Сонник Росомаха 😴 наснилася, до чого сниться Росомаха уві сні бачити

Росомаха – через власну недбалість ризикуєте втратити чогось важливого.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Росомаха, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Росомаха уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Прийшла звідки то додому маленька росомаха, бігає за мною просить їсти. Потім почала за штани, кусати. Я почав кидати хліб, таким чином відволікати від себе і тікав у інші кімнати, щоб не вкусила, вона за мною весь час.

був ранок. ми з татом гуляли по лісі. ми побачили річку і вирішили перебратися на іншу сторону.я спіткнулася і впала в воду.а потім я побачила росомаху, я спочатку злякалася, але він сказав що він мене не зачепить і я заспокоїлася.

Я потрапила в будинок моєї матері і в будинок мого дитинства, коли був світлий теплий літній день. У будинку, як втім і завжди (старші батьки &# 8212; військові лікарі радянського гарту) було багато народу &# 8212; сусідів, друзів з сім’ями і дітьми, які приїхали відвідати і відпочити (будинок знаходиться за містом). З’являється росомаха, чомусь світло-жовтого кольору і починає милуватися до дітей, чому здалося, що вона &# 8212; скажена і правда, вона почала намагатися кусати, причому стало ясно, що у неї дійсно тече слина і червоні запалені очі. Я, пошукавши очима бабусю або дідуся, щоб вони що-небудь зробили з цим небезпечним звіром, почала битися з нею, з росомахою сама, тому що боялася за присутніх, особливо за дітей. Боротьба була дуже важкою і, мабуть, довгої (протягом одного світлового дня, годин 12).
І я перемогла звіра, всі залишилися живі і здорові. Коли я прокинулася, то відчула себе виснаженою настільки, нібито я і справді займалася важкою фізичною працею, може бути, небезпечним спортом, багато годин поспіль і відчувала переможене почуття страху, який вдалося перемогти. Але, в чому суть такого сну, я не знаю, хоча і суть цього незвичайного сновидіння, напевно, вельми і вельми символічна. Сон не бажає виходити з голови&# 8230;

безлюдна дорога я на машині, помітив щось дивне в кущах, зупинився, вийшов подивитися, з кущів вискочила росомаха і кинулася на мене, я в машину вона зробила стрибок на лобове скло, скло витримало, було дуже страшно, вона зробила ще кілька безуспішних атак і зникла.

Наснилася Рассомаха з ведмедем біля мого будинку або я була з дочкою та онукою в гостях. Вони чи то грали, то чи намагалися не підпустити один одного до мене. Я була з дочкою та онукою. Ніби як ніби злякалася за них, а ніби й немає. Але з обережності виловила внучку, що грає у дворі, і постаралася заховати її в будинку. Де була дочка не пам’ятаю. Ніби як Рассомаха припала вперед і почала наближатися до мене. Тут я і прокинулася.
Дуже незвичайний сон і незвичайні звірята. Раніше такого не бачила. Допоможіть розібратися з цим сном. Наперед дякую. Інеса

Я зі свекрухою йшла з лісу додому, спускалися з гірки, я йшла попереду на деякій відстані від свекрухи (майже дійшла до будинку) Ми почули гарчання, а потім на пагорбі з’явився молодий ведмідь (я чомусь знала, що це самець).я підбігла до хвіртки, відкрила її і стала кликати свекруха, вона як то дивно повільно бігла, здавалося ведмідь її майже досяг, але потім знову опинявся на відстані (мені здалося, що ведмідь не був агресивним, злим, і не докладав особливих зусиль в переслідуванні ).в кінці кінців ми разом у дворі, закрили хвіртку, ведмідь наблизився до хвіртки, і тут же пішов на вгору, несподівано він перетворився в росомаху і зник в кущах.

Росомаха була ніби як собака, її привели кому то, але я залишив її собі, вона була нічийна, І відразу ж вона захистила мене, від двох собак і ведмедя покусав одну з собак, ведмідь був бурий, покусана собака-вівчарка, друга собака- дворняжка, Все відбувалося неподалік від будинку,

Привіт, приснилося, що на дитяче свято для розваги дітей привезли різних звірів, в тому числі і Рассомаха, і вона не захотіла від мене відходити, а коли їхали, я Її в попихах залишила, але повернулася і знайшла!

Я живу з дитиною в чоловіка з яким зустрічаюся, в його дворі в окремому будиночку, він одружений..тут у нього ж зустрічаю колишнього, він той же там живе.. в один момент Рассомаха Залезлав будинок, почала поводитися агресивно, я боялася за дітей, які так хотіли з ним пограти, так само будинку було багато народу, колишній, справжній, брати але ніхто мені не допомагав його вивести, більш того справжнього з колишніми не було в цьому натовпі

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ