Сонник Розповідь 😴 приснився, до чого сниться Розповідь уві сні бачити

Ви слухали чийсь розповідь – швидше за все, вашу волю обмежують, і повністю маніпулюють вами.

Ваш монолог – ви сумніваєтеся в своєму виборі, не розуміючи, вдалий він чи ні.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Розповідь, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Розповідь уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Сон чорно-білий.Я була в темному приміщенні без вікон, схоже на горище, судячи по позі (сидячи голова діставала до стелі), воно було тісним.Був якийсь джерело світла, його видно не було, але був світло.Навпроти мене сидів злий гном (так, це так), у нього була густа дліньше шиї борода, великі очі. Я щось запитала у нього, мабуть він не так мене зрозумів і почав розмову про інше, я хотіла перебити і сказати, що я не те мала на увазі, але не стала. Він дістав книгу (всередині все теж чорно-біле), вона була про тероризм. Там були картинки на підлогу листа. Запам’ятала деякі: плаче матрьошка; і підірваний місто. В кінці був напис (під картинкою підірваного міста) &# 171; І не залишилося в Москві ні душі, і померла московська душа&# 187;. Ось про все це він мені і розповідав. Навіть про чеченців заїкнувся

Я зараз в 6 класі. Але приснилося мені що потрапила в 1 клас, але мій зріст і вагу зберігся.Ще мені подобається хлопчик, уві сні я чітко бачила як ми з ним йшли разом і розмовляли, в той час обіймаючись. Потім цей сон швидко змінився. Я опинилася в школі і мені доводилося всім доводити що я не в 1 класі. Що то потім таке сталося, що я бігала по школі в ліфчику, це було дивно, але я не могла зупинитися.

Мені сниться, що мій хлопець ходив на весілля моєї колишньої подруги, я в розпачі бачу себе, мого хлопця, подругу з колишньої роботи і одного мого хлопця, переді мною річка, каламутна, темна, брудна, я йду в воду і намагаюся втопитися, мені настільки боляче що, я зважилася на це.. Але в один момент я боюся води, я і в реальному житті боюся води, але в якийсь момент, ми починаємо з хлопцем лаятися і я йду далі від берега, мені страшно і жити немає сенсу&# 8230; Я ніби поринаю, вода дуже забруднена, я ніби тону, у мене страх, мені страшно дуже, я відчуваю воду в роті, але мене витягує моя подруга з роботи, я плачу сильно.. І у мене моторошний страх перед водою&# 8230; І на цьому я прокидаюся..

Я Як буд-то знаходилося в півсні. Я це усвідомлювала так як говорила собі &# 171; Як кобри виявилися в моєму саду. Мені потрібно встати і позбутися від них, тому що завтра собак на вулицю випускати&# 187;. Кобр було дві: одна біла, а інша чорна. Вони перебували у мене на долонях так як були ще маленькі.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ