Сонник Рубати 😴 приснилося, до чого сниться Рубати уві сні бачити

Рубати що-небудь – будете діяти рішуче і безапеляційно.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Рубати, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Рубати уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Робочі рубали ліс, гарний, світлий, величезні дерева з пишною кроною уздовж річки. Розчищали місцевість під будівництво.

Я рубила чоловіка сокирою і втекла, і бачила кістка на шиї і чекала поки відвалиться Голв і втекла, потім він ожив і і пішов за мною. Я боялася що він зробить зі мною що-небудь, але він мене обняв і сказав що не відпустить мене

Вітаю! Допоможіть! Наснилося ось що&# 8230; не те склад або мясобойні яка&# 8230; великого собаку рубали лапи..чути було не гучні стогони. Потім дивлюся, прибрали.залишилася кров тільки.кашмар)
Про що ж мова?

прістілосьчто я гривні сокирою кістки. схоже не людські . страшно . такий сон ні коли раніше не снився&# 8230;
поясніть будь ласка.

мені наснилося, що я з мамою іду на кладовище, де похований батько. Також йде багато людей, я їх не знаю. По дорозі я купую квіти штучні, хочу купити багато квітів, але мене відмовляють. Потім йдемо повз села, яка раніше була красивою, а зараз напівзруйнована. Я не впізнаю місцевість. Несподівано потрапляємо на кладовищі, до могили батька ще не доходжу, бачу високе дерево, починаю рубати стовбур, але дерево не падає, зависає в повітрі. Я прокидаюся

Уві сні якийсь невідомий чоловік, я його обличчя не бачила. один раз вдарив мене сокирою. І він потрапив в щелепу. в загальному у мене стирчав сокиру з моєї щелепи. але мені не було боляче. я просто спокійно стояла. не знаючи про що думати.

наснилося ніби я захищаюся і завдав кілька ударів поголів’я сокирою це билавроде жінка і я віжучто убілеено крові не було і до того ж відчував щось на зразок страху хвилювання і гордості за скоєне

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ