Сонник Ру 😴 приснилося, до чого сниться Ру уві сні бачити

Ру, як доменне ім’я – досягнете чогось істотного.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Ру, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Ру уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Уже три ночі поспіль мені сниться колишній хлопець, але сни завжди різні. В першу ніч приснилася підготовка до весілля нашої з ним, але весілля уві сні не було, я прокинулася. У другу ніч: снилася моя вагітність від нього, але теж дитини я не бачила уві сні. А в третю: снилося якесь зібрання священиків і людей якихось. яким я розповідала, що погано мені без нього, що люблю його до цих пір. Потім йде він і ці люди зі зборів починають його ніби як бити, я прокидаюся. Підкажіть, будь ласка, що це може означати?

Вітаю! Сьогодні мені наснилася моя подруга..спочатку ми з моєю мамою були на машині, і вона раптом підходить з букетом квітів, ми взяли. Це вночі було. А потім з мамою знову їдемо у дворі, біля будинків, і дивимося всюди бризки крові якісь, проїжджаємо далі, а там майданчик дитячий і біля неї лежить моя подруга, а поруч стоїть то-ли якийсь кран високий, то-ли атракціон..і в загальному у подруги цієї великої штукою голову відірвало. ось і все. а в кінці така картинка: вона жива, ми разом десь живемо..але побиті якісь, в синцях все, з очима щось. Що це може означати??

Я СТОЮ ПЕРЕД ДЗЕРКАЛОМ, СТОЮ В БІЛІЙ НІЧНИЙ СОРОЧЦІ, І НАМАГАЮСЯ СОБРАТЬ ВОЛОССЯ, ПЕРІОДИЧНО ЇХ розчісувати, ВОЛОССЯ ДОВГІ рудувато КОЛЬОРУ, ПРИЄМНО-НЕЖНО рудувато.

Пріснілсоь, що розуміюся по сходах дуже крутий і страшною кудись дуже високо, доча йде попереду мене я намагаюся її притримувати розумілися дуже високо потім виявилися на платформі і що то чекали, З моїм директором у мене була дуже серйозна розмова, але не докінця я йому розказав що знаю. Про мене дав кавун.

Я перебуваю разом з іншими людьми в будинку. До кімнати входить чоловік і каже, що біля будинку ходить ведмідь, великий і можливо небезпечний. Жінок і дітей пропонується сховати в підвал. Я трясучись від сильного страху намагаюся щось надіти на себе, у мене не виходить. Виходжу разом з усіма з дому, але нас чомусь повели по дорозі геть від будинку, а не як збиралися в підвал. На вулиці темно. Мені дуже страшно.
Мені раніше вже снився спочатку бурий ведмідь, який гнався за мною. Було моторошно страшно, але коли ведмідь наздогнав мене, він мене лизнув)).. Потім снився білий ведмідь, який ліг на мене, поклавши на мене своє причинне місце, і не давав вирватися з-під нього, демонструючи довгі кігті. Потім встав і пішов. Мене рвало уві сні. коли я піднялася з-під нього . А тепер ось знову прийшов до мене, але бачити я ведмедя не бачила . спасибі

mne snilsya mistisheskiy son kak v kino, son uzhasdniy ya ehala so svoey dosheryu v maschine i tut na doroge vozniklo previdenie i proizoschla vspischka i moya dosh udalilas v ognenom schare i vse son propal kak viklyushili televizor .

Поправляла квітка в горщику, а з-під квітки, як із землі, виліз крихітний чорний цуценятко, тільки розкрив очі.

Знаходилися на кухні з подругойЧістіла рибу, багато поголоски, з подругою.свіжа риба.приємні відчуття. Подруга відрізає і дає пробувати.

в ніч з 24 на 25 березня мені приснився швидкоплинний сон, перебуваю в туалетній кімнаті, але бачила тільки унітаз і як в унітаз вилелась моя кров, без запаху і без згустків, і з прозорою водою не змішалася, і, в той же мить, у мене промайнуло в голові, як же може бути менструація, якщо у мене її немає майже 20 років і відразу прокинулася

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ