Сонник Відьма 😴 наснилася, до чого сниться Відьма уві сні бачити

Відьма в сонник Felomena – неоднозначний символ. Вона може уособлювати сильну інтуїцію або життєву мудрість. Тлумачення каже, що вам варто прислухатися до свого внутрішнього голосу: він надійний помічник.

Але частіше сюжет, в якому фігурує відьма, сигналізує про приховану небезпеку. Якщо напередодні важливої ​​угоди, побачення або поїздки вам сниться чаклунка, це привід насторожитися. Швидше за все, вас чекають великі неприємності або глибоке розчарування.

Що робила відьма в вашому сні?

Бачити уві сні, як відьма нападає ▼

Якщо сниться, що на вас нападає відьма і ви намагаєтеся від неї ухилитися, то наяву доведеться довго приводити в порядок масу накопичених канітельние справ. Цією стомлюючої метушні можна було уникнути, якби ви вчасно завершували розпочате.

Що ви зробили з відьмою в вашому сні?

Яка була відьма в вашому сні?

Зла відьма за сонником ▼

Якщо вам приснилося, як зла відьма демонструвала загрозливе, вороже поведінка по відношенню до вас, – такий сюжет підказує, що ви оступилися, зробили помилку або робите щось неправильно.

Вам варто переглянути плани на найближче майбутнє і дії за останній місяць, проаналізувати зв’язок між подіями, зробити прогноз.

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Відьма, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Відьма уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю! мені сьогодні наснилося що я була в гостях у подружки, там вона сказала мені що я-відьма. Ще вона саказала що ми можемо стрибати з вікна і потрапляти на будь-якої поверх з відкрилися вікном, тобто просто туди залітати. Спочатку вона мені це показала, потім кілька інших дівчаток які теж були відьмами. Потім я сама стрибнула і у мене вийшло залетіти на 2й поверх. Всі були в чаклунських капелюхах.. Звичайно знаю що сон тупий, але після нього залишилося хороше відчуття. І що ж це може означати?

Ксенія, можливо сон в якому ви були в образі відьми, говорить про те, що в реальності вам належить випробувати якісь нові відчуття.

Вітаю! Допоможіть розібратися&# 8230;.. (Сон)&# 8230;&# 8230; я приїхала в гості до подруги, пройшло трохи часу, помічаю в вікно починається завірюха, стала поспішати додому, раптом не зможу поїхати&# 8230;&# 8230;.подруга вийшла мене проводжати, ми закурили, вона ненадовго від мене відлучилася&# 8230; нізвідки не візьмись з’явилася літня жінка, стала до мене прістовать, подивившись на її руки, зрозуміла, що вона володіє якоюсь чорною магією, я закрила очі і намагаюся її від себе відігнати, але вона заговорила дуже дивним протяжним, злим голосом , з проханням відкрити очі, я дуже сильно злякалася, і стала її бити закритими очима, в результаті я зрозуміла, що її вбила, після цього бачу газету, що пропали три людини відносяться до чорної магії, серед них була і ця жінка&# 8230;&# 8230;.ДОПОМОЖІТЬ РОЗІБРАТИСЯ!

євгенія, можливо сон в якому ви вбиваєте відьму, попереджає вас про те, що наяву ви можете зробити якийсь імпульсивний, необдуманий вчинок, про який надалі можете шкодувати.

Привіт в загальному сон такий: мені сниться стара жінка дуже потворна, вона зла за замовчуванням і її треба вбити. Вбити можна тільки ножем з найчистішого скла і тільки дуже чиста людина може його взяти, ну це опиняюся я, мені треба цим ножичком потрапити їй в серце, причому відьма замкнені на горищі будинку, а я і купа людей стоїмо внизу і чекаємо періодично коли вона почне з’являтися з щілин цього горища. я два рази кидаю цей ножик (причому він служить маленькою стрілою в цибулі), але він двічі не долітає і обламується, стаючи все коротше. На третій раз я кричу, щоб мені принесли драбину, щоб я вище забратися могла. і коли вона визирає втретє, я потрапляю їй в око (лівий). вона падає. всі радіють. потім я вирішую перевірити чи померла вона. відкриваю горище. а вона там йде як зомбі, до вікна, в загальному я засумнівалася потрапила я. перевірила в очах у неї пальцем чи скельце там. В одному було, а друге око я чогось вирвала у неї, відьма померла, я молодець, причому звали її алена.. і мені сказали, що це моя пробабушка була погана. Ось такий сон&# 8230; розкажіть про що це.

анна, можливо сон в якому ви вбиваєте відьму, яка є вашою прабабусею, говорить про те, що наяву вам доведеться прийняти якесь важке рішення, яке може стосуватися ваших близьких.

це сон вже снився, тільки давно. я їду додому після армії і зупиняюся в невідомому місті. Ходжу по ньому. В один звертаю в нимание, під ногами пісок і щось стирчить. Я ногою розгріб і там кістки. Як здалося дитячі. Раптом з’являється жінка не молода і нестара. Що витаскіет з цих Котс. Схоже на маленьку фігурку чорного кольору. Що то говорить і показує на моє око.

P.S. Зазделегідь дякую.

Андрій, відьма в вашому сні, можливо, віщує для вас втрати.

Вітаю!Мені сьогодні приснився сон, що до мене підходить якась бабка, з вигляду не страшна, я чомусь прошу її поворожити мені, вона спочатку не погоджується, але потім бере мою праву руку і довго дивиться на неї, а потім каже, що у мене цікава доля, потім знову розглядає і як закричить, що я відьма, я на неї дивлюся а переді мною вже не та бабулька, а якийсь маленький чоловічок, я починаю кричати що я не відьма, а він тікає від мене, я за ним&# 8230;.а далі я прокинулася.Весь день як і своя, що б це значило?допоможіть будь ласка розібратися&# 8230;

Карина, відьма в вашому сні, можливо, віщує вам ризиковану авантюру.

Здрaвствуйтe! Тільки що приснився сон, нaстолько іспугaлaсь, що зaснуть нe можу тeпeрь.Вообщeм ніби я лeжу нa дівaнe, нe можу пошeвeліться, відчуваю чиї-то кроки, і підходить до мнe вeдьмa низького ростa, остaнaвлівaeтся возлe мeня і пильно дивиться мнe в очі своїми пронзітeльного брудно-жeлтого цвeтa очима, отчeтліво я їх зaпомнілa.Тут вона нaчінaeт іздaвaть стрaшниe звуки, я, ужe нe знаючи, що прeдпрінять, коe-як собрaвшісь, нaчінaю нестямно орaть, при цьому з мeня вирвaлся всeго лише жaлкій стогін, від якого я собствeнного і проснулaсь. Подскaжітe, що це можeт Виходить?

Алксандра, то, що в вашому сні була відьма, предупеждает вас про те, що вас чекають неприємності з вини заздрісною жінки.

Мене весь день не покидає образ відьми на чорному тлі з мітлою і з підступною усмішкою, сьогодні вночі я вже бачив такий сон, скажіть будь ласка, що це може означати?

Заздалегідь велике спасибі!

Mikhail, то, що в вашому сні ви бачили відьму, швидше за все, говорить про те, що ви можете зіткнутися з неприємною жінкою в майбутньому.

всім привіт
мені приснився дивний сон з 30 на 31 жовтня &# 8230; (сон)&# 8230; я зайшла в замок належить відьмі. Я знайшла якусь кімнату в ній лежить книга.стара дуже.Я її взяла і пішла додому.(По сну я жила в старому замку з великим кол-во родичів) Після того як я взяла книгу родичів став хтось вбивати. У підсумку я залишилося одна.Відьма прийшла до мене (відьму звали Біотріче-як виявилося потім) і сказала що їй мене дуже шкода і що через книги вона повинна вбити міняю сказала що її борг і кидає в мене кинджал, але він від мене відлітає.Потім дістала пістолет і вистрілила в мене.в момент коли я вмираю мені не страшно.
наступна картинка я з величезними ангельськими крилами я відлітаю в небо.
а потім я бачу свою картину де я відьма.
допоможіть мені розібратися! плиз.

Алена, то, що в вашому сні була така відьма, ймовірно, говорить про те, що є якась жінка, яка пересуджує проти вашої родини.

Вітаю.
Мені сьогодні снилося що я з якоїсь кімнати випускаю відьму, з’являється дим і я прокидаюся. Потім я заснула знову мені сниться продовження на цей раз мене від неї рятують якісь люди, поки вони намагаються мені допомогти, я ховаюся в приміщенні, яке знаходилося поряд.Я знову прокинулася, але заснула знову.Як тільки я заснула знову з’являється ця відьма і каже:&# 187; Ти думала що втечеш від мене?&# 187; зникає і з’являється маленька дівчинка і з нею разом кролик, який в підсумку почав гризти її і мене!Від цього я знову прокинулася мене дуже сильно трясло і було якесь дивне відчуття.Більше я заснути не змогла.
Поясніть будь ласка що це може означати.

Ксенія, то, що в вашому сні була така відьма, швидше за все, говорить про те, що вам загрожує якась жінка, яка спробує посварити вас з друзями.

Вітаю. Мені сьогодні пріснілсля такий сон: Що я в селі з родиною. З сусідського будинку виходить молода красива відьма, вся в чорному, я знаю, що вона зла. Вона починає всім загрожувати, всі бояться і тікають, а я не боюся. Потім я вже стаю біля неї, вона намагається щось зробити, погане, проти мене. Я беру її за руку і кажу: Я сильніше тебе, ти мені нічого не зробиш. І прокидаюся. До речі завтра з друзями збираємося їхати на дачу до подруги (дача її знаходиться поруч з моєю селом), може це якесь попередження?! Заздалегідь дякую.

Відьма в вашому сні, швидше за все, попереджає про те, що ваші сусіди налаштовані по відношенню до вас не дуже позитивно.

Вітаю. Мені наснилося що я прийшов додому до дочки відьми, і чи не вперше вивів її (дочку) з дому. Мати (відьма) дізналася про це і напала на мене, на вулиці. Ми з відьмою билися, при чому пам’ятаю що звідкись зверху мені впав клинок, ось уже стоячи на колінах я приготувався до смерті, і в останній момент зробив удар на отмаш і сильно поранив відьму, сам того не очікуючи. Вона зникаючи сказала що ще повернеться&# 8230;&# 8230; Темрява під коло мене розпорошилися і я побачив світло фар машини що йде на мене, але вона машина мене не задавила.
Допоможіть будь ласка розібратися. спасибі.

Таколй сон, в якому була відьма, швидше за все, обіцяє вам неприємності в спілкуванні з матір’ю вашої дівчини, коханої.

Вітаю. З 8 на 9 січня приснився дивний сон: Ми з моєю старшою сестрою знаходимося в батьківській квартирі (я там живу, сестра з чоловіком окремо), повинні бути похорон нашої тітки, але ми туди не йдемо (в реальності ніхто в цей час не вмирав).Цієї ж ночі приходить дух цієї тітки у вигляді відьми, але ніби як в образі людини (т.е. відчуваю все її дотику).Вона не робить мені зла, навпаки дотиком лікує поперек (лягала спати з болем в попереку), при цьому мені страшно і я плачу, але не тікаю, хоча скутості кінцівок немає.Потім вона пішла в ліжко моєї сестри і почала лікувати так само шию.Весь сон був в темряві (як через окуляри нічного бачення).І тільки тут я встала і побачила при невеликому світлі її зовнішність-молода жінка з рудуватим волоссям і дуже милим обличчям.Тут весь мій страх як рукою зняло.Я Хотіла ще про що її попросити, але годинник пробив 6 ранку (вона прийшла рівно опівночі) і вона зникла.Заздалегідь дякую.

Ймовірно, таке сновидіння попереджає про те, що ви можете зіткнутися з негативним впливом на ваше здоров’я з боку суперниці, з якої є шанс на примирення.

Привіт з 8 на 9 січня мені приснився сон, що я лежу з подругою на ліжку, ховаємося під ковдрою, а за вікном літають 2 відьми на мітлах, намагаються нас знайти. Вікно на половину закрито шторою, в кімнаті темно. Подруга щось говорить, а я намагаюся зробити, щоб вона замовкла. Мені страшно. заздалегідь спсибо!

я від когось йшла-тікала. потім зайшла до церкви, але зовні церква не бачила&# 8230;. Всередині було кілька жінок у віці 60-65 років, вони почали зі мною розмовляти, хтось сказав, що мені щось зроблено (в сенсі псування) одна початку мені гадати на карти і карти підтвердили, щось ще розповідали, а потім одна села на мене зверху і я почала літати разом з нею по приміщенню і всі переконалися. що я одержима.літали невисоко. Бабуся з мене зістрибнула, я теж заспокоїлася, мені сказали, що б я пішла лягла на якусь широку лавку-я почала йти, але вийшло, що я почала стрибати типу какк жаба, але потім я вирішила, що не хочу стрибати і дійшла до местатак як ніби я прикидалася, що стрибаю, а насправді я намагалася нормально йти.Вразило, то що ворожили как-будто би в церкві, хоча це тільки я знала, це церква, на вигляд не схоже, щось ще було пов’язано з молитвами, з іконою де лежить голова Івана Хрестителя і далі погано пам’ятаю&# 8230;

Таке сновидіння, ймовірно, попереджає про те, що ви можете зіткнутися з пристрітом або псуванням на свою адресу.

Я як би в приміщенні..а навпроти мене ВЕДЬМА..з 6-ПАЛЬЦЯМИ НА РУКАХ І НОГАХ.-!і каже, ВОНА-що, нібито допомагає КОБЗАРЮ..І хоче перевірити МОЮ ЕНЕРГЕТИКУ.!для цього я як і вона роззуваюся, і бачу, що на НОГАХ -У НЕЇ І У МЕНЕ ПО 6-ПАЛЬЦІВ.!І на руках-у неї 6 пальців. Розчепірила пальці-І каже і мені теж ТАК ТРЕБА РОБИТИ!Я повторюю за нею..і РУКИ-НАБЛИЖАЮТЬСЯ..І потім ПАЛЬЦІ НА РУКАХ-схрещуються. далі не пам’ятаю.!ДОПОМОЖІТЬ-РОЗІБРАТИСЯ З ТАКИМ-бачення!?ЗАРАНЕЕ ВАМ-ВДЯЧНА.

Ймовірно, поява в вашому сні такий відьми говорить про те, що ви можете опинитися під впливом хитрого людини з каристнимі цілями.

Вітаю! Мені наснилося, що я увійшла в житло відьми і якийсь час в ньому бродила. А через деякий час вийшла. Що значить цей сон?

Вітаю! Мені приснився такий сон: Я в селі де живе моя бабуся&# 8230 ;, ввечері біля знайомого мені наяву будинку я зустрічаю свою дівчину, ми з нею стоїмо розмовляємо біля цього будинку і раптом виявляється що цей будинок її бабусі і що в окремій кімнаті цього будинку живуть відьми&# 8230; Я розсміявшись і здивовано вигукнув: Відьми? Ну і де ж ці відьми!&# 8230; Моя дівчина хотіла мене попередити щоб я не кричав, але не встигла&# 8230; І раптом вилетіли дві старі відьми, по парочці зубів у них вже не було&# 8230; І запитують мене намагаючись налякати&# 8230; Що щось на кшталт: ТИ ЧОМУ називалось?! і т.д. Я потім сказав нічого просто не вірив&# 8230; Потім вони лякають мене і я відлітаю або тікаю, вони намагалися наздогнати, але не наздогнали&# 8230; Ось так, допоможіть, що це означає&# 8230; спасибі.

Найімовірніше, ваш сон, в якому були відьми, швидше за все, говорить про те, що вас можуть потривожити підступи ваших суперниць.

Моїй бабусі приснилася молода відьма у неї вдома, і голос її покайной матері: &# 171; женіть її!&# 187;. Бабуся прокинулася, а через два тижні їй приснився величезний букет пишною бузку на тому ж самому місці, де була відьма. Що це може означати??&# 8230;

Сьогодні вночі мені наснилася подруга яку я давно вже невідел, ми гуляли і раптом щось сталася сварка з какіміто людьми, все стало каламутним і я прокинувся в какойто середньовічної в’язниці на вершині гори де тримають відьом, подруга теж ведмой виявилася і стояла поруч зі мною вона сказала що домовиться що нас випустять, пішла, я як то виліз з ув’язнення і дабрался до каковото магічного предмета типу палиці і вбив 12 храмовників які там стежили за відьмами, але незважаючи на це ми з моєю подругою як то звільнилися і потім я вже в теперішньому часі я зустрічаю її з роботи і ми йдемо разом і розмовляємо, правда теж про какойто чортівні)

що це може означати перший раз такий сон бачу)

Ваш сон, в якому ви бачили відьму, швидше за все, говорить про те, що вам слід бути готовим до підступу з боку жінки.

Печера.Навколо свічки, факела.Я стою, навпаки в повітрі (в метрі від землі) відьма в чорних розвиваються одязі.Відчуваю боротьбу між нами на енергетичному рівні. Напруга зростає, я слабну.Раптом з’являється старенька з молитовником, а я бачу, що відьма-це теж я.Ми з бабусею читаємо молитви швидко і голосно.Відьма від такої атаки вибухає і зникає.Прокинулася з відчуттям, що частина мене померла.А ещё- вранці я знала молитву &# 171; Отче наш&# 187; хоча до цього не вчила її.Допоможіть зрозуміти (як-то не по собі).спасибі.

Ваше сновидіння, в якому була така відьма, швидше за все, говорить про те, що вас чекає період холодної війни з суперницею.

скажіть будь ласка до чого такий сон (про початок напишу в розділі про вампірів)
в загальним коли вони ожили (вампіри0 один з них став відьмою. (А я на них полювала (хоч трошки страшно було і я ніби не знала що мені робити) Так ось, вона ожила (а поруч були двері як би комора) так ось вона спочатку в цю комору хотіла сховатися (від мене.) А потім вона почала викидати все що там лежало і знайшла ще одні двері, вона як би намагалася її відкрити і полетіти але у неї це толі не вийшло, або погано вийшло.
(Можливо навіть відьмою була я)

Сновидіння, в якому ви мали справу з відьмою, найімовірніше, говорить про те, що ви можете постраждати від впливу жінки, якій ви неприємні.

Вітаю! Приснився сон в якому бачу чаклунів діда і бабу.
Я їх перехрестила і тут же бабка озлобилася на мене і налякала псуванням. Я хрестила її беспрерирвно, а сама спостерігала як у великій каструлі вариться суп хтось спробував і дуже похвалив! Насипавши тарілку собі, сховала її від відьми. Через день сниться сон про ту ж чаклунку, яка при мені кото-то лікувала. Я зараз хворію (в реальному житті) і уві сні думала спробувати просити про допомогу її, але тут же прокинулася.

Сновидіння, в якому ви бачили таку відьму, найімовірніше, говорить про те, що ви можете постраждати від підступів суперниць.

Доброго дня!
Мені приснився сон, в якому я літала на мітлі з відьмою, страшно боялася цього польоту, але він для всіх повинен був залишатися в таємниці, які прилетіли на луг, біля маленького болота ми побачимо ще відьом і вони так само летіли на мітлах&# 8230; відьма швидко спрядала мітлу і виждати час ми вирішили дістати мітлу, але довелося діставати її мені, хоча я дуже боялася, вона мене підштовхувала в воду, мовляв, вона ж уже стара, їй важко&# 8230; я полізла в воду в (болото) старих туфлях, при цьому кажучи що я все одно їх викидати буду, а вода обсохнет&# 8230;.Діставши мітлу я віддала її відьмі і вона зникла&# 8230; Допоможіть розібратися&# 8230;.

Те, що ви в сновидінні бачили відьму, швидше за все, вказує на те, що ви можете зіткнутися з агресією суперниць.

Вітаю!
Мені наснилося такий сон&# 8230;
Я приїхала в новий будинок, куди недавно вселилися молода сім’я. Новий будинок виявився, таким тільки всередині, а зовні хатинка старовинна..Ну так ось.Виявилося, що подружжя розлучилося, але живуть в одному будинку. Як я зрозуміла вся справа в відьмі, яку поховали під фундаментом цього будинку. І там якась недобра енергія.Вообщем неупокоенний душа відьми, яка хоче помститися.Вона розвела подружжя і не дає їм спокійно жити. Так ось я якимось чином (чи то вмовила знести будинок, толі сама це зробила) і під будинком виявила могилу цієї відьми..і я прокинувся так як налякалася того що вона або дух її з цієї могили показався&# 8230; Допоможіть будь ласка розібратися!!

Сновидіння такого характеру, ймовірно, попереджає вас про те, що ви можете зв’язатися з жінкою, яка буде вашою заздрісниць.

У нас в селі живе одна бабця, всі говорять що вона відьма. одного разу вона наснилася моєї мами і каже &# 171; у мене є солома, візьми собі, віддаси поросяті&# 187 ;, уві сні мама так і сделалаи, а в житті на ранок порося захворів, лежить і встати, і весь синій. Що б це значило і може це бути збігом?

Доброго дня! Допоможіть розібратися мені в моєму сні. Мені снилася маленька рудоволоса дівчинка (років 10-12). Дуже мила на вигляд. Але раптом вона змінилася в зовнішності, показала оскал і стала загрожувати мені розправою, при чому жіночим, досить дорослим голосом. Я злякалася і стала читати &# 171; отче наш&# 187; про себе пошепки, це не допомогло, тоді я почала голосно вигукувати слова малітви&# 8230;. Дівчинка (відьма) раптово стала смикатися, хитатися з боку в бік, кричати &# 171; перестанемо. &# 187 ;, далі я, з не знайомої мені жінкою, схопила її за волосся, і повела до машини. Її посадили в машину і відвезли, але при цьому у мене страх не проходив&# 8230;. Я абсолютно не розумію, що це може означати&# 8230;.

Ваше сновидіння може бути сигналом про те, що десь поруч з’явилася впливова молода суперниця.

Вітаю!
Наснилося сьогодні, що я відьма. Я сиділа в слабо освітленому коридорі на підлозі, навколо мене було багато окультної літератури. Я сиділа читала, щось шукала в ній: якесь визначення явищу і заклинання, щоб позбутися від явища.
Що б це могло означати?

Привіт, сьогодні мені приснився сон. Я шукала в старому шувфе у нас вдома якісь папери, вірніше сказати просто рилася, потім я натрапила на листки, де були написані слова на іншій мові. Потім підбігає моя бабуся, вірніше не вона, але я чомусь впевнена, що вона, і каже мені мовляв мені ще рано це читати. Але природно мені хочеться прочитати. І кожну ніч я їх шукала. Одного разу я спустилася в підвал і побачила свою &# 171; бабущку&# 187 ;, її сестру і ще одну мою родичку. Вони були в дивний шатах і всі брюнетки (у мене все бабусі в молодості були брюнетками). І тут я дізнаюся, що вони все відьми, що відьом багато і я теж відьма. Але використовувати свої сили строго заборонено, крім як в повний місяць. Я побігла знову шукати листки, знайшла і мені сказали, що це найсильніші заклинання і знову їх сховали. На наступну ніч я ці листки знову відкопала, а перед цим мені сказали, що підпорядкувати блискавки дуже складно і побігла з подругою в ліс, там я сказала заклинання і блискавка з’явилася! Потім ще я пам’ятаю якесь підземелля і як я звідти втекла на очах у багатьох, швидше за якийсь стадіон. Там випустили павуків ось я і побігла (це було ще до блискавки), а потім я прокинулася. Будь ласка, помігіте мені розшифрувати. заздалегідь благодрая

Сновидіння ваше, найімовірніше, говорить про те, що ви ризикуєте спровокувати сварку, якщо будете задавати багато зайвих питань.

А мені сьогодні наснилося, ніби моя бабуся відьма і її всі бояться, і вона погодилася мене кудись провести. І щоб це значило?

Вітаю.. приснився мені дивний сон
чесно сказати, не сон, а фільм жахів
до слова, нічого подібного в останні дні я не смотреда

снилася мені все одно якась відьма, яка як сирена, вбивала всіх криком і від її крику розбивалися всі дзеркала і скла
і ліфт застрявав і влітала вона, і в басейні так робила
і весь сон я відчувала дуже сильний страх, прокинулася від своїх же криків
відьма була дуууже страшна і вереск у неї був огидний, але найбільше я боялася саме цієї кількості розбитих дзеркал і стекол
до чого б це?

Те, що в вашому сні була відьма, найімовірніше, обіцяє вам мати справу з підступною суперницею.

Вітаю! Мені сниться, що я заходжу в свою стару квартиру (її зараз немає, будинок знесли) зі своєю знайомою і її подругами які були страшні, так само з нами в мою квартиру зайшла відьма, вона була теж страшна, але вона так мило з нами розмовляла , я знала що вона мені зла не бажає, тільки ми заходимо за поріг, як моя кішка починає нервувати, в цей час вона перебуває в під’їзді, я намагаюся її загнати додому, а вона впирається..що це означає?

Те, що в сновидінні була відьма. найімовірніше, говорить про те, що ви можете мати справу з підступною жінкою.

Бути уві сні відьмою – опинитися в критичній ситуації, коли ні на що не вистачає часу і все буквально валиться з рук, а допомоги чекати нізвідки і не від кого.

А якщо я і в житті відьма і оточують такі ж?що для мене це означає?немає сонника для відьом, магів?))

вітання! Сьогодні приснився дивний сон: я і мама стоїмо на подвір’ї свого будинку і бачимо як відьма в чорному фраку наближається до нас! в якийсь момент мама на неї нападає, але нічого у неї не виходить! бачачи все це, я хапаю стілець і поки я намагаюся її вдарити, відьма злякавшись направляється до хвіртки, в цей момент я кидаю в неї стілець і потрапляю, відьма, стогнучи ховається! найдивніше в цьому те, що в якості відьми була моя бабуся! Допоможіть розібратися!

Зустріч з відьмою в сновидінні, найімовірніше, говорить про те, що ви можете постраждати від підступів супротивниці.

Првіет. наснилося що до старої відьми повинна прийти молода і вбити її. і стара мені сили свої передає. я в кімнаті лежу, а вона в сусідній з молодим хлопцем помічником, і очекнь сильно кричить і плаче від страху. мені страшно. я встаю, хочу вікно закрити, а там молода відьма стоїть. я прошу її не приходити, а вона каже що не чіпатиме мене і її, і дає мені краплю своєї крові, яку я подумавши злизую. стара відьма не вмирає. підходить до мене і каже мовляв я з молодою договір уклала, ось та мене і не чіпала, типу я буду оч сильної відьмою в майбутньому. ось такий сон. чому то він мене зачепив. поможите рахобраться?

Те, що в сновидінні була відьма, найімовірніше, говорить про те, що ви можете зіткнутися з суперницею, протистояти їй буде непросто.

Вітаю!
Мені останнім часом почали снитися незвичайні сни, через які я прокидаюся серед ночі в холодному поту, ось як зараз.
Мені приснився дуже страшний сон, який я ніяк не можу зрозуміти.
Він ґрунтувався на тому, що був учнем середньої школи і разом зі своїм класом їхав на екскурсію в якесь незрозуміле місце: там були руїни і місце мало схоже значення, що і Колізей, але таким не було. Загалом, я почав там бродити, і побачивши те, що це місце є вбиралень місцем для всіх пішов і зустрівся з частиною групи яка сиділа недалеко від мене. Приєднавшись до них, я відчув дивне і неприємне почуття, і тут на мого однокласника намагається напасти синій фламінго (що мене дуже сильно здивувало), але інша людина з групи встигає його схопити. Після, ми прямуємо в місце зустрічі з іншою частиною групи (разом з цим фламінго) і тут починається незрозуміле. Одній дівчині ставати погано і хто-то или что-то назвав її відьмою. Її поклали на якийсь стіл для розп’яття і почали протикати величезними залізними кілками, починаючи з живота до голови (як я пам’ятаю), не залишаючи жодного вільного місця на тілі. Подумавши що вони з нею впоралися, натовп вирішила піти святкувати і раптом щось відбувається з деякими людьми і вони починають вмирати, по черзі.Я відразу ж побіг до того столу, на якому розіп’яли дівчата і побачив що її там немає. З жахом я хотів покликати інших, але коли повернувся зауважив цю дівчину, сидячу за чимось (чи то це були машини поставлені одна на одній, то чи коробки, точно не пам’ятаю). Я підійшов до неї. Вона була синя як покійники в закривавленому білої ночнушке. Вона повільно хитала головою в сторони, і я помітив, як вона ворушила губами, було видно що вона вимовляє заклинання, а люди продовжують помирати. Згодом, в це місце вторглася якась організація по боротьбі з відьмами і сон закінчився.
Будь ласка, допоможіть зрозуміти, що все-це значить.

Сновидіння такого змісту, найімовірніше, говорить про те, що ви можете опинитися в пастці, яку готує ваша давня суперниця.

Вітаю! приснився такий сон: йду я по болоту досить довго і втомлений. раптом все це болото закінчується. і попереду мене уступ з которго щоб йти мені треба зістрибнути. я з нього зістрибує і обертаюся і бачу дрерь. як би землянку! і вона починає відкриватися від того що я зістрибнув&# 8230; спочатку нікого не було видно! потім почала з’являтися димку і силует жінки відьми. і так я зрозумів що вона хоче накинеться на мене бо я потривожив її спокій! і в цей час я прокидаюся. після цього сну мені дуже було не по собі&# 8230; може хто небудь допоможе розібратись мені що означає все це?

Присутність в сновидінні відьми, швидше за все, вказує на те, що вам доведеться боротися з ильного і розважливою суперницею.

Доброго ранку, допоможіть, будь ласка розібратися зі сном.
Почну з того, що сон мені вже снився. Тільки він тривав трохи довше, розв’язка була іншою.
В-общем, початок таке, я живу в якомусь будинку з жінкою, мені не знайомої зараз. Вона знахарка або щось на зразок. Одного разу до нас приїхала прийшла в гості жінка. Дуже дивна на вигляд, і відчуття від неї дивні. Вона заходить до нас в передпокій і я розумію, що вона відьма, і моя знахарка теж показує це знаками. Далі йде бачення (в першому сні його не було) про те, що ця відьма напилася а потім потонула у власній рвотіне. Вона видається мені всієї такої склизкой, супротивної. Я починаю виганяти цю відьму з дому, вона виходить за ворота. вона починає в мене кидати якимись згустками енергії і мені теж доводиться це робити. коли я бачу, що вона відійшла, я біжу в будинок і закриваю двері на замок. Далі я йду в кімнату до знахарки. І потім відчуваю, що відьма знову проникла в будинок, виглядаю з-за рогу, так, вона там крадеться. Невідомо звідки у мене в руках опиняється чим, я намагаюся вдарити відьму в серце. У мене не виходить, але чим залишається в ній. Тоді я хапаю інший, що пронизує їй шию, а вона дивиться на мене і сміється. Тоді я знову хапаю перший чим і всаджує-таки його в серце. на цьому сон закінчується і я прокидаюся.
А перший сон був трохи довшим, бій був і на другому поверсі будинок. Не було бачення про першу смерть відьми. І я дивилася на нього як би не своїми очима, а як би з боку. І по-моєму, вбила в перший раз відьма не я а знахарка.
допоможіть, будь ласка, розібратися, заздалегідь велике спасибі!

Те, що в сновидінні була відьма, найімовірніше, говорить про те, що ви опинитеся під ударом підступів жорстокої суперниці, будьте пильні.

Сьогодні вночі наснився сон що якась жінка начебто відьма сказала що може допомогти мені в якийсь проблеми з якої я до неї звернулася, але я не пам’ятаю з якої. Ми їхали на машині спочатку задом. потім зупинилися і для того щоб допомогти вона мені межи очі вгорі перенісся вставила зубочистку або паличку точно не пам’ятаю що саме, але мені було дуже боляче і вона сказала що я так повинна походити деякий час. у мене все боліло лоб і чому то оніміли губи. Я плакала. А потім якийсь молодий чоловік надів їй наручники і сказав що вона шарлотанка і що мені треба до очного лікаря негайно. коли я прокинулася то у мене залишилися ці больові відчуття в області чола і рота. Я спросоння не могла прийти в себе і зрозуміти що саме сталося. Після того як я знову заснула мені приснилося що мені виривали зуб зіпсований якого майже не залишилося. Скажіть будь ласка що цей сон може означати або це просто бред какой то. спасибі

Подібний образ у вашому сновидінні, найімовірніше, говорить про те, що ваші недображелателі готують вам пастку, будьте уважні в спілкуванні.

Привіт, допоможіть будь ласка розібратися в моєму сні. Мені наснилося що я в якійсь старій селі, стою на вулиці, на мене з усіх боків дивилися і молоді і старі жінки. вони дивилися на мене і шепотіли щось услід. Вони були схожі на відьом. коли я спробував повернутися одна з них (стара) швидко заглянула мені в обличчя, немов стрибнула прямо в обличчя. У неї були страшні зуби, місцями їх взагалі не було, вона почала щось шепотіти (суміш російського і як я зрозумів латині).Потім я перехрестив її і почав читати Отче Наш, і все заспокоїлося. після цього я побачив стару церкву яка розташована прямо в центрі села. вона була повністю білій з зеленими гравірованими вікнами і з величезним зеленим куполом, який був наполовину зруйнований (хреста не було).В цей же момент я опинився у себе вдома, лежачи у своїх батьків на ліжку (поруч нікого не було).я озирнувся навколо, навколо була тьма. я не міг прокинувся, хоча розумів що це сон. я переглядав всю кімнату крізь прочинені очі і все одно мене тягнуло в сон, я не міг чинити опір, моментально заснув.і я опинився в порожній темній кімнаті, там нічого не було крім мене, що стояв посередині. я бачив тільки себе з боку. потім я знову прокинувся і спробував встати, але щось не пускало мене. я не міг підняти руку, не міг поворухнутися.
Прокинувшись вранці я довго не міг зрозуміти що сталося, що це був за сон. Сподіваюся ви зможете допомогти мені розібратися в цьому сні&# 8230;
Заздалегідь дякую!

Ваш сон, швидше за все, говорить про те, що ви можете постраждати від підступів вашої суперниці, яка давно вже шукала ваше слабке місце.

Вітаю!Сьогодні приснився дивний сон, але поганого осаду він чомусь у мене не викликав після пробудження. Начебто я йду по якомусь селі і мені раз у раз на зустріч виходять, або ж на всі боки у дворах і на вулиці я бачу відьом. Вони різного віку &# 8212; і старі покручені бабки, і жінки похилого віку..але чітко уві сні я знаю, що це відьми. Я починаю молитися, читати &# 171; Отче наш&# 187;. І тут вони відходять назад, йдуть або стоять на місці, не чіпаючи мене. Я начебто йшла зі своєю подругою, але не пам’ятаю з якої. І тут ми доходимо до краю села, і начебто не можемо знайти з неї виходу ніяк. Раптом у дворі бачу чоловіка років 50-60-ти і питаю як знайти звідси вихід (чоловік теж якимось дивним видався). Він каже йдіть прямо і побачите будинок великий, там живуть хлопці. Ми і пішли, відразу ж буквально ми знайшли цей будинок. Будинок великий, 2-поверховий, стоїть на березі чи то річки, то чи озера. Ми підходимо до берега (берег пологий піщаний) і з води виходять 2 хлопця в плавках &# 8212; один темний, кавказької національності, а інший світлий. До мене підходить темний і починає обнімати, я гидливо прибираю руки його і відходжу в сторону. І тут до мене підходить другий, я з ним говорю і це викликає у мене позитивні емоції. І тут ми всі йдемо купатися. Я опиняюся без купальника, купаюся оголеною, але сорому ніякого не відчуваю, навпаки приємні відчуття, навіть я б сказала якесь сексуальне збудження. І цей хлопець начебто поруч зі мною купається. Вода начебто звичайна як в озері, дна я не бачу, але вона і не брудна. Допоможіть будь ласка розтлумачити сон, дуже вже він дивний. спасибі заздалегідь!

Це сновидіння, найімовірніше, вказувало на те, що ваша суперниця незабаром буде готова підлаштувати для вас пастку, так що будьте на чеку.

Вітаю!наснилося, що в одній з кімнат нашої квартири є відьма, коли заходила в кімнату відчувала жахливий страх, помотрелі в дзеркало і побачила бабцю: білу і страшну&# 8230; але ця кімната була не моя, а татова.І пам’ятаю, що коли батько заходив в кімнату я його прям благала не дивитися в дзеркала, але він говорив, що нічого не боїться&# 8230; що це може означати, підкажіть?

Доброго дня! Сьогодні мені наснилося, що я зустріла жінку, середніх років, по виразу обличчя вона була зла, вона що то мені почала говорити і кинула на мене порчу, я у відповідь кинула назад, наче то викинула з правої руки, я почала на неї кричати і бити.що це може означати?

мені наснилося: я в іншому місті, і тут моя подруга зі стільниковим дорогим телефоном, Оона вмирає стільниковий у мене і якісь ключі від машини інший подруги але вони якийсь відьми, я в якійсь квартирі але це моя я поклала ключі в спальню, а там пастель і подушки начілі кружляти я дзвоню мамі і прошу приїхати (мама жива) і вибігаю з квартири але тут згадую що у мене залишилася старша дочка тама,

Те, що вам зустрілася відьма, найімовірніше, вказує на те, що вам слід чекати неприємностей від жінки, яка негативно до вас налаштована.

Вітаю. мені приснився сон, що до мене підходить жінка років 50 &# 8212; 60, в сірому пальті з капюшоном, бере мене за руку і просто &# 171; приклеюється&# 187; до мене поглядом, буквально паралізує мене їм. я не можу відвести від неї погляд, але при цьому відчуваю такий страх, що моє тіло буквально паралізує це почуття жаху (було таке враження, що моє тіло буквально наяву заніміло) і тут я починаю читати &# 187; Отче наш &# 171;, &# 171; Богородицю&# 187; і&# 8230;. картинка в корені змінюється &# 8212; вже на обличчі тієї жінки з’являється вираз переляку, хватка слабшає (я могла вирвати свою руку з її) і вона починає віддаляться від мене (вона як би стала відпливати від мене). допоможіть будь ласка розібратися в сні.

Даний сон, швидше за все, говорить про те, що вам має бути зустріч з особливою, яка буде по відношенню до вас мати нечесні задуми.

Сниться мені будинок, в будинку кімнатка маленька прохідна (двоє дверей навпроти), два ліжка: на одній жінка сидить (не пам’ятаю хто і яка) на другий відьма лежить вмирає. Відьма вся така зелена, схудла. Я по підлозі підлазити під ліжко, зачіпаю руку відьми і потім вилажу назад з кімнати. З початок небагато злякалася &# 8212; тому і вилізла, а потім страх пройшов. Загалом залишилася я в сусідній кімнаті. Сиджу і думаю: щоб сила відьми перейшла до мене мовляв потрібно в кімнаті перебувати в момент її смерті. Відьма в кінці сну вмирає.

Те, що в сновидінні була така відьма, найімовірніше, говорить про те, що ви можете зіткнутися з протистоянням серйозної суперниці.

Вітаю! Мені наснилося, ніби я в селі у бабусі. Прокидаюся вранці, і виходжу у двір, а там в кутку сидить моя двоюрідна сестра, моя подруга (вони не знайомі між собою) а між ними дівчина (негарна, худа, бліда, в чорному одязі, з довгим чорним волоссям, в якихось кільцях) я відразу подумала відьма. І ось вони їй щось розповідають і регочуть. Я до них підійшла, і привіталася, вони встали, моя подруга відразу пішла, а сестра каже познайомся. І ця дівчина дивлячись мені в очі повільно підійшла і обняла мене. І весь цей час я до неї відчувала обережність, легенько її обняла,, хотілося швидше від неї піти. І тут на вулиці на повному ходу їде вантажівка, ми вийшли подивитися, і хтось закричав, &# 171; він нас задавить&# 187;. Ми відбігли від цього місця, і він на великій швидкості під’їхав як-раз до цього місця. Сон приснився сьогодні, 8 січня. Допоможіть розгадати будь ласка!

Сон, в якому була відьма, швидше за все, є вказівкою на те, що вас підстерігає пастка від ворога жіночої статі.

Привіт, мені сьогодні наснилися 2 відьми, перша була чорною, вона сказала що у мене буде викидень, а друга відьма була білою, вона розповіла все про мене і про моє особисте життя, я у неї запитала, я вагітна, вона сказала що так, через 8 місяців народиш, після цього ми спустилися в якийсь гамак, так там сиділи відьми, відьмаки, чаклуни, вони все чаклували, вона в якусь миску насипала свічки, каші і т.д. ,коли вона приготувала це, сон обірвався, справа в тому що я думаю що я вагітна, скажіть будь ласка, що може означати мій сон?

Це сновидіння, найімовірніше, говорить про те, що вам належить конфлікт з противником жіночої статі в недалекому майбутньому.

Привіт, мені сьогодні наснилася відьма, а точніше Олена Явсевіч (переможець 12 битви).
Найцікавіше що про сон вона уважно на мене дивилася, як ніби зчитувала інформацію. При цьому ніякого страху не було, навпаки мені полювання було поговорити з нею.
Що б це могло означати?

Мені наснилося як ми з чоловіком йдемо по лісі, на зустріч нам йде багато жінок з порожніми кошиками вглиб лісу.Я розумію, що це відьми йдуть колядувати.Мені страшно, деякі з них намагаються відрізати у мене волосся, починають кричати дай волосся.Я намагаюся від них відбитися, але нічого не виходить.Що означає сон?спасибі

Вітаю! Я б хотіла запитати, до чого мені сьогодні приснився такий сон!
Сон: я з подругою заходжу в якийсь магазин і ми щось там толі купуємо, толі запитуємо! Вже не пам’ятаю! Загалом ми розмовляємо з господинею цього магазину! І вже збираємося йти, як я питаю: чи не потрібні їй працівники магазину! У цьому ми з подругою шукаємо роботу! І прошу роботу не на повний день, а на кілька годин! Вона каже, що так, потрібні! Ми починаємо працювати, вона чомусь різко мене підвищує на посаді, а подругу звільняє. Але я кажу, що тоді теж піду. Загалом ми залишаємося! Потім з подругою починає відбуватися щось дивне: вона якась млява, що не балакуча! І в цей момент я розумію, що ця власниця магазину-відьма! Потім подруга взагалі кудись зникає! Відбувається щось дивне, невимовне.. а після я лечу на петлі по якомусь полю! У цьому полі теж дуже багато відьом..одні на мітлах..інші просто так на землі! Лечу і розумію, що це присвяченій! Про ні, відьми, всі радісні! Я розумію, що починаю купувати їх досвід! Але в один момент зупиняюся і кажу, що мені цього досвіду вистачить і більше не потрібно..одна з них каже, що я молодець! Далі з’являється якийсь хлопець! Я відчуваю, що він мені починає подобається! Ми розмовляємо про пріваротах. Він один з них проводить, один з простих за його словами! Я його цілу і на цьому сон закінчується! Поясніть, будь ласка, до чого це!!

здрастуйте мені приснилося що я йду повз якогось будинку раптом з’являється силует відьми спочатку її вид чіткий (середніх років) а потім різко він розпливається і з’являється вид дівчата потім все пропадає &# 8230; слідом з’являється моя мама і ми заходимо в якийсь магазин церковний і вона каже мені читай молитву яка там написана і я почала її читати &# 8230;.до чого це може снитися??

Мені снилося що я з бабусею пішла чогось в сарай а там нас намагалися вбити якісь люди але не змогли настала ніч моя бабуся і ще хтось притягнув ліжка і ляж спати з нами так спали завжди всі жителі.Потім у нас був такий закон: коли повертається перша сестра (відьма) то потрібно спати на лівому боці вона тобі чогось кладе під подушку яйця і ти повинен при ній спати поки вона далеко не піде і якщо вона поклала тобі 1 яйце або 3 яйця то ти під ранок помреш.Потім коли вона пішла ми разом стали і дивилися скільки вона вам підклала яєць?
Так приходила 2 сестра і потрібно було спати на лівому боці і 3 сестра потрібно було спати на спині.Будь ласка поясніть!

Здраствуйте.Наснилося сьогодні що я борюся з відьмою і вона використовувала проти мене чаклунство в результаті я вбив її.що означає сон? спасибі

Вітаю! Мені з четверга на п’ятницю приснився якийсь будинок і по сусідству з нами жила стара відьма, Замість паркану біля неї стояли хрести і вона весь час ходила у мене по двору.Я вийшла з чоловіком у двір, вона йому каже: &# 171; Повернись спиною&# 187; і хотіла вилити йому під ноги воду, а я в цей момент беру і вибиваю у неї цю воду.Через час я дивлюся в своє вікно, а вона виливає нам під вікно коньяк і щось бурмоче.

Привіт, допоможіть розібратися, приснилося щось незрозуміле і навіть нереальне))) снилося, що я не можу вибратися з якого то вдома і там була вся моя сім’я теж&# 8230; як ніби то чи чоловік, чи то дядько не випускали нікого, тримали силою&# 8230; і я психанув і пішла до воріт, мені вдалося вийти і там мене зустріла&# 8230; не повірите))) Наталя Бантеева з битви екстрасенсів&# 8230;.і мене обняла і ми пішли по дорозі&# 8230; я питала у неї про своє життя&# 8230; вона що то відповідала, розповідала і мені було спокійно і добре поруч з нею&# 8230; я в шоці))) або переглянула телевізор або дах їде)))

Мені наснилася то що ми полювати за старою відьмою ! Ми їздимо по всьому місту і шукаємо її щоб вбити .. Але от коли ми її знаходимо до нас в скло летить чим (продетел повз) і я прооснулась

я бачила уві сні, що я сестра 2-х відьом&# 8230; і я про це тільки зараз дізналася&# 8230; і ми повинні перемогти одну жінку, але я незнаю як це зробити&# 8230; я знаходжу книгу де все написано, і раптом мої сестри відьми засипають я не можу їх розбудити і біжу до книги і там шукаю відповідь, але я незнаю як зілля готувати, раптом жінка з’являється і я незнаю як її вбити, але я повинна але вона наближалася до мене і я нічого не змогла зробити

Привіт, спав ніч на квартирі у батьків .один, вони були в саду, наснилося як я врятував молоду відьму незнайомої людини. виніс її на спині, а точніше вилетів з нею на спині з небезпечної для неї зони, летів сам без спец. засобів, я сам часто літаю один у снах.За порятунок відьма була мені вдячна, посміхалася і загравала зі мною, рукою стимулювала через одяг геніталії, хотіла сексу &# 8230;&# 8230; Але після перельоту удвох я так обезсілел, що вже нічого б і не зміг, ні сексу, ні нового польоту &# 8230;..
Після цього відразу прокинувся, сон дуже яскравий і чіткий, прокинувся обезсіленним і важко встав з ліжка&# 8230;.
Поясніть будь ласка&# 8230;.відьми я зовсім не боявся, вона була мені симпатична, налякало повне обезсіліваніе після сну&# 8230;&# 8230;..

Вітаю! Мені приснився сон, хоча це було вже давно, але він не як не дає спокою і час від часу про нього згадую, це було 5 років тому. Сон був дуже чіткий. Заходжу я в кімнату в якій стояв посередині стіл і жінка стара, я був упевнений уві сні що це відьма, вона попросила підійти і запитала, чи хочу я знати що мене чекає далі&# 8230;&# 8230;.. що щось важливе належить мені зробити.. Я обірвав і сказав що не вірю їй і в усі що вона говорить, вона сказала що доведе свої слова і сказала що у мене на нозі є мітка яку вона прибере і я зрозумію що вона правду казала&# 8230;.. І стала говорити далі, але нічого сказати толком не встигла, мене розбудив будильник. Я зрозумів лише те що у мене є якась особлива мета, на кшталт місії, що то особливе повинен зробити&# 8230; Після згадавши це через пару днів я глянув і справді пропала з ноги велика бородавка моя єдина, від якої я так старався сам позбутися, але у мене не виходило. Як це розцінювати і чого очікувати&# 8230;&# 8230;

Мені приснився кошмарний сон&# 8230; ніби я спочатку стою на дорозі біля свого двору і навколо люди, варто моя знайома з котрой ми дружили потім перестали і я думаю що напевно вона не хоче зі мною спілкуватися бо я зрадила чоловікові&# 8230;.потім ми входимо у двір моєї мами там вже якийсь чоловік хоче мене згвалтувати я починаю плакати і говорити що мені не можна у мене опперации була місяць тому&# 8230; а опперации була і тут підходь до мене молода красива жінка і так дивиться на мене проводить рукою по животу у мене аж дух захоплює вона говорить більше у тебе не буде боліти живіт а ось спина може вона у мене дійсно хвора&# 8230;..потім побачила вогонь у сараї біля свині злякалася думала щоб не згоріла вона але потім загасили&# 8230;..цей сон мені не дає спокою цілий день

Я не знаю сенсу цього сну, але запам’ятала тільки те що молода відьма катувала мене, та так що я відчувала цю біль, і пам’ятаю її до сих пір, я плакала і кричала просила перестати, а мене вона катувала і катувала. найцікавіше що зазвичай я завжди прокидаюся, а тут все як на яву було, я не могла ні прокинутися нічого не могла зробити, таке відчуття що в саме пекло потрапила. все це відбувалося на якийсь горі біля обриву, в кінці вона подскальзнулась і впала туди, і тільки потім я прокинулася. мені всього 16 років і таке відчуття що я пережила ці тортури на яву.

Вітаю! Допоможіть, будь ласка витлумачити мій сон. Наснилося ніби в моїй квартирі з’явилася жінка (в житті я знаю цю жінку), яка починає здійснювати хаотичні рухи руками, ніби вона відьма в кімнаті де перебуваю я з чоловіком і донькою.В результаті рухів її рук у мене закрутилася голова, але я, відчуваючи сильне запаморочення намагалася спостерігати за нею далі. Дивлюся у чоловіка і доньки запаморочилося в голові. Бачу чоловік ліг на підлогу, закрив очі. Відьма продовжувала бурхливо розмахувати руками. Жінка-відьма після скоєного обряду вийшла з квартири. Далі я бачу уві сні, що ми з чоловіком прийшли в себе і лежимо з ним в ліжку обійми. Наперед дякую.

здрастуйте, сьогодні приснилося, що ми з батьками і племінником були на дачі і яке то істота намагалося вбити всіх в тому селі&# 8230; потім прийшла якась жінка і почала мені казати, що я в кого закохана і почала називати мене імена, які пов’язані з цією людиною, що б я зрозуміла, хто це..Потім вона сказала, що я відьма і у мене є дар, але я не зрозуміла про що вона і після цих слів як то не по собі стало&# 8230; Потім ми почали збирати всі речі, що б виїхати звідти, і коли ми вийшли я зрозуміла, що забула що щось з одягу, коли повернулася забирати, то в тій кімнаті, куди я зайшла, почалася збиратися купа кішок біля мене.Що цей сон може означати?

Мені наснилося ніби мені дали путівку в санатароій, і цей санаторій мені сниться другий або третій раз!Тільки в тих снах я бачила його мигцем, а в цьому сні я вже в ньому жила, і я так рвалася туди тому що у мене там відпочивала подруга&# 8230;.приїхала, і подруга вона в житті блондинка з довгим волоссям, а уві сні волосся чорне і тільки до плечей і одягнена в чорному, а всередині схоже то що кімнати все тьмяні, стіни все розбиті, всі як в страшному фільмі&# 8230; все це добре далі більше&# 8230; йду я біля санаторію і до мене підбігає хлопець і говорить те що я повинна йому 87000 тис гривень, показав квитанцію і почав аккуртно так загрожувати&# 8230;.я від нього відчепилися &# 8230; а потім другий хлопець схожий на гопника, він хотів щоб я з ним переспала, я почала кричати, прибіг той хлопець який говорив то що я повинна йому 87000 тис, але в цей момент він просто стояв і дивився, і прибігла подруга яка єхидно сміялася над тим що відбувається, і тут хлопець різко зупинився, і каже мені а че вякні тільки і тебе поцілую зі стелею, я запитала як так? і він мене підкинув і якась сила мене різко вгору підкинула і головою об стелю&# 8230; я по ходу справи втратила свідомість і прокинулася тоді коли моя подруга я і ті два хлопці йшли в якихось садах&# 8230;.і тут хлопці че то зробили і вибігла така мила стаушка, хлопцям це не сподобалося і вони пішли вбивати стареньку..моя подруга засміялася &# 8230; і я прокинулася&# 8230;.як це все зрозуміти млинець

Наче я подивилася фільм, і через це мене повинна була вбити відьма. І я повинна знайти всякі речі, щоб провести обряд і цим вбити її.І ми з братом в підвалі шукаємо всякі речі, і там же в підвалі купа всякого мотлоху і під ними ніби її труп. Ми шукаємо шукаємо і тут я дивлюся, мій брат збирає на підлозі якісь речі і відьма допомагає йому. Хоча це все збиралося, щоб вбити її, а вона допомагає і мило з ним розмовляє.

Вітаю! Мені наснилося, що через двері моєї кімнати висунулася рука з довгими нігтями, схожа була на руку відьми. Простяглася вона до мене, зі словами: &# 8212; &# 171; я за тобою&# 187;. Скажіть будь ласка, що це може означати?

мені наснилося, що я біля церкви, куди люблю завжди ходити а мене виганяє чаклунка і каже . щоб я ніколи більше сюди не приходила, і вона мене вигнала, а там ще осталасть моя сестра імне що -то давалачерез грати воріт і я брала

Сниться, що я прокидаюся від того, що поруч з моїм ліжком хтось ходить (навіть зачіпає борт ліжка). Уві сні я чомусь думаю, що цей хтось мені бажає зла. Мені страшно і кров приливає до моєї голови і стає складно дихати. Потім мені стає цікаво хтось же це ходить, я наважуюсь подивитися. Поруч з ліжком стоять багато людей і спілкуються між собою, на мене не звертають увагу. Одна з цих людей повертає голову і дивиться на мене (це худенька, висока, що не потворна, довговолоса, руда дівчина). Уві сні я вважаю, що це відьма. Вона зауважила, що я на неї подивилася, і тут у мене знову кров приливає до голови, в грудях сильно все стискається і складно дихати. У цей момент я реально прокидаюся. Але потім засинаю і мені знову сниться, що я прокинулася, і моя дочка буд-то б мені каже, що треба вставати, що вже ранок. Я з нею погоджуюся. Сідаю на ліжку і дивлюся на дочку-у неї закочуються очі і ось-ось її вирве. Тільки я хочу її взяти на руки і допомогти, як бачу, що це не моя дочка, а та молода відьма. Мені знову дуже страшно, знову кров приливає до голови, в грудях все стискається і стає складно дихати. Я реально прокидаюся. Сон приснився з 3 на 4 грудня 2012 р. під ранок.

Вітаю!Мені наснилася повний місяць, Богрова кольору, і на тлі її літала відьма на мітлі. Коли вона мене побачила, відразу полетіла до мнею. Я стояла за вікном, в кімнаті, перед вікном ще був балкон.На балконі було трохи прочинене вікно, і вона в цю щілину початку залітать. і мені тоді спало на думку, що її може прогнати кішка, раптом нізвідки не візьмись з’явився чорний кіт, я відкрила балконні двері і кинула його на балкон, тоді відьма розгорнулася і полетіла. Приснився цей сон з 6 на 7 січня. І в цю ж ніч мені приснилося що я розповідаю про нього комусь. Допоможіть будь-ласка розібратися!

Доброго дня! Я ночував у гостях і мені приснився сон.Все було як на яву.Лежу я на ліжку і тут хтось проводить рукою по моєму плечу.І відразу за моєю спиною оказиваеться відьма, яка міцно мене тримала.Я кликав на помощ.Вона дуже міцно мене обняла, і зробила так, щоб мене ніхто не почув .Вийшов з кімнати мій товариш .Я кричу, а він мене не чує. Після тривалого опору я вкусив її за палець дуже сильно.Вона мене теж вкусила, але я чувсвовать дотику її зубів.Після чого прокинувся в тому положенні в якому був нею захоплений.Лежачи на лівому боці&# 8230;.Що це все означає?!

Вітаю! Сниться мені сон, що я сплю а надомної нависає стара потворна баба і починає що то на мене проливати і примовляти. Я спочатку злякалася, а потім схопила її одне рукою за верхню щелепу, другий за нижню. і порвала її. Потім я почала спокійно займатися своїми справами, Подивилася на те місце де лежала стара, її там вже не було.

Вітаю. Мені снилося, ніби-то я і ще якісь люди повинні зустрінеться з відьмами. І сама главнвя відьма підходить до мене і наченается цілувати. думка так страшно, я намагаюся від неї відіпхнути, але вона наполегливо продалжал міняти цілувати. Я розумію, що вона знає про те, що я боюся її. Тоді я як би намагаючись виправдати свій страх, кажу їй: Ой, я здрастуйте! Я ж забула, яка у мене тепер бабуся&# 8230; Що значить цей сон?

Вітаю! Сон снився з четверга на п’ятницю. Точніше не сон, а кошмар, яких ніколи не бачив! Сон пам’ятаю в повному обсязі і дуже смутно, але спробую пояснити головну суть. З моїх слів він може здатися не особливо страшним, але, тим не менше я постараюся вас занурити в це найстрашнішою почуття, яке я ніколи не відчував. Я думаю, що до вас не кожен день приходять сни, в обнімку зі смертю. Тож почнемо.
довгий коридор. У коридорі знаходяться десь 4 людини, крім мене. Я і моя подруга стоїмо біля стіни. Ще 2 незнайомих людини стоять далеко біля іншої стіни. Посередині знаходиться дитина, до якого я підходжу і з цікавістю починаю грати. Як я розумію, ця дитина-син або дочка одного з тих людей, хто стоїть у тій стіни. Завдяки якимось невідомим і нечистим силам мене раптом підхоплює цей малюк і різко спрямовується по похилій до стелі все ближче і ближче і в підсумку вдаряє мене про стельові перегородки (як були раніше в старих будинках) і потім різко мене жбурляє. З цього моменту я розумію, що це якийсь кошмар і перебуваю в повному здивуванні. Далі нічого не пам’ятаю. Потім опиняюся в одній кімнаті з тієї подругою, що стояла разом зі мною на початку сну і ми починаємо дивуватися з нею разом. Потім вона поводиться дуже підозріло, збуджуючи мене хтивими рухами. Далі я думаю як звідти вибратися і, пропоную їй виїхати звідси, кажучи, що у мене все зовсім кілька гривень. Я починаю віддавати їй не поспішаючи ці гроші, і, з кожної простягнутою купюрою або монетою, що я їй віддаю-вона стає все страшніше і страшніше. Але при цьому голосно сміється. До мене швидко доходить, що це відьма, а вона, тим часом починає кружляти по цій темній кімнаті навколо мене. Я починаю перебувати в страшному страху і відчуваю, як намагаюся прокинутися. Далі розумію, що перебуваю в своїй власному ліжку, але тим не менш ще не прокинувся, а перебуваю у сні. Дуже голосно і завзято починаю кликати маму, яка спить у сусідній кімнаті, і в той же час починаю набирати її телефон на стільниковому, щоб зателефонувати їй. Як і раніше перебуваю у сні і вже усвідомлюю це, але тим не менш-поворухнутися не можу. Як би бачу себе з боку. Але і тут моторошні речі не припиняються. На праву руку, якою я набирав маму на стільниковому-стрибає кішка темного, але не чорного кольору-да б перешкодити мені зателефонувати мамі. Я явно розумію, що мене не хочуть назад отпускат назад в світ реальний. Боже, ви не уявляєте, як мені було страшно. Я починаю ще голосніше кликати маму, і крізь сон чую, як вона вже йде в мою кімнату. Будить мене-я прокидаюся весь в поту. Все, я прокинувся. Я в жутчайшая подиві. Одночасно усвідомлюю що, вона прийшла розбудити мене на моє прохання. Але тільки мої позиви чулися в реальному світі, як якісь &# 171; мукання&# 187; (Адже я ж спав), а уві сні-я насправді кликав її з усіх сил-голосно кричав. У мене раніше бувало таке. Це називається &# 171; параліч сну&# 187; (Коли знаходишся в свідомості, але не можеш поворухнутися. Абсолютно все розумієш і ніби-то стоїш однією ногою в світі душ.) Всі. Я в реальному світі. Вона заспокоює мене. Все нормально. Я намагаюся проаналізувати цей сон і одночасно заснути. Зараз ви можете мені не повірити, але пишу я це в повному адекватний. (Я нічого не приймаю і не п’ю взагалі.) Намагаючись знову заснути-у мене з’являються дивні відчуття, ніби-то хтось доторкається до кінчиків волосся на моїй голові. І я как-будто відчуваю, що хтось ходить по квартирі і в моїй кімнаті (мама вже давно пішла спати назад до себе в кімнату). Все-таки я засинаю. Прснувшісь вранці, я все-таки почав пов’язувати свій сон з подіями, що відбулися з життя. Ось невеличкий відступ-уривок з мого життя, з яким я пов’язую свій сон.
Познайомився з дівчиною з соц. мережі 2 місяці тому. Почали спілкуватися, причому досить щільно. Прогулянки-подарунки, взагалі все як завжди. Я закохався в неї, причому досить капітально. Почав відноситься до неї вже більше, чим просто до подруги. Вона все це розуміла. але продовжувала як би тримати мене &# 171; на поводу&# 187;. Іноді підпускала до себе досить близько (спали разом, цілувалися, але сексу не було). Спілкувалися дуже міцно. Я не переставав радувати її-дарував подарунки, водив по закладах, платив буквально всюди за неї. Сказати, що вона мною користувалася не можу. Все було в гармонії. Ну або я був занадто сліпий. Вже дуже я відкритий душею людина. В любові вона мені не визнавалася, т.до. говорила, що ці слова занадто багато для неї значать. Так я і не наполягав. Просто спілкувалися, як найкращі друзі. Я вже мимоволі починав уявляти, як одружилися. Потім сімейне життя, діти, життя разом до гробу. Кожен день дякував долі, за те, що звела мене з нею. Потім з часом, я нібито почав розуміти, судячи за рівнем і частоті її спілкування, що щось йде не так. І в один з днів вирішив просто встати раніше і піти до її дому, щоб зустріти її після університету і все з’ясувати. Що ви думаєте?! Її привозить прямо до під’їзду якийсь тип. Я бачу, як вона лащиться з ним, ніжиться перед тим як покинути авто. Вона виходить-прямує до будинку. він їде. Я в приголомшення. Каже, що за ці 2-3 дні, що ми з нею не спілкувалися-сталося дуже багато подій, що закохалася в молодого людини. Моє питання &# 171; чим він краще за мене&# 187; – вона якісно намагалася уникати. Ще говорила, що дуже сильно дорожить нашою з нею дружбою і дуже не хотіла б мене втрачати, як одного. Мені 25 років. Сльози на моїх очах ніяк не хотіли цього розуміти і я буквально ледве стримувався. Я пішов, Пожела їй добра і удачі. Сказати, що я хотів кинеться під трамвай або автомобіль-те ж саме, що нічого не сказати. емоції переповнювали. Можливо, я сам собі багато чого накрутив, занурившись в мрії любові. Дуже довго і багато думав про неї-не міг ніяк заспокоїтися, і, якщо чесно, до сих пір не можу. А тут ще й цей сон. Що б це могло означати? попередження? Зараз ми з нею не спілкуємося, але я як і раніше не охолов до неї. Як я розумію, вона зустрічається з етіммолодим людиною. Мені дуже боляче. Я не хочу її втрачати. Вона обумовлюється звичайної дружбою, ди б, як я зрозумів, щоб не втрачати зі мною контакт. Тільки і всього. порадьте. Заздалегідь вдячний. (((

Здраствуйте, мені сьогодні приснився сон, що я сплю на дивані&# 8230; а до мене подлітает дух жінки і лисиці, і я голосно Кречів: відьма, відьма&# 8230; після цього сну не спокійно на душі&# 8230; таке відчуття що щось повинно трапиться, скажіть будь ласка до чого це.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ