Сонник Відплив 😴 приснився, до чого сниться Відплив уві сні бачити

Відплив сниться – до удачі і позитивних змін.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Відплив, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Відплив уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

на мілині ловила руками крабів червоних і роздавала оточуючим мене людям а потім почався відплив і море виявилося далеко а поруч білий ведмідь і цікаві люди які бігли до видалити воді.

Здраствуйте!Мені сьогодні вночі приснилося, що я стаю на якомусь острові з високими горами і навколо вода.потім раптово цієї води стає все більше і більше, і я від переляку, так-як не вмію плавати, починаю корабкоться на гору вище і вище.а вода майже завжди коса моїх ніг, і коли я в забралася на останню висоту, я озирнулася, навколо мене дуже багато води, а пом вода дуже різко почала ізчізать і залишилася зовсім чучуть.

Доброго дня! Розтлумачте, будь ласка, мій сон:
Я молода дівчина 30 років, незаміжня, хлопця немає, дітей немає, але дуже хочу. Живу одна у великому місті. З четверга на п’ятницю мені приснився дуже емоційний і яскравий сон.
&# 171; Мені наснилося, що ми з батьками, іншими людьми сидимо в батьківській квартирі на 5-тому поверсі багатоповерхівки, і ховаємося від насувається сильної бурі (штормового вітру з дощем), я закриваю всі вікна, намагаюся контролювати ситуацію. Я постійно вибігаю на балкон подивитися погоду, і бачу з балкона то припливи то відливи води: то вода дуже стрімко починає насуватися і розливатися по вулиці, підходячи прямо до під’їзду будинку, то РІЗКО кудись пропадає і вся вулиця з двором вже сухі і залиті сонцем. Вода то темно блакитного кольору (морського), то майже прозора з очеретами, РИБАМИ, травою. Те різко наступає, то дуже спокійна, як розлитий живий ставок, або невелике озеро на своєму звичайному місці. Уві сні я бачила так само людей, батьків. Мої почуття уві сні &# 8212; то сильний страх перед стихією (коли бачила різкі припливи) то величезна радість і ВОСТОРГ (коли розуміла, що стихія нас не чіпає а навколо така краса)&# 187;.
Що може обіцяти такий сон? Заздалегідь вдячна!

ДОБРОГО ДНЯ.
ВО СНЕ БАЧИЛА ВЕЧІРНЄ МОРЕ&# 8230; ХТОСЬ БУВ ПОРУЧ ЗІ МНОЮ І ПОПЕРЕДИВ МЕНЕ НЕ ЗАХОДИТИ ДАЛЕКО В ВОДУ&# 8230; БО СКОРО РОЗПОЧНЕТЬСЯ ПРИПЛИВ&# 8230; АЛЕ ЗАМІСТЬ ЦЬОГО ВОДА ПІШЛА І НА СУХОМУ ПІСКУ ЗАЛИШИЛИСЯ РИБИ .ЯКИХ У ПРИРОДІ НЕ ІСНУЄ&# 8230;.Я ПРОСТО СТОЯЛА і заворожено НА НИХ дивилися.

Розшифруйте ХТО ВМІЄ

Купаюся в морі, починає йти вода оголюючи крутий берег (пісочний) Я шукаю місце глибше, але вода йде швидко. І ось я вже бачу воду в далеке і мені доводиться повертатися до берега по мокрому брудному піску і підніматися на цей берег. Я піднялася і пішла по інших справах. Що це означає.

Мені приснився затоку або озеро з прозорою водою (навіть риба була видна).Промайнула ще думка в голові що треба буде приїхати влітку сюди купуватися &# 8230; і раптом повертаю голову і бачу вода йде&# 8230; та так швидко що риба ледве встигає за водою щоб на суші не залишитися&# 8230; Мене цей сон настільки вразив, я розумію в ньому попередження&# 8230;.

Вітаю.
Я молода дівчина (22года). Часто звертаюся до кого-небудь, щоб витлумачили сни, тк у мене вони завжди з історією та яскраві.
Снилося, що я на тренуванні, а моя сестра веде розмову про майбутнє. На щось вирішується, і її відвіз за собою на білому скакуні чоловік. Йому я явно не довіряю і впевнена, що сестра потрапила в нехорошу ситуацію.
Тут до мене на допомогу пріскаківает кінь молодший: білий, без сідла, з чарівною гривою.
Я на нього, і він несе мене прямо до замку того нещасливого дядьки. Я пробираюся в будинок, і шукаю виходи. вікна. Багато вікон. З гратами і без. Одна решітка легко рветься, і я спрямовуюся в вікно. сестра &# 8212; за мною. Але її хапає за волосся дружина лиходія (величезна, оголена жінка з розпущеним волоссям), бере ножиці. Я вихоплюю сестру, і ми тікаємо. А в голові одна думка: вона чаклунка!
Ми поспішаємо по березі, і хтось кричить: &# 171; ВІДЛИВ!&# 187; І тут я розумію, що відплив &# 8212; прекрасна можливість для нас швидко змитися звідси. Знову ж таки, в допомогу до нас молода людина на човні підпливає, і ми в неї сідаємо і пливемо. Я притискаю сестру до себе, і прокидаюся.
Прокинулася, і пішла кров з носа.
Будь ласка, підкажіть, якщо можете!

я на березі озеро після відливу йду по відкрився дну озера воно піщане починаю шукати в писку все що там могли втратити купаються і знаходжу два годинники красивих дорогих поруч мій син він той же знайшов годинник але вони без стрілок я йому допомогла надіти їх на руку потім ми капаємо в писку потрапляємо в якийсь приміщення і через нього виходимо на берег поспішаємо що б до припливу потрапити на інший берег але не встигаємо озеро вже знову повне води

доброго ранку . сьогодні уві сні я бачила розбурхане море з відливами і припливами і вони були настільки сильні що вода відходила від пляжу метрів на десять . в моменти відливу я ходила по відкритим відливом ділянкам і знаходила втрачені прикраси . вони були не звичайно прекрасні . потім сидячи на березі в дали я бачила китів які як дельфіни виринали і пірнали знову .

Вітаю! Сьогодні вночі мені приснився сон, що я пливу в море, і коли я вже допливла до берега, вода почала спадати. Коли я вже була на березі, хвилин через десять, вода почала прибувати, але не швидко

я гуляла з хлопцем по берегу і звернула увагу на пісок. Він був дуже чистим, практично білим, дуже схожим на сніг. Я розуміла, що вода відійшла не природно далеко від березі, а пісок щільний, але сухий. Я поцікавилася у людей, що відбувається. Мені показали в дали великий корабель, який наближався до берега і з ним наближалися великі хвилі, багато води. Незважаючи на теплі і приємні відчуття, світлу і суху погоду, я відчула легку тривогу і вирішила піти подалі від насувається води. Ми з кількома людьми і хлопцем сховалися в автобусі. Потім ми плавно хитаючись пливли по прибулим хвилях по морю. Вода була тепла, світла.

незвично яскравий кольоровий сон &# 8212; я бачила як різко пішла вода і залишилися дуже гарні риби, краса була нереальна. сильні емоції.

Привіт, мені приснився такий сон, ми з дружиною гуляли по піщаному березі моря і почався приплив, коли оголилося дно ми побачили міст і під аркою мосту стояв автомобіль позашляховик

спочатку мені наснилося дуже тихе спокійне море, через деякий час я бачу що берег Невже далеко в море т.е відлив, але це було тихо і красиво .

кілька днів була на океані. В останній день був сильний відплив і мені було дуже сумно, що я так мало плавала в океані. і я пішла ходити по березі де раніше був океан. і там було 2 мертві риби. це коротко.

Фінська затока. мілководді. Величезний камінь на обміліла дні. Вода йде на очах на протилежний берег. Утворюється воронка, куди йде вода. З берега з водою зсувається в воронку будинок і застряє в ній.

Наснилося що був відлив на море ввечері, і на піску, де пішла вода стало видно багато золотих прикрас. спасибі

я йшла по берегу моря хотіла скупатися. Море штормило але не сильно..Брудні темні хвилі. Потім я відвернулася від нього що б що то взяти повертаюся а море отjшло на дуже велику відстань як під час відпливу і на піщаному дні купа красивих черепашок, камінчик і люди ходять все це збирають, сміються і радіють. А я в подиві на це все дивлюся..

ввечері або вже вночі я стояв у воді море пішло і я побачив під водою якоря . а з води стирчали прядки .могильні захисти і хрести

Доброго дня, Тетяно!
Мені сьогодні приснився сон &# 8212; пам’ятаю вода, багато води, але це фрагментом, а потім я у якійсь металевій пристані роблю позначки фломастером чорним по металу і кричу чоловіку: &# 171; Дивись, як рівень води опустився&# 187 ;, дійсно, вода пішла сантиметрів на 30, а потім подивилася навколо, а всюди вже земля не просохли після видно, що недавно була вода, і я хочу ступити по цій землі і боюся, мені здається, що там болото. Раптом бачу стежку, пробую пройти по ній, раптом по ній можна ходити. Іду. Виявляється, стежка &# 8212; це твердий грунт, та й земля навколо-твердий ґрунт. Іду далеко, бачу стіни міста. далі нерозбірливо.

Мені снилося ніби відлив і купа риби і ми стали її ловити, а потім різко прилив і так кілька разів. В результаті наловили руками багато риби, а потім все закінчилося, а опинилася.

я викинула чим подалі в воду, щоб злочинець, який погрожував мені і моїм близьким, не зміг їм скористатися &# 8230; а коли вода відійшла, дно виявилося рівним і гладким і вистелена плиткою (як ніби в аква-парку)
а коли я знайшла його після &# 8212; лезо було занадто коротким і товстим, щоб їм можна було користуватися як ножем &# 8230;
поруч був чи то якийсь склад, чи то магазин &# 8212; і я вибирала на полицях було багато різного шоколаду, то як ем-енд-Емс, то взагалі я такого не бачила &# 8212; настільки було все разноцветно і привабливо, вибрати начебто не встигла)))

Я прийшов чистити рибу від луски на морський плаваючий причал, розклавши рибу, дуже швидко настав дуже сильний морський відлив тим самим причал відплив далеко в море. Подивившись на берег з причалу я побачив багато людей, що купаються на березі. Через короткий час, майже відразу почався приплив, так само швидко причал поплив назад до берега з потужною хвилею. Тим часом я перебуваю на тому ж причалі, мене турбує життя тих людей які плавають біля берега, так як причал з припливом дуже швидко рухався назад до берега і я боявся, що їх знесе хвилею і придавить причалом! Але все обійшлося і причал встав на місце і я з легкістю зітхнув, все добре, я знову біля берега на причалі і люди теж!

Mne prisnilos&# 8217 ;, chto ja na beregu morja, svetit solnze, no otliv vody i vdrug ja slyshu, chto obeshajut 8 ballov shtorm i tut zhe ja slyshu priliv vody, delaetsja srazu pasmurno. Ja zhdu parom, na nem dolzhen priexat&# 8217; moj vsroslyj syn. Nachinaetsja shtorm i ja perezhivaju, no tut prixodit parom, no syna tam net. Nachinaetsja navodnenie i ja pytajus&# 8217; sprjatat&# 8217; sja, no vezde vsö zanjato. voda nemnogo mutnaja i moi nogi uzhe v vode i tut ja vizhu sognuvsheesja bol&# 8217; shoe zelönoe derevo i zalaziju na nego. Rjadom so mnoj okazyvaetsja kapitan paroma i koga ja ego sprashivaju, gde moj syn, on otvechaet, chto ostavil dvux parnej na toj storone, potomu chto ne znal, chji oni i xot&# 8217; moj syn skazal, chto on prenadlezhit ko mne, kapitan ne poveril i ostavil ego tam. Ja nachala plakat&# 8217; i prosnulas&# 8217; ottogo, chto plachu na samom dele, vslux.
Pozhalujsta podskazhite, chto on mozhet oznachat&# 8217;?

Вітаю! Мені приснився морської відлив-вода далеко відступила від берега, а вдалині зібралася в одну міць і зібралася знову нахлинути на берег, але я цього не бачила.

Доброго дня, Тетяно. Наснилося, що я стою в дуже чистій воді по щиколотку. Бачу дно і водну рослинність. Але бачу також обридженого спадної водою повз мене зелену змію, я її лякаюся, але мені кажуть, що це вже. І я бачу цю врду спадної як в воронку десь в стороні. Вода пішла і я бачу дно, якісь дрібні камінчики, врдорослі, і начебто монетки.

Наснилося, що я з хлопцем купалися в морі, і тут почала вода йти, відлив, ми почали йти до берега і збирати камінчики, дійшли до берега і почався приплив, ми ще стояли дивись. І я прокинулася

Вода пішла з моря далеко, як буд то висохло.на мілині залишилися раковини малюсков, збирала їх з піску.потім вода повернулася.все як буд то ввечері відбувалося.солца не було

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ