Сонник Відповідати 😴 приснилося, до чого сниться Відповідати уві сні бачити

Давати відповідь на питання уві сні – знак того, що вам буде непросто довести свою правоту.

Бачили, як хтось відповідає на ваші питання – значить, будете наяву стояти на захисті правди і справедливості.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Відповідати, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Відповідати уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Це дуже довго. Але момент був такий, ми сиділи за столом у батьків молодої людини, який мені привабливою, я дивлюся в трелку його батька, він сидить навпроти мене, в тарілці сиру молоком, як сметана, він задає мені інтелектуальні питання, на які я відповідаю, батько спілкується критикою (точніше посміюється наді мною, моєю дурістю). Я пробудження вже зі своєї тарілки цю сметану і розумію що їжа кисла, несвіжа, але немогу про це сказати. У роті всесвязато як від сухого сиру, я наважуюсь попросити води починаю об’яснятьчто не можу їсти з якої причини, але батько закінчує мої думки вголос &# 187; особливо якщо молоко вчорашні&# 187; в цей момент мені стає легше, що мені не доводиться приховувати, .
Потім бачу себе в червоній сукні. Сиджу на лавочці підібгавши коліна під підборіддя, і до мене підходить людина, уваги якого я приємно.

Вітаю. Мені 17 років. Сьогодні, тобто 3 грудня, з суботи на неділю приснився ось такий сон: на початку сну я бачив якусь метушню і вокзал, ніби я кудись їду. Так і виявилося. В середині сну мені привидиться, ніби я приїхав в Москву (сам я живу в Красноярському краї). Пам’ятаю, що я блукав по місту якийсь час в надії знайти когось. Після цього я бачив, що я вже перебував в деякому будівлі, ніби це якийсь супермаркет або інший подібний відділення, де багато людей. Там я знайшов свого однокласника, який сниться мені вже повторно. Ми з ним не те що б добре спілкуємося, а нормально спілкуємося в житті. Я його зустрів, привітав і там був такий момент, що щось було пов’язано з його бізнесовою діяльністю. Ніби він чи то на якусь вакантну роботу вже, як не дивно, влаштувався, то чи зайняв вигідне місце в якийсь популярної організації. Він мені сказав це, я сказав йому, що радий за нього, але в душі мені було неприємно, що я не займаю таке ж положення. Потім я пройшов трохи по цьому відділенню (всюди люди, суєта), і зайшов в інший коридор, де стояла моя бабуся (піт батькові, з якої в життя у мене стосунки дуже лукаві). Там був такий момент, що вона хотіла і мене записати в якусь подібну організацію, як той однокласник. За високою тумбою стояла жінка років 50-55, і щоб і мені зайняти якесь вигідне місце в столиці, мені потрібно було відповісти на якесь питання по ХІМІЇ. не знаю, чому по ній (мені книжку видала вона), просто я дуже люблю предмет хімію. Я почав читати цю книгу, але мені жінка та сказала, що це зовсім не те: щоб кудись влаштуватися, або щось там зайняти, потрібно своїми словами розповісти, як би залік. Я не зміг, психанув, а бабуся стояла поруч і засмучено опустила голову, нічого не сказавши. Тепер кінець сну: я вийшов з цієї будівлі, і пішки пішов за якоюсь людиною, по довгій алеї з дуже пишними зеленими деревами, де нічого не видно. Такий ось сон був. Будь ласка, швидше б прочитати тлумачення цього сну.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ