Сонник Відображення 😴 приснилося, до чого сниться Відображення уві сні бачити

Власне відображення – поганий знак, будьте уважні до всього, що вас оточує.

Снилося чиєсь відображення – остерігайтеся пристріту.

Де бачили відображення уві сні?

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Відображення, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Відображення уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю! хотів би попросити у вас допомоги.
Мені наснилося як я стою навпроти великого дзеркала на всю стіну і бачу як на моїй голові знаходитися золота корона, центральний зубець найвищий інші від нього знижуються, на мені одягнені білий одяг або навіть біла мантія. Потім у мене виникло враження, що я перебуваю в цілком дзеркальній кімнаті (але в цьому я до кінця не впевнений, дивився я тільки на одне дзеркало-стіну), всі стіни дзеркальні, щодо стелі не знаю в верх я не дивився. Коли я побачив себе в подібному одязі (наряді), спочатку я не повірив, що це я, потім почав себе докладно і здивовано розглядати. З якого переляку на моїй голові виявилася корона. Дана кімната була порожня, на підлозі був розісланий білосніжний килим.

Сновидіння, в якому було таке відображення, швидше за все, говорить про те, що ви зможете домогтися визнання.

Вітаю!
Сьогодні вночі, мені приснився сон, подробиць не пам’ятаю, але все ж: Я стояв і дивився в воду, де крупним планом бачив отражніе своїх очей, в яких було зображено відображення ясного неба.Я як би придивляюся в відображення і не можу зрозуміти, що це означає.І мені стає якось не пособі. Скажіть, то миє означати такий сон?!
З повагою, Іван.

Вітаю!
Сьогодні вночі, мені приснився сон, подробиць не пам’ятаю, але все ж:
Я стояв і дивився в воду, де крупним планом бачив отражніе своїх очей, в яких було зображено відображення ясного неба.Я як би придивляюся в відображення і не можу зрозуміти, що це означає.І мені стає якось не пособі. Скажіть, що може означати такий сон?!
З повагою, Іван.

Останнім часом постійно сниться моє відображення, але воно не відповідає реальності: Наприклад я уві сні сиджу і беру кружку чаю в руку, а відображення в склі (або дзеркалі) цього не робить. Був і такий приклад-я нахилилася перед дзеркалом, щоб підняти річ, а я (яка в відображенні) продовжувала стояти. . Що це означає. Перший раз таке уві сні бачу&# 8230;. аж жах!

Наснилося ніби я дивлюся в старе дзеркало і бачу себе 2. і через кілька секунд я друга починає корчитися, рутіться, вестісебя, як скажений людина. а потім швидко почала пеобретать обриси гнеющего трупа

Я дивилася у вікно і там було моє відображення. Я розмовляла з ним. Казала, що щось невиразне. Якусь дурницю. Просто набір звуків і букв. На мою думку, там горіла свічка (але точно я не пам’ятаю). І ще мені здавалося, що в відображенні як би я, але не я. Т.е. якесь дивне почуття. І цей лепет не зрозуміло. Я прокинулась. Хоча не дуже то злякалася, але все одно прокинулася.

Це був сон неначе крізь віки. усвідомлений. Я в світлому невеликому приміщенні дивлюся в дзеркало бачу своє відображення. Потім повертаюся на 90 градусів. Там дзеркало вже більше і я бачу себе по пояс (роздягненим). Я маю досить велику форму я, так як сон усвідомлений представив, а що б якби у мене було накочене тіло з кубиками, але як тільки я почав це представляти, я реально відчув дискомфорт, ніби шлунок рухається (або крутиться) і від цього прокинувся.

чоловік з блакитними очима, волосся з сивиною обіймає і заспокоює темноволосу жінку, і дивиться в дзеркало, але мене ніде немає, в дзеркалі не його відображення, а моє обличчя.

Мені наснилося, що я прийшла в зал, де раніше займалася танцями, подивилася в дзеркало в яке ніколи раніше не дивилася і крім мого відображення, в дзеркалі ще було одне відображення, хоча я була одна, ну в загальному в дзеркалі поруч з моїм відображення стояла я, але в минулому

дитина маленьки.. я біг .. стрибав.. перестрибував.. і на шляху маленьки дитина втік до мою в сторону.. він потрапив під мою ногу і впав.. почав ревіти.. у нього від того що ковзав здер шкіру на голові кров текла.. я прийшов.. підняв його.. і заніс його в його будинок.. але вдома нікого не було. Окни відкриті відчувалася в домі.. я віконця закрив. але за дверима стояли якісь хлопці.. як ніби хотіли дістатися до дитини.. я підняв його і через вікно стрибнув разом з дитиною. в результаті вони зловили нас.. ії я почав відбиватися.. але переміг. дитина була здорова.

Приснився чорний кролик який хотіла вкусити мене. Я тікала від нього по дому. Мама знайшла його і хотіла викинути але я не справи, мені стало його шкода. Тоді я відвернулася від нього і побачила в дзеркалі не свій відбиток.

Спочатку я побачив своє відображення в дзеркалі а за мнойв відображенні був я і при цьому я стояв на вулиці. Далі я вже гна роботі де працюю сторожем. Заснув на дивані, прлснулся у побачив що двері в комірчину до ммне відкрита і ррешіл закрити, але закрив не з першого рараза а з другого так як відразу замок ізгізгачально був висунувисунут. Далі ліг спати потім прокинувся через те що мене роскрилі, а на роботі я завжди один. Спросоння у мене обидва ока в темряві нічого не видно і я намагаюся вдивитися чому двері відчинилися і все таки мене перемагає сон і я заснув&# 8230; І вже прокинувся через те що моя дружина доторкнулася до моєї ноги, а я перелякався що Це приведення уві сні вже реально прокинувся

я була у себе вдома кудись поспішала і пішла, щось забула, повернулася додому в свою кімнату і за прикметою подивилася в дзеркало і показала мову як раптом моє відображення різко змінилося стало схоже на труп, воно було блідим, очі чорні великі, на задньому плані як туман і злий погляд, я з переляку відбігла від дзеркала, вирішивши що здалося я підійшла до іншого дзеркала в коридорі подивилася все було нормально, вирішила перевірити і покривлятися і тут раптом знову змінилося відображення воно стало злим жахливим як і в минулий раз я відійшла, а відображення спостерігало за мною, я злякалася заплакала і втекла з дому.
що це може означати?

Я що то робила здається розчісувала волосся а відображення не повторювало моїх дій просто дивилося на мене я почала кричати і прокинулася

Я бачила себе в дзеркалі, в повний зріст в плаття біло-червоним, з широким червоним поясом. Уві сні я виглядаю молодше, красиво, моє відображення в моїх очах, Кольори дуже яскраві. І ще я бачила дипломат з грошима і якимись цінними паперами, як ніби облігації.

вітання. мені наснився сон. изв за помилки :). як я сиджу у бабусі на туборетке один в темній кімнаті перед дзеркалом дивлюся бачу двері в комору напроти дзеркала. воно трохи прочинене і починає повільно закриватися. я повертаюся і вона закривається я злякався звідкись вискакувати до коледору від туди що то вискакує чи ні не пам’ятаю я боюся мурашки і прокидаюся? ответтьте пжж

Мені наснилося що мене підстригли, але як стригли і подующіе волосся я не бачила, я вже бачила готову стрижку мені дуже подобалося.Але стрижка була виконана не докінця, я провела по шиї і обноружіла клаптик довгого волосся і прокинулася

Я на якийсь дачі, у мами (але такої дачі немає).. Смартфон лежить у ліжку, на якій я засинаю. На смартфон падає з тумбочки чим, і б’є екран&# 8230; Я беру його в руки, і бачу на екрані 2 глибоких порізу (не те щоб екран зовсім розбитий, просто з’явилися 2 величезних косяка на ньому.. ) Хоча чим впав один раз.. Я включаю екран, і бачу своє відображення.. Воно понівечене, і не можу зрозуміти, чи то це багато моїх осіб, толі обличчя розбите на кілька частин&# 8230;. )) Вчора, не за довго до сну, довго порпався в телефоні, і дивився свої фотки..

Я вагітна, і мені приснилося, що я дивлюся в дзеркало (себе не бачила, тільки живіт) і бачу обличчя дитини, який знаходиться в животі, він мені посміхався. Всі родичі прибігли дивитися.

Вітаю. Мені приснився такий сон. Наче я стригла собі волосся, а потім побачила себе в дзеркалі і моє волосся було сиве і вистрижені жмутами, а сама я виглядала ні обличчі приємно, при чому в відображенні, ліворуч, тобто права пасмо були одна довше всіх інших. Я повернулася вліво, там стояла дівчина, моя знайома але я не пам’ятаю хто саме і у неї теж були волосся пострижені. Потім я вийшла на вулицю і пішла по вулиця тим часом розмовляючи по телефону з чоловіком. Він знаходився на іншому кінці міста з двома дівчатами і &# 171; вони відповідають на перше емоції&# 187; сказав він мені. Я прокинулася з неприємним відчуттям.

Я стояв в темному приміщення і дивився у вікно. Там була ніч. Я бачив своє відображення і мої дії не збігалися з діями відображення у вікні.

наснилося що мені моя мама передала кільце від якогось хлопця. кільце було дуже велике з білого Золотаса якимось ієрогліфом. за типом печатки

Привіт мені приснилося що у моєї мами випали кишки і вона на це не звертає увагу і каже щоб ми продовжували зустрічати гостей. Я налякала її і почала мити і розплутувати їх. Що робити до чого це?

Мені приснився чоловік у відображенні якогось скла на вулиці. Чи то у вітрині, то чи в склі машини. Відображення було потворним, в шрамах, товсте обличчя. Подивившись в відображення я почав обмацувати себе (уві сні), що б зрозуміти я це насправді. У мене було потворне товсте старе тіло. Відчував почуття замішання і неприязні. Пам’ятаю, що в першу чергу почав згадувати рік свого народження і співвідносити його (чомусь) з 2005-м роком, в якому, як мені здалося, відбувалася дія. Я молодий спортивна людина без зайвої ваги. Мені 25 років. Хотів би дізнатися, з чим може бути пов’язаний такий сон

Мені сниться як я приходжу з моїм хлопцем чубків в гості до моєї сім’ї, і раптом він проподает, я його скрізь шукаю кричу, але іншим все рівно вони не помічають не пропажі, не те що я кричу

Доброго дня! Мені приснився сон, ніби я одягла весільну сукню і ми з чоловіком збираємося відзначати 35 років спільного життя.Я підходжу до дзеркала, а плаття на мені робиться чорним.

Вітаю. Мені наснилося, що я увійшла в кімнату до свого чоловіка, хоч я і не за чоловіком . він стояв на проти дзеркала. Але в ньому не було його відображення, в ньому відбивалося обличчя мого колишнього. він посміхався. Трохи єхидно, як мені здалося. До чого все це?

наснилося що я дивлюся в дзеркало а там моє відображення, але воно не повторює моє рух яке я роблю, а просто стоїть і дивиться на мене. і так кілька разів уві сні. і тоді я уві сні вирішила що я божеволію і мені треба тоді йти в психлікарню через це.

дали уві сні печатку і сказали що це передав мертва людина (а в дійсності він живий)

Мені наснилося, що я дивилася на себе в дзеркало і спробувала змінити розмір зіниці, він став котячим. І протягом всього сну чим частіше я намагалася щось змінити, тим зліші, агресивний я ставала.

я дивилася в дзеркало і бачила відображення іншої дівчини, я побігла до іншого дзеркала.там відбивалася абсолютно інша дівчина..я відвернулася.коли обернулася в дзеркалі була вже я

Здрастуй!Мене звуть Асель. Мені снився сон я стаю перед дзеркалом було світло, я смотрелаь на себе, а потім повернувшись голову в іншу сторону, і знову на дзеркало я побачила там чоловіка в чорному плащі, в чорних окулярах, з усмішкою на обличчі і мені стало страшно що я у сні заплакала.Хочу дізнатися до чого це все

Уві сні бачив дружину перед дзеркалом вона стояла поруч зі мною. Сон був кольоровим. У дзеркалі відбивалося тільки її лик мого не було, вона обговорювала зі мною свою сукню, я обстановку кімнати. навколо все було красиво і ми чомусь були задоволені

я гуляла з друзями потім зняли дачу пішли тутда там від дихало я знайшла дзеркало і подивилася туди а там відображення трупа який повешана потім до нас прийшов той труп і хотів нас вбивати потім я прокинулася

наснилася подруга чоловік їхали в машині в відображення бачу дитину який зі мною прощається і я кажу вона спить це моя дочка

Вітаю! Тетяна підкажіть мені будь ласка, мені наснилося як я сиджу на бетонній плиті біля свого будинку, цієї плити немає вже років десять. До мене під’їхала машина, з неї вийшов чоловік у поліцейській формі, а з кущів підійшла дівчина, вона була теж в формі. Обидва були з зірками, зірочки на погонах молодшого офіцерського складу, у мене в кишені були при собі заборонені речовини, я їх встиг викинути так щоб не хто не помітив! Після цього ми опинилися у мене вдома, як би на допиті, дівчина яка в погонах що то поклала мені в кишеню я зняв кофту не чіпаючи те, що у мене в кишені. чому то це була її кофта. Потім вона сама почала знімати свій кітель і кофту, я спостерігав за цим в відображення свого вікна на кухні. У відображенні я побачив спочатку себе, потім її відображення і її груди. Я сказав їй про це, після чого вона вдарила мене кулаком по нирках, було не особливо боляче, а її супутник в погонах спостерігав за всім цим. Після цього ми з нею пішли на балкон, а чоловік ходив просто по кімнатах. На балконі я їй все показав і ми стали дивитися з нею у відкрите вікно на 18 поверсі, квартира ніби моя, тільки я живу на 5 поверсі. після цього ми присіли на балконі на табуретку або стілець або щось на зразок цього, вона мені дуже сподобалася і я їй теж, вона попросила обійняти її я обійняв, притулився до неї і понюхав її волосся, вони смачно пахли. Вона мені сказала, що допоможе мені і не посадить, тільки мені потрібно для цього підставити одного. І назвала ім’я мого кращого друга. А у всьому моєму сні мій друг був присутній в кожній вище описаної ситуації, починаючи від тієї самої бетонної плити на якій я сидів. І після Слів як я зрозумів дівчата слідчого, мій друг опустив очі, а слідом і голову. навіть уві сні я не хотів зрадити Кращого друга. І не зрадив. я прокинувся!
Тетяна допоможіть будь ласка зрозуміти що означає мій сон.
Заздалегідь дякую!

Я дивилася в дзеркало, спочатку все було нормально, але потім дзеркало не відображало мої рухи. Це мене лякало.

Привіт, при усвідомленні себе уві сні часто в першу чергу починаю дивитися в дзеркало на своє відображення, воно буває зазвичай прямокутне малих розмірів, відображення відповідає реальному, але з дрібними спотвореннями. Проявляю інтерес до усвідомленим сновидінням, але без фанатизму. Завчасно дякую за відповідь.

Млинці мені теж такий сон сьогодні снився, і я не де знайти не можу Єгор значення! Може хто підкаже що це значить?! Коли відображення в дзеркалі рухатися по своєму і не в такт зі мною!(((

Я була в приміщенні, в убиральні.там було багато кабін і довге дзеркало.світло був білим приглушеним. Я виглядало в дзеркало, як раптом помітила що моє відображення не рухається разом зі мною, в цей момент світло начил вимикатися, грати, коли я глянула в дзеркало моє відображення стояли не підгрунтя, я злякалася, ано нічого не робила просто спостерігала але коли здогадалася що я її помітила в мить виявилося близька. Я забігла в кабіну і стала молитися. І в один і відображення зникло і все затихло.

Ми з друзями в якійсь незнайомій села. Друзів зі сну я в реальності не зустрічала. Там живуть люди. Ми оселилися в будиночку. Там чоловік літній типу керуючого цим будиночком. Спочатку все добре, але потім я помічаю, що цей чоловік виходить з кімнати і бачу себе виходить за ним, обертаюся і бачу що він стоїть в кімнаті. Я повідомляю про це друзям і ми йдемо до виходу з будиночка повз дзеркало на повний зріст. Бачу як проходить цей чоловік, за ним я з білим волоссям (в житті біле волосся у мене), ми йдемо за ним і мною і я дивлюся в дзеркало, відображення поводиться інакше, чим я і волосся русяве у нього. Потім ми в якомусь Будинку культури. Там збори села. Ми виходимо на задній двір з одним і бачимо небачених тварин. Типу кішка з пришитими лапами від різних тварин і мордою в крові і з оскалом. Я розумію що щось не так і повідомляю друзям і цей чоловік з будиночка розуміє що ми здогадалися. Відразу ці люди набувають дивний вигляд (гнилі зуби, оскал) і починають за нами полювання. Спускають на нас величезних чорних собак. Ми з хлопцем біжимо від них. ми втекли. Знову в цьому ДК, там 2 друзів цілують красиві дівчата і друзі стають як ватяні. Не розуміють що відбувається. Я відкидаю цих дівчат і хлопці приходять до тями. Потім бачу телевізійних операторів та ведучих шоу, я намагаюся дати інтерв’ю про те що походить в цьому селі, але мова мене не слухається. П’ю воду, думаю що просто в роті пересохло, але продовжую говорити невиразно. Мова немов набряк і мене не розуміють. А я все розповідаю і розповідаю. Забрала камеру у оператора (вона вже в вигляді дзеркальця) налаштовую на своє обличчя і розповідаю що тут проводять досліди над тваринами і гналися за нами

Доброго дня.Наснилося, що мене вкусила собака вівчарка за особу.І після операції, я себе побачила в дзеркалі з третім оком і жахливе зашиті губи і ТРИ очі.

Роскрашілся власний корінний зуб і я його випльовувала на долоню кілька разів. Просебя подумала що ні залікувала дотягла і ось результат

Вітаю.Було уві сні страшно. Я бачу себе в дзеркалі, але моє відображення не повторює рухів.Я була в рожевій кофтині. Дзеркало було прямокутне. Час, мені здається ніч., т.до навколо нічого не було видно. Це все відбувалося в будинку у батьків. Я в будинку бачила надприродне, а ніхто не бачив і не вірив мені.

Дивилася в дзеркало але не могла побачити свого відображення. Дзеркало в яке я дивилася знаходилося в дамській кімнаті.

Привіт, сниться що я на роботі, стає мало світла, йду закривати двері і бачу своє відображення в екрані телефону, обличчя і комір білої блузи (немає такої у мене), світло вимикається зовсім, намагаюся закрити двері ключем, але вона відкривається і намагається собака зайти мені страшно я тримаю двері&# 8230; і прокинулася

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ