Сонник відрізане вухо 😴 наснилися, до чого сняться відрізане вухо уві сні бачити

Якщо сниться відрізане вухо – це пророкує відрив від оточуючих подій, причиною якого стане сторонній для вас людина. Для ділового чоловіка це означає приховування вживаються конкурентами дій. Йому варто задуматися про контрзаходи.

Чим уві сні ви відрізали вухо?

Уві сні відрізати вуха ножицями ▼

Сон, в якому людина бачить старця, відрізавши йому ножицями вуха, означає прийдешню втрату. Якщо два – дві втрати. Якщо він сам відрізає їх чоловікові – це до зради інтересів дітей або сім’ї потерпілого, або говорить про занепад його слави. Існує повір’я, що чоловікові з вагітною дружиною це віщує затяжний недуга; ну, а якщо він не одружений, то хворіти буде його близька родичка. Не забувайте про рідних.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося відрізане вухо, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться відрізане вухо уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Наснилося, що уві сні кохана людина змінює і я відірвала суперниці ліве вухо. Його сумка стоїть за вхідними дверима, на сходовому майданчику, а в ній два помідора і купа ліків

Я з друзями пошол на екскурсію і там насувалося гроза і у всіх снах є хмара гроза і немає лівого вуха до чого це?

Привіт, приснилося, що на землі, точніше каменях знайшла свої давно не ношені красиві подовжені сережки з камінням. але! вони були вставлені в мої ж мочки вух, які акуратно по горизонтальній смузі відрізані. Без крові, краю відрізу як і у мочки знизу. чіпаю свої вуха уві сні &# 8212; там все на місці, про себе думаю &# 8212; нові відросли.

Привіт, мені вчора приснився сон він тому, що моя улюблена подарувала мені своє ліве вухо, а на тому місці, з’явилося нове, з тунелем (розширенням мочки), яке вона собі дуже хоче зробити, але через певні сімейних обмежень не робить. Що б це значило? а сьогодні мені наснилася дата моєї смерті

Вітаю!Мені Приснився сон начебто в НЕ похмурий день з неба посипався великий град разом з камінням і відірвало моєму собаці голден -ретріверу вухо..але без крові&# 8230; і він не скиглить..а я реву і обняла його..і думаю куди ж мені його вести і на чому..в місті військовий стан&# 8230; ветеринар наш на війні..але війни не видно&# 8230;

Бачила сплячого чоловіка з поголеною половиною голови і без вуха &# 8212; місце зажівшее, виголена половина покрита щетиною невеликий (на другий &# 8212; довге волосся). А відрізане вухо разом зі скальпом довгого волосся перед ним лежить на ліжку&# 8230; Я уві сні подумала: &# 171; як же він буде ходити без вуха?&# 187;

Спершу мені наснилося, що моїй дівчині відрізали підлогу вухо, потім мені приснилося що я опинився ніби як у великому старому храмі, цей храм я креслив зовні арками крейдою, потім мене покликали всередину сказали що хто то є всередині ходив вигляд людини не живого, він лякав всіх все його боялися, я його покликав і підійшов до нього, ніби як він був без пальців забинтовані в крові, я у нього запитав що сталося? він попросив розповісти анекдот, я сказав якщо розповім ти мені розкажеш що трапилося, він погодився, я почав розповідати анекдот і відразу ж забув і не міг пригадати, він попросив з храму не витягувати якийсь великий апарат, коли почав розповідь звідки то на голові виявилися залізні щупальця і ​​стискали його за голову за шию не давали продовжувати, він зняв його засунув в стару шафу і насилу утримував дверцятах, ми почали швидше звідти йти, ну як я зрозумів він просив про допомогу, в слід кричав щоб узяв доріжку або на який то доріжці вінтарного кольору, не бурштинового, а чітко сказав вінтарного), написати там крейдою імена ворогів і обвести крейдою і поставити на нього стільчик!! ну ось і все, знаю що бред какой то, але такі сни приснилися мені сьогодні!))

я відрізаю вуха у кількох людей. хто то мене змушує робити це. крові немає. у останньої людини маленька рана на вусі. мені стає не по собі уві сні.

Вітаю! Уві сні мені приміряли окуляри, але вони не трималися. У мене запитали що з моїм лівим вухом, я сказала, що відрізали. І сказала що яположіла його в холодильник. Витягла з холодильника пакет в ньому були обрізки м’яса і моє вухо. Я запитала чи можна його пришити, на що мені відповіли швидше за все немає. Крові і болю не було і я зі спокоєм про це говорила.

мені наснилося що я сама собі відрізала вуха але крові і болю не був потім намагалася зберегти це вухо поклавши його в лід що б потім його пришити навіть приміряла вухо

Сон про те що син прийшов додому з відрізаними вухами, і прикривав це отрощімі волоссям на скронях &# 8230;..так само розмова була ще про деякі каліцтва&# 8230; пам’ятаю рольки про отрезвнном кінчику пальця, але цього не бачила (бачила тільки Безух ((()

Я за що то розплачувалася вухом. Мені відрізали праве вухо ножем, я ще раділа, що ні ліве, тому що на лівому вусі 4 проколотих дірки і мені їх шкода було, а праве не шкода.

Чи то вони у мене змерзли чи що то в такому дусі але мама мені відрізала вуха наполовину по дузі я ще подивився в дзеркало і сказав що не рівно вона відрізала. Вона каже давай поправлю я говорю їй не треба а то мені боляче було. різала скальпелем

Я підстригати свою маленьку внучку волосся і ножицями відрізала їй вухо, крові не бачила, вона не плакала, в лікарню не повезли, дали їй вухо в руки грати

преснілос що жінка з якою проживаю колись стояла перед мною і вліцо говорила що можна до подруги на день народження з ходити а сама змінила і прийшла вранці і я вже знав навіть з ким .Вона просила пробачити і говорила що більше такого не повториться але пройшло 13 років і я почав помічати зміни в ній і приблизно схожа ситуація і ось приснилося з воскресіння на понеділок сон в якому після розборок я відрізав їй вухо як обіцяв якщо будить подібна ситуація

мені наснилося, що я їду в метро і метро зупинилося, і грабіжники які вже їхали в метро виводять мене першу ставлять на коліна і кажуть знімай кільця я познімала і потім живцем починають обрізати вуха.
допоможіть мені будь ласка я дуже переживаю, що б сон не став віщим.

Мені наснилося що я в майстерні випадково відрізав собі праве вухо. Болі і крові не було, сон пам’ятаю дуже чітко в дрібницях і подробицях, іноді реальні події так чітко не запам’ятовуються. З різних причин лікарів викликати не вийшло, постійно траплялися якісь події, то кого-то рятував в ДТП і захищав від бандитів (ні, я не міліціонер), а вухо так і тримав у руці.

мені наснилося, що я випадково відрізала вухо своєму собаці &# 8212; чорному спанієлеві &# 8212; дівчинці. Крові не було. Вона не скиглив, нічого.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ