Сонник Ромашка 😴 наснилася, до чого сниться Ромашка уві сні бачити

Ромашки уві сні зазвичай символізують пошук істини і сняться людям, які в найближчому майбутньому зможуть отримати відповіді на хвилюючі їх питання.

Як виглядали ромашки в вашому сні?

Білі ромашки уві сні ▼

Коли вам сняться білі ромашки, то чекайте невеликих сюрпризів і радощів. Такий сон може символізувати родинне щастя і взаєморозуміння в сім’ї. Також білі ромашки можуть стати передвісником любові.

Наснилися великі ромашки ▼

Наснилися великі ромашки? Чекайте, що незабаром у вас трапиться роман наяву. Такий сон символізує собою велику ймовірність нових романтичних відносин або розквіту вже існуючих.

До чого сняться польові ромашки ▼

Якщо ви бачили уві сні польові ромашки, то це означає, що ваше щастя нічим не насупиться. Життя в найближчим часом буде безхмарним і приємною. До того ж польові квіти, по сонником, говорять про те, що таке щастя триватиме досить довго.

Що ви робили уві сні з ромашками?

Збирати ромашки уві сні ▼

Якщо у своєму сні ви збирали ромашки, то вам нарешті вдасться добитися уваги людини, який вас давно привертає.

Якщо ви довгий час не могли зважитися на активні дії, то прийшов час. Як і збір квітів, це потребує вашої уваги і моторності, але праці повністю окупляться.

Як тлумачать інші сонники?

сонник Міллера

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Ромашка, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Ромашка уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Сьогодні бачила сон:
Я йду по дорозі а вздовж неї по узбіччях, ростуть красиві ромашки, мені хотілося їх зірвати і зробити з них вінок, але я не стала їх рвати.

13 числа в пятн (в ніч з 12 на 13) мені наснився сон: гуляла по своєму місту, раптом дізнаюся новина, що приїхав близький приятель, який далеко в життя працює зараз. Відчуття це відчула 2 рази, хвилювалася як пройде зустріч) Але, виявилося, мої сумніви марні, вже через менше чим годину ми разом відпочивали всією компанією, у мене вдома на кухні.(А я хвилювалася спочатку коли 2 рази йшла по місту і дізнавалася це, сумнівалася, чи згадає, чи прийде взагалі)
Ми всі зустрілися на 2 години всього. Потім він сказав, йому треба їхати але, так він, може, буде приїжджати раз на рік-півроку (я зрозуміла, точно не говорив уві сні, це по відчуттю) на 2 години в день всього, поки не приїде остаточно.
Потім він заходив у ванну, прийшла моя мама, що його питала, як справи, він відповідав, що &# 171; так і є, скоро приїде, ось, вибратися вдалося&# 187;)).
Він був уві сні взагалі досить радісний, хоча і стриманий, що приїхати зміг.
Він поїхав через 2 години. Хоч це і було мало. Я була дуже щаслива) Всі сумніви, злість, образи за останні кілька місяців без нього пройшли, я йшла по вулиці, в сусідньому дворі з двором мого дитинства. Там була гойдалка-карусель (там на початку сну я забрала дитину свого і прийшла додому), і в цьому дворі -я на нього, на двір) дивлюся &# 8212; і думаю: ніби як ми зустрілися уві сні в цьому дворі (або я дізналася, що він приїхав коли була тут) Посміхаюся. (Або він знав, що я тут, і коли приїхав, зустрів мене в першу чергу тут) Щось таке приємне думаю про цей день, місце, час, коли ми з ним зустрілися (хоч це і уві сні)). Цікаво, що цей двір був наче з дитинства весь &# 8212; так само спокійно було на душі як років в 10, виглядав так само.
Погода була начебто темно-синє небо, але невизначена, яку пору року, теж, густий колір неба темнватий як перед грозою але теплий, словом чудова погода, але ні час доби (швидше за день або вечір) ні вр року визна.не вдалося(
Навіть качель там стояла та, якої зараз немає. Інша, ще одна. НЕ карусель, проста качель. Але велика залізна) як в дитинстві теж. Я її саму не бачила, але бачила що я на ній сиділа, дивлюся з неї назад (після від’їзду одного) і з рук вилітають у мене ромашки, квіти, великі із стеблами, кущами красиві і летять (їх несе вітром) від мене горизонтально над землею метра на 1.5 висоті, вітер дуже сильний, швидко забирає (але вітер позначається тільки на ромашках, на мені і іншому немає) і їх не наздогнати. Я думаю уві сні, сидячи на гойдалки: &# 171; І плювати що вони полетіли, чи не засмучусь, це тільки символ, головне що я знаю, що мій хлопець поруч, хоч і далеко&# 187;. Помічаю знову це красиве небо, І ще дивлюся: Дуже красива сніжинка, велика, точніше бачу в тому місці, куди відлітали ромашки, будова сніжинки, візерунок, він змінюється, розчиняється, докладний красиве будова сніжинки. (Навіть думала цей сон записати в розділ сніжинки, відразу перепрошую якщо не туди)
В руках у мене залишилися ще 3 гілки ромашок і четверта &# 8212; НЕ ромашки, якийсь синій квітка. Я покликала дитину свого: &# 171; Подивися як красиво зараз у мене вони полетять!&# 187; Я підкидаю, але вітру-то немає, вони вже не летять а просто падають) Я думаю: &# 171; І добре&# 187;. Потім, встаю, в цьому дворі, і думаю: &# 171; А що якщо не довіряти своїм почуттям &# 8212; (Уві сні все як у житті &# 8212; нет вроде причин, а з’являється недовіри) = а якщо він не на 2 години приїхав більше, просто зараз пішов по інших справах чи з іншого, а зовсім не швидкий виїхати йому треба було. І думаю: Ну, ось! Я знову не довіряю. відразу. А почуття тільки були, треба вірити
(Після цього сну у мене навіть знову прокинулося до нього довіру.) (Як би зрозуміла після сну джерела свого недовіри як було це в життя, і значить марно недовіру, треба довіряти)
І закінчення сну. Я йду по під’їзду, з подругою, вона збирається заводити дитину або підозрює себе на вагітність. Я йду з квітами, з тими ромашками (на кшталт розкидала нопо сну вони у мене, мул це інші, набрала нові Отрада), сбукетом. вона &# 8212; мені: &# 171; Ой, що ти все з цими квітами?)&# 187; Я (брешу радісна): &# 171; Так я за тебе радію, готуюся нібито до пологового будинку вітати!&# 187;. вона:&# 187; Я ще навіть не знаю&# 187; а сама думаю: &# 171; буду тепер чекати&# 187;
Заранее спасибо за тлумачення. і не думала про це в життя майже, такий несподіваний яскравий сон і позитивних сюжетів, про які навіть не думала давно, тим більше під п’ятницю дуже здивував. Особливо вразила краса і чистота погоди і сніжинка, букети звичайно теж, хоча я сама зібрала його, цей букет, але це було ніби так, як ніби він мені подарував).

Ваш сон, швидше за все, говорить про те, що ви можете отримати таку звістку наяву, але поки не зараз, пройде деякий час.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ