Сонник Відро 😴 приснилося, до чого сниться Відро уві сні бачити

До чого сниться відро? Тлумачення повністю залежить від сюжету сновидіння. Побачили порожню ємність – вас будуть переслідувати невдачі, можливий серйозний обман. Відро повне – значення сну цілком залежить від того, чим воно заповнене.

Що було уві сні в відрі

Повне відро ▼

Наснилося повне відро – життя сновидіння незабаром наповниться подіями. Важливо згадати, чим саме і наскільки була наповнена ємність. Якщо прокинулися з почуттям неприязні або гидливості – чекайте, нагрянуть неприємності. Якщо ж почуття, навпаки, були приємними, то хвилюватися нема про що.

Яка рідина була в відрі?

Молоко в відрі ▼

Молоко в відрі сонник трактує як розширення, зміцнення власного бізнесу. Вас чекає успішний період, відповідний для ведення серйозних справ, якщо не боїтеся вкласти значні засоби і не пошкодуєте сил.

Згідно з іншим тлумаченням сну, відро з молоком обіцяє вам відпочинок на вечірці з цікавою компанією. Теплі стосунки, здавна встановилися з учасниками веселощів, допоможуть приємно провести вихідні і повеселитися від душі в цей раз.

Що було їстівне в відрі?

Яблука в відрі ▼

Яблука в відрі, за сонником Felomena, можуть провіщати різні ситуації. Стиглі, великі, добірні яблука кажуть, що ви, завдяки своїй мудрості і досвіду, маєте можливість дозволити найскладнішу ситуацію в побуті або на службі.

Серед красивих яблук помітили гнилої або зіпсований фрукт – у вашому оточенні знаходиться лицемірна людина, який, прикидаючись добрим другом, з заздрощів шкодить вам в справах, очорнити ділову репутацію.

Картопля в відрі ▼

До чого сниться картопля в відрі? Приємне сновидіння обіцяє вдалий початок нових справ. Повна тара позначає серйозний успіх і швидкий розвиток подій, які забезпечать вам поліпшення добробуту.

Побачити відра, наповнені картоплею, людині, який займається садівництвом або сільським працею, до прибутку. Сновидіння обіцяє гідний урожай, адже картопля є добрим знаком для активних людей.

Яйця в відрі ▼

Наснилися курячі яйця в відрі? Тлумачення бачення може бути двояким. Для ділових чоловіків, що займаються бізнесом, цей символ обіцяє вигідну пропозицію, від якого не варто відмовлятися, так як на горизонті – пристойна прибуток.

Жінці такий сон натякає, що пора стати розсудливим і розібратися в своїх надмірних захопленнях. Передбачення може відноситься як до особистого життя, так і до громадської.

Відро уві сні наповнене сміттям

Сниться відро для сміття ▼

Сон, в якому бачите відро для сміття з акуратно зібраним навколо сміттям, каже, що проблеми, що навалилися наяву за останній час, вдало вирішені або знаходяться в стадії швидкого вирішення.

Якщо сміттєвий мотлох валяється навколо відра, значить звичне рішення проблем не принесе позбавлення від суєти і неприємностей, так як подолати ці перешкоди допоможе тільки ретельна робота над помилками і серйозний підхід до справи.

Відро з помиями ▼

Якщо сниться відро, наповнене помиями, це сновидіння-попередження. У житті сновидіння з’явилися недоброзичливці, які створюють, обговорюють і розносять плітки в надії зіпсувати його позитивну репутацію.

Вивалили помиї в сміттєпровід або вимили відро, позбувшись від сміття, – неприємні чутки скоро зникнуть, чому посприяють ваш характер і гарне виховання.

Як тлумачать інші сонники?

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Відро, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Відро уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю. Сьогодні приснилося, що нібито якийсь свято, і за традицією я ходжу по домівках з відром, і люди дають мені лід (як для коктелей) зі своїх холодильників&# 8230; і я назбирала повне відро цього льоду який починав підтавати і ставав дрібним.Лід був чистим.Що б це могло означати? спасибі

Вітаю! У городі ростуть помідори і я збираю величезні рожеві помідори в в відро. Що б це могло означати? спасибі.

Привіт мені сьогодні приснився сон в якому я відрами велику купу піску переносила НТО візком то одним відром скажіть що ето значить. спасибі

Вообщем, біля нас живе одна тітка яка не дуже любить нашу сім’ю&# 8230; вона проходила з відрами, точно не пам’ятаю з чим були відра, але пам’ятаю що вони були сірі!А в минулий день вона теж ішла з відрами, тільки не ВОСН

наснилося емалерованное відро закрите кришкою, я відкрила кришку а воно повне води чистої і там плавають свіжі помідори і вода кипить

Вітаю
Не пам’ятаю з чого почався сон. Пам’ятаю, що двоє чоловіків щось бігали в господарському дворі, потім один підбіг до туалету на вулиці і набрав у відро весь вміст в ньому і дав мені тримати. Я присіла, щоб не було тяжіло і подивилася в нього, а там була сеча і гівном рідке (вибачте) і картопля плавала&# 8230; Мене нічого не бентежило і не було тяжіло, але моєму покійному папі це не сподобалося і він його забрав і почав бігти за тими чоловіками з відром

Я бачила якісь великі коробки і я по коробках піднялася вгору і почала їх фарбувати, потім спустилася вниз.і ще вище цих коробок ще більше коробок з фарбами.

Доброго дня!
Я дуже реалістично відчула, що в мене старе відро і обов’язково потрібно купити нове відро. Що мені необхідно зробити?
спасибі!

Мені приснився кохана людина, з двома наповнення відрами води, а позаду стояла його мати, але коли вона мене побачила, відразу ж зайшла в будинок, а він побачив мене в вікно подивився на мене посміхнувся і щось сказав, але я не пам’ятаю що саме, я на нього начебто дивилася через вікно і начебто так з близька.Сон приснився в ніч після розставання

Наснилося що ведмідь розтоптав моє відро (!). чому відро раптом, не знаю, але в ньому були якісь мої речі. Алюмінієві пофарбоване (синє). Ніякого іншого зла ведмідь мені не заподіяв (я його і не боялася зовсім, я була лише в шоці, що відро моє розтоптано) і взагалі був якось не довго, я його тільки зі спини бачила (дупу, вибачте, і ноги, коли на відро наступав), відразу зник з очей. я підняла відро &# 8212; це стала плоска деталь, ще крутила її в руках і дивувалася, як він так примудрився, прям повністю зім’яв його в одну площину. речей моїх там ніяких вже не було всередині звичайно&# 8230; і таке відчуття було, що їх там і не могло бути щось раніше&# 8230; як би вони туди помістилися? в таку плоску деталь&# 8230;

Мені наснилося як я наливав воду у відра щоб поливати город, і вони наповнювалися повністю і переливалися, вода чиста, відра звичайні, але я не пам’ятаю, начебто металеві. (На носі іспит, а такі сни раніше не снилися, вирішив перевірити) і ще, так само було 2 грона бананів, але вони лежали в стороні і я їх не їв, не чистив, просто відірвав 2 з них а потім куди вони поділися я не знаю, в усі завжди все пропадає (

Здраствуйте Тетяна. Мене звуть Наталія, мені приснився сьогодні сон, що я ходила займалася своїми звичайними справами, робота, будинок і мені постійно хотілося сходити в туалет по маленькому, причому через своїх справ, які я поспішала зробити, я ніяк не могла сходити по своїй нужді , і вибирала для цього час не зовсім підходяще. Кілька разів за весь сон я сходила в туалет, а в кінці сну я сходила в туалет у відро у великому обсязі і мені стало дуже легко і добре і чому то за себе була якась гордість. всі. спасибі за відповідь.

Я перебуваю на вулиці. відчуття літа. У звичайному цинковій відрі налито пиво і його звідти черпали в келихи … як в якомусь кафе на кшталт … на самому дні риба, звичайна риба, що не сушена, велика. Я заглядаю в відро і дивлюся на рибу. Вона схожа на морську рибу з дрібної лушпинням, трохи блискучою. Потім кажу своїй дочці: &# 8212; Так ось вона третя риба, яку шукали. Як по відчуттях прийшли кілька чоловіків, з трьома рибами і ось вони цю шукали, третю … А вона просто впала у відро.

Вночі заходить до мене в квартиру улюблений з повним відром води.Ставить його на кухні.Сам виходить на вулицю і заглядає по вікнах.У нас перший поверх.Справа відбувається вночі.

велике озеро або річка. Вітряк. Починають крутитися лопаті . а на них причеплені дерев’яні відра (на зразок діжок). швидкість обертання збільшується і з діжок у воду випадають двоє чоловіків. Потім я почала плавати в цьому озері. Вода була дуже чистою і прозорою.

наснилося що я збираю раків у відро а потім дивлюся а там вже стоїть 3 повних відра з раками і прокинулася ето снилося з неділі на понеділок

приготувала виносити відро повне сечі і гівна а нечайно розлила і на себе&# 8230; озирнулася а я стою вовсём цьому і на ногах гівна багато&# 8230; аж до колін&# 8230; а далі не пам’ятаю

Я бігала по сходах шукала що те, і тут згадую що на якомусь поверсі залишила відра і мені терміново треба за ними повернутися, ось я і повернулася і забрала їх. А по дорозі бачила багато смачної їжі уві сні я відчувала як пахне їжа.

Милася в лазні з померлими родичами, багато жінок-відра з водою, вода лилася тепла.У лазні якої немає вже, сон снився після обіду.

Наснилося що я колишній подрузі віддаю відро з сечею .Сама я поганого запаху не відчуваю а навколишні носи вернуть.Подруга ж прихильно приймає дар.

Снилося що ніс пласмосовое ведрополное чистої води, ніс на другий поверх вроди як комунальній квартири де я живу з сім’єю..по дорозі коли ніс воду на відрі зіскочила з однієї стораюсь ручка, але вода не розлилася я поставив ручку на місце і поніс далі&# 8230;&# 8230;.

нікого немає начебто будинку звідки то появляет’ся два відра вставлені один в одного і залітає горобець і сідає посередині відра

Привіт, сон такий сиділа в машині як раптом відчинилися двері і чоловік який симпатичний в житті, дав в руки сіре пусте відро!

бачила як ловили рибу мої знайомі в човні мережами . я побачила рибу в воді і закричала. я була з подругою і нам наш знайомий Микола дав рибу спочатку моїй подрузі а потім мені. я взяла червоне відро. ньому було трохи води, я її вилила і він поклав мені рибу і я з подругою пішла і все думала що у моїй подрузі риба побільше. а потім себ заспокоїла що все-таки у мене є риба. Цей сон я бачила з четверга на п’ятницю в святвечір

Вітаю!
мені наснилося повне відро води я опускаю руки щоб помити там ганчірку а там повне відро калу я вимазала пальці в кал

Писав у відро повне по вінця з кайфом і полегшенням, чистенько хочу уві сні в туалет уві сні писаю прям таки із задоволенням навіть часом прокидаючись дивуюся що на яву в ліжко не Обмачів))))

бачив пожежа намагався гасити, перше відро взяв діряве довго шукав ціле набрав чистої води поки шукав відро пожежу загасили я з повним відром пробираюсь через якісь перепони зарості намагаюся не розлити.

Спочатку снився будинок чужий, добротний, але там уже ніхто не живе, господарі поїхали. Біля колонки з мамою набирала воду в два відра, з одного вона трохи пролилася, але я набрала повне знову. Була одягнена в довгу спідницю і черевики на шпильках (які в житті ніколи не носила). Мама хотіла нести відро, тому, що я була на шпильках, але я понесла воду сама, і мені було не важко.

наснилося відро повне яєць, причому яйця одягнені в кольорову оболонку кожне.Відро стояло на столі в кабінеті співробітника

покійні бабуся з мамою дають мені пластмасові маленькі відерця і пропонують забрати додому, я відмовляюся

намагалася перейти дорогу.кругом лежав сніг .йшла з відрами і коромислом.поруч йшов мужщина. раптом нас помітили і ми стали тікати.було страшно.зачемто він сказав зачерпнути сніг відрами .нас стали переслідувати.він сказав Не бійся зараз відірвемося.ми стали кружляти між будинками і коли стало дуже страшно що нас наздоженуть зрозуміли що відірвалися

Добрий вечір, мені приснилося що я купила уві сні чорне відро пластмасове пусте, мама 2 відра купила, підкажіть пож-та означає.

Привіт мені приснилося що батько вступив ногою в відро з окропом а потім остудив в холодній воді але тільки іншу ногу

Кухня сповнена сміття, що не винесених харчових і побутових відходів, запах несвіжий. Кухня уві сні незрозуміло чия. Присутність хорошого знайомого, чимось пов’язаного з цією кухнею. Відчувала себе також в цій кухні, але майже як сторонній спостерігач
. Сон з п’ятниці на суботу або з суботи на неділю..

Колишня свекруха уві сні дає мені відро (маленьке) з традесканцією (пам’ятаю зелені великі листи) і питає: може візьмеш? Я їй відповідаю: чому ж не взяти? Беру у неї відро і починаю її бити цим відром. Вона бігає від мене, а я за нею..

Купила відро у бабусі на ринку, воно виявилося іржавим всередині, але не відразу. Поспішила повернути його, гроші отримала назад.

мій улюблений чоловік йшов поруч зі мною, зайшли до мене у двір і тримав в руках повне відро з чистою водою .

Знайшов в будинку зламаний віник на навпіл, помив його у відрі і почав підмітати будинок.

Вітаю.Наснилося що несла повне відро чистої води щоб посадити один кущ малини.Ще були інші уривки начебто у внука були соплі я їх почала витягати клізмочку а вони як потягнулися.Витягувала руками лапатий.Потім пішла з сином до них додому і коли треба було взуватися одягла чоботи але постійно у сина питала свої одягла або свахи.Він сказав що свої а я все сумнівалася.Заздалегідь дякую

я вдова.перебуваю у відносинах з чоловіком молодше себе.в переддень Різдва.снився сон: На ​​прохання моєї БОГОРОДИЦЯ покрий нас СВОЇМ покривалом. А сьогодні я бачила його в хромових чоботях і з повним відром чистої воли йшов мені на зустріч з тратуаре

Вітаю. мені наснилося домашнє відро для сміття і воно було дуже чистим і порожнім.

Доброго дня, Тетяно! Мені чоловік подарував і застебнув намисто і повернув відро ораньжевого як ніби воно моє і у нього обламаний куточок.

здраствуйте. мені наснилося відро піднято відходів.але не харчових..а як ніби відходи після абортів. я прийшла і як би чистити цей стік з помиями. качерпнула поное відро цих відходів і збиралася виносити. але яка то жінка сказала мені (-Чому ти чістіш ?не потрібно. сдесь є кому чистити.)

вбивала щурів відром вони ніби здохли, але коли прийшов брат вони ожили але тим не менш &# 8212; брат склав в теж відро і як-би пішов з ними кудись, а потім вони розбіглися хто куди.

КОРОЧЕ КАЖУЧИ МЕНІ І МОЄМУ БРАТУ приснився ВЕДРО.ЙОМУ СНИЛОСЯ ЯК людина виривається ТОНШНОТОЙ В ВЕДРО І потім викидають ВЕДРО.А МЕНІ СНИЛОСЯ ЯК У НАС В КІМНАТІ БУЛИ ВІДКРИТІ ВІКНА І Я ЦЕЛУЮ НІЧ МЕНІ ВСЕ СНИЛОСЯ ЗВУК ВІДРА СТУЧАШЕГОСЯ НА ПОЛ

Привіт, уві сні моя покійна племінниця в маленькому віці, (хоча вона померла коли їй було 16 років) приносить мені повне відро білих, великих яєць. Що це означає я непередбачуваних навіть.

Спочатку сну їхала з циганами в електричці, на руках у мене був мій син. Приїхали в незнайомий старий будинок. Мені захотілося в туалет, я пішла в і побачила відро повне сечі, два рази писала в нього.

Йшла до церкви з відром: а воно виявилося іржаве і вода в ньому з іржею і я виплеснула цю воду від церкви в сторону. Звуть мене Галина

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ