Сонник розчленоване Тіло 😴 приснилося, до чого сниться розчленоване Тіло уві сні бачити

Якщо вам приснилося розчленоване тіло або вийняті назовні нутрощі – це свідчення того, що ви глибоко не байдужі до цієї персони, ваше потяг до неї межує з якоюсь неконтрольованої манією, постарайтеся розібратися в собі і стримати свій запал.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося розчленоване Тіло, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться розчленоване Тіло уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені наснилося що я в лісі і та всюди валяються частини тіла, мого частин человек30-35. Коли я побіг звідти я натрапив на вбивцю. Він був у плащі з Тапар. Далі я прокинувся

Мої родичі розчленовували чий то труп на кухні, мене відправили спати.Розкладали його по пакетам і позбувалися&# 8230;. Після цього я опинилася в кімнаті з маленькими дітьми, дівчинка була трупного кольору, а у двох хлопчиків замість рота ще по одному оку&# 8230; Вони бігали навколо мене дуже швидко&# 8230;

Вітаю. Мене звати Наталія. Мені наснилося, що я бачила сина свого колишнього чоловіка розчленованим. Очі були на стіні, голова на іншій стіні&# 8230;..Як наяву дуже моторошно. Я прокидалася і дивилася на стінку.

наснилося буд-то ми з подругами йдемо з якогось гуляння додому і начебто збираємося в гості до однієї з подруг, але раптом у мене рвуться штани і мені потрібно додому переодягнутися, живу я поряд. і начебто йду одна, але потім зі мною йде моя подруга найкраща&# 8230; а в під’їзді зустрічаємо якогось чоловіка &# 8230; він агресивно налаштований, і ми як би розуміємо, що з ним ще хтось, десь чекає його. і нам доводиться його вбити, вірніше це робить подруга, але і я бере участь в расчліненіі. у нас сокиру. потім ми заходимо додому з мішком чорним, в ньому він. а в квартиру починає стукати ще 2 чоловіки. але каже один&# 8230; і як би не зовсім чисто російську мову.. хохол чи.. ми сидимо і боїмося, а ще не знаємо куди подіти труп&# 8230; пужчіна постукавши ще пару раз&# 8230; йде, і я як би дивлюся в замок і бачу, що у нього в руках, меч&# 8230; або навіть шабля&# 8230; загнута така&# 8230; бачу його спину і як він розмахує шаблею.. а за день до цього мені теж снився похмурий коридор якийсь темний і я не могла пройти туди, куди мені треба..

наснилося багато розчленованих тіл, вони ніби розсортовані були, голови в одному пакеті, ноги в іншому і т.д. і якийсь чувак мені сказав щоб я їх закопував, це тільки те що пам’ятаю а так сон довгий був.

Наснилося, що я сиджу на підлозі на кухні і розбираю щось в тазу.Потім розумію що це дитячі частини тіла в крові. На наступну ніч наснилися убиті розчленовані кошенята

мені наснилося нібито я я з бабусею пішла в магазин а сестрі сказала давай пожартувати над братом замкнемо його в кімнаті. і я пішла. приходжу а він мертвий лежить з відрізаними частяімі тіла. я так плакала.

наснилося дзижчання шершня, я його вбила і лопатою, і відрубала голову потім в цій же кімнаті з’явилася незнайома дівчина блондинка з нею я чомусь вчинила так само як і з шершнем. На наступний день наснилося що родичі попросили допомогти приготувати їжу і я побачила відрубану кисті рук людини з брудними нігтями, я в жаху стала тікати і натрапила кімнату на кшталт кухні де моя мама хотіла нагодувати мене, я озирнулася навколо були частини тіла як в магазині підписані; тазобедренная, хребець&# 8230; я кинулася тікати, ховалася .

Я стояла біля какой то стійки сірого кольору ніби залізна.. спілкувалася з якою то дівчиськом, уві сні я була з нею ніби як добре знайома. потім вона сказала, що хоче прикольнуться над ким то&# 8230; в її руках був чорний пакет середнього розміру (сміттєвий мішок) вона запитала чи хочу я помацати вміст.. я помацала на дотик мені здалося, що це риба&# 8230; Наступного її питання було хочу я подивитися&# 8230; ну я вирішила перевірити свої здогади&# 8230; вона відкрила мешок а там розчленоване тіло.. нога рука&# 8230; після побаченого я побігла в туалет і мене знудило, на цьому моменті я прокинулася

Колишнього чоловіка вбила і порізала на частини, вже порізані шматки, особливо голова, видавали якісь звуки і я боялася, що хтось почує їх.Ці шматки тіла пхаю в целофанові мішки з працею, т.до.вони вислизають, не влазять.Все відбувається як наяву-відчуваю страх, відраза&# 8230;

Був вечір. Я зі своїм колишнім хлопцем приїхала на машині в незнайоме місце.Це була житлова зона. Ми стояли на дорозі-стежині, з боків були приватні одноповерхові будинки, як в селах. Я пішла по цій стежці і на узбіччі побачила 2 таза. Підійшла до них, перевернула один таз і звідти покотилися по доріжці частини людського тіла. З другим тазом було те ж саме.

Один мужик переходив дорогу і його збила машина, у нього відірвалися ноги і одна рука, але він був живий, було багато крові він кликав на допомогу мене з не відірвався рукою.Мені було страшно я не пішла до нього.

Мені наснилося, що в школі після якогось уроку ми з подругами спускалися вниз і між першим і другим поверхом в нашій школі лежала розчленована дівчинка, навколо неї було багато крові, стояла поліція і директор школи, мої подруги переступили через неї, а я стояла і дивилася на труп і кров.

Уві сні я бігла в темряві по дорозі і спіткнулася об щось коли включила ліхтар то побачила жіноче тіло без голови і ніг

Доброго дня! На Т подібному перехресті побачила розчленований труп дівчини на дві частини, криваві темні сліди і залишки від мотоцикла, це бла ніч і мокрий асфальт. Знаю, що їхала за кермом і везла дитину і маму, але про їхню долю не було інформації.

Я і моя подруга були в будинку. Була пізня ніч, вона вже спала, а я вирішила закинути речі в пральну машину. Коли я включила пральну машину, то виявила, що забула порошок. я поставила її на паузу, але вона сильно дзижчала, коли я заглянула в відділ для порошку, то побачила там руки і ноги трупа. Я розбудила подругу і тут від побаченого мене вирвало. Потім мені снилося, що я набирала танцівниць. І там був хлопець (я давно його знала). Вони по черзі говорили, що не бачили боліе відданого хлопця, чим він. І тут я зрозуміла, що він відданий мені, і що вбивця це він. і мені стало дуже страшно.

сннілся дідусь, який помер 20 з гаком років тому.. Те що він мертвий лежить в моїй кімнаті, розчленований. І я починаю складати всі його тіло по пакетам, і пакети рвуться. Багато кишков і крові

Весь сон я тікала від переслідування, ховалася, боялась, потім змогла дістатися до будинку, але там мене наздогнали і принесли речі брата, забігла разом з мамою додому, де інсценували побиття мами зачем- то, в цей час вривалися до нас в будинок ті, хто за нами гнався, потім у вікні я побачила як у дворі лежить розчленоване тіло брата

Я показувала уві сні дівчині на своєму телефоні відео з расчеленнимі тілами жінки і дитини. Потім наступна картінка- бачила жінку високу худу, у неї ліве око був згнилі і висів прямо на щоці.

Вітаю ! весь сон не пам’ятаю снилося дуже багато людей рачленени на всі частини тіла багато крові час доби була ніч і я уві сні кричала і боялася від побаченого від свого крику прокинулася

На вулиці літо, світить сонце, я їду в трамваї.Дивлюся у вікно трамвая: бачу дорогу, на дорозі тіло чоловіка, але частини тіла окремо, як ніби була аварія, але крові не було.Мені стало не приємно дивитися і я повернула голову в сторону, але продовжую їхати в трамваї.Знову дивлюся у вікно і бачу перехрестя-лежачи тіло чоловіка, але інше, частини тіла окремо (мабуть знову аварія), а голова з темним волоссям лежить біля узбіччя, крутиться в різні боки і щось говорить, але мені не чутно.Це один сон.
А другий-сниться завод, на мені красиві чорні туфлі, дуже зручні.Я йду по сходах вгору, мені треба зайти на територію заводу, попереду мене йдуть чоловік і жінка, але я їх не знаю, за мною йде чоловік (уві сні я його знаю). Ми доходимо до самого верху, а там двері на стелі і дуже не зручно заходити.Знайомий чоловік уві сні, сказав, що покаже мені іншу дорогу.Ми спустилися трохи вниз і там були двері в цех заводу, вони відкрилися і я побачила як працює цех і начальника -мужчина цеху, а мій знайомий тримав мене за ноги.
Ці сни мені наснилися сьогодні.

Мені наснилося, що я расчленяю своє тіло, і залишаюся в такому ж вигляді що й раніше. Це як різати близнюка&# 8230;..

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ