Сонник Пригощати 😴 приснилося, до чого сниться Пригощати уві сні бачити

Якщо вам довелося уві сні кого-то чимось пригощати – сонник натякає на наявність ліні, що виявляється у всіх справах. Пропонувати ласощі іншій людині – в майбутньому доведеться зіткнутися з великими витратами, непередбаченими витратами.

Якщо доводиться давати частування незнайомим, стороннім людям – в реальності ви часто проявляє марнотратство, не замислюючись про своє фінансове становище. Подібне сновидіння також може говорити про спроби використання довірливості і наївності знайомих для досягнення егоїстичних цілей.

Побачили в сновидіння саме частування – у вашому оточенні є дуже близька людина, здатний завдати шкоди, нанести моральну травму.

Кого ви пригощали уві сні?

Пригощати уві сні небіжчика ▼

У сновидінні ви взялися частувати небіжчика? Сонник Феломена натякає на необхідність приготування ласощів в його честь. Їх потрібно роздати тим, хто потребує їжі. Вам потрібно пом’янути померлого людини.

Мрії, де мертвий пропонує вам їжу, слід вважати сприятливими. Якщо вам сподобалося страву і ви не можете їм насититися – в житті чекає фінансове благополуччя. Рекомендується добре постаратися, щоб досягти його.

Пригощати гостей за сонником ▼

Наснилося, що пригощаєте гостей, – приготуйтеся до того, що доведеться зробити недоречні покупки. На це піде досить багато засобів. Через необдуманих розтрат серйозно похитнеться фінансове становище, що є і так нестабільним.

Пригощати уві сні дитини ▼

До чого сниться, що вам захотілося пригостити гарненького дитини ласощами? У реальності до приснився малюкові ви ставитеся з теплотою і ласкою. Сновидіння також може свідчити про чистоту вашої душі, піднесених думках. Ці якості проявляються у всіх ваших вчинках.

Що сталося уві сні про частування?

Вас пригостили за сонником ▼

Дуже багато лестощів обіцяє почути сонник, якщо в сновидіння вас почастували. Солодку брехню доведеться протистояти, щоб не порушити планів і домогтися бажаного результату.

Намагайтеся ставитися до нудотним фразам з боку близьких людей і приятелів без великої радості. Це допоможе не розслабитися в найвідповідальніший момент і не втратити контролю над ситуацією, що склалася.

Приймати частування уві сні ▼

Якщо уві сні вам довелося приймати частування – підлесникам нічого не світить. Вони не зможуть знайти відгуку з вашого боку на свої порожні слова.

Ви володієте реалістичним поглядом на життя, що допомагає оцінити об’єктивно вживаються іншими людьми дії і прийняті рішення. З цієї причини зможете легко розпізнати справжні мотиви оточуючих.

Хто вас пригощав уві сні?

До чого сниться, що хлопець пригощає ▼

Значення сну, де вас пригощає знайомий, симпатичний вам хлопець, говорить про наглої прибутку. Вона стане гідною винагородою за численні успіхи в справах.

Жінці подібне сновидіння обіцяє увагу. Вона його отримає у великій кількості з боку представників протилежної статі. Головне, не втратити голову від загравання, щоб не втратити контроль над ситуацією і не обтяжити себе серйозними проблемами.

Сон про те, як пригощає чоловік ▼

Наснилося, що вас пригощає чоловік? Якщо в реальності між вами конфлікт – не рекомендується вірити всім його словами і відразу ж кидатися в обійми. Є ймовірність, що увагу з вашого боку чоловікові потрібно для досягнення певної мети.

Проявіть пильність і обачність. Не слід забувати, що в світі просто так нічого не відбувається. Іноді мотиви людей виявляються нам вкрай неприємні, слід бути готовими до підлості.

Як тлумачать інші сонники?

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Пригощати, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Пригощати уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю.
Моїй мамі приснився сон (в ніч на 25 грудня), що ми з нею в гостях, і я їм, причому два рази.Нас нібито пригощаю. На столі курка, салати, пельмені&# 8230; До чого може бути такий сон?спасибі.

Мені наснилося, що я перебувала на якихось зборах і туди приїхав мій колишній молодий чоловік. Був обід і я йому запропонувала з’їсти кашу, він з радістю погодився. Потім став обіймати мене при всіх і говорити як сильно він мене любить. Про це дізналася свекруха (я замужем) і сказала моєму чоловікові. Чоловік подав на розлучення і ми розлучилися. Підкажіть будь ласка, що означає даний сон. Сон приснився з вівторка на середу.

Ваш сон, швидше за все, вказує на те, що ви можете надати цій людині значну підтримку і допомогу.

Наснилося, що я пригощаю свого знайомого, з яким вже дуже довго не бачилися, їжею. Підношу йому різні страви, а він сидить за столом і все з апетитом їсть. Що б таке означало?

Бачу уві сні колишню свекруху, зовицю ібившего чоловіка.Сидимо в якому то місці.де приглушений спокійний світло за столом .Свекруха мене питає, Що я буду їсти, я їй відповідаю:&# 187; А давайте пельмені.Все було дуже спокійно.Але я вже 12 років, як з ними не спілкуюся і не бачуся

Скажіть будь ласка до чого сниться що я пригощаю дівчину колишнього мого хлопця морозивом, і ми разом їмо, і я думаю що вона дуже груба.тому що вона схопила прям шматок морозива.І ми їли на вулиці був мороз.Вона розповідала що її згвалтували коли вона була підлітком.

Уві сні я йшла по кабінетах і роздавала тістечка, як ніби я вийшла на нову роботу, всі посміхалися і тільки одна незнайома жінка дивилася з незрозумілим подивом. Потім я подумала що буде багато брудного посуду, але через мить побачила що вся посуд чистий і її вже вимив хтось.

Ми з мамою сиділи за. Столом на вулиці я їла салат, побачила хлопця який мені подобатися, але з яким не бачилася я запросила його за наш стіл пригостила салатом і познайомила з мамою

мені наснилося ніби до мене додому прийшов мій однокласник і я на кухні почала щось варити здається суп .потім ми їли, сам однокласник був у червоній куртці)

Цей сон бачила моя мама, їй 73 роки, вона бачила ясно уві сні, що прийшла до неї в гості її мама і пригощала її куркою відвареної, причому курка була обробити на частини, потім мама ще бачила куряче яйце в цьому ж сні.

мама покійна дала тарілку з пельменями з розтопленим вершковому маслом і спочатку приснилося, що я купила два могильних пам’ятника, я простягнула 500 руб і мені дали здачу один папірець і дрібниця

Прийшли додому з дитячого садка дочки вихователі і попросили кашу але у мене її не було я запропонувала смажену курку але вони були не задоволені цією пропозицією

сниться мені круглий стіл в квартирі, в якій померла і жила моя бабуся. Я накриваю стіл як на свято радісно, ​​і за столом або в кімнаті сидять мій покійний дід моя мама покійна і бабуся . І вони мене раді бачити обіймають .

У приміщення лазні. напівголі жінки. Я прикрита пелюшкою. Мені дає знайома солодке липке частування.Я ніби відмовляюся, але приймаю.Частування липне до рук.

Привіт хочу зрозуміти свій сон неначе я прийшла до людей у ​​них досточно красивий будинок покращений і вже зібравшись йти я побачила хтось з них виходив з дому побачивши чоловіка точніше це в реальності мені знайомі люди я попросила покликати його дружину і коли вона вийшла вона чомусь то потім побачила початку міцно обіймати і був стіл повний їжі і красивих блюж куди також мене прішласілі і говорили бери угощайся і я їла нема за одним столом і все більше не було подробиць пам’ятаю що жінка мене обіймала міцно висловлюючи радість і любов.як можна зрозуміти подробиці цього сну для реального життя з цими людьми я вже не зустрічаюся дуже дякую

пригощала уві сні знайому мені жінку, старший за мене, раніше разом працювали. пропонувала їй червоне вино і їжу. не пам’ятаю, чи їла вона, тільки що ми знаходимося на моїй кухні і я їй пропоную

їхала в таксі і побачила на узбіччі валяються нові дуже красиві кошики різного розміру, я попросила водія зупинитися і ми їх все склали в машину.
перед цим складала в банки обід для чоловіка і несла йому компот з яблук (кілька разів переливала і розбавляла), салат (типу грецького) і на столі стояла пів банки молока яку я не приносила йому.

День народження . на столі багато їжі, але я забула купити спиртне, мені дуже незручно перед гостями, а купити його ніде.

в машині знаходилася моя мама і дочка прийшла невістка і почала пригощати їжею їх, а після того як підійшла я вона поспішила і пішла

Мені наснилося, що у нас в саду родичі зривають стиглі яблука з дерева, я взяла одне яблуко, відкусила, смачне, після дала половинку цього яблука моєї померлої бабусі, що б вона спробувала це яблуко і згадала які вони смачні

Я дітей пригощала солодким рожевим воноградом-родзинки, а замість них батьки дали мені коробочку смаженої мойви&# 8230; Що ви не можете мені його витлумачити?

Наснилося ніби я зварила кашу, спочатку вона була гаряча а потім охолола і я кидаю масло туди а воно не тане і мені доводиться змішувати кашу щоб стала тепліше.після все підходять подивитися і спробувати її.я теж ніби пробую на кшталт геркулес або перловка.але уві сні смачна.

Доброго дня! Дуже реалістичний сон, уві сні були реальні відносини з дуже брутальним чоловіком. Я пекла смакоту, щоб пригостити його і його друзів.

Покійна свекруха ділить навпіл безе і каже це Настюшке (моя дочка). Безе дає не в руки, а приклеює на двері в спальню Насті. Я відриваю цю половину від дверей і віддаю її свекрухи. При цьому показую чоловікові (покійному, помер 5 місяців тому) і кажу дивись чим вона пригощає твою доньку, а потім дивлюся на безе, а воно в сиве волосся свекрухи. Чоловік нічого не говорить. І я при цьому дуже злюся на свекруху.

я увійшла в будинок, там сиділа незнайома дівчина, вона запропонувала мені води а потім поклав в тарілку пельмені&# 8230; а потім я прокинулася не встигнувши поїсти.

Вітаю.
Мені приснився сонник в якому спочатку я сиділа в машині, а потім побачила хлопця, який мені давно подобається, він на вулиці накрив стіл і когось чекав. Я підійшли до нього села за стіл, він сказав, що чекав мене. Він почав пригощати мене, але я відмовлялася. Потім до нас підійшла його знайомий і сказала: Дашенька, з’їж хоч що-небудь, а то дивись, як схуднути на своїй дієті.
Підкажіть, що це може означати. Сонник приснився з середи на четвер

мені снилося, що я з сином прийшла до покійної матері в гості в якийсь новий будинок, невеликий, але приємний і світлий. принесла їй для частування рибу солону.в будинку відкрито вікно а з нього видно дорогу, дерева, зелень і лава навпроти порожня. у неї в будинку я побачила товсту миша, вона намагалася мене вкусити за ногу, але я її вбила, а вона відразу перетворилася в якогось надувного Міккі Мауса.

Наснилося, що коханка чоловіка пропонує з’їсти борщ.І уві сні сама про себе думаю: &# 171; Ось до чого я докотилася&# 8230;&# 187;

я годувала і поїла незнайомого голодного чоловіка який прийшов в мій будинок.він був гарний.йому була смачна проста їжа

Спочатку їхала з подругою в якийсь незрозуміло маленькій машині, їхали взимку по звичайній дорозі, потім вона кудись зникла, я стояла чекала її і звідки з’явився мій сусід з яким давно не спілкуємося і він став пригощати мене маринованої рибкою, я спочатку відмовилася, але він наполіг і я з’їла її. На моє здивування вона була дуже смачною і я прокинулася.До чого б це?

на самалет Літел в Швецарії скем Літел не пам’ятаю по дорозі побачили вдома добре зайшли в один з них там незнайома крассівая дівчина пригощала нас солодощами

Мій колишній хлопець годував мене і мою подругу святковим блюдом. Ми сиділи на якому ресторані. Потім всі пішли а залишилися ми удвох. Ми застрягли шукали вихід але не знайшли. Потім Далер почав капати землю. Чи не понемаю як але ми опинилися в школі і вийшли з лабіринту.

Наснилося сьогодні як колишній хлопець
на роботі під час обіду дістає маєчку а там багато яйц пригощає курячими яйцями

Мені наснилося що моя покійна бабуся хотіла з’їсти чебурек і хотіла пригостити мене, але не в одній кафе ми так і не змогли його придбати і ми так його і не з’їли

Сон: проживаючи зі своїм коханим разом, бачила і відчувала бруд, пригощала його варенням, а потім він з далека приніс чисту воду

Хлопець, який мене образив, запросив мене до себе додому, він жив на поверх вище мене, коли я зайшла, в будинку був він його мама і я. На столі три порції риби. Його мама сказала прости його пожалуйта

Знайомий чоловік тримає стакан з малиновим компотом і ллє мені в мій стакан, де теж малиновий компот, а потім назад з мого склянки ллє собі в свій стакан.

Мені наснилося, як ми з чоловіком заїхали до моєї подруги додому і вона нас пригощала тортом з кремом.Чоловік з’їв великий шматок, а я маленький і при цьому ми дуже насолоджувалися смачним тортом.

Я побачила уві сні хлопця який мені подобається. Він сидів біля мене і годував солодощами. Я йому говорили йди а він говорив що мене не кине.

мені приснився сон що до мене прийшли мама і тітка (вони живі) і я їх пригощала, вони не відмовлялися івигляделі щасливими потім уві сні задзвонив телефон а далі не пам’ятаю

Я сиділа в кафе і зі мною сиділо людини чотири, цих людей я не знала, але вони по ходу були моїми друзями.
І раптом мене пригощає хлопець десертом з цих чотирьох осіб, але одна я не стала його є, а запропонувала з’їсти всім разом, ми його з’їли..і сон скінчився.
Не знаю чи потрібно це, але склад цих чотирьох осіб такий: 1 дівчина і 3 хлопця.

Вітаю. Мені приснився сон з вівторка на середу. Уві сні були мої однокласниці ми зніми разом виступили і всі аплодували потім ми спустилися до столу і сіли. За столом сиділи дуже багато хлопців корейців і ми з подругами пригощали їх від рук салатом. Мені 16 років

Це було влітку я допомагав дідусеві у дворі, потім мене дозволивши тітка, винесла гарячі пиріжки у вигляді трикутника, я взяв свою племінницю на руки і сів з нею в машину у дворі на заднє Седень і годував її з своїх рук, іноді сам відкушував

Уві сні я пригощала друзів, з якими ми зараз не спілкуємося смаженої куркою і оселедцем, яку вони принесли самі до нас в будинок

Мені подобається один хлопець, мій однокласник. Ну ось, сон полягав у тому що ми з ним удвох сидимо за партою в коридорі школи. Свою симпатію до нього я намагалася НЕ показувати. Ми сидимо і він пропонує мені желейну цукерку, я погоджуюся. Коли він простягає мені цукерку, простягає вона мені її до рота, а не в руки і цукерка вже понадкушувана, на мою думку ним. На цьому мій сон обривається і прокидаюся.
Що цей сон може означати?

Вітаю,! Мені наснилося, що я годувала голодного хлопця круглим. плоским пирогом, а в цей час інші.чоловік поцупив пиріжок з сосискою. &# 128514;&# 128512;&# 128513;

Снилося що сусід приніс на тарілки два сирники
Сусід дуже знайомий, точніше я не пам’ятаю його обличчя, ні як ніби я його бачила або знаю

Доброго дня! Мені наснилося що бабуся колишньої дівчини пригостила грушею, вона була разом з мамою дівчини. До чого це

Зайшов з чоловіком в будинок не мій але знайомий (зараз від нього один фундамент). Сів за стіл і запросив цю людину, сам їв хліб з салом хоча були й інші страви, а він їв дуже жадібно.

Пригощала колишнього чоловіка тістечком. Він перший не захотів, сказав, що хоче інше, я йому з радістю тут же інше подала

Доброго дня!
Мені наснилося, що я йду по дорозі десь, зі знайомою, і побачила на узбіччі кущі з полуницею, я одну зірвала з’їла, другу зірвала і тримала в руці, третю викинула мляву, а четверту зірвала і подала знайомої. Вся полуниця була стиглої, великою і красивою.

Мій директор жінка і вона запросила мене і мою маму на обід, і ми пообідали . Обід був дуже смачним. Що означає

Уві сні мій колишній чоловік пригощала мене пирогом власними руками. Пиріг був темно коричневим і ми їздили на автобусі

Моя покійна бабуся уві сні пригощала мене красивою копченої кониною, а вдалині стояв повний стіл різноманітної їжі, бабуся була молодшою, чим за життя і посміхалася

Вітаю
Я точно не пам’ятаю але рано чи пізно я почала пригощати 1-2 людей шоколадкою, а всіх інших вершковим маслом 2 людини не прийняли частування&# 8230;

Я йшла з колишнім однокласником по алеї, а він їв хичін (каачаевское страва) а я йому тільки в кінці дороги сказала: хоч би мене пригостив &# 128514;&# 129300;&# 129300;&# 129300;

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ