Сонник Розставання 😴 приснилося, до чого сниться Розставання уві сні бачити

Розставання уві сні – символ змін, нових знайомств, перспектив. Вам буде досить багаті можливості, але перш належить визначитися з власною позицією і бути готовим захищати її. Приснилося також вказує на швидку творчу або професійну самореалізацію.

Побачити розставання з близькою людиною – подібне сновидіння відображає ваш страх розриву, але не реальну загрозу.

З ким ви розлучалися в вашому сні?

Розставання з дружиною по сонником ▼

До чого сниться розставання з дружиною? Це несприятливий знак: в сім’ї відбудеться зіткнення інтересів, яке затягнеться надовго і призведе до серйозного розладу.

Джерелом подружнього конфлікту з більшою ймовірністю виявляться тесть або теща. Щоб прояснити відносини і повернути згоду в свій будинок, вам краще дистанціюватися від батьківської сім’ї.

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Розставання, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Розставання уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

а мені наснилося з вівторка на середу, що я розлучаюся з колишнім, тільки навпаки, чи не він збирає речі, як було насправді, а я, і мені боляче і не хочеться, але потрібно, і навколо все друзі, які чомусь прийшли попрощатися, до чого це?

Катерина, то, що в вашому сні було таке розставання, ймовірно, говорить про те, що ви відчуваєте себе віддаленій від оточуючих.

Мені наснилося з четверга по п’ятницю (в суботу перший місячний день), що мій коханий чоловік мене кидає і вже при мені обіймається з якоюсь дівчиною, відчуття були дуже реальними, я по справжньому відчула втрату, що це означає, підкажіть будь ласка

Мені наснилося, що мене кидає мій молодий чоловік з яким уві сні і наяву у нас чудові стосунки. Те що він мені кинув мені пояснюють, тому що сама я цього не розумію. Подібний сон мені снився рівно тиждень тому, в суботу. Допоможіть, будь ласка, зрозуміти значення снів.

Мені наснилося з вівторка на середу, що ми розлучаємося з моїм хлопцем. Причому, розриває відносини він. Каже мені, що все скінчено, розвертається і йде, а я кричу і зі сльозами намагаюся його наздогнати, а він швидко віддаляється від мене. тут все навколо мене мутніє і я прокинулася&# 8230; з мокрими від сліз очима&# 8230; Я так сильно уві сні кричала і не хотіла його відпускати, що до сих пір в вухах стоїть цей крик&# 8230; Допоможіть, будь ласка, зрозуміти значення цього сну.

Швидше за все, такий сон, в якому сталося розставання, говорить про те, що у вас є підсвідомий страх перед такими подіями.

мені наснилося з неділі на понеділок, що посварилася по телефону з хлопцем і він сказав мені що ми розлучаємося, а нам до року залишалося зовсім кілька днів, так як на сомом справі. Все відбувалося ніби наяву. Підкажіть до чого це снитися ласка

У мене є молодий чоловік, який в даний момент є в армії. І я хочу, коли він прийде розстатися. Так ось, мені наснилося, що він повернувся з армії і прийшов до мене додому. Сидить у кріслі і вимагає сексу. Я в відмову пішла. Тоді ми вийшли на вулицю і почали ходити по всяких під’їздах, переліком в пошуках місця для заняття сексом. Я знову в відмову. Тоді він розлютився і сказав, що якщо я не займуся з ним сексом він піде від мене. Так як я в реалі хочу з ним розлучитися, уві сні я з його пропозицією погоджуюся і кажу, що я кидаю його. А головне у мене, як камінь з душі, я відчула таку легкість! Він не вірить своїм вухам і намагається повернути наші відносини, а я не схилився. Тоді він починає шукати докази моєї зради в телефоні, в комп’ютері, а я йому протистою.

Найімовірніше, це сновидіння попереджає про те, що ці відносини будуть розірвані всі ж з його ініціативи.

мені приснився сон нібито я зі своєю коханою розлучаємося (((я їй вранці дзвонив і вона каже що їй теж снилося расстованіе зі мною. тільки в її сні винен був я ..а в моєму сні вона. але тільки в моєму сні ми помирилися. до чого б це підкажіть будь ласка!!

Мені наснилося сьогодні, що я розлучаюся зі своїм коханим.
Ми з ним гуляли все було прекрасно-я його люблю і він мене.
Але раптом якось я дізнаюся новина, що він одружився без мого відома.Мене це вразило.Я хочу з ним поговорити, що &# 171; Що це таке за фігня?&# 187; А він на відріз не хоче розмовляти зі мною на цю тему.(А найцікавіше, що це був шлюб за розрахунком, т.до. вона вийшла за нього, щоб виїхати там кудись за кордон, а він&# 8230; я навіть не знаю навіщо він одружився на ній)&# 8230; І ось ми лаємося і розлучаємося&# 8230; природно мені дуже погано без нього&# 8230; і в цей момент я прокидаюся, мене всю трусить від такого, очі мокрі від сліз&# 8230;
Скажіть будь ласка, що це може означати?&# 8230; До сих пір боїться&# 8230;

Те, що в вашому сні були такі події, швидше за все, говорить про те, що ви можете бути не впевнені в міцності відносин з цією людиною.

мені наснилося як буд то мій коханий чоловік пішов від мене до своєї колишньої дівчини і вона завагітнівши від нього, і я розуміла що нічого не можна змінити, так плакала уві сні до сих пір не можу не думати про це кошмарному сні. може це що то значить підкажіть.

Приснився до волі таки цікавий, але моторошний сон&# 8230; тема звичайно-ж його була &# 171; розставанням з коханою людиною&# 187;, а якщо точніше, то спочатку брехнею про відносини з колишньою дівчиною, а потім якось я бачу цю колишню дівчину, природно з моїм коханим хлопцем, вони мило спілкуються&# 8230; Я підходжу до них спочатку не розуміючи, що це насправді та дівчина, про яку він колись говорив.У їхній розмові, я про це дізнаюся&# 8230; я розриваю стосунки&# 8230; мене мучить почуття зради, сльози ллються НЕ утомімо&# 8230; але пізніше, кохана людина пробує мене зупинити, але у нього нічого не виходить, так як це вчинок-один з тих, що прощають (брехня).Підкажіть, до чого це може присниться?

Ваш сон, швидше за все, віщує деякі розбіжності і невизначеність а відносинах.

Привіт, мій хлопець зараз у плаванні, мені приснилося з четверга на п’ятницю, що він повернувся!ми гуляли, але з нами весь час була якась дівчина, вони цілувалися, але я цього не помічала весь вечір&# 8230; ми з ним теж цілувалися, обнімалися&# 8230; а потім ми з друзями пішли до нього, я приготувала всім поїсти і звернула увагу на це дівчину&# 8230; підійшла дізнатися що це значить і ми расстралісь!я пішла вся заплакана на вулицю шукати таксі і виявилася в незнайомому мені місті&# 8230;
Я прокинулась

Подібне сновидіння, найімовірніше, говорить про те, що у вас є підсвідома невпевненість в його вірності.

Привіт, мені приснився сон з суботи на неділю в якому хлопець пояснює мені причину нашого раставанія, хоча ми вродеби розтане 3 тижні тому, просто він пішов &# 171; по-англійськи&# 187; (не попрощавшись), може бути це на підсвідомому рівні.

Привіт, мені приснився сон як буд-то мій хлопець прийшов до мене додому, в гості, з моєю бабусею щось говорив, вона йому не відомо що сказала, і він вийшов в під’їзд, потім я вийшла до нього, він мені каже все ми розлучаємося.Я намагалася уві сні його утримати що б ми не розлучилися, ну він все ж пішов.І я прокинулася з острахом.Підкажіть будь ласка до чого це може бути?

Привіт, моєму хлопцеві приснився сон з п’ятниці на суботу, що я дзвоню йому і кажу що ми розлучаємося.Я в його сні спокійна, а він каже, що варто в ступорі&# 8230; у нас також проблеми з його батьками, він вчиться і вони проти будь-яких відносин, тільки навчання, інакше відвезуть додому в інше місто.може це страх якийсь??

Наснилося що мій хлопець кидає мене не зрозуміло через що.До чого це?

Вітаю! Мені зізнався в любові один хлопець (але це було досить давно), але мені він не подобався. Він якось намагався сподобатися, але безрезультатно&# 8230;
Так от мені приснився сьогодні такий сон:
Ми з ним зустрічаємося (але не те щоб я його полюбила, просто, коли він мені запропонував (уві сні) зустрічатися я від жалю не змогла сказати йому НІ&# 8230;). Я не хотіла з ним зустрічатися, але і не могла сказати йому, тому що мені було його шкода. Так ось я вирішила уві сні зробити таку ситуацію, щоб ми посварилися і розлучилися.
У нас було заплановано побачення. Він замовив номер в готелі і я повинна була прийти туди&# 8230; ну і ми повинні були зайнятися &# 171; цим&# 187;&# 8230; але я не хотіла не тільки через те що з ним але і взагалі! Ну ладно … трохи пропустимо&# 8230; Він приходить (з собою у нього були скатертини), він став накривати скатертиною стіл і я йому кажу: «Може, не будемо займатися &# 171; цим&# 187;. Він відповів: «Гаразд&# 187;. Коротше ми сіли за стіл і почали їсти. Ми там про щось балакали і ось, нарешті, можна було влаштувати скандал (так щоб ми розлучилися)&# 8230; ну просто він там щось сказав&# 8230; і я почала істерику і т.д. Накричала на нього і пішла з ресторану, а біля ресторану стояли 2 подружки (але чомусь ми були як близнюки)&# 8230; далі&# 8230; він за мною побіг і намагався якось зупинити мене і вибачитися, але я, звичайно, я не зупинялася і не вибачається його! Потім він запитав: «Це взагалі ти?»(Він запитав це, тому що я і мої дві подружки були близнюки). Ну, я знову почала істерику, типу ти навіть не знаєш де я і т.д. Потім він сказав: «Ну, раз ти не хочеш зупинитися, то я тебе зупиню!»Він взяв мене за рюкзак і потягнув на себе, так що я мало не впала. Він зупинив мене і почав вибачатися. Але я йому сказала, НІ. Він опустив голову і пішов, а подружки зглянулися над ним&# 8230;
СКАЖІТЬ, БУДЬ ЛАСКА, ЩО ЦЕЙ СОН ОЗНАЧАЄ!

Цей ваш сон, швидше за все, говорить про те, що ви можете пережити серйозні розбіжності з тим, в ким у вас особливо близькі і довірчі відносини.

Вітаю!
Мені наснилося, що я познайомилася з людиною і у нас закрутився бурхливий роман.Але на наступний же день ми розлучилися з незрозумілих причин. Що це може означати?
P.S.: У реальному житті я цієї людини не знаю.

Наснилося, що в школі ми всі були і мій нинішній хлопець. Туди приїхала його колишня і я побачила як він її обіймає, я говорю &# 171; В чому справа?&# 187; всі мовчать. я плачу і тікаю, мене заспокоїв його друг і я приходжу назад, він знову її обіймає, вона йде, намагаюся з ним поговорити, але тут підходить його колишня (яку обіймав) і намагається його поцілувати, але я її відштовхую. Нещодавно через неї посварилися, я про неї часто думаю!він часто перебуває там де є вона! що це все означає! підкажіть!

здраствуйте.мені наснилося що мій хлопець мене кидає (але щас в наших відносинах все добре) він говорив-краще оля і лізу чим з одного..але до цього теж сон був де у нас все добре було і саме все снилося сьогодні (з четверга на п’ятницю) що це значить?

мені сниці через день когбуто мій хлопець растоеца сомной або й за одною або просто растоеца НЕ обесня причини .

Вітаю. Я бачила сон в якому мій улюблений зі мною розлучився по телефону. Як ви думаєте, що це означає, Я дуже хвилююся. Заздалегідь дякую.

Мені вже 3-й раз поспіль сниться, що мій хлопець йде до колишньої дівчини!і йому один такий сон приснився!допоможіть (дуже переживаю!

Сьогодні приснилося, що розлучилися з коханим. Почалося все з того, що ми з хлопцем лежимо у мене вдома на ліжку і про щось мило розмовляємо. Потім я дізнаюся, що він мене обдурив з датою народження, і так жартома кажу: &# 171; А може я ще чогось гірше про тебе не знаю, раз ти мене стільки часу обманював. &# 187; Він збирає речі і мовчки йде. Насправді, в цей момент ми їхали в поїзді, у мене моторошна істерика, подруги мене заспокоюють, мовляв, нікуди він не дінеться, піти нікуди..Дзвоню йому кілька разів, благаю повернутися.. Потім він сам подзвонив і каже так спокійно: &# 171; Вибач, але я вже зійшов, мій потяг через 3 хвилини відправляється&# 187;. Я хапаю свою валізу, вибігаю з поїзда за ним, а машиніст говорить:&# 187; Нікуди ти не підеш, стоїмо всього 2 хвилини&# 187;. Я вискочила, зрозуміла, що стою на самій останній платформі і не встигну до нього добігти, а тільки дивилася з далека.Останньою думкою було кинутися під поїзд, але тут я різко прокинулася зі сльозами на очах і жахливим осадом на душі..
Чула, що насправді сни збуваються в точності навпаки. У нас хоч і виникають розбіжності в житті, але ставити довіру під сумнів не стала б.. схвильована цим сном.. Дуже прошу допоможіть будь ласка розтлумачити!! Заздалегідь дякую.

А мені наснилося розставання з хлопцем у вівторок!(((..він мене кинув по телефону изза іншої дівчини (моєї однокласниці)!

добрий ранок!Дуже б хотіла дізнатися що означає мій сон-допоможіть будь ласка!З середи на четвер мені приснилося що мій цивільний чоловік мене кидає і до чого вимовляє не надто характерні йому слова я чекаю від нього дитину все як би добре уві сні було і тут різко ця картина&# 8230;.дивно&# 8230; адже наяву ніби все в порядку і чекаємо малюка. До чого такий сон сниться??заздалегідь вдячна вам.

Вітаю
допоможіть розібратися з моїм сном&# 8230; Сьогодні мені приснилося то що я відчував сильні почуття до дівчини з якою раніше навчався в школі&# 8230;.Уві сні ми з нею сиділи на лавки і довго говорили і я запропонував їй зустрічатися, але чого то конкретного я від неї не почув&# 8230; незабаром вона пішла&# 8230;.і сон закінчився..
Підкажіть будь ласка що ж це могло означати&# 8230;.

Мені наснилося з середи на четвер, що мій хлопець мене кинув, і привів іншу дівчину познайомити з батьками, привів коли я була у нього вдома.Розкажіть будь-ласка, що це означає. спасибі.

Наснилося, що я розлучаюся зі своєю дівчиною з її ініціативи, на весіллі рідної сестри.Але в реальному житті сестра заміж не виходила і весілля не було.До чого це? Дмитро

Наснилося, що я розлучаюся зі своєю дівчиною з її ініціативи, на весіллі рідної сестри.Але в реальному житті сестра заміж не виходила і весілля не було.До чого це? Дмитро

мені приснився сон про кохану людину ми разом вже близько 5 років, щас в сварці, приснилося то що він приходить і каже що ми розлучаємося, що він втратив інтерес до мене у всіх планах і все в цьому роді&# 8230;

Мені наснилося що уві сні дівчина каже що ми розлучаємося просто, без причини і пояснень. мене це дуже засмутило.

мені снилося сон що мій хлопець мене кидає в положення і їде від всіх далеко, всі родичі в шоці його мама так хоче що б ми були разом, але він по телефону говорить любить але не зможе бути зі мною, а я вся плачу до чого все це?

мені наснилося що молода людина з яким ми розлучилися не хоче до мене повертатися і зустрічається з іншими дівчатами. Я б дійсно хотіла повернути відносини, але до чого б це?

Мені наснилася дуже цікава ситуація: за мною гнався маніяк, я стала дзвонити хлопцю і просити про допомогу, на що він мені сказав, що зараз зайнятий, а потім ще додав: ми більше не будемо зустрічатися..по телефону. ну я З цього приводу вже кілька днів наяву переживаю може через це сон? Підкажіть будь ласка

Мені наснилося так: я тікала Від маніяка, стала дзвонити своєму хлопцеві і просити про допомогу. але він сказав, що зайнятий, а потім ще додав, що ми більше не будемо зустрічатися. все це відбувалося по телефону. з цього приводу я вже кілька днів переживаю наяву і це не перший сон з ідеєю розставання. може через переживання таке наснилося або він до чогось? Підкажіть будь ласка

наснилося, що розлучилася зі своїм хлопцем на якійсь вечірці на дачі.. і через деякий час він вже познайомив мене з якою дівчиною і сказав що ось, знайшов собі іншу дівчину, знайшов прямо на цій же вечірці..мені було природно неприємно, але я цього не показала..до чого б це?

До чого сниться розставання з коханим хлопцем?
Наснилося, що у нього захисний код на телефоні був ім’ям іншої дівчини. Коли запитала, чи любить він мене..він відповів, що вже немає.
І я з жахливо прокинулася, зрозуміла, що це всього лише сон.але тепер дуже переживаю.

Мені наснилося, як я розлучаюся зі своєю дівчиною, а почав зустрічатися з нець позавчора, все сталося так швидко і різко, але цей момент я пам’ятаю добре

мені наснилося ніби ми лежимо на ліжку і він обіймає і не цілує а просто пестить мене губами я намагалася його поцілувати але не получл а потім ми розмовляли я сказала що він хворий а він у відповідь так хворий я йому чим він мені тобою. і тут я починаю з’ясувати причину растованія.. і в підсумку встаю і йду&# 8230;

я тільки пам’ятаю, що я запитала у нього &# 171; ти мене розлюбив, та?&# 187;
він після спочатку промовчав, потім нерішуче відповів &# 171; немає&# 187;, ну, а потім почав зі мною спілкуватися так, як ніби я йому ніхто, ну, а далі я там смутно все пам’ятаю.

Мені наснилося з середи на четвер, що я розлучилася зі своїм хлопцем, з його ініціативи, він сказав що у мене все добре, але що то не те!я точно не пам’ятаю його слів!до чого б це?

Вітаю. Мені наснилося, що моя дівчина приїхала до мене в місто. І ми пішли гуляти, зайшли на ринок і мої друзі почали жартувати над нею і я теж. Вона образилась. Йдучи говорила, мені не приємно що вони жартували ти теж, навіть проти нічого не сказав і втекла. Я пройшов додому і почав розповідати сестрі, пояснюючи що я звик до неї, та у неї є ряд недоліків, але я намагаючись в ній це змінити і вона допомагає в цьому. Потім я все-таки беру телефон і пишу, що ми розлучаємося і сон обривається

мені наснилося, з середи на четвер, що ми, не бачила через що, посварилися з коханою людиною, після цього він не брав від мене трубку, я дуже переживала, дзвонила настирливо, але відповідали то його сестри старші, і говорили, що його немає, а я все дзвонила і плакала, а він все не брав ((((

Наснилося вже не в перший раз як улюблений іде до іншої, це моя подруга..раніше снилося як ми у мене вдома і у них відбувається фізичний контакт, а сьогодні що вона вагітна і він відкрито каже що вона йому подобається, потім я запитала разом вони, він сказав так..а я посміхнулася і сказала порада..а потім думки про смерть

Мені сниться вже 4 ий або 5 ий якщо небільше раз сон на одну і ту ж тему, тобто майже один і той же сон, сниться що мене кидає мій улюблений хлопець, періодично прсутствует третя дівчина то його подруга з дитинства я возникаю він на мене кричить і йде до неї, то колишня однокласниця перед якою я повинна вибачиться і знову він іде, то він сам каже мені прости що я тебе обнавивал нотних треба расстатся я плачу і благаю що нетреба, сьогодні наснилося що він мене бррсіл изза какоіто дівчата не дуже приємної зовнішності я вже забула суть, але завжди одне він мене кидає .відносини у нас хороші з ним тільки одне але ор дуже ревнивий я впевнена що він мене любить на всі 1000 відсотків, єдине що ссоори з приводу його ревнощів бувають я отношшусь нормально і довіряю йому, після цих снів починаю сумніватися, не розумію навіщо вони мені снчтся, може изза морального тиску від нього? І це переноситься в зворотну сторону? Я неронімаю в чому справа і від таких снів нервую, Допоможіть.

Вчора мене кинув хлопець і все цю ніч мені снився він.Спочатку ми були разом, а потім я якось виявила номер іншого, до якої він ішов на чай, я їй зателефонувала, вона зрозуміла, що це я і запросила теж, я прийшла, почала розбиратися, вона сказала, що він на дивина швидко ліг спати і про себе я подумала, правильно, він же був зі сної, але чай ми пили всі разом і виявилося, що вони давно..
Загалом навіть весь сон я проплакала і прокинулася з тривогою, до чого це?

В ніч з понеділка на вівторок мені приснилося що я розлучилася зі своїм коханим. Відбувається справа в школі. Йдуть репетиції і ми зовсім перетинаємося. Його друзі зі мною не розмовляють, а тільки їдять. І я проводжу час не в своїй компанії, а з людьми, яких ненавиджу. А він демонстративно йде додому, після чого я під приводом застуди, теж йду

Мені наснилося з четверга на п’ятницю, що мій хлопець різко перестав відповідати на телефонні дзвінки, його друзі також мені знехотя відповідали. А починався сон з того, що ми нормально спілкувалися і до вечора він перестав брати трубку..

Мені наснилося з середи на четвер мій колишній молодий чоловік, якого я чекала в його квартирі хотіла з ним поговорити і побачити. В цей час в цій квартирі знаходилася його сестра і говорила мені що моя затія це не кращий варіант (я не дуже зрадію цієї зустрічі і це вже не та людина якого я знала раніше). Я послухала її та стала йти з їх квартири, але в цей час зустріла його на сходах і здивувалася його зовнішнім виглядом-зовнішній вигляд чужу людину, а я відчуваю що це він. Він висловив своє невдоволення моєю присутністю тут. Далі події цього сну перемістилися на вулицю де ми з ним розмовляли і прийшли до обопільного рішення. І Тепер я бачила перед собою людину в колишньому вигляді. В кінці сну ми розійшлися в різні боки.

Мені наснилося з четверга на п’ятницю. Мені наснилося що ми були на святі, а потім мій хлопець кудись зник я пішла його шукати, побачила його з какойто дівчиною, посварилися ми з ним і я пішла. На наступний день він приїхав і сказав що вона йому подобається я вже набридла ми не можемо більше так. Що це означає! Було дуже боляче і як ніби це реальність.

Мені приснився сон з суботи на неділю, що я розлучаюся зі своїм хлопцем. Зміст: Я з ним сидимо в кафе, де нікого крім нас, немає. Обстановка якась трохи напружена, тиша, напівтемрява, навколо нас громіздкі дерев’яні столи і стільці, за одним з яких сидимо ми. Він мене тримає за руку. Ми говоримо про щось важливому для нас&# 8230; ми говоримо про нас&# 8230; про наших відносинах! Він мене як би в чомусь переконує, а я стою на своєму. З розмови чутно&# 8230; можна зрозуміти тільки останнім&# 8230; Розмова про те, як ніби наші відносини тривають рік або близько того і не переходять на новий рівень&# 8230; яким є офіційний шлюб. Що для мене це дуже важливо, і мені потрібні серйозні стосунки! І тут він мені заявляє, що поки одружуватися не збирається&# 8230; Може бути пізніше, потім&# 8230; Там подивимося, каже він&# 8230; А поки не готовий&# 8230; На що я йому відповідаю, що не збираюся чекати роками, і не збираюся бути тимчасовим варіантом&# 8230; і мене не влаштовує такий розклад і такі відносини мені не потрібні, розвертаюся, встаю і йду&# 8230; Він ніби і хоче мене утримати, йому погано, він сумний. Але в цей же час він байдужий і холодний. Я йду, він сидить, дивиться мені в слід і не робить ніяких дій. сон закінчився. А я прокинулася з неприємним &# 171; осадом&# 187; на душі. Скажіть будь ласка, Як його витлумачити. Тим більше що, за неколько останніх днів це вже третій сон про те, як ми розлучаємося. Перший не пам’ятаю, а в другому сенс, що він кидає мене&# 8230;

Сон з суботи на неділю. Про розставанні, причому ініціатором є як-би я! Зміст: Ми сидимо, розмовляємо про нас&# 8230; Я йому кажу про те, що наші відносини коштують на місці, а повинні перейти на новий рівень, так як ми вже рік разом! На що він мені відповідає, що одружуватися поки не збирається, ще не готовий! На що я йому кажу, що мене це не влаштовує, розвертаюся і йду. А йому ніби як і погано, але в цей же час він не зупиняє мене&# 8230; Що означає сон?

Мені наснилося що мій коханий чоловік кинув мене уві сні, висловив все всю цю біль відчула все було дуже реально, потім ми вийшли і на вулицю я намагаюся запитати, з’ясувати що сталося а він твердить що йому&# 187; плювати на на мене&# 187; або взагалі мовчить &# 187; а він все швидше йде від мене але я його все одно наздоганяю . Потім він все таки йде від мене заходячи додому . Але я чомусь я розвертаюся і йду але мені не хочеться я хочу повернути його . Наснилося з середи на четвер, жахливий сон досі не можу відійти від нього . До чого це ?

Наснилося, що я розлучилася з коханою людиною, до чого це було дуже страшно. Він мене кинув на своє день народження. А воно зовсім скоро. Сон приснився мені з четверга на п’ятницю, що б це могло означати? Він мене в реальності кине чи ні?

Мені наснилося що мене кинув мій хлопець. Що він зраджував мені на очах, ходив разом з нею. Говорив щоб я шкодувала. Я уві сні почала плакати, потім знову його побачила і він сказав щоб я мучилася. Я почала кричати і прокинулася&# 8230;. Відчуття були дуже реальними, навіть коли прокинулася не відразу зрозуміла що це сон був

Я люблю свого хлопця, але сьогодні, в ніч, з понеділка на вівторок, мені приснився сон, що я йду від свого хлопця, бо він мені збрехав. А саме, він сказав мені, що хворіє, я залишилася вдома і не поїхала до німу, на наступні день, я зайшла до нього в квартиру і відразу попросила телефон, він поміняв кришку, я здивувалася цьому і він почав знущатися, а потім сказав, що він не хворів і пив цілу добу і йому пофігу на те що скажу я. Я швидко одягаюся і йду, він говорить ти впевнена, що робиш правильно!? Я відповідаю так, закриваю двері і йду. До чого це?

Наснилося з вівторка на середу що мене кинув хлопець, сказав що нічого не відчуває до мене і йому &# 171; не в кайф зі мною зустрічатися&# 187;. Мені було дуже прикро і неприємно. Він мене заспокоював, але я не хотіла цього.Я прокинулася з відчуттям що його більше немає в моєму житті..

мені наснилося, що я розлучаюся з чоловіком (цивільним)&# 8230; і сварюся зі свекрухою&# 8230; ніби він збирається їхати на роботу на заробітки (це в реальності в планах)&# 8230;.а я дуже плачу, прям реву, кричу. А він дивиться на мене жалісним поглядом&# 8230;.а я в усьому звинувачую його мати. жахливий сон&# 8230;.як на яву&# 8230;.і пам’ятаю все в точності. До чого все це, підкажіть, будь ласка. &# 8230;..

мені наснилося, що я розлучилася з хлопцем, потім зійшлася, і запитала у нього ти правда розлучитися хочеш?він відповів так, і я заплакала.і від жаху прокинулася ((

Наснилося не очікування сітуація_ Відкриваю двері в квартирі де живуть бабуся з дідусем, на порозі в бачу як вони готують на винос коробки і їм допомагає моя колишня дівчина. хоча по суті на яву вони не знакоми- не пам’ятаю точно але здається я піднявся за черговий коробкою що б її винести&# 8212; – до чого цей дивний сон?

сдравстуйте мене звуть Віталій.. влітку я познайомився з дівчиною Світланою. ми трохи потоваришували, місяці три.. і я шалено закохався.. вона теж говорила що сильно подобаюся їй.. але потім я поїхав і десь через тиждень вона написала що все.. я перестав з нею спілкуватися і навіть не знаю причини цього..і ось пройшло вже 5 міс. але я ніяк не можу забути про неї, постійно думаю.. і сниться часто.. ось вчора приснилася начебто мій день народження, ми з нею разом все так мило, я шалено щасливий..потім мій тато щось сказав їй і вона пішла вийшла звідти де ми святкували, десь взал її маленька сестра і вона повила її в садок.. а я так хотів наздогнати її, зупинити, але щось мене тримало&# 8230; і тато мій такий каже злим голосом завтра будемо розмовляти&# 8230; Допоможіть будь ласка.

розставання з хлопцем
разом пів року
з мого боку дикі переживання, порожнеча, сльози, з його психи, гучні слова і &# 187; ми розлучилися&# 187;

Приснився мій хлопець, мені було так погано коли він йшов з посмішкам кинув мене, я повторювала його ім’я він пішов.. До чого сниться це сон?

Здраствуйте мені приснився мій хлопець з яким у мене серйозні стосунки але я до нього більше чим симпатії не чуствую взагалі не люблю а просто поважаю! мені наснилася що ми були ми компанії, і тут він мені каже що у мене інша! мені стало прикро але чому що в той момент більше переживала за телефон який він мені подарував він його так і забрав але спілкувалися ми як вже дуже хороші друзі тоді коли він забрав телефон потім я уві сні прокинулася і ми з ним були в місці як не в чому не бувало! поясніть будь ласка!

мені наснилося що мій коханий чоловік йде від мене до своєї першої дівчині, вони вдвох прийшли до нас додому і він почав збирати свої речі і сказав мені што просто використовував мене і ніколи не любив а потім я почала битися з цією дівчиною.

Мені наснилося растованіе з хлопцем з вівторком на середу.ситуація уві сні була наче в реальності, він приїжджає до мене і з порога каже що він забирає речі і їде, пояснень він конкретно ніяких не пояснив, уві сні було так боляче що я прокинулася (p.s він дійсно зараз у від’їзді і як то мені написав що я гідна кращого і що він мене дуже любить)

він сидів на стільці за столом я його обняла за спину і шепнула йому на вушко що мені потрібно щось запитати (тільки незнаю що) але він посміхнувшись з радістю сказав мені що він мене не любить і закохався в мою знайому так прямо і сказав але зі мною він все одно вийшов (і все я прокинулася)

наснилося те, що він мені подзвонив і сказав що розлучаємося. а потім я трохи поплакала і заспокоїлася. це до чого? що це значить взагалі?

сниться сон вона дума вчить уроки я купався на річці час годо літо багато народу на пляжу вона робить спробу набрати на стільниковий я не передзвонив пізніше коли передзвонив пояснив що був на речьке вона образилася ми не розмовляли 37 хвилин і коли я запитав сто вона намеріна чи розмовляти вона сказала фразу &# 171; я намеріна расстатіся&# 187;

мені наснилося з неділі на понеділок, що мій хлопець хоче розлучитися через те що не вірить що дочекаюся його з армії, а я уві сні зізналася йому в любові (хоча в житті ми ще не визнавалися що любимо один одного), присягнулася, що дочекаюся його, а він все одно пішов і через деякий час мені прийшло від нього смс з питанням:&# 187; Чому ти сказала що любиш мене?&# 187;, потім я прокинулася.До чого цей сон?

здрастуй! я зі своїм хлопцем 3 роки разом! в зв’язку зі сформованими обставинами він щас знаходиться в іншій країні я в росії але в іншому місті а так ми разом жили в москві! продовжуємо підтримувати зв’язок відносини по телефону! мені сьогодні приснився сон в п’ятницю вранці! ми домовилися про зустрічі в певному місці! Я його чекала але його не було. я його потім знайшла! я йому сказала ти де був я тебе шукала! він мені відповідає пішли треба поговорити! я питаю про що? він дає мені ляпаса і каже ми розлучаємося! я чому? він не відповідає, але каже я поїду і постригся на лисо! скажіть будь ласка до чого весь цей сон?!

6 днів тому посварилися з дружиною а r вечора її батько спроваціров скандал сімейного рівня&# 8230;.я поїхав&# 8230;..вчора наснився сон, в ньому переважали світлі кольори, в ньому була дружина як образ але чітко я її не бачив потім ана начапла йти а подруга її появіласть і сказала мені, &# 171; ти ж все одно зібрався їхати&# 187; а я їй відповів дивлячись на образ, що минає дружини, &# 171; а може я нерного або не виїду&# 187; точно не пам’ятаю як відповів&# 8230;&# 8230;&# 8230;.Підкажіть будь ласка до чого цей сон

Вже кілька разів мені сниться, що я розлучаюся з хлопцем!Цього разу мені приснилося, що він сидів розмовляв з якою дівчиною (її я не знала), і я була з ними, але на мене уваги не звертав.Я пішла додому.Минуло де то 2 години я йому подзвонила запитала де він, сказав що сидить розмовляє, я сказала зрозуміло і поклала трубку.Тоді він прийшов сам до мене додому і почав вибачаться, у мене стояла сильна образа і не прощала його.І тоді я прокинулася!

Напередодні цього сну ми з чоловіком сильно посварилися до бійки і в цю ніч мені приснилося що ми спочатку разом а потім у мене як ніби нова людина, яка любить ще сильніше. Весь сон як ніби нас намагалися розлучити з новим хлопцем, а чоловіка уві сні так і не було більше .

З четверга на п’ятницю приснився сон: подзвонив хлопець і сказав, що нам краще більше не бачитися, я більше приїду; у мене є інша, я її знаю давно.

Мені наснилося що ми тікали від поліції, потім я виявився не при чому, і з ким ми тікали він переодягнувся в поліцейського. нібито поліцейський знайшов кокого то людини і викликав міліцію, і ту людину посадили в машину, а нібито поліцейський пішов як ні в чому не бувало. я побачив свою колишню дівчину, і побіг до неї поговорити, і ми розлучилися уві сні! я пішов за машиною і сказав що у них не вчем не винен чоловік! і його відпустили. Коли всі вийшли з машини у мене запитали що як у вас там з дівчиною, я сказав розлучилися, і знайомий вийшов з машини і пошой до моєї колишньої.

Мені наснилося розставання з людиною з яким прожила 4 роки ми все ще разом, але живемо по різних будинках&# 8230; уві сні я перебирала речі, записи пов’язані з нами і мені було дуже сумно уві сні що все закінчилося&# 8230;

наснилося буд то б моя дівчина зустрічає старих друзів мого брата, і вона була без топлес, друзі брата мовляв че за х.. я взяв і повів її а потім сказав що ми розлучаємося.Вона потім мене весь сон переслідувала, приходила навіть жінка яка недавно померла з собакою і мені що ж ти наробив вона ж вагітна.Вобщем ось як то так (

Доброго дня!
Мені наснилося, що мій хлопець каже мені що хоче зі мною розлучитися, я з небажанням, але підтримую його в цьому уві сні, не бажаючи показувати свою слабкість. Коли він пішов я стала плакати і прокинувшись я зрозуміла що я і справді плачу.

Я повинен був їхати до дівчини в інше місто разом зі своїм другом, ми запізнилися на перший автобус, який повинен був вести мій знайомий через те, що я забув удома документи і мені довелося повернутися, ми взяли квитки на наступний рейс, а коли приїхали в те місто, вона зустріла нас і ми пішли в клуб, там ми побачили якогось хлопця, якого моя дівчина дізналася, підійшовши до нього вона сказала наступне:&# 187; щороку, чому?&# 187;. Після цих слів він зібрався і швидко пішов.У неї був такий погляд, за яким мені стало все зрозуміло відразу, я зібрався і сказав, що поверну його, а сам піду.Вона мій друг і ще якийсь невідомий чоловік вийшли разом зі мною на вулицю і тут же зайшли назад, я ж пішов в невідомому мені напрямку і загубився.

Я разом зі своїм другом збирався їхати в гості до моєї дівчини в інше місто, але я запізнився на автобус, який повинен був вести мій дядько з-за того що забув удома документи, мені довелося повернутися за ними і брати квитки на інший рейс, поки ми чекали в магазині, поряд з місцем від якого ми повинні були їхати, хтось поцупив щось дуже дешеве.Прийшов наш автобус і ми поїхали, дівчина зустріла нас на автовокзалі і з нею був хлопець, схожий на привида, крім мене його ніхто не помічав, ніхто з ним не говорив і ніхто нас з ним не знайомив.Вона відразу повела нас в клуб, де ми побачили хлопця, що сидить за столиком вона підійшла до нього і сказала:&# 187; чому з року в рік&# 187;. Він одягнув пальто і пішов, коли я подивився на неї, зрозумів все з її погляду і вона сама дала мені зрозуміти, що це кінець. Я сказав їй що зараз поверну його, а сам поїду назад. Дівчина, мій друг і хлопець схожий на приведення вийшли разом зі мною на вулицю і тут же зайшли назад ні сказавши і слова, я зібрався йти на автовокзал, думав знайду його там і куплю квиток, але я загубився

Мені наснилося що я розмовляю з знайомою дівчиною мого хлопця і вона мене запитала, ти з ним зустрічаєшся? я відповіла Так, вона сказала але ж він хотів тебе кинути..

я лежу на ліжку з новим хлопцем. його звуть Саша, він знає мого теперішнього хлопця Женю. я і моя мама сміємося з мого реального хлопця, що я його кинула, і Саша сміється. але при тому, що я сміюся, мені дуже боляче всередині і я не хочу його кидати&# 8230;

ми з моїм хлопцем пішли гуляти по місту з якими то незнайомими мені друзями, було весело, потім ми поїхали до нього дамою і як тільки ми зібралися йти як раптом його мама нас зупинила, я не пам’ятаю всю розмову, але вона говорила що я дня нього маленька і товста і тут з’являється інша красива обличчя, і він каже що він любить її, потім якимось чином ми знову опинилися у нього в кімнаті але тільки вже голі, я його перепитую в чому справа він говорить що все це правда, я одяглася і поїхала на таксі з друзями додому забула згадати що спочатку я листувалася з якимось хлопчиком він заревновал, хоча там не чого не було, ось такий сон мені приснився

Привіт Таня.мене звати Володимир.ось в загальному моя ситуація &# 8212; деякий час назад мені дуже часто снилися сни що я більше не разом зі своєю коханою (майже кожен сон снився про те що ми розлучилися) я тлумачив це по своєму мовляв щось вона не чиста на руку.потім ці сни припинилися і ось вчора мені знову це сниться і кожен раз сон настільки емоційний що я прокидаюся з великим серцебиттям.і кожен раз відкриваю очі і бачу що вона лежить поруч і з великим зітханням розумію що це сон.сьогодні на роботі цілий день думав чому ці сни припинилися а зараз знову почалося.мене це лякає.допоможіть зрозуміти що це значить мій емеіл

Наснилося, що я розлучилася з коханою людиною. Ми з друзями поїхали по путівках в Сочі і він поїхав з нами, але не звертав на мене жодної уваги&# 8230;&# 8230; там мені друзі розповідали про нього погані речі, що він бабій і пристає до моєї подруги. Там ми були не разом він сам по собі я сама по собі. Ми були в якомусь барі все веселилися, але мені було не до веселощів я весь час думала про нього і мені було страшенно сумно і погано.Перед від’їздом додому він з’явився весь виряджений красивий і мені стало ще важче на серці, при цьому він став при мені загравати з якоюсь дівчиною. Я вибігла на вулицю і сильно розплакалася мені було так погано і не тільки через нього, а через те що я упустила дуже багато хороших можливостей у своєму житті. Я не хотіла їхати з цього міста у мене душа прям розривалася на частини. Я побачила безліч своїх знайомих які живуть тепер там і від цього мені стало ще гірше! Р.S / В реальному житті ми розлучилися з цією людиною приблизно 3 міс. назад. ми обидва намагалися налагодити відносини знову, але нічого не виходить. і ще в цю ніч коли я лягала спати я просила свого Ангела Хоронителя показати мені з яким чоловіком мені доля залишитися. Приснився Андрій, але ми були не разом&# 8230;..хотілося б трохи розібратися. Заздалегідь дякую!)))

я посварилася з хлопцем і він поїхав, перестав дзвонити, також я бачила його спілкування з іншою, і це стало причиною розставання

Я зустрівся зі своєю дівчиною в кафе і розмова у нас проходить досить спокійно на тим растованія я їй предлогаю растатся а вона курячи і почуєте цю інформацію не вірячи в неї говорить що цього не може бути і не хоче мене відпускати починає плакати і просить не робити цього . У рамяті дуже за впечетлілісь її красти нігті накрешени так яскраво .

Початок я точно не пам’ятаю, але саму суть опишу! Я йшла попереду а за мною йшов мій чоловік і кликав мене, я повернулася, і з сумними очима і з болем у грудях, я сказала йому все що відчуваю, він мене уважно слухай, після чого я розвернулася і пішла

ВОСН я розумію що ми вже не разом і мені з якогось дива, потім я дізнаюся що він був з дівчиною я її знайшла і спрошивала що він про мене казав. І вона сказала що я його зрадила. хотья він прекрасно знає що я не така людина. але мені не дуже й було сумно втрати..

Дівчина яка мені подобається кидала мене близько пам’яток міст (Ейфелева вежа, Колізей і т.д.)

мені приснився сон, розставання з коханою людиною, причому по моїй начебто вини. я дуже переживаю з цього приводу.
Допоможіть будь ласка.

Наснилася ситуація, в якій мій молодий чоловік кинув мене, звинувачуючи мене в зраді, хоча її як таке не було. Снилося, що я плакала і доводила, що цього не було, а він в упор не вірив і все таки кинув.

До нього прийшли друзі він сказав знайти одну дівчину в контакті потім взяв старий комп’ютер і кут в кімнату я зайшла і побачила покети запитала а що це він відповів що все це кінець я почала плакати що не можу без нього так боляче було я понемаю що селі він поїде я просто помру без нього а він говорив що я сказав немає відчепися від мене він був дуже злий

Наснилося як нинішній хлопець мені говорить про те, що повернувся до своєї колишньої дівчини і я повинна була це відчути серцем

Вітаю . Мені приснився сон що я знайомлюся з дівчиною в якому то кафе . все йде добре і прекрасно . я роблю їй пропозицію і вона погоджується, але перед самим весіллям де то за 1 день вона йде до іншого, хоча у нас вже кільця куплені і гості повинні прийти . І каже, що якщо я зможу перемогти її нового хлопця то вона залишиться зі мною . Я без роздумів пішов але зазнав поразки . тоді вона сказала що б я спробував іншим разом . перемогти його ,
Після я їхав в маршрутці або в автобусі, дивився у вікно і крутив в руках обручку і мені було дуже погано . Почуття були як наяву і сон був сам дуже реалістичний .
потім все було як в тумані .

сон полягає в тому що хлопець з дівчиною були разом, через деякий час вони розійшлися. але незабаром вони знову були разом (що означає цей сон якщо він приснився хлопцю)

наснилося що хлопчик який мені подобається приніс торт іншій дівчині, а чекала його я і все бачила, але його совість не замучила. я ж з нею чекала його, їй на нього начхати, тільки секс, а я для нього все робила

Привіт, приснився сон, в якому я расссталась зі своєю коханою людиною, щоб його зупинити, я сказала, що люблю його, а він мені нічого не ответл. В реальному житті я його дуже люблю і він мене теж. Я це відчуваю

здрастуйте, так ось, мені приснилося то що мій коханий чоловік як би мені говорить те що не хоче бути зі мною, тому що як би какетніцала з іншим, ось і все

Мені наснилося, що у мене був дар (В плані якихось сил) . Я з людей вичищала за допомогою зосередження їх погані кач-ва, все зло, знищувала поганих

мені наснилося що я сиджу вдома і розглядаю фотки своєї подруги в ВАТС Аппе.раптом я бачу свого хлопця на фотке.я швидко вибігла з дому і стала перепитувати подругу цілувалися вони, вона мовчала.я побігла до іншої подруги і стала ж це питання у неї перепитувати.вона промовчала.і тут я пішла додому.хлопець до мене приїхав.потім ми зустрілися з ним у нас вдома.я стала питати ти з нею цілувався він такий та.і я йому відразу сказала ось ти з нею поцілувався ти мені знову змінив так що ми розлучаємося він відразу все добре мені набридли наші відносини і він пішов. я стала плакати і все дорогу плакала.і проснулас.до чого це означає?

Ми з м.ч прийшли відпочивати в розважальний центр.кафе, лазні, шоу різні, концерти.
Мій м.ч був з друзями я з подругами.і вийшло так що почався концерт .подруги забирали одне в одного ексклюзивні м’ячики.їх кидали провідні.так я відокремилася від подруг і випадково побачивши свого хлопця.вони їли і пили за столиком.вже в пристойному стані перебуваючи, очі у всіх були шалено червоні і все говорили що мутно бачать.була підозра що їх отруїли. І я почала говорити зі своїм хлопцем.дуже переживала.ми сперечалися.і він сзал що собака буде його.ми лаялися.і я не витримала і пішла.на вулиці були декоративні скелі з них було видно величезний зоопарк.це було гарне місце щоб відволіктися.і так вийшло що я влаштувалася туди працювати.я відповідала за розслідування відбуваються в цій зоні.потім через пару годин я побачила свого м.ч.кричала йому, панікувала.а він на жаль не почув. Я стала жити і працювати в цьому місці.свого м.ч не бачила рік або півтора. І тут його відправляють на завдання .і ми з ним не можемо відірвати очей один від одного.емоції зашкалюють.я запитала чому він не прийшов не Вибачте. Він сказав що після того що він зробив, думав я не повернуся до нього.коли він говорив що зробив..я була шокування я не пам’ятала це..мої почуття були колишні..він не знайшов собі дівчину думав про бо мені.і я теж була одна і ні дня не забувала про наші довгі відносини.ми зблизилися&# 8230; і я прокинулася

Мені приснився сон що я подзвонила свому молодій людині на стільниковий телефон запитала де він а він відповів я в кіно з друзями я йому сказала сомной ти не можеш сходити в кіно а з друзями можеш і тут я сказала давай розлучимося

Я гуляла з подругами, і ми вирішили піти до дому мого хлопця встали біля сусіднього під’їзду і тут він йде, ну ми з ним почали обніматися і говорити один одному, що ми не бачилися кілька днів і дуже нудьгували, потім ми пішли до магазину з ним а подруги залишилися біля під’їзду, ми з ним стоїмо обіймаємось і тут я дивлюся до нього на вікно і там була його мама з братом, ну ми побігли в той під’їзд розповіли це все подругам, я вийшла з однієї на вулицю і вона почала мене заспокоювати, а саша залишився з іншого подругою потім ми з нею зайшли назад в під’їзд я дивлюся його немає, питаю у подруги де він, вона сказала що він повинен скоро прийти назад, ми пішли в магазин купили попити і я ще раз у неї питаю де він, вона мені відповідає нібито саша сказав що вам потрібно розлучитися я питаю чому вона говорить через його батьків і вона при цьому сміялася

Наснилося, що все від мене відмовилися, навіть мати послала мене в інтернат, невідомо навіщо, мені 22 роки&# 8230; чоловік пішов, друзів немає, я страшно плакала уві сні

Було так, що хлопець у мене як то на яву просив останній шанс, я йому його дала і потім у нас було все добре і почали сниться ці сни, сьогодні було так що я дізналася що він гуляв з іншого і сказала йому що був останній шанс та загув, багато плакала, кричала.,а він був спокійний.

уві сні я знімаю квартиру (2-х кімнатну) всю крім однієї кімнати, в ній зберігаються речі молодої дівчини родички господині.Я чекаю свого улюбленого якого не бачила кілька днів, але він приходить не один, а зі своїм племінником.Вони приходять і сідають перед телевізором.Дзвінок у двері.Я відкриваю там дівчина яка зберігає речі в одній кімнаті, вона Извеняюсь і каже що швидко візьме кофту і піде.Мій улюблений чує що хтось прийшов і вони збираються йти.Я-Ти куди?!Он-У тебе тут якийсь прохідний двір!Я піду. Я-Ти що зовсім офігів. Знаєш що так пішов ти далеко і надовго, зрозумів?! Я розвертаюся падаю на коліна і починаю ридати, він мовчки йде, а я продовжую ридати.Все відбувається ночю або пізно ввечері точно не знаю, але на вулиці було темно.

Мені наснилося (з вівторка-середи), що мій хлопець розлучається зі мною через віку ..На подив я була спокійна&# 8230; Підкажіть до чого це?

Було 2 сну з розставанням з улюбленою.перший з них коли я був у неї вдома і чекав її а вона не приходила уже 3 години а коли я подзвонив вона спокійно сказала так я гуляю з друзями і просто забула про мене а я був удома з її батьками.ну і по телефону я сказав що таке ставлення мені не потрібні виходячи з інших багатьох ньансов які накипіли раніше.Другий сон коли я застав її з хлопцем у мене на очах що вони цілуються начебто не така вже й зрада але факт залишається фактом.їй я дав ляпаса а того хлопця вбив.Ну і природно ми розлучилися.я кудись пішов і сон закінчився.і ще є третій сон де ми розлучилися але не в прямому сенсі.я впав у прірву зі скелі потім в якийсь озеро ну або чо то подібне.і опинився в накалізаціі який намагався вибратися звідти розмірковую як це можна зробити.начебто вже знайшов вихід.і вдається знайомий в тому сні хлопчик але в реальному житті я не бачив його і я питаю а де ми знаходимося і він відповідає в пеклі.ну це все)

Привіт, мені приснилося, що хлопець кинув мене, навіть не сказавши мені про це, і приставав до моєї знайомої. Чи не звертав на мене уваги. До чого це? Мені варто турбуватися?

Мені сниться мій молодий чоловік вже 3 ніч в сьогоднішньому моєму не ми гуляли він я і наша компанія друзів і в кінці мого сну ми з ним розлучилися, ми сказали що ми набридли один одному.

Ми розлучилися з дівчиною і вона мені наснилася, я прийшов до неї додому вона стояла біля вікна зі мною не розмовляла але мені посміхнулася

Наснилося ніби моя знайома в гостях у нас вдома, і починає відверто лізти до нього, я не витримала і викинула з дому як мені здавалося цю погань, вона стояла за дверима і стукала до нас, і в цей час я почала сварку з моїм хлопцем, на що він мені сказав що я даремно це зробила, не треба було її виганяти що у них не було б нічого, але мені було все одно і тут він запропонував розійтися. Сказав що я занадто маленька для нього (у нас різниця у віці 6 років) що йому потрібна доросла жінка, і йому набридло терпіти мою дитячу ревнощі, я пішла зі сльозами і просто не могла зрозуміти що не так. але вся розмова я пам’ятаю чітко. сон приснився з п’ятниці на суботу 30-31 травня

я мені сьогодні приснилося то що ми сиділи на дивані, я Володимир хлопець мій і сестра його &# 8230;. я дивлюся і бачу як він прибирає мене з відносин з vk.com &# 8230; я спочатку не зрозуміла і почала питати що ти робиш?а він мені відповідає ми розлучаємося&# 8230;. я тут же в сльози впала &# 8230; мене почала його сестра успокаевает я виривалася з її рук. і куди бігти хотіла, ну потім я опинилася на вулиці

Ми спали, і він що то зробив що обіцяв не робити і у нас стався з ним скандал, за ним приїхав якийсь його друг і вони поїхали. Потім я його зустріла, думала що він до мене йде і зупинилася. Але він обійшов мене і куди то пішов. Потім через деякий час він сидів на лавки і пив пиво.

Мені уві сні снилося то що я йду зі своїм хлопцем і там йде мій колишній хлопець з дівчиною мене побачив і начла сней целоваті птом мені хлопця говаріт я зараз прийду і я стою чекаю його потм дивлюся він цілується з іншою а я стою і плачу і до мені під ходить мій колишній хлопець і говаріт зая не плач адже я тебе люблю

Я на кухні з його мамою готую пиріг, пиріг готую особисто я, тут вона приходить і каже, що він збирається виїхати в Америку до одного на заробітки, хоча в реалі немає такого друга, і їде він туди з якою то подругою, яку зі сну я знаю, він мені про неї розповідав, але в реалі її теж немає, і мама дуже переживає ледь не плаче, а у нас з ним момент розставання. Ось я все кидаю і біжу одягатися, що б піти за ним, а мама і каже, що мовляв він сказав що скоро ланцюга впадуть. Ось я одягаю чоботи і дзвонить він, я беру трубку кажу йому спокійно, що зараз пере телефоную, вибігаю на вулицю іііііі прокидаюся з шаленою тривогою. Зараз наяву у нас проблеми в стосунках і ми разехалісь, напевно на час. Не знаю що буде далі, тайм-аут це його ініціатива.

уві сні прокинувся бачу вешей улюбленої немає ходив по квортіре і шукав її потім сів і почав думати чому вона пішла і як я не чув цього потім прокинувся від будильника і побачив улюблену

Сьогодні, з середи на четвер, мені наснилося наступне:
Була зима, все навколо в снігу, абсолютно все біле. Ми гуляли з моєю подругою (зараз ми не спілкуємося), і на прощання обіймаємось так, як ніби ми вже більше ніколи не побачимось. Вона йде додому, а я залишаюся стояти на місці, бо не можна, що б нас хтось разом помітив. Через 5 хвилин, я зрозуміла, що я все втрачаю. Абсолютно всі. Я біжу по дорозі, по якій вона зазвичай ходить додому, дзвоню їй, але мені кажуть, що вона з’їхала звідти. Я падаю на коліна, мене всю трясе, і просто ридаю. На цьому сон закінчується.

Привіт, мені приснилося, що ми були вдома і пересварилася вся сім’я, потім мій чоловік зібрав речі і поїхав, тобто ми розлучилися, я намагалася йому додзвонитися, але він не відповідав. Далі чомусь на моїх руках опинився маленький кошеня і якийсь незнайомий мені хлопець, подарував мені для нього гарну подушечку, я годувала цього кошеня і оберегло його. Мене попросили цього незнайомця постригти, але я відмовилася так як стригти не вмію і далі вже пішла якась нісенітниця.

Не дуже добре пам’ятаю&# 8230; приснився в суботу вранці. Я прокидаюся беру телефон а там повідомлення від хлопця&# 187; ми розлучаємося. &# 187; що то ще було не згадаю&# 8230;.

Після того як я зустріла зі своїм хлопцем Вітею тітку яка ненавидить всю мою родину.Мені наснилося як вона розспрашует про мого хлопця.Потім починається другий сон про те як ми сиди у Віті будинку з його подругою, і ця його подруга каже: ну що ти ідеш мене проводжати додому?Потім вона каже до мене: а що тобі Вітя не сказав як ми з ним на набережній гуляли за ручки і цілувалися?я починаю плакати і кажу якщо ти мене любиш то залишишся зі мною, а з нею не підеш.Він мовчки розварачівается і йде і в кінці сну я йому даю ляпаса і кричу що б він не йшов.Може це все через цієї тітки все так і станеться; ((((((Зарание дякую за відповідь))

Вітаю. в своєму сні ми стояли зі своїм хлопцем і з’ясовували стосунки, лаялися. він сказав, що більше не буде терпіти і сказав, що нам потрібно розлучитися, що йому все набридло (ми зустрічаємося мало, але вже лаялися і сказав, якщо я ще раз влаштую йому істерику ми розлучимося, після того, як ми помирилися пройшло 2 дні і сьогодні мені приснився цей сон) при цьому він тримав мене за руку. після того, як він сказав про розставання я заплакала. прокинулася я вся в сльозах. скажіть пожалуйства чи варто мені звертати увагу на цей сон?

наснилося що чоловік з яким я хотіла-б бути разом сказав що треба розлучитися зі-мною і віддаючи мені мої речі підмінив золоті ланцюжки, мені віддав свою, а мою забрав собі

мій колишній чоловік, як ніби живе зі мною, ми постійно сваримося і я його боюсь, я знаю що у нього є жінка. Але одного разу він входить в кімнату в якій сиджу я і мій 2 дочки. Він підходить до старшої цілує її і каже що прийшов попрощатися, що напевно назавжди.

приснився брат ми сним повинні виїхати додому але він не содіться в поїзд тепер кожен раз ця людина в реальний час так і не приїхав додому працював на вахті

Доброго дня!У мене до вас два запитання щодо сновидінь!По-перше мені часто сниться, що я змінюю своєму коханому і починаю переживати через це прямо уві сні (в житті категорично проти зрад) що це може означати?А другий сон приснився моїй сестрі про те, що я розлучилася з хлопцем!(Ніде не знайшла тлумачення саме чужого розставання) Заздалегідь дякую за тлумачення 🙂

наснилося як колишня дівчина виходить заміж. і я ще був запрошеним на свадьбуЁЁ
а потім приходить до мене за порадою після весілля.

до чого такий сон.

Уві сні розлучилася з колишнім хлопцем (хтось сказав, що я йому зрадила, хоча це не так).я знайшла собі іншого партнера, зовсім несхожого на колишнього.І ці відносини мені не подобалися.Потім прийшов друг колишнього і сказав, що дуже шкодує про нашу сварку.Що колишній мене до цих пір любить. А під час розмови навіть плакав (що в реальному житті йому зовсім не властиво). Потім сказав, що знає хто засмутив наш союз.
Потім я прокинулася.

Справа в тому, що мені в усі приснився сон що я зі своєю коханою людиною одружилася і у нас кільця на пальцях і я всім хвалилася і фотографію дивилася (я була дуже красива)&# 8230;.ну потім я смутно пам’ятаю..але це був вже не сон..чітко пам’ятаю що мій МЧ запропонував мені розлучитися..я дуже плакала..намагалася не думати про нього але все рівно що нагадувало про нього і я знову плачу!Я хотіла йому подзвонити або написати що я скучила і що не хотіла з ним розлучатися..хотіла розповісти сон який мені приснився, але постійно подруги говорили що не треба і відмовляли мене з ним спілкуватися!Незнаю до чого це але я і наяву не хочу з ним розлучатися)

я накасячіла в чому то. і мій хлопець кинув мене. я до нього намагалася підійти і помірятися, але він відмовляв. сказав уже все.

Ми зустрілися і довго обнімалися. Я запитала чи багато у нього було дівчат до мене. Він сказав, що досить багато. Я засмутилася. Я запитала: &# 171; Сподіваюся, ти мене ще любиш або ти вже знайшов когось іншого?&# 187; Він сказав: &# 171; На жаль так і є, мені сподобалася інша&# 187; У моїй голові все було, як в тумані. Він весь час посміхався, так як ніби він навіть не боїться поранити мої почуття. Але я не була особливо засмучена. Потім ми не бачилися незначний час, і я вже бачу його з двома іншими дівчатами. Вони сміялися і розмовляли. Мій хлопець уві сні за характером не був схожий на справжнього. Сон був кольоровим.

здрастуйте, мене звуть Мілана, мені приснилося що мій молодий чоловік розлучається зі мною, уві сні я не плакала, але я йому намагалася дзвонити, розставання було швидке.

Вітаю! Мені приснився сон з п’ятниці на суботу. Що з хлопцем я хочу розлучитися, тому що він переписував з якоюсь дівчиною і я пішла і він за мною не пішов; (Чомусь добре виділялися, що я на підборах. Після я спустилася до річки і там була компанія дівчат і хлопців вони переживали через паркан . Приїхала поліція ну і так далі . Я побачила хлопця і пішла, а він пішов зі мною (далі не пам’ятаю)

ми спочатку гуляли, потім зайшли в будинок і тут зайшов один наш з ним. мене попросили вийти, потім вийшов один і сказав, що мій хлопець мене кидає.

Мені наснилося, що я хочу розлучитися з коханою людиною, без видимих ​​на те причин. Уві сні немає, ні горя, що не жалю. Він намагається помиритися, але я відмовляюся. Такий сон мені вже снився на цьому тижні.

я не пам’ятаю з чого все почалося але мій хлопець був в якійсь поверхівці і я стояла на вулиці ми розмовляли по телефону і я запитала чому він так грубо розмовляє зі мною він сказав що ми розлучаємося у мене текли сльози я просила не треба і потім все змішалося і далі я не пам’ятаю прокидалася потім знову заснула потім вже прокинулася остаточно.

Зрада чоловіка і розставання. Але чому то мене расстованіе не засмутило, навіть дало мені якусь легкість

Наснилося що розлучилася з коханою людиною, пару раз снилося щось подібне.. Пам’ятаю що в цей раз шалено сумувала, сподівалася що він напише або подзвонить першим..побачила на годиннику що вже 23:45 і написала що сумую.. Потім ми бачилися, сиділи в сусідніх аудиторіях, я весь час намагалася потрапити йому на очі, бути ближче до нього.. Хлопці одногрупники малювали дерева, і я разом з ними, а потім співали пісню. Коли я її співала, співала голосно що б він почув

Мені приснився сон що мене кинув хлопець, він сказав про це по телефону. Сказав що темний колір волосся мене псує (хоча я среднерусая), у мене почнеться одразу целюліт на стегнах (але начебто у мене немає його) і взагалі я останнім часом зла і ми не розуміємо один одного.
Хочу ще сказати що на даний момент ми в сварці з хлопцем вже кілька місяців.

Вітаю! Мені наснилося що дівчина мого брата попросила допомогти їй зібрати речі, т.до вони розлучилися. Мама мені сказала що брат навіть повідомив про це своєму другові. Дізнавшись про це я зраділа. В кінці цього сну я побачила як брат на своїй машині відвозить її додому т.е. проводжає назавжди.

Дівчина пішла від мене до іншого, його я уві сні не бачив. А я став зустрічатися з її подругою &# 8212; не знаю, як це вийшло. Намагався повернути свою дівчину але безрезультатно. Уві сні дико ридав. Це все що я пам’ятаю. Завчасно дякую за відповідь.

Вітаю! мені сьогодні приснився сон, що я розлучилася зі своєю коханою людиною. Все це відбувалося за мене, за моїх психів.
Він гуляв з друзями, я вийшла на вулицю, і почала непритомніти&# 8230;
Побачила це його сестра, почала кликати його друзів, він не вийшов&# 8230;
Потім вона сіла почала зі мною говорити, говорила що вона дуже хоче щоб ми були разом&# 8230;
скажіть будь ласка, що це все означає?

здрастуйте, мені приснився сон виходить з середи на четвер, там я зайшов як зазвичай до улюбленої на сторінку в соціальній мережі і у неї прибрано сп, стасус що любить і все інше про відносини і любов, і уві сні мені стало так погано, така гіркота на душі і розлад, вранці прокинувся і згадав сон.

Я прийшла на пляж, потім за мною підтяглася колишня подруга зі своєю новою подругою. Ми не розмовляли і через деякий час прийшов мій хлопець зі своїм братом. Він сів між нами, але не сказав мені не слова. Вони (брати) просто мовчали і сиділи, я теж вирішила не починати розмову першою. Після деякого часу мені зателефонувала мама, я їй відповіла, попутно йдучи в магазин. Коли я повернулася на те місце, то братів уже не було і я відчула щось недобре в тому місці. Повернувшись додому, я включила комп і зайшла на сторінку його. Я була заблокована, не могла відправляти повідомлення, але могла бачити його сторінку. В сп було поставлено заручений і на стіні був репост запису (як я зрозуміла потім) його нареченої: його тато завжди говорив мені, що ми переможемо. Я відразу подумала про створення нової сторінки і відразу прокинулася.

Мені наснилося, що з моїм хлопцем у мене все було добре, цілий день він говорив мені, яка я гарна, як любить, снилося що ми були у його батьків вдома. сонце, приватний будинок, відпочиваємо, все радостноі світло. і тут мені відразу снитися, що він мені каже, що нам потрібно розлучитися, пожити окремо, йому треба розібратися в собі і все таке. Я була просто приголомшена, я плакала і не могла зрозуміти що сталося. Відразу прокинулася, побачила що він поряд обіймає мене сплячий і заснула знову

Я в цей час перебував у себе вдома в Києві, а вона у себе вдома в Житомирі . Ми говорили по телефону і вона сказала що нам потрібно розлучитися, після чого я прокинувся (це перший сон). Теж саме я перед працюй говорив з нею по телефону і все було
відмінно, на роботі я собі спокійно працював і нема про що погане не думав, а після роботи я зателефонував зі своєю дівчиною і де вона мені сказала що ми розлучаємося, я запитав чому, а вона відповіла що дуже сильно любить свого колишнього, і після цього я теж прокинувся (це другий сон). І це мені снилося дві ночі поспіль, позавчора і вчора

Доброго дня, Тетяно!Мені приснився сон про розлучення мого улюбленого.Ми збиралися відзначати новосілля і він мене запитав чи впораюся я без нього і куплю м’ясо на шашлики.Я відповіла що так.Ми прийшли з ним в його будинок зібрати речі.Його дружина била посуд подаровану на весілля.Посуд був в тріщинах і пилу, і частіше.Потім вона заплакала і втекла в баню, а він за нею.Я в цей час чекала його в будинку і рвала зелені, оксамитові, картонні кільця.Першою в будинок увійшла дружина, вона посміхалася, я з нею привіталася і згадала, що раніше вона була в моєму будинку.Випитувала про Льоші.Потім зайшов він.Його трясло, зіниці були розширені, він подивився мені прямо в очі і не переступаючи через поріг сказав, що йде з дружиною на пляж, гулятиме по калюжах і визнаватися їй у коханні.Я вибігла в сльозах з дому і почалася сильна злива, що навіть дороги було не видно, як в тумані.

Я стояла біля під’їзду, і почула що мій хлопець на балконі другого поверху розмовляє з якоюсь дівчиною, розмовляв він з нею дуже люб’язно, мені стало прикро я розбила свій телефон, пішла додому. Плакала хвилин 15, і почула стук у двері, там стояв він, і ще пару моїх знайомих. Йому дівчата говорять мерісь з нею, а він у відповідь, та вона мені не потрібна і почав лізти до іншої дівчинки і говорити що вона його дівчина і інший йому не треба. І однією з них пропонував інтим. На жаль потім я розревілася, і прокинулася.

Вітаю!Мені наснилося що у нас в квартирі тимчасово в гостях колишня дівчина мого хлопця, ми розмовляли, точно не пам’ятаю про що, пам’ятаю відчуття, мені було прикро і сумно хотілося плакати, але я не плакала, ми трохи посварилися через неї і потім разом пішли в магазин, там він мені сказав що він піде її проводжати і швидше за все не повернеться, що я сильна і все зрозумію, і вони пішли в темряву, підходячи ближче до темряви він взяв її за руку, а я залишилася стояти на місці і дивитися їм у слід.Що може означати цей сон? Він і його колишня мені іноді сняться, в минулий раз уві сні вони поцілувалися (поцілунок був короткий) потім він говорив що це нічого не означає уві сні.

Я точно не пам’ятаю як все починалося, але мені сон сниться вже не перший раз, при цьому він мене кидає кожен раз по різному..то він йде до моєї подруги, то він просто кидає&# 8230;

пару раз снився сон в якому посварився сильно з дівчиною так що аж розлучилися до чого це без поняття адже у нас все добре і вона мені дуже дорога в останній раз приснилося два сну цей і ще один в якому я побачив тільки свої сонцезахисні окуляри які зламалися просто самі по собі без усякого видного втручання через 2 дня я їх ураніл вони саме так і зламалися мені говорили що якщо щось подібне на рахунок дівчини сниться то це до довгого сімейного життя але другий сон мене змусив почати хвилюватися саме через нього я і хочу що б ви мені допомогли у всьому розібратися.

мені наснилося з четверга на п’ятницю що я розлучаюся з хлопцем без жодних сміття, сліз. і тут же зустрічаю іншого, будь ласка поясніть до чого це?

Мені наснилося, що ми посварилися з коханою і він прийняв рішення розлучитися.Я дуже багато плакала і скаржилася знайомим

Вітаю. Нещодавно почали стосунки з молодим чоловіком після довго перерви. Але сталося так, що мені довелося виїхати в інше місто вчитися. Як і раніше разом, він сказав чекатиме. Саме після того, як поїхала мені почали сниться сни про розставання. Спочатку сон був ніби я у себе вдома в селі, виходжу на вулицю, він стоїть біля хвіртки. Яначінаю разговаріватьс ним а він просто мовчить. Потім каже ми розлучаємося і йде. На цьому я відразу прокидаюся
Вчора приснився сон, що він довго не відповідав мені на повідомлення і мовчав при зустрічі, а потім каже я не зміг, я змінив тебе. Я там почала відразу говорити уві сні, що так не можна, але готова пробачити, а він сказав, що розлучаємося &# 8230; і відразу прокинулася знову

Улюблений чоловік зателефонував і сказав, що раніше не міг подзвонити, і зараз теж не може говорити. І взагалі йому все набридло&# 8230; був дуже роздратований. Я задала питання не відноситься до наших відносин (типу ремонт автомобіля) &# 8212; він за участю спокійно відповів. Прокинулася в сльозах

Доброго дня, Тетяно .
Останнім часом моя подруга часто свариться зі своїм хлопцем і переживає за це. Цієї ночі мені наснилося, що він кидає її і вона дуже сильно починає розбудовуватися, а я її обіймати і втішати. Після цього я прокидаюся в сльозах.

мені наснилося що ми розлучилися з моїм колишнім хлопцем.(Хоча на яву ми розлучилися) уві сні він говорив мені що не хоче мене бачити, що він не любить мене, і що я нікому не потрібна, а я його благала не розлучатися говорила що люблю його не хочу його втрачати і що він мені дорогий. до чого це??

Сниться то що заходжу в будинок, а моя дівчина сидить в чоловічій компанії, потім підходить до мене і каже що знайшла іншого і ми не можемо бути разом. Уже кілька днів сниться один і той же.

Уві сні мій хлопець пішов гуляти ми з ним зідзвонювалися. Але раптом він мені сказав що там вона його бившаю. Я Попрас довго не сидіти і йти додому. Але він сидів довго і був дуже п’яний. Потім я позваний і спрасіла коли він додому, він відповів скоро не заважай я обаюсь з колишньої. Потім він сказав що пам’ятав що досих пір її любить. На наступний день я позваний і він все підтвердив. Я дуже плакала.

мені наснилося що мій друг. який мені в житті подобається, розлучився зі своєю дівчиною і перейшов до мене і він був щасливий.

Мені третю ніч поспіль сниться сон в якому мій молодий чоловік мене кидає, допоможіть будь ласка зрозуміти значення цього сну і до чого все це?!заздалегідь дякую

ми 8 місяців смітті вона пішла до іншого Сон такий я її зустрів ми посоріть я їй нагадав прохання якого дуже просив А про не зробила Я її вдарив і попросив прохання я її поцілував слеззи витер пояснив ьне теж боляче сина не бачити хоч і на фотке Потім вона куди то побігла я не зміг наити Шукав в пошуку какои то хлопець на брички поомогал я по телефону з нею розмовляв вона говорила де находитса Яя шукаю не можу наити місця Передзвонюю там за телефоном чужі не росіяни голосу вона п’яна і просить наити її Пото голос сестри говорить залиш на час запитай у семи жінок Погода була холодна уві сні Я уві сні шукав то чи станциі або метро І ряд лавок де людей багато але серед них не бло її Наснилося що пиво купілчтоб успокоітса

Уві сні я і моя дівчина збиралися йти гуляти, але раптом прийшов її колишній хлопець і вона пішла з’ясовувати з ним стосунки, після чого я чув що вона сказала йому що любить його, через якийсь час вона зайшла в будинок, її очі світилися від радості і вона сказала, мене там чекає Антон і вона пішла збиратися, що-б йти гуляти з ним, після я прокинувся

Просто стало интерестно, якщо чесно ще й тривожно. Я дуже ревнивий. На передодні сталася міні сварка. уві сні ми з нею в якомусь будинку, швидше за все котеджі, де були і знайомі і не знайомі хлопці. я дуже ревнивий. і в якийсь момент сну вона сказала що то типо йди, я тебе вообщето не люблю.лол, не думав що напишу в таке місце коли небудь =)

Я гуляла з однокласниками, ми згадували школу, якщо тістечка я постійно все розсипала. Гуляли, після чого я подивилася в телефон з тривогою, подивилася що мій хлопець змінив сімейний стан на якогось хлопця. Я почала писати йому, питати. Він пояснив це тим що він зовсім інша людина, що у нього інші інтереси, і то що він не такий яким я його собі придумала, сказав що йому цікаво з тією людиною, що не дивно він говорив постійно про татуювання, говорив: &# 171; мм, тату це круто&# 187 ;, тату тату Тату. Я ледве стримувала сльози, намагаючись довести що люблю його яким би він небув, а він не слухав і продовжував говорити про своє..було жахливе відчуття. буд-то в грудях з’являється величезна чорна діра. Я прокинулася з відчуттям що зараз заплачу.

З понеділка на вівторок приснилося, що колишній хлопець (який кинув мене заради іншої) кинув цю дівчину і повернувся до мене. Коли повертався вчепився в мене дуже міцно, а тій дівчині сказав, що не хоче бути з нею. До чого це сниться?

Чую, як за моєю спиною він говорить комусь я її люблю, але потрібно поговорити. Підходить до мене, я відчуваю любов, і тут він що-то говорить, я прошу повторити, він говорить, що ми повинні все залишити або більше. Прошу уточнити, а він каже, давай побудемо нарізно, а потім знову, я перепитую &# 8212; що знову, будемо разом? він говорить, що немає, будемо просто дружити. Я кажу, що так не можу, що люблю і це боляче, плачу, відштовхую його, тікаю.

Мені наснилося що я розлучилася з коханим людина.. Сон був, такий: я вбила дівчину.. після цього через час мене в тому ж сні кинув улюблений.. що це означає? дуже боюся що він мене кине

Мені наснилося що я сиджу граю з дітьми в кімнаті і заходить мій улюблений чоловік збирає речі і каже що він йде від нас . Зараз ми тільки дружимо у мене є дитина але не від нього а уві сні і від нього дитина теж був . Сон приснився з четверга на п’ятницю до чого це .

ми групою поїхали кудись на екскурсію і мій друг взяв з собою свою дівчину, вона сіла поруч зі мною навіть не підозрюючи, що ми з ним друзі, я почала їй щось говорити, а потім згадала, що вона навіть не знає як мене звуть, а я то знаю як її звати. ми познайомилися і після вона мені почала різко розповідати про мого друга (її хлопця), що у них почуття охололи і взагалі вони розлучаться. до чого цей сон?

Мені наснилося що моя дівчина мене кинула і почала мене ігнорувати І я прокинувся через те що я розмовляв з нею але вона тоді спала ..до чого такий сон? ?

Привіт, справа в тому що цей сон приснився не мені, а моїй дівчині, він приснився з понеділка на вівторок, вона сказала що їй снилися змії, (вона дуже змій боїться) і що я її кинув&# 8230; Я її дуже люблю, у нас все добре і кидати я її не збираюся.

мені наснилося з суботи на неділю, що він мене видаляє вконтакте, що він говорить мені що ми розлучаємося, через деякий час він до мене назад повернувся.

Берег річки. вода мутна. На ньому стояла я і друг мого Улюбленого. У нього задзвонив телефон і він відійшов, але я почула як він розмовляє з Улюбленим, а потім у нього перепитав &# 171; Як ?? Ти збираєшся кинути Світла?! Навіщо. &# 187; Потім він підійшов і так мене обійняв і з таким жаль подивився&# 8230;. а мені дуже боляче і прикро стало.

мені пріснілость що мене моя кохана людина кинув я благала його щоб він не кидав він мені говарят що я не змінилася я така ж стала

пам’ятаю, що він говорить, що ми розлучаємося, мені погано, я мало не бігаю за ним, хочу повернути, а він не звертає уваги, а потім цілує і каже, що не розуміє, що робить

Вітаю! Мене звуть Іван, мені вчора наснилося що мені зателефонувала дівчина і сказала що ми розлучаємося, і після цього я прокинувся, і у мене був в руках телефон, і я говорив ім’я своєї дівчини до чого ж це.

Ну в загальному сниться мені, що відбувається якесь застілля і приходить мій хлопець, він йде в кімнату і розташовується там спати, пізніше приходить інший хлопець (він вчиться разом з колишньою дівчиною мого хлопця. Бачила вчора його в лікарні, сидів, дивився на мене) він розташувався в іншій кімнаті. Між усіма кімнатами є вікна, тобто з кожної кімнати є огляд в сусідні кімнати. Так ось, ще пізніше прийшла та сама колишня дівчина (вона вже вийшла заміж, вагітна), Я в цей час зайшла в середню кімнату (вона перебувала між моїм хлопцем, і іншим хлопцем) і природно спостерігала, що там відбувається. Ця дівчина покликала обох хлопців до себе. У підсумку він (мій хлопець) пішов до неї. Я страшенно ревіла уві сні, була засмучена. Потім начебто моя мама з ним розмовляла, все підтвердилося. Мене намагалися розвеселити всі гості, але нічого не виходило. Взагалі останнім часом, сняться дуже дивні сни.

мені приснився..сон що ак ніби мій нинішній чоловік хоче мені скказать або про расстованіе або що наші відносини повинні здобути якусь паузу.в реалі ми дуже дорожимо одне одним і любимо дуже сильно з емоціями і все таке

Ми з моїм коханцем полетіли в інше місто і там в готелі зустрілися з його дружиною, вона теж для чогось туди прилетіла, тут почалося таке, вона ображав мене, він теж став на її бік і коли я у нього попросила грошей, на квиток зворотний , він мені їх підсунув в сумку і викликав міліцію як ніби я їх вкрала.Було дуже багато народу поруч і я так ридала від образи.

Мені сниться вже 2-ий день що я розлучилася зі своїм хлопцем, вчора мені наснилося що ми розлучилися, але я хотіла його повернути та й він теж, а сьогодні наснилося, що я сиділа вдома і він мені почав грубо писати а потім по листуванню розлучилися я уві сні дуже сильно плакала.Підкажіть, до чого це?я дуже боюся

Сидимо з хлопцем в кафе. І з нами ще моя стара знайома і її син але я її вже не не бачила багато років а він взагалі її не знає. Він сидить між нами і постійно її цілує в щічку.потім я його вдарила по щечену ми посварилися і розлучилися з ним. Але я не плакакала уві сні.

моя мама жівт з нами і вона пішла в магазин, після мій друг кудись зник, їх обох години 3небило.ми опинилися в машині його друга сиділи на задньому сидінні але між нами якась жінка була, потім його друг попросив дістати пиво і дати йому а мій не п’є а тут раптом вирішив нпітся, я сказала зупини машину, але мій говорив нетреба нетреба.один його зупинив машину я вийшла, на кшталт втратила свідомість і по мені проїхала машина і один його говорить більше немає у тебе дружини, розслабся вона все одно дратує тебе

Мені Приснився сон в кіт. Улюблений актор відчуває до мене почуття і я до нього, а потім я відмовила в статевої близькості йому і в підсумку він Мен кидає, я задихаюся, плачу

Мені наснилося, що ми гуляли компанією я, мій нинішній хлопець (у нас з ним зараз все дуже складно, ми з ним на відстані і відносини стали не найкращими. Він до мене дуже холодний, не проявляє уваги, скоро буде місяць, як ми не спілкуємося.), Мій колишній хлопець і мої подруги. Ми гуляли, потім мій хлопець і колишній хлопець відходять кудись і їх на довго і потім мені на телефон приходить СМС від мого хлопця, що нам треба розлучитися. Хотілося б дізнатися, що означає цей сон. Сподіваюся він не віщий.

Добрий день, постійно мучать сни в яких то змінює дівчина, то кидає то ще щось&# 8230; Не знаю з чим це пов’язано. Але після всього цього став більш насторожено до неї ставиться. Не те що б я дуже вірив у віщі сни, просто підсвідомо впливає дуже, коли сниться стабільно тривалий час одне і теж практично (один сенс).

мене уві сні кидає коханий хлопець&# 8230; сказавши що йде до іншої, яку дуже любить. а в кінці сну повертається зі словами, нібито він пожартував&# 8230; просто так потрібно було сказати, а насправді любить мене

уві сні у мене відбулася розмова зі своєю дівчиною, в якому вона сказала що не любить мене, але при цьому весь час дивилася кудись убік. поруч були якісь чоловіки осіб яких я не розгледів. після чого я спустився до кімнати і почав чомусь плакати, мені було дуже боляче через це, хотів повернутися про все поговорити, але щось розбудило

коротше, сню я одного разу, що я стою розмовляю з хлопця мамою, а він в цей час дах лагодив або що, і тут мама у нього запитує, а тобі взагалі хто подобається? А він такий: Настя. Мама його дивиться на мене, а я стою ридаю, потім забрала речі свої і підходжу до магазину якомусь і тут приходить він і каже: Так а що мені зробити, мені на тебе плювати..

Я розлучилася з хлопцем в четвер, і мені з четверга на п’ятницю приснився сон, що ми ніби як помирилися, я просила його не кидати мене, а потім знову розлучилися, так як йому сподобалася інша дівчина, з якою я знайома. Сон снився після 3 години ночі, я прокидалася, а коли знову засинала, сон тривав.

Мій молодий чоловік йде з речами, я слідом кричу його ім’я а він не оглядається. Я ніби сам до себе кажу куди це він. А потім кажу ну й добре

я пішла до хлопця, який мені дуже подобається, з яким у мене був роман, але зараз відношення не дуже, він був з дівчатами, стояв на мосту, я хотіла поговорити і помиритися з ним, почала говорити, а він мені дуже зло, з ненавистю сказав: пішла на хуй, дівчата навколо стали мені говорити типу йди, чого не зрозуміло, я огризнулася на одну з них, її це зачепило, вона сказала, що я ще за це відповім, хлопець не звертав на це ніякої уваги, я пішла додому, я прийняла цю ситуацію, що я більше йому не потрібна. Коли я прийшла додому, мені стало страшно, що трапиться щось нехороше, збудеться загроза дівчата, я лягла спати, і раптом до воріт підбігло 4 хлопців, вони були в масках і з дерев’яними списами, я сказала мамі, що вони чорні, щоб вона їм не відкривала, але вона каже ти що, вони друзі, і відкрила їм ворота, вони схопили і потягли мене, я кричала не треба, мама, спаси мене, я знала, що вони будуть знущатися з мене і я буду забитий. Мій хлопець їх знав&# 8230;.

Снилося, що я сідаю в машину з хлопцем і його батьками, а мама (ніби й не вона уві сні була, але я знала, що вона моя мама) стоїть біля будинку і прощається, махає рукою. А я сиджу і думаю, що якось не добре, мовляв я тільки приїхала і їжу знову.

Наснилося, що хлопець подзвонив і по телефону почав пред’являти претензії, після чого я запитала &# 171; ми розлучаємося?&# 187;, він довго мовчав, але після цього знову почав говорити про те, що йому в мені не подобається, після чого я сказала &# 171; ми розлучаємося&# 187; і кинула трубку.

Вітаю! Сниться сон вже 15 день, що не згоден із чоловіком, то шукаю десь його, я просто ночами вже спати не можу.

Наснилося розставання з молодим чоловіком, як я зрозуміла, з моєї ініціативи. Коли я нібито усвідомила, що ми розлучилися, мені стало дуже погано і дуже гірко.

Вітаю! Мені дуже часто знятися сни, в яких мене кидає Кохана людина, він іде до колишньої! Заспокойте мене, будь ласка!

Привіт, я живу з молодою людиною вже 1 рік.він зараз поїхав. А наснилося мені що ми розлучилися і як ніби його двоюрідна сестра зробила (я сестру не знаю.він зараз там в гостях) це спеціально його мама дуже засмутилася і плакала і просила не розлучатися я теж дуже сильно плакала&# 8230; а моєму молодій людині, я до речі його толком і не бачила уві сні було плювати чи що, він тупо займався своїми справами, а сестра його раділа що я йду і збираю речі мамі я обіцяла що буду заходити до неї, але як я йди так і не бачила, прокинулася.

Це вже другий такий сон. А раніше снилося що він мене зрадив і ми розлучилися теж я плакала сильно

Доброго дня. У реальному житті у мене є хлопець, з яким ми зустрічаємося 4 місяці, в контакті у нас стоїть &# 171; зустрічаємося&# 187;. Останнім часом він до мене як би охолов, відносини вже не такі теплі, але тривають. Хлопця цього я боюся втратити, та й він підкреслює постійно, що мені з ним пощастило. У ніч з середи на четвер мені приснився сон, що він без пояснення причин поставив в контакті статус, що він зі мною більше не зустрічається, і як ніби у мене на сторінці написано, що я тепер сама. Я стала дуже сильно плакати уві сні, навіть майже кричати. Розтлумачте, будь ласка, до чого цей сон?

Вітаю! Мене звуть Лера. Мені приснився сон з середи на четвер, ніби мій хлопець кидає мене, не було скандалів і криків, ми розговарілі і я плакала час від часу. В цілому це було схоже на наше розставання два роки тому, він тоді поїхав на пару днів, і ізмініл мені. Але ВОСН коли я його запитала чому він кидає мене він сказав що то типо &# 171; – просто я тільки що біля універу щел і мені пару дівчаток підморгнуло&# 187; що це все може означати?

Вітаю! Мене звати Марина 🙂
Мені приснився сон в якому я розлучилася моїм хлопцем&# 8230;
Ми пішли до моєї мами, там він почав на мене кричати НЕ цензурними словами, я втекла. Йшла по по вулиці. Потім я побачила, що зі мною йдуть мої друзі, і Євген (мій хлопець) ззаду. Я побачила як він дістає пачку сигарет, я сказала &# 171; якщо ти закуриш ми розлучаємося&# 187 ;, я почула як він клацнув зажігалкой- закурив. Я заревіла і втекла. Коли я прокинулася у мене капали сльози, але я вже була у все не уві сні. Сходила вимкнула будильник, поставила чайник. Знову лягла, заснула. І на цей раз я побачила себе, як я стою на цій же вулиці, але абсолютно одна. Розуміючи що залишилася одна. Але було таке відчуття, що уві сні це був не Женя, а який то хлопець в його одязі.
Моя думка після сну до нього трохи змінилося протягом дня. Невже він міг так вчинити&# 8230; В реальності у нас все добре, але стали частенько сваритися. Не дає спокою цей сон, не знаю чого очікувати. Так як чула, що з четверга на п’ятницю сняться віщі сни&# 8230; це правда?
І до чого ж такий сон?
спасибі за увагу!

Просто я дружив з жругом і мені подобалася дівчина, в потім з нею щось трапилося і вона поїхала і я коли прокинувся чомусь через сну мені стала сумно і я заплкал

Наснилося, що у мене хлопець запитав &# 171; Чи люблю я його&# 187 ;, на що я відповіла що дуже сильно. Я задала йому таке ж питання і він відповів, що немає і що нам треба розлучитися. Я питала чому, але що відповів не пам’ятаю. Уві сні я сильно плакала.

Те що ми з ним гугялі по вулиці і зустрілася якась дівчинка вагітна і повела його від мене

я не дівчинка вже рік, так ось уві сні він сказав що закохався в дівчину і йде від мене, але я в самий останній момент сказала що я вагітна і він зрадівши залишився зі мною.так ось ми і реально плануємо дитину, що б це могло бути?

з суботи на неділю мені наснилося, ніби я цілуюся і гуляю зі своєю колишньою дівчиною (з якою я дуууже сильно хочу помиритися). що це означає?

Я підходжу до свого хлопця, кажу: &# 171; Нам треба розлучитися&# 8230;&# 187;. він: &# 171; Гаразд&# 187 ;, і просто йде&# 8230, не засмучений, що не веселий, а такий же як був у той момент як я підійшла, з таким обличчям, що йому байдуже, розлучилися ми чи ні&# 8230; Я не знаю чому, але це все відбувалося на моїй сходовій площадці&# 8230; Заздалегідь, дякую за відповідь

наснилося що мій хлопець подзвонив мені і запитав &# 171; коли до тебе приїхати&# 187;.. тут я чую що в розмові ще хтось бере участь, дівчина&# 8230; я перепитую його кому він це говорить.. у відповідь я чую Соня.. хоча мене звуть КАтя&# 8230; тут я кидаю трубку і намагаюся йому передзвонити.. але у мене не виходить&# 8230; (хочу зазначити що напередодні ми можна сказати посварилися по телефону.. він повинен був приїхати але не приїхав)

мені снилося два сну
перший сон
я виходжу з пальезда і людина кричить: допоможіть вкрали велосипед і ці бандити проходили повз мене я хотів допомогти почав їх наздоганяти але один з них угразіл мені ножем і я зупинився просто сон був сильно реальним і я подумав що це в житті так
другий сон
мені снитися як я зустрічаю свого друга і він мені каже що він росстался з дівчиною я питаю чому він говорить та я знайшов краще

мій хлопець подзвонив моїй подрузі і питав які плани на новий рік, а пізніше сказав що я з ним розлучаюся і він мені багато разів змінював

Доброго дня, Тетяно!Мені наснилося що мій хлопець сказав що ми повинні розлучитися, але перед цьому годував мене квашеною капустою, в кімнаті було ліжко, я сиділа, він стояв&# 8230;.

я приснилася що ми побачимо і я у його питаю що трапилося, він сказав мені інша сподобалася

Вітаю! Сон був такий: Я розлучилася з нинішнім хлопцем, пішла до колишнього, хоча тоді я цього не розуміла. Потім пішла від колишнього, зрозуміла що люблю нинішнього хлопця, але повернулася я до нього чи ні не пам’ятаю. Більше нічого не пригадаю. Що це може означати ?

Здавствуйте. Я думаю все почалося ще з того, що відбувається вдень, в суботу (17.01.15г) Я листувалася з хлопцем про плани на день, і він написав що збирається піти покататися на лижах. Як то він говорив що вони збиралися з класом, тому я запитала його: &# 187; Ти з класом підеш?&# 187; На що він мені відповів: &# 171; Ні, з боксерами.&# 187; (Знайомі). Я сказала йому добре, і не знаю чому, але мені захотілося зайти до нього на сторінку вк, я зайшла, і побачила смс яку він відправив одній дівчинці, з таким вмістом &# 171; Ти у скільки на лижку збираєшся?&# 187; І якщо чесно тут я задумалася, що це таке&# 8230;.вона теж з тієї ж школи, і я гублюся в здогадах, чому так. Весь день він більше не писав і не дзвонив.Та й взагалі він не обманював мене ніколи. Я більше не стала до нього заходити на сторінку вк, але який у мене був жахливий сон, всю ніч я не могла заснути тільки перевертаючись, і можна сказати готувала мова про те що це кінець, снилося мені ніби все у нас йшло до розставання, ніби я віддавала йому ланцюжок яку він дав мені поносити і подарунки які він мені дарував, а найприкріше що я начебто хотіла зберегти, а він начебто немає, точно не пам’ятаю. А за ніч до цієї мені теж снився сон там снилися мені змії, і одна мене вкусила, вона була отруйною, мені правда висмоктали отрута, але потім з’явилися якісь маленькі змії. Фу, не люблю змій. ось. Можливо це все ще по тому, що багато заздрісників, і це не перебільшення, чесно. Не розумію чому так все з цієї смс. У нас все добре завжди було, ми навіть не лаялися жодного разу всерйоз, йому лестить що за мною бігає багато хлопців, інші хлопці кажуть йому що можна сказати поважають його, що він зміг добитися мене, ну це так що б просто краще було все зрозуміло, та й по сей день теж все добре, тільки він не знає що я прочитала цю смс. Зовсім не знаю що робити, я розумію що це вже не сон, а реальне життя з елементами сну, але мені просто потрібно об’єктивну думку щодо цієї ситуації, будь ласка. І якщо можна швидше, я сьогодні їду в те місто, де живе він. Мені потрібно вирішити говорити йому про те що я знаю що він писав, адже так я не зможу робити вигляд що все добре, і єдине про що мені трохи соромно що я залізла до нього на сторінку не запитавши його, раніше просто я завжди запитувала, і він був не проти, а тут просто я в чомусь засумнівалася, просто мене рідко підводить моя інтуїція. Я думала ще подивитися спочатку видалив він цю переписку, якщо немає то запитати як буду на його сторінці при ньому, а якщо видалив теж сказати, але тільки що я бачила тоді, т.е. розповісти як все було, вибачитися звичайно, але вимагати пояснень. У мене вже немає сил думати про все це, ще навчання, захист дипломної роботи, державні іспити, і все таке, а я не можу зосередитися на цьому&# 8230; ласка допоможіть мені простим радою, зараз мені це потрібно, сподіваюся на ваше розуміння і будь-яку допомогу, заранее спасибо. Христина.

починається дія сну з того що я приходжу в гості до давнього приятеля (в житті ми вже не спілкуємося-ну якщо тільки випадкова зустріч) там якесь свято-все відповідно в нетверезому вигляді (сам я непитущий по життю) в загальному трохи пізніше свято угоманівается і все розійдуться по домівках, а я залишаюся у нього так як мені далеко їхати-лягаю там спати а коли прокидаюся і виходжу на вулицю-то бачу свою дівчину. ми сідаємо з нею на лавочку починаємо розмову-&# 171; ні про що&# 187; і врешті-решт приходимо до того що треба вирішити раз і на завжди розлучаємося ми або ми разом. після чого вона залишається на лавочці а я встаю відходжу до під’їзду і повертаюся в її сторону. все-прокидаюся

Сьогодні самий початок сну я не згадаю, пізніше пам’ятаю що пішла купатися на озеро, воно було брудне, з прутами, і воно нагадало мені річку з дитинства. Потім я зрозуміла що не можу більше без коханого і пішла з ним намагатися поговорити і повернути. Я зайшла в будівлю яке було як санаторій з мого дитинства, ми зайшли в загальну кімнату, в ній було порожньо, по праву сторону від дверей стояв кутовий бежевий диван, я його туди посадила, стала обіймати і говорити що люблю і не розумію чому так. Він же спокійно говорив що раптово почуття охололи, він не знає чому, я питала а як же слова що не кине, як же наша майбутня весілля (вона в реальному часі повинна бути влітку), він знизував плечима і щось відповів&# 8230; пізніше ми відчули в квартирі бабусі, тільки обстановка не нинішня, а з мого дитинства. Ми спілкувалися і я його умовляла дати ще час, і якщо протягом якогось часу все не владнається, то тоді я прийму його рішення, він спершу сумнівався, але погодився. Але обіймати якщо ще дозволяв, то поцілувати було неможливо, це було так нещиро&# 8230;.взагалі такі сни часті, тільки при різних обставинах&# 8230;.різні методи розлук та інше&# 8230;

Доброго дня, Тетяно ! у мене є дружина, яку я дуже сильно люблю, си вже як пів року разом, у мене буває виникає почуття буд-то вона з кимось переписується або заграє, хоча потреби в підозрі немає, вона мене любить говорить і що б я її не підозрював каже, і сниться мені СОН, смутно пам’ятаю, (ми з нею посварилися, по нісенітницю, дзвонить її батько і питає, чи буду я з’їжджати з квартири, в результаті я приїжджаю на кв. там її батько мої речі збирає, я говорю у вас є машина, він -так, я благаю що б він мене до неї відвіз, на що він насилу погоджується, потім мене переносить в інше місце де я з друзями на поле у ​​дворі бабусі щось погане зробили, і знайомі дружини побачили, я їм грошей дав і вони відстали, потім я назад в кв. не знаю маячнею то звучить, і тут мої батьки в добавок і баб. і дідусь, мені приходить смс від дружини одного нібито-&# 171; вона з Ромою, вона з Ромою&# 187; це її колишній чоловік, до якого я дуже ревную, але вона каже що я даремно це роблю!, я в сльозах був уві сні весь час, і я їду на своїй машині до неї на всій швидкості а на машині батька вся моя сім’я і тут я прокидаюся і результату кінця немає, але судячи з того, що відбувається уві сні ми з нею розлучилися тому що вона не хотіла зі мною розмовляти, батькові ппозвоніла що б він мої речі зібрав) буду вдячний за відповідь, спасибі

Наснилося що зі мною розлучився мій молодий і пішов з іншого але я сама його до цього підвела і спровокувала на це і після цього мені стало так легко і вільно як ніби ось зараз у мене життя почнеться.Трохи прикро що ніби як мене кинули але при цьому мені було шкода що він мене зараз не бачить яка я щаслива стала.

до цього сну и сильно посварилися. я всіма днями про це думаю і переживаю що ця сварка закінчитися розлученням. снитися сон з середи на четвер за ранок і снитися як мій хлопець мені каже все я з тобою розлучаюся і я відразу прокинулася.

Подобається один хлопець, ну і я йому. І ось сьогодні приснився сон за участю цього хлопця: він запропонував мені зустрічатися, але сам ініціативи не виявляв. і я дізналася, що він вже хоче кинути мене. Ось і весь сон

Мені заявила дівчина про розставання на другий день під час від’їзду. було дуже неприємно і я переживав і дуже багато думав про це. За день до її приїзду (в суботу), в п’ятницю приснився сон, де вона сказала, мені що кудись іде і повернеться, я довго чекав але підтвердження і дзвінків не було. Я піднімаюся на творити поверх великого будинку і бачу її речі, які означають що повернулася. Я почав її шукати, нервувати, але я встиг прокинутися до того як її знайшов. Чи означає це щось серйозне?

мені наснилося то що ми з ним розлучилися правда не пам’ятаю через що на мою через хлопчика я його благала плакала повернуться але він розвернувся і пішов додому

мені наснилося розставання з хлопцем, але причини не було.як ніби вже як 3 дня ми не зустрічаємося .я сиджу вдома і плачу.до будинку під’їжджає машина (чорний джип) від туди вилазіют 4 друга мого хлопця і витягують мого п’яного.кажуть, щоб я його забрала, а то він він вже 4-й день бухає.на вулиці був дощ, а потім вийшло з-за тучь садівшееся сонце, мій хлопець подумав що я з ним помирилася і він побіг радісний по моїй вулиці.

я була на курорті і плавл в басейні-море і зрозуміла, що мій чоловік, сестра, і батьки кудись поїхали без мене. Я плакала і тут же полетіла додому. Чомусь діти були в садку і я пішла до них. Обіймала тільки молодшу доньку і сильно плакала

Наснилося з четверга на п’ятницю, що ми з коханим в гостях, але зовні він інший. Там він став проявляти неприховано інтерес до нашої спільної знайомої. Коли я їх застукала (обіймалися), він почав м’ятися, прийшли інші гості та одна, невитриманими сказала &# 8212; Так розлучуся ти з дівчиною вже нормально. У підсумку він помямліл &# 8212; Ну да, напевно люди правильно все сказали&# 8230; І розлучився зі мною. Що це могло б означати? Прочитала що сни з четверга на п’ятницю в перший тиждень Великого Посту є віщими.

Хлопець кинула мене, точніше, повідомив, що нам не варто спілкуватися, щось на зразок цього.уникав мене. Мені було емоційно важко, я намагалася його повернути.І це вийшло.У підсумку ми помирилися, але він явно не хотів цього

я з чоловіком розлучилася вже 4 роки тому у нього своя сім’я. По початку мені було важко, а зараз я його навіть і не пам’ятаю. Мені він сниться уві сні ніби ми зустрілися випадково, він стоїть на відстані кілька метрів від мене. Я знайшла лист про розставання і я читаю цей лист плачу (по справжньому у мене були сльози коли я прокинулася), але прочитавши лист плачу я рву листа і кидаю в канал де тече вода відвертаюсь від нього і йду додому в верх а він кричить почекай а мені настільки легко і без різниці що він кричить.

сон приснився в ніч з четверга на п’ятницю. Були відносини з людиною, але вони припинилися місяць тому. Відносини були невизначені, людина писала, були рідкісні зустрічі, потім припинив писати раптово.Я сама не стала писати йому. Уві сні приснилося, що ми з ним зустрілися т він уві сні пояснював, чому все так: я повинна була робити кроки йому назустріч&# 8230; точно не пам’ятаю, але він перерахував сам кілька ситуацій: ось там ти не зробила це&# 8230; зробила інша, в іншому випадку подібне&# 8230;) він рак, я стрілець, він досить відомий лікар і знає собі ціну&# 8230;))

Вітаю!Уже не перший раз мені сниться що мій цивільний чоловік мене кидає без скандалу без єдиного слова і без приводу я кричу йому поговори сомной а він мовчить і навіть не дивиться на мене.Я прокидаюся вся на емоціях і в страху.

Вітаю! тиждень вже поспіль бачу уві сні, що ми з чоловіком сильно лаємося або розлучаємося. причини не знаю, уві сні тільки наслідок. він агресивно і негативно налаштований до мене, а я бігаю, намагаюся знайти зустрічі, вибачитися. На момент прокидання ситуація не змінюється. сьогодні, взагалі, Забур до нього на роботу і виганяла клієнтів з черги, щоб самій потрапити на прийом і домогтися зустрічі. що це все означає? не звернула б уваги якби не циклічність сну!

уві сні я дізнався що моя дівчина хоче зі мною розлучитися і почати зустрічатися з іншим, прокинувся в жаху) такого ніколи не було та й ліве око згноїти такого теж не було ніколи!

мені наснилося що ми з чоловіком посварилися потім розтане і мені здається що доча з ним пішла а потім виявилося що я вагітна потім Родела хлопчика він дізнався про те що народився хлопчик обрадивался і ми помірялись. а потім я прокинулася.

я намагаюся дістати якийсь букет квітів для дружини їй він дуже потрібний і коли я майже отримав цей букет ну майже дістав вона ставить мене до відома що нібито ній дали подумати до 27 числа і нам до цього числа потрібно вирішити чи хочемо ми бути разом або вона 27 виходить за другова

розлучився з дівчиною а передав це тесть уві сні було не приємно і не по собі уві сні. ну я вже расстоваться з нею, а тепер знову разом. та й ми один від одного на відстані досить таки великому. навчання. поясніть спасибі

Зравствуйте
Наснилося те, що мій молодий чоловік повинен був приїхати до мене, але так і не приїхав і порвав всі контакти зі мною і не відповідав ні на дзвінки, ні на повідомлення.

Вітаю,
Я і хлопець гуляли по парку, хлопець при цьому був сильно п’яний, вирішили прилягти на травичку, дивитися на зірки, сховалися під плед, потім як то ми почали займатися сексом і він почав співати пісні про розставання,&# 187; Юля ми розлучимося&# 187;, в результаті після сексу, він сказав, що більше не хоче мене бачити і ми розійшлися, прокинулася я зі сльозами на очах..

в день повного місяця мені наснилося сто я розпалася з хлопцем і хлопцеві моєму теж також приснилося до чого це

наснилося ніби мій улюблений пише мені листа нібито давай залишимося і багато іншого кчему?

Я розлучився з дівчиною 2 тижні тому, у мене до неї сильні почуття. і сьогодні мені приснився сон, що вона підходить до мене і каже, що їй зі мною було добре, вибачається і йде, але я її наздоганяю і прошу дозволу проводити її до зупинки вона була не проти і ми йшли з нею розмовляли. Більше я не пам’ятаю.

Як би ми з хлопцем розлучилися не знаю через що навіть і не було видно як ми з ним розлучилися, просто ходили окремо але на одному місці.І мені як би не було боляче я ходила веселою і трохи сумною.
Я не знаю до чого це все.Я дійсно не хочу втратити кохану людину.

Були гості, (на самом деле) і снилося мені, що ці гості поки я спала, приводили інших людей, мені не знайомих, і мені це не подобалося, в будинку живуть наркомани, боялася, що винесуть все, людей було багато, чужі речі , я їх віддала. Милий пішов, а за місце його прийшло два інших людини, на вибір. А за 2 до цього, яіразбуділа будинок і сусідів нестямним криком, що снилося не пам’ятаю (((

Мій улюблений чоловік сказав що мене більше не любить і є інша і хоче зі мною розлучитися мені було дуже боляче сльози текли як на яву

я не пам’ятаю точно сну, і навіть картинки самій не пам’ятаю просто саме відчуття уві сні було того що я розлучилася з хлопцем, я не пам’ятаю що був ініціатором та інше, я відразу ж прокинулася

Є людина, яка мені дуже подобається, я йому теж, але ми не зустрічаємося. Мені наснилося він сказав те що ми не можемо бути разом, що не любить мене.Відштовхує мене і відноситься холодно, а я плачу кажу що не вірю йому, що люблю його сильно, обіймаю його, а він каже що ми не можемо бути разом. Наснилося з четверга на п’ятницю.

Мені наснилося, що я подзвонила своєму хлопцеві і відповіла якась дівчина, сказавши, що він зайнятий. Коли я подзвонила пізно ввечері відповіла так само вона і сказала, що вона його дівчина. Пізніше я змогла до нього додзвонитися з іншого номера, сказала, що ненавиджу його, а він просто відмахнувся і скинув. Потім він прийшов до мене додому і почав приставати, так як та йому не дає. Я його вигнала. Потім він намагався мене повернути, хоча сам гуляв з тією ж дівчиною.

Вітаю. Приснився сон що мій улюблений мені каже, що нам потрібно розлучитися. Я повернуся до колишньої. Я в сльозах прошу не йти і на цьому сон перейшов в інший. Що я кажу мамі що я вагітна але походу від нього, що двійня. Аборт не зробили і сного вперед вже ети діти народилися і приходить улюблений перепрошує і хоче повернутися. Підкажіть. В реальності у нього була цивільна дружина є дитина але він вибрав мене. Але стали щас поки рідко спілкуватися (телефон розбив) дзвонить коли як та й друг якщо дасть. Але я не хочу розлучатися так і перед сном я думала ображено що не подзвонив. Може страхи просто. або справдиться. .. ласка розкажіть.

Наснилося, що я розлучився з дівчиною, лаялися, вона кудись пропала і я знайшов її пізніше в гаражі сплячу..там типу хостел був)) Я сказав, що мені все набридло і я йду, вона намагалася повернути мене, але зрозуміла, що не виходить, почала гидоти робити, битися, воду спробувала з даху налити мені на голову, але я ухилився..сів у машину до брата і він різко стартанул від неї..і все начебто

Мені наснилося, що мене покинув коханий хлопець..і я знайшла йому заміну, проте до нового обранця нічого не відчувала, в той час як він був &# 171; без розуму від мене&# 187;. І я шукала всілякі способи повернути минулі стосунки. І це здавалося по-справжньому можливим.

Наснилося, що мій чоловік розвісив речі свої але де не пам’ятаю, там були речі які я йому купувала, він не говорив, але я зрозуміла, що ми розлучилися

Доброго дня, Тетяно! Мені наснилося, що я розлучилася зі своїм хлопцем (відносини 2 роки) з моєї ініціативи. Вірніше навіть не розлучилися а він був з колишньою дівчиною, але мені здавалося, що ми розлучилися. вони гуляли. Я відчувала смуток і печаль. Я всіх деталей не пам’ятаю&# 8230; Але точно пам’ятаю, що його мама хотіла нас помирити і потім ми помирилися&# 8230;

Мені наснилося бурхливе розставання з моїм нинішнім хлопцем, конфлікт стався уві сні з його ініціативи, але тут же і через мене

Доброго дня! ми вчора посварилися з хлопцем, але потім начебто помирилися.а сьогодні з четверга під п’ятницю мені приснилося що він все таки вирішив розлучитися!я дуже переживаю.Тим більше що він не подзвонив..Сон був спокійний, він просто сказав що я обміркував і вирішив що краще розлучитися, ні сварок ні скандалів..але відчуття було неприємне уві сні..

Я перебуваю в приміщенні, як ніби переїхали, речі накидати, мішки кругом, складно ходити, все якесь сіре, відкриваю вхідні двері, заходить кохана людина і так спокійно і миролюбно говорить &# 171; занешь, я думаю, у нас нічого не вийде.&# 187; я как-будто чекала цього, але так сумно і порожньо стало, і сльози на очах і плакати не виходить, ми сіли з ним, він взяв мою руку і гладить, а я від цього рассплакалась і прокинулася&# 8230;

Мені наснилася що мій хлопець розповів що у нього є інша і мені сказав що любить мене але сказала розтане що ти мене зрадив сказав що не зараховано мені незмінно

Мені наснилося що я посварилася з чоловіком і зустріла свою знайому яка сказала не переживай ти з ним будиш жити до 2018 року я засмутилася
що так боргу. А потім зраділа і сказала а так це лише три роки залишилося

я бачила уві сні колишнього чоловіка в будівлі ритуальних послуг я біжу за ним, але він махнув рукою і зник, я шукаю його і чомусь питаю де кімната прощання, а всю дорогу мене переслідували хлопці

Привіт сон снився вранці з 8 години приблизно до 10 в сні була картина розставання з хлопцем він пішов не сказавши і не пояснивши не чого що це може означати?заздалегідь дякую

Сдравствуйте.тиждень тому мене кинув хлопець.сьогодні наснилося як я прошу у нього прохання хочу щоб він повернувся до мене.а він холодно до мене ставиться відчуваю що не любить і сказав що знайшов іншу. Я з цією дівчиною лаялася уві сні говорила залиш його я вагітна від нього і люблю.але не в яку.уві сні ревіла.до чого це сниться допоможіть розібратись

бачу дівчину на 2 місцевої гойдалки підходячи до гойдалки вона ламається я піднімаю дівчину а патом както дивно ми починаємо займатися сексом на лавачке проводжаю до будинку какойто багато ітажкеі йду неизвесно куди

Доброго дня. З четверга на п’ятницю мені приснився наступний сон. він був кольоровий і я пам’ятаю все до дрібниць. трохи про себе: я розійшовся 10 місяців тому з жінкою, з нею у нас є позашлюбна дитина, оскільки ми не були одружені. Зараз у мене з’явилася улюблена дівчина. відносини дуже серйозні. Тепер про сон. снитися мені як я зі своєю нинішньою дівчиною живемо разом, але в квартирі колишньої. все у нас добре. і ось приходить колишня і починає мене лаяти, потім що сказала нинішньої, а та мовчки бере розвертається і йде геть, нічого не пояснюючи. я намагаюся її зупинити. нічого не виходить. у мене паніка, тк не хочу її втратити. я прокидаюся

Мені наснилося що моя кохана дівчина каже що розлюбила мене і що хоче бути зі мною і уві сні була дуже грубою

Наснилося що мій коханий чоловік натякає на растованія, і як ніби збирається на побачення з іншою дівчиною!

Просто снилося розставання з хлопцем, як він йшов до іншої.Я все це бачила і плакала, але одного разу підбігла до нього обняла і сказала що б він повернувся, і після цього ми були з ним разом.Нагадаю, все це відбувалося в школі.

Часто ниться що кохана дівчина кидає мене коли ми куди небудь пріехжаем в нове місце жити&# 8230;. вже страх бере і боюся з нею куди або виїжджати&# 8230;

ми посварилися з хлопцем і розлучилися сьогодні приснився сон що ми зним розмовляємо по телефону і він мені каже що ми розлучилися до чого це

Вітаю!
Уві сні мені наснилося, що мій колишній хлопець переді мною з’являється з іншого. Так ще і його мама поруч зі мною сидить і говорить йому, мовляв що за ганьба синок. А мені було чомусь хреново уві сні. Не можу зрозуміти. Ми з ним вже не зустрічаємося вже як 3 тижні. І я про нього взагалі не думаю. До чого б сон? Наснилося з середи на четвер. спасибі.

Сниться мені, що мій коханий чоловік зробив пропозицію начебто все добре, потім все гірше і гірше не дзвінків від нього днями не смс, потім я подзвонила йому він знехотя зі мною розмовляв і одружився з іншою потім .

Мені щоночі сниться, що щось схоже, його байдужість, расстованіе з ним і т.д вже не знаю, що робити

На Яву ми розлучилися і ось приснився сон що ми розлучаємося до чого сниться цей сон?

Квартира, кілька людей, розмова з іншою дівчиною, я йду на кухню, і там п’є чай любима моя, і вона каже що ми розлучаємося, я в шоці, ще говорить що заради мене вона поїхала зі мною, і про якусь книзі..

снився чоловік який був п’яним і витратив усі гроші, потім що він захоплений моєю подругою, я з ним розлучаюся через це і мені дуже боляче

Вітаю. Приснився сон: Я не зовсім зрозумів розлучився я з поточної дівчиною чи ні, але я знайшов якусь іншу, її звали так само як і поточну, З цією новою дівчиною мені було не цікаво, хотілося повернутися до своєї поточної дівчині. У цій новій дівчата були яскраво блакитні очі і вона читала мої думки. Прям щоб я не подумав вона перепитує мої думки. Інтиму у мене з нею не було.

ми в сварках з дівчиною і як би розлучилися, але це не перший раз коли ми розлучаємося . Уві сні мені наснилося що вона розповіла причину нашої сварки своїй сестрі, а вона мені відповіла дуже погано і я знепритомнів уві сні, а потім намагався її повернути

Вітаю. недавно розлучилася з чоловіком. прожили 3 роки. уві сні я побачила. що він зраджує мені з моєю подругою. потім ховається від мене і в кінці сну збирається одружується на подрузі.Я страшенно плакала уві сні

коротше це було у хлопця вдома&# 8230;.чесно я не пам’ятаю хто там був ще&# 8230;.але просто факт в тому що з мене знущалися, ну типу дуже жорстко жартували&# 8230;.а він мене не захищав&# 8230; я почала говорити що ти не повідомив заступаєшся а він смієшся&# 8230;.в результаті я вже в сльозах ридаю і якась ліва дівчина що там теж була почала плакати і заступилася
І тут він при всіх каже з посмішкою &# 171; що типу не Ань, ми вже не разом&# 187;
Я коротше просто в дикій істериці&# 8230;..потім не знаю що мені робити не знаходжу собі місця&# 8230;.і тут я заходжу в кімнату він біля столу стоїш&# 8230;. І я просто питаю&# 187; Саш це все? Він говориш так. Я кажу ти мене не любиш уже він говорить немає&# 8230; я говорю давно він говорить я це зрозумів пару годин тому&# 8230;..і потім я сиджу і навіть плакати не могла вже&# 8230;.і кажу може ми помиримося коли то? він говорить немає Ань, немає

З хлопцем зустрічаємося майже 4 роки. Сон снився з середи на четвер

на улеце зима пошол в магазин за коньеком, там я нашол гроші потім міліція я чомусь ховаюся напевно тому що що вже випемьші це затягує час я вибираюся з магазину, все в воді, що б дістатися до пад’езда треба плисти і нирать, потім захажу в знімну квартиру яку зняли недавно, там родственики дружини хлопець незнайомий, підходить до мене родственіца дружини її завут люду і говаріт що вона до тебе невернеться, я до дружини а вона все ми розтане я об’есняю причину, а вона я давно хотіла растаться, і тон голосу такого, я колись не чув..тут незнайомий хлопець питаеться до мене до капати, і тут як би повинна відбутися бійка але я в цей момент прокинувся

приснився сон як я розлучилася з хлопцем. Почала жити з іншим, потім поїхала з ним на море, знайшла золотий браслет і вже по поверненню розлучилася і повернулася до свого хлопця

Наснилося що йду з дівчиною, і тут обертаюся вона сидить з ким то вже, і пішла кудись, потім день не з’являлася, під вечір прийшла стукає в двері я біжу до дверей, відкриваю, а вона сміється і складав речі в якийсь ящик , і закриває його, але не ключем, а пальцем, і біль відчувалася як у реальному житті

Дивний сон досі в душі погано . Мого хлопця відправляють по роботі в інший будинок т.е жити . Він мене залишив навіть не попрощався сидів в машині і довго дивився на мене, я не могла заспокоїтися і було погано . І как не странно мою кращу подругу відправили в той будинок куди збирається хлопець . Я образилася на них . Прокинулася я аж плакала спасибі заздалегідь

Мені сьогодні наснилося два сну.
перший. Я оновилася з колишнім хлопцем про почала з ними знову зустрічатися. В початку ми ссорірісь і я говорила йому що він зрадив мене. А він говорив що він любить мене.
другий. Я зустріла молодого незнайомого хлопця, красивого. Зізнався мені в коханні про ми почали зустрічатися. Коли я сиділа і розмовляла з незнайомою людиною, уві сні він був мені другом. Мій хлопець уві сні, йшов і назустріч йшла йому дівчина і з’явилася між ними іскра і він мені сказав що не любить мене. Я втекла, плачучи, що то розбиваю об стіну, бігу і падаю на ліжко і плачу. І мене починає заспокоювати мій друг (уві сні.).

Я у себе у дворі, дзвоню коханому, в сльозах благаю приїхати додому, він з іншого у неї, віддає їй трубку, я плачу прошу його приїхати, він зі словами набридла мені йде з нею на балкон покурити, я залишаюся на зв’язку

Сон брат розтане з дружиною з якою він зараз живе, одружився з іншою був уві сні між ними конфлікт і він взяв розбив дзеркало але в нього ніхто не дивився я прокинулася

Вітаю! Приснився сон, мій цивільний чоловік сказав &# 171; давай розлучимося&# 187 ;, але його обличчя я не бачила, ніби знала підсвідомо! Такий сон сниться вже вдруге&# 8230;.

Уві сні мій коханий чоловік залишає мене в якомусь незнайомому місці разом з дітьми, а сам їде. Я якимось дивовижним чином його наздоганяю а він мені каже що спеціально мене залишив тому що я йому вже не цікава

Мені наснилося що я сиджу зі своїм улюблений людиною.І йому приходить повідомлення від дівчини, в цьому повідомленні я встигла розгледіти тільки сердечка (смайлики).Він відразу ж сховав телефон, і не показує мені.Почав їй щось відповідати не сказавши мені нічого.Я розлютилася, так як я дуже ревнива на цю тему, і не тільки уві сні.І сказала на передозі злості: ти знаєш що ми розлучаємося?.
Він відповів: що?як?що ти несеш? І занервував.
У реальному житті ми з ним 2 роки, і рідко сваримося, що там вже говорити про розставання.Видно як він дуже дорожить за наші відносини.
Так ось, він засмутився, і сказав можна ще посидіти з тобою 30 хвилин, і я піду ?
Я кивнула та.
І тут мені стало так тривожно.Я захотіла повернути назад той момент.І не говорити таке.Тому що я дуже дорожу ним.А це все сказала через ревнощі.
Я питаю: ми більше не разом ?
Він відповідає: як ти могла так легко закінчити наші ставлення, наші плани&# 8230; наше майбутнє.
Я мало не заплакала, після цих слів, я спробувала потягнуться рукою до його руки.Але він прибирав.
Потім я прокинулася, я була вся в сльозах, не спала цілу ніч, я відчувала себе винуватою, хоч це і сон.

Я з чоловіком майже розійшлися і я в нього залишила кімнатні тапочки і приснилося що я отримала від нього бьандероль і там було багато всяких шмотки і чоботи чорні мої але на підборах нові накаблучники поремонтувати і я думаю що це я йому дала щоб він поремонтував але я не взувала їх а кімнатних твк і не було в бандеролі

Вітаю.Мені наснилося, що я два рази проводжала дочку в табір.Тобто ситуація уві сні повтори лась дваждиюНо в перший раз все відбувалося відсторонено, а в другій-я кней тягнуся, а вона якось відчужено поводиться.Протягом всього сну у мене почуття розгубленості і питання-навіщо?

У ніч суботи 22.04, мені приснився сон, як я розлучилася з хлопцем, але тут же помирилася. Щоб це могло означати ?

Наснилося що я стою і розмовляю зі своїм нареченим, біля будинку, в якому я жила до смерті батьків. Ми прощаємося, він додому до себе повинен їхати. Я йому кажу &# 171; поки, я тебе люблю&# 187; і хотіла поцілувати його, але він каже &# 171; добре&# 187; і відвертається від поцілунку. Я намагаюся поговорити з ним, але він сів в машину і їде. Я намагалася зупинити його, але машину я не наздогнала. Потім я сіла біля воріт свого будинку і почала ридати. Від чого прокинулася.

Завжди боялася расстованіе з хлопцем а уві сні я просто тихо і спокійно пішла від нього змучене всім і дуже розчарована

Мені приснився колишній, і уві сні був з іншого, а я чомусь шкодувала, про те, що ми не спробували заново

Мені наснилося що ми були вдома у мого хлопця, він сам мене запросив до себе додому.І поки ми сиділи вдвох у кімнаті він мені сказав, що ніколи мене не любив, я намагалася його переконати, майже весь сон, ми ходили в коридор, на кухню, бачили його маму.Я питала: Ти брешеш?граєш мене? а він відповідав: немає.Дійшло до того: що я просила його залишитися зі мною, благала.А він просто насміхалися.Потім ми були на вулиці, я продовжувала його просити, але до нього підійшла дівчина, з якою він домовився зустрітися.І він ще до цього говорив, що вона йому дуже подобається &# 8212; Під час сну.І вони поїхали на машині з нею, мило розмовляючи.І ця дівчина, до того як сісти в машину питала: Я у тебе його відбила?
Я відповідала: Певне так.
І потім вони поїхали кудись, а я сумна пішла додому, і зрозуміла що я вагітна від цього хлопця.

Справа в тому, що даний сон-відбувається в точності як у моєї сестри в житті, але вони за підсумком залишилися з хлопцем, а в моєму сні прийшло вче до розриву.
Як це розуміти

Вітаю! Підкажіть, будь ласка, що може означати мій сон. Я почала зустрічатися з хлопцем, який вчитися зі мною в одній школі. Ми гуляли з ним на перервах і це відбувалося на очах у людини, якого в реальному житті я люблю. Після школи ми пішли погуляти. І несподівано він почав говорити, що я занадто багато балакаю. Поруч йшла бабуся, яка почала повторювати те ж саме. Я просто розвернулася і пішла. Поки я йшла, я знаходила свої речі: ключі, телефон, рюкзак і ін., які лежали на землі. Я збирала речі, але боялася, що цей хлопець йде за мною. В житті я його не знаю і у нас в школі такого хлопця немає. Я перелізла через шкільний паркан і пішла додому. Сон з суботи на неділю.

Мені наснилося розставання з молодим чоловіком. Вирішив порвати стосунки зі мною він. У соціальній мережі сказав, що я йому більше не потрібна

Ми були в гостях у приватному будинку, я бігла за ним, а він тікав від мене, як тільки я його наздогнала, він сказав, що більше не хочу бути причетним

Приснився сон, що мій молодий чоловік почав погано до мене ставитися, грубо кажучи знущатися, уві сні все веде до розставання, але сам він не може сказати про те, що хоче розлучитися. До чого це снитися?

Мені наснилася як ніби мій чоловік зателефонував мені і сказав що щас прийде дамою є розмова прийшло з якоюсь дівчина паложіл пачку грошей на стіл і сказав що ми растоя цю дівчину представив як свою законну дружину

Уві сні кинула дівчина я зібрав речі і пішов з будинку, вона була задоволена а мені було боляче і розстроеннвй

Я насправді 3 роки тому розлучилися зі своїм хлопцем. І ось недавно назад зустрілися. Незрозумілі стосунки зараз. а також я знаю приблизно з ким він зустрічається, проте він заперечує. Тепер перейду на сон, уві сні нібито я разом з ним, і бачу його дівчину, і хто то мені з подруг, саме хто не пам’ятаю, запропонувала мені одягнути його домашні тапочки, що б бачила його дівчина, то, що я разом з ним. І я поспішаючи хотіла одягнути тапочки, проте в очі не бачила

наснилося що хто то нібито наречений але обличчя не пам’ятаю повернув мені золоту каблучку та відмовився від мене. До чого це?

Мені наснилося сьогодні вранці що мій хлопець мене кинув. Це було вночі, я йшла з його другом і запитала де мій хлопець, він сміючись сказав що з іншого. Потім я побігла його шукати і відразу побачила як він йде. Я підбігла і дивлюся на нього немає особи. Я питаю що таке, він говорить, я її кинув, я говорю кого її, він каже тебе. Я почала кричать криком, плакати, він теж плакав. І сказав просто залиш мене. І я прокинулася. Але все пам’ятаю чітко

Ми йшли з моєї реальної дівчиною в яке місце щоб намір розлучитися один з одним, вона йшла з подругою, а я сидів в телефоні, у нас були у обох почуття нейтральності, ми самі не знали чого хотіли

Мені приснився сон, як до мене прийшов мій друг (товариш). Ми не сильно добре спілкуємося з ним в реальному часі. Уві сні, на той момент у нього була дівчина. Потім він написав їй, що повинні розлучитися, тому що, люблю тебе мене

Уві сні я бачив свою дівчину нету кращому світлі і ми з нею розлучилися і я зустрівся з колишньою дівчиною (отнашения у нас так собі), вона попросила мене знайти ліжечко для дитини

Сьогодні вранці наснилося що від мене йде кохана людина висловлюючи мені що йде до колишньої і всюди я бачила шматочки хліба

Вітаю. Уві сні мій цивільний чоловік омтавляет мене .цього сну не зрадила б знаеченіе, але цей сон четверга на п’ятницю.

Розставання з хлопцем, зрада, день народження друга, крики, сльози, переживання великі, все в холодних тонах, спочатку було все добре, але потім ми посварилися з хлопцем

Уві сні ми були в іншій країні і там розлучилися я дуже переживала з цього приводу, у мого хлопця з’явилася нова дівчина мені була не приємна

Здраствуйте, снилися моменти як я зустрічаючись з хлопцем (незнайомим в життя).
Але я в кінці я на нього розлютилася, хотіла поговорити а він втік. До речі, перед цим у нього був гіпс на нозі, а коли він біг його вже не було

Мені наснилося те, як мої друзі розлучилися. І через це я посоріть з одним. Я просто його відчитала.

Наснилося що колишній хлопець хоче розлучитися хоч ми вже не разом і за сьогодні снилося таке двічі

Що ми дружиною на відпочинку. Якась незрозуміла ситуація, якісь сторонні люди, гроші. Я вийшов повертаюся на зад. Комне підходить людина бере мене за горло і каже щоб я збирав речі і йшов. Що я втратив і гроші і дружину. І не шукав. Вона так хоче.

Ми з татом розлучалися на якому то заводі, на зразок на залізничній станції, він був у звичайному настрій, спокійний, я дуже плакала, він все далі йшов, а я плакала . Він говорив що буде нудьгувати

Уві сні кинув коханець з посмішкою на обличчі.І я бачила його з дружиною, вони були радісні, посміхалися.Мені було боляче і я дуже плакала.

Доброго ранку ☀️
Приснився сон, що розлучився з дівчиною, причина була такою «нібито» їй набрид мій голос &# 129318; ♂️ Я намагався дзвонити їй, помириться, але все безуспішно . Під час дзвінка їй, на вулиці йшов дощ

Мені наснилося, що мій хлопець мене кинув через свого друга. І я не розуміла, чому мені зайняти себе, адже весь час я приділяю йому. Я плакала і писала йому про те, що мені дуже важко, і я хочу повернути відносини назад.

Я виявилася на третьому поверсі високого сірого будинку разом зі своїм батьком, ми про щось сперечалися, а потім разом пішли купувати щось. Коли ми стояли в черзі, він мені розповів, що розлучився зі своєю нинішньою дружиною. Після цього він мені показав свою ліву руку і сон скінчився

Мені наснилося з четверга п’ятницю що ми посварилися з хлопцем з нинішнім і він вирішив розлучитися при цьому він знайшов іншу у мене навіть ім’я було&# 187; Віка&# 187; і снилося що у нього все добре але чомусь ми ніби в одному будинку живемо і я бачила який він щасливий чим зі мною був (((і я намагаюся всячіскі мірятися а він не в яку до чого це може бути?

Доброго дня! Мені приснився сьогодні вночі сон, начебто я розлюбила свого молодого чоловіка. У житті ми зустрічаємося з ним вже близько 4 місяців. Уві сні, я ніби відчула це. Ні, ми не розмовляли з ним уві сні. Але ще одна деталь, я пам’ятаю, що гуляла зі своїм старим другом. Ми з ним зараз давно не спілкуємося, і він спробував мене поцілувати, обійняти, на що я твердо відповіла, що у мене є хлопець. Підкажіть, що цей сон може означати? З ранку, я прокинулася в холодному поту і зі сльозами на очах. Я зрозуміла наскільки він мені дорого, і як сильно я не хочу його втрачати.

Доброго дня! Мені приснився сьогодні вночі сон, ніби я розлюбила свого молодого чоловіка. У житті ми зустрічаємося з ним вже близько 4 місяців. Уві сні, я ніби відчула це. Ні, ми не розмовляли з ним уві сні. Але ще одна деталь, я пам’ятаю, що гуляла зі своїм старим другом. Хоча, ми з ним зараз давно не спілкуємося. Уві сні, він спробував мене поцілувати, обійняти, на що я твердо відповіла, що у мене є хлопець. Підкажіть, що цей сон може означати. З ранку, я прокинулася в холодному поту і зі сльозами на очах. Я зрозуміла, наскільки мені дорогий цей чоловік, і як сильно я не хочу його втратити.

Сноведеній про те, ніби у мами з’явився інший чоловік. Вона забрала нас з собою. Мені не по собі в її будинку, шкода тата, перед очима його сумне обличчя

Ми зустрілися випадково в кафе різними компаніями. Він підійшов і сказав, що все потрібно закінчити, тому що він перегорів. Потім ми опинилися на природі, я танцювала з іншим хлопцем, а він сидів не зводячи погляд

в цьому сні я переспала в перший раз зі своїм хлопцем і на наступний день він мене кинув через розставання я плакала і мені було боляче

Мені наснилося що мій хлопець сказав що нам потрібно розлучитися 23 числа. А 25 у нього прилітає колишня. Ні по його славам у нього з колишньою нічого немає

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ