Сонник відображення в Дзеркалі 😴 приснилося, до чого сниться відображення в Дзеркалі уві сні бачити

Наснилося своє відображення в дзеркалі – провісник біди, здатної проявитися у вигляді захворювання. Здоров’я може погіршитися як у вас, так і у родичів.

Дзеркало без відображення символізує панує у вас в душі дисгармонію, невизначеність. Бачити чуже відображення – символ заздрості, поганої енергетики, яка може виходити від персони, що недавно з’явилася в числі ваших знайомих.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося відображення в Дзеркалі, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться відображення в Дзеркалі уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я стояла в якомусь білому приміщенні.Там було дзеркало і я вирішила підійти подивитися в нього (ніякого страху я при цьому не відчувала, навпаки було якось весело).Я підійшла до дзеркала і побачила що прямо напроти дзеркала стояв невеличкий столик, а поруч на підлозі верхня частина (до попереку) Маніка. Я поставила Маніка на столик, нарешті глянула в дзеркало.Мого відображення там не було злякалася Тут у мене щось випало з кишені, я нагнулася щоб це підняти, а коли розігнулася, то в дзеркалі було &# 171; моє&# 187; відображення. Воно виглядало як я, але при цьому в ньому було щось неприродне Але цього я відразу не помітила, і з полегшенням посміхнулася своєму відображенню.Воно посміхнулося у відповідь (при цьому його обличчя сильно змінилося: посмішка дійсно була до вух, ніс кілька сплюснувся, а очі зайшлися чорнотою). Але мене це налякало не дуже, мені більше здалося дивним що воно коштує зовсім нерухомо, в той час як я перекочувалася з п’яти на носок. І я почала стрибати і махати руками, імітуючи політ. Моє відображення же піднято руки до плечей, утворивши букву Т і в той час як я реально стрибала, воно як би плавно піднімалося і опускалося, руки його при цьому були абсолютно непожвіжни (вони утворили пряму лінію), а на обличчі була та ж посмішка. Тут я зрозуміла що сплю, і тут же прокинулася

Напишіть сюди Ваш сон для тлумачення&# 8230; дивитися в дзеркало і одягнений на себе корону

Навіть якщо мені сняться сни, то я їх швидко забуваю. Але цей сон мені сниться протягом вже декількох днів.
Навколо мене безліч дзеркал, як в колі. Я дивлюся в них, але вони нічого не відображають. І мене як би немає, ніби привид, в загальному спостерігаю без матеріального тіла.
Уві сні немає ні тривоги, ні радості, нічого. Він триває, поки я не прокинуся. У ньому нічого не відбувається.

Я бачила уві сні покійного дідуся, він був по пояс у землі і чомусь нататуірован до пояса. Потім дивилася в дзеркало але не побачила своє відображення.

Напишіть сюди Ваш сон (чим детальніше, тим краще)&# 8230; я дивилася в дзеркало, а бачила свого померлого тата, а потім чоловіка, який зараз у відрядженні

Присниться багато народу ікаждий хто дивився в дзеркало бачив свої гріхи (у кожного свій) дивилися всі а бачимо тільки своє і змити свій гріх можна в річці попросивши прощення а перед цим вони вкрали з дерева стиглі груші

На яву я посварився з дружиною але в цей же вечір ми все з’ясували і помирилися наснилася та ж сварка я дуже сильно розлютився і схопив її за волосся вона дуже злякалася за тим я відпустив її і пішов і мигцем на секунду підняв погляд я побачив себе в дзеркалі тільки груди і половину особи тіло було гараздо більше м’язове а обличчя дуже зле що це значить?

Уві сні я була в гостях на мені була сукня але ні як не могла на дзеркалі себе побачити заходжу в туалет там дзеркало маленьке потім йду заходжу в кабінку там якраз те що я шукала довге дзеркало але вузьке так я зайшла замкнула двері хочу на себе подивитися але було занадто темно хотіла зробити світло яскравіше не вийшло нормально я не розгледіла на себе на мені було не зрозуміле плаття з верху толстовка волосся не расчесанни але мені говорили що я красива обличчя я своє не побачила темно було потім ппостучалі я вийшла

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ