Сонник Відьма літала на мітлі 😴 наснилася, до чого сниться Відьма літала на мітлі уві сні бачити

Сон, де відьма літає на мітлі, попереджає про непрошених вторгнення впливової людини, який внесе безлад в вашу розмірене життя.

Йому вистачить влади зруйнувати не тільки ваші плани, а й плоди багаторічної праці. На жаль, ви безсилі запобігти цьому деструктивне втручання, а й управі подбати про безпеку – своєї і рідних людей.

Наснилося чаклунка верхом на мітлі, по сонником, часто віщує великий втрат або серйозну хворобу. Ймовірно, причиною нещасть стане хтось із найближчого оточення.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Відьма літала на мітлі, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Відьма літала на мітлі уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

На чистому небі літала на мітлі жінка дуже красива з красивою косою то піднімалася то опускалася по небу і посміхалася

наснилося кладовище.і що я зі своїми Трумена дітьми сплю на могилі.потім раптом на нас летить відьма в ступі вихором.і так страшно стало кричати уві сні стали

запізнюємося куди то не пам’ятаю куди поспішаємо, і чоловік уже на поїзд запізнюється і біжить дуже швидко, зверху ніби віадук міст великий з проводами незрозумілий і тут його наздоганяє відьма на льоту віз та бореться з ним я з боку намагаюся її злякати як то захистити чоловіка і далі не пам’ятаю.

Відьма (красива дівчина, чорне волосся, біла шкіра, сливове плать довге) влетіла в прозорий дах будинку

Синові приснилося що 4 відьми літають на мітлі.Бачив незнайомого чоловіка у жовтій одязі, він кудись кликав його.Бачив в цьому ж сні участь померлої мами моєї.Це як то все злилося в одному сні. Я спостерігала за сином поки він спав.Він спочатку крутився, а потім став спокійнішим, і навіть посміхався уві сні.це було сьогодні вже під ранок годин в 6.Я дуже стурбована цим.Що озночает його сон?

Вітаю!мені наснилося 5 відьом вони літали в небі, я намагалася їх з фотографувати!але не виходило, одну тільки вийшло сфотографувати!коли я намагалася їх сфотографувати вони перетворилися в хмари у вигляді немовляти!! відьми ці просто леатлі, не було зрозуміло навіщо і що їм треба, а я начебто йшла і просто випадково їх увідекла на небі!

Привіт Тетяна, ось як у фільмі Гаррі Потер, пам’ятайте там відьми на мітлі на небі літали, ось так і у мене уві сні відьми літали

за столом з їжею сидять люди я заходжу і там бачу дружину мого колишнього чоловіка я беру її за руку і читаю молитву їй погано і вона каже що відьма іце чують все і мій колишній і він незадоволений мною, будинок де все відбувається я не знаю

Стояв на вулиці вночі з дівчиною. Була дуже велика повний місяць. Відьма вилетіла з-за хмар, облетіла навколо Місяця і пішла. Було відчуття страху.

Відьма зробила на нас з сестрою і дитиною якесь закляття, і ми повинні були зробити якийсь останній обряд, він повинен був допомогти зняти закляття, ми пішли в старий житловий будинок (ніби як належав або нам, або нашим родичам) побачили відьму в синьому небі, вона кружляла на мітлі залишаючи чорні сліди диму за собою, вона побачила нас і попрямувала в нашу сторону, ми забігли в будинок. Я прокинулась.

Я з подругою Владою сиділа на подоконіков. Я живу на 9 поверсі. І тут я побачила відьму. Вона була вся в чорному і ще ну капелюх була яку на свято використовують. Ця відьма пролітала біля мого балкона. Я почала кричати Владе що б вона подивилася, але вона мене ніби не чула. А потім я прокинулася.

Я бігла на допомогу своїй подрузі, яка зателефонувала і просила якийсь передсмертний прощення. Потім ми різко зупинилися і почали говорити. Там нізвідки не візьмись з’явився кращий друг мого хлопця. Потім я сіла і я попросила свого хлопця ще раз подзвонити подрузі. Він подзвонив їй. Потім його кращий друг подивився на мене посміхнувся і я попросила його зателефонувати. Я чекала, поки вони додзвониться і тут на небі з’явилася відьма. Вона просто пролетіла над нами і ми закричали. І тут я прокинулася.

відьми літають на мітлі в якому то поле.. Не страшно, приємні на зовнішність. помахали мені рукою і полетіли.
так в цю ж ніч снилися Магілья и.

Наснилися відьми їх було 3 або 4 вони летіли на своїх мітлах вони були молоді і красиві. Я стояла на балконі. Люди які були знизу (на землі) вони впали на коліна, а я чомусь їм сама махала мені подобалося що вони літають. Вони подлітелі до мене і я з ними розмовляла вони мені посміхалися і я їм. Вони почали все чіпати моє волосся і почали мені говорити, що я дуже люблю свою дочку, а я кажу в мене і син є якого я дуже люблю. Одна з них мені каже&# 8230; я його не бачу, а інша каже&# 8230;. він проживе 7 років&# 8230; після вони хотіли на мене накинути якийсь полотно, а я почала посилюватися&# 8230; і я прокинулася&# 8230; сон снився з понеділка на вівторок

Ніч на небі зірки і повний Місяць і багато відьом літаючих на мітлах … я дивлюся на них, мені не страшно, спокійно … я поруч з чоловіком-він не коханець … дивний сон

Моя померла дочка стоїть зі мною біля вікна на високому поверсі. У небі літають на мітлах 4 відьми і наближаються до нас, встають за вікном і дають знаки що прибули за донькою.. потім чоловіки східного типу на кухні крутять фарш і місять тестл що б готувати їжу&# 8230; далі не пам’ятаю
Що це означає?

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ