Сонник Прибой 😴 приснився, до чого сниться Прибой уві сні бачити

Якщо біля вас шумів прибій – це може говорити про те, що вас чекає сильний стрес.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Парубій, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Прибой уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

я лежу на краю моря, а мене накриває періодіскі хвилями. і мені це подобається, дуже цікаво.Я намагаюся утриматися руками за пісок, щоб мене не занесло. Море як море, ні брудне, ні чисте. Як в криму.Допоможіть зрозуміти що це за сон. Вже не в перший раз.Заздалегідь дякую.

Тетяна, то, що ви бачили уві сні прибій, швидше за все, говорить про те, що вас чекають зміни.

Я і якісь люди перебували в будинку на березі моря, в двері якого стукав сильний морський прибій. Вода не просочувалася всередину будинку, будинок був оточений водою .
Допоможіть пояснити, що це означає?

морський прибій здалеку тонким шаром води накочувався на мене з такою силою, що бив по очах і тілу.Вода була блакитна і чиста, летіла з величезною швидкістю тонким шаром.

це річка, заходячи в неї мене віднесло хвилею, досить далеко від берега, разом зі мною несло і якісь камінці і начебто навіть водорості, я трохи злякалася, вода була дуже прозора, температуру не пам’ятаю, моя компанія стояла на березі, відразу з наступною хвилею мене принесло назад до самого берега, не встигнувши піддатися паніці.

Доброго дня! Наснилося сьогодні дуже гарний і яскравий сон, мої сни майже завжди яскраві та чіткі) Я йшла зі своїм сином по знайомій мені місцевості &# 8212; селище, в якому я жила раніше, і уві сні йду я повз стадіон, на якому якjби проходить олімпіада, там щось типо ярмарки, все яскраво, у вогнях, багато чоловіків молодих навколо, які посміхаються і щось говорять, потім проходжу по березі моря, над яким шикарний захід і гори (в реальності на тому місці річка і ліс), йду по піску (не зрозуміло босоніж чи ні) і раптом величезна хвиля висотою з людський зріст ось-ось мене накриє, але я толі перестрибнула її , толі трохи злетіла над нею і вона мене зовсім не торкнулася, але при цьому не відчувала жодної тривоги і страху, і навіть люди, які попереджали мене про хвилю якось радісно і спокійно про це говорили.

Іду по пляжу, кольору сну дуже теплі, теплі промені сонця. Я безмірно щасливий. Поруч багато людей. На море злегка морський прибій, який доходить до моїх ступень. Я намагаюся відійти подалі і у мене це виходить..прибій йде ще далі, але я знову відходжу. Дивлюся на море, багато людей купається.

На березі моря від прибою збирається красива біла піна, я бігаю по ній, хочу пофотографуватися&# 8230; праворуч від мене виникає величезний стовп з каменів (гальки), я знаю що це смерч, я доторкнулася до цього стовпа, але він пройшов повз мене і розчинився, знову змінно піну змиває хвиля чистої води, але я шукаю саме її для фотографій&# 8230;. заходжу в якусь будівлю, покликати подругу з фотоапаратом, а в віконце бачимо що з моря наближається величезний відкритий рот акули, але придивившись бачимо, що всередині на лавочках сидять хлопці, начебто як збройні

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ