Сонник Відпустка 😴 приснився, до чого сниться Відпустка уві сні бачити

До чого ж сниться відпустку? Такий сюжет – це явний натяк на те, що вам необхідно взяти паузу в роботі.

Чи дали вам відпустку уві сні?

Наснилося, що дали відпустку ▼

Якщо вам відпустку дали несподівано – то ви будете засмучені відсутністю можливості побувати там, де ви хочете.

Сниться, що ви не можете добитися відпустки ▼

Сон, в якому ви не можете добитися відпустки – натяк на те, що ваш труд стане запорукою визнання в колективі та гідної нагороди.

Як тлумачать інші сонники?

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Відпустка, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Відпустка уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я на відпочинку з людиною який мені подобається. Я в номері він мене покликав і я вийшла на гарний, білий балкон і на ньому багато квітів (другий поверх). В низу він і оркестр і він зізнається мені в коханні і робить пропозицію (я разчувствовалась і заплакала) і він просить спуститися мене до нього. Я спускаюся по ниткової сходах до нього, він одягає мені кільце з білого золота з каменем, обіймає і каже, як він сильно мене любить.

ДОБРОГО ДНЯ! сьогодні приснився відпустку з дітьми-но він невдалий. Шукаю ніби-нам ніде жити-шукаю житло-і все невдало&# 8230;

Привіт Тетяна, точну хронологію послідовність сну не зможу описати, але в загальному спробую. Точно пам’ятаю, що я був на відпочинку і мені було просто не реально добре. Я був за кордоном, де то біля моря, але на відпустці я полетів кудись ще відпочивати, через якийсь певний час я повернувся на перший відпочинок і шкодував, що не відпочивав там завжди. У житті у мене мене настав період, коли я чіпляюся за будь-яку роботу, у мене повно ідей і все по можливості я намагаюся реалізувати. Може й справді, як в інтернеті написано, мені просто потрібно заспокоїтися і погасити свій запал? Буду з нетерпінням чекати відповідь.

я з мамою поїхала у відпустку в Південну Америку, плавала в теплому морі, пірнала в прозорій воді, іноді мене накривало з головою хвилями. В цілому уві сні мені було добре і все подобалося

Мені наснилося, що я з сім’єю була у відпустці і я знайшла якісь руїни. А в цих руїнах, було якесь істота.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ