Сонник Ромб 😴 приснився, до чого сниться Ромб уві сні бачити

Ромб – належить діяти рішуче, здійснювати гідний вчинок.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Ромб, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Ромб уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Наснилися сережки, а вони в формі ромбів і від ромбів звисають підвіски (ланцюжки), що це може означати?

Мені наснилося що щось на подобі скіпетра на кінці якого був ромб, а всередині ромба був куля. З боку скіпетр був з 5-и поверховий будинок. Він перебував на руїнах старого міста. Сам скіпетр весь світився. Було похмуро і його було добре видно. Що це може означати?

Zdravstvujte, menja tozhe zovut Tatjana. mne prisnilsia son, cto ya smotriu na ladoni svoej babushki, i na ladoniax vmesto linij, u nejo vsia ladon v rombax. mnogo mnogo rombov. videla ochen yarko.

це, був кольоровий сон, в теплий, як якась загадка яку треба було розгадати, як ніби я була в святих місцях.було багато не великих ромбів, і з них я зібрала одну велику піраміду.

моя сусідка давно померла в моєму сні вона била жива і я їй дала в подарунок ромб (розмір 20 на 20 см) а потім доторкнулася вказівним пальцем до її лобі і вона як буд то одталкнулась і пішла додому до себе

Привіт мені наснилося собака схожа на лисицю і у неї на лівому вусі було видно чотири довгих зуба.Потім вона мене вкусила своїм вухом в праву руку на мою. Я дивлюся на місце укусу але болю не відчуваю а на місці укусу з’являються чотири чорних ромбів побудовані ромбиком. І Дале ці ромбики шикуються поруч ще в два таких ромбів по чотири. Потім вони всі зникають і бачу білу стіну високо будівлі старця а там на верху напис арабською. здається Аллах. Якщо не плутаю

Поклейка брат нареченої білі шпалери а там де квіти, зробив напилення чорні ромби.і на одній стіні шпалери розішли на стиках, три смуги точно.він насправді клеїть зараз там шпалери тільки без малюнка просто сірі.спасибі.

Мені наснилося що у дворі стоїть крижана лялька яка різко перевертає голову коли я виходжу з дому, а потім біжить за мною.Далі я сиджу в кімнаті і показую символ ромб своїм рідним, а потім в телевізорі якась дівчинка дивиться на мене і кричить я не бачу її .

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ