мені каже що через тиждень почнеться війна, я бачу, що тренуються солдат в протигазах, а потім кудись йду по алеї

збирають жінок на війну&# 8230; куди невідомо..але швидко я навіть речей не зібрала&# 8230; і протівлюсь хоч і знаю що наказом не можна кажу начальнику а речі особисті? а він там все є швидше їдемо&# 8230; і тоді я відмовила ..немає мовляв я не поїду невідомо куди ..жінок же не призивають

Вітаю! Мені наснилося, що я з чоловіком перебуваю в якомусь будинку, де то у відпустці (напевно) і ми почули вибухи здалеку, потім вони наблизилися до будинку. у нас почалася паніка, я весь час думала про якихось речах, намагалася зібрати сумку з найнеобхіднішим. А чоловік теж запанікував і куди про загубився. Тоді вони підійшли люди і мене забрали, а його забрали воювати.

Мені приснився сон (з понеділка на вівторок) що почалася війна, спочатку я переживав що я йду на війну, потім я вже на війні піхотинець &# 8212; де то в горах з травою (що щось схоже на Афган). Були вибухи, свистячі кулі, вертольоти, танки. А потім я прокинувся&# 8230;

мені наснилося що я з дітьми стояла біля будинку.раптом чуємо звук літака.і літак почав випускати вогонь.почало горіти майже все.дивлюся наш будинок загорівся.я з дітьми побігла в будинок, щоб сховатися від вогню.коли все закінчилося я йшла додому, і побачила яму, як могилу.після цього я пішла додому.а там мій будинок повністю згорів.залишилися тільки стіни.я зайшла всередину і знайшла документи всі цілі, які не згоріли.

сон почався з того, що мені наснилися літаки, деякі з них бомбили околиці поруч, один вертоліт впав у двір до моєї бабусі (бабусі вже немає і будинок проданий), потім пам’ятаю як шукала з ким із рідних бомбосховище, ми його знайшли і на це більше нічого не пам’ятаю.

Мені наснилося, що починається війна, а тато каже, що нам з мамою потрібно їхати. І ми вибираємо в яку країну відправиться. Естонію чомусь вибрали, хоча нас з цією країною нічого не пов’язує. Сон, ніби-то, був не кольоровий.

була війна, я в ній брала участвие, ето війна з Росією, там був мій тато і подруга, коли їхали в автобус кинули гранатою але ми врятувалися, ми стріляли і ховалися..

Було відчуття що начебто це не я в тому сні і в той же час я. Може тому що на скільки пам’ятаю все дія була в якомусь американському селі. Сім’я, дочка дуже схожа на мене, тому вважаю що сон про мене. Батько дізнався, що почалася війна. І він пішов.До того як він пішов, на якому то мості було багато чоловіків і жінок (проводили на війну чоловіків) .І річка, не пам’ятаю точно, але здається перед відходом вони купалися, попрощалися і пішли.Потім, я бачила щось схоже на бомби, але це були балони в формі бомби, але вони були безпечні, по скільки від туди виходив різнокольоровий пар. Потім від кудись з’явилася карта і там начебто було позначено які країни беруть участь у війні (навіть Африка була затіяна), але назва у Європейських країн було не таке, як насправді.По-моєму, все було розділене на імперії і Франція входила до Німеччини і все не так як зараз.Вообщем, цей батько через кілька років повернувся додому, а йому сказала, що його дружина і дочка поїхали і дали адресу, але там не було ні вулиці, нічого, тільки номер будинку, наскільки пам’ятаю 4а.І сон закінчився.

Я ходила по місту, почула постріл і в місті почалася паніка все стали ховатися хто куди, мене покликала жінка і заховала мене в своїй машині.Через НЕ яке час я побачила танки і солдатів говорять іноземною мовою, тих людей що ні сховалися вони розстрілювали.що було далі не пам’ятаю, я прокинулася коли побачила, що плачуть жінок, поряд зніми трупи.

Все почалося з того, що крізь густий дим (хоча це більше було схоже на величезну грозову хмару) з’явився величезний космічний корабель, летів він дивно і було схоже, що його збили.Після цього я опинився в будівлі і спостерігав як почали з’являтися люди всі були одягнені в цивільне, розвернувся бій було помітно, що зброя у них не справжнє схоже на страйк хворе і по очередночті з’являлося у всіх в руках, проте вибухи від гранат і снарядів були справжніми , але на диво не що не руйнувалося.зі мною була моя хороша подруга і спостерігала за цим після чого лягла на ліжко обличчям вниз.в комноте був хтось ще й кричали що треба вибігти на вулиці і підібрати зброю, але страх не дозволяв це зробити.після того як бій закінчився в комноту зайшли мої давні знайомі у них була зброя в руках справжні і з надітими бронежилетами, по просбе дати мені зайве зброю вони мені відмовили, сказавши на це йди шукай сам, до цього часу моя подруга пропала, на цьому я прокинувся.

була війна точніше початок, було страшно і все рятувалися..по телевізори передали щоб все все в нашій країні або в світі я точно не пам’ятаю, сиділи вдома і нікуди не виходили з нього.Це було справжнє час тоесть все було досить сучасно&# 8230; ми їхали на автобусі забирати інших..начебто ми з моїми знайомими залишилися в автобусі перечікувати все це толі розійшлися по домівках..на початку сну я дзвонила мамі по телефону і сказала що ми заїдемо і ми заїхали і з речами перечікували все це.Там були танки і гранати&# 8230;

За вікном люди в погонах наводять приціл на будинки мирних жителів і на мій в тому числі, я намагаюся зібрати речі, щоб втекти, але військові оточили. Тоді я не встигаю сховати в кімнату, в якій немає вікон домашніх улюбленців, беру сестричку і ховаюся, кличу маму але вона не йде і сміється. Почався обстріл і я прокинулася.

Здраствуйте приснилася мої рідні, тато і брат пішли на війну я за них дуже переживала чутно шум війни, а ще я ховалася в якому то приміщенні, бачила воєні танки

це була не зовсім війна, просто мене і мого хлопця хотіли забрати в полон німці.мені вдалося втекти, а моєму хлопцеві немає
через кілька років ми зустрілися і все було добре

мені наснилася війна, і я перебуваю в самому осередку бойових дій. більш того, я могла передбачити. мені сниться, ніби у мене 2е дітей, і я ще усиновила 1 хлопчика. і всі вони ходять в дет. сад біля мого будинку. ми сидимо на дет.майданчику сім’єю, і тут у мене було видіння, ніби зараз повинна прилетіти міна (така кругла, величезна, морська) в те місце, де ми сидимо сім’єю. І тут я зрозуміла, що треба бігти. Я рвонула когось за руку, і ми з ним побігли через двори за інший будинок, інтуїтивно я відчувала, що там безпечніше. через кілька секунд, як я рвонула за рукав якогось хлопця, саме на те місце, де він сидів і прилетіла ця міна! потім я всіх евакуювала. розуміла, що навкруги вороги, але ще я розуміла, що мені треба дітей забрати з дет.саду і врятувати рідних і близьких мені людей. і ось я всю ніч носилася: то в дет.сад, то продукти припасала, то все в машину завантажувала. я розуміла, що батько хворіє і не встигне нас врятувати, тому я посадила його поруч, сама сіла за кермо і ми помчали. ще коли я в сад йшла, нарвалася на 15 осіб з ворожого табору, вони мене оточили і хотіли зґвалтувати, як я від них відбивалася. уявляєш, наскільки це було реально! я їх всіх якимось кам’яним шматком скалічила&# 8230; і рвонула. потім ми ще з кимось перестрілювалися&# 8230;. їх було набагато більше, але ми всіх перемогли! там таке бажання було жити! але найбільше я хотіла, щоб жили мої рідні.

ми були у мене на дачі.я, хтось і ще хтось. не знаю, хто це взагалі.
все було нормально, як зазвичай. і тут на нас напали. не знаю, хто це були. вони пускали ракети, бомби скидали.багато будинків зруйнували сусідські. Тоді вони підійшли якісь люди з пістолетами і рушницями. і почали обстрілювати всіх. ми побігли в теплицю і сіли в кут. і той третя людина був вченим, може бути, ну або просто розумним. стверджував, що нас не побачать в цьому кутку. там, начебто, освітлення якесь було особливе. так що нас і справді не побачили.
і все, вони пішли. ми вийшли з теплиці.
хтось на дорозі залишив штуку, яка вистрілює або бомби, або міни.
я вистрілила далеко, а вона не вибухнула. думала, що це міна. бабуся кричала, що б я повернулася
і я пам’ятаю, як почала плакати після теплиці прям уві сні.
і уві сні зрозуміла, що я сплю. намагалася прокинутися, але не хотілося кидати бабусю.

Мені наснилося то що ми начебто втікали від війни.Ми їхали в автобусі, я чула гуркіт вибухають хв, чула постріли, дим, кров / Потім автобус зупинився на мосту.Я вийшла і підійшла до річки.Там була дуже чиста вода, видно було камінці і я побачила обручку.воно блищало.Я витягла його з води і взяла в долоню і прокинулася.

Наснилися військові дії в моєму місті. Ця подія застало мене зненацька.Я тримаю на руках молодшого сина і намагаюся втекти. В повітрі літаки, раздаються вибухи. Біжу повз солдатів. Намагаюся знайти зниклу старшу дочку.внутрішнє занепокоєння. Бачу як інші люди намагаються сховатися.

Дуже погано пам’ятаю сон, але пам’ятаю що мене вистрілили в живіт, я ховалася в якомусь будинку, а на вулиці літали вертольоти і кидали гранати які вибухали, потім я бігала по вулиці і попереджала людей, далі прибігла до якоїсь компанії яка веселилася і тут я прокинулася.

Йде якась війна, я намагаюся врятувати сім’ю. Навколо вибухи, руїни, я відстрілюючись вбиваю двох зомбі серед солдатів.

Привіт, мені сьогодні 02.06.2014 (прокинулася о 01:00) наснилося, що на землю напали інопланетяни, вони з неба стріляли вогняними кулями, було дуже страшно. Після цього сну довго не могла заснути.

Наснилася ВВВ, мене і моє місто безпосередньо торкнулися військові дії. Але, як відомо, перемога все ж залишилася за нашою країною, що було і уві сні.

Вітаю. Наснилося, що йшло якесь бій, і я пішов воювати, при цьому обговоривши всі з одним. Потім пам’ятаю, вже те, що я і ще кілька хлопців, поверталися по дорого додому. Я був одягнений у все чорне &# 8212; берци, штани, футболку, &# 8212; і пішов короткою дорогою, окремо від інших, праворуч сиділи десь 2-3 бабусі, дивлячись на мене. Відчував в собі силу і впевненість . спасибі.

Вітаю. Наснилося, що йшло якесь бій у війні, попередньо обговоривши всі зі своїм знайомим, я пішов в бій. Далі, я і ще кілька хлопців, вже поверталися по дорозі додому. Я був одягнений у все чорне &# 8212; берци, штани, футболку, зброї не було. Я пішов короткою дорогою, окремо від інших. Як тільки я звернув, побачив 2х-3х бабусь, які дивляться на мене. Пам’ятаю паркан, який намагалися перелізти люди з якими я йшов, а мені не треба було. Ще пам’ятаю впевненість і якусь силу.
дякую.

Тетяна, доброго ранку.Сьогодні під ранок мені сріте вже вдруге за місяць війна.Що це в селищі, де я народилася (дуже рідко буваю там).Сон в темних кольорових тонах.Захоплення школи, колишні однокласники кудись біжать, чоловіки на вантажних машинах переслідують нас, пропонують перейти на їхній бік.Потім дія відбувається в старій школі, в першому сні я весь час шукала убежіше, а тут раптом я виявляю в кишені ключі від якоїсь комори в підвалі, там безпечно.Дорослих немає зовсім, крім атакуючих нас, а ми &# 8212; всі діти, мого віку, 19-20 років.Стає дуже страшно і я різко прокидаюся.Скажіть будь ласка до чого такі сни, тим більше майже однакові?Може, все на тлі останніх подій України . чекаю вашої відповіді.

Мені наснилися наслідки ядерного вибуху, з неба падав радіоаціонной попіл, какбуд-то сніг. Будинки стояли спалені, люди в паніці шукали притулку, протигази, я в підсумку загубилася і залишилася одна серед незнайомих людей і розрухи.

Мені снилася війна вибухи горіли села, мої діти, родичі, людина яка мені дуже дорогий, ми збирали речі продукти збиралися бігти до лісу, а також бабусина могила вона була зарослої і там мені було дуже страшно і чомусь я збиралася там мити пам’ятник

на Україні йде війна.уві сні ми з друзями розмовляли про це.і тут в рупор оголосили що почалася війна . я відразу побігла додому .мама сказала збирайте найпотрібніші речі ми підемо на легке .ми зібралися з мамою ІПДП.і пішли з міста світ за очі

приснився сон про те що чоловіків чекають у дворах, прикидаються військовослужбовці цивільними а потім хапають хлопчиків після школи, після інститутів, в під’їзд і забирають на війну

я була зі старшим сином у його школі, побачила у вікно стоять людей і вони чомусь застигли і що то стали слухати ми теж вийшли подивитися що сталося і я почула як по радіо оголосили почалася війна і відразу побачила як над нами полетіли військові літаки.я побігла з сином додому у мене чоловік удома сидів з молодшою ​​донькою.і все я прокинулася

Рідний, будинок, поруч сім’я. Всі говорять, що війна може зачепити і нас. І тут з ока видно, що полетіли снаряди, все стало в вогні, все було в помаранчевих кольорах, почали пробігати солдати.

наснилося що скинули ядерну бомбу і вона розходилася спалахами на багато кілометрів, радіацію відчула але змін по відчуттям в тілі не було, потім взяла квітку він розпустився і відразу зів’яв, потім паніка люди бігали ховалися

Я збиралася гуляти з подругою, але по дорозі зустріла знайомих дівчат і вони запропонували мені з ними вибрати сукню для дівчинки.Я переживала, що не встигаю на зустріч.Потім ми опинилися у цієї дівчинки вдома.Я хотіла написати своїй подрузі, що затримуюся, але мені всіляко щось заважало.Потім все знайомі, які були у цієї дівчинки почали збиратися додому.Ми всі вийшли з будинку і в небі щось блиснуло.Скрізь був дим і було важко дихати.У небі вибухало щось.Це була війна.Потім я прокинулася (це все уві сні) і заспокоїлася, що це був лише сон.Але потім все почало повторюватися і я побігла говорити мамі, що почалася війна і мені цей сон вже снився.Небо різко мнучи в огненно- сірий колір і потім я прокинулася.

як ніби бачу німецькі танки, які в’їжджають в місто, а я намагаюся з ким то на мотоциклі поїхати.Дуже страшно.

Доброго дня! Мені приснився сон, ніби йде війна, явних проявів у вигляді бомбардування і т.д. не бачила, але знаю, що йде війна, я ховаюся в якомусь приміщенні, добре пам’ятаю білі двері і ніби-то бачу їх з боку що вони ходять, шукають і стукають по дверях. Мені вдалося вижити, вони мене не знайшли. Вийшла я на вулицю, намагаючись сховатися, тут біля мене солдат у військовій формі застрелив дівчину в спину, я приготувалася подумки що я піду за дівчиною, але тут з неба мені на руки падає зовсім маленька дитина, закутаний в ковдру. Я в паніці думаю, якщо вони мене вб’ють хто буде піклуватися про це малюка, потім думаю немає німці таки не такі сволочі, вони не зможуть вбити мене з дитиною в руках. У підсумку я залишилася жива, йду по вулиці, не зрозуміла як у мене в руках уже маленька, гарненька біла собачка. Іду з собачкою, піднімаюся по сходах, а назустріч брат покійний з відром води спускається по тій же сходах, уві сні думаю він чи ні, вже дуже схожий. Тут він мене гукнув зі словами Дівчина, Вам допомогти? Підняла очі і переконалася що це він, але уві сні пам’ятаю не можна було подавати вид, що я його знаю

Доброго дня!
мені сниться, що я їду з дачі в місто, і чому в об’їзд. Йдучи по дорозі, з’являється багато народу і перед нами шлагмаум, пропускають тільки тих, у кого є прописка в цьому районі, в цей момент думаю про своє мч, тому що він живе на іншому кінці міста, Я поговорила з чоловіком, який перевіряв паспорти, і над нами пролетіли літаки і скинули кілька бомб.

бачу їдемо на машині всією родиною в село до родичів і раптом чуються постріли а перед нашою машиною бомба з такою силою вибухнула ще б метр і ми б злетіли на повітря далі бачу що люди з автоматами за нами ганятися щоб убити нас маленького сина з моєю мамою в дорозі втрачаємо не знаючи мертві вони чи живі і в підсумку бачу що я з моєю маленькою донькою ховаємося в якому то занедбаним підвалі далі сон обривається я прокинулася в холодному поту перелякана як ніби це було не сон а все відбувалася наяву

Вітаю! Війна мені сниться вже не перший раз і постійно викликає у мене моторошний страх . Мені снилося, що я була у бабусі вийшла гуляти і побачила розламаний житловий будинок і людей на його балконі. Потім я йшла плакала, потім купила багато морозива, потім сиділа розмовляла з подругами і просила їх піти ближче до дому, щоб якщо що встигнути додому . Ми сидимо і починає літати літаки і сильний вітер, ми починаємо бігти через поле, нам заважає вітер, я викидаю мороженої і біжу далі. Вдаюся до під’їзду двері, хочу її відкрити, а вона закрита, я сильно злякалася, але тут я побачила біля під’їзду свою бабусю, яка чекала мене.

Наснилося, нібито почалася війна, і щоб сховатися, вночі все бігли до машини вантажний великий великий. І лягали один від одного&# 8230;

Я приїхала додому з іншого міста. Але потрібно було знову повернутися туди, звідки приїхала. І тут я дивлюся у вікно і бачу, як розриваються будинки, дерева падають, машини відносить вітром, люди гинуть. І я розумію, що це швидше за все не війна, а кінець світу-природне явище, а не штучне втручання.

призвали до армії, тому що почалася війна, обмундирування не дали, дали тільки 100 грам горілки перед боєм, я плакав як дівчинка. тому що було страшно

мені наснилося що я пришол на загальний збір і по рації передали що почалася війна мені начитав видно вибухи і летіли багато багато літаків бомбити.я спустився в какойто бункер а все радні осталость на верху

Якийсь місто&# 8230; я гуляю з дитиною і раптом бачу літак, що летить в небі, потім бачу як він щось випускає на землю, прямо на житлові будинки і відбувається дуже потужний вибух. Я кидаю коляску, беру доньку в руки і бігу що є сил найближчим будівля&# 8230; в цій будівлі військові і мій чоловік (він в житті не військовий)&# 8230; Таким чином я з донькою рятуюся від бомбардування і розумію що це війна&# 8230; Ось як то так) Що б це могло означати?

Все відбувалося в школі. Спочатку я сиділа в класі писала якусь роботу, потім почалася зміна і ми всі вийшли з класу. Стоїмо щось обговорюємо і тут до нас підбігає директор і кричить, що почалася війна. Всім віддав накази, що і як робити, а мені сказали збирати кулі і складати в коробочки. За всюди дим, все вибухає, чутні перестрілки. Зі стін вилітають бомби, а найголовніше, що наш хлопці стоять у формі ВВВ з дробовиками і нічого не роблять. Я одна бігаю збираю ці кулі. Ще зовсім незнайомі люди люди створюють метушню, копошаться, ридають, кричать. Було погане освітлення і вся ця картина була в сірих, темно-зелених відтінках. Потім хтось висипав кулі з коробочок, які я зібрала в сміття. І я намагалася їх там знайти, але все було марно. Я знаходила ноги олов’яних солдатиків, старовинні книги, зім’яту папір, все, крім куль! А коли я почала ридати і істерити я знайшла тільки половину, зібраних куль. Не пам’ятаю, як я опинилася в класі, але все закінчилося і приміщення було залито сонцем і ми все дописували свої роботи. Коли я написала роботу і збиралася її здати до мене підійшов учитель і все закреслив, сказавши, що все правильно і що я дуже дивна.
&# 8212;&# 8212;
Сподіваюся, що Ви мені допоможете розтлумачити мій досить дивний сон. 🙂

Доброго дня! Приснився сон що ми з пружною беремо участь в битві проти фашистів, йде запеклий бій ми їх вбиваємо а їх все більше! закінчуються боєприпаси і ми потрапляємо в полон. Нас відводять удвох в будинок де нас зустрічають фашисти і ставлять умови: боротися за них або смерть. Дають 1 година на роздуми. До кімнати входить фашист і російською говорить що він теж був раніше російським і перейшов на бік німців, я бачу що дружина починає погоджуватися. Я розумію що краще прийму смерть чим перейду на їхній бік і кажу що ми не згодні. німець сказав що ми помремо в муках і я прокинувся. Ось такий от сон. Підкажіть що до чого&# 8230; спасибі!

Мені наснилося, що моя сім’я Едіт в автобусі, раптово залишаємося тільки ми з мамою. Ми виходимо з автобуса і починаємо йти, але розуміємо, що навколо стріляють, намагаємося втекти, але нас заводять в якийсь будинок де намагаються загіпнотизувати, в результаті я одна вибираюся з того будинку

Мені наснилося нібито трапилася війна, у двір заїхала величезна машина і почали розбивати вікна, двері, стали кидати гранати, все хто були в дворі поза бігали в під’їзди і квартири.

Я і дідусь пішли втекли з дому і я ніби опинилася разом з ним зк багато років до цього будинку старі розвалюються т
Ми посил в такому будиночку старому там не було світла потім начилась стрільба з танків кидали бомби поруч і поподали додому нам стало страшно і ми начілі собиратся я знайшла свою сумку і вирішила вийти на вулицю там був день і все було яскраво-густо снами стілілосьбольшое зелене болото і в ньому все купалися і важив діти дорослі хто жив поруч і танки й інша апаратура начолі їхати і пощел дощ і я зайшла назад в будинок і начитав у незнокомой женьшіни розглядати її прикраси які лежали на столі з бісеру дуже красиві вона сказала бери що хочеш я сказала що мені не потрібно і попросила гумку і потім я підійшла до діда і сказала що нам пора йти адже вони ще повернуться

Я був на чолі загону, ми висадилися десь в горах, я був снайпером в руках у мене була СВД, але до цього я з загоном зачищали якийсь будівельний комплекс я стріляв з АКУ, але мені здавалося дивним те, що я був упевнений, що кулі летять прямо на ворога, але вони не летіли, як ніби ми стріляли холостими. Потім, вже в горах, моя СВД розвалювалася на ходу, то приціл відвалиться, то стовбур, то приклад, але при цьому вона все одно добре стріляла, пізніше ми знайшли село і щоб виїхати звідти ми викрали жигулі, я дещо як заліз в нього і у цього жигулі виявилося дуже маленьке по висоті лобове скло, через яке був жахливий огляд. Після цього я прокинувся

з початок ми колоною йшли по троя до барикада там нам видали автомати, в моїй колоні йшли двоє чорних високих чоловіків сильно покожі один на одного.Важливо командувач наказав стріляти по вражескм човнам і ми все відкрили вогонь, прекрасно пам’ятаю в мене була моторошна паніка всюди летіли кулі, а я сховався за човен щоб не підстелили і стріляв як міг

Почався шум гуркіт, летіли снаряди вибухали.я вискочив з будинку (приватний будинок в дереві батьків) а пол дома вже згоріло.дружина і дочка поїхали ховатися а я теж бігав ховався.але потім через час все пройшло.

Я бігла зі своїм маленьким сином, (йому зараз 18, але я його уві сні завжди бачу 3-4 років) хотіли кудись сховатися кругом стріляли, і раптом я впала болю не було, але я свої рани оглядала звідки то з верху.Рана одна на лівій нозі, а інша в спину я ще думала чи є шанс вижити

кілька разів мені снилася війна і в’язниця. в сні про виття ну я бачив перший раз військо. а другий раз я бачив як в присутності мене вбивають людину про сон.по мимо цього я теж був зі зброєю. ось з приводу сну про в’язницю. я толком не пам’ятаю але це була тюрма і я в ній був як заклбченний

Я йду по вулиці між дерев’яними будинками а з лівого боку люди грають у війну, над головою важать празднечние банти

Спочатку був сон, як у якійсь бабусі стояв стакан на терасі, який був перевернутий, але наповнений водою. Вона спілкувалася з якимось незнайомцем (при чому її я теж не знаю). Кожен раз, коли я підходив, стакан починав дзвеніти і, коли я його брав, припиняв. Перший раз я підійшов і перевернув його в нормальне положення. Вода не розплескати, до чого у неї був трохи бурий відтінок. Другий раз я просто підходив. Потім сон переключився що я в своєму населеному пункті вже. Стояла типова осіння погода &# 8212; похмуро, як ніби ось ось буде дощ. Раптом з’явилися військові літаки в небі. Не було бомбардування, але я відчував що йде війна.

Привіт, я зараз в Америці у своєї тітки і ось що мені наснилося: у нас був пікнік на задньому дворі і раптом я через паркан побачила танк і багато військових цей танк почав стріляти в сусідські будинки.Моя бабуся виглянула з паркану і їй потрапили кулею в ніс.Потім їй цю кулю витягла моя тітка і заклеїла ніс пластиром.Остання бомба потрапила в наш будинок і потім я прокинулася.

Я побачите здалеку як різнокольоровими вогнями розстрілюють сусіднє місто потім зателефонувала сестра і повідомила що це місто вже знесли виходячи на вулицю я побачимо як над нами стали літати самалет а на мій будинок їде величезна машина з ковшем і починає його трощити я вбігла в дім за дітьми і прокинулася від жаху

Приснилася війна і ми з людьми переїжджали в безпечне місце, ще там прісудствовала моя покійна мама і вона була поруч зі мною.

Вітаю. Мені наснилося, що я з безліччю інших людей перебуваю у себе на городі за хатою. Раптово з’являються солдати, і їх командир оголошує, що почалася війна. Ми дивимося вгору і бачимо, що в високо в небі літає наш російський прапор, очевидно його скинули з літака у знак патріотизму, із закликом боротися за Росію. Раптом в цей прапор починають стріляти, пробивають в ньому кілька дірок і він падає. Потім все зникає і я вже сиджу на землі одна. Навколо все сіре і похмуре. Немає жодної живої душі. Кругом тиша і порожнеча, немов все вимерли. Я розумію, що люди сховалися і, намагаючись їх знайти, починаю повільно повзти, ховаючись за кущами, якимись баками та іншими укриттями. Таким чином я обгинаю свій будинок і залажу в якусь прибудову поряд з ним. У цій прибудові є невеликий отвір для майбутнього вікна, тому я пригинають низько до землі, щоб з вулиці мене ніхто не побачив. Я сиджу так деякий час і раптом чую кроки зовсім поруч. У прибудову крізь отвір заглядає якась давня стара, одягнена в незліченну кількість лахміття, і питає голосно: &# 171; Дочка, а куди всі поділися то?&# 187; Я кажу їй бути тихіше і пояснюю, що почалася війна. Вона дуже дивується і не вірить мені, каже:&# 187; Дочка, так що ти мелеш то? яка війна? Війна закінчилася ще в 45-м, що ти таке кажеш?!&# 187; Мені вдається переконати її, що я говорю правду і я допомагаю їй забратися в прибудову. Незабаром ми чуємо якийсь шум, я трохи піднімається і бачу, що по порожній вулиці їде мотоцикл, на ньому сидять солдати з автоматами. Я відразу розумію, що це вороги. Вони проїжджають по вулиці вниз і повертаються назад. І зупиняються прямо біля мого будинку! Вони йдуть повз будівлі, вже проходять, але тут один з них повертається назад, заглядає всередину і бачить нас із старою. У нього зовнішність чи індуса, то чи араба. Він просовує автомат в отвір і стріляє спочатку в стару. Вбиває з першого пострілу. Потім цілиться в мене, стріляє, не потрапляє, ще раз стріляє, знову не влучає. Втретє стріляє і куля потрапляє мені трохи нижче ключиці. Мені боляче, але я відчуваю, що це не була її рана смертельна. Прикидаюся убитої, розкидаю руки і затихає. солдат йде. Я оглядаю рану. Куля потрапила неглибоко, я бачу її частина, що стирчить зі шкіри. Збираюся витягти її, незважаючи на біль, і раптом знову чую кроки. Приймаю колишню позу убитої і чую як солдати знову підходять до прибудові і один з них залазить усередину. Я крізь трохи прочинені повіки бачу, що це той же самий солдат, який в мене стріляв. Він повернувся перевірити, чи дійсно я померла. Він стоїть наді мною, оглядає рану, торкається до моїх закритих століть, намагаючись відчути, не сіпаються вони, але не перевіряє ні пульс, ні серцебиття. Потім він повільно приставляє автомат до моєї голови, збираючись завдати контрольний постріл, щоб уже напевно. Я відчуваю як стовбур автомата впирається мені в потилицю і розумію, що це кінець. За прибудовою солдати говорять чужою мовою, але я розумію їх. Вони говорять: &# 171; Війна щойно почалася, а ми вже двох прикінчили&# 187;. Потім вони звуть свого товариша, він відповідає їм і вже збирається натиснути на курок, як я раптово прокидаюся, вся в сльозах.

перебуваю я у подруги, збираємося вже йти на вокзал&# 8230; виходжу я на вулицю і бачу військову техніку і солдатів, які, побачивши мене, йдуть за мною&# 8230;.я відразу ж забігаю в двір, закриваю двері, але вона не закривається&# 8230; бігу в будинок і закриваю двері&# 8230;

вітання!) Мені 11 років мене завут Діана я ішла зі школи з подругами і біля паркану стояв військовий він був у масці але я як бу то бачила як він на мене дивився потім ми почали бігти він це побачив і началл що то даставать з сумки а там граната і я почала сільноь бігти граната впала мені прям під ноги і я прокинулася. Пож допоможіть сто це означає?

Будинок, в ньому багато людей, хто чим займається-ремонт, вішають штори.просто спілкуються.Входить жінка в темному одязі і говорить прийшла Тимошенко Юлія (Україна).Виходжу нікого не бачу. На наступний день сниться -наше поселення оточують танки, бойові машини.Вижену землю, але пострілів не чую.просто шок.Допоможіть розібратися

ми працювали на вулиці&# 8230; незнаю що ми робили, ніби як виставляли обладнання на черговий концерт&# 8230;.. і тут раптом оголошення по гучномовцях&# 8230;..все в укриття-летіли літаки над містом, багато літаків&# 8230; але не стріляли&# 8230; всім говорили сховатися в підвалах&# 8230; на землю висаджували развед машини на зразок БТР&# 8230; вони як сканували хто куди сховався, ніхто нікого не вбивав, не стріляв, просто вони ніби вивчали нашу територію&# 8230;..і ще моя улюблена дівчина з якою я живу-сказала що я такий поганий&# 8230; і я її втратив (але всюди була зі мною)&# 8230; настільки реалістично що я майже повірив і прокинувся в поту&# 8230; подивився що дівчина моя поруч і заспокоївся&# 8230;!до чого це все наснилося.

Мені наснилася війна Росія &# 8212; Німеччина. Ми будували бомбосховище, а потім на нас напали вражіскіе війська. Потім ми знайшли бункер, там ми взяли запаси і наш бункер атакували . Я зустріла свого тата і ми знайшли з ним квартиру, де на дверях був напис &# 171; Спеціально для біженців, хто хоче вижити&# 187;. Я і мій тато зайшли в цю квартиру, а потім приводили туди інших людей, які постраждали від війни і тих, хто хочуть врятуватися.

До мене прийшов батько випімші. Він був дуже сумний. У місті йшла підготовка до війни і мій батько приєднався до піхоті. А ми з мамою кричали і просили його залишитися. Але він тільки обернувся і пішов. Я підійшла до начальника штабу і просила залишити батька. Казала, що знаю, що ми виграємо цю війну, але тільки багато втратимо народу, що я не хочу втрачати батька. Але на цьому все закінчилося.

війна.обстріл моєї квартири.доводилося кудись бігти.страх.квартиру довелося залишити назавжди і кудись піти.чомусь довелося залишити близько (не в самій квартирі!) Квартири родича і прощатися з ним начебто назавжди.

мені снилося, що я зі своєю сім’єю ховалася від військових, які захопили наш будинок.після їх відходу залишилося багато зброї і патронів

що мій померлий дядько привітав мене з днем ​​народження сьогодні та обійняв.говорить ..доця, з днем ​​народження., і ушол.але день народження у мене не сьогодні

Вітаю,
наснилося що з неба летить снаряд, я намагаюся втекти і не виходить, і він падає поруч зі мною і вибухає і я все це бачу, а потім бачу що на папері виписані списки загиблих, і я в тому числі був там.

Я і моя сім’я були вдома, над містом літали літаки і чулося вибухи, я дуже боялася, що підірвуть нас.

на російських напали китайці раптово. Я в цей час перебувала в дитячому садку. Потім нас почали проводити в притулок, це було поруч з дет.садом. Кожному давали завдання. зловили якогось китайця. Дівчат змушували його вбити. Я скоріше пішла попросити забрати якийсь згорток у дет.сад, щоб не вбивати китайця. Ще коли, я просила, щоб мені дали цей згорток, я сказала якщо не дасте мене вб’ють&# 8230; і я прокинулася

Ну чесно кажучи не зовсім війна мені наснилася, а скоріше те, що мій хлопець пішов на війну, самої війни в моєму сновидіння не було, та я і взагалі не дуже то його і пам’ятаю. Але можу сказати, що ми ніби як ввечері гуляли, він мені сказав, що йде і завтра потрібно прийти його провести на вокзал, я вирішила не йти бо почала б ревіти, але коли там залишалося всього нічого до його від’їзду, я все ж передумала і побігла, але прибігла я невчасно, тільки і побачила його в вікні. Від туди куди він поїхав дзвонити не можна, і листів теж не можна писати тобто абсолютно неможливо ніяк зв’язатися з ним. Ну потім я бачу себе через рік, він не повернувся ще. Не знаю де я, в какой то формі бежевій, як тюремної, блукаю по якимось полурухнувшім балконах, я ніби як зійшла з розуму або що то таке, не знаю. Начебто з ним по телефону говорила. А потім бачу себе через 40 років, стару, яка сидить перед дзеркалом з перловим намистом, яке він мені, напевно, подарував. Ну, а потім я прокинулася.

снилося що жили з військовими в якомусь будиночку, шал війна, а ми там ховалися, потім на нас напали і ми ховалися від них в лісах.потім знайшли якусь машину і в ній їхали від ворогів, а ті буквально пресделовалі нас по п’ятах.в результаті вони нас зловили і виявилося що це не вороги, а НАШІ люди, просто вони повинні були нас вбити, щоб довести ворогам нібито вони на їхньому боці і на цьому сон закінчився.

Я перебувала на дачі зі мною були діти, але своїх я відчувала, що вони зі мною але не бачила, а поруч були ніби як племінник і племінниця, але на них не схожі. і ще свекруха. Все було як завжди, діти що то побачили і я підійшла в сад до дерев і почути не зрозумілий шум, намагаючись пройти через ноги дітей я побачила що з найближчого бугра біжать люди, тварини з’явилися вертольоти і кидають гранати на людей.

Привіт) Мені наснилося що починається війна, що навколо танки хочуть обстріляти наш автобус!Я з переляку лягла на підлогу, звідки то стало гаряче від вогню!Вообщем страшний сон ((((

я їхала з батьками за кермом і вирішила об’їхати згорілу на дорозі фуру.була зима і я зупинилася щоб зробити пару знімків на тлі гарної гілочки або куща в інеї-он був дуже красивий.я тут я помітила як в небі голосно полетів літак і з нього почали вилітати снаряди розриваються ближче до землі.ми в россирную неачалі ховатися.земля і бруд летіла в мене кололи осколки.ми сховалися в якомусь яру.коли все под’утіхло я підняла голову і побачила великий літак вогнемет який направив дуло в мою сторону.снаряди летіли в мене і в інших як тільки від нас доносився звук.потім я спробувала добігти і закрити машину але вона поїхала.потім я бігла вже ночьт без світла за машиною і ховалася від снарядів

Їхав з сім’єю на автобусі, через блокпост. Ми його минули і вийшли на зупинці, далі я бачу спалахи за будинками, вони дуже яскраві. Я всіх кличу в під’їзд незнайомого будинку. Ми там ховаємося, а потім опиняємося на лоджії (вона дуже довга, як ніби на кілька господарів) Я стукаю у вікно і нам відкривають двері, ми ховаємося у господині квартири. Але потім ми вже опиняємося в автобусі, всі всюди розбите і горить. Не дивлячись на те, що вечір (як мені здалося) сонце дуже сильно пекло. За нами весь час хтось гнався, але ми змогли виїхати і сон обірвався.

я забуваю сни швидко. Боюся помилитися але начебто снилася озброєна баталія і були поранені люди, і я прокинувся від обурення і невеликого страху. Деталі не пам’ятаю.

Бачила на проспекті танки які стріляли а потім поруч з собою військових в чорних касках і бронежелетах, на мою я від них пішла

Мені наснилася війна. Один чоловік стояв де гармата і стріляв з гармати, дуже багато людей гинуло, я з моїми рідними тікала, були танки . я, мама, і моя сестра ховалися від гармати,. в нас трохи б не потрапили, але ми вижили

Мені наснилася війна, чоловік стояв за гарматою та з неї у всіх стріляв, багато людей гинули, я з моєю мамою і з сестрою прятолісь, в нас трохи б не потрапило але ми вижили, було багато танків

Ми приїхали на блок пост.Всі хлопці загинули ті, що до нас воювали.І було чітко ясно, що ми теж загинемо.Мені хотілося поїхати але чомусь було ніяк не втекти від туди.У нашому загоні була моя найкраща шкільна подруга з дорослою донькою, хоча в цьому у неї два сини.З думкою що ви приїхали на смерть я прокинулася.Відчуття від сну було огидним.

війна з росією, але з ким воює росія не знаю, ми (кілька осіб) ховаємося в поїзді і на ньому ж їдемо від війни&# 8230; і море пам’ятаю що було, але я думаю що це може все снилося по причини того що про війну по телевізору говорять і на морі я була 2 дні тому&# 8230;&# 8230;

Мені приснився сон що я на війні, сама я військова, офіцер у запасі.
Ми взводом йшли до їдальні, як раптом, коли ми до неї добігли колоною, я помітила, що хлопців стало менше. Хтось сказав, що розстріляли їх або забрали в полон. Запитала за одного хлопця, з яким і не спілкуюся зовсім, Григоренка прізвище, сказали, що його вбили&# 8230;.
Далі я пам’ятаю з цього моменту&# 8230; Я йду додому, пам’ятаю, що не одна. Підходжу до свого дому, але не до свого під’їзду, а самому останньому, а під’їзд у мене перший. І бачимо ми що терористи виводять в колоні, один за одним мирних громадян з мого під’їзду. Я побачила, що біля нас стоїть чоловік з рацією і посміхається. Ми злякалися, подумали що він теж терорист і зараз доложет про нас. Але все обійшлося&# 8230;
Потім я якимось чином опинилася на якійсь вулиці, і бачила чоловіка який намагається покурити, але у нього немає півголови. Я почула уривки розмови, хлопець дивувався як це він ще живий. Був цей хлопець досить весел. Я сказала йому, що боюся, і запитала якась тут обстановка. Він мені відповів, що, вже звик, і зараз вже більш менш все уляглось.
На цьому все, потім я лише пам’ятаю, то це я вже додумала, що хочу сховатися в квартирі на кухні під м’яким куточком, але це було небезпечно і не було виходом із ситуації, що склалася&# 8230;

мені снився мій будинок.. мама і дочка маленька..як раптом в будинок потрапив снаряд і частина його зруйнував. я говорила уві сні як я боюся війни.

Я побачив вибух бомби в жилих кварталах стоячи біля вікна на високому поверсі і мене відкинуло вибуховою хвилею від вікна, але я не постраждав..

Прокинулася нібито в іншій країні (Україна), У воєнний час, війна. Втікати з країни на броньованому автобусі. Бігти по коридору до автобуса. Брати квіти в руки.

мені наснилося раптова ну как не странно всі жителі почали ховатися і половина повиходили, так ось я хоч і сховалася але бачила все що відбувалася і як наші стояли впевнено..Так ось коли все противники були поруч з нами мене пріспічело піти до наших, але я не стояла попереду а стала ззаду і почала ховатися за всіма.Наші почали обстріл але противники навіть і не починали стріляти, я вилізла першої і почала вбивати всіх хто стояв попереду! В кінці сну весь наш народ залишився живим, і сон тривав досить яскраво

Мені наснилося, що я опинилася в якомусь містечку (там був мій будинок і деякі знайомі мені місця), чому то була одягнена у військову форму, але у мене не було рушниці. Там я зустріла хлопця років 16-17, з яким збиралася битися, але потім я його зупинила і сказала, що б він втік, що він і зробив. При цьому я дала йому свої координати а незабаром втекла і я, коли побачила, що виходу точно немає. Я прибігла додому до мами, зустріла її, але незабаром виявилася в кімнаті невеликого будинку, де зустріла знайомих, при цьому я сховала військові штани в кімнаті, а все інше викинула по дорозі сюди

Мені наснилося що я на станції з мамою чекаю електричка а вона не Едіт і не їде потім починають поїзда дивно ходити потім приїхали чи то німці чи ще якісь військові і почали розстрелівать людей а ми з мамою стояли як вкопаний і нас побачив німець але він нас не вбив і я прокинулася

Я була в якійсь дивній квартирі з вікном у всю стіну. По-моєму було сумеречно за вікном, потім далеко я побачила дуже красивий салют, але&# 8230; потім зрозуміла, що це не салют і крикнула всім лягайте (хто був поруч-не знаю), нас накрило хвилею вибуху, було жарко, всі залишилися живі&# 8230; Я дивилася у вікно, було порожньо (відчуття потойбічного світу), були чутні вибухи дуже далеко, потім за вікном пішли люди з милицями, їх було мало, але були. Найголовніше мої почуття, я розуміла, що почалася війна, але не знала що робити, не знала як врятувати своїх близьких, почуття безвиході что-ли&# 8230; Коли прокинулася розревілася ридма і цілий день очі на мокрому місці. Сон приснився на початку липня, приблизно.

мені снилося як ніби весь світ прзднует якусь значиму військову дату, данина пам’яті військовим подіям. хор бабусь, багато людей по всюди сидять на пагорбах і всі такі урочисті. а потім яскраво крупним планом обличчя дідуся я його бачила вперше але у сні знала що начебто це мій дідусь і н мене поцілував і обійняв за батьківськи.

Вітаю! Сьогодні (05.08.2014 року) приснився сон про війну. Чи то Французи, то чи Німці напали на моє місто. Але починалося все так&# 8230; До мене приїхали родичі з сусіднього міста. Ми як завжди пішли гуляти на свіжому повітрі. Я стояв біля підніжжя гори, а в той час мої сестри збирали ягоди на горі. Як раптом з гори повільно йшов туман. Я кричав їм, що нам пора додому, але ніхто не озивався. Я вирішив піднятися туди, як раптом побачив 3-ох або 4-ох осіб. Вони були на конях і все в чорному. Я сховався в найближчі кущі. Начебто вони мене не помітили. Через пару хвилин знайшов сестер. Ми побігли додому до батьків. Я про все це розповів, на що вони відповіли, мовляв так, перехожі. На наступний ранок я вийшов на лоджію і побачив, що частина лоджії не було! Мама вже про це знала. Я придивився, в дали (100-300 м) і побачив, що на тій горі, на якій ми вчора були, стояло чи мінометна знаряддя, то чи &# 171; Цар гармата&# 187;.Як раптом прилітає снаряд в решту лоджії! Але він не розривається. Я дуже-дуже чітко бачив траєкторію снаряда. Як раптом за ним вилітає ще один снаряд! Я якимось дивом ухилився, вистрибнувши назад в квартиру, але відразу 2 снаряди розірвало! Потім я запропонував поїхати з міста, ми зібрали все, що могли і поїхали

Приснився сон, що почалася війна. У Москві. Що как-будто стріляли вже в Бутово, а ми живемо на півночі столиці. І я весь сон намагаюся дістатися додому, на трамваї, на попутках, метро не працює, щоб відвезти маму і дітей з Москви. В думках думаю куди ж їх відвезти, щоб було безпечно. Так до будинку і не дісталася, прокинулася.

Був яскравий сонячний день. Ми зі знайомими гуляли по площі. Раптом, десь далеко пролунав гуркіт. Потім ближче, ще ближче. Над нами пролетів військовий літак (дуже низько). Всі люди почали бігти в різні боки і ми побігли теж. Я запитала у свого знайомого &# 8212; Що це таке. він відповів &# 8212; війна!

я дочку рятував від української армії.вони напали на росію, але були одягнені у фашистській форму.потім підійшли наші і врятували нас.була кров.були вбиті.до чого це?

Я прокидаюся, а на вулиці хаос.була ніч.все бомблять.За всюди вибухають гранати.літають літаки.Я не розумію, що робити.Іспитвала страх смерті

здасті. наснилося що летять в небі літаки і все люди кажуть що будуть бомбити &# 8230; і будинок був теж зруйнований трохи все люди тікали

Наче я солдат радянських військ і перебуваю в Сталінграді і на нас йдуть фашисти, але я захищав місто з іншими людьми на нас падали бомби і чув їх звук і все

була ніч, я був у військовій формі, літали літаки і почали бомбити, і під час авіаудару отримав незначне поранення

Привіт, я з Луганська у мене була вже війна в місті жорстока ну до цієї війни мені снилися сни про війну як я біг на до мною літають винищувачі і стріляють після цих снів прийшла війна, зараз у нас тихо вже 2 тижні і мені знову почали сниться сни тільки вони дуже жорстокі стали багато крові бачив багато трупів бачив як летять снаряди і татові моєму снився сон про війну через 2 дні після мене. До чого це скажіть ??

БУЛА ВІЙНА МЕНЕ З СЕСТРОЮ везли на ШКІЛЬНОМУ АВТОБУСІ ПОТІМ МИ МАЛИ пересісти в інший МАШИНИ АЛЕ НЕ ВСТИГЛИ добігти МАШИНА поїхав і МИ ЗАЙШЛИ В ЯКУСЬ МЕЧЕТЬ там молив ЛЮДИНА

Я зі своїми батьками поїхала України за фруктами, але раптом небо затулили хмари і злетіла ракета. Пролунав оглушливий вибух і були чутні крики людей. Ми поїхали далі заїхали на ринок і купили фруктів. Потім знову був вибух і я не змогла знайти свою маму. На цьому сон обарвался

стояли в місті на високому місці якомусь, пізніше ми спустилися і я побачила внизу танк. Я була з друзями. сховалася біля підвалу і побачила що летять 5 ракет в різні боки, ми з друзями злякалися і побігли в бік будинку.У місті крім нас нікого не було, було туманно.

Мені снилося що я вдома, чоловік пішов на роботу з ранку, я поклала нашу дочку спати (вона до речі за віком була молодша, чим зараз, грудної вік) і начебто теж лягла спати поруч, але тут мене охопила тривога, я виглянула у вікно там все було не так як у нас в житті, але в кінці вулиці стояв такий же будинок, як у нас, в якому квартира мого батька. Я побачила в небі вертоліт і ніби як бомбу він скинув, почула крик: &# 171; Аллаху акбар&# 187; і летіла вона в район будинку, де квартира батька. Я швидко накинула на себе халат, одягла тапки, дитини в трусиках загорнула в ковдру, взяла стільниковий, закрила двері на ключ і вибігла з дочкою на руках на вулицю.
Я знала, що це відбувається в нашому районі тільки, т.до. ці будинки де живуть військові (наш і батька) і думала, що таким чином вирішили почати війну з нами. Все небо почервоніло, всюди літали бомби я бігала ще з одним чоловіком, то туди, то сюди, намагаючись сховатися від осколків з донькою на руках, зателефонувала чоловікові, сказала, щоб з роботи не їхав додому т.до. тут таке. Раптом нарешті серед попелу і хмар стали проглядатися тіні наших літаків, вони були як порятунок, знищувати ворожі літаки м коли знищили останній, небо стало блакитним, і наші воїни швидко поїхали, ми вже з кількома сім’ями їх дітися з нашого двору стали спускатися з гірки на кіт виявилися і пішли по домівках, я боялася, що це все почнеться знову, на слід ранок, все те ж саме, тільки з ранку небо вже було не червоне, а блакитне і я зайшла з донькою в трамвай щоб виїхати, я бачила як наші збивають з неба ворожі машини і вони падають і один вертоліт летів на наш трамвай, вертушка впала поруч, а тінь від вертольота накрила нас і я злякалася хотіла втекти через двері трамвая з іншими, але прокинулася

Вітаю! Снився сон з четверга на п’ятницю. Наснилося, що почалася війна і я зі своїми близькими поїхали шукати укриття. Ми знайшли в лісі будиночок і там зупинилися. Бачили, вибухи бомб, чули танки їздили, але не бачили. Потім ми знову бігли. Зрештою все закінчилося. Всі наші діти і рідні залишилися живі.

Мені наснилася війна, то що почався голод, всіх почали розстрілювали. Сон був на стільки реалістичний що коли я прокидалася, я не могла зрозуміти що це сон. В цей час погода на вулиці була похмурою (реальне життя), йшов дощ, може бути саме тому я не могла зрозуміти що це сон. Я думаю мені приснився цей сон через даній ситуації пов’язаної з Україною, мені б дуже не хотілося, що цей сон виявився реальністю&# 8230;

я образилася на хлопця і пішла, він за мною, тут я бачу, людей у ​​формі, це були українські війська, хлопець мене наздоганяє і ми біжимо від них, вони починають стріляти і ми всіляко весь сон намагаємося врятуватися

війна снилася, йшли з друзями мовляв в траём в знайомих місцях мені, раптом військова техніка здалася не подалеку а з іншого боку ворог почав атаку по нашим і по нам.я взяв гвинтівку і вбив кілька людей в загальному стрілянина закінчилася і зібрали трупи я на них подивився і прокинувся в страху і холоді аж заїкався!до чого таке?

початок сну я не пам’ятаю, пам’ятаю що виявився на війні (Донбас) бив сепоратістов. Зі мною були якісь люди, я так зрозумів це були мої друзі, але я їх ніколи не бачив раніше. Нас було 4, ми оборанялісь і все це дія відбувалася в зруйнованому місті. після атаки сепаратор я вбив першого, він виявився звичайним жителем цього міста але з автоматом, потім другого точним пострілом в метрах 50. Потім при мені снайпер убив мого друга, після чого ми начілі його відстежувати. Снайпера знайшов я через беноколь ним виявилася красива дівчина. Ми придумали план як відвернути її і вбили її. Потім все дуже смутно, ми перемогли, і опинилися на іншій війні в Криму але вже там нас кинуло наше керівництво після чого я нічого не пам’ятаю.)

Привіт) мені приснилося, я з друзями пішли в садок дитячий і там з учителем ми писали контрольну з математики, далі нам розповіли що ми будемо сидіти 6 годин, потім ми почули як на нас рухаються війни з лісу.. і знаєте я живу в селі і уві сні був все те ж саме) далі я сказала вчителю що мгу всіх првесті непомітною доріг близько котельні (у нас в селі недалеко від садка є ктельня.. я провела і ми бігли.. потім я побігла додому, і там на ганку був чоловік.. я сховалася під крилечную сходи.. і потім він мене побачив і пішов.. я побігла в будинок&# 8230; і пішла на кухню&# 8230; всі сиділи на кухні і я їм розповіла все те чт було в садку і про 6 годин сказала батьки сказали що я молодець що всіх майже привела) ось..

Сьогодні приснився сон, як мого хлопця забрали на війну, а коли прийшов час його зустрічати, в строю солдатів я його не спостерігала&# 8230; запитавши у солдатів, був такий хлопець у них, мені сказали що немає, навіть з прізвищем такий подібних людей не було .

мені не давно наснився сон.
виходжу я на балкон, летить літак і випускає бомби, ці бомби вибухають і починаємо все задихатися.Я дала мамі пов’язку і ми пішли в укриття.і повторювалося все кілька разів.Мама моя сильно плакала уві сні, а я їй говорила &# 171; потерпи мама, анітрохи залишилося&# 187;
я страшенно боюся, я плачу постійно, я кожен день встаю і думаю хоч би сьогодні не було війни&# 8230;.я страшенно переживаю,&# 8230;.

ми йдемо по вулиці і біля мене вибухає сноряд і я підлітав в верх пото вибухає інший сноряд я ухилятися і осколки летіли в різні боки потім я прийшла на іншу вулицю і я окозалось в купалніке поруч з моїм будинком були мої подруги і вони попростлі повісити повітряного змія але я откозалось потім я заходжу в ворота і відразу настала осінь і я в камуфляжі ми йдемо і зайшли в бункер і нас попросили знайти залізну черепашку на цьому сон обривається

Я в Єгипті там якісь дороги парк клоун почалися вибухи літаки там була мама і тато але тато потім поїхав і ще був один відомий актор коли почалися вибухи всі побігли я стрибнула в річку перепливла мама кудись поділася я сховалася в окоп виглянула на дорогу там їхала зелена машина

погода похмура, захопили всіх в полон, я не став чекати поки мене теж захоплять, і сказав рідним що я так не буду жити в полоні, зібрався і втік, зустрів багато знайомих з якими я і продовжив йти від незрозумілих загарбників до кінця сну ми досягли і кордон і перейшли її на цьому сон закінчився всі раділи!

наснилося, вірніше не приснилося, я закрив очі на 5 хвилин, і мені пішло-я бачу солдар. потім починають стріляти. я бачу як летить багато куль. я відчуваю як вони потрапляють в мене, в голову, і я просто відчуваю як я вмираю. біль відчуваю як куля проходить через мене, і я опиняюся в ямі, але я спеціально туди стрибнув, лежу нерухомо. Намені підійшов хтось подивився. я обличчям в низ лежав, потім хтось інший подивився і кинув пару дубків і мені було боляче так як вони потрапили поголів’я, але я був живий, і прокинувся.

Вітаю!мені наснилося що почалася війна, кругом стріляли, і підривали будинки, але ми не постраждали, просто переживали почуття страху.
спасибі

наснилося, що де я живу, на своєму районі, стали бомбардування, летіли ракети, і я став від них тікати, і шукати притулок від бом, тікаючи оглядався назад, що б бомба не потрапила в мене, але жодна бомба не потрапила в мене , так як я встиг забігти в під’їзд іншого будинку, і після прокинувся.

була війна ми все воівалі потім нас перібросілі на лотку і ми з цією човні по горі все падали розбивалися а я забролась обнела чоловіка і сказала що ми перемогли!!

Наснилося, що я з дружиною поїхали на роботу (далеко) на автобусі, хоча в реальному житті завжди літаємо літаками до постійного місця роботи. Уві сні приїхали на автобусі в місто Грозний (приблизно в обід), відразу ж побачили воронки від розірвалися снарядів, а до вечора почалося бомбардування.
Ще одна деталь, я відійшов від дружини і потім залишився поневірятися по незнайомому місту один (варто зауважити що все було барвисто в вечірніх вогнях і загравах від розриваються бомб), потім я зловив машину і сказав щоб водій (жінка) везла мене туди ДСО збираються всі біженці.
Потім я прокинувся. Що такий сон може означати?

Мені наснилося що прийшла 3 світова і як США напала на Росію ви не повірите ани почали вже бомбити її і потім я вже розумію що я встаю під сирену війни і потім я після цього думаю що я був правд і після жтого дня я бачу його вже 3 день як я передеваться в форму і йду на війну а я маму просто люблю і не хотів би ити туди це фізична боязнь або що:? я після цього і прокидаюся

Приснився спочатку мій будинок, потім бачив як літали винищувачі над будинком (дуже низько), відразу прозвучала сирена, після сирени стали літати Американські винищувачі. Я вибіг на вулицю, а біля мене вибухнула міна (зі мною нічого не сталося, нібито я привид), після цього побачив на весь екран карту Росії. Буду вдячний, якщо розтлумачите мій сон.

Мені наснилася війна, в якій я беруть участь. Війна була Середньовічної в Росії між Росією і якимись набезчікамі, я в цьому сні грав скоріше другорядну роль, але впевнений тільки я б міг вплинути на кінець війни, так як тільки у мене було сучасне озброєння (чомусь), але на жаль я прокинувся і не знаю чим сон закінчився, і що мені про це думати. Я людина не дуже забобонний, але сни мені сняться рідко і збуваються 50 на 50 .

Наснилося, що мій хлопець Гітлер. Уві сні я цього не розуміла, тільки коли прокинулася зрозуміла що це був він, а не Гітлер. Усюди німці, наших немає. І як на зло у мене закінчилися патрони. потім прокинулася. Лягла знову спати, і знову цей сон бачу.

Наснилося, що я стояла, розмовляла з подругами і над нами з жахливим шумом і дуже низько пролетів літак. Ми подивилися і далі говорили, потім я подивилася услід літаку і побачила, що він падає і недалеко від нас розбивається, і кілька будівель поруч вибухають разом з ним. Потім ми почули постріли, ми злякалися і почали тікати до мене додому (було недалеко бігти), але я побачила, що дві мої подруги відстали, а стріляли вже зовсім близько. Але я бігла вперед, потім ми забігли до якоїсь жінки додому, щоб там убезпечити себе, і тут абсолютно спокійно, під звук пострілів увійшли в будинок подруги, які відстали.

йде війна, не зрозуміло з ким, бачу втручання наших хлопців, професійно розбивають ворога. Картинка йде, бачу свого брата в двох особах &# 8212; веселий сильний, і пониклий, слабкий. Начебто дві людини, один зломлений, інший життєрадісний. Картинка йде, їдемо в трамваї, прямо, бачу людину на рейках, чоловік, живий, але потерпілий від іншого трамвая, проїжджаємо повз, багато людей, лізуть прямо на рейки, повільно їх проїжджаємо, витісняючи. Кінцевий шлях не ясний. Картіка йде. Йдемо з чоловіком прямо, проедолеваю якісь перешкоди на дорозі. Весь час доводиться щось перелазити. І ось чергова перешкода, чоловік мене гальмує, оглядаюся, виявляється кінцевий шлях літак, ми сидимо в літаку, поруч ще дитина. Я заспокоююся. картинка йде. Якась кімната, знаю рапространілся вірус, загроза за великий прозорою, скляною стіною, входить чоловік я відправляю його за цю стіну закриваю двері, мій друг поруч, кажу треба йти, він зараз стане зомбі, починаємо збиратися один йде, я йду за ним , ззаду бачу зомбі, хапає мене, але тут сім’я з малий дітьми, намагаюся їх захистити, але розумію що не встигла, відчай, прокидаюся. Це все за одну ніч. Допоможіть розшифрувати.

Уже вдруге сниться сон про війну!Сьогодні приснилося, як я і ще хтось не пам’ятаю хто стоїмо з зруйнованого нашого будинку, а навколо окопи і все зруйновано, і ми ховаємося.А перший сон снився пару днів назад, про те, що оголосили війну і танки у нас і все вибухає!

Час доби непонятное- ні то ранній ранок, ні то пізній вечір. На вулиці сутінки і густий туман від вибухають неподалік від мене снарядів. Я сиджу в окопі і закриваючи вуха руками від свисту снарядів кричу від страху. Залишилася жива і неушкоджена. залишився переляк. У цей момент поруч зі мною рідних і близьких не було, взагалі нікого

Мені наснилося з Понеділка на вівторок, що почалася війна.Ми сиділи в якомусь замку і по нас почали бомбити&# 8230; потім я зі своїм собакою не знала де сховатися&# 8230;.

снилася війна, яка зараз йде (в реальності, але від мене далеко).я бачу як в місто входять танки, а там моя дочка.мені її треба врятувати, я починаю кидатися і бачу одного (Він воює на війні зараз, але він поки вдома в реальності), і падаю йому на груди з істерикою, що-б врятував мою дочку.

Я прийшла з одним в кафе і там виявилася моя давня близька подруга, зав’язалася розмова і потім ми опиняємося на вулиці, на височини з прекрасним видом на море і тут налітають з неба літаки і починають бомбити, паніка, люди біжать. Я прокидаюся.

Привіт, мені приснилося що я мій маленький дитина і мама гуляємо по ринку, багато народу, і раптом нас починають обстрілювати з величезних машин, нікого не випускають, а якщо хто тт вибіг &# 8212; тут же вбивають. Ми втрьох вибігли і лягли на землю, я накрила собою дитину і прокинулася.

Я вийшла з дому і побачила, як у дворі мого будинку почалася війна. Багато танків, стрілянина, зброя. Противники були схожі на арабів. Я виявилася десь в укритті, в притулок. І спостерігала за всім цим ніби з-під землі. Потім цей потік противників став йти ніби крізь мене, обходячи мене стороною. Але мене ніхто не чіпав. Мене здолав жах: невже війна дійшла і до нашого міста теж. Що тепер буде?! Був жах від безвиході. І тут я стала фотографувати все, що відбувається, щоб відправити фотографію свого хлопця&# 8230;)))

я йшла по місту, і раптом побачила, що всі люди тікають, панікують, і летять ракети, поруч зі мною лежали ракети, я тікала, але всюди були загарбники, я не могла зрушити з місця, уві сні був мій молодий чоловік, він кричав , що нічого не боїться, сміявся, ми тікали разом з ним.Але потім я сховалася, а він був не в укритті і кричав загарбникам неприємні речі, і в нас кинули снаряд

Мені наснилося, що я в складі невеликого загону утримую якусь важливу дорогу. з боків від цієї дороги знаходилися якісь напівзруйновані зміцнення, де ми і сховалися. ми відбили дві атаки, після чого настав довгий затишшя, і я зважилася відправитися за водою, так як у нас її майже не залишилося. на зворотному шляху мене помітили, причому через мою власну дурість: задумавшись про щось, я вийшла на відкрите місце, а там якраз виявилися ворожі солдати. але мені вдалося піти і знову дістатися до своїх. потім була третя атака, після якої нас залишилося всього три людини: я, молодий чоловік і дівчина, майже дівчинка. вони мені дуже добре запам’яталися. так як утримувати дорогу ми більше не могли вирішили відступати, що цілком успішно виконали. на цьому сон обривається.

Живу я в селі і мені приснилося, що на нас знову фашисти напали, все як у чорно білому кіно було.Причому все шукали мене, у мене був якийсь важливий документ.Також в цьому сні я побачив свого покійного друга, він помер кілька років тому, і кликав до себе додому в гості.

Сон поле починають мене обстрілювати але я тікаю і залишаюся жива але в ранах без крові а просто дірки в тілі і вм’ятини потім прийшли захисники і по цьому полю ходжу без остраху.

погода була тепла і тут я почув Серену, потім подивився в далечінь, і побачив що там військової техніки пріблежаеться .

відчуття війни. Що ось ось в наше селище прийде армія або інші небезпечні люди і почнуться бойові дії. Мені хотілося максимально захистити рідних. Особливо переживала за папу і інших чоловіків нашої сім’ї. Весь час шукала вихід. як сховатися. Але не могла придумати. І тривога не покидала серце.
Зараз в сім’ї у нас все в порядку. Єдине що мене хвилює це ангіна, яка мучить мене вже тиждень.

Вітаю! мені наснилося поле битви і зброю, яке безперервно стріляло. І я ховалася від куль, всюди були солдати. А потім один керівник загону мене врятував і взяв ніжно за руку, і до нас підійшов ще один хлопець симпатичний, і тільки подивився на мене, і я прокинулася. Скажіть, що означає цей сон, будь ласка.

йшла війна люди один в одного стріляли, на руках я несла 3-5 місячного дитини здається це був хлопчик очі блакитні, на поле бою ми перебували довго, потім ми з ним зайшли в будівлю він обкакался я його почала підмивати, коли під мила він закривав очі і почав синіти, він умераю, умераю у мене на руках, я кликала на допомогу, ні хто неотзивался, хоча всі були поруч, коли дитина померла, я тут же і прокинулася від страху!

Пам’ятаю лише емоційне переживання за рідних і близьких, як вони що з ними, війна ж початися повинна!колосальний переживання!А сон кольоровий, гарний, вибухів і бомбардування не було.

Вітаю! Наснилося сьогодні начебто все небо в. фашистських літаках. летять бомбити. Я сама бігу з якими то людьми пам’ятаю хлопця доставила додому а він взяв і перейшов на бік німців. коротше зрадив. Потім кудись бігла. .

Мені наснилися жінки бойовики їх було багато вони нападали на людей, стріляли, я з ким то села в машину у тікала від туди, потім вони нас наздогнали, там були ще німці, один почав допомагати мені мити посуд, потім я розумію що вони вбили мою дочка, ось те що пам’ятаю

Наснилося ніби я їхала з рідного міста в інший і при під’їзді до міста побачила, що почалася війна, літаки стріляли на місто і кричали люди. Тому я відразу ж поїхала назад до себе, до батьків. Там уже обстановка військова, не така яку я покидала. Я писала листи своїм подругам з міста в який я їхала, з вибаченнями і надією на те, що ще побачимося. Запам’ятала ще такий момент: моя мама, коли я приїхала, не сильно звернула на це увагу. Всю себе вона присвятила невістці, дружині мого брата.

Мені наснилося ніби я перебуваю десь в лісі на кордоні Росії з Абхазією, хоча там я жодного разу не був. Поруч був батько, брат, і я. Ми були зі зброєю. З нами більше не було нікого. і ми просувалися вперед як розвідники. Але я точно знав, що почалася раптова війна. Переважав уві сні в основному яскраво зелений колір дерев. Поруч текла маленька річка. Потім цей сон обриває різко сон, де я перебуваю у себе на квартирі і мені пише мій найкращий друг наскільки я поганий і все таке і типу дружбу нашої кінець. Може це йому наговорили його уряд, як мені здалося він живе за кордоном в Грузії. Потім мені пише дівчина моєї мрії у якої є свій хлопець, а я її люблю вже 4 роки а зізнатися ніяк не можу. Вона мені прислала, то що я їй набрид. і надіслала її голі фото. І все!

Мені наснилася війна і все бомблять і на мене летять осколки, але я читаю Отче наш не припиняючи і вони не потрапляють в мене!А чоловік просто зі мною йде поруч!І я прокинулася!Але сон був дуже страшний!

Було тривожно на душі. сім’я спала. Я почув сирену і побачив в небі летять літаки, які скидали десант. На годиннику було 3 годині ранку. Вулицею пересувалися збройні люди стріляють по вікнах. Перелякані сусіди та інші жителі міста бігли по вулиці. Рятувався хто як може. Загальна паніка.

Снилася війна, всі готувалися зустріти ворога, збирали речі, були готові стріляти або тікати, такий страх і жах, кілька разів прокидалася, коли засипала сон тривав&# 8230;.

Вийшли на станції з поїзда і потрапили на війну. навколо їздили танки і йшла стрілянина. потім стали тікати, ховатися в будинках стукати в квартири, але не хто не відкривав. потім опинилися в якомусь то залі і залишилися там.

Вітаю. Сьогодні вночі мені приснилося, що оголосили про війну. На вулиці було холодно, небо сіре, але день світлий. Таке відчуття, що всі поховалися ні кого немає на вулицях. Вся вулиця була мокрою, в грязі, але дуже чистою. Наче дощ злегка по капав на утрамбовану глину. Ось і хотілося б дізнатися, що віщує даний сон. Стало вже дуже ітересно&# 8230;

Уві сні: спочатку до нас в гості приходу мамина подруга яка ось уже майже 10 років тому як померла, потім уві сні я опинився в центрі міста і побачив що летить вертоліт, диктор по центральному міському радіо оголосив що &# 171; Летить самлет переносязщій боголовкі, а за ним ракета масою в 100 Мегатон, І тут я подумав хоч би не впала. А уві сні бачу що літак летить далі і ракета починає падати в сторону річки, як би зверху я побачив затоку куди вона ппдплп а потім як взрвиной хвилею Замле буквально злітала вгору, опинившись внезанодома, я побачив рдних живим але нам треба було збираючи, я бігав по дому як угарелий в паніці збирати сещі і в бомбосховищі йти але мама сказала що зараз не треба поспішати ось вранці і підемо, що б як раз встигнути дістатися до бомбойбежіщу до другого удару. дуже страшний з ітрашний сон, все билонвероятно реалістично.

Вітаю! Починається все з того, що я з тіткою і своїм двоюрідним братом знаходимося в Криму, нас там зустрічає її колишній чоловік і супроводжує до пляжу Чорного моря. Що дивно, що жодна людина на шляху не зустрівся. Після він йде і я, тітка, брат залишаємося одні на березі моря. Вода в морі чорна, але прозора, тепла. Ми з братом плаваємо, а тітка загоряє. Далі ми з братом вилазимо на великий камінь форми півострова Криму, навколо каменя та ж вода..і камінь розкреслений на якісь регіони. І я показую братові регіон, де живе його батько. Після ми йдемо лазити по скелях і там знаходимо покинуті будинки в тих же скелях і там так багато дверей і мені цікаво дізнатися, що за ними і що мене радує, що всі двері відкриті, але є сліди злому. Зайти і подивитися що за дверима ми не встигаємо, адже з берега чуються дикі крики, проклёни, плач. Ми повертаємося і спостерігаємо велику різанину, багато крові, передсмертні муки сильно поранених чоловіків. Але нас з братом ніхто не чіпає і один з тих, хто влаштував різанину (здоровий такий чоловік) говорить мені, що вони вирізали всіх росіян у Криму та скоро підуть на Росію і що не залишиться нікого в живих, що ця країна припинить існувати.
На початку все було так добре, особливо вразила природа Криму, там було навіть красивіше уві сні, чим я бачила наяву. А в кінці весь берег Чорного моря був в крові російських&# 8230;
Що це означає?

Війна пов’язана з Україною. Спочатку я і багато інших під виглядом біженців кудись постійно переміщаємося, начебто як намагаємося піти з місця бойових дій, потім я пам’ятаю що якісь люди пропонують свою допомогу всім і мені в тому числі, чому то мені пропонували поголитися, але це виглядало як пропозиція допомоги, я відмовився, далі я чомусь пішов голитися сам і чому то одноразовим станком, і голив я їм голову на голо, але не встиг добро повністю, там на проти мене в цьому ж якомусь помещееніі схожому на якийсь склад їздила якась техніка , схожа на танк тільки маленька, езділаона там поки я голився, потім вистрілила напалмом і мпромахнулась, і після цього вона вистрілила ще кілька разів, я намагався сховатися за машинами, ну а після не знаю звідки, але ВОСН як то все само з’являється, як і ті машини за катор я ховався, у мене за спиною був рпг, я вистрілив і підірвав цю техніку. Потім нас, спочатку мене і мою бабусю евокуіровалі на якийсь залізниці, ми сиділи а в доль всього шляху, які то люди, начебто як союзники давали нам їжу і ми всі її збирали, потім з’явився мій маленький брат 6ти років, він був наляканий, ну і в завершенні сну українські військові забирають брата, я намагаюся допомогти йому, але мене держут якісь люди, чи то союзники, в загальному не зовсім пам’ятаю, і ця картинка прокручується кілька разів з різними варіантами подій, але ніде справа не доходить далше того що янапісал раніше, т.е. брата забирають я намагаюся вирватися і допомогти, потім сновабрата забирають, я пристебнутий наручниками до труби намагаюся відірвати собі руку що б вирватися, ну і т.д. і таке відчуття весь цей час дуже тривожне на душі було, як ніби все на самому делепроісходіт.

я перебуваю в положенні вагітна, мені наснилося війна між Росією і Казахстаном і ми в цій війні перемогли, але у мене було раннє в шию але чому мені і боляче не було, уві сні я так само була вагітною, в кінці по оканчании війни я втекла додому а перебували ми коли це все відбувалося в шкільному завденіе

звістка про війну і складання списків, хто піде на війну. Я записуюсь в список. А подруга каже, що у мене дитина і мене б все одно не взяли.

Приснився зруйнований від ракет мій будинок, я ховаюся в погребі, ракети з невеликими відрізками часу вибухають навколо мене. Ракети нагадують нинішню бойову систему Град

Доброго дня. Мені припали німці на танках, як вони підібралися до нашого дому і почали обстріл з танків і автоматів, через наш будинок бомба потрапила в сусідній і саме чомусь на перший поверх, залетіла у вікно однієї з квартир, там бачила жінку, вона була жива , більше нікого не було.

Добрий день, Тетяна. мені приснився сон, що я і моя сестра були на війні, але війна була в Луганську (мой родной город), спочатку це здавалося всім жартом, але коли почули звук стрільб, всі побігли, я побігла з подругою по лісі, там були такі гарні дерева (червоні, жовті) це була осінь і ми дивилися і співали, потім ми прийшли в притулок і я зустріла там свою сестру, я думала все, порятунок, але раптом ми побачили танки і німців вони схопили мою сестру я вдарила одного пляшкою і вона втекла, але куди не знаю, я вибігла швидше за всіх і йшла куди очі дивляться, потім зателефонувала сестрі і запитала де вона, вона сказала що йде додому. скажіть що це. може означати ?

військові дії, яостался живий і як-би отримав якесь повагу. авторитет, був в тилу противника але мене ніхто не чіпав хоча і дізнавалися.

приснилася війна.Я їхала в автобусі в Америку, але чомусь зупинилися на якійсь базі.Забрали двох осіб (вони були на війні за ним було видно) і автобус розвернувся назад до Росії.Ми десь знову зупинилися. Я дивлюся, у мене чомусь виявилася стрічка патронів і я їх перебираю, як чотки.І я прокинулася.

постріли ракет, ракети падали біля будинку мого хлопця, я та перебувала зі своєю сім’єю. Ракети будинок в якому ми були не зачепила, але впала поруч

Я кудись їхала і перебувала на ж / д вокзалі. була ніч. Я була одягнена по-літньому. Почалося бомбардування і бачила, як снаряди палаючі летіли по нічному небу над головами людей. Я втекла в якийсь парк, а там було 3-4 рижих собаки (дворняжки). Я боялася, що вони на мене нападуть і тому відмахувалася сумочкою. Одну з них била по морді.

Вітаю! Сьогодні під ранок приснився сон від якого прокинулася в холодному поту&# 8230; Мені останнім часом сняться віщі сни&# 8230; Боюся щоб цей собою нічого серйозного не уявляв..так як наснилася війна&# 8230; Спочатку ми з друзями виявилися серед поля (місцевість схожа на мою батьківщину, село в якому я народилася), починався невеликий дощ, піднімався вітер, як підняла голову вгору &# 8212; побачила чорні-чорні хмари, блискавку, гілки з дерев злітали від такого пориву вітру&# 8230; ми нахилилися, лягли на землю, на хвилинки все припинилося і я зірвалася і побігла, бігла так швидко, що до наступного пориву зливи я була вже в приміщенні (будинку де я народилася), різко люди почали бігти кудись, паніка, крики, сльози&# 8230; друзі десь пропали (опинилася поруч тільки подруга моя (кума), ми почали бігти, ховатися в покинуті будинки, але в будинках чомусь було багато води (затоплення), було багато покинутих машин, в одній з них ми знайшли гаманець з грошима і взяли його (не знаю і не пам’ятаю навіщо). Ми бігли і зайшли в якесь велике приміщення і бачимо з двох сторін танки, людей уже поруч не було., були військові, але ми не знали наші чи вороги&# 8230; ми намагалися сховатися, але потім чомусь побігли до одним з них (це виявилися наші солдати) все зайшли в це приміщення (як величезний склад) і бачимо через вікно що йдуть війська ворога, подруга чомусь вийшла, вони її побачили і почали стріляти, багато військових (наші) згорали від куль, я розуміла що вони стріляють навряд і скоро буду я наступна, кулі пролітають поруч і обпалюють мою шкіру, я намагаюся втекти і прокидаюся&# 8230; У нашій країні ті легкий час, я дуже боюся щоб цей сон не була передвісником біди якоїсь&# 8230; допоможіть розібратися в моєму сні. спасибі!

Я йшов з дівчиною по ринку. І тут далеко я побачив потужний вибух. і почалося бомбардування. ми почали бігти в сторону мого будинку. по шляху в нас стріляв якийсь мужик.він кричав нам, що якщо ми хочемо жити то треба бігти додому швидше.до будинку ми так і ті добігли.я прокинувся.всі.
[email&# 160; protected]

Ми з друзями сиділи в під’їзді і тут заходять дві жінки, у них було багато пакетів з продуктами, ну ми подумали хіба мало може свято якесь. Вийшли далі на вулицю, а там все похмуре похмуре підійшли до оголошення і там було написано що через 2 дні на нас нападуть. Потім ми пішли, в школу, звичайно не розумію навіщо. Вчителі кажуть нас &# 171; добре якщо ми проживемо довге життя і виживемо, а зараз не сумуйте, повеселитесь останні дні&# 187;. Увечері ми знову сиділи в під’їзді, хлопчики вийшли на вулицю, а там як би підготовка була, на кшталт гри &# 171; пінбол&# 187; . А далі сон розмитий, на кшталт пішла додому розповідати про це все мамі, купували продукти і найголовніше шукали місце де сховатися, у нас в місті було лише 2 бункера. ось.

Вітаю!Наснилася що на небі пролетів верталет дуже близько, потім хтось крикнув що це починається війна!різко піднялася заметіль, всі дерева ламаються, нам кричать біжіть швидше, а то понесе вас, на нас наступає, і ми зі сльозами на очах біжимо додому і добігли

Я і ще хтось не пам’ятаю хто саме був біжимо по полю і з неба падають бомби і вибухають ми намагаємося спрятвться від них

Наснилося, що я приїхала додому в гості (місто біля моря знаходиться). Гуляю з Улюбленим людиною біля моря і виду підводні човни, які наближаються до берега. І тут я розумію, що це війна. Біжу додому вже чомусь сама. І в вікно нашої квартири врізається літак.

Приснилася війна, до чого вона йшла в якийсь квартирі, було дуже страшно, я і мої рідні ховалися, ховалися в кімнатах, весь сон-моторошне відчуття Сираха за себе і рідних, квартира була напівзруйнована, бігали солдати. Пооом ніби як все стихло, і я вийшла на балкон, там осінь, тиша. І у мене думки: закінчилося все чи ні. Тут дивлюся на годинник і розумію якимось чином, що ще півроку&# 8230; повертаюся в квартиру, а там вороги, як ніби дружина ворожого офіцера командує моїй мамі, а мама пріслужнічает їй.. Голод, їсти нічого і мама просить мій годинник, щоб з ремінця суп зварити.. Я відмовляюся його давати. Ще працює телевізор, по ньому йде гумористичне шоу

снилася війна.чітке усвідомлення того, що напали на наше місто. Я бачила, як убивали людей. Намагалася ховатися в своєму будинку. Але про нас дізналися і стали вдиратися в наш будинок. Поганий замок на двері, але я закрила всі замки, як могла. Навіть вибухівка була присутня на двері. Але страх, що зараз увірвуться і розстріляв був. приреченість.

Ми з дівчатами грали у дворі і раптом пролунав звук що то типу сирени. Потім якось я вдома виявилася взєли речі і як то виявилася там же з друзями. Потім з братом виявилася і ми пішли чомусь на урок біології я з братом вийшла остання і коли ми підійшли до того двору на вході сиділа бабця я говорю &# 171; можна увійти?&# 187; вона сказав &# 171; місця немає&# 187; я їй показувала місця порожні і вона нас пустила але прицьому попросла що б ми поклали цінні речі, а у мене їх не було . Я з братом зайшла, а друзів вже не бачила. Іду і бачу люди в білому що то роблять на двором і там десь поруч стояв і дивився мій друг потім це діти в білому пішли у двір і ми пішли звідти. І посліді що я пам’ятаю я сказала братові &# 171; якщо я піду не плач, я прийду і осавайся з моїми друзями&# 187; у от і все

Я йшла з подругою а мої батьки поїхали у справах ми йшли раптом вона мені каже лягай я лягла і з літака бомби стали падати я додому втекла мені дзвонили з допомогою какото сказали що на нас напали остоватся на своїх місцях потім мама приїхала вийшла собаку погодувати там так їде я їй з вікна кричу за хвіртку не виходи там танк вона додому за бігла і і ми в спальні ховалися

Снилася війна, хлопчик в укриття ховався під підлогою. Німці в будинку навпроти, але потім прийшли російські і нас врятували

Привіт, сьогодні під ранок приснився сон ніби йде війна на узліссі, осінь, листя на деревах дуже мало ліс проріджені майже бачу його всередині, Колір пріобладают жовтий з червоним. Зброя в руках типу пістолет-автомата Узі тільки старий і довгастий.Узлісся в ямах НЕ чітко пам’ятаю так як самі розумієте на ноги дивитися було ніколи. Був танк я намагався його підірвати але не пам’ятаю чим. може і не було нічого.біля кромки лісу стояли люди в темних мундирах не можу сказати союзники чи вороги ніяк не реагували просто стояли типу ховаючись від усіх. ну ось потім я прокинувся від того що мені було незручно лежати. і потім приснився паркан як хвіртка але зроблена Воротін для заїзду машин збита однієї дошкою навскіс. Все може чимось поможите. Заздалегідь дякую.

Наснилося що починається встрашная війна і нам терміново треба покинути місто. Ми в поспіху збираємося, а навколо все починає рушаться. Люди злі починають громити будинки, машини. Нам дуже страшно було.

Доброго дня, Тетяно! Приснився сон що почалася війна, деталей не пам’ятаю. Але основна думка була що євреї чомусь взяли владу над світом і всі інші національності винищували. І ось я вийшла з дому і, знаючи що в тому місці вбили вже чимало, попрямувала в ту сторону. Там мене хотіли застрелити і я дуже не хотіла вмирати і почала доводити що я єврейка. Тоді вони забарилася і дали мені книгу на івриті, я ж нічого не змогла прочитати і тоді мене закрили в кімнаті.
А дівчата потім зглянулися наді мною і допомогли мені втекти, і так повторилося два або три рази: мене ловили і замикали, і я потім збігала.
Протягом всього сну була постійна тривога і бажання знайти притулок.
Якогось певного кінця не пам’ятаю, тільки в черговий раз десь ховалася.

мені наснилося що в моєму місті почалася війна .Я зі старшою донькою потрапили під обстріл .за нами гналися і хотіли забрати дочку .А чоловіка і молодшої дочки з нами не було . потім я прокинулася.

Почалася війна я в цей час була вдома. Йшов дощ. Моя мама різко змінилася ніби стала німкенею що б вижити, хотіла мене вбити. Я ховалася на балконі з сусідським хлопцем. У будинку було дуже багато солдатів які спали

Мені наснилося, Що десь йде війна, а бомби долітають до Мого міста. Я сховалася за залізницею. Я була Одна і мене це сильно турбувало. Після цього несподівано поруч зі мною з’явилися мої колишні колеги-подруги. Вони теж прийшли ховатися і підтримали мене. Мені стало спокійніше і я прокинулася

Бачила все в чорно-білому кольорі
Я стріляла з дуже важкої зброї: савп.
нагадувало фільм &# 171; А зори здесь тихие&# 8230;&# 187;
я залишилася одна з тих, хто воювали
я вижила і під кінець така щаслива пісня &# 171; День Перемоги &# 171; грала, а все плакали
а у мене був шоковий стан
Те, що я все це відчула на собі і залишилася одна
а ще в один момент я побачила дідуся на ліжку, який помер 3 роки тому
бабуся лягла з ним поруч і попросила поховати їх разом

Мені снилися винищувачі. Вони готувалися до війни в Росії. Були гарні літаки, вони готувалися до війни. Сон був сірим. Було два великі літаки і всі інші маленькі. Я уві сні точно розуміла, що скоро прийде війна.

на зеленому полі люди біглі від ворога и я втому чіслі, потім я повернулася іпобігла до своєї батьківської хати просити захисти.

Привіт, мені приснився сон про атомну війну
Ранок, прокидаюся я в якийсь незнайомій квартирі, але виявилося, що це моя квартира. Почав вставати, і тут, я бачу у вікні, летить ядерна боєголовка на Москву, я сам живу в Митищах. Починаю дзвонити відразу своїй дівчині і кажу їй: &# 171; Кохана, війна почалася, треба зустрітися&# 187;. Кинув слухавку. І відразу спалах. І різко гриб ядерний на місці нашої столиці. Заходить в мою кімнату моя мати і каже: &# 171; Збирайся, їдемо на схід&# 187; . Знову почав дзвонити своїй дівчині: &# 171; Улюблена треба їхати на схід, евакуювали&# 187;. Сама дівчина живе в рацон Мітіно. Далі сон мій перенісся в пункт евакуації. І там я зустрів свою дівчину так, ніби придбав сенс життя. Далі народу пропонують йти на фронт, і я піднімаю руку зі словами: &# 171; Я піду&# 187;.
кінець. Я на все життя запам’ятаю цей сон, бо він найкращий, чомусь я був радий тому, що почалася війна.
Цей сон приснився відразу після сварки зі своєю дівчиною, з якою ми домовилися на наступний день всретіться і вирішити: розлучатися чи ні
Допоможіть будь ласка
Я хочу знайти всі відповіді, цей сон реально мене вразив, і я хочу повернуться в нього

Було багато військових людей вони бігали з автоматами, так само були і цивільні. Пам’ятаю що намагалися мене застрелити я бігла і від страху я втратила дар мови, я не могла говорити у мене захоплювало подих.

починалася війна.Україна на Білорусь наступала. я була з якимось хлопцем.намагалися припинити. бачили що у них було багато техніки, ракет. було страшно. потім сховалися. вони були від нас в двох метрах. і вже по гучномовцю говорили, що настають. далі не пам’ятаю

мені наснилося що я сиджу під якими то уламками на поле бою і ховаюся від бомб .Я уві сні заливалася сльозами тому що не хотіла що б і в Харкові була ситуація як в Донецьку з Луганськом .Потім я зібрала всі сили і побігла геть з поля бою . Скажіть що означає цей сон?

Мене будуть лейтенант і каже напад. У Роті, де я був, в основному були мої однокласники і друзі моїх років. Швидко розбираємо АК-74 і кудись біжимо. Місце не знайоме. Тут перший вибух біжимо в расипную. Свистять кулі, всюди йдуть вибухи, багато крові, багато убитих, багато руйнувань. Горять танки, літаки, вертольоти й інша техніка. Вибух біля мене і я нічого не чую, кросме сильного дзвону у вухах. Взади мене підштовхують. Біжу далі, бачу багато убитих в основний всі мої знайомі і сильний біль у грудях. Я прокинувся

Мені наснилося навала воїнів з Китаю в чорному одязі, щось на зразок сукнях. Вони заполонили весь простір міста, де я жила в дитинстві. Вони йшли звідусіль. Народ був переляканий, став залишати місто. Я також рушила з кимось із рідних в шлях. Але по шляху побачила дерев’яні будинки, трохи підняті на брусах від землі. І там була потрібна допомога літній співробітниці моєї сестри. І вирішила залишитися і допомогти їй. Воїни нікого не чіпали, нікого не ображали. Але всім було тривожно і навіть страшно.

мені снилося, що в моїй місто прийшли солдати, і просто змушували всім здати паспорти, а потім хотіли забрати мене на війну, на наступний день мені наснилося ніби продовження будь то, снилося що мені вдалося втекти за кордон, і до мене постійно дзвонили з військкомату, і так цілу ніч, але все було настільки реально, що коли я прокинувся то думав що це дійсно все це було

Мені наснилося, що почалися бойові дії на території РФ.Були підняті всі кораблі та літаки.Але я був стороннім спостерігачем.

Наснилося що я в якійсь гарячій точці, там стріляють.І в один момент я вбиваю людини, ворога, в камуфляжі і вбиваю його прямо ножем.

я бачила уві сні війну вірніше захоплення людей а я чомусь після захоплення стояла отрутою з тією людиною який нас захопив і цікавилася пістолетами намагаючись знайти той який його вб’є

Я з дитиною рятуючись від озброєний их людей натрапляю на опір і приймаю їх сторону і борюся захищаючи дитини

Йде війна, і я йду на війну на інший кінець міста.Ні битви, ні куль не бачу, бачу тільки солдат і я відчуваю що це війна

Я йшла з одним по вулиці і по місту передовать що їдуть танки по місту і напад буде. ми з другом почали бігти але ми прибігли до танків і в нас стріляли але промахувалися. потім ми опинилися в кінці міста хотіли сховатися але всюди військові. вони заходили в кожен будинок розстрілювали, мою сім’ю підстрелили, а я їх врятувала дістала кулі і замазали рани і все.

З суботи на неділю. 23 числа, сниться .що біжу по вулиці і розумію що почалася війна, що зруйновані будинки, багато людей навколо, натовп, всі налякані. розумію що вискочила в чому була. ні грошей, ні документів, ні теплого одягу, переживаю за дочку і малятко внучку, куди бігти і що далі, &# 8212; страх, безвихідь, невідомість. Досада на себе що ні підготувалася, сподівалася що все обійдеться, не вірила що буде війна в моєму місті.

Сон снилося, що з другом (мій хлопець) і шкільною подругою поїхали в інше місто, подруга вагітна, у одного погане ставлення до Наташі (подрузі) він її ненавидить, почалася війна з японцями в місті якому ми були, один поїхав ще до початку війни по роботі, Наташу вбило кулею в живіт, було дуже багато крові і кісток, російські падали і згорали, пахло м’ясом.Потім двоє наших хлопців просять мене їм допомогти, на них накидаються двоє японців.Я накидаюся на них і ріжу їм шию, вони закінчуються кров’ю, після чого я починаю втікати, але мене поранило в живіт, і я качусь вниз по схилу з даху будинку, я намагаюся сховатися в кістках згорілих щоб залишитися в живих, але японці нишпорять і вбивають тих хто сховався, після чого один витягає автомат і кажучи -Нікуда не втечеш! прострілює мої рук і ноги, а за тим і живіт.Мені дуже боляче і я вмираю.Далі мені снитися що війна скінчилася, і я бачу співвітчизників перемогли смерть, бачу хлопчика підлітка років 10, він сидить і є щось, і я відчуваю що я це він, нова людина.Це все що мені наснилося

я бачила війну, і бачила рідних поруч зі мною і ми були в будинку який вже 5 років не живемо.в будинку під йшли незнайомі люди я їх стріляла зі зброєю, і вони померли.і знову прийшли теж незнайомі люди у мене скінчилися патрони і їх вбивала ножем. в цьому сні у мене було жахливий страх, не у крейди тримати зброю але я впоралася. а на вулиці було грім бомби як війна на Україні

Не часто спостерігаю за новинами політики і т.п&# 8230; Живу я в Пермі, приснився сон, що потрапила я в Дніпропетровськ і їхала на трамваї, намагалася у пасажирів дізнатися де аеропорт і як туди проїхати. Ніхто не знав. Я намагалася не видавати, що я російська і говорила, що я з Італії. Вийшла на якійсь дивній зупинці&# 8230; там навколо степ, і стоїть будинок, він весь обстріляний, занедбаний, і через дорогу будівлю, воно було повністю зі скла. Там не було нікого, я побачила, що там прибиральниця і пішла до неї, вона йшла кудись&# 8230; Я підходжу, і вона каже ні з того, ні з чого:&# 187; З цього покинутого будинку, стріляють ще з вересня, будь акуратніше&# 187;. І пішла, більше нічого не сказав, пішла по стежці, я у неї питала, про те де я і де аеропорт і що відбувається, вона йшла і не звертала уваги. Так ми дійшли до 5 поверхівки і там було оочень багато військових, база військова, машини і т.д. Я була в великому переляку, потім почався обстріл. Це не зовсім про війну. Але мені здалося це дивним. На тому тижні, також з середи на четвер снилося, що я веду стрілянину з американцями, Перм була настільки вже жахлива і занедбана, що нагадувала Чернобль. Вводить в страх це все.

була війна в нашому тільки місті, вбивали всіх мирних жителів. сон був не жорстока без крові. але ми весь сон гроші збирали що б можна було поїхати

Привіт, пам’ятаю що уві сні було дуже багато літаків в небі, потім один з них робить мертву петлю, летить в мій будинок з великої висоти, все дуже страшно і реалістично. самоелт зносить пол дома, починається метушня суєта, потім все пропадає, ховаюся з дітьми в якомусь занедбаному будинку, скрізь дуже багато загарбників, немає ніякої надії, далі я не пам’ятаю жодного розвитку подій, прокинувся весь гарячий і в поту..

Мені наснилося що я гуляю з дівчиною і тут їдуть військові і забирає всіх юнаків на війну і мене забрали снайпером. уві сні пролетіло 6 років показувалося по датах весь сон а потім коли я повернувся в своє рідне місто, на місто впала ядерна бомба і всі померли і тут я прокинувся.

Часто сниться такий сон і минулої ночі теж приснився: я в якомусь будинку, можливо родичем і ми знаємо що йде війна і всі починають збиратися швидко, поки не дійшло до нашого будинку, не встигаємо, всі бігають

Цей сон був кольоровий і мені приснилося що я у дівчини в квартирі сиджу п’ю чай, (приватний будинок був) і тут дивлюся у вікно бачу будівля стоїть і там на на верху дор ивается і від ТДА вилітают люди з цієї будівлі потім сирена йдуть \ воєні міліціонери і я ппросто сиджу і спостерігаю . все буду дуже блогодарін якщо відповіси що це може бути

в лісі йшла війна, я бігала по лісу ховалася (начебто була не одна), стрибала навколо бомб, все обійшлося благополучно. далі картина різко перейшла в мирний східне місто

ми з сім’єю поїхали в інше місто я пішла погуляти і заблукала намагалася знайти дорогу і тут почалися вибухи я ловила машину щоб довезли до будинку але майже всі машини коли отсанавлівалісь вибухали
і тут я вже прокинулася

Привіт))) Наснилася війна, літаки, бомби, вибухи, зруйнований будинку, і я хочу втекти звідти, разом з якимись людьми, які зустрічаються на моєму шляху. Потім великий потім, земля як -будто зруйнована . Кожен хапається за те, що попадеться під руки . Уламок дерева, зруйновану будівлю, щоб не потонути . &# 8230; все, більше нічого не пам’ятаю і великий страх перед війною, перед тим, щоб бути не вбитим, горе з усього, що відбувається .

це відбувалася в школі, я сиділа на телефонні дзвінки відповідала, потім подзвонили і сказали &# 171; Готовтесь скоро початок, передай це Суліна&# 187; я передала це повідомлення, слідом збираються всі хлопці нашої паралелі і інші, а так само і їх тата. Я починаю ревіти через те, що більше їх можливо не побачу, Вони починають виходіть- сон зникає

Я пам’ятаю тільки одне що я зрадив злу сторону і перейшов на світлу сторону і ще я згадав що був такий корабель Лего він у мене є тільки в реалі там мало місць ав сні багато місць

Вітаю.
Сьогодні приснилося, що у мене день народження, прийшла до мене сестра і сказала щоб я збиралася, я зібралася і ми пішли туди де зазвичай гуляємо, потім до нас підійшов хлопчик, який мені симпатичний, я взяла сестру за руку і ми прямували в бік будинку , ми відійшли буквально 20 метрів і я побачила бігти хлопця з автоматом на нас з сестрою, і якийсь голос ззаду кричав нам &# 171; біжіть&# 187; . ми почали бігти в різні боки, але я не встигла втекти і ми схопив один хлопець з автоматом за руку і повів у якусь кімнату і не дозволяв мені звідти виходити. і більше з цього сну я нічого не пам’ятаю . до цього б це снилося? заздалегідь дякую

сон:
Оголошено початок війни, чекали і зміцнювали позиції. було відчуття тривоги, хвилювання і нервозність. сон в сірих тонах. прохолода. по відчуттях осінь, на деревах листя не було. похмуро, небо сіре.

Доброго дня! Приснився сон про війну. Бачила як вороги робила воронки маленькі і закладали бомби такі помаранчеві в ці осередки, потім вони їх підривали. Ніхто при цьому не постраждав. Просто був гуркіт від вибуху і страх.

був чудовий спекотний день, блакитне небо. Якийсь великий місто, Здалося, що Пітер. Ми з подругою і її маленьким сином гуляли. І тут побачили в небі величезний літак, навіть не літак, а якусь космічну станцію, швидко наближається. Відчуття цікавості, тривоги. А потім відразу бомби, руйнування, хаос, стрілянина. Все дуже сумбурно. Зачаїлися в якийсь напівзруйнованої квартирі і раділи, що хоча б літо, і з розбитими скла не замерзнемо. Чули, як в під’їзді нишпорили солдати і відстрілювали вижили. Потім я зробила вилазку за якимись продуктами, і навіть знайшла в одному зруйнованому магазині дитяче харчування. А потім якось все зім’ято. Пам’ятаю ще, що збиралися йти вночі з міста і я планувала написати мамі записку, тільки не знала, де її залишити.

Я робот трансформер йду з групою трансформерів, з за рогу в мене стріляють ракетою ячувствую як мене розриває не можу рухатися і поступово вмираю

Приснилася війна бомби літаки по всюди в небі і війна справжня ракети бомби. Що це може бути? потім сідав літак з військовим десантом і я ховався від них щоб вони мене не бачили. Що це може бути?

сниться війна все вибухає в степу ми біжимо.потім снилася бабуся і тітка покійні у мене в будинку.а я була в нерішучості ууезжать з міста чи ні?

Мені приснився чуже місто, що я живу в багатоповерхівці виходжу з під’їзду на подвір’я з двох сторін йдуть люди у військовій формі і починається перестрілка мені страшно, я плачу, але кулі в мене не потрапляють мене закриває дерево-тополя, повз проходять троє один з них мій однокласник по початку проходить повз і не помічає, а потім дізнався і повернувся і витягнув мене звідти разом зі своїми супутниками, далі ми потрапили в розташування їх роти, потім я звідти йду і зустрічаю інваліда в інвалідному візку і він каже що потрібно дати сигнал в одній будівлі, а мені потрібно про це там сказати, я приходжу до будівлі і говорю про сигнал молодій дівчині вона з небажанням мене слухає, але виконує прохання.Потім я стою у якого то ларька і до нього підходить чоловік і каже продавцеві що то на французькому . Потім я відходжу і падаю в прозорий басейн і інвалід прям з коляскою падає теж, ловить мене і витягає з басейну.

війна. кругом стріляють. Я з молодшим сином повзу по підлозі відкритого закладу, над нами лунають постріли, ми завмираємо. У заклад немає ні стелі ні вікон, тільки метрову огорожу, яке нас захищає.
Мить і ми біжимо по якомусь будинку: скрізь трупи (в основному дітей), кров. Заходимо в кімнату. Там чоловік зі старшим сином. Вікно завешено ковдрою. На стіні дзеркало, у відображенні якого видно снайперів. У цю кімнату кинули димову шашку і вона димить за вікном з нами все в порядку. Один з снайперів заліз у вікно, ми все ховаємося. Він починає стріляти по стелі, потім наводить ствол на мене. Мені страшно, я кричу. знову біжимо. тиша. Обговорюємо куди бігти.Війна в Преднестровье і ми чомусь там. тікати нікуди. кругом стріляють.

воєнний час, я віддаю в чужий будинок чужу дівчинку щоб заховати, по дорозі мене кусає велика рудувата собака за руку болю немає вона на привези, коли віддавав дівчинку сильно плакав як зразок рідну

Мені наснилася військові дії що я з донькою намагалася втекти сховатися від пострілів прикидалася мертвої щоб не отримати кулю. потім втратила дитину в районі будинку.коротше було дуже страшно.

приснилася війна на Україні і я вбивав людей стріляв в них убив женшину снайпера і більше десяти осіб там були вибухи стріляли танки всюди кров і трупи потім нас годували кашею ми розмовляли з товаришами по службі і

Вітаю. Я живу на Донбасі, і у нас тут війна. Мені наснилося що оголосили що війна скінчилася і відразу почали виплачувати гроші людям і ставити військову техніку на постаменти як пам’ятники, техніка була яскравого зеленого кольору. І я в цей час їхав на автобусі бачачи, що відбувається у вікно.

приснилася війна . постріли, я біжу . забігаю у двір будинку, за столом сидять мої тато, мама, бабуся яка померла, рідний брат і племінник . і вони мені кажуть, що б я поступала як вважаю за потрібне і робила свій вибір сама .

приснилася війна, яка зараз відбувається на Донбасі, приснилося, що місто зруйноване, будівлі та інше, хоча місто ще цілий і будівлі ті які наснилися цілі! з вікна дивився як все горить, все будівлі!

Бачила уві сні ніби почалася війна, бачила бомбардування і стрілянину, сліди від куль від розриву. Сиділа в квартирі в 9 поверхівці, все вибухнуло, а я рятувала дітей своїх, врятувала і під час війни стався землетрус.

Наснилося що мене з друзями привезли на підготовку в військових дій. Нас тренували, але уві сні до війни не дійшло.

Привіт, сьогодні приснився сон, я сидів в школі на уроці, і почав дивитися у вікно, небо вкрилося чорними хмарами, і звідти вилетіли літаки, після них небо розсіялася і стало жовтим, вони летіли з двох сторін, а потім почали один одного стріляти, клас не звертав уваги.

Наснилося, що на територію Росії вторглися вороги, але не військові, а одягнені в цивільний одяг молоді, в основному, люди.

мені наснилося, ніби йду по дорозі, а у мене в руках географічна карта Америки, а потім переді мною з’явився мій давній знайомий, він стояв ось, як дуже сильна людина&# 8230;.і мені дуже хотілося побачити його&# 8230; таке відчуття було, ніби він шукав мене&# 8230;.а потім через деякий час мені знову сон приснився, почалася війна&# 8230; в небі летіли літаки з яскравими прожекторами, рівно так летіли, я побачила на них зірки я ркие&# 8230; думала, що наші, а виявилося-американські

Наснилося ніби на наше місто напали, намагаються оточити, вриваються в будинки, беруть в полон, тому все і біжать, ховаються в підвалах, тут і там вибухи, рушаться удома, я не розуміла що проісходт але то ж намагалася сховатися, спочатку поки я була в квартирі в будинок хтось проник, я злякалася і теж втекла від терориста, взяла теплу ковдру і пізніше я з усіма ночувала в підвалі, що цікаво так це те що нікого з рідних поруч і не було уві сні, ніби так і повинно було бути, і я не хвилювалася де вони, що вони роблять. От і все. Раніше мені снилися 2 рази сни на зразок цього, але не точно такий же.

Мені приснився сон в якому всіх резервістів країни закликали в армію, ніби як через початку 3 світової і мене також. Вся країна в хаосі і складно дістатися куди небудь.

стаяли в селі де народився німці були в двох будинках готувалися до наподенію я ст Реля по ним з снайперки потім забирали жінчин дітей один хлопець був поранений патом какойто будинок в лісі на галявині дівчина сребунком тиша салнишко як буто тут нічого не відбувалося і не відбудеться

мені приснився мій однокласник як ніби на нас напали роботи і він збирався на війну але раптом у нього произошол канфлікт з сусідом і мого однокласника смертельно поранили і замість нього пішла на війну я! а прокинулася я від того що плакала

Доброго вам дня! Мені наснилося що зверху літали літаки і вбивали всіх бомбами, уві сні у мене на очах померла мама моєї дівчини. А потім все літаки зникли.

снився нічний повітряний бій. ракетами з землі хтось збивав військові транспортні літаки. я на одному з них, все, що відбувається спостерігав в ілюмінатор, в небі була гроза, хмарність. літаки вибухали, горіли і падали вниз за хмари на землю

Какойто будинок ми йдемо і стріляємо будинок разваліваетса начаста отуда вібігали 4 людини в формі зі зброєю їх вбивають, подолжается стрільба, в будинку остася один челевека в білому камуфляжі (снайпер хтось сказав) триває стрільба і тут я прокинувся

у мене дебати що я в машині потім водоспад я з сестрою забралася туди і у бачила нашого ворога і раптом з ліва вогонь
з моїм будинком буто все так не ожідоно але мені 9лет що мені треба робити і чого це призведе

Був звичайний день, дії чомусь проходили в Міассі.Я вранці прокидаюся і тут в кімнату забігає бабуся і кричить&# 187; Аня вставай швидше, на наше місто летять атомні бомби&# 187;.Я швидко встала, відділу що перше потрапило під руку і вибігла зі своєї спальні.Як тільки я з неї вийшла, в неї тут же потрапила бомба, я відкрила двері в свою спальню, а там було видно вулицю (бо підлогу кімнати знищила бомба), а на вулиці були мертві люди. Там було як в руїнах.Я швидко схопила партфель, склала туди потрібний мені речі і побігла в іншу кімнату до народився і бабусі, але..там крім тата вже нікого не було, тому що будинок почав обвалюватися і мої рідні загинули.Папа підійшов до мене і почав мене трясти і говорити, щоб я заспокоїлася і прокинулася, але я не зрозуміла його відразу. Вже не уві сні, а в реалі мене щось штовхнуло сильно, я впала з ліжка і прокинулася.

nachelos vayna i vse nacheli v drug drugu sterlyat i ubivat, iv drug tanki i minamyoti toje nacheli sterlyat i papadaniy snaryadav i patronov lyudey razrivala na kuski astavshixsya prativnikov ya so snayperskoy ventovkoy s ukritya nachel ubivat odnogo za drugim i radivalsa ya chto s odnogo vistrela ubival prativnikov a patom mi pabedili

моя квартира була на даху. Я прокинувся вночі від гучних звуків хтось стріляв. Я вийшов з кімнати і помітив що частини будинку немає, відсутній дах є тільки одна стіна і вікно. Спершись на стіну я стл дивитися вниз. на широкій трасі група підлітків з крутим зброєю розстріляв автомобіль. після вони напали на ларьок. потім глянувши далі я бачив іншу групу вони теж стріляли. Вистріли наповнили ніч гуркотом.Моя дружина встала і каже це ісламську державу їх гасло все для вбивств.

Вітаю! Пам’ятаю що в нас стріляли, але ми втекли. Ще вибухи від яких ховалися в якихось переходах. Величезні розломи, як при землетрусах.

Снилося що ми з мамою ховалися десь в покинутому великій будівлі.і летіли літаки і стріляли ми з мамою загубилися і потім я прокинулася не пам’ятаю знайшлися ми чи ні до чим це??спасибі за відповідь

Настала війна, точно відбувалася в нашому місті. Я була медсестрою в сірій довгому одязі, як показують у фільмах. Уві сні спілкувалася з трьома жінками, теж медсестри. Розмовляли про те що повинна приїхати якась машина за мною і я повинна кудись виїхати. але я не розуміла куди і навіщо. Ми стояли на вулиці, поруч було 2-х поверховий цегляний будинок з металевим парканом. там бігали 4 собаки. Одна велика-чорно-біла, см 60 висотою, три маленькі, якась рудо-коричнева, біла і четверту не пам’ятаю колір. Вони весь час намагалися забігти в квітник, через хвіртку. він обгороджений. Я їх виганяла 2 рази, потім вони перестали туди ходити. Ті три жінки зайшли в будівлю і розмовляли зі мною через вікно. Я залишилася на вулиці, чекати машину. Раптом побачила сіру машину. Вона під’їхала, відчинилися двері, а в ній сиділа моя маленька донька, брудна, з лялькою в руках. Коли двері відчинилися-вона закричала мама, а я тільки встигла назвати її по імені, впала на коліна, заплакала і прокинулася. До того як жінки зайшли в будівлю, сон був чорно-білий, потім став кольоровим. було літо. перед тим як побачити машину, я дивилася навколо і бачила багато зелених і пишних дерев.

Мені наснилося закінчення війни наші війська взяли конкретну точку і потім я з Папом пішов на базар щоб поміняти машину на нову такуюже саму тому-що у нас сла мались задні сидіння.Всі вітали нас з перемогою.

Привіт мені приснилося що повинна початися війна, все тільки про неї і говорили. Трохи пізніше я опинилася в якійсь підземної невеликій кімнаті, чим те схоже на бункер, укриття від нападу. Там було і кілька людей з моїх родичів.

мені снилося ніби я їду на машині і бачу як літаки бомблять будинки за кермом двоє людей в строгих костюмах. Раптом я вийшов з машини і почав стріляти по німцях які з’являлися нема звідки. Після чого я прокинувся.

Сон дуже великий. Наснилося що я приїхав додому (зараз я не вдома) Дізнався що дід помирає (він живий), після він він помер, повідомила про це не мати, після я опиняюся в школі (коли то я там вчився) вона як школа і житло і притулок від війни.Потім побачив що мій друг згвалтував дівчину, але вона не кричала і не пручалася, лише висловила своє невдоволення (все відбувалося в цій школі) після, оголосили про настання ворога все розбігалися і я вирішив бігти додому так як недалеко живу від школи, під час того як перебігав поле опинився між двома ворогами (я трохи розгубився бо, думав що, ворог один.А їх було натовп з одного боку і з іншого, вони були налаштовані один проти одного) Але вони зупинилися і я опинився між ними.Я запитав у них хто свій, а хто ворог ? Відповіли ті що з ліва ми свої, а вони ворог! і я побіг далі до будинку, мене не чіпали (далі я почув чий то крик з питанням Чому вони тебе не вбили ? хто ти такий?.заходжу в під’їзд до рідних дверей і бачу на другому поверсі сусіда до електронікою в якій він не розбирається, він направляє на ліфт і каже Ось він, їде ! ворог. я побіг швидше відкривати двері щоб спрататся Я сусідові крикнув як від нього захиститися він говорить не як побачиш! есле встигнувши закрити двері, я побачив що він попрямував на сусідську двері на першому поверсі і пришол звезення неї, потім він попрямував комне, Але не зміг пройти мої двері став відкривати замки дивлячись на них, я всіляко заважав йому це зделать, і у нього це не вийшло.Потім я уві сні окозался в центрі міста за км за 25-30 від будинку .Їхали додому з якимись людьми, на автобусі з іншого табличкою, я запитав, і мені відповіли що Едіт повз мого будинку .я успакоелся трошки .
Ось весь сон

Для початку: я бачив себе уві сні, але я почав уві сні схопився з дивана і в реальності я теж схопився з дивана і прокинувся. По-друге, уві сні мене прокляли, я лежав один на дивані в своїй кімнаті, і кімната змінювала свій стан, намагалася говорити зі мною. Я кричав, кликав маму, мама прийшла відвела мене в кімнату до молодшого брата (причому молодших братів у мене немає), але і в кімнаті брата постійно щось відбувалося. Далі я прокинувся.
У дитинстві мене мучило одне й те ж кошмар, то що я їду в ліфті приїжджаю на свій поверх, але моєї квартири немає. І зі стіни вилазили всякі особи. Бувало, що я заходив в ліфт, піднімався, але не на свій поверх, і я спускався в пошуку свого поверху, але не міг його знайти, і в украй рідкісному випадку я міг вибратися на вулицю. Тепер ці сни мене завжди мучать.

Я НЕ ОДНА ПОРУЧ ХТО ТО НАВКОЛО ЙДЕ ВІЙНА.МЕНІ СТРАШНО АЛЕ НЕ СИЛЬНО.ЗВУКИ ВИБУХУ, збройові СТРІЛЬБИ всі бігають.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ