Сонник відмовили гальма в Машині 😴 наснилася, до чого сниться відмовили гальма в Машині уві сні

Наснилося, що відмовили гальма в машині – слід «зменшити обороти» наяву. Події будуть розвиватися стрімко, вам буде необхідно все встигати.

Не забувайте про безпеку, після подібного сновидіння краще відправити своє авто на техогляд, приділивши особливу увагу перевірці гальмівної системи.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Оцініть статтю першими!

Приснився відмовили гальма в Машині, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться відмовили гальма в Машині уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

НА АВТО відмовляється ГАЛЬМА І АВТОМОБІЛЬ ЇДЕ ЗАДНІМ ХОДОМ, АЛЕ мені вдається ЙОГО ЗУПИНИТИ заїхати в замет.ВСЕ ОБІЙШЛОСЯ БЕЗ ПОЛОМОК І АВАРІЙ!

Вітаю! Мені наснилося, що я сіла в чужу машину і не могла рушити. Мені допоміг молодий чоловік (з яким я недавно познайомилася) . Ми повинні були їхати разом в машині, але після як я поїхала відмовили гальма . Їду і бачу він біжить і не може мене наздогнати . Може це попередження не продовжувати знайомство. Наперед дякую.

Купую машину і катаюсь по місту на дуже високій швидкості, поруч машини теж на високій швидкості схоже на гонку, але на повороті продуманий встала машина і я врізався, від машини нічого не залишилося, і все це справа розповідаю поліцій!;)

Зима, лежить сніг, багато снігу, я починаю паркуватися і тисну на педаль, гальм немає&# 8230;. Я починаю шукати якомога зупинити машину&# 8230;. Вьезжаю в кучугуру снігу, але не машина, не я не постраждали

я їхала не в своїй великій машині, і у неї відмовили гальма, для того, що б зупиниться, мені довелося врізатися в стовп, я вийшла з машини, щоб зателефонувати татові і в цей момент цю машину вкрали, але коли я у цих людей слізно просила віддати мені машину, вони мені пропонували майже таку ж але не мою .

Мені приснився сьогодні під ранок такий сон, я в машині і машина падає, на гальма натиснути не можу тому що ноги не доходять і падаю і при падінні одна сторону будинку протаранили як ніби стіну немає, а поруч бачу брата і він не може мені допомогти

Мені вже досить таки часто сниться сон в якому я їду на машині і відмовляють гальма.
Машина зазвичай та про яку мрію з дитинства а колір різний, іноді червоний вогненний, іноді морської хвилі а іноді чорний.
І що мене найбільше лякає те що я вмію водити і в сні іноді в машині є люди але в більшості я одна, і то чи машина не гальмує і врізається в щось, або йде в кювет.
Я збираюся купувати в цьому році таку ж машину тільки ось ці сни не можу зрозумілий на що вони натякають.
Допоможіть розібратися, спасибі велике.

Уві сні я є водієм тролейбуса, причому за кермом їжу стоячи. Тролейбус повний людей. Їду по місту. Попереду поворот на право. Я пригальмовую щоб повернути, але мабуть швидкість не велика і мені вдається повернути бо тролейбус не пригальмовує. Далі по вулиці випадково в нашому ряду є місце вільне і тролейбус їде далі. Натискаю на гальмо, а гальмо не працює. Попереду трохи далі по вулиці розгортали трамвай як при ожеледі, хоча літо і далі по вулиці лежать впали літаки. Спочатку маленький потім великий. Тролейбус їде, гальмо не спрацьовує, я тисну щосили на гальмо і прокидаюся.

Привіт, ми їхали в машині мій чоловік за кермом його друг поруч і я з зади
І оказалосі що ми замість повороту вийшли прямо, а там поле, трава, і дорога не премій і ми всі йдемо ВНІС і ВНІС, а я вагітність і тримаюся за крісло чоловіка і його тримаю, думала так його врятую і одновремен кричу мій живіт
Боялося не втратити дитину
Ну і ніс почав не дихати і мені здалося задихаюся і прокинулася

Їхали з друзями в автомобілі, відмовили гальма, намагався гальмувати всіма способами, якими гальмував би в реальному житті, прийняв рішення з’їхати в узбіччя, після викінудо в воду в воді я застряг в корчі і не міг сам виплисти, допомогли друзі, в кінці були знайомі з якими не спілкуюся, заспокоювали і підбадьорювали.

Я дальнабойщік . Я багато ежю на вантажній машині і мені приснилося що я їду на машині і що гальма відмовили і я немогу зупинитися замной гоніться поліція а гальма не працюють в кінці я както зупинив машину.

Їду заднім ходом починаю гальмувати а машина не зупиняється, але без аварії, дому обома ногами встаю на педаль а вона все одно їде

Я завантажив пасажирську газель речами, сів за кермо, поруч спала моя дружина, я завів машину і почав їхати, після вирішив зупинитися, але машина не зупинялася, на дорого з’являлися великі перешкоди, я їх об’їжджав, потім гальма заробили, я зупинився і середнього закінчився, машина була жовтою

Добрий День, мені приснилося що я їду на машині натискаю на гальма, а машині не гальмує, а котиться по похилій вниз, я маневрує між машинами, щоб не врізатися, але все одно врізався не пам’ятаю куди. в якійсь об’єкт, але не в Машину і розумію, що цей ремонт мені обійдеться дорого

Виїжджала з двору на чужій машині (співробітниці), включила задню передачу і відмовили гальма, з легка був удар, багажник трохи прим’яти, але не було ні тріщин, просто повздуваться красска, машина була білого кольору.

Я питалачь загальмувати біля будинку, ікаталачь туди сюди, 2 рази мало не зачепила машину чужу, і все одно продовжувала намагатися загальмувати, а вчора наснилося що у мене викрали машину причому 2 рази за день

У машині сидів мій батько. Машина помойму була невелика, білого або чорного кольору. Було темно (схоже, що була ніч). Все це відбувалося біля мого будинку. Потім у машини включилися фари, машині треба було розвернутися &# 8212; як тільки машина трохи поїхала назад раптом відмовили гальма і мабуть машина поїхала назад з гори з великою швидкістю. Уві сні я злякалася. Від страху я заплющила очі, а коли відкрила машина вже їхала вперед як ні в чому нібивало.

Привіт Тетяна, мені приснилося що я їду в незнайомому місті на фурі, я на ній працюю, Заїхавши в місто намагаюся гальмувати, машина погано гальмує і я їду далі, намагаюся зупинитися. У підсумку я зупиняюся і бачу чорну собаку нашу і йду за нею. Вона переходить через рейки і піднімається на насип і йде я спотикаюся і падаю на рейки животом. Тут проїжджає товарний поїзд через мене. Локомотив я не бачив бачив тільки платформи з обладнанням, як думаю пройде встану, дивлюся далі ще платформи йдуть (вагони) до мене доходіт- як я встану якщо мене переїхали і я помер. На цьому я прокинувся

Я їхала на машині и відмовілі гальма я заїхала в болото Довго там кружляє и Нарешті Зупини на обріві.машина мала перевернути в обрів но я їх стрімать Потім я в кафе чека ранку і мені давали офіціанти пробувати Різні чаї.І ще я загубила документи від машини.Додому як доїхала и чім закінчілось незнаю я прокинулася.

Я опинилася в машині директора і зрозуміла, що вона їде сама. Я натискала на гальмо але машина не зупинялася . Я зупинила машину врізавшись у стовп

Я їхав по дорозі, і різко відмовили гальма, вони були, але зовсім трохи. Я натиснув на гальмо і нічого, а потім покрутив кермо і машину розгорнулося і Машина стала їхати задом і почала врізатися в стовпи, але Машина все одно продовжувала їхати. Потім виїхав на дорогу і почав все одно крутиться і бачив 2х людей, і я думав «хоч би не збити їх». А в голові у мене було зістрибнути з машини і втекти

Сниться вже не перший раз, що машина на великій швидкості мчить в перед і я натискаю гальмо, а він не реагує і машина мчить далі . Це перший сон. Але він мені снився кілька разів. А чи не давно мені синиця, що машина мчить на великій швидкості тільки заднім ходом і я теж тисну на гальмо і не можу її зупинити. І мені завжди страшно що я розіб’юся .

Привіт мене звуть Іван днями мені приснився сон хоч я і не водій, що я був за кермом вантажної машини з товаром пива і тут трапився конфуз у мене крадуть товар і холодильник для товару, потім не розумію як я це знаходжу ну тільки половину, потім у мене не працюють гальма і тут аварія яку я не пам’ятаю і відразу порсипаюсь. До чого все це скажите пожалуйста.

Їду на колишньої жовтої машині і відмовили гальма я її залишив під чужим будинком щоб неразбться і був в шкарпетках а потім зовсім босим?

Уві сні тато купив мені машину мені не було 18 років і не було прав, потім у мене по дорозі відмовив гальмо але все було нормально у мене закінчився бензин і я їли добролась до заправки по дорозі тата зустріла він показав мені де це заправка і він мені там що то поміняв в машині що щось зламалося і справа в тому що машину він купив в той же день і в той же день він зламався я приїхала додому і Попрас сестру поїхати до старшої сестри і прокотиться на моїй машині

Я сідаю в свою машину і їду, але раптом розумію що гальма не справні. Мене починає заносити на дорозі я мало не врізалася в стіну, але потім я виводжу машину і паркуюся де то. Потім я бачу свого брата який лає мене за те що я сіла в несправну машину.

Я їхала за кермом машини, з молодшою ​​сестрою і розумію що я натискаю на гальма, а нічого не відбувається, я нікуди не в’їхала, я просто їхала по дорозі, без паніки, просто з подивом від того, що відбувається

Сьогодні вранці встав в 4, і пішов бігати, повернувся і заснув. Наснилося що ми продаємо автомобіль, і щоб показати що машина на ходу я поїздив на ньому потім відмовили гальма, натискаю на гальмо, не гальмує, ручник теж не працює, ще різними способами спробував гальмувати, не вийшло. Через деякий час заробив гальмо.

Я їду на машині зеленої, за кермом якась жінка (не пам’ятаю хто). Відмовили гальма і машина котитися вниз з гори задом&# 8230; набирає обертів&# 8230; Потім інша картинка: я в гостях у тата (він 10 років тому помер). Я йому розповідаю що сталося&# 8230; він мене як ніби не бачить.. а там ще якась молода дівчина у нього..забирається і цілує в щоку

Я їхала на машині і не могла зупинити її, і повна машина пасажирів, один раз зупинилася, один раз з’їхала в канаву але ще без пасажирів і виїхала сама, потім з пасажирами теж зупинилася але з трудом

Машина стоїть на пагорбі і в якийсь момент я бачу що поруч машина без водія котиться назад, але я нічого не роблю і продовжую сидіти в машині спостерігаючи за тією. І через деякий час, моя в кінцевому підсумку теж зривається з важеля і я з пагорба качусь назад. Мені вдається його зупинити без поломок і аварій

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ