Сонник Привид 😴 приснився, до чого сниться Привид уві сні бачити

Привид уві сні символізує ваші метання, невизначеність в своїх бажаннях, сумніви у виборі цілей. Цей знак відображає внутрішньо почуття тривоги і безпорадності. Ви намагаєтеся знайти своє місце в житті, але поки це не вдається, тому, що немає впевненості в тому, який шлях буде схвалений душею. Якщо довелося розмовляти з привидами в сновидінні – значить, вам доведеться перебувати в іншому суспільстві і намагатися заручитися підтримкою людей, які викликають сильне почуття неприязні.

Чий привид ви бачили уві сні?

До чого сниться привид чоловіки ▼

Якщо приснився привид чоловіка, який знаком вам – значить, в реальності ви відчуваєте до нього симпатію, але поки не визначилися з характером цієї симпатії. Це почуття може оформитися як в близьку дружбу, так і в щось більше. Чим обернеться це захоплення, покаже час.

Значення сну, в якому бачили привид незнайомої людини ▼

В сонник Феломени привид незнайомої людини трактується, як тяга сновидіння до пізнання незвіданого. Його приваблює все таємниче і загадкове. Своїм сильним прагненням він притягує в своє життя різні незрозумілі події і часто стає свідком дивних явищ. Можливо, це просто плід фантазії, адже людина часто бачить саме те, що бажає бачити.

Якщо уві сні з’явився привид жінки ▼

Привид жінки сниться в ті моменти, коли ви знаходитесь на порозі якихось відкриттів або важливих звершень в своєму житті. Цим знаком підсвідомість дає зрозуміти, що ви на вірному шляху і згортати з нього не варто, незважаючи на почуття невпевненості і долають сумніви.

Сприятливе значення має чорне вбрання примарною особи. Це бачення віщує великий успіх і гучну славу, яку принесе ваша діяльність.

До чого бачити привид дівчини уві сні ▼

Значення сну, в якому бачили привид дівчини, залежить від її поведінки і місцезнаходження у вашому баченні. Так, якщо вона парила в небі і була налаштована доброзичливо – будете мати успіх в діловій сфері, знайдете чималі статки і високе положення в суспільстві. Однак, будете відчувати брак душевної рівноваги.

Якщо не вдалося точно визначити, як виглядала і як була одягнена дівчина-бачення – значить, скоро настане визначеність в справах. Ви зможете чітко усвідомити свої цілі і вже з більшою впевненістю почнете активне просування вперед.

Агресивно налаштований фантомний образ дівчини означає, що ваші наміри нечисті. Ви, в силу якихось обставин, збилися з наміченого курсу і поміняли образ мислення не в кращу сторону. Такий розвиток ситуації зруйнує те, що створювалося довгі роки, і назавжди закриє шлях до мрії.

Що означає сон, в якому був привид живої людини ▼

Привид живу людину уві сні є, щоб попередити вас про підготовлюваний зраді. Кілька людей з вашого найближчого оточення, переслідуючи корисливу мету, готують проти вас різного роду провокації. Метою цих дій є знищення вашій репутації і присвоєння всіх перспективних напрацювань і заслуг.

Для того, щоб уникнути такого розвитку подій, слід негайно вжити заходів для викриття цих лукавих людей. Чим швидше це буде зроблено, тим менше шкоди вони встигнуть завдати.

Інше значення подібного сновидіння – це загроза життю і здоров’ю людини, який з’явився в образі фантома. Можливо, ця картина стала саме вам, тому що в ваших силах запобігти трагічну ситуацію. Приділяйте більше часу приснився людині і по можливості знаходитеся завжди поблизу.

До чого сниться привид померлої людини ▼

Згідно сонником, привид померлої людини з’являється у вашій підсвідомості, якщо ви не готові його відпустити, не можете змиритися з його смертю і відмовляєтеся прийняти цей факт за реальність. Часто таке бачення означає ваше жаль з приводу того, що не встигли щось сказати цій людині або виконати те, що обіцяли.

Постарайтеся усвідомити і прийняти те, що трапилося і відпустити свої спогади, що не дають покійному фантому покинути ваші думки.

У вашому сні ви бачили привид дітей?

Що означає, якщо уві сні бачили привид хлопчика ▼

За сонником Fеlomеna привид хлопчика віщує доленосну зустріч з людиною, яка зможе розділити ваші почуття і зрозуміти думки. З ним ви будете почувати себе природно і дуже вільно. Вираз «споріднені душі» як не можна краще підходить для опису ваших відчуттів. Він буде надійним супутником життя, вам ніколи не доведеться в ньому розчаруватися.

До чого бачити уві сні привид дівчинки ▼

Привид дівчинки уві сні попереджає про неприємності в дорозі. Якщо в найближчому майбутньому мають бути якісь поїздки або подорожі, краще від них відмовитися або перенести.

Негативне значення сновидіння посилюється, якщо у дівчинки були дуже довге волосся. Це означає, що подія в дорозі може мати дуже серйозні наслідки. Якщо все-таки не вдасться уникнути поїздки, краще відправитися нема на особистому транспорті та намагатися бути більш стриманим у вияві емоцій, особливо з підозрілими попутниками.

Значення сну, в якому бачили привид дитини ▼

Привид дитини сниться, як відображення ваших переживань і тривог про майбутнє своїх дітей. Для тих сновидцев, які ще не стали батьками, такий знак вказує на проблеми зі сприйняттям реальності. Ви живете мріями і будуєте повітряні замки, замість того, щоб сприйняти життя таким, яким воно є насправді і почати будувати своє майбутнє. Рано чи пізно, доведеться спуститися з небес на землю і краще це зробити зараз.

Де ви побачили примари уві сні?

Якщо уві сні привид був в будинку ▼

Якщо приснилося, що у вас в будинку привид – приділіть особливу увагу своєму здоров’ю. Можливо, через постійної напруги і щільний робочий графік ви не помічали сигнали організму про те, що з’явилися проблеми.

Це могло бути погане самопочуття, висока стомлюваність, різні види болю, які ви не сприйняли всерйоз. Однак зараз ситуація вже на межі критичної, і, якщо не приймете заходи, можете надовго стати прикутим до ліжка.

До чого сниться привид в дзеркалі ▼

Бачити уві сні привид в дзеркалі, в яке виглядаєте – значить, ваша думка про себе занадто занижене. Ви переживаєте з приводу своєї зовнішності, свого характеру і не впевнені в своїх силах. Таке мислення робить вас замкнутої і нетовариський особистістю, яка здається незрозумілою оточуючим. Пам’ятайте, ви самі створюєте свій образ, а люди бачать тільки те, що ви їм показуєте.

Що сталося з вами уві сні?

Що значить, якщо уві сні стали приводом ▼

Якщо ви стали приводом уві сні – це вказує на бажання показати свою перевагу перед оточуючими. Не володіючи особливими талантами і здібностями, ви намагаєтеся виділитися своїм неординарним і ексцентричною поведінкою. Це допомагає бути помітним серед інших, але виходить не той ефект, на який розраховували.

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Привид, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Привид уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Приснився скелет (з американського мультика&# 187; Ніч перед Різдвом&# 187;), але він грав позитивну роль, він мені допомагав, допомагав бігти від величезного велетня, який гнався за мною через все місто, який весь палав від вогню. Такий образ зберігся в пам’яті: я стою на балконі палаючої від пожежі будинку, дуже страшно (як і в будь-якому кошмарі), а поруч зі мною цей скелет з мультика. Цей сон снився кілька разів, тому і запам’ятався.

Joi, ваш сон може мати 2 значення: або це просто враження які спливли у вашій підсвідомості від перегляду даного фільму, і примари з нього, або ж цей привид може означати, то що вам на допомогу прийде людина, яка як вам здавалося, ніколи б цього не зробив.

наснилося що я привид і можу робитися то видимим, то чи не видимим. потім я забула і не могла так робити, але знайомий мені чоловік показав як це робити. сенс взагалі не зрозумілий

вика, ймовірно сон в якому ви виступаєте в ролі привида, говорить про те, що ви будете піддані змінам ззовні.

Доброго дня. Моєму 7 річному синові сниться привид. Ми спимо в одній кімнаті і у нього окреме ліжко. Так ось, він бачить сон, що з ванної виходить привид. Син лежить на підлозі, а привид підходить до нього, як би нависає над ним і лякає. Що це може означати?

нічого страшного, це приходив якийсь дух. Наступного разу нехай син уві сні запитає його ім’я.

Приснився дивний сон, я перебуваю у подруги в гостях і тут раптом з’являється дух (привид)&# 8230; на нього ніхто особливої ​​уваги не звертає, т.до. стикалися з ними вже і знають, що робити..це було просто обрис&# 8230; і він изчез.. він періодично знову з’являвся, але стояв на одному місці.. потім з’явився дух незнайомого мені літньої людини, ми з ним трохи розмовляємо і він зникає теж&# 8230; через деякий час з’являється дух хлопчика підлітка і починає зі мною розмовляти і знову зникає&# 8230; і в кінці з’являється дух молодої людини, який спочатку зі мною розмовляв, а потім..потім він спробував застосувати до мене силу і вдарити мене головою об плиту&# 8230; я відчувала, як мене хтось тримає за шию і намагається вдарити&# 8230; потім все різко изчезает..

Невелике доповнення до сну … все примари були невидимими, але голови їх були як реальні … і побачити їх я могла тільки через дзеркало..

Lisha, ймовірно ваш сон про привидів, говорить про те, що у вашому житті можуть з’явиться підозрілі особи, деякі з яких спробують вам нашкодити.

снитися що людина хоче мене вбити сокирою, а за його спиною з’являється багато МАР ПО ЧЕРЗІ ! ето як би його жертви яких він убив, і всі вони починають читати йому мораль, говорити що страждають і чекають його в пеклі що б помститися, але ето його не зупиняє він починає всіх вбивати, мене в тому ж числі але тут сон переривається.

Лера, можливо ваш сон вбивцю і привидів, говорить про те, що у вашому житті може з’явиться людина, яку варто побоюватися.

Мені приснився привид хлопчика років 14 якого я спочатку не бачила лише відчувала його присутність, але перш чим піти він здався (був цілком здоровим на вигляд) сказав що його звуть Сергій (прізвища не пам’ятаю) мені здавалося що його зачемто прислали.

Ольга, можливо сон в якому фігурує хлопчик привид, говорить про те, що в реальності у вашому житті можете з’явиться якийсь чоловік, який буде супроводжувати вас.

наснилося, що в будинку бачу привид якоїсь бабусі. Уві сні чітко знала, що вона моя знайома, тільки в образі молодої дівчини. Я пішла за примарою, просила її зупиниться, тому що мені потрібно було поставити їй дуже важливе питання. Коли нарешті наздогнала її, запитала: Бабуся коли ж у нас з чоловіком з’являться дітки? А вона мені відповіла: Давно вже могли б бути, але ти сама знаєш, що поводишся дуже неправильно. І привид так стиснув мені руки, що мені холодно стало і я прокинулася&# 8230;

Віра, ймовірно сон в якому ви бачите бабусю у вигляді примари, є підказкою вашого підсвідомості, яке через сон дає вам відповідь, вам залишається тільки прислухатися.

Здрастуйте дорогі тлумачі! Мені сьогодні наснилося що ми з подругами сидимо у вечірній час на галявині (у міській місцевості) та я бачу що хитаються кущі (так само як коли людина проходить повз високої трави або чагарників) і на траві залишаються м’яті сліди, розуміємо що це привид, він проходить поруч з нами і рухається в далечінь, за ним веляя хвостом біжить наша такса, привид розуміє її на руки&# 8230; При цьому він не видно і собака просто зависає в повітрі, ми біжимо її &# 171; рятувати&# 187;&# 8230;. Привид благополучно відпускає її на землю і розгортається до нас&# 8230; Підходить і входить в мене (через грудну клітку), відчуття були дуже реальні, ні тяжкості ні болю просто відчуття того що в тебе хтось є&# 8230;. Пару хвилин і привид вийшов і пішов у напрямку до міста&# 8230; потім провал&# 8230; І далі сниться що зібрався народ і все його шукають&# 8230;. Він виходить з одного з будинків (знову ж видно тільки сліди від нього) і знову з тими ж відчуттями входить в мене&# 8230; У мене в руці чомусь виявляється маленький церковний хрестик, я кладу його в рот і розумію що жодної реакції не відбувається, починаю в слух читати &# 171; отче наш&# 187; знову ні чого, тут з’являється священик (як з американського фільму) і простягає мені зв’язку старих аудіо касет, я розумію що на них записані молитви, прикладаю їх як ремінь до поясу і відчуваю що в області живота відбувається рух (ще відчуття було що привид злякався )&# 8230;. І все&# 8230;. прокинулася&# 8230;. Відчуття звичайно були моторошні&# 8230;. Вибачте що так багато написала, просто ні разу в житті мені не снилися примари, тому і хотілося дізнатися до чого б це&# 8230;.. Заздалегідь дякую.

Кнопка, можливо сон в якому ви бачите примари який вселяється в вас, говорить про те, що в реальності ви можете зіткнутися з людиною, який буде намагатися впливати на вас, але якщо ви проявите наполегливість він вас покине.

вітання. Наснилося що жила в орендованій квартирі, при чому саме ця квартира сниться вже 2й раз, там за фіранкою стояла лікарняне ліжко на колесах, її присутність доставляло мені дискомфортні відчуття, я спала, раптом прокинулася і бачу що ця ліжко поїхала через фіранки начебто її хтось штовхнув, придивилася, побачила на підлозі жінку, відразу зрозуміла що це привид, вона піднялася з підлоги, почала зі мною балакати, знайомитися, я запитала у неї хто вона, і тоді вона трохи відірвалася від статі, почала парити, я її намагалася схопити, щоб помацати, вона не давалася, ну вообщем залишилися дуже хороші враження, дуже добро і мило поговорили, залишилося відчуття давньої дружби з нею.

Віра, можливо сон в якому ви бачите примари в орендованій квартирі з яким мило розмовляєте, говорить про те, що вам належить знайомство в реальності з якимось незвичайним людиною.

Мені сьогодні приснився дивний сон.
Наче я опинився у одного на дачі і ходжу по підвалах або по гаражу і не можу вийти, потім я побачив басейн, переплив його і опинився в маленькій кімнаті, я ліг там і раптом хтось почав зашторювати всі вікна щільними шторами я побіг до дверей і побачив дядька Сашка батька мого друга який вже помер, він мене побачив і почав проганяти кажучи йди звідси швидше і щоб я тебе тут не бачив ну і ще як то я образився і пішов але поруч з будинком на території ділянки стояло багато столів з закусити і випивкою і сиділо багато моїх друзів яких давно не бачив і незнайомих,відійшовши за будинок я передумав йти зняв піджак і пішов назад сів за стіл і почав як все гуляти але потім мені все набридло взяв кальян і почав тікати на виході з воріт сидів мент а я з кальяном і без піджака і я знову повернувся і почав шукати свій піджак але не як не можу знайти підходжу до кімнати де я приліг а там вже типу маленької церкви і священик йде і в руці у нього що то типу кисет або ну що то маленьке м’яке я йому кажу привіт подаруй мені цю штуку .він. не можу і так я її забув і довелося ходити нові брати я говорю ну зроби добру справу подаруй мені .він не в яку ну я і далі пішов шукати піджак і прокинувся .

алексей, можливо ваш дивний сон, говорить про те, що вам в реальності доведеться опинитися в якійсь дивній компанії, або місці.

мені приснився сьогодні сон.Я з двома друзями знаходжусь в кімнаті, дочка знаходиться в сусідній кімнаті.У вікні бачимо примари їде на мотоциклі.Уві сні за повір’ями його треба прогнати. Ми кричимо і начебто ознака зникає. У мене страх за свою дочку і йду в кімнату дочки.розмовляю з нею. Вона каже, що нікого не бачила.

татьяна, можливо сон в якому ви бачите примари і проганяєте його, говорить про те, що в реальності перед вами буде якась небезпека, але завдяки своїм діям вона швидко піде від вас.

Сниться, що мене і мого хлопця вбивають і ми стаємо примарами.Моя мама після цього дає нам якісь предмети, за які можна і знову стати живим.Стаємо, знову вбивають, хто і як не знаю.Знову є предмети.Але ми не поспішаємо ставати живими, нам подобається легкість, здатність літати і бути нематеріальними.Але мій молодий чоловік все-одно якось прагне знову стати живим, а мені от не дуже хочеться.Він стає, я поки не хочу, але ми поруч і нам належить комусь протистояти.

Марія, можливо сон в якому вас і вашого молодої людини вбивають і ви стаєте примарами, а потім оживаєте, а потім знову історія повторюється, говорить про те, що в реальності вам належить випробувати якісь нові відчуття, переживання, емоції, які одному з вас можуть сподобається, іншому ж навпаки.

Вітаю! Мені ось приснився такий сон, ніби на дорозі з’являється напівпрозорий привид якийсь жінки, вона була ще в чорних чоботях я до неї підійшов, і говорила мені що то про любов з моєю дівчиною, але поруч стояв приватний будинок і тут ніби як моя дівчина відкриває двер і каже що б я заходив, (але і вона теж ніби як цей привид побачила), далі я зайшов в будинок відразу подивився у вікно, привид подивився ще на нас і зник кудись&# 8230; До чого б це все?? Дайте відповідь хто знає&# 8230;

Володимир, можливо ваш сон говорить про те, що наяву ви можете зіткнутися з зайвим проявом уваги до себе і своїх близьких, сторонніх людей.

Володимир, дух говорив про те що треба бути обережно з отнашения.

вітання.Мені приснився сон що у мене в будинку завівся полтергейст.Речі літають по квартирі.З початок все починається з дрібних предметів, ми з сім’єю ставимося до цього нормально.Але потім він починає агресивно поводитися&# 8230; починає жбурляти в мене меблі&# 8230; родичів тільки лякає.А я від нього бігаю по всьому будинку і ухилятися від меблів&# 8230; Якщо хто знає допоможіть розібратися. Заздалегідь дякую!!

Олександрія, можливо сон в якому ви бачите полтергейсту в своєму будинку, який поводиться агресивно, говорить або про вашому емоційному напруженні викликаному чим-небудь, або про те, що наяву ви можете зіткнутися з якоюсь неадекватністю оточуючих.

Про&# 8230;
У нас вдома був полтергейст спочатку добрий допомагав прібератся, а потім почав нажамі кідатся! Яке щастя що коли я закликала духу великої кішки порядку він зник!

Доброго вам дня.
Сон який я описую сниться мені досить часто
Сновидіння такі (хоча я не впевнений сни це на 100% т.до. вони, на мою, змішуються з реальністю&# 8230;):
Я сидів у своїй квартирі і готувався до заліків. Раптом пролунав дзвінок у двері. Я кинув погляд на годинник, час був пізній (десь годину-дві ночі). Я встав що б подивитися хто прийшов в таку пізню годину.
У дверному вічку я побачив свого кращого друга і не роздумуючи відкрив двері після чого з подивом виявив що за дверима нікого немає. Далі, я закриваю двері і вирушаю в свою кімнату. На середині шляху сон різко змінюється. Іноді мені здається що я просто на половину прокидаюся так як:
Я лежу в ліжку і чітко бачу свою кімнату (і обов’язково двері (завжди тримаю її закритою)). У кутку біля дверей стоїть злегка прозора дівчина на вигляд років 20-25, з довгим волоссям (десь до пояса) і дивиться мені в очі. Мене кидає в тремтіння від одного її виду. Я намагався відвести або закрити очі, закричати або перевернутися на бік, але у мене нічого не виходить, хоча по початку виходить якесь невиразне мукання, але потім не вистачає сил мукати далі. вона просто стоїть і дивиться на мене. Сьогодні вона сказала: &# 171; диявол любить тебе&# 187; і зникла (раніше просто довго дивилася і зникала). Я ще якийсь час не можу поворухнутися, а потім настає повна темрява (закриваю очі?) І я прокидаюся в позі в якій я лежав коли дівчина була в моїй кімнаті. І так протягом останніх 3-х місяців. перші кілька разів не надавав значення, а тепер стає по справжньому страшно спати. (До лікаря йти не хочу)

Вітаю!Мені снився сон в якому 2 чоловіків і 1 жінка випадково впали вниз з високого будинку, а ще одна дівчина схопилася за мою ногу коли я висіла на якийсь мотузці, та дівчина що зачепилася вижила, ті інші люди загинули і тільки я бачила їх примари.Причому один з чоловіків був попом в церкві&# 8230;

Анастасія, швидше за все ваш сон говорить про те, що наяву ви можете стати учасником або свідком якогось трагічної події.

мені приснився сон уві сні.
дух або привид, що постала переді мною у вигляді дуже юною блідолицьої довговолосою брюнетки в чорному платі з минулих століть
сказав що вб’є мене. мені було страшно. прокинувшись (уві сні), я відчувала себе молодше, мені здається було 10 років. я біжу до батьків, все так же в сильному переляку, намагаюся їх розбудити, але вони відмахуються. поруч я бачу привид дитини і в знову старовинному сукню світло-болотного кольору. навколо темно, але присутній тьмяне світло, невелике світіння від примари. ранок ми з матір’ю прибираємо на балконі (мені вже років 14), я розповідаю події минулої ночі. я говорю що ненавиджу це місце, цю квартиру, вона тихо сказала що теж. страх не покидає мене. приглушений такий. страх очікування смерті.
вдома я знайшла її статуетку, вона була верхи на білому коні. на вулиці похмуро. прохолодно. ми одягаємося. по погоді. мене не покидає відчуття смерті. я просто знаю що мені не вижити. якісь люди, розмови, але подробиці я погано пам’ятаю.
далі картинка змінюється. або я прокидаюся ще від одного сну, або просто змінилося місце дії і сюжет сну. але не надовго. вже незабаром я остаточно прокидаюся.
до сих пір перед очима чітко спливає &# 171; кадр&# 187; зі статуеткою.

світла, швидше за все ваш сон символізує якісь ваші підсвідомі страхи, які пов’язані з вашим дитинством, спробуйте зрозуміти що саме для вас може означати привид зі сну.

Світлана, якщо уві сні або наяву ви відчуєте або побачите її то скажіть старовинних заклліані три раз:
Хоче душу з’їсти мою?
Те тебе я не пробачу!
І переді до мене Артинов!

Мені приснився привид жінки в чорному, я чітко бачила її обличчя, але я її не знаю. вона летіла до мене і сміялася, було дуже страшно. Я стала молитися, але у мене не виходило, я стала бігти, а вона за мною, я забігла за якісь двері вона ломиться і кричить ти не сховаєшся від мене. І я з жахом прокинулася.

ЗОЯ, даний сон може є або результатом ваших підсвідомих страхів перед кимось або чимось, або ж попереджає вас про те, що наяву вам може загрожувати якась небезпека.

ЗОЯ, боюся що вас вона переслідує не спроста&# 8230; Якщо знову її побачите то постарайтеся запитати що їй треба а потім пишіть мені на імеіл [email&# 160; protected]

Мені наснився сон!Що я дружину відправив вагітну в будинок де було дуже багато привидів, потім прийшов до неї сфотографував будівлю, і побачив на фотографії дуже багато привидів.Забрав дружину і ми поїхали відзначати новий рік до батьків!Потім я приїхав туди, і вирішив зайти в середину, і почав спілкуватися з ними, і вони мені розповідали, що з ними сталося, і я допоміг їм відправитися на небеса.і вони мене віддячили що це означає.

Максим, можливо такий сон про привидів, говорить про те, що наяву ви можете надати комусь допомогу, підтримку.

Сьогодні вночі мені приснився один сон дивний. Я з мамою десь в якомусь будинку збирання переночувати. І у нас ліжко мама поруч лежить.Начебто я сплю і відчуваю що у мене на обличчі нога мами така величезна, я прокидаюся (це уві сні) і дивлюся на всі боки відсовую ногу. І хто то невидимий (привид як відчувала) підняв мій ліжко зі мною і перевів в інший бік з легкістю. Я стала читат молитву арабською мовою (з Коран) щоб дух заспокоївся. Я анітрохи не боялася духу навпаки як би просила Бога заспокоїти його. Але цей дух на мій подив став з якимось гострим предметом тикат мені в бік (ребра) мені природно стало не по собі навіть болно.Я намагаюся осьводіться від його катувань і просипаюь серед ночі і у мене насправді в тому місці сильно дискомфортний відчуття було.Хоча у мене в ліжку нічого твердого не було. Що це означало б
Вибачте мій некоректний російську мову.Дякую за тлумачення.

Айгуль К, можливо все, що ви описали, в тому числі і привид, говорить про те, що між вами і вашою матір’ю виникнуть проблеми.

Привіт, допоможіть будь ласка розтлумачити сон. Снилося, що я з моїм босому зупиняємося в якійсь квартирі переночувати. Лягаємо окремо, і засипаємо. Прокидаюся я (вже уві сні), від того, що щось мене турбує. Відкриваю очі і бачу з права від себе біля ніг, щось є. Потім обриси стають чіткими і виникає примара дівчини в білому одязі. Волосся у неї темні начебто середньої довжини. Я не боюся її, але намагаюся прогнати, кажу йди. Вона сидить, не рухається. Словами прогнати її не виходить, я штовхають її ногою по голові. Привид падає з ліжка, але тут же матеріалізується знову, я знову штовхають, і знову матеріалізується, штовхають ще раз &# 8212; та ж історія, але в цей раз матеріалізувавшись, у привида на колінах (або поруч з ним) з’являється біла ваза (зараз я думаю, що це урна для праху). Не знаю в який раз штовхають примари по голові, він падає, на разом з ним падає і розбивається ваза. Привид знову з’являється з сумним обличчям. Бачу що він засмучений і кажу йому, &# 171; прости мене&# 187;. І як тільки я попросив вибачення, обличчя примари стає лютим, очі наповнюються чорним сказом, рот відкривається в страшному крику, і привид починає щосили люто мене шмагати руками. Проходить якийсь час і привид заспокоюється сам. Я знову намагаюся його прогнати, потім знову починаю копати по голові. Знову та ж ситуація з вазою, знову &# 171; прости мене&# 187 ;, знову мене дубасять як сидорову козу. І тут до мене доходить, що ваза скоріше за все розіб’ється і в третій раз і що не треба зовсім просити вибачення. Я зірвався з ліжка і буджу свого боса. Він прокидається з божевільними очима, дурному посміхається, обличчям схожий на косоокого имбицил. Пояснюю йому що трапилося, але до нього не достукатися, не вірить і як ніби зійшов сума.

Павло, то, що уві сні вас переслідував привид, швидше за все, говорить про те, що ви зіткнетеся з проблемою, природу якої пояснити не зможете.

Вітаю! Приснився сон, нібито пішов я з друзьмі в підвал, а там все прибрано і чисто, як в квартирі але при цьому примари ходять, друзі мої побачивши цю картину пішли до виходу, вони були страшенно налякані, я навпаки сміявся над примарами, яким чином жартував над цими примарами!

Денис, то, що вам снився привид, можливо, говорить про те, що вас чекає розчарування.

Сьогодні снилося, що я потрапила в якусь аварію зі своїми знайомими і стала примарою. Потім сиділа десь в кафе поряд з живими і розмовляла зі знайомими, намагаючись зрозуміти як же нас назад повернутися. Поруч сиділо велика кількість людей, як з’ясувалося &# 8212; вони все примари. Вони їли. Запросили і нас, я вибачилася що так голосно розмовляю, т.до. ось тільки що все трапилося і я ще не втратила голос.
Потім з’ясувала, що це група циркачів, які розбилися на машині після виступу, т.до. були п’яні: у них навколо очей шкіра червона, у всіх крім однієї дівчини мого віку, вона сиділа колупала в тарілці незадоволена і схожа була на мою знайому.
Потім ми намагалися скласти записку для живих і навчити дочку знайомого брати предмети, і щоб вона принесла цю записку в світ живих і ми б повернулися. Загалом ми шукали спосіб як би повернутися, і поточна ситуація ні мене, ні моїх знайомих не влаштовувала.
Що це все означає?

Ольга, то, що ви уві сні бачили, що ви привид, ймовірно, говорить про ашей віддаленості від цих людей.

Привіт, мені приснився ось такий сон
мій под’ездкак ніби в під’їзді мої знайомі і не знайомі люди&# 8230; і яка то сила змушує їх щось робити їх щось робити&# 8230; і ці люди прозорі..як примари кому вдалося вирватися з під’їзду, сидять перед дверима під’їзду на колодах від дерев.я вирвалася, я теж була цим привидом, але мене тягне в цей під’їзд, як ніби за моїм хлопцем, піднімаюся до своєї квартири, заглядаю в замочити свердловин, а там по стіні пробігла тінь, я злякалася і вирвалася на вулицю..і потім мене разбуділакошка і я прокинулася

Сновидіння, в якому були такі події, найімовірніше, говорить про те, що вас неприємні емоції пов’язують з цим місцем.

Привіт, приснився сон годину назад . І так &# 8230;
Передісторія перед самим сном .
Нещодавно переїхав в інше місто разом з двома друзями, колишніми однокласниками, з метою навчання в інституті . знімаємо квартиру .Живемо на ній вже півмісяця .Помер власник квартири може рік назад, але не в цій квартирі . Спав останні півмісяця по 5 годин на середньому . Але плюс з нами ще двоє наших спільних знайомих живуть, поки, вони шукають квартиру &# 8230;
І сьогодні :
Ліг в 01.30, в 01.45 вже прокинувся після сну (дуже дивно що він відразу з’явився)&# 8230;
Сон: СИДИМО я і 2ое друзів в залі, за 2 комп’ютерами, столи поруч . Що то обговорюю з одним, але другий мене кличе і каже, що б я подивився в екран . Я дивлюся, і все, як поралізація на кілька секунд і у мого теж . і я не можу відвести очей від монітора . Потім я відійшов від цього стану (пройшло секунд 5) і я подивився в інший монітор (як би сиджу між ними), і мене як прісасало до монітора і знову паралізація на 5 секунд . Я як то спокійно встав і пішов в іншу кімнату . Уже в кімнаті, закриваючи двері, обернувся, і побачив як би фантом або оболонку одного з моїх друзів, контур, і в ній як би дим або вода . &# 171; ВОНО&# 187; підбігло і повалило на ліжко і знову паралізація на 5 секунд . І після цього я заснув уві сні . І ось я прокинувся (все ще уві сні відбувається), підходжу до дверей, вихід з кімнати, але раптом знову це оболонка йде на мене і схопивши за руку паралізувала, я як то зміг вивернутися і відразу прокинувся (вже по справжньому).
всі .
Дивне ось що: &# 171; дух&# 187; з контуром мого друга, це раз .
Паралізація, яке неприємне відчуття уві сні відчував, це два.
Сон, відразу як я заснув, три .

Поясніть плиз, що це означає ?

Артем, то, що ви бачили, ймовірно, привид, а сон, швидше за все, обіцяє вам повернення до справ минулого.

Я скажу вам ось що до вас в сон з’явився як би справжній прізрок і ймовірно когода він був живий ви його знали або десь бачили і &# 171; воно&# 187; хотіло що то повідомити але не хотло щоб ви його впізнали ось і прінело образ.
P.S.
Багато примари хочуть щось сказати птаются через сон але це у них навряд чи полючается!

Мені наснилося поле, холоду, і на небі привид хлопчика скейт бордистів (я не займаюся ніяким спортом і зі ськейтом ніяк не пов’язана), він просто катався по небу, красиво і потім зникав, уві сні я була з якимись друзями і ми бачили це разом, хлопчик був кольору сепії. Ось до цих пір не можу зрозуміти, що це таке.

Христина, то, що в вашому сні був привид, ймовірно, говорить про те, що ви прагнете до самоти, віддалення від оточуючих.

Наснилося, що у великому будинку підходжу до сходів, біля основи варто стара і хотіла зняти з мого пальця кільце (НЕ обручки), але я не дала. Після цього все крім мене в цьому будинку почали вмирати. З’являються 5 привидів, які починають мене шукати, а я ховаюся від них на підвіконні. З’являються 2 примари-чорний і білий кіт (схожі на моїх колишніх вихованців, яких вже немає), які починають битися з цими 5-ма примарами, захищаючи мене.
Що б це значило?

Наталя, то, що в будинку люди почали перетворюватися в привидів, швидше за все, обіцяє вам отдоленіе від близьких, період самотності.

Наснилося що я заходжу вночі на кухню в будинку мами, а біля газової плити варто будинкової: маленького зросту, волохатий, великі чорні очі.Я ніби як лякаюся а він простягає мені свою руку (нічого не кажучи при цьому) але я відчуваю що він доброзичливий до мене, я даю йому свою руку, і тут я в нього запитую до чого він мені з’явився &# 171; до добра або до худу&# 187; він відповідає на добро, добру..На цьому сон закінчився. Цікаво до чого б цей сон?

Анастасія, то, що ви уві сні бачили будинкового, ймовірно, говорить про те, що ви поки не впевнені в тому, що вам не вистачає підтримки.

Наснилося, що я лежу на дивані, кругом темрява (ніч), і раптом якась тварюка зі стіни лезіт (чорна, як ніби дим, але з очима і ротом), підпливла до мене зліва і схопила, мене вхопив жах (ніколи ще так не боявся, хоч це був сон) і паралізавало секунд на 8, я хотів закричати, але не виходило, дивився прямо і не закривав очі, а дух був зліва, потім він пішов, пройшло 2 хвилини і все повторилося знову, потім я прокинувся і лежав в тій-же позі, що й уві сні, і в тому ж місці, як ніби це був не сон. Що ж це було?

Леха, то, що в вашому сні вас налякав привид, швидше за все, говорить про те, що ви будете переживати через спогади.

Як у мене уві сні! Я теж була в комноте і на мене напало приведення (дівчина з потворним обличчям) вона до мене йшла і жахливо посміхалася зуби були зімкнуті але я дуже чітко чула що вона говорила &# 171; Привид, примара, привид&# 8230;.&# 187; хоча чула я ніби вона поруч стоїть!

наснилося, що події відбувалися в будинку моєї померлої бабусі, який, в реальному житті, ми вже давно продали. у вікні з’явилася голова чоловіки примари в жовто-оранжевий колір, (все відбувалося вночі, за вікон було темно) говорив він страхітливим голосом щось про рибу. потім вселився на якийсь час в мою маленьку племенніцу, вона чомусь була котом і її очі стали помаранчевими&# 8230; і взагалі цей привид всіляко докучав нам, але ні до кого не прікосаться&# 8230; уві сні відчувався страх..і після сну&# 8230; було теж моторошно&# 8230;. що це може означати? Підкажіть будь ласка.

Дарина, то, що в вашому сні ви бачили примари, швидше за все, говорить про те, що ви занадто багато часу проводите в роздумах про минуле.

Здраствуйте! мені наснилося що ще в живому стані я потрапляю в якесь коло спілкування. вони займалися знищенням бісів.Я почала спілкуватися примарами і ось один з ватажків повів мене на ритуал, там були всякі апостоли і Бог. я прям чітко його бачила і привіталася, він був мені радий. і сказав що завтра я повинна померти.. Я прийшла додому не в отчяеніі а якось порожньо, і почала з усіма прощатися. на слід день я померла і стала примарою.. я могла спілкуватися з деякими друзями, які знали про те, що відбувається.. а також я ходила і захищала людей від бісів які були у плоті людей.
Для мене це дуже дивно (

Алька, такий сон, найімовірніше, обіцяє вам серйозні зміни в поглядах.

Доброго дня! мені наснилося сьогодні, що я був на дачі за містом у батьків (сам я живу зараз в іншій обл. і місті) Раптом у сусідів навпроти в будинку стали відбуватися незрозумілі речі: зібралася купа народу. Ну і ми туди пішли посмотретть. У будинку вмикається і вимикається світло сам собою, рухалися предмети, люди здивовано вигукували щось. Я підійшов до світильника типу бра, але висів він чомусь над дверима в кімнату і що б дивитися на нього я змушений був підняти голову вгору. Він також мимовільно включався і гас. Але зроблений він був у вигляді особи клоуна (дитячий напевно). Раптом несподівано для само себе я запитав у нього голосно і строго, хто він такий. На що він з виразною мімікою, рухаючи очима і іншими м’язами обличчя відповів: &# 171; Андрій!&# 187; при цьому міміка обличчя була як у людини. Далі я запитав у нього, що він тут робить. На що він відповів, щось типу гуляю або развлекаюсь, точної відповіді я вже не пам’ятаю. Після цього я вийшов з дому сусідів на вулицю, де все люди здивовано переглядалися і обговорювали те, що відбувається в будинку. На цьому сон закінчився. Я прокинувся переляканим і тривожним.
Підкажіть. якщо можете, що це все могло означати?

den, сон в якому є привид, ймовірно, говорить про те, що ви не завершили деякі справи.

Здраствуйте! Підкажіть будь ласка! Я у себе вдома помічаю що в будинку крім своїх ходить додому! І розповідаю про це домашнім. А вони заперечують, і раптом чується голос, і на стіні бачиться якийсь образ. І я його попросила щоб він показав руку, на стіні було видно тінь його руки. Потім ще і волосся і ноги показував, ми йому задаємо питання а він відповідає. І під кінець стали видні прям як на яву його риси обличчя. людське обличчя&# 8230;. І я прокинулася, будь ласка розкажіть мені що це значить. Буду чекати з нетерпінням

Привіт, приснився сон з четверга на п’ятницю. Вообщем, сидять на лавці 5 привидів, потім повз них проходжу я 4 з них пропадає і 1 залишається, і наближеним планом мені показують, що це маленька дівчинка років 8 і підозріло посміхнулася, як ніби з насмішкою.Поясніть будь ласка, що може означати цей сон?

Андрій, то, що в вашому сні були такі примари, ймовірно, відображає вашу особисту невизначеність.

Ваш сонник в точ точ совподает з моїми снами (

Вітаю. Приснився сон словноя і є привид.в білих таких шатах (якщо їх можна так назвати) І були інші примари.ми з ними в дружніх відносинах.
Дивний сон. ніде не можу знайти тлумачення.

Тетяна, то, що в вашому сні був привид, ймовірно, говорить про те, що ви незабаром повернетеся до незакінченим справах.

Вітаю. Мені приснився сон ніби я як зазвичай сиджу за компом ввечері коли вдома нікого немає. Ззаду підходить до мене хлопчик.Я начебто спочатку насторожилася але не налякалася зрозуміла що це привид, хоч спочатку подумала що домовик.Я питаю скільки тобі років він говорить &# 171; 74&# 187;.Я кажу немає а коли помер скільки тобі було?Він каже &# 171; 12&# 187;.
Потім розповідає все каверзні плани нашого знайомого проти мого батька. А я дивуюся тому що батько йому так довіряє.Потім розповідає як він (привид) загинув і я все це бачу і присутній.Ніби зима мороз він зі своєю сім’єю кудись збираються, виїжджають.Але його мати їх в кінці зупиняє говорить &# 171; не треба в таку погоду&# 187 ;, але він вже поїхав, я відчула що з ним щось сталося побігла.Дивлюся його машина вся розбита і він лежить весь в крові на землі.
Потім ми з ним гуляли.Я закохуюся в нього.Ми з ним гуляємо хотіли поцілуватися але там мужик на нас дивився.Потім пішли фоткаться, я одягла фату.На мені була біла сукня як раніше носили довге, але не весільну і червоні туфлі.Він був в строгому костюмі ми шукали гарне місце щоб пофоткаться.Було багато красивих місць з зеленими кущами і різними трояндами, але там були люди і ми пішли в інше місце.Мама моя стала нас фоткати, я говорю так щоб його обличчя не було видно.Він повернувся до мене обличчям а я обличчям в кадр.Фата розліталася взагалі я зраділа що вийде класний кадр.Що означає цифри 74 і 12. І чому його образ дуже розмитий?Відчуття від сну приємне.

Антоніна, то, що вашому сні був такий привид, можливо, говорить про те, що хтось з прошлго розповість інформацію про недоброзичливців вашого батька.

Здраствуйте. приснився сон, що я привид або привидами, щось в цьому роді і зі мною ще такі ж істоти. скільки не пам’ятаю. і чому то у кожної групи є своя територія. наша група вторгається в іншу територію але не вороже, а для того щоб дізнатися інших. а так само там є дівчинка, але вона жива і я її оберігав. якщо не важко поясніть, сенс якщо він є на кшталт фільмів таких не дивився.

заздалегідь дякую..

Раміь, то, що ви уві сні бачили такого примари, швидше за все, говорить про те, що ви незабаром можете зустрітися з людиною, з яким спілкувалися в минулому.

Вітаю.
Мені ось приснилося те, що я нібито привид, але мене бачать пару чоловік, моя лутшая подруга і моя мама, я так само продовжую ходити в школу, сиджу з подругою за однією партою, розмовляю, але мене ніхто більше не помічає.Але я ніколи не залишалася одна, то з подругою то з мамою.І ось якось я залишаюся одна, заходжу в клас як би свій, зморив нікого немає, і відчуваю що підходять до мене зсади (мама і подруга), і кажуть що більше так не можуть, і теж ходять стати примарою, розвертаються і йдуть.
Моторошно якось&# 8230;

Настя, то, що ви бачили себе в цьому сні примарою, швидше за все, говорить про те, що ви помітите, що віддалені від оточуючих.

Привіт) приснився мій колега по роботі, я намагалася його уві сні вбити різними способами (стріляла, різала, потрашіла лопатою в багажнику машини), але виявилося, що він привид, що він нічого не відчуває і тільки сміється з мене, поки я займаюся його умервщленіем&# 8230;

пам’ятаю тільки частина сну&# 8230; що я з молодшою ​​сестрою (я не відчувала що ми молодше чим є зараз &# 8212; обом уже за 20) пішли кудись через стежку на кладовищі (кладовище знайоме, воно не далеко від нашого будинку &# 8212; в житті-я часто в дитинстві через нього дорогу до школи зрізала&# 8230; так що знаю його як свої п’ять пальців) але йшли ми по стежці вже у напрямку до дому.. і тут сестра обернувшись говорить що вбачає на іншому кінці нашої стежки (за її розгалуженням на 2 частини), на одному з її розгалужень якогось маленького чоловічка..обернувшись на слова сестри я подивилася і побачила обриси дитини, він здається сидів, але сам був настільки чорний в тіні дерев, що самого ніяк не розглянути&# 8230; кажеться подивившись в його сторону я тоді промовила, мовляв, я тебе не бачу &# 8212; піди&# 8230; правда то що ці слова я промовила я дізналася лише пізніше&# 8230;. були ще якесь події.. можливо я навіть прокидалася.. не пам’ятаю&# 8230; але потім виникає така ж сітуация, тільки на цей раз як тільки сестра вимовила що бачить примари (в обох випадках я йшла попереду сестри), не встигла я обернуться як він уже дихав сестрі в потилицю&# 8230; по суті він був повністю матеріальний, не прозорий, на вигляд &# 8212; дівчинка 10 років, білява&# 8230; але погляд якийсь дивний, як ніби давним давно зупинився на емоції тупого подиву&# 8230; мене охопив жахливий переляк, і найбільше я перелякалася за сестру, хоча вона не подавала ніяких ознак занепокоєння&# 8230; ось в цьому моменті я згадала, що раніше я позбулася її присутності тими словами.. і я їх повторила.. декілька разів.. вже перейшла на крик&# 8230; а потім мій розум затьмарився і я не помітила як задушила її&# 8230;. потім усвідомивши це я подивилася їй в обличчя.. воно було таким же з яким вона до нас підійшла&# 8230; але мені здалося що я її вбила&# 8230; і викинула цей нещасних трупик&# 8230;&# 8230; [Прям зрозуміти не можу точного його значення&# 8230; толі радіти, чи то плакати тепер]

Як правило, якщо людина бачить уві сні примари, це означає, що йому доведеться зіткнутися зі справами з минулого.

Привіт, сьогодні приснився під ранок, я лежу, відчуваю небезпеку, дивлюся в коридор, розумію, що щас что-то буде і молитися починаю. 2 рази прочитав молитву, а потім чорний привид без певної статури чоловіки або жінки (швидше за чоловіка), з’явився з хмари, різко рушив до мене впритул, щось вирвав чорне з мене, таке ж як воно саме по своїй структурі як дим, потім пішов. Я аж закричав від страху, чули ті, хто не спав.

Бачити уві сні примари &# 8212; знак, який обіцяє повернення нікого людини з вашого минулого в ваше життя.

постійно сниться що в будинку літає якесь невидима істота іноді бачу прозоре&# 8230; воно хочуть зустрітися зі мною а я ховаюся у власному будинку і іноді у снах ніби вселяеться в мене

Вітаю! Приснився сон&# 8230; як ніби я лежу в ліжку, намагаюся заснути, але поки не сплю і ззаду мене з’явився якийсь привид, але я його не бачу, бачу темну тінь, як вона мені покладає руку на ліве передпліччя (лежу на правому боці) і мені стискає серце&# 8230;.мене огортає жах, думка про те, що мені потрібно скинути цю руку, мені потрібно поворухнутися, прокидаюся з глухим криком і з почуттям що мені стиснуло сильно серце як грудкою&# 8230; були болі в серці.

Присутність уві сні примари, як правило, говорить про те, що сновидцу доведеться доробляти чиюсь роботу.

Привіт, мені часто сняться сни з схожим змістом. Сниться річний ліс. У лісі різні стежки і дороги, поблизу весь час водойми (то річка, то озеро). Відчуваю весь час десь поблизу велика дорога (шосе). Фізично відчуваю шум листя від вітру. завжди висока трава. і по лісових стежках бродять примари, які у мене не викликають страху. Я просто дивуюся, що БАЧУ померлих абсолютно не знайомі людей.

Здрастуйте 🙂
Мені приснився сон дуже дивний в ньому я стою біля готелю і чую як з вікна вимовляються стогони дівчини а поруч зі мною фотоапарат і він робить спалах і через пару секунд вилітає привид і я прокидаюся почувши жахливий рик частки голос що це означає

Привіт, приснився сон прямо таки в обід, так як сплю довго.Сниться ніби йдемо з моєю давньою однокласницею по якому те занедбаного парку, причому йдемо з метою знайти 5 могил щоб провести якийсь обряд на гроші.підходимо до першої або другої могилі нам поховання на цій могилі розповідає що робити далі, йдемо далі вседелаем як треба.і ось підходимо до чергової могилі ніби як до передпоследней читаємо напис Катерина III-II подруга робить все точто потрібно і починає співати, я їй кажу раптом ця пісня не подобатися їй.і раптом бачу що до мене тягнеться рука дитини примари, я даю йому свою руку і він повністю виходить і я його на руки беру, він мовчить навіть намагається посміхнутися, я з ним намагаюся грати, але не знаю як.він такими очима наївними дитячими дивився на немя.Йому було на вигляд 3-5 років.по виразу обличчя було ясно що нарешті то мене знайшли і виявляють до мене ласку і на цьому я прокинулася.що може це означати?

Швидше за все, подібний сон говорить про те, що ви можете втратити контроль над спілкуванням в колективі, можете займатися дивними справами.

Усім Здрастуйте! Приснився дуже дивний сон, трохи стрімкий.. Я десь гуляю тут потрапляю в кімнату з величезною трубою мене туди засмоктує і я падаю вже мертвою, ну примарою на майданчик з гойдалками. З’являється ще хто то і я намагаюся втекти від нього хитаючись швидше й швидше на гойдалках. Потім все різко змінюється я потрапляю в величезний будинок привидів і на кожному поверсі свій клуб за інтересами, я бачу подругу (вона теж привид) я в шоці не розумію як вона їм стала, але потім вмовляю її піти по поверхах познайомився з усіма. Вона відмовляється, але в підсумку я її вмовила, ми гуляємо по поверхах і тут в одній з кімнат я бачу ще одну подругу. Тут з’являється мама і я чомусь кажу, що раз я померла я піду правою і виганяю ееіз сну, кажучи що вона жива тут їй робити нічого&# 8230; А потім мене як ніби хтось ударив по спині і я прокинулася. Маячня якась&# 8230; Підкажіть будь ласка що це може означати?

Ваш сон, в якому була подібна труба, швидше за все, говорить про те, що ви зіткнетеся з непреодалимой обстаятельство.

Привіт, мені вчора наснилося що я з мамою переїхали жити в замок на пагорбі, йому було 164 роки . Коли я оглядала кімнати, то раптом відчула чиюсь присутність. Коли пішла в іншу кімнату, подивилась на фіранки і побачила привид чоловіки, особи не було видно. Я дала б йому років 35, м’язистий такий. І чомусь був повністю чорний. Коли я уві сні повідомила про це мамі, то вона сказала що це привид власника замку. Уві сні він з’являвся мені кілька разів, і як ніби намагався щось повідомити. Підкажіть будь ласка, що це може означати?

Такий сон, в якому був привид, швидше за все, говорить про те, що вам доведеться повернутися до справ минулого.

мені вже в п’ятий раз приснився сон, з одним і тим же примарою..ця жінка, яка мешкає в одній і тій же кімнаті і постійно бачу її на одному і тому ж місці. перші два рази вона нічого мені не говорила, а тільки мовчала і дивилася, я на неї кричала, і виганяла з цієї кімнати&# 8230; минув час в кімнаті почала спати я&# 8230; потім третьий раз мені наснилася вся її сім’я, їх було четверо я всіх чітко бачила, вони були в старому одязі зі старою зачіскою жінка. вона розповіла (ДО ЧОГО ЦЕ ВПЕРШЕ вона заговорила) що це її сім’я, щоб я не кричала на неї тому що ее і так погано.. так як вони все постійно вмирають&# 8230; і знову на одному і тому ж місці в кімнаті..
сьогодні мені знову вона снилася.. але тепер вона мені як зразок мстить, розкидає речі.. то або ледве впустить в кімнату, з неї не випускає.. я як прокинулася, то реально відчувається чия то присутности.. і це все вже не вперше&# 8230; до чого це і що робити??

Те, що в ваших снах часто зустрічаються примари, швидше за все, говорить про те, що вам доведеться вирішувати якісь проблеми, не вирішені раніше.

Допоможіть будь ласка приснилося що померла впала з даху тікаючи від кого то а потім стала прізрааком і всі відчували моя присутність але я не могла говорити а тільки писати на папері але все знали що про мою присутність&# 8230;

Вітаю!
я не передбачаю сни але зто я хороший провісник! Кожен буває уві сні бачить відповідь на питання чи чемуто вчиться. Ваш розум обьеснял вам що після смерті ви залишитеся все темже людиною і не варто боятися її.

Доброго дня.
Допоможіть з расщіфровкой!
Сьогодні приснився такий сон. Стою поруч з якоюсь площею, дуже багато людей, схоже, що якесь гуляння. Над нами летить великий військовий вертоліт. Раптово у нього перестає працювати гвинт, він зупиняється на місці, а потім з висоти падає вниз на землю, розбивається. Крики, сльози. І в той же момент від нього відділяється група привидів у вигляді роти солдат-прикордонників з командиром на чолі, їх багато, людина 45. Вони в амуніції, в касках, з автоматами. гробова тиша. Вони пропливають у нас над головами&# 8230; Я прокидаюся від жаху&# 8230;

Такий сон, швидше за все, говорить про те, що ви можете насправді стати свідком такої котострофи.

Вітаю.
Сьогодні приснився дивний сон, я сиділа десь за скляним столом, який був посипаний чимось білим, на зразок борошна. Разговоарівала я при цьому з людиною, чоловіком, мені незнайомим. І говорила йому щось із серії, що мені погано і самотньо без моєї собаки (хоча такої в житті ніколи не тримала). В цей час на столі з’явився привид цієї собаки (невелика, біла, як в мультику &# 171; Вольт&# 187 ;, який я, до речі, теж не бачила близько року), і лапою по склу почав виводити слова типу &# 171; Не бійся, я буду поруч завжди&# 187;. Я цей привид бачила, а мій співрозмовник бачив лише те, що на столі з’являються написи. Він побілів обличчям, очі стали чорні і як би запали, і він став несамовито і голосно кричати. ось від цього крику я і прокинулася.

Такий ваш сон, верятнеее за все, є віддзеркаленням сильного враження від побаченого фільму.

Здравсвуйте .Мені снився привид жінка, яка мене тапіла в озері, але я вибралася, але в коце вона мене закопала в кімн

Вітаю.
Близько трьох тижнів тому мені прокинуся сон що я була в комноте (комноту в будинку моєї бабусі яка живе в селі я до неї приежайте щороку на літо і живу в цій комноте) але комноту була дуже темною і сірою і як би порожньо чого то там не вистачало. Я лежала точніше сдела на ліжку під якийсь простнкой замість ковдри і по комноте носилася моя маленька кицька Доміно. (Вона ще кошеня зараз їй десь сім місяців) Вона носилася дуже бстро з дверей в одному кутку кімнати в інший протилежний на стіл. Потім вона ще швидше добіжала на стіл зістрибнула з нього і зникла в дверях через секунда (як мені здалося уві сні) в дверях я побачила білий сяючий білим світлом силует дівчини, а потім я побачила її і у неї були такі як мультяшні але гострі зуби і вона наближалася до мене нашоптивая слова &# 171; Привид, примара, привид&# 8230;&# 187; (Хоча я її чують як ніби вона стояла і нашоптовала прямо в вухо!) Я лягла під простирадла намагаючись кричати &# 171; ААААААААААА&# 187; але у мене не було голосу і у мене виходило хрипке &# 171; ССССССССССССС&# 187 ;, а птом прокинулася в тойже позі що і уві сні!
І ще зі мною відбуваються жахливі речі я слщу огидні звуки але слшу їх тільки я, а іноді вночі я не сплю і просто задрамаюсь і відчуваю що щось не так і прокидаюся від удару об ліжко наче я поки сплю злітаю і тут же падаю очёнь боляче падаю ..
І ще у нас вдома щось не так! У нашому будинку живе дивна істота і не одне я Віже їх але тільки краєм глоза встигаю помітити вони темні як тінь! Але тільки я помічаю їх прісудствіем чую їх і знаю що вони поруч … І вони помітили що я їх заменчаю про постояно ходять поруч зі мною. Вони мене лякають … Але особливо такого ні не роблять ходять поруч … чому то тільки поруч зі мною. Але в останні час вони перевертають старі швейцарського настінні годинники!
Хто це? І що вони хочуть сказати?

Такі сни, як правило, є відображенням сильного емоційного напруження сновидіння. Вам слід більше розслаблятися і відпочивати.

Вітаю.
Мені наснилося що я була в своїй старій квартирі на дивані, дивилася телевізор і раптом все вимикається . Мене хтось сильно тягне за волосся, я до смерті перелякана дивлюся вліво і там привид якоїсь дівчини сидить . Вона дивиться на мене пильним поглядом (у неї ще волосся коротке були) і я трясучись кажу їй крізь зуби: Відпусти мене . Раптом вона летить вгору і розчиняється, біжу звідти і на півдорозі мене знову тягнуть за волосся, тільки це була якась або брудна або чорна без особи (волосся теж чорні і довгі) і в білому сарафані . Я намагаюся вирватися від неї до вікна але вона мене зносили до себе і теж летить вгору і розчиняється . Я побігла в кімнату до батьків і почала їх будити . Прокинулася я вся перелякана в 6 ранку . Взагалі я стала помічати якісь дивні об’єкти то вдома або на вулиці на приклад як тіні або чорних людей .

Те, що ви побачили примари уві сні, ймовірно, говорить про те, що ви можете незабаром присвятити свій час рішенням справ минулого.

Вітаю
мені останнім часом сняться дивні сни.
2 тижні тому наснилося, що в 2-х новостроенних дерев’яних будинках в землян підлозі закопано по 6 Тупов, а моїй родині ніде спати.Всі лягли між трупами (мама, тато, брат, 2-Юродний сестричка, бабуся), а я втекла, закотивши істерику, що не буду спати поруч з ними.вийшла з дому, і потрапила в нашу квартиру, лягла спати в залі на диван і здивувалася, чому родичі сказалаі, що ніде більше спати.

Сьогодні наснилася, що моя школа (я в 11 класі) нібито збудують на кладовищі і в підвалі, де висять куртки, купа привидів.я закотила істерику і втекла.потім мені в якийсь перукарні жінка сказала, що я всім їм повинна допомогти. потім я опинилася у себе в будинку.У квартирі були я, мама, тато, бабуся. і наші двійники!оО
Я злякалася і сиділа в залі.а батьки бачили двійників, але не звертатись на них уваги.як ніби вони завжди жили з нами, але не розмовляють з ними.А мені мама сказала, щоб я з ними не розмовляла, що вони прийшли когось забрати (або щось типу того). мій двійник сидів в моїй кімнаті за столом, здається домашнє завдання робив. 1 раз я злякалася і вийшла з кімнати, у 2й раз я заговорила з іншим Я.ми просто базікали про справи, як життя і все) здається це був добрий двійник)) ось і все.більше нічого не пам’ятаю.

До чого це, можете пояснити?!

Такі сни з однаково похмурим змістом, найімовірніше, попереджають про те, що ви можете зіткнутися з проблемами в навчанні, стосунках з однолітками.

Підкажіть, якщо знаєте розшифровку такого сну. часто сниться померла бабуся, причому тільки мені.
будинок бабусі, який продали і вона в ньому (померла неск років тому), я з нею поруч. Вимикаю світло, а він сам включається і так кілька разів. Розумію що це дух і бачу його літаючим по кімнаті, починаю хрестити повітря і виганяти його з кімнати, він вселяється в бабусю, потім знову літає. я бачу на грубці висять бабусині кілька натільних хрестиків (близько 6 шт), я хапаю їх думаючи що вони допоможуть проти нечистої сили і прокидаюся.
сильного емоційного зв’язку з бабусею не було за життя.
спасибі!

Те, що в вашому сні з’являється такий привид, ймовірно, говорить про те, що ви можете переживати через те, що продали бабусин будинок.

добрий вечір!
а якщо мені сняться сни і вони через раз і якийсь час збуваються і то що я говорю теж через раз збувається
і дід покійний приходить уві сні і підказує!
це як називається?
Дайте відповідь будь ласка!наперед дякую!

Приснився сон. Темний час доби. Поруч будинку, в яких не горить світло, і якісь вежі. Спочатку я перебувала на даху одного з будинків. Потім я раптом стою на землі і розглядаю фотографію, на якій знаходиться жива людина, а поруч з ним примари. Це все що я пам’ятаю. Підкажіть, що означає цей сон. спасибі.

Вітаю!
Підкажіть будь ласка до чого сниться сон, в якому я є примарою прийшли в будинок свого
колишнього молодої людини, якого дуже сильно любила наяву.
У цьому сні тільки один він міг бачити мене,
в будинку знаходилися його батьки, уві сні ми починаємо обніматися, батько бачачи що син робить не зрозумілі руху почали його питати, що він робить,
я злякавшись вилетіла в вікно і стала з боку спостерігати як мій колишній МЧ розмовляє зі своїм батьком,
в момент їх розмови я почала видавати різні звуки лякають, відволікаючи їх від бесіди, після цього я пішла в іншу кімнату, увійшовши в неї я побачила колиску, в якій лежав нібито наша дитина (хлопчик), я взяла його в руки і почала качати, в цей момент мати мого колишнього МЧ помітила що дитина важить в повітрі
стала злякано кричати, але зрозумівши що це саме я тримаю дитини на руках, вона вирішила мене прогнати, я знову вилетіла в вікно і стала спеціально видавати дуже сильний крик,
від якого в будинку все стало валитися, після я розвернулася і &# 171; полетіла геть&# 187 ;, за мною з дверей вибіг мій колишній МЧ з рушницею, щоб пристрелити мене, я ж йшла слідом за ним і зрозумівши що він серйозно хоче розібратися зі мною, я сказала йому, що дуже сильно люблю його і раз він так хоче моєї смерті я це зроблю сама, після моїх слів рушницю мимовільно вистрілила вгору, а мій МЧ почав шукати мене поруч, перебираю руками в повітрі,
і ледь торкнувшись моєї руки, яку я прибирала-здригнувся..я сказала що все в порядку
і що я йду з його життя назавжди і більше ніколи не дам про себе знати!
Після цього сну я прокинулася вся в сльозах і проплакала ще годину, ось так вплинув на мене цей сон, дуже прошу Вас розшифрувати до чого він мені наснився!

Сновидіння, в якому ви постали в ролі привида, ймовірно, вказує на те, що ви можете в найближчому майбутньому віддалитися від свого оточення.

Вітаю!
Мені приснився сон, який справив на мене враження, і я хотіла б услашал що-небудь з цього приводу&# 8230;
Я опинилася в якомусь селищі, де святкували, щось на зразок Хеллоуїна, святкували вже пізно увечері, гуляння проходили на вулиці.
З будинку, що стоїть неподалік, вийшла група людей.Вони чомусь злилися і лаяли кого-то.Всі люди на вулиці якось розбрелися, я стояла одна, і я пішла в цей будинок, я знала хто там, хто він такий.Коли я увійшла в будинок, я опинилася в кімнаті: звичайна вобщем кімната, але переді мною стояв ряд годин.Все було спокійно, і я попросила ЙОГО вийти.Тут же стрілки всіх годинників пішли в різні боки&# 8230; І як ніби нізвідки з’явився хлопець (хлопець років 25, був повністю одягнений в чорне), він не природно швидко підійшов до мене і обійняв, ми поцілувалися, я зрозуміла, що ми любили один одного.Але я знала, що він привид, хоч і виглядав він як звичайна людина.Я сиділа з ним в цій кімнаті і була дуже щаслива&# 8230; Потім він став тривожний, і попросив мене піти.
Я послухалася, вийшла на вулицю, там збунтувався народ.Вони хотіли зловити його і прямували до будинку (тобто якби я не пішла, мені б дісталося).У будинку вони його не знайшли (Не дивно, він же привид), а я змогла збрехати, що його не бачила.І далі все перетворюється в пошуки, вони шукають його, щоб якось знищити, а я щоб бути з ним&# 8230; Іноді я бачу його, обіймаю, і він знову зникає&# 8230;
На цьому я прокинулася.Звертаюся до Вас за допомогою, тому що зараз в житті немає подій, сопреженних з цим сном і з розповідями про привидів я давно не стикалася, пояснити не можу для себе цей сон.Не знаю, може бути важливим є те, що наснилося мені це в ніч після дня народження?&# 8230;
Спасибо заранее за допомогу, сподіваюся отримати відповідь.

Ваш сон, в якому ви познайомилися з примарою, швидше за все, вказує на те, що ви можете зв’язатися з тим, хто буде гранично далекий від вашого звичного оточення.

Вітаю.
мені наснилося як я стояв на височини і бачив як над чесного будинком літають 2 примари, точно не пам’ятаю начебто один або обидва підлетіли.
що б це могло означати?

Вітаю!
Мені сьогодні наснилося, що я начебто очолювала армію привидів, і разом з ними могла літати по повітрю. Вони були добрі, вважали мене своїм командиром і слухали всі мої вказівки. Потім прийшла ворожа армія (начальника у них не було) і майже весь сон ми билися з ними в повітрі. (Точно пам’ятаю, як рубала шаблею навпіл ворожих привидів).2 рази ми билися, в результаті примари відступили злі. але перед тим як прокинутися, я ніби весь сон чекала, що вони знову прийдуть&# 8230;

Сон, в якому фігурували примари, швидше за все, вказує на те, що ви можете повернути до справ минулого найближчим часом.

Вітаю! Зі мною часто буває, що я прокидаюся від присутності якоїсь сутності біля мене під час сну, тобто в той момент мені здається, що я миттєво прокидаюся, можу рухати тільки очима, але руками і ногами не можу поворухнути, дике відчуття страху, хочеться схопитися і включити світло, покликати на допомогу, починаю молиться і тільки потім попускає і видаю гортанний крик, наприклад, мама. почуття, що хтось навалюється на тебе. І ДИКИЙ СТРАХ, тіло німіє. Саме интерестно, що і у мого сина таке-ж. Зараз йому 20 років, а почалося років десять тому, спочатку у мене, потім через рік у нього. Але у нього частіше, у мене буває один-два рази на рік. Він спить або не спиться після цього з включеним світлом.
Допомагає тільки молитва, якщо чесно, то я впевнена, що це не сон. Але тоді що? Саме интерестно, це може відбуватися не тільки в нашій квартирі. Допоможіть будь ласка!

Швидше за все, ваше сновидіння, в якому був привид, вказує на те, що вас постійно відволікають нав’язливі думки, тому вам важко вийти зі сну.

Привіт) люди підкажіть що означає цей сон&# 8230; ЦЕ було в села ми лягали спати з бабусею вже, лягли про що то розмовляли почали засипати і раптом закрилася міжкімнатні двері&# 8230; потім вимкнувся телевізор і в темряві я побачив сіре примари він як сказати летів до мене але я затиснув очі і прокинувся у себе в місті будинки..

Здраствуйте! А мені давольно часто сняться примари померлих родинних ков або знайомих&# 8230; Але сьогодні приснився сон, що ми смужем дивимося фото, де я його фоткала біля якогось згорілого будинку і з зади нього стояв привид не знайомі нам жінки&# 8230; І я чоловікові кажу, мовляв може через це фото у нас вдома проблеми? Може це фото якщо унечтожіть, то все у нас налагодиться? Після цього сну на душі какя то тривога&# 8230;.

Ваш сон, в якому фігурував фотознімок, найімовірніше, говорить про те, що у вашій родині не вистачає щирості.

Вітаю. Періодично раз в декілька місяців снитися сон: сплю у своїй кімнаті, своя зупинка і раптом мене хтось починає стягувати з дивана на підлогу або жбурляти по кімнаті або тримає руки, не можу кричати, говорити, ворушитися&# 8230; два рази чула голос, повторює останні слова, якщо у мене виходить щось сказати&# 8230;.прокидаюся, страшно до жаху&# 8230;.

Привіт, мені приснився привид кокогото чоловіки, чим те нагадує зомбі він був весь у вогні і пролетівши по борту корабля він полетів на мене з витягнутими руками&# 8230; що це могло б означати?

Вітаю! Нещодавно приснився мені сон, в якому я бачу частину свого міста: дорога, з одного боку від неї лісосмуга за якої кладовищі, а з іншого приватний сектор. Іду по дорозі, попереду з’являється згусток енергії, привид. Я повертаю в бік будинків, проходжу трохи, обертаюся і бачу, що біля тієї дорозі стоїть Смерть, а позаду мене знову привид. Моторошний страх відчувався не тільки уві сні, а й в реальності. У цей момент уві сні дзвонить тел-н, відповідаю і кажу мамі, що бачу смерть; розвертаюся і йду назад &# 8212; повз примари, швидко проходжу поворот з приватного сектора (Смерть в цей час кілька віддалилася далі по дорозі в сторону кладовища) і йду назад звідки прийшла, обертаюся, а Смерть слідом. Весь цей час говорила по тел-ну, твердила що бачу Смерть. У відповідь отримала фразу: &# 171; Картинка з лісом?&# 187; . Тільки потім вже зрозуміла, що це означає &# 8212; з лісом &# 8212; з посадкою.
Що б це значило для реального світу? варто чогось побоюватися?

Швидше за все, ваш сон, в якому був привид, говорить про те, що ви можете опинитися в ситуації, коли доведеться вирішувати проблеми, які будуть наслідком минулих помилок.

Вітаю! Сьогодні мені наснилася моя подруга, яка виїхала за кордон 10 років тому і наш зв’язок перервався.Сниться, прийшла до мене вночі простягає дрібниця (3.50 або 6.50) і каже: Я їду, тому прийшла повернути тобі борг.Я беру, йду її проводжати і бачу привид блакитного розсіяного кольору (голову і плечі вродливого юнака) дивиться на мене. Я стала ходити, то в будинок, то у двір і де б не зупинилася тут же з’являлося обличчя і продовжувало оцінювати. Я сказала своїй подрузі, що мені не комфортно коли за мною стежить прийшло з нею приведення. Я вийшла у двір, і тільки села за круглий стіл з подругою і звідкись узявся її знайомим, як раптом у двір заїжджає вантажна машина повна міфічних істот з спрямованим на нас зброєю. Тут же їдучи вони кажуть, що зараз повернуться і вб’ють нас. Я кажу подрузі &# 8212; треба бігти
Вона: -Куди, все одно знайдуть і вб’ють! Я: -Це не означає, що потрібно сидіти і не чого не робити! Я стала тікати, перелізла через паркан, бігла, стрибала через маленькі парканчики і все шукала місце, де-б сховатися. прокинулася. Зрозумівши, що це сон, страх тут же пішов. Але в районі Манипура чакри (сонячне сплетіння) досить довго відчувалися хворобливі вібрації, я з великими труднощами з цим впоралася. &# 8212;&# 8212; ЛАСКА. &# 8212;&# 8212; -Прокоментуйте.

Сон, в якому вам з’явився привид, швидше за все, говорить про те, що ви можете зіткнутися з тим, що доведеться повернутися до давно залишеному справі.

Вітаю.Мені не давно снилися не стільки раз поспіль сни, що нібито у мене в квартирі привид, але при цьому я його не бачу, просто рухаються речі або просто знаю, що він є.Як то він показав себе, це було вдома у мене, я сиділа з батьки і тут він виходячи з туалету в моєму обличчі і підходить до мене і відключає мене, притуляючи свою руку до мого обличчя, так було з мамою і з татом тільки до них приходив в їх обличчях, іноді вони до остраху реалістичні ці сни . До чого все це, скажіть будь ласка.

Здраствуйте! Мені останнім часом майже щоночі сняться примари то близькі мені люди які несподівано вмирають то я в якомусь замку а привид літає біля мене і я його не боюся але людей які поруч сомной він лякає! А сьогодні наснилося що я посувають предмети а вони рухаються назад і зрозумівши що це привид я тікаю, але розумію що від нього не убежіш я перестаю боятися його і питаю а ти хто а він бере мою руку і проводить по своєму тілу але я його при цьому не бачу кажу йому ви жінка а він ховаючись під висіло рушник і я бачу що воно Машіта головою немає і каже а ти поторкай хто я? І я прокинулася!
ПОДСКАЖИТЕ ДО ЧОГО ЦІ СНИ.

Найімовірніше, сновидіння, в якому був присутній такий привид, найімовірніше, говорить про те, що ви можете зустрітися з кимось, хто мав значення у вашому значення.

Ух, а мені сьогодні приснився знатний сон! сама дивуюся!:)
Пішла я наче в музей, де в цей день збирається багато цікавих експозицій, в тому числі і виставка кішок.
Заходжу в хол, сідаю в очікуванні коли народ збереться.
Раптом праворуч від мене відкривається біла двусторчатая двері і в неї заглядають цікаві прозорі, чорно-білі персонажі, прикольні такі &# 8212; скуйовджене, в ганчір’я, без зубів, дехто з трупними плямами. Сон кольоровий, а вони чорно-білі, димчасті&# 8230;
Ось це так, я в цьому музеї виявляється бачу місцевих привидів! Мені чомусь не страшно на них дивитися. Група людей виходить на огляд в ліві двері, і в хвості за нею увизивается пара-трійка музейних привидів. Теж мабуть на огляд 🙂
Тут я раптом зустрічаюся поглядом з одним з тих, хто пройшов в хол, він розуміє, що я їх бачу, пхає інших і вони витріщається на мене. Серед них є і схожий на Пушкіна. Я посміхаюся їм всім і махаю вітально рукою, ніби як &# 171; Привіт вам хлопці!&# 187; Вони посміхаються мені у відповідь беззубими ротами, їм мабуть лестить те, що хоч хтось їх тут помітив і привітала. Один навіть підгрібся до мене поцікавитися що я тут роблю. У розмові з ним я говорю про те, що два світи не стикаються фізично один з одним, на що він жартівливо на секунду навалюється на мою спину, пригинаючи мене трохи, і каже: &# 171; Ну що? немає контакту?&# 187 ;, і залишає мене. Група, поки ми розмовляємо, вже пішла на огляд. Мій співрозмовник пропонує мені показати ЙОГО музей і веде по темному кам’яному середньовічному коридору з кімнатами-камерами з боків, звідки світло смолоскипів висвітлює темряву коридору. Похмуро, незвично, але пізнавально. Сюди звичайні смертні не можуть зайти, вони за стіною гуляють, за іншими залами, а це секретний коридор, оперізуючий музей по колу. Мені надана честь тому що я бачу цих музейних привидів, не боюся їх, і вони раді мені щось показати теж. Ось так оглянувши цей середньовічний коридор, прощаюся з Момі переважатиме, виходжу назовні і спускаюся з музею за старими цегляним східцях.
Ось це огляд! Хоч кіно знімай! :)))

Найімовірніше, таке сновидіння, в якому був присутній привид, попереджає про те, що вам потрібно поглянути на ситуацію з боку, щоб розібратися.

Вітаю. Мені вчора приснився сон в якому я була втомлена від того що всі предмети пересував якийсь дух, я його не бачила, але уві сні розмовляючи з батьками я стверджую, що я він приходить вже довгий час.Потім я підходжу до дзеркала і бачу що половина моєї голови лиса і начебто форма голови інша на цій стороні.Я засмучена кажу мамі що це він так робить (дражнить мене).Далі я набираю що то в інеті, але у мене не виходить і включається якийсь відео (порнографія), я вимикаю комп з розетки, але він працює.Потім мені сниться як з’являється цей дух і я з ним б’юся (штовхають його) і він зникає, але ненадовго (потім він з’являється знову і знову).
Підкажіть до чого це все наснилося. Заздалегідь дякую.

Ваш сон, в якому були такі містичні явища, найімовірніше, говорить про те, що ви не задоволені тим, що мало на що в житті можете впливати.

Мені наснилося, що я живу у великому будинку, сплю&# 8230; Мене будить мій син, йому 14 років, і каже, що у ванній якийсь привид,
я трохи розчарована, що від розбудив мене, кажу що це повна нісенітниця, але тим не менше йду в ванну. У кутку накритий рушником стоїть певний образ, я в жаху стаскиваю рушник і бачу хлопчика років 12 цілком відчутного, симпатичного&# 8230; Ми починаємо його розпитувати, він що то відповідає, а потім фрагментально зникає&# 8230; сон триває, на наступний день мені дуже потрібно було до лікаря, я встала раненько і побачила його&# 8230; Мені було страшнувато і шкода його, у нього були грусная очі&# 8230; Ми обидва з ним розуміємо що він неживий, і обидва вдаємо що він живий. Я поспішала до лікаря, у мене уві сні була маленька дочка (яку я дуже в реальності хочу), я збиралася брати її з собою, а він запропонував посидіти з нею&# 8230; Я була в жаху від думки залишити їх наодинці&# 8230; Коли він повернувся спиною я побачила випаленої малюнок і зрозуміла, що його катували за те, що вчора він що то розповів нам&# 8230; Він погано виглядав, сказав, що хоче спати, я поклала його, добре вкрила, він почав засинати, і через кілька хвилин перетворився на руде кошеня, я спочатку хотіла вигнати його, т. до. страх не покидав мене, але жалість переборола страх і я його залишила, думаючи про те як він буде жити у нас, адже у сина на шерсть тварин алергія&# 8230;

Поява в вашому сні такого привиди, найімовірніше, говорить про те, що ви можете дізнатися про якусь травму вашої дитини, пов’язаної з минулого.

наснилося, що живу в якомусь дерев’яному будинку в лісі. в цей будиночок приходять звідкись діти (всі близько 10 років, біляві). одночасно їх в будинку 2-3 людини. як-то стою я в одній з кімнат будиночка, раптом двері в цю кімнату різко відчиняються. я вибігаю подивитися, хто це. але нікого поруч не знаходжу. діти ходять по дому у своїх справах. потім в будинок приходить людина і починає показувати анатомічні посібники &# 8212; різні органи і цілі частини людей. людина говорить: &# 171; шкода їм доводиться обстригати волосся, вони такі красиві, світлі&# 187; і показує на людській голові в розрізі короткий їжачок білявого волосся, таких же кольором, як у дітей що ходять по дому. поруч зі мною хтось починає розхвалювати ці експонати, а я з жахом розумію, що їх виготовили з живих дітей, і раптом знову різко відчиняються двері в кімнату. а я не йду дивитися, хто там, т.до. вже знаю, що це примари дітей з яких і роблять посібники.
що це може означати?

Сновидіння, яке було описано вами вище, швидше за все, вказує на те, що ви можете викрити когось в неприємних справах.

Приснився сон, в якому я сплю в квартирі, де жила раніше з мамою і я прокидаюся від того, що переді мною з’являється привид дівчини, яка спочатку повільно наближається до мого ліжка, а потім починає танцевть повільно! вона була занадто високого зросту для людини і вона ніби ледве світилося, шкіра була білого кольору і фігура була ніби у богині! я від страху почала намагатися перевернути стілець на кол щоб від звуку падаючого стільця злякати її, але стілець падав беззвучно (намагалася кричати, але ніби рот був паралізований і звуки ви виходили (потім я почала читати молитви, вона почала пересуватися в іншу кімнату, потім я почала бігти за нею, щоб вона злякалася, але вона стала стрибати з дивана на підлогу як кішка і начебто бесслишно сміялася (
потім я прокинулася від страху &# 8230;

Сновидіння, яке ви описали вище, найімовірніше, вказує на те, що ви відчуваєте чиєсь зовнішнє негативний вплив.

приснився цілий будинок з привидами. що я і група знайомих мені людей зайшли в цей будинок, а вийти не можемо. в будинку багато кімнат, і там примари. але вони виглядають як звичайні люди, без білого світіння, простирадлом і іншого. але ми їх боїмося, хоча вони нічого поганого нам не зробили, крім того, що для чогось нас тримають
в будинку. одна дівчина-привид навіть принесла нам якесь частування, я подякувала її, а вона привітна така виявилася.
нас приїжджали спати &# 8212; машина з вишкою. ці люди піднялися вже до нас на балкон, потім у них там щось сталося, не заладилося і вони поїхали.

Швидше за все, те, що у вашому сні було безліч привидів, вказує на те, що на даному етапі ви відчуваєте істотний тиск з боку.

Наснилося, що я з дружиною сплю на другому поверсі, а на першому спить наша дитина.Прокидаюся від того, що чую якісь кроки і шурхіт на першому поверсі.Я згадую, що там дитина.Хочу встати і піти подивитися, але не можу.І раптом чую кроки по сходах, відчиняються двері і з’являється страшний фантом маленької дівчинки який кидається на мене. Сон дуже реалестічний.

Привіт, стався зі мною такий дивний сон:
Сплю я в своїй кімнаті в гуртожитку (живу з хлопцем, хоч він і дивна особистість, але дружу я з ним нормально).
Так ось, уві сні, прокидаюся від того, що невидимий дух будить мене. Мені стає дуже страшно, і я починаю вибігати з кімнати, але він утримує мене і забирає знову в кімнату.
Від надлишку адреналіну, я прокинувся, але через хвилини 2 я відключився, і сниться, що я знову просипаються від того, що ця невидима сила стоїть наді мною і дивиться, потім бере мене в своє підпорядкування і управляє мною, а саме: підходжу до ліжка свого співмешканця і починаю стискати ковдру в місці шиї людини. Як би хотів, що б я задушив співмешканця. Мені ставати знову не по собі, я збираю всю свою силу, і начання йому сопротевляться: я як би по серед кімнати бився сам з собою. Потім зрозумівши, чо я його не можу перемогти, почав читати молитву * Отче Наш *, після прочитання, дух відпустив мене і я прокинувся. Більше засипати не хотілося))

Ваш сон, в якому вас переслідували такі відчуття, найімовірніше, був відображенням того, що ви крізь сон відчували присутність в кімнаті когось, крім вас.

Наснилося десь місяць назад. Може, це і не сон зовсім. Загалом, готувалася я до контрольної до третьої години ночі, ледве-ледве на ватяних ногах дійшла до ліжка, потім заснула. Мені нічого не снилося. Прокинулася (або я була в напівдрімоті, але незважаючи на це, усвідомлювала, що зі мною відбувається) від гострої нестачі повітря. Настав якийсь&# 8230; заціпеніння, не можу навіть рукою поворухнути! Чую звук поїзда наростаючий, а потім гучний ясний голос на незрозумілій мові&# 8230; здається на арабському. Від нього навіть мурашки по тілу побігли.. І бачу тонкий промінь світла десь збоку. Стало дуже страшно. Я стала читати молитви з Корану арабською, начебто відпустило. Що це було?

Ваш сон, в якому був привид, швидше за все, говорить про те, що ви можете отримати нагадування про минуле.

і ось ще один сон. Дві мої сестри стоять поруч, я їх збираюся фотографувати, потім одна іншу душить шарфом. Ще мені дуже часто сниться, що за мною полюють маніяки, бандити, казна хто, я від них тікаю, стрибаю з вікон і по дахах і тд. Якщо мене вбивають, я відроджується уві сні і гонитва починається заново. Ще часто сниться, що я стою у напіввідкритій двері, і якийсь маніяк відкриває її і вбиває мене.

Ваш сон, в якому сестри повели себе так, найімовірніше, говорить про те, що ви можете віддалитися від однієї з них.

Допоможіть будь-ласка, я відчуваю і чую привидів, мої батьки ещо не знають!
До мене в будинок все друзі бояться ходити, кажуть що щось теж чують відчувають і навідріз обходять мій будинок.Нещодавно вночі я бачив недавно упокоявшегося мого діда, він сказав мені щоб я був обережний обходив темні шляхи і дав мені щось маленьке в долоню, прокинувшись я ВКЛ. світло і подивився на долоню, вона вся золодная була, потім примари стали данімать мене рідше, менше але вони намагаються щось мені сказати я навіть не можу уявити що, моя подруга боіца і каже-Сходи до годалке&# 8230;
Допоможіть як небуть, дайте настовленій!

Ваш сон, в якому був привид, найімовірніше, віщує повернення в ваше життя кого-то, хто колись був для вас дуже важливий.

Вітаю!
Сниться, що привид (але його не видно) вночі стягує з мене ковдру&# 8230; я назад вкриваюся, а він знову і починає сміятися. Я йду до батьків в кімнату і лягаю разом з ними.Там починається все те ж саме&# 8230; потім прокидається мій тато, я йому все розповідаю, а він проганяє мене, а привид так і сміється з мене.
Що це.

Доброго дня.
Моїй дівчині сьогодні вночі наснився наступний сон.

&# 171; ну там було так то я сиділа в своїй кімнаті і на дах протилежного будинку з’явився фантом величезного чорного людини без обличчя він з величезною швидкістю рухався на мене. було якось не по собі і там був ще один фантом людини чорного тільки він мене захищав. я навіть прокинулася від цього&# 187;

що це може означати?
спасибі.

Сновидіння, в якому були такі події, найімовірніше, говорить про те, що ви можете зіткнутися з кимось із свого минулого.

трохи до сну&# 8230;&# 8230;. рік назад мій улюблений чоловік пішов в армію. едіноглассно було вирішено розстатися до його приходу додому

сьогодні вдень мені снитися: Нібито я йду на автостанцію і попереду мене з’являється привид солдата. я продовжую йти на нього, проходячи поруч з ним, мої ноги різко зупиняються і цей привид говорить не, що Іван (мій колишній дебатів) мене любить і що б я не куди не їхала.. і різко зникає

Найімовірніше, такий ваш сон говорить про те, що ви можете пошкодувати, якщо не дочекаєтеся молодої людини, так як саме з ним знайдете своє щастя.

Вітаю!Моя школа побудована на кладовищі.І коли ми фоткали з друзями дерева, на дереві з’явилося обличчя і біля нього було пляма.Я пріблізела фотографію і там на пятношке обличчя чоловіка, а внизу нього скелет і він сміються (або посміхається).І мені цей скелет приснився.Ось сон: я спускаюся на перший поверх в школі після уроку.Я радію і все добре.Іду в передевалку і дивлюся у вікно.Там стоїть мама і чекає мене.Я їй помахала рукою і вона мені.Я нахиляюся і одягаю чобіт.І тут настає темрява.І людей немає.Тільки я.Я піднімаюся і починаю дивитися у вікно.І там з’являється скелет в ганчірках.Він літає і летить в школу.Далі сон закінчується.Що мені робити якщо я бачила цього скелета на фото і він мені наснився?

Ваше сновидіння, в якому був подібний привид, ймовірно, гоовріт про те, що ви можете опинитися в скрутному становищі, вам допоможе погляд з боку.

Протягом багатьох років мені сниться однотипний сон &# 8212; я вдома одна і спостерігаю прояви полтерейста. Те двері мені (воно) закриє / відкриє. Те посуне якийсь предмет. Те предмети до розмірів стільця просто літають по кімнаті. при цьому я не відчуваю страху, навіть звертаюся, мовляв, гаразд. припини&# 8230;
У дитинстві я звичайно цікавилася цією темою, читала, дивилася фільми, якийсь страх був присутній.Але я не думаю про це часто. або практично не думаю. Але сни такі не рідкість. Цікаво, чи має це якийсь сенс чи просто спливають якісь старі знання?

Найімовірніше, такі ваші повторювані сновидіння виражають вашу підсвідому боязнь самотності.

добрий ранок! Упродовж тижня бачу один і той-же сон, що відбувається в той-же квартирі тільки в різних кімнатах.Відчуваю або краще сказати знаю, що хто то є, але побачити його не можу, включаю світло, а він не включається, хоча мозком розумію, що світло працював. в іншому сні я відчувала пересування цього когось або чогось, всюди намагалася включити світло і він ніде не включався. Потім, коли я відчувала, що це зникло, то світло відразу включався.

Таке ваше сновидіння, в якому була присутність когось, найімовірніше, говорить про те, що вам необхідно побути на самоті.

Привіт, а мені приснився сон, ніби до мене з’явився привид моєї сестра (котороя ще жива). Вона з’явилася на кухні з темряви начебто. Я пам’ятаю, я була така порада її бачити, ми з нею годинами розмовляли, вона прийшла з Раю, і розповідала як там все, про Бога розповідала. Казала що прийшла мене провідати. Вона у мене переночувала і після обіду знову полетіла в Рай.

Привіт, мені недавно приснився сон, в ньому я бачу розбиту машину, а там сидять два загиблих хлопця і з ними поруч сидять їхні ж примари, душі. Через якийсь час я вже бачу, що один з них зі мною розмовляє і ми стали відмінними друзями.я його бачу так само чітко, як і простих людей. Цього хлопця я бачу протягом декількох років у снах, але з великими перервами. До нього я відчуваю велику прихильність і його образ глибоко карбується в пам’яті, але обриси смутно проглядаються, майже не видно.

Сновидіння, в якому були такі події, найімовірніше, вказує на те, що незабаром ви налагодите відносини з ким-то з минулого.

Мені наснилося, що я зі своєю сім’ї перебуваю в будинку (який раніше згорів). Я сплю в самій дальній кімнаті, і раптом прокидаюся вночі підштовхуваний якийсь тривоги. Я виглядаю з кімнати і бачу, як з кухні в коридор летять іскри. Я забігаю на кухню і бачу привид, який з печі викидає вогонь. Намагаюся зупинити його, прогнати і він зникає. Пам’ятаю як кричу і на крик все прокидаються і вдаються на кухню&# 8230; Проходить трохи часу і я знову заходжу на кухню і бачу там абсолютно незнайому жінку, розумію, що це привид! Я питаю, що ти тут робиш, а вона (схожа на лісовика) варить щось на печі, помішує ложкою, а після облизує її і каже, що варить пиво&# 8230; після вона знову зникає&# 8230; Проходить ще трохи часу і я знову сиджу на кухні, поруч мама, тато, бабуся&# 8230; і до мене підходить привид чоловік&# 8230; я пам’ятаю досконально як він виглядає&# 8230; він спокійний, у нього блакитні очі, і я його не боюся. Він садить навпроти мене і ми з ним просто розмовляємо в результаті я питаю його, чому примари відвідують наш будинок, а він відповів, що вони при слід не будинок, а мене&# 8230; що я оточив себе неправдою і потрібно відкритися&# 8230;
Потім я намагаюся дотепника свого брата якому стало років 10 і вмовляю його не йти кататися на ковзанах по льоду озера, тому що зараз тепло&# 8230; і це небезпечно, але він не слухає мене і йде&# 8230;
Після я їду з сім’ї на автобусі&# 8230; виходжу з автобуса і переді мною величезна церква біла з золотими куполами впирається в небо&# 8230;
До чого може снитися такий сон! Найцікавіше, що напередодні мені снився теж сон про привидів, тільки це були злі духи.
Я знову був зі своєю сім’ї, але ми тікали з одного будинку, в інший (який як я вже говорив згорів)&# 8230; через те що нас переслідували злі духи&# 8230; вони нічого не робити, але я знав що вони там&# 8230; пам’ятаю страх.

Ваш сон, найімовірніше. вказує на те, що незабаром ви можете спробувати переоцінити з подіями того пожежі, багато думати про це.

Вітаю! приснився він &# 8212; як ніби я в якомусь величезному будинку, який імовірно збираємося купувати, бачу дівчинку-примари. Про неї я вже чула і раніше. Ця дівчинка зовсім біла і бліда, з якимись цапрапінамі, років 7-8. Ця дівчинка потребує уваги, наскільки я зрозуміла. Я знаю (уві сні), що вони безстатеві; вона простягає до мене руки &# 8212; і я теж простягаю; перший раз рука проходить крізь її руку; але вдруге вдається її руку потиснути!! Пам’ятаю це відчуття, як рука міцно вистачає мою руку. Вона мені розповідає щось, що інші не знають (побутові питання). Потім трапляється ще її бачити, і кожен раз вона мене міцно тримає за руку. Враження від неї позитивний, вона немов помічник. Потім, вже в іншій обстановці, уві сні, мені стають зрозумілими якісь речі, я шукаю предмети &# 8212; і вони знаходяться; я починаю здогадуватися, що це справа рук тієї дівчинки &# 8212; і вона з’являється поруч. Знову бере мене за руку &# 8212; там сенс дуже важливий цього рукостискання, оскільки ніхто не може взяти її за руку, тільки я) І потім, взявши мене якось раз за руку, дівчинка злітає зі мною дуже високо-високо, все відбувається вночі, і потім ми починаємо швидко- швидко спускатися вниз, і в міру спуску &# 8212; багато воріт, красивих з орнаментами, кожен раз відкриваються двері. В кінці всього бачу зверху внизу хмари, дуже красиво, хмари вночі (щось на зразок як з літака). Ми летимо швидко-швидко &# 8212; і потім прокидаюся.
У кого які міркування з сну? Або це реально якась дівчинка була? обличчя бачила &# 8212; не знайоме. Футболка більш старовинне.

Сновидіння, в якому був такий привид, найімовірніше, говорить про те, що вас чекає відновлення деяких старих зв’язків.

вітання. Мені приснився сон в якому я бачив одного, його дівчину-привид (не з реального життя). Цю дівчину бачили тільки ми двоє, тобто крім нас її ніхто не бачив. Дівчина не виявляла особливої ​​доброзичливості до мене, але ми добре спілкувалися на багато тем. Торкаючись її я відчував біль і бачив її смерть, це була автомобільна катастрофа.Ось коротко основні дивацтва.
Дуже цікавий сон. Прокинувшись я лежав і намагався згадати подробиці. Насолоджуючись прокручував в голові моменти, як після перегляду захоплюючого фільму&# 8230; =)))

Сон, в якому був такий привид, найімовірніше, говорить про те, що ви можете зіткнутися з кимось, кому насолили в минулому.

Вітаю.Мені приснився сон, де я перебуваю в метро, ​​мене весь час супроводжує мій однокласник, він як би мій провідник в моєму сні (саме така думка мене супроводжувала весь сон), і він мені весь час розповідає щось про тутешніх привидів (тих що в цьому метро).І я добре відчуваю присутність когось ще&# 8230; сон малоприємний, мені весь час не по собі &# 8212; ще б відчувати весь час присутність привидів +).У метро затемнено до того ж.Згодом (в сюжеті мого сну) починають з’являтися навколо мене примарні кулі (з розміру з трохи більше апельсина), у мене при цьому всьому немає жаху&# 8230; швидше легкий страх&# 8230; я просто почекав, поки вони відстануть від мене&# 8230; мій однокласник щось пояснює в цей час про ці кулі.Далі йде щось на зразок сюжету фільму &# 8212; з’являється (все відбувається в тому ж метро) поїзд &# 8212; привид.Я його бачу, бачу як він під’їжджає весь в примарною оболонці, але силует самого поїзда видно досить нормально&# 8230; однокласник тут як тут &# 8212; щось знову пояснює про походження цього поїзда).В той момент коли поїзд уже зупинився повністю на тій станції, де я весь час перебував, я почав помічати багато примарних силуетів (як би це були люди їх фантоми або щось в цьому дусі, і вони поспішали у справах (таке відчуття по- принаймні мене супроводжувало в цей момент)).На цьому в принципі мій сон і закінчився.Хотілося б знати що все це значить).

Сновидіння, в якому ви бачили примари, швидше за все, говорить про те, що ви можете спробувати повернутися в свої справи до минулого.

Мені приснився сон, ніби я лежу в своєму ліжку, Одеа піднімається, я заглядаю всередину, а там привид якийсь щось не знайомої дівчини, вона цілує моє тіло, а я нічого не відчуваю, хочу відштовхнути її, але не можу ворушитися. потім я розумію що це сон і прокидаюся з працею. Що це означає?)

Вітаю. Допоможіть, будь ласка, зрозуміти сенс побаченого.
Мені приснився сон, в якому я з бабусею стою біля її вхідних дверей в квартиру, вона відкриває (або закриває двері) і раптом ми обидві обертаємося і бачимо її привид. Ми обидві при цьому завмираємо від жаху, буквально відкриваємо роти від шоку, а привид проходить повз нас в квартиру.
Наперед дякую.

Сновидіння, в якому ви бачили примари, найімовірніше, говорить про те, що ви можете повернутися до минулих ідей.

Привіт, мені приснився сон ніби я стою в під’їзді стукаю до кого то в двері і кричу що то, повертаюся і переді мною стоїть привид жінки і вона на підвищених тонах говорить мені не кричи не кричи і розчиняється! Скажіть будь ласка до чого це?

Мені приснився сон, що я перебуваю у великому приміщення всюди полки з взуттям і вішалки з одягом. Помищение мені це знайомо. Це магазин де я працюю. Але там де стоїть каса були просто столи завалені паперами. Весь час я відчувала чиюсь присутність, що біля мене хтось знаходиться і дивиться, навіть було відчуття дотику до руки. Я сиділа на стільці за одним зі столів обсматріваемим помищение і коли повернула голову до столу, то фотографія в рамці стала підніматися вгору. Я не уверіна, але мені здалося, що там була моя фотографія. Я схопилася за рамку обома руками і стала тиснути вниз поки вона не опустилася. Ще нізвідки не візьмись з’явилася собака. боксер. Я таких собак не люблю, та й ні в кого з моїх знайомих не було таких собак. Я відкрила двері і собака забігла всередину і стала з цією примарою типу битися. Я не бачила привида, він був не видем для мене, я тільки відчувала реальний страх і не веріе, що вони насправді існують і що ось він прямо зараз тут. Коли я спробувала схопити цієї примари предполог, що він поруч з мордою собаки, то просто впала на підлогу і я прокинулася серед ночі в тому ж стан, що і перебувала уві сні. Я відчувала страх і навіть тоді я не могла повірити, що я ВОСН відчувала присутність привида.

Сновидіння, в якому ви бачили примари, найімовірніше, говорить про те, що ви можете прагнути до самоти на підсвідомому рівні.

я перебувала у себе в кімнаті, за своїм столом, поруч на стільці сидів привид молодої дівчини в білій сорочці, як би в півоберту, я намагалася її розглянути (справа в тому, що іноді я не можу відрізнити сон від реальності, мені трохи складно це пояснити, вобщем я все відчуваю, ніби це відбувається на яву, я переміщаюся по кімнаті, але в якийсь момент розумію, що тіло моє залишається нерухоме в ліжку і я змушую себе прокинутися, виштовхуючи себе з цього сну) дівчину я бачила тільки по пояс , вона не викликала на перший погляд ніякого побоювання, але раптом я відчула, що на мене зі стелі що то рухається, це був молодий хлопець чи хлопчик, він був прозорий, хоча я чітко бачила його обриси, мені навіть здалося що він складається з води&# 8230; він летів на мене і тягнув до мене свої руки, намагаючись схопити мене, його руки були великі навіть гарні, але почуття страху змушувало мене від нього відбиватися і навіть вкусити його за руку . змусила себе прокинутися.
p.s. у мене в кімнаті електронний годинник і я уві сні завжди бачу час, і коли я прокидаюся час теж.

Те, що ви в цьому сні відчували присутність цієї примари, найімовірніше, говорить про те, що ви можете бути стомлені переслідуванням якоїсь людини.

Наснилося, ніби я перебуваю одна в квартирі однієї моєї знайомої жінки одна.Ніби як вона мене попросила за чимось доглянути в її відсутність, на її прохання, вобщем.Блукаю по цій невеликій квартирці і раптом бачу кисть руки, парить у повітрі.Спочатку стою в заціпенінні, потім намагаюся її помацати, але марно: рука не матеріальна, ну як привид.Потім я починаю кричати.І раптом привид починає зі мною розмовляти.Про що ми говорили я не пам’ятаю, але він був не злий і розмова наша нічого поганого не віщував.Під час діалогу, періодично з’являлися то окремо кисть руки, то нога, то ще що-небудь з частин його кхм прозорого тіла.Я попросила його показати обличчя, він говорить:&# 187; Подивися в дзеркало&# 187;.Я озираюся, і бачу там обличчя красивого хлопця, раніше ніколи його не зустрічала.

Сон, який містив таке події, найімовірніше, говорить про те, що ви можете відчувати невдоволення через участь у вашому житті сторонніх людей.

я познайомилася зі своїми новими сусідами на сходовому майданчику.Я не люблю коли мене фотографують.Чоловік азіатської зовнішності був нав’язливий.Фотографував мене багато і походу моменту якось впевнено проник в мою квартиру.Його очі блістелі нездоровим блиском.Я вирвала фотоапарат і мстиво стала клацати його і його подруг.На плівці, як у фільмах жаху було порожньо.Сусіди пропадали і з’являлися мене лякала їх присутність вдома.
З’явилася поруч мама я намагалася їй пояснити що відбувається але їй потрібно було піти і вона не чула мене.Збиралася, фарбувалася кудись.Я пройшла у ванну і побачила дух кричущого в сльозах дитини який сидів на підлозі і дивився з низу мені в очі.Я грюкнули двері і вибігла в зал, а мама нібито немає бачити того, що відбувається.Мама сказала що спускається в машину і чекає мене на вулиці я попросила її почекати, вона пішла.
Я збиралася на вулицю, стояла в коридорі в страху що одна вдома, почула тупіт сусідів.вийшла в спальню і побачила як 3 примари в білому 2 дівчини та чоловік бігають, сміються, чіпають один одного, переплітаюся, роз’єднує і видаляються кудись в своєму дивному хороводі.
Я висунула голову у вікно подивитися маму, але там були карети, коні, люди у фраках і з літо в секунду почалася зима.Я прокинулася в страху за маму і з думками про те що я помру взимку

Сновидіння, в якому ви бачили такі події, швидше за все, говорить про те, що ви можете відчувати брак особистого часу.

Вітаю!Як то раз я їхав в поїзді в купе і мені приснився дивний сон: Я лежу на верхній полиці сплю і раптом чую гучні голоси з коридору. Я прокидаюся, хочу встати але мені дуже важко це зробити, я насилу відкриваю очі. Але було дуже темно і я подумав може бути це просто завісу на вікні закритий тому і темно. Став тягнутися до дверей не встаючи з полиці. Відкрив але там так само було темно і не чого не видно. Потім з’явилася якась тінь або привид і вселився в мене! Після цього я відразу прокинувся. Скажіть що це могло означати?

Сон, в якому був помічений вами цей привид, найімовірніше, говорить про те, що ви можете пережити зустріч з ким-то з вашого минулого.

Здраствуйте!
Мені сьогодні вночі наснився сон, такий ще не снився ніколи. Уві сні я бачила бабку &# 8212; приведення в чорному, у неї в руці був золотий промінь світла. Вона ходила скрізь і постує хрестилася. Я йшла за нею, але вона швидко йшла від мене.
Я турбуюсь.
Галина.

Вітаю!
Мені вночі наснився сон. Я бачила уві сні серед ночі бабку- приведення або привид, я знала, що вона привид, вона була вся в чорному, в хустці, в руці у неї був золотий промінь світла, вона постійно хрестилася. Вона хрестила всі місця, де вона бувала.Предвігалась вона швидко. Я йшла за нею, але вона швидко йшла від мене.

Сон приснився сьогодні дивний! Мені снилася війна, старий будинок, у вигляді лабіринту, за яким потрібно було тікати від ворогів, я заблукала, і не думала, куди бігла, і ніяк не могла знайти вихід, страшно було, а потім стали з’являтися примари, і вивели мене звідти. В кінці сну я познайомилася з якимось хлопцем-примарою (я його знаю в реальному житті), я знала що він привид, і коли я до нього доторкалася, він говорив що йому гаряче! Що це означає? Мені таке ніколи не снилося раніше!=)

Таке сновидіння, в якому були військові дії, швидше за все, говорить про те, що вам доведеться з боєм відстоювати свої позиції.

Ось, забула ще розповісти! Він говорив що йому гаряче, коли він торкається до мене, але він мене постійно обіймав, брав за руки, цілував!

Мені наснилося, що я перебуваю в батьківській квартирі і бачу привид свого брата (нині покійного), він плаче, хапається руками за голову, я намагаюся з ним заговорити, але він мене не чує, потім проходить до порога, перетворюється на привид мого чоловіка і рассипаеться.

здраствуйте. У мене сьогодні дивний сон бив. Ето як ніби продовження мого старого сну. Я на березі моря стою, і на морі показіваетса величезний корабель. Він іржаві і чорний. І він бив і в моєму Попередній сні. Він без командіровку&# 8230; І він величезний. Як 9 поверховий будинок. І ввечері з нього спускаютса привиди. Я знаю як їх відганяти з предидущего сну- сміхом, і ето я і роблю. Потім я з одним пливу до корабля, але не ризикуємо на нього залесть- мій друг пам’ятає свою Попередній попітку. І вранці він іщез в тумані.

Присутність в вашому сні примари, найімовірніше, говорить про те, що ви можете повернутися до справ минулого.

Вітаю! Приснився сон прочитала багато сонників але зробила висновок що всі вони не зовсім слушно . . . Мені наснилося що я зі знайомими мені людьми поїхала в величезний просто будинок для расскритія якогось злочину і їхали ми саме туди знаючи що там багато привидів які допоможуть встановити картинку події&# 8230;. Привидів було багато, поки ми бродили по дому вони з’являлися то зникали&# 8230; проходили повз нас&# 8230; і не звертаючи ніякої уваги. Не можу сказати що було страшно&# 8230; по початку та&# 8230; а потім як то звикли і займалися своїми справами. Одягнені вони були (а бачила я тільки жінок) в довгій сукні кольору не зовсім пам’ятаю&# 8230; чорних не було точно) червоне ще якийсь. Що це може означати?

Сновидіння такого штибу, швидше за все, вказує на те, що ви можете зайнятися розкриттям якоїсь таємниці, яка вас і друзів дуже зацікавить.

Вітаю!наснилося що я йду по дорозі і бачу 3 собак і вони мені якось не дуже сподобалися і я разварачіваюсь&# 8230; а вони за мною&# 8230; а потім начебто різко інший день настав&# 8230; в руці телефон і я дзвоню кому то і голосом подруги кажу, аа мені кажуть що мене більше немає..що вчора собаки мене загризли&# 8230;.я кидаю трубку, бігу&# 8230; і натикаюся на подругу чиїм голосом говорила&# 8230; і я привид&# 8230; і бачить мене тільки вона&# 8230; і вона каже ти не все в цьому житті закінчила&# 8230; і поки ти привид&# 8230;.жахливий сон (((допоможіть&# 8230; його зрозуміти.Заздалегідь дякую

Сновидіння, в якому були такі події, найімовірніше, говорить про те, що ви можете отримати несподівану звістку з минулого.

Приснився сон. Батько на Кухе варто, я в спальні бачу примари, біжу до німу, кажу, він мені не вірить, тоді я забігаю в вітальню, привид йде на кухня і починає душити батька..я засунув ручку прівіденніію в горло&# 8230; АЛЕ ! Привиди було в моєму образі !! Це б мій двійник ! Що це означає(((

привид летить на кухню, * при цьому привид був в моєму образі, але був дуже малий ! як карлик !

Здраствуйте, сьогодні приснився привид або злий дух якого я у себе вдома з чоловіком відганяли від себе іконкою і молитвою, привид був в довгому вбранні, щось на зразок сукні, на обличчя злий і страшний, ходив за нами.

наснилися примари прабабусі (яка зараз у лікарні) та мами (жива здорова). притому мамин привид був добрий, я його обіймала, втішала. а прабабушкін злий і тому я дістала святої води, полила її і вона розчинилася (ще при вигляді прабабусиного примари хотіла помолитися, перехреститися, але мама не давала &# 8212; тримала руки.

Група людей, людина з п’яти стоїть біля шкільної дошки. За допомогою кнопок-цвяхів у верхній частині дошки прикріплені папірці формату А4. Раптом невидима рука знімає одну з цих кнопок і дряпає нею по дошці: &# 171; Привіт. Мене звати &# 8230; (На жаль, ім’я я не запам’ятала, хоча і намагалася. Воно було надряпав на іноземній мові і починалося на букву Х). Наступне за ім’ям пропозицію я так само не запам’ятала, або просто не встигла прочитати. Потім та ж рука спробувала заколоти моє волосся ззаду тієї ж самої кнопкою. Але я висмикнула її і нашкрябав на дошці відповідь: &# 187; вітання. Ми раді тому, що ти з нами. Але хто ти?&# 187;. На дошці весело велике серце з гелю. Раптово гель став рідким і широко залив всю дошку і навіть підлогу.
На цьому місці мене розбудив будильник.

Таке сновидіння, про який ви розповіли, швидше за все, говорить про те, що ви можете відчувати тиск від надлишку спілкування з неприємними людьми.

Померла я якось, і потрапила в країну примар. Народу там виявилося з десяток чоловік. Ми не відразу усвідомили хто ми і що ми. А усвідомивши, вирішили, що не все так погано. Створимо невелику громаду привидів. Будемо жити в дружбі і злагоді. А може, не пропадемо. Будемо розмножуватися, щоб рід привидів не згас. Остання ідея мені страшенно не сподобалася. Дівчата в громаді були в меншості. Але в принципі многомужество і демократія цілком можуть ужитися разом, подумала я. Ну, або щось в цьому роді. На руках у мене немовля привид. Він дуже дорогий мені. Я знайомлюся з чоловіком з маленькою дитиною, який, як анекдот розповідає їх історію смерті.
Я їду в автобусі разом з подругою. Ми тримаємося за поручні. Раптово я помічаю наше відображення у вікнах будівель, повз яких ми проїжджаємо. Це були порожні білі халати, акуратно, за плечики повішені на вішалки і зачеплені за поручні. Я сказала про це подрузі і та розсміялася.
Я в якомусь приміщення. Молодий хлопчина готується до боксерського поєдинку. Він страшно нервує. Я бачу в глибокій чашці якусь масу, схожу на цукор і питаю хлопця цим він користується, перед тим, як одягнути рукавички? Він відповів ствердно. Молодий боксер не бачив мене, але то що з ним говорить голос із порожнечі його схоже не здивувало.
Я занурила руки в масу і вдарила хлопця по щоках, відразу з двох сторін. Хлопець виглядав приголомшеним, але мені, здається, тільки того й треба було. Я хотіла його підбадьорити, таким чином.
Хлопець схопив мене за руки і я з подивом виявила, що він мене тримає. Повинно бути частинки маси прилипли до моїх рук і руки стали відчутними. Я попросила його доторкнутися до мого живота. Він спробував намацати порожнечу, нічого не вийшло. Я попросила його доторкнуться до коліна. Він доторкнувся і частина коліна стала видна, правда вона була прозорою, немов скляній.
От і все.

Ваше сновидіння можливо є виразом ваших нездійсненних прагнень і бажань.

Вітаю! Мені приснився дивний сон.Я спершу тікаю від собаки, забігаю в какой то незнайомий під’їзд, вона до мене ломитися я намагаюся закрити двері, а вона не дає дивиться на мене добрими очима і просить їсти, вона ні чого не говорить але я її розумію.Я її погодувала і піднімаюся по сходах в квартиру і в мене на руках маленька дитина, на сходовому майданчику зустрічаю сестру розмовляти з сусідкою.Заходжу в квартиру, але вона мені не знайома, проходжу в спальню дитини вже немає дивлюся в дзеркало і бачу відображення себе маленькою в роки 3, потім трохи більше років в 6, потім ще більше але в образі своєї племінниці. А потім бачу в дзеркалі що за мною спостерігає, в заде сидить в кріслі привид незнайомого мені чоловіка, і поруч на ліжку лежить теж привид, але особи я його не бачу, тільки потилицю і руку закинути за голову.У мене від усього побачив страх я біжу в кухню там мама чистить картоплю покликом її щоб вона на все це подивилася, а вона ні вірить мені.каже що їй ніколи.Будь ласка розшифруйте мій сон.Велике спасибі за раніше!

Те, що в вашому сні були такі події, найімовірніше, вказує на те, що ви будете ховатися від проблем минулого.

Проспала пів дня і тому вночі спати не хотілося.
Лягла в ліжко і прослухала музику десь до 2 ночі, на mp3 плеєрі сіла батарея, довелося його поставити на зарядку. Ну думаю, посплю&# 8230; відвернулася від стінки, закрила очі, чую, шумить щось&# 8230; і шум якийсь незрозумілий, ніколи такого не чула (щось на зразок, як у фільмах провід коли в калюжі лежить, потріскування таке..)..&# 187; дивно&# 187;, – думаю&# 8230; відкрила очі, бачу, щось світиться, почав вимальовуватися силует в мантії з каптуром, але чітких обрисів обличчя, рук не було видно..цей силует вилетів з маминої великої кімнати..я перелякалася, намагалася поворухнутися, а моє тіло все заніміло, взагалі нерухома була, як колода, намагалася крикнути мамі, а сил немає, т.е. просто ротом ворушила і змогла тільки вимовити тихе&# 187; Ааа..&# 187;.,при цьому голову повернути навіть не могла&# 8230;.А силует тим часом полетів в коридор, мене начебто не помітив&# 8230;.простежити за ним не змогла, шия навіть не ворушилася..= / Тільки тінь на стіні бачила&# 8230;..хотіла маму якось розбудити, намагалася з ліжка скотитися і на підлогу впасти, але знесилена зовсім була = /&# 8230;.через деякий час сили повернулися, але від шоку страшно було з ліжка вставати, накрилася з головою ковдрою і чогось чекала (дурочка), серце так билося, швидко-швидко, ніколи такого не було, так годину пролежала, під час цієї години руки і ноги починали німіти, я підозрювала, що цей силует все ще в будинку&# 8230; намагалася ворушити руками і ногами, щоб зовсім заніміти&# 8230; потім набралася сміливості, схопилася різко, включила в кімнаті світло, шуму не було, все стихло, і заснула&# 8230; годині о 4 мама встала в туалет, вирубала в кімнаті світло, я спочатку знову насторожилася, потім змирилася з долею і заснула&# 8230;&# 8230;.кошмар коротше, напевно мені в психушку пора &# 8230;.мама вранці запитала мене, навіщо я вночі по її кімнаті ходила, насправді, я як пішла в 9 вечора гуляти, так у велику кімнату і не заходила з тих пір&# 8230; в загальному дивно це все дуже, хочете вірте, хочете ні&# 8230; але перелякалася я звичайно..я так і не зрозуміла сон це був, але все дуже реалістично.І під час появи примари я почала читати &# 171; Отче наш&# 8230;&# 187;, може тому він так швидко зник.Через три дні у мого батька рідного померла дружина, мати моєї зведеної сестри, по лінії батька.
P.S.дії, вище описані, відбувалися місяць тому, а позавчора мені приснився сон інший.
весь сон я не пам’ятаю, але пам’ятаю лише кінцівку: Сиджу я перед монітором, і як завжди випливає на весь екран вікно з купою реклам.Я чую, як голос молодої дівчини розповідає про строениии крові, про її функції, про всякі еритроцитах, лейкоцитах і так далі&# 8230; я слухаю її мова. через деякий час голова красивої дівчини як би нахиляється і вилазить з монітора, дівчина впивається мені зубами в нижню губу і починає пити кров&# 8230; в цей час я прокидаюся і в горлі відчуваю присмак крові&# 8230; Все це дуже дивно.
P.S.1 а сьогодні вночі знову приснився сон про примару, і знову я не могла зрозуміти, сон це.розповідаю:
Спочатку мені снилася якась дівчинка, ми з нею мирно гуляли, ходили по саду, а потім вона мені розповіла, що до мене скоро прийде привид дівчинки і якось телепатично передала образ цієї дівчинки мені, у мене в голові постала красива дівчинка років 10-13 в білій сукні, а на голові у неї була стрічка (як хіпі носять, на лобі), і в волоссі квіти.Потім я опинилася на своєму ліжку, лежачи на животі. Знову моє тіло закам’яніло, я не могла поворухнутися, я відчула, як хтось стоїть біля моїх ніг на ліжку. І я зрозуміла, що це та сама дівчинка зі стрічкою і в сукню, вона стала щось говорити, але я нічого не розуміла, т.до. дуже боялася.моє серце стислося від жаху.я згадала свій перший сон з привидом в мантії і зрозуміла, що поки потрібно прикидатися сплячою, щоб дівчинка-привид мене не чіпала.Я чомусь була впевнена, що дівчинка хоче мені добра, але все одно треба було її прогнати, було страшно.через деякий час я відчула невеликий приплив сил і змогла піднятися верхньою половиною тіла, я намагалася крикнути вітчиму, але у мене вийшло якесь похрипувань, потім я знову набралась сил і змогла дотягнутися до зошита на підвіконні, дівчатка не стало, а я метнула зошитом в двері, щоб розбудити батьків, встав вітчим, сказав:&# 187; чого ти волаєш, це сон, ти уві сні кричала&# 187; ААА&# 187;, а на наш заклик &# 171; Женя, що сталося?&# 187; не відкликав.Вітчим знову ліг спати, я ще не спала годину, чекала світанку, т.до. знала, що потім зможу нормально заснути.
І знову ж таки я не розумію, це сон чи реальність ?
а ще тиждень тому мій вітчим сказав, що уві сні я бурчала неспокійним голосом &# 187; Господи, Господи&# 8230;&# 187;
Дуже сподіваюся на вашу допомогу, поки не зійшла з розуму, мені потрібно знати правду, сон це чи ні і які прогнози?

Як правило, сновидіння за участю привидів говорять про те, що ви можете пережити хворобливе повернення до справ минулого.

сниться один і той же сон на протязі ось вже 13 років (мені 19).

Я маленький у бабусі в будинку, мама на роботі, бабуся десь затрималася. Настає ніч, я лежу в залі на ліжку. Будинок у нас великий і темний, горить телевізор, але я його не дивлюся. З кімнати дідуся доносяться дивні звуки і плескає двері. Я прямую подивитися що це таке. відкриваю двері &# 8212; проста кімната, тільки не видно нічого так як дуже темно. Закриваю двері і знову звуки, причому гучні і не приємні. як ніби на тебе мчить старий поїзд і гуде і знову ляскає двері причому у мене на очах. Я намагаюся її відкрити, але щось тримає розмори. Вранці приходять батьки я їм розповідаю все, а вони тільки переглядаються.

Сон змінюється, але суть залишається незмінною. Якась тварюка в кімнаті, яка намагається мене вбити, схожа на привид або полтергейст. Раніше я її боявся, тепер уже звик і намагаюся зайти до неї. Поясніть, до чого це сниться причому вже так довго??

Те, що в сновидінні ви бачили примари, найімовірніше, говорить про те, що ви можете дізнатися про повернення чогось, що ви вважали канули в лету.

мені сьогодні приснився дивний сон неначе я в одному будинку і незнайомому будинку зі своїми історіями про привидів молодий навіть підлітка дівчинки примари вона з’являється ночі і турбуйтеся сплячих людей і підходить до мене і починає мене трясти я роблю вигляд що я сплю а в підсумку я не витримую і вона дивиться на мої очі і я на її і повільно веде мене за собою і там я швидко прокинулася до чого б це?

Вам слід готуватися до несподіваних вістям здалеку, як правило, такі сни говорять про це.

сон. Моя і одночасно не моя кімната. Я лежу на своєму дивані. Не можу поворухнутися. З повітря переді мною виникають дві маленьких лялькових голови, одна з синіми волоссям і одна з рожевими. Подумки я розумію що це брат і сестра. У них постійно змінювався розмір очей. Вони мертві, але не можуть піти (я розумію, що це примари). Уві сні я їм кажу: &# 171; Вам пора додому&# 187;. Мені страшно, так страшно мені не було ніколи. Звідкись з’являються люди. Утворюється маленький коло людей, які взялися за руки. Поступово вони починають кружляти і співати. Коло розширюється, я не можу охопити його поглядом. Я починаю летіти уздовж кола, дивитися на людей. Люди починають падати з кола. Я розумію, що ті хто впав, вмирає. Настає кульмінація, вони йдуть&# 8230; Цей сон я згадую з жахом, у мене моментально навертаються сльози. Що він може означати?

Сновидіння, про який ви розповіли, може бути сигналом про те, що ви скоро опинитеся в незрозумілою для себе ситуації.

Я два дні тому гуляла на весіллі, а цієї ночі мені наснилося, що я дивлюся фотографії весільні, і на одній фотографії як би є живі люди, а половина примари наречених, які розлітаються в різні боки.
2-а фотографія де в ряд стоять гості і половина як примари, подальші фотографії все йдуть такого ж плану. Що це може означати?

Привіт люди. Моїй сестрі сьогодні вночі наснився сон, як ми з усіма рідними сидимо в кімнаті (в залі) де раніше спав і проводив багато часу наш з сестрою покійний батько, там сидимо ми, вся наша родина, і навіть рідні з іншого міста, ми купили який то музичний центр і раптом в кімнаті з’являється привид батька, він дивиться на нас і починає нас всіх манить до себе пальцем, як би пошліть зі мною, і каже &# 171; ви знаєте за чим я прийшов&# 187; як би забрати нас до себе хоче..
І мені не давно наснився сон як в коридорі я бачу живого батька, і радію обіймаю його і він радий нашій з ним зустрічі! вибачте що так багато написав, сподіваюся на те що ви мені відповісте< з нетерпінням чекаю на відповідь. Адже дуже цікаво щоб це значило, так як нам з сестрою батько сниться вже далеко не в перший раз.

Ваше сновидіння, про який ви розповіли, найімовірніше, вказує на те, що незабаром вас чекають вести про людину, про якого ви майже забули.

Так, і до речі досі залишаються вночі враження і іноді здається що він ходить по квартирі і дивиться на нас, дуже хоче до нас повернутися..А в його перші поминки ми помітили його привид на цифри фотике, коли ми його поминали він приходив до нас 100%. Підкажіть що робити то нам.

Мені снився сон, дорога, знайома місцевість, я з кимось пересуваюся, раптом &# 8212; небезпека, і ми стрибаємо в канаву, я ховаюся в багні і мене не видно, раптом прямо біля мене стрибає великий півень і починає клювати (нападає), а я вистрибують з твані і відриваю йому голову від тулуба, потім зі мною хтось розмовляє і щось говорить мені, не пам’ятаю&# 8230;. потім я йду і мені повідомляють, що мені треба сховатися в місце, яке холодне, тоді мене не знайдуть! Я не відчуваю страху, ховаюся під ліжко, на ліжку сестра спить. І раптом мене знаходить дух!
Я перехрестилася і показала йому схрещені пальці, потім свій хрестик, прокинулася, а цей дух тут був в кімнаті, а я хрестик в руці тримаю!
Цей дух виглядав, як старець в плащі. Я перехрестилася, молитву прочитала, кімнату святою водою окрапіла, і потім заснула зі світлом. Час було 4.35

Сновидіння, в якому був такий сюжет, швидше за все, говорить про те, що ви можете випробувати страху перед того, що проблема з якою ви зіткнетеся може виявитися для вас кардинально нової.

Мені приснився привид матері, яка насправді ще жива.Вона говорила зі мною, допомагала.Прокинулася вся в сльозах.допоможіть розібратися зі змістом цього сну.спасибі

Сьогодні вночі, мені наснилося близько 5-7 снів, і відбувалося щось дивне, я лежав на ліжку, раптом двері балкону відкинулася не сильно.
я особливої ​​уваги не звернув, встав і закрив, ліг спати, знову.
заснув, і раптом до мене прийшло дивне відчуття що на кухні хтось є, там був такий тьмяний, трохи зеленувато-білий колір, що падає на газову плиту. я висунув голову, по вище що б подивитися що там на кухні, і раптом я бачу якусь білу річ похожаю на людину Високова майже до стелі, весь в яскраво-білому одягнений, штани кофта. я не надав великого значення цьому, встав думаю все ж треба перевірити. поки дійшов до хухні, включив світло його вже не було.
Після чого, я знову ліг спати, через хвилин 15 прокидаюся знову від не великого шуму каструль. Подивився на кухню, і там знову таке ж тьмяне світіння, і стоїть високий чоловік весь в білому без особи, як ніби простирадло в обтяжку на ньому. і на цей раз я вже зрозумів що мені не ввижалося, а це насправді. і тоді я вирішив подивитися по довше що б остаточно переконається в цьому. і що ж, я до кінця побачив його, побоявся йти на кухню один, так це у мене було вперше в житті, ніколи не було нічого подібного, я розбудив матір, ми пішли з нею на кухню, включили світло, там нікого вже немає, все як було. і тоді я вирішив не буду спати, а сяду за комп’ютер, я сів за комп, посидів хвилини 3, і раптом я помітив що комп’ютерний стіл почав хитатися (трест) і так не довгий час він похитати, і перестав.
Мені сказали що це, може бути смерть прийшла за мною, в білому халаті. таке може бути?
Та й до речі, це не сон.Це було все на реальності.

Присутність в сновидінні даного примари, найімовірніше, говорить про те, що ви можете мати проблеми, пов’язані з деякими справами минулого.

мені часто сняться примари, які постійно просять допомоги.
сьогодні приснився чоловік, який просив що б я допомогла помститися якомусь чоловікові&# 8230; я не захотіла допомагати, але спостерігала, як він його терзає&# 8230; і постійно з’являється біля мене і каже, ну допоможи&# 8230; я не витримала, сказала.що не хочу бути їм допомагати всім, що я його боюся і на цьому прокинулася.

Мені вчора наснився сон і я ніяк не можу його зрозуміти. Перед тим як заснути, я думала про те, що добре б було згадати своє минуле життя і загадала, щоб вона мені приснилася уві сні. Сон був дуже реальним і запам’ятався мені в найдрібніших подробицях.

У мене був брат, він був старший за мене року на 2 (насправді у мене тільки молодша сестра). Я, він і його дівчина пішли гуляти. Ми піднялися на гору, там знаходився магазин, що належав моїй мамі. Але мами не було. У магазині була людина, дуже схожий на мого тата, але я його лише смутно бачила. Мені потрібно було вимити руки. Папа сказав, що краще йти у ванну на 2 поверсі (я не знаю цю будівлю, але на вигляд воно було дуже старе). Там було кілька сходів.Одна була вузька. без перил, просто прикріплені до стіни сходи. Я по ній стала підніматися, а на стіні були павутина і павуки. Ці сходи вела в приміщення, схоже на горище. Я спустилася. Побачила величезну розкішну сходи вгору. Забула написати, все: стіни, стеля, підлога, сходи &# 8212; було з білого мармуру. Ще спускаючись я помітила світлу постать. Це був привид жінки. На вигляд їй було близько 60 років, волосся її були сиві, короткі, акуратно укладене в кучерики на голові. Обличчя в неї було добре, спокійне, вона була в білому довгому платті. Такі раніше носили знатні дами. Вона пішла на ту величезну драбину, і я пішла за нею. Вона то з’являлася, то зникала. Вона провела мене на 2 поверх. Я зупинилася біля відчинених дверей, а вона пройшла вперед, там була ще одна Сірка, озирнулася на мене, подивилася уважно, з якоюсь доброї сумом, жалем, що не може зі мною залишитися, відвернулася і з наступним кроком зникла. Мені потрібно було йти направо. Двері у ванну була відкрита, я не стала її закривати, вона була дуже важка. Ось що мене здивувало: будівля по всій видимості належало знатного роду, вже не знаю що там сталося, але зараз воно пустує. Все в павутині, пилу, а здивував мене навіть не привид, а то, з яким безстрашністю я за нею пішла. З нею мені було легко, я відчувала себе захищеною. Далі сталося дещо не менш дивовижне. Я вийшла і побачила свою кішку (у мене їх три), я взяла її на руки. Кілька дверей були відкриті і я в них заглядала. Там на тлі білого мармуру була старовинні меблі. Двері, за якими були сходи була закрита. Я побачила, що зверху, на кінці двері сидить моя друга кішка, її лапи затиснуті між косяком і дверима, я відкрила двері, кішка сіпнулася, засичала, намагалася залізти кудись вище, але я її зняла і теж взяла на руки. Під ногами проходила третя кішка. я і її теж взяла. З ними було спокійніше. Тут я зрозуміла, що вже не на 2 поверсі, а на 3, хоча піднімалася на 2 і в ванну зайшла теж на 2, а вийшла з неї на третьому, мені стало не по собі. Я стала спускатися вниз, сон закінчився.

Сновидіння, про який ви розповіли, найімовірніше, говорить про те, що ви можете опинитися перед непростим вибором у розвитку перспективних напрямків.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ