Сонник Привид 😴 приснилося, до чого сниться Привид уві сні бачити

Привиди в снах найчастіше символізують важливі незавершені справи, служать відображенням занепокоєння з приводу невиконаного обов’язку. Можуть стати каталізатором невпевненості, затуманеного розуму, подібно до того, як неясний образ самого привида.

Хто був привидом уві сні?

Бути уві сні привидом самому ▼

Якщо уві сні довелося самому бути привидом – ймовірно, ви відчуваєте брак духовності або присутній потреба мати справу з більш високими матеріями. Звичайний фізичний світ здається занадто обмеженим, хочеться парити під хмарами.

Яке привид вам приснилося?

До чого сниться привид ▼

Бачити уві сні примари значить, що ви розчаруєтеся через що обрушилися очікувань. Також сон може обіцяти швидку сварку з коханою людиною через з’явився з нізвідки суперника або розставання з хорошим другом, що залишить важкий відбиток на серці.

Страшний привид по сонником ▼

Якщо привиділося страшний привид, що лякає і волаючи, – сонник Felomena радить ретельніше контролювати власні почуття, більш стримано показувати себе при сторонніх.

Де наснилося привид?

Сниться привид в будинку ▼

Якщо приснилося, що привид в будинку, то в уклад вашого буття захочуть втрутитися ззовні, чого ви будете відчайдушно опиратися. Не дозволяється виконувати занадто близько незнайомих або неперевірених суб’єктів.

Привид в квартирі по сонником ▼

Бачили уві сні привид в квартирі – незабаром надійдуть новини або станеться щось, що викликає засмучення, скорбота. Намагалися при цьому вигнати його геть – грядуть сімейні скандали, сварки, незлагоди між людьми з ближнього кола спілкування.

До чого сниться привид у вікні ▼

Сон про привида в вікні – попередження, що не варто поспішати з прийняттям відповідального рішення, не маючи повної інформації. Не турбуйтеся надто, а краще спробуйте зібрати відсутні дані.

Наснилося привид в темряві ▼

Привид в темряві уві сні говорить про щось значуще, цінне, але не дозволеному і переслідує вас. Тут важлива обстановка, при якій відбувалася дія, присутні особи та інші нюанси. Проаналізувавши окремі деталі сну, можна встановити першопричину тривоги, щоб назавжди закрити питання.

Сниться привид в шафі ▼

Якщо приснилося привид, знарядь в шафі, – подібний символ несе застереження: недавні помилки тривалий відрізок часу будуть слідувати по п’ятах, чинячи перешкоди і різноманітні перепони.

Що ви робили уві сні?

Боятися привиди по сонником ▼

Боятися привиди уві сні – поганий, застережливий ознака. Чекайте непідйомних складнощів, обтяжених втратою віри у власні сили, можливості. Підступність недругів, їх спроби нашкодити можуть налякати і збентежити кого завгодно.

Розмовляти з привидом уві сні ▼

Якщо приснилося розмовляти з привидом, то це передвістя емоційного вибуху, причому емоції можуть бути самими різними: від сумних і траурних до світлих і щасливих.

Що робило привид уві сні?

До чого сниться, як привид допомагає ▼

Якщо сниться привид, яке допомагає, сон означає добрі, позитивні події, що несуть благоденство і мир сім’ї, швидке вирішення всіх конфліктних питань.

Як тлумачать інші сонники?

сонник Міллера

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Привид, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Привид уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я перебувала в сільському будинку і дивилася у вікно, а по іншій стороні вулиці (навпроти будинок з парканом, а перед забором тротуар) йшло привид. Це дуже високий чоловік з довгими ногами. Він не був чітко видно, та й видно його було тільки нижню частину, та й та напівпрозора. привид йшов повільно, наче прогулювався і крокуючи викидав вперед ноги.
Заздалегідь дякую Вам!

Ірина, можливо у вас в житті з’явитися щось таке, про що ви навіть не могли мріяти.

Наснилося, що ходжу вночі по своїй квартирі, заходжу на кухню і помічаю, що комфорки все на газовій плиті включені і йде газ, я налякана, намагаюся вимкнути, вони знову включаються і так багато разів я ходила і вимикала, коли виходило, через деякий час вони знову були в робочому стані.крім них ще відкривалася сама по собі кватирка.

мені наснилося: я, мама, тато приїхали на річку і ловили рибу, я пішла гуляти і побачила недобудований цегляний будинок, зайшла туди, з’явився приведення дідуся і почав в мене кидати цеглою, з’явилися бабуся, тато, мама і мене врятували від нього, дідусь почав плакати. Я прокинулась!
(Дідуся я не разу не бачила)

Мені наснилося що я увійшла в кухню свого будинку, де повинна була сісти з родиною обідати і побачила як ложка в тарілці з супом сама крутиться, як би заважає суп&# 8230; як тільки я помітила це, ложка зупинилася, а потім знову продовжила обертання. Уві сні я зрозуміла що це приведення, сказала про це своїй бабусі, а вона відреагувала дуже спокійно, як то навіть байдуже, я ж була стривожена.
спасибі за відповідь

Ірина, можливо вам належить дізнатися про якусь подію або людину, яка для вас буде чимось новим і незвичайним, а для ваших рідних буде звичним і буденним.

Сьогодні вранці бачила сон, від кторого прокинулася в страху: моя сім’я (сестра) всі зайві речі займають місце в шафах спустила до сусідів тк вони там не живуть, я йду перевірити як там все розклали і мене починає лякати до істерики невидимий полтергейст чоловічої статі мабуть , який сміявся, вив, співав пісні і плескав дверима передом мною, піднімав на мене фіранки, в загальному ледве втекла звідти, але коли прибігла до сестри і стала розповідати, він байдуже відповіла що ми чули твої крики, так орала ти жахливо.І все.
Поясніть будь ласка, чого мені чекати, всюди пишуть що це поганий знак.
спасибі.

нічого страшного сон не віщує, швидше за все ви зіткнулися з духом, блукаючи в царстві сну.

Тільки що прокинулась. До сих пір трясе від страху
Мені наснилося, що виходжу на головну вулицю свого міста. Цікаво, що в моєму &# 171; новому&# 187; місті живуть приведення. Вони парять над людьми і іноді стогнуть. Нічого більше
Значить виходжу я до цієї вулиці і тут з мене тааааак протяжно починають завивати, просто звуки пекла.Прям крики і стогони мертвих людей, душа яких не заспокоїлася. Я дістала телефон, щоб записати ці звуки. Раптом до мене підходить чоловік у сірому пальті, чорних окулярах і капелюсі (велика рідкість для нашого міста! такий-то стиль) І каже мені, що минулий людина теж намагався записати відео про привидів, але вони його &# 171; довели&# 187; до летального результату. Диктофон продовжує записувати&# 8230; Тут я чую, як зі свистом пікірує на мене приведення. Стогін на всю округу, я бачу образ (напевно, чоловік) нечітко, лише серпанок. Я оторопіла. Все поруч сполошилися. Той чоловік дістає з кишені записку, яка, нібито, була у жертви перед смертю. Я розумію, що це моя записка (я колись її писала). різко привид вириває цю папірці і кидає мені в руки. Я не прочитала-прокинулася. Трясе, вся в холодному поту. Розтлумачте, будь ласка.

Анастасія, можливо ваш сон про привидів, говорить про те, що вас щось турбує на підсвідомому рівні, і таким чином через сон, це занепокоєння знаходить собі вихід, спробуйте розібратися в собі і своїх думках.

ТИ ПОВИННА ШУКАТИ цей папірець за всяку ціну І ГАРНЕНЬКО ПОДУМАЙ ТАМ ТОЧНО КРИЄТЬСЯ ЗАГАДКА

мені наснилося що за мною і моєю подругою бігло безліч привидів ми почали тікати так як злякалися а потім зупинилися і почали з ними говорити вони попросили щоб ми їм допомогли!!

алла)), швидше за все сон відображає те, що наяву може статися ситуація що вас попросять надати допомогу люди з якими ви в НЕ ладу.

Вітаю. У ніч на Великдень мені наснилося, ніби я сиджу на своєму дивані, у вікні я бачу яскраві спалахи, потім повертаю голову направо і бачу в дверях людини в окулярах, який фотографує мене. Я стала кричати уві сні &# 171; йди звідси&# 187; , Але на яву вийшло тільки мукання.. Моя дочка, яка спала поруч розбудила мене, злякавшись мого крику&# 8230; що б це значило? заздалегідь дякую..

Світлана, то, що ви бачили уві сні такого человка, ймовірно, говорить про те, що хтось нахабно вторгнеться в ваше особисте життя.

Мені наснилося, що я перебуваю в кімнаті, де я жила років 8 тому, може більше&# 8230; навколо &# 8212; напівтемрява&# 8230; я сиджу в кутку на дивані, чому і навіщо &# 8212; не знаю. Раптом на протилежному куті кімнати щось засвітилося перлинно-біле, прозоре&# 8230; через кілька секунд обриси перетворилися в невеликого зросту (близько 40 см) сільську бабусю, в постолах і сарафані, перлинно-білу і напівпрозору&# 8230; вона швидким кроком стала перебиратися в перевалку через кімнату до мене..я розгубилася, і коли вона вже підійшла досить близько, я закричала від страху, вона прошмигнула повз і изчезла&# 8230;.тут я прокинулася, і як виявилося, я кричала і наяву.

Поліна, привид в білому уві сні означає радість і щастя.

розтлумачте будь ласка.Уві сні приснилася колишня дівчина, з якою вже півроку не спілкуємося і не бачимося в принципі.Бліда як смерть.Уві сні я, вимовляючи якісь дивні слова, намагаюся вигнати з неї щось, схоже на демона, причому той знехотя, поступово &# 171; виходить&# 187; з дівчини, завдаючи їй болю.Незрозуміла істота з іклами і спотвореним &# 171; обличчям&# 187; з диявольським криком все таки виходить з дівчини і кидається на мене-далі я прокинувся&# 8230; серце калатало і дзвін у вухах стояв жахливий&# 8230; Заранее спасибо.

Те, що ця дівчина в вашому сні виглядала як привид. ймовірно, говорить про те, що вам доведеться повернуться до справи минулого, які пов’язані з нею.

Мені наснилося, що я зайшла в гості до своєї колишньої подруги. Вона мені розповіла про те, що у них вдома оселилося привид. За весь сон я його не бачила, проте воно два рази за сон заподіяло мені біль, що пішли судоми по тілу. Прокинулася, міцно стискаючи ковдру. До чого це?

Ксенія, сон може говорити про те, що наяву хтось невідомий може влаштувати вам неприємності.

Сон: я одна в квартирі, в коридорі, стою так, що видно повністю одну з кімнат. На одній зі стін кімнати висить портрет покійної бабусі мого друга (я її не знала, коли вона була жива).
Відчуваю, вловлюю рух&# 8230; по кімнаті в напрямку вікна і балкони проходить привид його бабусі. Одяг- звичайна для бабусі&# 8230; щось жовтувате, кольорове, привид напівпрозорий.
Просто йде, мовчки. І зникає.
Дивуюся, трохи лякаюся, проводжаю його поглядом. Знову рух і знову, по тому ж маршруту, проходить привид.

Потім приходить мій друг, розповідаю йому про побачене. Він каже: &# 171; Не бійся, нехай це і привид, але це привид МОЄЇ бабусі, вона нічого поганого тобі не зробить.&# 187;

До чого такий сон?

Таїс, швидше за все сон про приведення бабусі вашого друга, говорить про якихось ваших підсвідомих переживаннях, можливо якимось чином пов’язаних з одним, або події, що відбулися з його участю.

Мені наснилося, що я вмираю від чогось (не пам’ятаю причини), при цьому перебуваю на березі, піднімається величезна світла хвиля, а з неї гігантська змія-альбінос (жовтуватого кольору), ламає кістки попереду лежачого молодочего людини своєю вагою і кусає мене в кісточки на руці. Бачу рану, крові не було. Уві сні я розумію, що зараз помру. І далі бачу себе ширяє приведенням, мене починає хвилювати, як я виглядаю, як я зможу дізнатися собі подібних, що б не залишитися одній і знайти хоч якусь споріднену душу або може навіть знайомих або рідних. І бачу ширяючу пару (чоловік і жінка). Тут мене починає турбувати, у що я одягнена. Я лечу в магазин, намагаюся щось собі вибрати, продавщиці це помічають, але не лякаються, а посміхаються, втсупают в конткат (чують, що я говорю) і допомагають мені, а я ніяк не можу підібрати відповідний наряд, турбуюся про те, що б не вийшло так, що буде літати один наряд, а мене не буде видно. Мені було важливо, що все, що я одягаю, мало зникнути для живих і залишитися для мене подібних&# 8230; прокинулася від будильника.

Катерина, швидше за все сон в якому ви стаєте приведенням від укусу змії, і при цьому вас турбує як ви одягнені, говорить про те, що наяву ви будете думати про другорядні речі.

наснилося, що купили великий старовинний будинок.при покупці вже виникали сумніви на рахунок привидів, поруч знаходився цвинтар, та й люди в сусідніх будинках з настанням темряви закривали віконницями вікна і наглухо купорілі двері.як тільки настала ніч, відразу з усіх кімнат начіло виходити велика кількість привидів.спочатку вони мене налякали, що виходить в двері чоловіка я навіть ними прихлопнула, з метою показати хто в домі господар і налякати його, але він не розчинився і двері його вдарила.він так глянув на мене&# 8230; так, як ніби йому боляче, а потім я стала з ними спілкуватися.2-е з них вагітні.ми стояли і сміялися разом, граючи з животами, т.е. я прикладала руку до животика, а в них ворушилися дітки.в той момент я чітко розуміла що дівчата померли при пологах.були і спотворені дівчата, але страх не викликали.були і чоловіки.таке відчуття, що там жив ціле місто молодих людей-привидів.потім прийшло відчуття, що на ремонт будинку не вистачає грошей і вони цим обеспокоіни.тут я запропонувала їм влаштуватися на роботу в нічний клуб і вибирала, тих хто не спотворений.вони з радістю погодилися і я прокинулася.(При цьому я розуміла, що вигідно це в першу чергу мені)

наталья, то, що в вашому сні ви бачили привидів, ймовірно, говорить про те, що ви будете почувати себе незатишно серед людей.

В ніч з п’ятниці на суботу мені наснилося, що я померла (як і за яких обставин, майже не пам’ятала) і стала примарою. Уві сні була холодна, зимова і дуже похмура ніч. Небо було так затягнуте хмарами, що не було ні місяця, ні зірок. Я літала по всій вулиці, і дуже часто залітала в квартиру того будинку, де я в коли &# 8212; то жила в реальному житті і там крутилася навколо якої &# 8212; то короткою мотузки з білизною в кутку кімнати. Абсолютно себе не бачила: лише на якусь &# 8212; то секунду мені здалося, що я одягнена в широкий синій сарафан, і тут же знову стала абсолютно прозорою і невидимою.
Але найстрашнішим було не це. Найстрашнішим було те, що я була весь час з якою &# 8212; то нестерпним тягарем на душі, мені було просто болісно сумно і до того ж жахливо холодно! Навколо мене щосили кипить життя, я бачу у вікнах будинків вогники, людей, але вони мене не бачать і не чують. Крім того, навколо мене було багато таких же неприкаяних душ, але я їх не бачила і не чула, зате чітко і ясно відчувала їх поруч. І ще відчувала, що їм також погано, як і мені, тільки їх, як і мене, теж ніхто не бачить і не чує. Літаю і начебто знаю, що мені що &# 8212; то треба робити, але що робити і як це робити &# 8212; не зрозуміло&# 8230;
Весь ранок не могла оговтатися від цього жахливого сну! Я всякі сни бачила, але таких кошмарів &# 8212; ще ніколи. І ще скажу, що навіть якщо б я просто побачила уві сні чудовисько, мені було б набагато легше.
Скажіть будь ласка, що цей сон означає і коли приблизно він збудеться?

Катерина, то, що ви уві сні стали привидом, ймовірно, говорить про те, що ви можете зустріти нерозуміння в своєму колі.

Сниться мені моя нова квартира, і як ніби там круглий стіл і за ним сидять два приведення і грають в карти. Один (схожий на чортика) повернувся до мене і щось сказав.

Galina, то, що в вашому сні ви бачили привидів, швидше за все, говорить про те, що вас чекають несподівані неприємні спогади.

Вітаю.мені наснилося що ми з сестрою йдемо по старому кладовищу, і раптом з’являється хлопчик..я бачу його чітко, він харчується показати що його повісили&# 8230; мені стало страшно і я втекла..а потім знову я проходилася як би по тому кладовищу і в деяких місцях кліпав світло&# 8230; а в кінці приснилася зла собак&# 8230; як ніби вона побігла за ким то&# 8230; що б це могло озгачать??Підкажіть будь ласка

оксана)))), то, що в вашому сні було таке привид хлопчика, ймовірно, говорить про те, що ви на час втратите впевненість в собі.

Здраствуйте! Мені приснився сон, в якому в мене закохується привид, приємної зовнішності, яке в подальшому намагається стати видимим і відчутним. Бачу його тільки я одна і приймаю її знаки уваги.
Що це означає? Сон незвичайний, підкажіть будь ласка.

Наталя, то, що в вашому сн е було таке пригода, ймовірно, говорить про те, що ви відновите колишні відносини.

Привіт, я, прокидаючись вночі (не у сні) відчув що у мене на грудях сидить привид і тисне на мене зверху, відкривши очі я побачив перед своєю головою фантома білого кольору з неясними розмитими напівпрозорими обрисами, воно зникло відразу ж коли зі стану напівдрімоти я перейшов в неспання. Поясніть, що означають подібні бачення.

Євген, то, що ви бачили таке приведення, ймовірно, говорить про те, що ви незабаром повернетеся до перш незакінченим справах.

Мені наснилася моя кімната, сначалf я розмовляла з ким -тj, а потім обернулася і побачила біля себе привид (він було схоже на Каспера). я не злякалася, нахилилася і намагалася запитати: ти хто? що трапилося? І привид стало зникати. Мені навіть здається, що воно чекало від мене таких питань&# 8230; Я за ним не побігла, воно просто стало зникати.
При все це страху у мене не було.

валерія, то, що ви уві сні бачили таке привид, ймовірно, говорить про те, що ви незабаром повернетеся до старих незавершених справ.

Зайшла в темний будинок, перший поверх всередині світлий, далі вище і вище по сходах&# 8230; на останньому поверсі кілька кімнат&# 8230; зайшла в одну з них а там 3 коляски дитячі варто&# 8230;. І в одній з них незрозуміло що, все темне з червоними і напівпрозоре&# 8230; воно вискакує з коляски і за мною&# 8230; І я тікаю від нього&# 8230;

Здравтвуйте!сьогодні приснився дивний сон: дівчина приведення, -злая, на вулиці, біля дверей будівлі де я вчуся. спочатку я злякався, потім дістав хрестик почав цілувати, потім показав.їй стало погано, вона з криком кинулася на мене і розчинилася

а мені наснилося що мене і моїх вчителів у школі тримають в заручниках і хочуть вбити, вони починають нас штрикать голка&# 8230; забавно&# 8230; але тоді мені було дуже страшно.Вони дуже були схоже на смертей.

Мені наснилося ніби я на якомусь спекотному острові, все дуже красиво і жваво. Але тут я йду по тротуару зі своїми батьками.. Все б нічого, але мої батьки давно померли, а вони уві сні живі, гарні і здорові, а я &# 8212; мертва, тобто померла (не знаю чому) і стала примарою. І мені так погано від цього, я б’юся в істериці, що померла так рано, мені 22, і що це несправедливо і я багато ще не встигла зробити. А через тиждень моїй подрузі наснилося, що я померла, а вона з моїми батьками сидить на моїх поминках, втрьох.

Те, що в вашому сні ви були в вигляді привиди, швидше за все, говорить про те, що ви зараз іщіне незвичайні способи досягнення бажаного.

Мені наснилося що я сплю в своїй ліжку.Але потім я прокидаюся потомучто чую кроки, я подивилася туди, нічого.Я закрила вуха руками що б не чують їх, і потім мене хтось взяв за голову і почати мене трясти.Він мене відпустив але я не могла не крикнути не вдарити, я була як-бутдо паралізована, мене ніхто не чув. я дуже сильно злякалася, я прокинулася в холодному поту!

Те, що в цьому сні ви відчували присутність привида, швидше за все, говорить про те, що ви зараз перебуваєте в стані нервового перевтоми.

мені наснилося, що я був на роботі і вночі з кімнати з’явилося прозоре привид&# 8230; я хотів вдарити його, але не чого не вийшло&# 8230; від переляку хотів втекти від нього, але не чого не виходило, руху були скуті і відчуття, як будьто тягнуть назад&# 8230; потім я прокинувся..

снилося мені що я розмовляю з одним в старій квартирі (колись я там жив) І раптом хтось почав розкидати предмети в будинку, я зрозумів, що це приведення і почав з ним розмовляти так би заспокоїти і походу зрозумів, це моя мати , чимось незадоволена . ось і розкидає чим попало, хоче привернути увагу, коли я це розумію то переключаюсь на одного і пояснюю, що нічого страшного немає, що я її зараз заспокою, коли спіймаю і починаю ловити. Далі я прокинувся 🙂 Що б це значило&# 8230;&# 8230; я дуже хвилююся так як мати ще жива.

Сон, в якому ви бачили привид, швидше за все, попереджає про те, що вам доведеться доробляти дещо не закінчена в минулому.

допоможіть розтлумачити сон, практично сниться один і той же сон, але не часто, ось один з них: в будинку приведення &# 8212; це жінка, вся в чорному, сама по собі блондинка, з коротким хвостом на голові. і що найцікавіше: ніч, всі сплять, я стою в залі, навпаки приведення, в зал зайти не може, в інших кімнатах спокійно пересувається, вона стоїть переді мною в кухні і корчить мені всякі пики, я намагаюся теж їй показувати хоч що то , щоб налякати її і прогнати, але чим далі тим страшніше. потім я прокинулася, було моторошно. і в вухах був гул.

Ймовірно, таке ваше сновидіння говорить про те, що вас чекає неприємна новина від якоїсь жінки з вашого минулого.

з 30.01.11 на 31.01.11 приснився страшний сон. Почався начебто смішно, але потім почався просто жах. Я сидів на сходах, уздовж якої проходила алея, по ній йшли 5 хлопців і плюнули за вітром і ненароком потрапили в дівчину проходить повз мене. Ну я ненавмисно сказав що через таких ідіотів страждають люди. Ось тут то все і почалося&# 8230;.. Білий спалах і я бачу як воспомнініе буд-то в школі вбивають учні дівчинку 3-4класса прям на очах у всіх (незнаю чому але я себе відчував на її місці). Далі я прокинувся і почув скрегіт під диваном (циклічний) Кішка при цьому спала. Подумав Галік і заснув. І знову я на тойже самої сходах, і за моїми уявленнями ця школа занедбана (розповідь тієї дівчини в яку плюнули). &# 171; Школу давно закинули було 4 смерті, учнів розпустили, але деякі учетіля залишилися&# 187;. Далі знову спогади, я 1 з тих вбивць в школі з одним (він теж там брав участь), школа була велика, нас попросив фізрук щось принести з підвалу, ну ми і не замислюючись пішли, хоча ми там неразу небилиці. Опинившись в підвалі (довгий коридор з купою відгалужень і кілька лампочок) мене відразу все насторожило, але ми пішли. він йшов попереду, я позаду, і ось як раз поруч зі мною впали млинці з гуркотом, він сказав що я &# 8230;.. і вистачить лякати і вирішив мені готомстіть, і в цей момент я сал їм (враження що я переселився) і на зло кидаю штангу. Обернувшись на нього я побачив 2х чоловік, я Вибачте, він вони нуль уваги, я підняв штангу і хотів покласти наместо, на Мсте тренажера побачив в кутку темряву. Вона була не природна, не та що була при світлі, склалося відчуття що це щось інше або штучне (в темряві з’явився силует напімінающій дівчинку з Фиера). Ну я дав драла&# 8230;. (Далі пам’ятаю інверсію дверей і все) Друг загинув&# 8230; Я прокинувся. Думав все пройде. Заснув і знову опинився на тій же самій сходах, ТаЬ дівчина (в яку плюнули) сиділа поруч і щось бурмотіла) і знову воспоміненіе&# 8230;. Я вдома зі своїми батьками, але склад не весь, по початку здавалося що я в цій школі, але виявилося що я в помісе своїх квартир. Сиджу на кухні з мамою і сестрою, і знову цей не природна темрява&# 8230;. Було відчуття що поруч полтергейст, запалювалися пальника, які я не міг докінця вимкнути, грюкали двері. А мама як ні в чому не бувало говорила по телефону і говорила все в порядку. пропала сестра&# 8230;. Я хотів просто втекти оотуда, але боявся. Вхідні двері були відчинені і кожен раз як я до неї наближався мене як ніби туди затягувало і бачив там якийсь силует. Прой звідти визирала кішка і ховалася. І все в тому ж дусі&# 8230;. я знову опинився на сходах і думав про життя, ніби я був цим 5м людиною або його нащадком&# 8230;.

Розшифруйте цю плутанину, купу Соник прочитав, у мене тут все зібрано, зарание спасибі

Такі сни, в яких відбувалися майже містичні події, найімовірніше, вказують на те, що ви ставите під сумнів вчинки і поведінку оточуючих вас людей, ви занадто відсторонені від їх проблем і вас лякає те, що ви маєте необхідність бути відвертими з ними, дізнаватися про їх таємних проблемах, тому що вважаєте за краще свої таємниці не офішіровать.

Привиди та інші страшилки знятися з дитинства. Привид раніше одне тільки було &# 8212; мій померлий дідусь. Він часто мене відвідував. Такі сни завжди починаються однаково &# 8212; будинок дитинства, де і помер дід. ніч. Будинок абсолютно порожній. Я одна. світла немає. Повітря холодний, і моторошна тремтіння в колінах. Привид з’являється при першому ударі блискавки. Небо на секунду освячує безпросвітну кімнату залу, і за якісь частки секунди в кінці кімнати я помічаю напівпрозорий, знайомий силует.І коли з’являється те, що я в принципі ожідала- привид, я починаю кричати і втікати. Але при цьому мій рот відкривається в порожньому мовчанні, а сама я біжу, не рухаючись з місця. Неможливо описати жах, який ти відчуваєш в такий момент. Мене найбільше вражало те, що я знала, що він уже помер, а ще його ненависний погляд (хоча в житті він мене любив). Через кілька таких шоко-сеансів я вже розуміла, що все відбувається уві сні. І все-таки, страх долав. Не знаю скільки довелося перенести таких візитів, перш чим я на все плюнула і не втекла, як раніше, а навпаки &# 8212; пішла прямо до нього. Не пам’ятаю, що я йому сказала. Він звичайно нічого не відповів. Але з тих пір він перестав мене турбувати.
Після, коли я бачу уві сні щось страшне, я просто починаю робити уві сні щось таке, що допомагає мені прокинутися. Не знаю як таке можливо, але як тільки я відчуваю холод, тремтіння і важкість у ногах, а навколо нікого і суцільна темрява, то я відразу розумію, що виявилася в полоні своєї підсвідомості.
Якийсь час це працювало. А зараз немає. Може хто підкаже ще якісь способи виходу зі сну? А то тепер мої методи не діють. Мені знятися сни уві сні&# 8230; Я думаю, що прокинулася, а насправді я прокидаюся в іншому сні, схожому на реальність і все починається по-новій. Це лякає мене ще більше.
Але суть не в тому. З недавніх пір мені стали снитися інші привиди і монстри, з якими я постійно борюся. Я знаю просто, що сенсу бігти немає. Я просто починаю з ними боротися, а коли сили вичерпуються і я розумію, що мені не виграти, то мій противник теж припиняє боротьбу.
Скажіть, до чого це?&# 8230;

Ваші сни, в яких часто зустрічаються такі сюжети, швидше за все, є наслідком якоїсь психологічної травми з раннього дитинства.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ