Сонник відчувати Страх 😴 приснився, до чого сниться відчувати Страх уві сні бачити

Ви дуже сильно чогось боїтеся – будьте готові до подій, які вас сильно розбудують, можливо, позбулися того, що для вас дуже дорого.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося відчувати Страх, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться відчувати Страх уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

відчуваю холод на обличчі, відкриваю очі-повз мене проходить силует чоловіка в темній довгому одязі з капюшоном на голові.Обличчя не видно.

Заходжу до церкви там сутінки майже нічого не видно, варто священик, я питаю у нього дозволу постояти тут трохи він щось пробурчав у відповідь на душі стало все сильніші якесь неприємне відчуття потім страх, оглядаюся навколо мені стає ще більш моторошно, і я в поспіху намагаюся покинути будівлю

ми з компанією було по будинку, ніч нас приходить вбивати срашно старий і потім спалює трупи.після виживаємо я і ще хтось.ми чекаємо поки машина поїде тихенько йдемо до двору кликати на допомогу

Я зайшла з церква там були люди, і дуже світло, я ходила і розглядала картини і було багато коридорів. Потім згасло світло і ісчесзлі люди. Я стала пробиратися зі склянкою в руках до виходу пам’ятаю що ще шукала воду. Дійшла до виходу спробувала відкрити двері штовхала але не могла а коли озирнулася в напрямку до мене йшла людина але його не було видно тільки чорний силует. Я стала кричати і кликати на помощ штовхаючи двері, потім побачила що він підійшов на відстань десь 3 метри але я бачила тільки чоботи на ногах і з криком прокинулася, вірніше мене чоловік розбудив тому що я кричала на всю квартиру, навіть старший син вийшов з про свою кімнати. раніше я такого сну не бачила.

Уві сні бігу від якогось страшного садиста. дуже було страшно і моторошно. потім підійшла до какомуто людині добре одягненого, але виявилося що він теж садист-густо якась жінка і вона побігла за мною і стала тікати і почала її тикати залізним прутом до крові.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ