Сонник Ртуть 😴 наснилася, до чого сниться Ртуть уві сні бачити

Ртуть сонник Феломена розглядає як символ занепокоєння, змін. З’явиться можливість відправитися в подорож або поміняти місце проживання.

Приснилося може також передвіщати нещастя і неприємності. Вони зваляться на вашу голову несподівано, змусять переживати і нервувати. Запах специфічних парів в сновидінні говорить про необхідність в розлученні з членами сім’ї.

Яка ртуть вам приснилася?

Ртуть з градусника уві сні ▼

До чого сниться ртуть, яка випливає з випадково розбитого градусника? Сновидіння не можна назвати сприятливим: в реальності відбудуться зміни, які приведуть до сумних подій.

Не можна сказати точно, наскільки поганими стануть зміни в долі. Рекомендується проявити пильність, акуратність і увагу, постаратися уникнути серйозних неприємностей.

Сниться ртуть в кульках ▼

Ртуть уві сні перебувала в кульках, а вам довелося їх збирати і тримати в руках? Є висока ймовірність в реальності взяти участь в небезпечному заході, результат якого вас сильно засмутить.

Здійснюються в сновидінні дії обіцяють подолання труднощів наяву. Втрат уникнути повністю не вийде, але чи вдасться звести їх до мінімуму. Якщо хочете домогтися бажаного результату, не сидіть склавши руки. Бездіяльність не допоможе у вирішенні поставлених завдань.

Наснилася розлита ртуть ▼

Значення сну, де фігурувала розлита ртуть, вказують на ризик. Вчинені дії не призведуть до очікуваних результатів, ситуація ось-ось вийде з-під контролю.

Проявіть пильність, щоб не допустити виникнення проблем і неприємностей. Вірогідність здійснення фатальної помилки висока.

Що ви робили з ртуттю уві сні?

Збирати ртуть уві сні ▼

Якщо сниться, що доводиться збирати ртуть, сновидіння попереджає про смертельну небезпеку. Якщо в мріях впоралися з поставленим завданням, то наяву загроза для життя пройде стороною.

Не вийшло позбутися речовини – підготуйтеся до великих випробувань. На шляху до поставленої мети доведеться подолати багато перешкод, істотних проблем.

Де була ртуть уві сні?

Ртуть у роті по сонником ▼

Уві сні відчували ртуть у роті? Є висока ймовірність отруєння, неприємностей в особистих відносинах і діловій сфері. Відповідально підійдіть до даного періоду життя, щоб зменшити хвилювання до мінімальних позначок.

Ртуть сниться на підлозі ▼

Бачили сон, як термометр розбився і ртуть опинилася на підлозі? Сонник попереджає про існування небезпеки. Можна отруїтися лікарськими засобами, загрозу в собі таять різні хімічні речовини.

Проявіть пильність, використовуючи вищеописані засоби за призначенням, щоб не довелося зіткнутися з серйозними проблемами.

Що сталося з ртуттю уві сні?

Наснилося, що ртуть розсипалася ▼

Якщо розсипалася уві сні ртуть, сюжет сновидіння попереджає про небезпеку. Вас можуть пограбувати. Навряд чи вийде зловити злочинця і повернути вкрадені речі. Є висока ймовірність, що крадіжка так і залишиться нерозкритою.

Причиною пограбування може послужити ваша власна неуважність, забудькуватість. Постарайтеся не втрачати концентрацію і пильність, щоб не потрапити в хитромудрі пастки зловмисників.

Проковтнути уві сні ртуть ▼

Наснилося, що примудрилися проковтнути ртуть? Подібне сновидіння можна інтерпретувати як помилку, допущену вами наяву. Наслідки будуть досить серйозними. Уважність і акуратність в справах допоможуть подолати перешкоди, що виникають.

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Ртуть, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Ртуть уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

снилося, що розбила градусник, і намагаюся зібрати ртуть. І бачу, на килимі лежать червоні кружечки ртуті, розміром з ікру. Я швиденько збираю її в пакет, а коли прибрала, помічаю ще одну на килимі. Уві сні дуже турбувалася і боялася отруєння, намагалася зібрати швидше. Нічого хорошого, так? Підкажіть, що це означає? Заміжня, дітей немає, з чоловіком погано.

я бачила уві сні опік від ртуті на тілі у вигляді червоних пухирів викликала лікарів мені зделали укол і все пройшло

бачила уві сні опік від ртуті у вигляді червоних пухирів (так мені здавалося уві сні) викликала швидку мені зробили укол і все пройшло

Сьогодні приснилося, що моя бабуся розбила градусник і весь килим був в ртуті!! я її ретельно збирав, а потім втратив, але незабаром знайшов і викинув!! до чого такі сни

Мені наснилося как-будто ми ночуємо как-будто будинку, але це не наш будинок.і ось коли діти раптом сплять я вирішила поміряти їм температуру-і розбиваю два градусника.біжу до бабусі в кімнату (не розумію звідки вона взагалі взялася у нас-вона живе в 3000км від нас) і розповідаю їй про це.вона виганяє нас на майданчик з дітьми (я ще турбуюся що молодший зовсім голенькі, а там холодно, але тим не менше йду на майданчик, а бабуся в цей час прибирає цю ртуть.і тут я помічаю, що не можу дихати, а якщо і дихаю, то боляче в горлі, але через якийсь час це проходить.що означає цей сон?

Снилося що збирала великі кружечки ртуті з килима, за віконцем була гроза, дуже боялася що ртуттю отруїться мій маленький син

я прихворіла і пішла в лікарню, де попросила градусник. мені дали його зламаний, з осколками. я попросила інший, поклала його під руку і зламала, проковтнула багато ртуті. вона була всюди: на підлозі, на одязі, в мені, я плювала і не могла виплюнути всю ртуть до кінця.

Доброго дня, Тетяно! Сьогодні приснилося що я почала жувати ртутний градусник, а потім до мене дійшло що це дуже шкідливо і я стала випльовувати скла зі рота звичайно ж ртуть в мене вже всмокталася, а скла хрустіли на зубах . Від страху я прокинулася . Заздалегідь величезне спасибі.

Пам’ятаю, що уві сні були якісь розборки, на мою через гроші, в загальному мене змусили випити ртуть і я випила. Головне що пам’ятаю &# 8212; снилися гроші і ртуть.

добрий ранок!
Одна дівчина яка живе у нас вдома тобто знімає у нас квартиру в приватному секторі ходила вся сонна і неспокійна, потім я вирішив перевірити ту кімнату яку вона знімає. І там я побачив незрозумілий як би фірмовий градусник, розбитий. І на підлозі і на килимі багато крапель ртуті дуже дрібних, середніх і великих розмірів. Ртуть була свого ж кольору. І я почав з переживанням збирати цю ртуть руками, ложкою, в кісушку для чаю. З кісушке була вода. Але ртуть як би тікала від мене, як ніби жива істота. Потім мені принесли піпетку, і я почав збирати ртуть пепеткой в ​​кісушку з водою. І як би виходило. Але зібрати так і все я не зміг. далі прокинувся.

я вимірювала базальну температуру. градусник показав 38 градусів. і побачила що кінець відколоти. відразу пішла в туалет щоб позбутися від ртуті. і побачила пару крапель і осколок.

Я лежу на ліжку і бачу що у мене розбитий градусник, як би роз’єднаний. З нього виливається ртуть. Я переживаю, намагаюся зібрати ртуть, а потім виявляю ще й ще. Я дуже переживаю і прокидаюся.

здрастуйте, знаходився десь на Кавказі, була якась вакуумна ємність з прозорою рідиною, всі говорять це ртуть, відкрив, вона стала коричнева, я попробувал на мову і мені стало погано і все

Були всі родичі у нас вдома. На килимі було 2 великі краплі ртуті, потім вони розтеклися на дрібні. Ми викликали МНС і вийшли до їх машинам. Вони на мою почали збирати ртуть. Чоловік зайшов до сусідів я йому дзвоню а він не відповідає. Потім мене розбудили.

Розбився градусник в будинку дідуся (Дідусь живий, ми там не живемо і буваю я у нього рідко) я переживала і збирала ртуть спочатку папірцями, не виходило і тоді руками. Сильно хотіла все до крапельки зібрати. Чому то уві сні запам’яталася ліжко (диван). ніби як і все зібрала але і в той же час що то залишилося.

Я тримала в руці градусник і виявила, що він розбитий, а ртуть кудись витекла, так і не знайшла куди, але запах від ртуті відчувала і відкривала вікно, але воно було зламано.

я взяла градусник, щоб виміряти температуру, але він якось у мене &# 171; зламався&# 187; на 2 частини (одна частина &# 8212; маленький піпсік, а друга &# 8212; вся інша частина), але він тримався, як на волосинці&# 8230; я присіла навпочіпки, на підлогу, щоб його відновити, але він до кінця розвалився і потекла ртуть, я почала її збирати (по-моєму у неї був не дуже приємний запах), але вона ніби-то витікала від мене, не могла її зловити.ртуті було трохи..
далі я не пам’ятаю

Не пам’ятаю хто розбив градусник, але кульки ртуті збирала я, збирала їх з дивана. Уві сні була моя померла собака і я дуже переживала, що він на шерсті захопить частинки ртуті, тому поспішала її зібрати. А ще було дуже пізно уві сні пів на другу ночі і я хотіла швидше закінчити, щоб встигнути виспатися до роботи.

у мене зараз в житті загалом температура вже три тижні, і тут цієї ночі мені приснився градусник, я їм міряла температуру і чому то я поставила градусник в ро, і він розлетівся і вся ртуть посипалася на мене і в рот&# 8230;

я прийшла в приміщення і побачила на підлозі ртуть в кульках різних розмірів сріблення кольору&# 8230;..Стала віником прибирати в совок і вичитувати, ЩО НІХТО ЇЇ НЕ ПРИБИРАЄ&# 8230;&# 8230;&# 8230;

Я підігрівала сама на газовій плиті градусник поки він не потік, і я виявила що ртуть на мені. Навіть побачила що з лівої tногой що щось не так, як ніби відстав шматочок кістки. Я прокинулась.

наснилося що на руку потрапила ртуть білого кольору і рука болелеа, (напередодні ввечері я цю руку випадково поранила) і я її відмила водою

Доброго дня . Наснилося, що розбився градусник &# 8230; бачила кульки ртуті на підлозі, збирала їх і зливала з водою в раковині ..і тут я раптом опиняюся на роботі і одну кульку ртуті залітає в сусідній відділ &# 8230; я шукаю його так, знаходжу і викидаю

Мені снилося що я дістаю ліхтар з полки а в цьому ліхтарі вбудований градусник, і він падає і розбивається і вітікает ртуть

Мій сон. Лежала на ліжку і тримала в руках градусник, потім побачила на руках рідина, вона була безбарвна.Потім побачила на підлозі ртуть, почала збирати в банку і викинула на вулицю.Але точно пам’ятаю, що градусник я не розбила.Потім приснилася, що на роботі, стою на вулицю, близько канави, там екскременти, впала, забруднилася, не можу вибратися, прошу про допомогу колег, але вони не допомагають, тому що не хочуть бруднитися.Мені вдалося вибратися.

Наснилося, ніби я лежу в лікарні, стала міряти температуру. градусник розбився, як це сталося точно не пригадаю, пам’ятаю, що ртуть мене не торкнулася. Вона неначе в повітрі початку плавати маленькими кульками, все стали її збирати, частина зібрали, але начебто не все.

я була в будинку і збирала кульки ртуті, спочатку намагалася пальцем розчавити, але природно не виходило, після я почала згрібати в совок, а коли вийшла на вулицю, щоб викинути там були ще, я їх зібрала, але не всі. Пізніше я прокинулася

мені снилося торнадо не погода і було це у батьків .а потім торнадо перетворилося в рідину схожа на ртуть і воно тяглося з цього торнадо як бут то хотіло забрати .

Будинки в кімнаті з онуком.Чия квартира, моя чи сина не пам’ятаю.Хто розбив градусник, я або онук, теж важко відповісти.Пам’ятаю кульки ртуті виявилися у мене в роті, я з виплевивала.Турбувалася з приводу, чи всі кульки я виплюнула.Провітрювала квартиру, з онуком збиралася на вулицю і думала викликати МНС.

Наснилося як я збираю на підлозі Ртуть, дрібні кульки Ртуть скачують в один великий.

градусник розбивається і якимось чином я розумію, що кульки ртуті м’якувата як ікра виявляються у мене всередині, я виривають їх

Наснилося, що дитина принесла мені градусник, а він розбитий і ртуть розлилася на килим. я уві сні розумію, що ртуть це небезпечно і починаю збирати її. бачу як кульки скочуються один до одного і я їх складаю в круглу коробку. повна коробка, більше чим сам градусник. а ртуть ще є. збираю не руками. збираю з мамою і пропоную викликати СЕС. а ще порізала зовнішню сторону руки уві сні. уві сні розумію, що це сон, але мені боляче

наснилося що у мене в руках розбитий градусник (не пам’ятаю, щоб я його розбивав), дивлюся на нього а він уже зовсім порожній, т.е. ртуть вся витекла, але її небагато. Я починаю збирати ртуть назад в градусник і всім навколо кажу, щоб скоріше виходили з приміщення, переживаю за дугіх.

Сон був, дивний, я мився спочатку в лазні громадської, потім виявив що моя сестра впустила градусник і він лопнув і розлилася ртуть, я її зібрав у пакет, при цьому знову таки сестра моя мене випадково штовхнула і я пролив ртуть на руку, потім запанікував , але знову повернувся в баню змив водою. Повернувся зібрав всю ртуть і хотів закопати в землю&# 8230; але чому то подумав що &# 8212; це отруїть все навколо і кудись вже не пам’ятаю точно відніс її і віддав.

На поверхні дошки проступили дрібні крапельки ртуті, зібрала в більшу і потім бачила цю краплю сантиметр в діаметрі в склянці з
водою

Мені наснилося то що я проковтнула ртуть і в роті з’явилися білі плями від неї, але я не плакала а навпаки доводила всім що зі мною все добре, хоча сама думала що помру

син заховав за ліжком три розбилися градусника, на підлозі серед безладу кругом розсипані крапельки ртуті. Я їх намагалася зібрати папером, скотився в одну кульку, один з кульок злегка бризнув мені в очі, збирала дуже довго, так і не зібравши до кінця все маленькі крапельки, потім прокинулася.

Мені наснилася ртуть градусника сталева на колінах і стегнах як би крапельками і розчавлена ​​невідомого мені чоловіка

добрий ранок. Наснилася ртуть, вона була в вигляді голок, які почали проникати в пальці, але я встигла дістати їх все, крім однієї маленької, яка під шкірою рухалася до зап’ястя. Я розколупав і вона з кров’ю вийшла.

Я намагалася весь сон зібрати ртуть, але мене весь час відволікали уві сні якісь дії сон як на Яву, дії звичайні домашні, хочу піти взяти клізму щоб зібрати а мене знову щось відволікає&# 8230;.. І так весь сон

розбився градусник і розлилася ртуть я її з підлоги підмітала, а з поласа збирала катишки руками, потім ці катишки розмазала пальцями, струсила на папір і вийшла на вулицю, підпалила папір, і далі пішла прибирати цю ртуть

Я розлучилася з хлопцем не дуже давно, і все ніяк не могла його забути, відволіктися, зовсім недавно бачилися, але це закінчилося сваркою, зараз мені наснилося, що я спала і він сидів поруч, потім став мене обіймати, і кудись мене з собою кликав, потім я знайшла коробку хотіла її викинути, і забруднилася ртуттю, яка була в цій коробці, стала відмивати руки водою, і знову забруднилася, потім відмила і винесла коробку на смітник на вулицю, але в неї я ще купу навалила своїх речей, потім стала прибирати з неї зайве, половину залишила, все інше викинула, а хлопець кудись пропав після того як я вийшла на вулицю

мені снилася війна в якій мене вбили і снилася ртуть яка випала з якогось ліхтарика

Вітаю! мені наснилося, що я міряла температуру, і тут градусник зламався навпіл і ртуть потекла по мені, але мені нічого не було, що стоїть поруч медсестра (шкільна. але це було у мене вдома) сказала, що все добре буде і все. Не розумію, що це означає? Начебто сон зазвичай, але дивно якось

Розбила градусник уві сні, кульки ртуті розлетілися і я їх збирала в чарку з водою, але руками ртуть я не чіпала

Наснилося, що поставила ртутний термометр в рот і розчавила його.всю ртуть виплюнула.

Мені наснилося вранці, що у мене вилітає градусник з рук і відлітає далеко, ртуть викочується кульками, я хочу їх зібрати, але дуже поспішаю і не знаходжу чим це зробити, потім нічого не пам’ятаю

дію сну відбувалося в квартирі одного мого дитинства, я з ним дружив з народження і до 10 років, потім змінив місце проживання. я не бачив щоб розбився градусник, просто було багато ртуті на підлозі. я її активно збирав і як то дивно і стела незнайомої жінки. зібрану ртуть я ніс в руках, щоб викинути, я не захотів ртуть викидати з балкону щоб не нашкодити, це почуття було яскравим.. куди яеё в результаті справ не пам’ятаю . але потім ртуть стала червоною або не тільки червоною точно не пам’ятаю, але точно кольоровий. я її брав в руки і після того, як ртуть з рук витікала колір залишався на руках. в результаті ртуть я майже зібрав, а ось куди я її справ я не пам’ятаю. мій email: [email&# 160; protected]

чоловік з психу розбив переді мною градусник ртуть розлетілася після розбив ще один і ніби ртуть потрапила мені в палець великий&# 8230; а після ми збирали з ким то її було багато

прийшла дамою і дочка винесла градусник без верхівки і висипала ртуть мені на руку і я почала лаятися і розумію що це отрута

добрий вечір! Мені наснилося, що я міряла температуру градусником в ліжку і передала його незнайомим людям, яких було досить багато навколо мене, далі вони його кидають. Я бачу, що градусник розбивається, я розумію що розтеклася ртуть, починаю її збирати і несу якнайдалі від будинку не дивлячись на те, що вона дуже сильно пече мої руки, далі я її викидаю і дивлюся на свої червоні руки. саму ртуть я не бачила.

на кухні варила що то і з’явився Лопнутий горадуснік з якого я недбало намагаючись зібрати і викинути, а получісось потрапити собі в очі і дитині в чашку з чаєм який виявився зеленого кольору

Поставила градусник і забула про нього . піднімаю кофточку . а градусник вже розбитий і ртуть розкотилася і я збираю її .але це важко виходить і схоже . я не зібрала.

мені наснилася розбита колба з нібито ртуттю, але вона була в вигляді газу, поки я тримала її в руках вона обпекла мені ліву долоню руки, опік був чорним, болю взагалі не було. і часом опік просто зникав потім знову з’являвся, я дуже боялася уві сні. потім на цій руці шкіра почала отшелушиваться. я боялася що опік піде по всьому тілу, але на швидку ми там і не доїхали. допоможіть мені, у мене хлопець пропав якраз після цього сну!

Мені снилося, що я сиджу на підлозі, спиною до вікна в своїй кімнаті, поруч зі мною лежать два розбитих градусника, навпіл. Я беру ці половинки і починаю пити ртуть, але потім я розумію, що через ртуті я можу померти . У мене починає палити в грудях і я хочу викинути скло від градусників, але не можу.

Ну&# 8230; Мені приснився супергерой з загону люди ікс його звуть Ртуть може це і нерозумно але мені хотілося б дізнатися чому він мені наснився.

наснилося що ртуть потрапила мені до вену .і в даний момент я не могла їх витягнути 2небольшіх кульки я їх крізь шкіру руки бачила .я їх зібрала в купу і хотіла розрізати, але трохи пізніше так як були гості з дітьми .хотіла розрізати вену і сон закінчився .

Лопнув ртутний градусник і я в рот поклала залишки градусника, і в роті було так гірко і мова стала сірого кольору

Лопнув градусник в роті, ртуть і її не ковтне відчула печіння, боялася про наслідки.Пила молоко відразу після цього

Я поклала ртутний тетмомерт в задню кишеню джинсів і забула, а потім сіла на стілець і через якийсь час зрозуміла що роздавила його, відламався кінчик, і ртуть витекла в кишеню, і коли я намацала його я забруднила ртуттю пальці рук і на руках вона була сіра і як масло, я мила руки кілька разів вона важко змивалася але я змила її, і коли зняла джинси я кинула їх в пралку, і на нозі було цятка таке ж як га руці але змилося воно простіше, намагалося знайти кульки ртуті на підлозі але не знайшла, але пів все одно помила.

Два ртутних термометри розбивалися і ртуть потрапляла мені на шкіру тільки лівої руки але я змивала її водою, але наслідки залишалися

Мені наснилося що я запровляла ліжко дочки стапшей і в ногах на простирадлі побачила ртуть.Я ПОЧАТКУ ЗБИРАТИ ЙОГО РУКАМИ і швидко щоб ніхто не бачив викинула але не бачила куди а дочку вилаяла що вона не сказала відразу що розбила градусник.

Приснився градусник, який лежав біля вогнища і потім лопнув від перегріву. Я його схопила, а він розвалився на дві половини і пішла ртуть прям мені на руки, я злякалася і швидко почала шукати куди мені її зібрати, знайшла пакет і туди швидко все зібрала і викинула.

був в кімнаті місцевість не знайома.
на ліжка побачив градусник .
я взяв градусник почав міряти температуру . подумав що то не так. і побачив що він зламаний і в ньому майже немає ртуті.
перелякався т.до завжди в житті боявся розбити його.

подумав що ртуть де то на мені. почав її шукати і вийшло так що перевернув ковдру і вона з’явилася у мене на руці.
я її змив водою в раковину.
потім я опинився в парку і подзвонив доктору думаючи що я отруївся.(Все ще дуже боячись відправиться)
він сказав що за типом терміново до нього, і її не можна було змивати водою.
і запитав погано мені?
Після запитання я вирвав і просив перехожих викликати швидку.
хто то в підсумку викликав, я відчув легке полегшення і прокинувся

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ