Сонник відмова від Поцілунку 😴 приснився, до чого сниться відмова від Поцілунку уві сні бачити

Сниться відмова від поцілунку – сновидіння варто розшифровувати буквально. Ви відмовилися від поцілунку, так як наяву даний аспект для вас абсолютно неприйнятний.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Оцініть статтю першими!

Приснився відмова від Поцілунку, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться відмова від Поцілунку уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю. 1, 5 місяці тому.. посварилися з близьким другом&# 8230; з воскресіння на понеділок він снився мені.. сон був дуже дивний.. йшли ми по місту втрьох, я, його друг (особи не пам’ятаю) і він&# 8230; йшли ми додому&# 8230; йдучи по дорозі додому ми з ним навіть не спілкувалися, взагалі.. я спілкувалася з його другом, а він всю дорогу мовчав&# 8230; прийшовши додому&# 8230; якось так склалося&# 8230; що в кімнаті у нас з ним був інтим&# 8230; все почалося якось дивно&# 8230; але коли я його попросила поцілувати мене, він відмовився на що я образилася і він розлютився&# 8230; все припинилося і ми знову посварилися&# 8230; до чого це?
Вибачте, може я не вмію правильно висловлювати свої сни&# 8230; але ось пам’ятаю цей сон дослівно&# 8230; і вибачте за вульгарність (((

Ми стояли з моїм знайомим на вулиці і мені захотілося його поцілувати я різко посунувся до його губ але він відсунувся і сказав ти чого а я розвернулася і пішла не озираючись&# 8230;

Мені наснилося що я сидів в колі друзів і поруч сиділа однокласниця з якої я не спілкувався в принципі, та й не приваблює мене начебто. Вона повертає голову в мою сторону і намагається поцілувати а я ніби жартома відштовхую її голову на що вона не ображається, просто все посміялися.

Спочатку я знайшла брата свого хлопця (в реальності у нього немає брата) і, по-моєму, ми обговорювали як раз таки його. І раптом підходить хлопець, хапає мене за руку, причому сильно і веде, потім тягне цілуватися, я тоді відчувала себе дуже слабкою, тоді коли він був дуже сильним, але я його відвела від поцілунку і сказала щось на кшталт, давай потім, коли ми будемо гуляти і тд.він заспокоївся і погодився . Все це відбувалося в лісі.

Вчора розтане з хлопцем. Сьогодні приснився сон що він хотів поцілувати а я відмовилася. До чого цей сон?

Мені наснилося, що хлопець бігав за мною це було в клубі світло було вимкнене, було темно ..Я була одягнена у світлу кофтинку і в джинсах.Він був одягнений в червоній куртці в чорній шапці і в темно синіх штанях..Я сховалася точно не пам’ятаю куди після чого і я хотіла його поцілувати але на жаль він відмовився

Я прийшла до хлопця в гості, цього хлопця я знаю.Він каже, що я йому подобаюся. Він запропонував мені прилягти поруч з ним так як він в той момент лежав на ліжку і дивився телевізор. Я погодилася він обійняв мене, взяв мене за руку і хотів поцілувати в губи але я відвернулася. Потім він поцілував мене в шию, дуже пристрасно.

У мене закоханий хлопець, і в школі ми завжди розмовляємо на задньому дворі, уві сні приснилося те ж місце і то що я відділу його поцілувати але відвернувся

перед тим як лягти спати у мене зі своєю коханою був важкий розмову, дуже багато незрозумілостей.Уві сні я підійшов до своєї дівчини і хотів поцілувати, але вона відмовила мені, мені було сумно.Сусід з яким я живу, каже що я сміявся істерично.

Я хотіла поцілувати хлопчика який мені подобається і якій я подобаюся. Я сіла до нього на коліна, взяла руками ща шию початку наближається до губ, але отримала відмову.

Вітаю. в житті я шукаю квартиранта, вчора була змушена відмовити чоловікові після того, як почула про нього відгуки.Вночі мені ніби наяву здалося, що мене хтось покликав лагідно по імені і намагався поцілувати. я зрозуміла, що це він. мені було страшно, навіть важко було дихати, хоча він не становив жодної небезпеки, я сильно злякалася, прокинулася і довго не могла заснути

Листувалася з колишнім хлопцем. Потім він мене знайшов, і ми сиділи спілкувалися. Він намагався поцілувати, але я відштовхнула, так як побачила в таксі неподалік свого нинішнього коханого, та й в принципі сама не хотіла цього поцілунку. Я відштовхнула, а колишній вче продовжував лізти. Тут мені приходить смс від улюбленого: &# 171; допомога потрібна?&# 187; я пишу: &# 171; де ти&# 187;. Тут колишній все лізе й лізе, я тікаю від нього, роблю коло по двору і біжу прямо до таксі. Звідти виходить мій нинішній, я кидаюся йому в обійми, і ми йдемо. А що був в цей час йде за нами, а потім зник.
І ще справа в тому, що нинішній коханий не мій хлопець. Я його просто люблю, у нас є почуття один до одного, але формальних відносин немає.

Моя заміжня колега намагається мене поцілувати при свого чоловіка, а я ухиляюся і вона цілує свого чоловіка, і ця дія повторюється. При чому з Її чоловіком у нас був робочий конфлікт зараз практично не спілкуємося, а з нею спілкуюся дуже мало не більше, чим привіт, поки.

була зима. впали. Разговарівлалі, смкялісь. Далі я кусіла хлопця, він сказав боляче, я його Обняла, хотіла поцілувати він відмовив

При зустрічі мій улюблений хлопець відмовився від поцілунку, не захотів, щоб я його поцілувала. сказав: &# 171; Тримай цукерки, потім, через 15 хвилин&# 187;.

Снилося, що дівчина, яку я люблю спала, а я тягнувся до неї поцілувати в губи, потягнувся але не поцілував

я стою з хлопцем, який мені подобається, цілу його ключиці. Він хоче поцілувати мене, але я трохи відстороняюся

Я зробила дуже погану річ
І уві сні мене топили у воді, мене врятували
Я готувала вибачення у знайомого
Потім намагалася його поцілувати але він відмовився
Він мене і врятував у воді
Потім просто обіймав
Плюс ще з розетки вода полилася в будинку

Я зустрілася з хлопцем, який подобається і потягнулася його поцілувати, але він відсторонився. Потім ми різко перемістилися з моєї кімнати на вулицю, він був на машині, знову намагалася його наздогнати, поцілувати, все в такому роді, але не вийшло.

У мене є хлопець і вчора я з ним поцілувалася. І приснилося мені сьогодні як ми гуляємо з ним і ось мене вже кличуть додому я хочу з ним попрощатися і поцілувати напосдедок, але він отворачіваеться і все одно я його цілу але у нього немає бажання продовжувати поцілунок! Чтр це значить?

Сон такий: Я прожила тиждень в якомусь селі.. У мене були дуже хороші стосунки з молодим чоловіком (перший раз його бачу).. Настає мій від’їзд, і мені кажуть те що він одружується.. Я бажаю всього доброго і сідаю в машину.. Трохи від’їхавши, я згадую, що забула телефон і в думках крутиться то що це шанс.. Я виходжу з машини і біжу назад.. І бачу що молода людина з нареченою і свідками йдуть.. Я кричу, щоб вони зупинилися і біжу до них..звідкись вискакувати до молодої людини і хочу поцілувати. Він каже &# 171, не при людях&# 187;.. Я відповіла, що люблю його і не віддам нікому, і він сам мене цілує.

Передмова: Справа йде так, у мене є дівчина, назвемо А, з якої я зустрічаюся два роки, і є дівчина з група, назвемо Б, якій я не байдужий, вона мені цього не говорила, і все ж це помітно
Тепер до сну: Місце схоже було на якийсь навчальний кабінет, я сів за парту поряд з дівчиною Б, ми про щось розмовляли, після я казав, що давно помітив, що не байдужий їй
Дії переносяться до вікна, ми з дівчиною Б знову про щось розмовляємо, і тут з’являється потяг, ми наближаємося один до одного, губи стикаються, я відчуваю у себе прискорене серцебиття, її дихання збивається, і в цей момент я говорю &# 171; Немає&# 187 ;, і вона, з перебитим диханням, запитує у мене &# 171; Чому?&# 187;
Сон снився з суботи на неділю

Приснився випускний вечір (схоже було на те), зі мною вічно відбувалися якісь конфузи: то плаття підніметься до пупка, то ще що-небудь, але я цього чомусь не помічала, зате відмінно помічав це мій друг, і коли він мені говорив про це (про те, що у мене плаття піднялося і т.д.), То він сміявся, ну я у відповідь теж сміялася, звичайно, було весело. Але ось уже закінчився випускний, ми одягаємося, збираємося додому, я стою біля дзеркала, і один підійшов ззаду і хотів мене поцілувати, він встиг тільки ледве торкнутися куточка губи, і тут я відвернулася, відкинула його поцілунок, потім він знову спробував поцілувати мене, але я знову відкинула, і так ще 1-2 рази.
(До речі, в дійсності він мене теж намагався поцілувати, і я відкинула його поцілунок, тільки в житті він навіть і губ моїх не торкнулася.)

Наснилося що ми з коханим сиділи на підлозі і я простягнулася його поцілувати а він мовчки відвернув голову на бік

Мій друг зайшов додому до моєї подруги відштовхнув мого хлопця і обійняв я сказала своєму хлопцеві що це один і попросила всіх піти ПТМ мій друг хотів мене поцілувати я хотіла але не змогла і відмовила. Мені він в реальності подобається.

Друг попросив його поцілувати. Я, підходячи до нього, потягнулася своїми губами до його губ, але він відвернувся. Потім же, коли він зрозумів, що мені це ніяк не сподобалося, він міцно мене обняв, але не поцілував.

Наснилося що хлопець який мені раніше подобався і зараз є симпатія хотів мене поцілувати і, а я відвернулася, але він взяв за руку і ми ходили за руку. Я була щаслива і в шоці що відбувається і думала що якщо з моїм хлопцем розлучуся то буду вбуд з цим що ходила за руку
(У житті зараз є молода людина)

Привіт, мені приснилося, що привела додому незнайомого хлопця знайомити з батьками він був закоханий в мене, а мені він навіть не подобався, і я не розуміла чому ми з ним разом, адже я люблю іншого, потім я пішла в кімнату і почала плакати, згадуючи того кого я люблю, потім хлопець якого я привела додому зайшов до кімнати, потягнувся до мене поцілувати мене, і я не відповіла на його поцілунок, не змогла, так як до нього не було ні найменших почуттів .Розкажіть до чого мені приснився такий сон ?

Вітаю. Наснилося мені цієї ночі що я пішла зі своєю компанією (в ній тільки дівчатка) в клуб на дискотеку, включили повільний танець і знайомий з іншої компанії підійшов до нас і став між мною і моєю подругою (він подобається моїй подрузі дуже, і в реальності в останнім врем’я запрошував з нашої компанії тільки її) я забрала в неї куртку і телефон щоб йшла танцювати, і тут він простягає руку мені, я була така так здивована, і пішла танцювати з ним, потім якось ніби перебило сон, повільний танець далі був але ніхто не танцював і ми я сиділа на кріслах з подругами (тільки тієї, якій він подобається не було, але я не звернула особливої ​​уваги, може покликав хтось поговорити або в туалет (вибачте)), підійшов до мене потім цей знайомий з яким я танцювала і сіл біля мене, щось говорив мені я не пам’ятаю що і ЦЕЙ МОМЕНТ (ЯКИЙ мЕНЕ ЦІКАВИТЬ), він хотів мене поцілувати, вже доторкнувся до губ але я повільно відвернула голову. Потім прийшла подруга якої він подобається заплакана я підійшла до неї і запитала чому вона плаче не пам’ятаю що вона відповіла але я зрозуміла що через це, я сказала їй, що я в цьому не винна, що не я ж його покликала на танець і тим більше забирала в неї вже куртку і телефон я сама не очікувала і далі ми пішли з клубу компанією.
Мене цікавить що означає цей сон, чому він хотів мене поцілувати а я відвернулася.

наснилося цілу свою дівчину, вона в халаті я її обняв а вона відкидає цей поцілунок неприязню ,

Уві сні хотіла поцілувати хлопця відеоблогерші, він відвернувся а я нібито і не хотіла цілувати почала шукати ацетон&# 128514;

Колишній хлопець при мені почав займатися любов’ю зі своєю (нинішньої) дружиною, потім проскальзнуло уві сні, що вона нібито вагітна. Я спостерігала це начебто з боку. Уві сні стало як то неприємно і незручно. Я почала збиратися кудись йти і тут залітає ця молода людина і сильно притискаючи намагається поцілувати мене, а я його відштовхую. До чого це?

Приснився хлопець, який мені дуже подобається. Справа була так: ми їхали машині; легкий флірт, а точніше спокійне спілкування з нотками флірту. я потягнулася за поцілунком, а він ухилився. Пояснив це тим, що ще дуже рано. Потім картинка різко обривається і я опиняюся в старому і сиром будинку, де власне він і його друзі знаходяться.У нас починається спілкування, в якому я помічаю його легку деформацію ніг. У житті він довгий, а уві сні з’явився переді мною коротеньким. І все. сон обривається

Наснилося що я в компанії грала або в пляшечку або правду / дію, випало завдання поцілувати людини який мені подобається, він погодився (в житті я не розумію чи подобаюся я йому), а я в свою чергу відмовила, так як засоромилася і побоялася першого поцілунку , йому моя позиція тоді була незрозумілою і він просив пояснити чому я відмовила

В можемо класі вчитися хлопчик він мені нетошто нравіца але и не ненравіця ну ось ми йшли откудото и він мене поцілувала а через брешемо&# 8217; я я хотіла ево поцілувати а він відвернувся и все на ето сон закінчився

Я була на льодовому катку, і хлопець який мені подобається в житті (ми з ним не спілкуємося), хотів мене поцілувати в губи, я спочатку відхилилася, а потім він мене поцілував.

Сниться мені хлопець з яким я живу в одній общазі, і тут якось раптом він оказія в моїй кімнаті ми сидимо на ліжок і він хочит мене поцілувати губи але я отвертаюсь від поцілунку

Приснився сон: йшла гуляти зі своїм хлопцем, йому 18, мені 22 і тут сппрсілі що то люди я відповіла і в той момент коли я відповіла, він намагався мене поцілувати, а я ухилилася від поцілунку
Розгорнулася і пішла босоніж
Але сказала що б він захопив речі

Привіт, мені приснилося, що нібито був якийсь свято, і мій хлопець був в цей момент вдома, а знайомий мій, з яким я дуже рідко спілкуюся, попросив вийти, я вийшла, ми ходили гуляли, він трохи обійняв мене, а потім спробував поцілувати, я нахиливши голову вниз, сказала що не можу, тому що не зможу змінити свого хлопця.. І ось тепер у мене питання, до чого мені приснився цей сон?

Я хотіла поцілувати одного, а він відмовив, поклавши палець на губи, і сказав «ми ж домовлялися, що цілуємо в щоку».

Дуже дивний сон і до болю реалістичний. Без початку і без кінця. Незнайоме мені місце, схоже на село. Всі веселяться, водять хороводи, атмосфера свята (нагадує свято Івана Купала, бо чоловіки одягнені в сорочки і дивні накидки, і взагалі стилістика сну точно не нашого часу). Сам сон змащений, переходи від подій не є чіткими, крім пари моментів. перший момент &# 8212; я стою в центрі хороводу, праворуч від мене ще дві дівчини. Ми танцюємо якийсь хитромудрий танець, далі з хороводу виходить хлопець, підходить ближче і бере мене за підборіддя рукою, нахиляється для поцілунку. Я ж ухилятися від поцілунку, роблю крок назад і спиною виходжу з цього хороводу, але бачу його темний погляд, який обіцяє проблеми. другий момент &# 8212; я чітко розумію, що у мене є наречений (чоловік), за яким я як за кам’яною стіною. Ось я поспіхом проходжу повз мого нареченого, краєм ока помічаю, що він проводжає мене стурбованим поглядом, але я не хочу щоб він знав про цей випадок в хороводі і йду далі, обходячи його. Підходжу до краю села, тут якось порожньо і за спиною лунає чоловічий голос: &# 171; – Ось ти і попалася&# 187;. Я починаю бігти, але він навалюється на мене і придавлює до підлоги, заламуючи руки. Піднімаючи голову бачу як той хлопець, який був в хороводі йде в нашу сторону. Я намагаюся вириватися, але я така слабка і нічого не можу зробити. Цей чоловік, який тримає мене, тягне за мої руки і допомагає встати на ноги. Я помічаю як через будинки виходить мій наречений. Чоловік, що тримає мене, каже: &# 171; – Якщо він (при цьому показує на мого чоловіка) програє, ти станеш для йому (киває в бік того, хто був в хороводі) і він зробить тебе своєю при всіх.&# 187; Я починаю вириватися, він кидає мене до стіни і я падаю на коліна, на голову накинуть капюшон, який при моєму падінні опускається ще нижче на очі, закриваючи огляд. Через сліз все навколо змащене, у мене істерика уві сні і прокидаюся я в істериці. Потім ще довго не могла заспокоїтися. Лякає реалістичність сну. Періодично сняться на стільки лякаюче реалістичні сни, але сюжети завжди різні.

Мені приснився сон з колишнім чоловіком. Спочатку він різко з’явився в кімнаті, і почав цілувати мою шию, потім поліз до губ, і мої руки були ніби пов’язані, я не могла відштовхнути його, але я відвернулася і не давала себе цілувати. Що це означає?

У мене стосунки без зобов’язань з хлопцем старше мене, ми рідко спілкуємося, у мене буквально недавно з’явилися до нього почуття. Кілька разів він снився уві сні, на наступний день після сну він зазвичай писав мені. Цього разу мені наснилася якась вечірка, де був цей хлопець, я намагалася якось привернути його увагу, але щось не виходило. Коли інші люди розійшлися, ми залишилися з ним удвох, і я намагалася його поцілувати, а він якось неохоче відвернувся і поспішив піти. Що може означати відмову від поцілунку? Пол місяці тому снилося, як він дарував мені красиву каблучку з камінням

Дія відбувалася в незнайомому для мене місці. Переді мною сидів мій колишній спиною до мене. Поруч зі мною сидів його рідний брат. Через деякий час його брат почав мене обіймати за талію і намагатися поцілувати, але я його відштовхнула. Колишній, побачивши це, пішов, розмовляючи з кимось по телефону.

Дія відбувалася в незнайомому мені місці. Переді мною сидів мій колишній спиною до мене. Поруч зі мною сидів його брат (в житті у нього дійсно є брат). Через деякий час його брат почав мене обіймати за талію і намагатися поцілувати. Побачивши це, колишній подзвонив комусь і пішов. Але я відштовхнула його брата і сказала, що ми мало знайомі.

Є хлопчик, який мені шалено подобається, але ми никогла не спілкувалися. Уві сні він окунулменя під воду і попвтался поцілувати, але я відмовила, посде чого він засмутився. Я, чомусь, що не відчувала розлади. У тому ж сні, але пізніше, мені приснилося, що про нього говорили гидоти, я не знала правда / брехня, поки він сам не сказав, що правда. Я в ньому розчарувалася. У житті він мені дуже подобається, але уві сні до нього якийсь холод

Я відмовила в поцілунку хлопцю який мені подобатися і в цей же момент він поцілував мою подругу і ми як її в чому не бувало гуляли далі

Я відмовила хлопцю який мені подобатися в поцілунку і в цей же момент він поцілував мою подругу, після цього ми як не в чому не бувало гуляли далі

я їхала в переповненій машині в школу, і коли з’явився (саме з’явився, а не зайшов) водій все замовкли, а коли я запитала що відбувається, дівчинка, яка сиділа поруч зі мною, пропала, а на її місці з’явився цей чоловік. він був темрявою (?), З’явився з темряви, і перетворювався в неї, потім він запропонував щось, а я погодилася, і він сказав, що зробить це після поцілунку в губи, я відмовилася і запропонувала в щоку, він не захотів, я його легенько вдарила, і він подивився на мене білими очима. потім він побачив або нігті, вони були блискучі, червоного кольору, подекуди не фарбують, я сказала, що хотіла їх зняти, але не встигла, і вже в школі я помітила, що їх немає. більше ця людина не з’являвся уві сні.

Приснився сон в якому хлопець цілує мене шию, щоку намагається і губи поцілувати, але я відмовляюся т.до. є хлопець, але при цьому Сама хотіла б його поцілувати, але не можу зрадити хлопця

Сон почався з того що я опинилася в лісі (вдень), але я розуміла що є одне але, в лісі була височина і там стояла дивна жінка з лопатою, яка ГРАЗ вбити нас, але на неї звернула уваги тільки я, трохи пройшли в ліс , і я вирішила втекти від усіх, почала бігти і зустріла по дорозі 3-х людей і забрала їх звідти, вони мені повірили і ми почали бігти тримали за руки, ми вибігли на дорогу і там була тромвайная зупинка, ми сіли там і почали чекати трамвая, потім дівчинка з якою ми бігли дістала ключі від машини (ключі були з пультиком для відкриття машини) я побачивши вирішила що там може бути жучок і я вирішила що потрібно витягнути батарейки, а потім зрозуміла що від цього не залежить і викинула весь пульт , потім я сіла на лавочку на зупинці і виявилася в кімнаті з іншими підлітками, сидячи на дивані, в кімнаті було два дивана (в доль стіни, нема на проти один одного) на сусідньому сиділи троє людей, а на другому тільки я і цей хлопчик, в один з моментів він вирішив під час розмови з подругами людьми вилесті з мого лівого плеча, і потім відповів на їх запитання він повернув голову в право до мене, і почав дивитися мені в очі, а потім потягнувся щоб мене поцілувати, але я почала прибирати голову назад (якщо що ми сидимо на дивані), потім він запитав чому я почала викручуватися, і я відповіла що він мені не ким не є і тому я не буду з ним цілуватися (цей момент наші обличчя були в невеликій відстані між ними) і коли я доказала він знову вирішив мене поцілувати і я знову таки дала йому відмову, потім він вирішив лягти і обійняти мене за талія, я все так ж залишилася в положенні сидячи, після чого у мене відразу закінчився сон.

Я опинилася в квартирі в одній з кімнат, в цій кімнаті було два дивана вони стояли обидва в доль стіни, на одному було 3-4 людини а на другому тільки 2 (я і якийсь хлопчик), в одному з розмові з сусіднім диваном він вирішив вилесті з під мого лівого плеча і облакотівшісь на моє коліно, для того щоб відповісти хлопчикові з сусіднього дивана, після того як він відповів він повернув голову до мене і почав дивитися мені в очі (відстань у нас же було велике) і він почав тягнутися для того щоб мене поцілувати, але я повернулася, він запитав чому я повернулася від поцілунку, я сказала що він мені не ким не є тому і цілуватися з ним я не буду, потім він вирішив проявити завзятість і потягнувся вдруге цілувати, на що я закрила свій рот рукою, він зрозумів що не чого не вийде і вирішив лягти поруч, він ліг і потім обійняв мене за талію, і сон різко відірвався

Наснилося, що один який в таємниці давно подобається, переміг в змаганнях і я з метою привітати його, підійшла обійняти, отже поцілувати в щоку, але він не бажав цього, після чого довго і міцно обіймав

незнайомий мені хлопчик, дуже гарний, підійшов і хотів поцілувати я відмовила в поцілунку, після чого я відчула симпатію

Мене хотів поцілувати хлопець який мені подобається, а я відвернулася, уві сні ми один одного багато цілували але не в губи, ми були на якомусь уроці

приходжу в свою квартиру, там вечірка, день народження мого колишнього колеги, але в реальності я його не пам’ятаю, так само там є хлопець, якого я люблю, але ми не разом, ще там моя мама. Коханого хлопця і колишнього колегу чомусь звуть однаково (Антон). Уві сні Моїй мамі не подобається мій колишній колега. Так само уві сні мій улюблений хлопець цілує мене в губи, і відразу йде в іншу кімнату, я хочу продовжити його цілувати, здійснюю спробу, але він йде швидко. В кінці сну невелика сварка з мамою через який не сподобався їй колеги. (мені 15 років)

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ