Сонник відкрите Вікно 😴 приснилося, до чого сниться відкрите Вікно уві сні бачити

Бачити уві сні відкрите вікно – до готовності перейти на новий етап відносин, радіти життєвим змінам. Слід вжити рішучих дій, щоб здійснити намічене.

Відкрите вітром вікно вказує на що відбуваються навколо зміни, які ви з якихось причин вирішили проігнорувати. Зверніть на них увагу.

Де в вашому сні ви бачили відкрите вікно?

Сниться відкрите вікно в будинку ▼

До чого сниться відкрите вікно в будинку? Добрий знак. Ваші надії не будуть марними, мрії збудуться. Якщо незабаром зазнаєте невдачі – це ненадовго, все повернеться на круги своя.

Бачити уві сні відкрите вікно в кімнаті ▼

Наснилося відкрите вікно в кімнаті – сновидіння віщує освоєння нових горизонтів, отримання важливих знань або навичок. У житті скоро настануть значні зміни.

Що ви робили з відкритим вікном?

Стояти біля відкритого вікна уві сні ▼

Сниться, що стоїте біля відкритого вікна, – життя може круто змінитися. У ній стартує нова глава. Зіпсовані відносини з дорогою людиною вдасться почати з чистого аркуша.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося відкрите Вікно, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться відкрите Вікно уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

сниться будинок, де я жила раніше багатоповерховий.я з людиною піднімаюся з вулиці на есколаторе на останній поверх, нам потрібно увійти в будинок, але він хитається.він стрибає на дах, а я входжу в будинок через вікно на балконі.в будинку багато людей, їм пропонують нові квартири, мені кажуть, що потрібно підійти завтра.людина з яким я була, мій майбутній чоловік.

Я і чужий чоловік через вікно подавали капусту з вулиці в будинок

Привіт, сон був нібито я з сім’єю перебуваю у дворі і спостерігаю на наш будинок, раптом вікна ні з того ні з сього починають сильно відкриватися закриватися і так кілька разів. Потім в одне з вікон здається, ми закинули 5 копійчану монету. І вікна перестали відкриватися . Але уві сні я нібито знаю, що замішані якісь потойбічні сили

Відкрите вікно, намагалася закрити.воно в руках началоломаться і в підсумку зовсім розламалося.все відбувалося на кухні.я і знайома пішли спати.у знайомої побачила хвору ногу, нога була вся червона, а на кухні залишилися двоє друзів грали на гітарах і співали.мені дуже подобається слухати пісні під гітару але я відчувала сильну втому і співчуття що не можу з ними посидіти.і прокинулася

Сниться з четверга на п’ятницю що вікно відкрилося в моїй кімнаті вітром а я його закрити не можу бо ручкасломана, ще снитися що я йдуть по вулиці і підходжу до закинутого будинку та біля того будинку кілька ляльок вуду, будь ласка підкажіть що це може означати.

Вікно відкрилося сильним вітром, різко. За вікном ніч. Ми з чоловіком побігли його закрити, щоб кішка не втекла, але вона вистрибнула.

Вітаю!
Підходжу з мамою до під’їзду будинку і бачу відкриті вікна в своїй квартирі, хоча зараз там ніхто не живе. Мені здається, що квартиру обікрали, я бачу порожнечу.
Вечоріє, заходжу додому і бачу, що щось вкрали, але не всі. В одній з кімнат на підлозі лежать дуже, неприродно великі, качани капусти, причому листя на них підсохлі, як від довгого зберігання, але зелені.
В іншій кімнаті переставлені квіти на підвіконні, розумію, що це зробили злодії. Потім до мами, яка присіла в кімнаті перед вікном, прийшли мої діти і голосно кричать, сміються. Я в цей час, на поруч стоїть дивані бачу когось захованим під ковдру. Тягну за руку, відриваю її, б’ю нею кого-то. Кличу на допомогу маму і дітей, а вони ніяк не реагують. Потім бачу підлітків: хлопчика і дівчинку. У хлопчика дізнаюся свого онука, якому зараз наполовину менше років. Дівчинка каже, що її звуть, як мою внучку і що їй 15 років (внучці втричі менше). І якась дівчина підказує їм (підліткам цим, як займатися сексом).
Підійшла дочка, проводимо аналогію по іменах. Я питаю,. як цей хлопчик потрапив в квартиру, как-будто його впустили грабіжники і ця молода дівчина якось з цим пов’язана і керує. Далі не пам’ятаю. Але вікна були всюди відкриті, і з одного на вулиці стояла знята москітна сітка, і поруч валялася дерев’яна табуретка і одна відламаний від неї ніжка.
І вразила велика капуста.
велике спасибі

Усунула свій будинок дитинства. Зараз цей будинок під знесення. Він двох поверховий, три під’їзди, жовтого кольору. Я стою, як ніби на вулиці. Бачу одну сторону будинку, сам будинок жовтого кольору, всі вікна відчинені всередину, але всередину не кімнати, а ясно блакитне небо. Виглядає ніби, як стіна з відкритими вікнами всередину. Жовта стіна, відкриті вікна і блакитний фон.

Вікно яке ніколи не відкривається було прочинене, на подоконнікеследи людини з ргязі, через вікно видно сарай з якого зникли майже всі колоті дрова

Здраствуйте, мені приснився такий сон що мамина собака тільки у вигляді свині ніби як стоїть на балконі біля вікна і різко в првприжку стрибає я так злякалася і підходжу до вікна а вона на підвіконні виявляється стояла але до цього зникла різко коли провалу а тут з’явилася же і вона потім стрибає в басейн через вікно в іншу нашу кімнату і я закриваю вікно і там знову на підвіконні стоїть цей силует у вигляді свині я відкриваю вікна і знову в басейн стрибає ця велика свиня головне не маленькі були а такі товсті великі але в той момент я прийняла їх чомусь за собак наших з мамою
І я така стою ще раз біля вікна і думаю ну вже напевно все ніхто не буде знову стрибати в басейн і тут знову товста свинка з’являється і стрибає через вікно в басейн знову&# 128528; і там ще головне сон зупинився на тому як я закрила потім вікно різко і ця свиня стояла на підвіконні і дивилася на мене хоча було дуже темно уві сні це було ніч ще й потім звичайно ж я знову впустила і вона стрибає знову в басейн через вікно і сон закінчився або він міг закінчиться на тому як свиня стояла на підвіконні що то з двох цих варіантів.

я була в батьківському домі, вікно було відкрито, я його закрила і сказала про це мамі (її вже немає в живих)

Уві сні були відкриті всі віконниці на балконі, я стояв в дверному отворі. Сильні пориви вітру, дощ зі снігом вривалися всередину, осідали на підлогу і перетворювалися в збільшується шар льоду.

заходжу в спальню, а тягне холод з боку вікна, підходжу, а вікна немає, в стіні Розема віконний .

я стою біля великого відкритого вікна, жовті неяскраві фіранки колишатся, йду далі по великій просторій квартирі без дверей, з великими вікнами. Підходжу до вікон, бачу вийняті старі трухляві рами, сітка на вікні, де немає рами. Думаю про те, що на зиму ці рами важко буде поставити на місце. всі.

У батьківському домі всі вікна розкриті. я зайшла у двір нікого не бачила все було без тривоги . Ці вікна ніколи не відкривалися . Батьків уже немає .

Приснився будинок культури в ньому відкрито вікно варто народ поруч зі стільцями я вдарив поганого людини він почав за мною бігати але не наздогнав

Вікно крутило, в прямому сенсі його крутило через вітру холоду і морозу, не було можливості закрити його при закритому стані, весь час ще більше і більше воно відходив від місця прилягання, холодну, мокру. відчуття що немає захищеності, все вивертає ся назовні. Сиро, вітряно, небезпечно, мокро. спасибі

Привіт, приснилося, що я прокидаюся, на вулиці темно, обидва вікна в моїй кімнаті розкриті. Я злякалася і намагалася зрозуміти, хто їх відкрив. Сон був якимось темним і страшним.

Я військова.Зібрали нас для растрел.У приміщенні відкрите вікно і я вирішую бігти через нього зі слабо розумним товаришем по службі, який потім мене здає і нас зловили

Наснилося що коридор.в ньому багато вікон открітіх, я хотіла їх мить, але мене забрала знайома м ми пішли.

Снилася незнайома велика квартира, на високому поверсі. Начебто я хотіла туди переїхати. Двері на балкон були відкриті і я дуже боялася підійти, тому що високо.

Наснилося чисте вікно Катор я з татом намагалася закрити, але вітер не давав. Ми закрили вікно вітер його видер у Питель воно залишилося у мене в руках. Ми знову поставили вікно на місце. А в доль забору проходив вовк або хаскі

Вікна були відкриті в двох кімнатах, я подумала уві сні що мене пограбували, я стала перевіряти на помсти чи гроші.Все було на місці, і я заспокоїлася

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ