Сонник руда Дівчинка 😴 наснилася, до чого сниться руда Дівчинка уві сні бачити

Руда дівчинка уві сні віщує біду. Можливий обман або розчарування, більш ймовірний підступ з боку жінки. Придивіться до оточуючих, серед них напевно виявиться обманщик.

Бачити дівчинку з довгими рудими волоссям – наяву можливі прояви неспокою з приводу суперниці. Не варто покладатися на чутки і плітки.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася руда Дівчинка, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться руда Дівчинка уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю. мені наснилася рудоволоса дівчина. в житті я не знаю її. уві сні я знав її і був з нею у відносинах. я займався з нею сексом, неодноразово. один раз (вибачте за прямоту) під час кунілінгуса уві сні у мене було неприємне відчуття. допоможіть зрозуміти сон.

Мені наснилася маленька дівчинка в довгими рудими волоссям і як ніби вона моя дочка, я дивлюся на неї і думаю на кого ж вона схожа. і розумію, що схожа вона на двох чоловіків, я в подиві як таке може бути. Ми з нею ходимо і начебто з нами ще мій останній чоловік, ходимо в селі де я народилася і виросла.

Снилася дуже гарненька маленька руденька кучерява дівчинка, в світлому політиці, її мені віддали мої сусіди (ніби як вона їх дочка, але їм не потрібна), почуття розчулення і любові відчувала до цієї дитини уві сні .

Доброго дня,
Допоможіть розтлумачити сон&# 8230; якщо звичайно таке можливо зрозуміти (сон з четверга на п’ятницю).
Сон був дуже яскравим, але я все ж його запам’ятала тільки частинами.
Перше велике подія уві сні &# 8212; авіакатастрофа. Спочатку я дивлюся на небо і бачу, як піднімається літак., потім на іншому і ми з моїм чоловіком летимо. І тут катастрофа &# 8212; ми падаємо з дуже високою швидкістю, і начебто повинні перевернутися, але в підсумку удар виявився легшим, чим очікувалося і ми не перекинулися і залишилися живі. Вискочили з самалет &# 8212; і бачимо &# 8212; інший впав (самого падіння не бачила), той, який раніше злітав. І тут раз &# 8212; другий літак вибухнув &# 8212; ДУЖЕ якро і чітко пам’ятаю полум’я і як він горить. А наш самалет всупереч ожідадніям не вибухнув..
Потім другий епізод &# 8212; ми знову з чоловіком, йдемо кудись. І тут раз &# 8212; рудоволоса дівчинка, маленька, але ось як точно виглядає, одяг &# 8212; не пам’ятаю. Але точно знаю, що ми нікуди не поїхали і я відразу почала її сповивати і доглядати. У підсумку ми поклали її спати між собою (чоловік хотів лягти ближче, але я не дозволила через дитини).
тріетій епізод &# 8212; просто жахливий. (Поняття не маю чому таке наснилося). А наснилося насильство. було 2 дівчини, і 2 хлопця (1 з них мій чоловік). І саме він (чоловік) ніби як згвалтував одну з дівчаток, причому їй було 12 років (цифри в голові залишилася). Причому статеві акти були одночасно у обох пар і вони знаходилися поруч один від одного.
епізод 4 &# 8212; я намагаюся виїхати з місця, де сталася авіакатастрофа. Спочатку ніби як на машині, сідаю за кермо, дивлюся, щоб на зустрічній нічого не було і виїжджаю з-за повороту. Але вже сама. чоловік пропав. І потім різко темрява, і я вже їду на гірку, але на велосипеді. Вся перелякана, дороги не бачу, але потім в один момент розумію, що дорога та, що все добре. І це розуміння приходить з співом птахів. Я їх в темряві раптом чую і думаю &# 8212; да, правильно-таки їду. Якраз на місце і приїхала. Світла я так і не побачила, але мені було так добре і спокійно, і спів птахів тільки додавало спокою і гармонії.

Дякую за розшифровку

руда дівчинка, років 7-10. її ніхто не бачить крім мене, вона знімає мене на телефон, що щось погане, я відбираю телефон і з переляку бігу в зал, де сидить мама, вона бачить моє перелякане обличчя, але вона сидить спокійно і посміхається, тримаючи в руках пульт . дівчинка біжить за мною але її ніхто не бачить, я дуже її боюся

я намагалася вкласти спати рудоволосу маленьку дівчинку вона була повненький і вчепилася в мене і не хотіла відпускати весь час посміхалася

Бачила уві сні себе вагітну. А заnем мене відвезли до пологового будинку? процес пологів я не бачила&# 8230; і далі снилась у же моя дівчинка, руденька. назвала Віолетою.

БАЧИЛА, ЩО перебуваю в лікарні, ВСЕ НАВКОЛО БІЛЕ, СТІНИ, ДВЕРІ, ВІД ВІКОН виходячи ЯРКИЙ СВІТЛО, ПОБАЧИЛА ВІДКРИТУ ДВЕРІ, А ТАМ БАГАТО ЛЮДЕЙ, ВЕЛИКА РОДИНА І НА ПЕРЕДНЬОМУ ПЛАНЕ ПОБАЧИЛА ЖІНКУ З МАЛЕНЬКОГО дівок НА РУКАХ, У ЯКІЙ руде волосся

Мені просто наснилася руда новонароджена дівчинка яку я народила, і я уві сні дуже перелякалася і так як я більше не планувала дітей але мені лікарі сказали &# 187; &# 8212; Не, хоч-не-забирай!&# 187; Я все &# 8212; таки забрала

Уві сні я йшла додому з хлопчиком і зустріла руду невисоку дівчинку, про яку я розмовляла з хлопчиком. дівчинку звали Катя. ми потиснули один одному руки і вона сказала: &# 171; Чи не приємно було познайомитися!&# 187;. всі.

Наснилася як народжую руду дівчинку з зеленими очима ! сон дуже був схожий на реальність ! справа відбувалася в літаку ще ! пологи були швидкі і чуйна важкі ! дівчинка уві сні росла швидка і була дуже красивою

я не спала, я просто задрімала біля телевізора.мені наснилося що я, сиджу, і раптом на мене дивиться дівчинка вона не могла нічого сказати але вона просила допомоги.

наснилася дівчинка років 4 &# 8212; х з рудим волоссям, дуже яскравими майже червоними, як ніби вона увійшла в номер готелю де я в той момент перебувала, я посадила її на коліна і розмовляла з нею, але в кімнаті ще був чоловік, якого я знаю в зв’язку з роботою

Вітаю .Сенгоднч вночі мені приснився дивний сон що ніби у мене народилася дитина і я моторошно в цьому розчарована .Всім ніби ходила про це розповідала і підійшовши до свого дому я побачила дівчинку років 11-ти руду і почала дуже сильно плакати до такої міри що прокинувшись я опинилася в сльозах і з почуттями горя

мені снилося що я переїхала в інше місце жити, на вулиці була весна, сонце, і танув сніг, річка. поруч ходила собака вірно, біло руда. дівчинка, дочка маленька руда, який то свято ми відзначали, і чоловік поруч зі мною, той який зараз зі мною в стосунках

мені наснилася дівчинка, моя ровесниця, 12 років, яка була закохана безпосередньо в мене, очі блакитні, сама вся з себе весела причому звали її соня, волосся руде, деякі локони освітлені.

Побачила уві сні, що моя мама народила дитину, прийшовши в гості побачила дівчинку руду.дуже красиву і з посмішкою) Розмовляли з нею, вона так по-дитячому говорила, сказала що відчуває що скоро будуть діти, значить будуть і буде хлопчик.

Мені наснилася маленька руда дівчинка моя знайома їй 3 рочки .Вона підійшла до мене і обняла, а я в той час разом з нею знаходилася в дитячому саду я згадала що мені там не можна перебувати і з тала від неї йти далі&# 8230; Не пам’ятаю

Мені приснився сон, що я вагітна, а потім далі, що я бачу вже народилася свою дочку років 2 з довгими рудими волоссям

Рудоволоса дівчинка з мамою теж з рудим волоссям катали коляску дитячу густо були 2 цуценя з собачкою

мені приснився колишній чоловік і ніжно обіймав, а потім з’явилася нинішня дружина з донькою років 7 руденькій, і він від мене відійшов і все.

приїхала до сестри на дачу, а там була дівчинка до року руда, кучерява. Я взяла на руки дівчинку, вона була в платті і боса. Я запитала у сусідів чия дівчинка, вони сказали що вона нічийна. Я запитала: а де вона спить, а ті сказали: у вас. (Вона спала в якомусь подобі сараю) Якби вона не спала у Вас, то була б вобще на вулиці. Я стала її сильно обіймати і цілувати і в думках подумала забрати дівчинку до себе, тільки як ето оформити? Вона вхопилася ручкою за шию, а я сказала що буду їздити до неї і возити канфети.В думках було як її забрати якщо за віком мені її не віддадуть. А потім прийшла сусідка і подарувала мені живу і стару курку, а сестра сказала: навіщо ти взяла- вона здихає, а я відповіла, я зараз поверну.але повернення курки уві сні не було.

Приснився дитина мій десь більше рочки з блакитними очима і рудим волоссям уві сні ще була сестра чоловіка яка в житті весь час чимось незадоволена ми були уві сні втрьох&# 8230;.

маленька руда дівчинка, волосся коротке, але дуже густі&# 8230; я намагалася її вкласти спати, вона спочатку не йшлося до мене, плакала. вередувала, а потім лягла, почала притискатися&# 8230; але цілувати мені цю дитину як би не дуже хотілося, не зовсім приємно було&# 8230; дивно

бачила уві сні руду дівчинку яка приследовать мене.я зараз вагітна.
&# 8230;..

Руденька дівчинка на руках, я не знаю чия вона, де батьки, кому її віддати

ПРосто стояла дівчинка просила помоч але в чому я не слишишала, і я просила знайомого хлопця помоч їй, волосся були у неї яскраво руде вогняні, і вона була повненький але в чистій білій кофті і чорних штанях.

У моєму сні я була в гуртожитку з моїм хлопцем і з іншими людьми, під вечір була екскурсія в якийсь занедбаний будинок де були вампіри, потім виявилося що і я вампір, з багатьма здружилася і ми поїхали назад в общагу, я няньчила з дитиною років 5-6, у неї почали випадати зуби і з’являлися ікла, я в паніці побігла до свого хлопця, а він розважався з якоюсь рудоволосої дівчиною

Вітаю!мені наснилося що я народила маленьку руду і дуже красиву дівчинку.Привезла її додому і відійшла на кухню а коли повернулася то дівчинки в спальні не було, на її місці були маленькі кошенята, вони мені сподобалися і я їх носила на руках.Потім я прокинулася.Сон мені снився з суботи на неділю. Що це може означати?

Весь сон не пам’ятаю, але начебто, мій колишній чоловік сидить з нашою дитиною, але я його сприймаю як справжнього (з тим, яким живу зараз) . Я підходжу до ліжечка а там, наша дочка, руденька дівчинка з довгими кучерявими волоссям, а на них три великих гумки квіти

мене повинен був відвезти в аеропорт мій молодий чоловік, проте, чомусь він цього не зробив, хоча знав, що мене потрібно везти. я добираюся сама, але пам’ятаю, що навмисно йду невірної дорогою, приходжу в якийсь високий особняк, він знаходиться на великій території і там в альтанках сидять люди, потім я перебуваю на верху і з легкістю стрибаю з балконів, мені не складно і не страшно стрибати з висоти, я помічаю як люди внизу дивуються. розуміючи, що я спізнююся на літак, я повертаюся в будинок, де живе мій молодий чоловік, живе він один, але я бачу там людей, молодих хлопців, дівчину, всього їх близько семи шести осіб. але ось яскравий епізод з рудою кучеряво дівчинкою, яка катається по підлозі і не хоче йти, у мене в руках палиця я її виштовхую, розумію, що не треба бити їй буде боляче і вона дитина, але намагаюся від неї позбутися, вона тікає. я прошу всіх піти з дому. пам’ятаю, то питаю свого молодого чоловіка, чому і навіщо ці люди, але він каже, що вони прийшли і самі не йдуть. ось такий сон. заранее спасибо за тлумачення, Ольга

Прісних маленька рудоволоса дівчинка з нею був мій чоловік на нашого подружнього ліжка вона грала він був поруч начебто це наша внучка.заходить свекруха я їй кажу ось це наше тобто дівчинка наша.

допоможіть розшифрувати сон, з четверга на п’ятницю, точніше п’ятниця ранок. Сон яскравий в дорогій машині сидить руда веснянкувата маленька дівчинка, дивлюся на неї через скло, дружина каже, що це ж наша дочка! в реальному житті дітей у нас поки немає. коли дивився на дівчинку уві сні відчував почуття симпатії і любові і благоговіння.

У знайомих є маленька ляля.дівчинка.Їй уві сні було десь місяців 7, але справа в тому, що уві сні саме я була її матір’ю, а не ті батьки, які в житті . Я уві сні відчувала до неї любов, як до своєї, переодягала її і тягала її всюди з собою на руках, але я точно пам’ятаю, що ми кудись їхали, бо це відбувалося у великому автобусі, але крім цього я уві сні посперечалася з якійсь старій жінкою і зустріла чоловіка і прям чітко побачила у нього на пальці обручку, ми поговорили і все .

Мені наснилася дівчинка новонародженим. Народила її моя однокласниця.
Дівчинка була немов ангелів. Руденька і дуже красива, посміхалася.
Коли породілля дізналася, що вона руда, сказала мені не потрібен такий дитина.
А сказала, що заберу собі цю дитину.

наснилася дівчинка років 5 . Я її попросила що то принести, але вона не поспішала. Була спокійна з рудуватим волоссям.

Подруга уві сні просить сказати, що це моя дочка, а не її.Красива, рудоволоса дівчинка з блакитними очима років 5.

Вітаю. Я була на виклику у цієї дівчинки, жінка відповідає на всі мої запитання про здоров’я дівчинки &# 171; не знаю. На моє запитання де мати дівчинки, вона новлріт, що у неї нікого немає. І я прошу її мені дати, так як у мене немає дочки (насправді у мене 3 сина, і я мед працівник), вона погоджується. Сусідка моя з нізвідки з’являється і дає мені мед поліс дівчинки (сусідку ізносіловалі і у неї дівчинка народилася). Дівчинку забираю з собою в нашу з чоловіком машину і поруч з дівчинкою сідає моя померла бабуся з татової сторони і каже мені навіщо тобі ця чужа дівчинка, ти сама ще молода і пропадає. Ми поїхали на базар, по дорозі посадили жінку іншої нації (чоловік не любить їх), що сказала не пам’ятаю. Біля магазину стояла з дівчинкою за руку тримаючись, кого-то чекала так і прокинулася. Насправді дуже хочу і часто думаю про дочку, але я боюся, что4 син буде і здоров’я не важливе. Я не знаю як зрозуміти цей сон. Мені сняться часто віщі сни. ! Ой дівчинка була світла, як моя заловка. Спасибі вам! Всього найкращого!

Наснилося, що несподівано для себе, я народила руду дочку. Народила не в пологовому будинку.
Потім я в ВОСН думала як я все чоловікові буду одб’яснять. Чому дочка руда&# 8230;

Мені наснилася дівчинка светленькая років 10 з рижимі довгими волоссям не знакомаязнакомая волосся не еестесьвенно блищали і здавалися позалоченимі я з такою радістю обіймала цю дівчинку какбутто я дуже довго її чекала і дочекалася а вона мене не обіймала

Це був Моя дитина, на руках, дитина дівчинка, у малюка мало одягу, йшли до тата, але коли дійшли до тата повідомити звістку, малюк виріс і виявився хлопчиком

Я народила без проблем і швидко дівчинку з красивим обличчям і рудим бровками дугою. Вона швидко стала повторювати за мною слова, швидко ходити, залізла на гору з полін і почала обходитися без опіки, знаючи, що саме їй потрібно робити як дорослої. Спочатку була радість і щастя від її краси і успіхів, а потім гіркота, від того, що вона більше в мені не потребує

Мені наснилася дівчинка вона ходила зі мною і не хто її не бачив вона була з коми її душа ходила зі мною.
І я з нею гуляв додому водив допомагала мені мені було так з нею цікаво.
Вона виглядала російська руда
Характер добрий веселий

Руда, конапатая дівчинка плакала і сказала вибачте мене мені довелося вибрати добре серце, а я їй сказала, що іншого і не могло бути, що завтра прийду і удочерив її

Я десь їхала, і вона на ліісточке багато побажань написала хороших, типу бажаю тобі щастя і т. д

Я бачила багато дітей років 3-4, всіх в костюмах офіційних, навколо все було сірим і непоказним. Але сиділа між цими дітьми руда дівчинка, в помаранчевому костюмі лисички, як у мене був в дитинстві. Ця дівчинка відрізнялася від усіх, як сонечко світила серед всіх. Але я її шукала, я чекала коли вона з’явиться. Я не знала як вона повинна виглядати, але коли її побачила, відразу зрозуміла, що це вона. Я хотіла її знайти, щоб позракомітся, тому що, у нас однакові імена.

На руках у моєї куми і за сумісництвом двоюрідної сестри била на руках маленька Рижая дівчинка з коротким волоссям. Вони били відвернутися, а коли я підійшла, то вони повернулись до мене і дівчинка виявилася дуже красиво й і дуже похід ще на одну мою двоюрідну сестру. Ніхто не говорила, била тиша

Спочатку приснилося що моя мати народила дівчинку-сестричку і хто то віддав її в дет-будинок і у мене немає можливості знайти її, а знаю лише ім’я її, пізніше наснилося в цю ж ніч що я піднімаю в пелюшці на руки дівчинку зовсім маленьку рудоволосу з блакитними оченятами, це моя дочка і вона мені посміхалася і я відчувала від неї сильну любов і у мене у ній так само сильні дуже сильні почуття любові, але в житті я не хочу поки дітей і ставлюся я до них нейтрально

Наснилося що була вагітна і народила дівчинку, через деякий час вона стала руденькій, волосся довге і злегка хвилясті, запам’яталося ще що дівчинка дуже красива і начебто з блакитними очима

Наснилася руда дівчинка з двома хвостиками, жила на горищі, незважаючи на те, що вся її сім’я проживала безпосередньо в будинку, де і знаходився горище. Була дуже погано налаштована, сердита. Зло говорила мені «швидко йти сюди» з величезним завзяттям. Один раз я її послухала, а в другій початку на неї шипіти і гарчати, після чого вона з горища почала щось мені говорити, а я показувала на вуха і намагалася сказати, що її не чую, але мені було важко розмовляти. Далі я прокинулася і виявилася в своїй кімнаті, але як мені здається я все ще була уві сні, так як мені побачилось, що подруга, що лежить поруч, на мене подивилася. Я злякалася цього після того як почала її трясти, вирішивши, що вона не спить. Я закричала, а вона, все ж прокинувшись, подумала, що я дивлюся на двері і кричу, теж злякалася і теж закричала. Ми так і не зрозуміли що до чого, але те, що говорила я про це, відрізняється від того, що бачила вона (аж до того, яким чином вона прокинулася)

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ