Сонник Рой ос 😴 приснився, до чого сниться Рой ос уві сні бачити

Уві сні ви бачили рій ос – досягнете величезних успіхів і загального визнання своїх заслуг у професійній сфері, будете заохочені вищим керівництвом.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Рой ос, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Рой ос уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Доброго дня, Тетяно. Сон був таким: стою біля сараю вилітає звідти великий рій ос або бджіл не пам’ятаю точно, етот рій чекав надомної поки в сараї було ось що. Як Бутт матка ізпорожнялась але схожа на велику личинку без голови, після етого вона в половину стала менше. спасибі.

Величезна кількість ос, і я боюся, що вони мене покусають. Але мені вдалося їх локалізувати в целофановий пакет. Цей пакет з осами мій батько забрав і викидає у вікно (як би виспуская цей рій куди-небудь подалі на свободу).

на мене налетів рій ос. звідки вони взялися я не знаю. я махав руками намагаючись від них відбитися. потім з’явилися люди вони намагалися мені допомогти, обливали мене з вогнегасника, водою, але оси знову з’являлися. потім я прокинувся. дуже не приємний осад після сну

снився сон в якому я зі своїм хлопцем гуляла десь в горах потім ми побачили маленьку собачку котороя бігла по землі, я побігла її наздоганяти (довго за нею бігла) а потім вона провалилася в якусь дірку т звідти вилетять оси вони натовпом тримали улій, потім вони його кинули і полетіли за мною я почала тікати а вони наздоганяли і врізалися в мене але не жалили. потім я добігла до хлопця і прокинулася

я на вулиці і на мене летить рій ос їх так багато, що нічого не видно, вони нападають на мене і жалять і я падаю на спину і прокидаюся від цього.

Мені наснилося, ніби-то я з молодшим сином будинку. Раптом з’явилася люлька за вікном балкона і з неї хтось пускає рій ос. Особи людини я не бачу. Я хапаю синочка і тікаю на кухню, при цьому закриваючи двері в ту кімнату де оси.

Сон був недавно, все відбувалося в селі напала на мене рій ос і я хотіла покликати на допомогу, але не змогла голос, як ніби зник

мені наснилося що ми їхали по дорозі, сон насправді був дуже позитивним нас в машині було кілька людей це були мої друзі, ми заїхали в якусь село і побачили як по узбіччю йдуть дві дівчинки з голими попами і вони просили що-небудь поїсти, ми проїхали далі і на перехресті стояв якийсь автобус і на ньому танцювала дівчинка ми зупинилися щоб подивитися і тут на нас налітело багато ос, вони почали лізти в салон автомобіля я всіляко відмахувалася від них руками, але при цьому вони мене не разу не вкусили.

мені наснилося, як горить п’яти поверховий будинок, а з нього не можуть вийти люди, я знаходжуся не далеко від нього і в цей час мене кусають зграя ос йди бджіл

я стою в порожній кімнаті (стін не бачу) надомної стали кружляти оси штук десять, а потім їх стало дуже багато, вони кружляли надомної. Я приготувалася відмахнутися від них, але вони зовсім близько, що б вкусити НЕ підлітали. Я прокинулася від невеликого переляку.

мені снився будинок без вікон без дверей повністю обсіли осами або бджолами, і ніби там живе моя бабуся: &# 171; я запитала навіщо ти все відкрила а?&# 187; вона відповіла &# 171; провітрюють&# 187;.

мені наснилося що я сплю прокинулося отого що у мене в штанах оса потім я пішла ватуолет там її випустила прийшла назад вкомноту у бачила що у нас багато ос вкомноте я взіла маленькова си а мій чоловік пи тался їх прогнати вони нанего розсердилися і ми по Біжана Вану вони занами і ваной на пали Нанас покусали все мене чоловіка і сина

сиділи в незнайомій квартирі. невідомо звідки стали з’являтися оси і шершні. повзали по руках шиї.відчувала дотик їх лап. було страшно. потім з’ясували що вони жили всередині телевізора. намагалися їх вигнати звідти. потім прокинулася /

Спочатку я бачу величезне дерево якому в небі не видно кінця а коли приходжу додому (все відбувається в селі) з цього дерева на мене на мій будинок і мого тата купами летять на мою оси у них дуже довгі жала і вони в шипах вони і мене під сні кусали але у мене нічого не з’являлося &# 8230;.. Якщо мені хтось відповість то можна на маїл ось адреса [email&# 160; protected]

На балкон до чужих людей прилетів папуга з папужками.Вони були великі і дуже яскраві.Потім біля того будинку зустріла незнайому пару з коляскою.У кущах я оступилася і потрапила ногою в комах.потім зрозуміла, що це оси.я стала від них тікати.Поки тікала, вони обліпили мені ноги і обличчя.я залізла в квартиру до людей з папугами на балконі, які на той час уже зникли.Кликала на допомогу.Але оси самі раптом зникли.,біль була терпимою.

Мені наснилося, що ми з подругою вирішили відкрити старий наш будинок.була величезна зв’язка ключів.Подруга намагалася відкрити двері, а я відволіклася ненадовго кудись.потім повернулася і побачила що рій ос напав на подругу і до її нозі пристебнута ланцюг.і втекти вона далеко не може.я злякалася і пішла.потім я знайшла подругу за будинком під уламками всю покусану і слабку.я спробувала звільнити її ногу, але безуспішно (((потім ми з братами пішли до дверей і оси напали на нас.ми втекли до річки і вони відстали.одна оса все ніяк не відпускала мене і намагалася вкусити, але я впоралася з нею.

ДОБРОГО ДНЯ, ТЕТЯНО. Мені наснилося, що я заходжу в СВОЮ КІМНАТУ А В НІЙ РОЙ ОС, ВОНИ ПОЧАЛИ нападають на мене Я кричу ВІДКРИВАЙТЕ ВІКНА ЩОБ ОСИ вилетів, ВІКНО ВІДКРИЛИ вони відлетіли А КІЛЬКА ОС ЩЕ літають навколо МЕНЕ Я ШУКАЛА ПРЕДМЕТ ЩОБ ЇХ ВБИТИ, АЛЕ ПОТІМ І ВОНИ полетів .ОСИ МЕНЕ НЕ кусається.

Приснився рій ос який жаліл мене, причому деякі оси були дуже великі, яких то я вбив, але більшість заспокоїлися самі, причому в моїй квартирі. До чого б це?

Задній двір моєї хати, з мамою сиділи в якомусь сараї (хоча у мене його немає) ми розмовляли, билот тихо, потім мама впала і з’явився рій ос. Вони не кусали, просто літали і цей звук дзижчання посилювався, я вискочила на вулицю, там сидів тато запитав чому оси прокинулися, я відповіла що мама чхнула, звук дзижчання був дуже гучним і тут я повернулася до малиннику і в повітрі провела вказівним пальцем і шикнула і стало тихо, зраділа, але тут з кущів піднялися солдати (малину збирали, у мене батько колишній військовий) і я побігла додому, потім прокинулася

Доброго дня! Приснився рій ос, які нападали на мене, а я відбивалася. Намагалася вбити, у мене це виходило. Далі наснилося, що я знайшла спосіб сховатися від них, це під водою у ванні (як-то виявилася в ній). Через деякий час, борючись, я все таки відбилася від них, кілька вбила ос. Але в кінці, одна з ос, була особлива. Особлива, тим, що у неї замість жало, були щупальці, якими вона мене схопила. І в цьому ж сні снилася, велика чорна собака, вона була дружелюбна до мене. Наснилася вона мені до ос.

Вітаю! Мені наснилася одна оса, я її відігнала, а потім вже прілітел цілий рій. Я від нього тікала, а вони за мною гналися і хотіли покусати.. тільки от не пам’ятаю чому.

мені приснився великий рій -просто хмара в небі літала змінювала форми-я думав що це бджоли і замкнувся в будинку закрив вікна і двері-но в щілини пролізли кілька комах і я побачив що це не бджоли а оси кілька штук я задавив потім не пам’ятаю далі

Вітаю.У нас поруч з будинком є ​​тролейбусне депо.Я стояв з другом біля цього депо, як раптом він мені показав, що праворуч від нас летить величезний рій бджіл / ос.У мене звідки з’явилося покривало, я накрився їм і почав тікати, а один дивився на мене і не зрушив з місця.Я побіг в найближчий магазин і сховався там.Що це означає?

Як буто ліс але не густий вирубаний трохи і з боку сіно розкидано я йшов спочатку по стежці і тут падає гніздо або з бджолами або з осами і від туди вилітають кілька бджіл ну штук 5 ось я на землі намагався не рухатися що б не ужалили ось і потім я побіг по стежці заміною ці бджоли або оси ось і потім дивлюся вони повертаються і тут дивлюся я заблукав потім кінець сну

Уві сні я вбила осу, потім все оси полетіли за мною, Я у бігала від них. У мене був страшний страх. Я прибігла до Бабусі і вона обсипала мене сіллю, але це не допомогло.Потім я опинилася в саду, взяла шланг в руки і стала обливати їх водою, тільки після цього вони відступили.

Хоч куди подивлюся всюди оси повзають. Потім дуже великий рій ос в небі, сховалися від них в будинку, навколо будинку рояться, б’ються у вікна, додому залетіти не можуть.

рій ос кружіля на високому -високм сухому дереві, в верху&# 8230; їх було дуже монго&# 8230; я просто їх бачила&# 8230; деякі оси сиділи на гілках&# 8230; дерево було гладким, без кори&# 8230;

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ