Сонник руда Шуба 😴 наснилася, до чого сниться руда Шуба уві сні бачити

Сниться руда шуба – недобрий знак. Вас можуть обдурити, причому зроблять це вельми витонченим способом.

Слід бути обережними і пильність, також не виключено зрада з боку близької людини.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася руда Шуба, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться руда Шуба уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я в рудої шубі, один мій знайомий каже іншому, що б він вибрав, хто повинен купити рибу.Покладає руку на моє плече, що це повинна здолати я. Я бачу живу рибу. Роблю списки, кому скільки треба купити. Ще бачу хлопчика, руденького з синіми очима, з веснянками, дуже гарненького. Він йдемо з жінкою, але побачивши мене, дає руку мені.

На п’ятницю приснився сон, що син на даху підбирається до краю, причому спеціально і я не можу його втримати, бац і я бачу кров на його голові а потім він падає і втрачається з уваги.Через якийсь час я його знову бачу і він каже, що все заживе, що він тільки подряпався.Уві сні він був молодший насправді і що то одягнене було яскраво зелёноё. скоро нам доведеться пережити операцію.Сон залишив дуже неприємний осад.А сьогодні уві сні невістка хвалилася новою модною рудої шубою і була зарозуміла.

купувала шубу для дочки яскраво руду як з чорнобурки, але чомусь витягли одне перо куряче, при покупці був присутній її колишній чоловік (6 міс. тому розлучилися) потім він ніби вкрав шубу і побіг я за ним він кинув мені шубу, але я стільки йому поганого нажелала

на мені була руда шикарна шуба, довгий ворс і якийсь звір притискався до неї, йому дуже подобалося, не пам’ятаю чи то кошеня, то чи песик і мені було добре

Мені наснилося ніби я мірила норкові шуби різних кольорів, дуже красивих.

У бутіку спускаюся вниз по сходах, цокольний поверх з дорогою модним одягом. Начебто я була в цьому магазині раніше і приміряла кожушок з літньої рудої стриженої лисиці, ніби як модна річ (хоча я за модою не ганяюся). У цей раз я приходжу в цей же магазин і мене зустрічає ніби як кохана людина (якого в даний врнмя немає) і продавець відразу мені приносить цю шубу теж з лисиці стриженої, літньої, кольору сіро-рудої. Дивлячись у дзеркало на голові у мене виявилася капелюх рожевого кольору оформлена прикрасами з будь-яких каменів

Мені снилося Я міряю руду норкову-світлу шубу я все сказала що мені снилося сон снився вночі сегодьня

бачила себе в гарному кожушку рудого кольору, з красивими довгими рівними волоссям і побачила себе в вітрин магазину яка я гарна))))

Наснилося, що я була на ринку і схопила (вкрала) шубу бежевого кольору, потім поміряв вона була на мене завелика, але за фасоном підходила.. і я хотіла її віддати.. але прокинулася і не пам’ятаю віддала чи..

Купила на базарі красиву руду шубу. Відчула розчарування, коли одягнула. Потім зрозуміла що щось щекотит, виявилося опариші. Скинула шубу, струшувала цих опаришів з тіла. Спробувала замочити шубу в воді, ще більше повилазило опаришів. І поруч з ванною, де замочувала шубу був розлогий кущ винограду і опариші перебралися на нього.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ