Сонник прибирати Гівно 😴 приснилося, до чого сниться прибирати Гівно уві сні бачити

Прибирати говно руками уві сні – це дуже хороший знак, віщує удачу. Важливу роль в тлумаченні грає і те, разом з ким ви це робили. Якщо ви це робили не один, то, швидше за все, вас чекає прибуткове спільне справа.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося прибирати Гівно, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться прибирати Гівно уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю! Наснилося з четверга на п’ятницю. Як будь то б в моєму будинку картинна галерея, до мене прийшли люди чоловік і жінка (причому цей чоловік в реальному житті вже помер), вони милуються картинами, а я з жахом виявляю, що моя собака обгидили все плінтуса в будинку і частину підлог. Починаю в паніці мити підлогу, а гівна не зменшене. Беру какашку в ганчірку і несу мити ганчірку в раковину. Ось так весь сон і бігаю. Схоплю какашку в ганчірку і в раковину. Ніяковію перед людьми, а вони кажуть &# 8212; &# 187; Нічого страшного&# 187;. Дайте відповідь, будь ласка, що означає мій сон. Тут і екскрементів ну дуже багато і небіжчик. спасибі!

Г
Гомно хлопчик нака
кал повний горщик а я його викинула на вулицю

Привіт, допоможіть розгадати сон який приснився моєму колезі по роботі, йому приснився що мій будинок згорів вогнище загоряння дах будинку, а я не засмутився думав що потрібно будувати новий.

мамі приснилося що давно вже покійна сусідська бабуся пропонувала мені прибрати говно за гроші, я погодився і все зробив, і бабка заплатила

Прибирала жовте дитяче говно з килима, з якої то банки виймала. Дитина 1,6 роки бігав з попою в лайні і мені треба було його помити.

Я зараз перебуваю за обставинами в дитбудинку, я сирота. І ось мені сниться що до нас в дитбудинок приїжджають якісь гості, а нас дітей змушують (без загроз) прибирати територію спочатку було не багато сміття, а потім мені директор каже що ще лайно потрібно прибрати я придивилася, а його дуже багато куди не ступи.. Але я уберают і намагалася..

наснилося що чоловік в якості домашньої тварини привів додому козу.і що я не встигала за нею прибирати. вона постійно гаділа. і гаділа не як кози звичайні, а як люди. дуже дуже багато.

я прибирав Фіка Відмотуємо білий папір туалетний і прибирав їй потім кидав в унітаз але частини потрапляли мені на курточку

я уві сні прибирала говно з під людини і вся простирадло була замарана великими купами і навіть під час прибирання я забруднити особливо руки

мені приснився малюк, моя дитина місяців 1-2, як я його качаю він спить, потім прокидається, я йому міняю штанці явно бачу що це хлопчик, протираю серветкою попу, йду в туалет стою в черзі щоб викинути говно)))

Мені наснився сон&# 8230; У бабусі (вона жива і хворіє на рак) в квартирі була коза (товста), їй стало погано, вона скорчилася і кулеметної очередб в різні боки початку вивергати говно. Я засмутилася, що мені доведеться все це прибирати, але говно було сухим (як зазвичай воно буває у кіз), тому втішила себе, що зберу це все серветкою. Коза коли закінчила свої підходи в різні боки стала худий і відчувала себе добре.

Наснилося, що я шукаю роботу і мені запропонували прибрати на гарматі в лісі, (в реальності вона існує), але уві сні вона місце відпочинку і в той же час, точна охорони, де працює моя мама. так ось, я приходжу туди, а там лайна людського, і начебто не тільки&# 8230; я спочатку не хотіла, а потім дуже легко все сама прибрала..після чого мене похвалили і запропонували постійну роботу з перспективами. ми пішли на площу поруч, там гуляли малюки, і били фонтани (хоч там їх в реальності немає), так сон і закінчився.мені було добре.що ж це може означати?

В туалеті все було в лайні я все прибирала, його було багато. Весь унітаз зовні, зсередини, стіни підлогу повністю. Рідкий пронос і твердий все разом.

Мені снилося що моя мати обкакалась в памперс і я його хочу прибрати.Дивлюся а його багато і навколо мене. Забираю, прибираю а воно не прибирається!

сначал був поцилуй з людиною якого я знаю, але ми з ним не одного рівня&# 8230;..він старше і директор&# 8230; крім, як здрастуйте ми більше ні про що не говоримо&# 8230;&# 8230 ;, а потім різко переключаеться&# 8230;..на те Кобута-то я сама какаю&# 8230;&# 8230; але якось неріально багато&# 8230;.а потім починаю прибирати&# 8230; і беру його руками&# 8230; а його ну дуже багато&# 8230;&# 8230; а потім перемкнулася на третій сон&# 8230; і я ходила свяченою водою полівалу квартиру в якій проживаю з цивільним чоловіком&# 8230;..я взагалі заплуталася&# 8230;.

мій кіт уві сні набундючився і дуже серйозно покакать, я поклала на какашки серветки у викинула з дому за двері

Вітаю! Мені снилося, що хтось розбризкав говно і я його відтирала. Воно було на моєму одязі, що довелося застіровать. Що це означає?

Зайшов в туалет, а там все в лайні.Сів випорожнюватися побачив записку, на ній написано що мене поважають і що мовляв я хороший і т.д і т.п! покакать виніс повне відро какашек.При винесенні побачив у колишньої дружини брата, швиденько сховав.Потім побачив знайомого мужика той купив пиво, сам не встиг похмелитися а роздав іншим

На мене маленька дитина накакалб ще зі сміхом, пізніше я стала мити какашки на себе, це до чого? я не знаю цю дитину, просто няньчила.

На дачі я сиділа на унітазі. За дверима син теж хотів у туалет. Коли він підійшов до унітазу виявилося що від дверей до унітазу про тягнулася Доріжка від його екскрементів . Жовто-коричневі &# 171; ковбаски&# 187; . Ми їх прибирали лопатою і скидали в унітаз.

З групою мені незнайомих людей я прибирала туалетним папером говно. В основному були чоловіки. Так і не прибрали начисто, гівна було багато.

брудний туалет з великим к-вом фекалій виробляю прибирання з незнайомою дамою, багато заторів, я їх футболісти не вимазувати. Фекалії жовтого і коричневого кольору

Вітаю! Мені наснилося г * вно на голові людини, а я його прибирала, ця людина була чоловік з яким я спілкувалася на протязі 2-х місяців, ми з ним бачилися раз 6, але після останньої зустрічі він зник, перестав писати, будь ласка поясніть сон.Заздалегідь дякую!

Вітаю. Мені наснилося, що я пішла в туалет, і забруднила унітаз своїм гівном. Стала мити унітаз. Відмила і пішла спати. Так як уві сні я пішла в туалет вночі.

Приснився померлий брат (троюрідний), як би ми голі милися під одним душем, цей сон був з середи на четвер, а ось сьогодні з четверга на п’ятницю я прибирала горщик з екскрементами за дитиною, все це змила в унітаз і вимила горщик. Неприязні при цьому не відчувала.

я приїхала до рідної домівки з іншого міста. я (зі мною ще три людини знайомих) піднімаюся по сходах додому в багатоповерхівці на 3-й поверх. всі сходинки в собачих какашки. я обходжу їх. будинки, при вході в двері на стіні на відстані метра і нижче собачі какашки. я кричу що наша Дана (насправді живе вдома собака спанієль) обкакался стіну при вході, заходжу на кухню, там тато сидить і я йому кажу мовляв йди подивися, беру ганчірку і човгаючи собаку, але вона ДУЖЕ велика і лапою дає мені здачу як людина і так боляче, по нозі. я потім беру туалетний папір і забираю какашки, викидаючи їх у туалет. звичайно сама забруднила руку. Мама (вона померла 1,5 роки тому) в цей час прибирає зі столу так як всі їли. я прибрала і пішла мамі допомагати. Мама запитує що накривати на стіл? і вирішили що все що є. потім подзвонив дідусь (він помер 28 років) назад моїй мамі і ми зібрали їжу. Сестра двоюрідна одяглася і зібралася до діда (він типу лежить в лікарні) та розповідає як їде потяг, мама не розуміє і я беру трубку, і він мені розповідає як їде потяг, де повертає і через які вулиці проїжджає.. я прокинулась.

Мені снилася маленька дівчинка (близько 1 року), я її тримала спочатку на руках. Потім вона як би зникла з сну, а я стояла біля ліжка і прибирала серветками говно.

Я прийшла в квартиру де раніше жили свекор і свекруха, Вони вже померли. Заходжу у ванну з туалетом поєднана унітаз стоїть на іншій стороні. Я питаю, не бачачи діда, що у Вас тут. Він відповідає сантехнік запросив дорого нехай так буде.Унітаз накритий папером пергаментом . Дивлюся на руки а вони в лайні, почала їх мити., помила і прокинулася.

У мене є кумир. І ось дуже дивно те що він був дівчиною. Мені наснилося як я прибираю за ним, тобто жінкою її фекалії. І ось я не можу зрозуміти до чого це. І уві сні, я налагоджувати свої важливі справи для того що б піти до неї, дуже дивно

Я стояв на вулиці, біля багатоповерхового будинку.Раптом помітив що пожежники возяться на другому поверсі, біля каналізаційної труби щось відкручують раптом у них зривається кришка і все лайно потекло на ружу, пожежники толі злякалися толі що почали збиратися і поїхали, ну а я кинувся рятувати становище черпав, відгрібали, мив. Ось і весь сон

Я не знаю чому я в рукавичках прибирала людське гавно це був не туалет унітаз я не бачила, але раковина була я змивала руки, він було на підлозі на якихось доріжках я збирала і змивала в раковину вона забивалася і я руками все прочищала і прибирала був зразок прихід сина і я як би приховуючи прибирала. сон приснився з понеділка на вівторок.

Спочатку мені прісної сад де я їла фрукти черешню, вишню, виноград, потім приснилося що руками прибирають гомно і я прокинулася

Мені наснилося як мій друг обосрал стінку і мене змусили чистити це говно виделкою в відро а потім жерти його. Мені це сниться щоночі. Мене нудить вже від гівна, воно не смачне. Допоможіть, що робити? Я 2-3 години виделкою шкребу говно зі стіни а потім 3-5 годин його жру. ДОПОМОЖІТЬ. ГОВНО ТАКЕ НЕ ВКУСТНОЕ Я срать БОЮСЬ!

Мені наснилося, що в квартирі якої я раніше жила (комунальної) я прибирала в туалеті купу людського гівна.Причому цю купу зробили мої сусіди по комунальній квартирі. У квартирі було дуже брудно і сиро, а я наводила порядок

снилося ніби встала з ліжка і настала, в г&# 8230; о, і дочка прокинулася, почали прибирати, як ніби це кішка нагадила, але кожна наступна купа була все більше і більше і не схожа на котяче, так і не змогли прибрати..

наснилося ніби встала з ліжка і настала в г..о, дочка прокинулася стали прибирати, спочатку начебто котяче, але чим далі тим купи більше, так і не змогли прибрати до чого це?

мені наснилося ніби я прибираю в під’їзді і там багато сміття і присутній гавно котяче і собаче

Наснилося, що я прибирала зі свого тіла шматки сухого гівна. Воно дуже добре і легко знімалося

Я прийшов (приїхав на своїй машині) в якийсь адміністративний будинок (дуже високий), (може готель або офісний центр). Я був з кимось: або, друг, або колега. Цілі ніякої не було. Місто було чужий. Ми зайшли в ліфт і стали підніматися. Ліфт йшов з шаленим прискоренням, і здається в ньому навіть були шоломи як у космонавтів від перевантажень &# 8212; але я був без шолома. потім я опинився на одному з поверхів. людей не бачив. Мені захотілося в туалет (точно не можу сказати &# 8212; писати або какати, але все-таки швидше какати) &# 8212; я зайшов в приміщення туалету &# 8212; похмуре не прибрали &# 8212; як на вокзалах в СРСР (людей не було). там було кілька кабінок &# 8212; я став їх відкривати &# 8212; і в кожної навалена велика (дуже велика, т.е. немає від однієї людини, а від кількох) купа лайна. (Там були унітази, такі штуки навпочіпки присідати, як на вокзалах, школах, армії в СРСР). я перевідкривається все кабінки &# 8212; всюди купи. я (вже знаючи що всюди купи) знову починаю відкривати по колу кабінки в надії знайти чисту. йти я не збираюся, т.до. мені пріспічело. після повторного пошуку чистого &# 171; поштовху&# 187; &# 8212; (І не знайшовши його) я став чистити один &# 171; поштовх&# 187; спихаючи лайно в дірку &# 8212; чим я це робив незрозуміло &# 8212; т.е. ніяких пристосувань я не бачив і руки теж не псувала &# 8212; вобщем я якось спихивал лайно в дірку і воно потихеньку йде. так я відчистив одну кабінку &# 8212; &# 171; поштовх&# 187; аж заблищав! але ! я пішов чистити сусідню &# 8212; і знову ні рук не мазав, ні пристосувань не використав &# 8212; як-то спихивал лайно &# 8212; і воно повільно йде. Ось і другий &# 171; поштовх&# 187; заблищав. Але використовувати за призначенням я їх не став (т.е. ні какати ні писати). За мною ніхто не спостерігав, і я не ізмазивался (і запаху не було). Потім картинка змінилася (сюжет не пам’ятаю). спасибі.

Дружині приснилося, що труби у ванній забиті, я почав вантузом качати, нічого не виходить. Вона взяла вантуз, почала відкачувати, з труб поперло, цілі купи гівна, вона їх розгрібала, чистила ванну, вся забруднилася. Підкажіть, будь ласка, до чого таке може снитися?

Уві сні я бачила як пішла в туалет по маленькому, змила і в підсумку унітаз наповнився водою, я почала його чистити і толку ніякого не було, тільки ще гірше, всюди початок плавати гавно (людське). І я одягла рукавички і почала прибирати їх у відро для сміття, а далі не пам’ятаю

снилося що приїхала в гості до знайомої своєї а у неї просто купа екскрементів і я мою у неї підлогу і не як не можу прибрати стільки всього в кімнаті

Я захотіла в туалет, шукала місце, прийшла у велику кімнату, унітаз стояв на подіумі, в кімнаті були ще два хлопчика, сходила в туалет в якусь миску і почала вивалювати опражненія в унітаз, озирнулася а навколо дуже багато опражненій з’явилося я довго їх збирала руками і змивала в унітазі, при цьому замачкалось багато постільної білизни, все це я потім відпирати

Вітаю!! Мені наснилося що я прийшла в гості до знайомої, з собакою і вона на гаділа, і я стала уберать, і у мене стала виваліватся груди, і тут при шол ще чоловік, я всіляко намагалася сховати груди але вона всеровно випадали, і я прокинулася.

як ніби я переїхала жити до чоловіка, не пам’ятаю хто це був і мені захотілося в туалет, але чому то це була проблема, мені здається я соромилася. і тут я йду по дому а ззаду залишається такою &# 171; слід&# 187 ;, ніби мотузку поклали. починаю прибирати за собою прямо рукою, розмашисто так збираю в купку. а тут з’являється чоловік і питає чому так смердить і починає шукати звідки. а я мовчу, йду до унітазу і викидаю цю купку, прямо слухаючи цей плюх. і ще думаю, що він то теж чує&# 8230; Зараз питати буде&# 8230; потім йду швидко мити руки і все, більше не пам’ятаю.

ВІТАЮ!Приснився сон НІБИ Я прибирала Г&# 8230;.АЛЕ СВОЄЇ ПОКІЙНОЇ БАБУСІ АЛЕ ВО СНЕ ВОНА БУЛА ЖИВА!ДО ЧОГО Б ЦЕ?

Здравтсвуйте! з четверга на п’ятницю наснилося..звідки взялося відро з екстрементамі (гівном) скоріше за все собачим, ходжу з цим відром і шукаю місце куди треба викинути.йшла по якійсь місцевості, всюди чисто&# 8230; красиві кущі і зелено.не хотілося загрезнять..потім знайшла якийсь будинок..був скоріше за все дитячий садок..але порожній..і ось думала викинути в туалет і відро там же помити, і здається трохи був забруднений коли мила&# 8230; але самий факт, що саме відро з лайном..і що не могла знайти місце куди викинути

Снилося що я гуляю з дитиною, новонародженим але не зі своїм, а двоюрідного брата. І ось він прокинувся і почав плакати, щоб його заспокоїти я взяв його на руки, а під ним 3 величезних гівна. Я став прибирати гівно серветкою. З’явився брат і взяв його на руки, а я продовжив прибирати гівно.

Вітаю.. ну я сів покакать&# 8230; =))) В ванну&# 8230; не в туалет. а потім змив водою. але не всі змилися. і мені довелося прибирати свій кал&# 8230;

Начебто я придбав квартиру в Москві захотів в туалет а там немає унітазу тільки дірка ну я присів вийшло повз довелося прибирати

Я присіла сходити туалет вуличний а навколо лежить говно його в туалет збирали мої померлі мама і сестраю Сестра вивалила його поруч зі мною сказавши що не помітила мене гівно звичайно торкнулася мене але потім я помітила що я чиста

Вітаю. приснився сон, що мій чоловік лежить хворий лежачий і я піріварачіваю його, а він весь у фікаліі. я це все забираю. потім постійно десь бігу не встигаю нікуди. а після прокинулася

Доброго дня! Уві сні прибирали говно тварин&# 8230; Начебто кішок, і його було багато&# 8230;.прибиралися в зв’язку з якимось застілля як ніби в будинку у недавно померлої тітки &# 8230;

на роботі прорвало унітаз. і я вигрібала з нього воду . а в ній і на сидінні унітазу плавало гавно.

Маленький голий дитина весь в лайні, я його везу мити в гуртожитку в загальний душ.

Привіт Ось мій сон!
Сиджу на унітазі, навколо мене коло чоловіків дивиться на мене і у мене понос з бризками жахливий, мені соромно але я прибираю бігом все це щоб ні хто не помітив, але ніхто ні сміявся а просто хтось сказав ні фіга вона абасралась

збирала говно з підлоги. руками.
чістсла зуби щіткою. потім витягла один з рота чітсий білий без крові.

говно я побачила на кришці унітазу і сказала колишньому чоловікові, щоб він прибрав, він прибрав і став мити стіни, кахель і я мила двері.

Мій батько покійний його немає вже пів року він хворів був лежачим і ось мені сниться що він начебто живий і він сходив і я за ним прибираю миску з великою купою г&# 8230;

мені приснився кошеня сидів з нами за столом. Потім його забрали в спеціальний будиночок для нього і тут я помітила під столом багато його лайна.

Я в світлому приміщенні присіла і накакала велику коричневу фікаліі. Потім з утрудненням білої папірцем прибрала її. Випорожнення було велике, а серветка середнього розміру.

Мені наснилося ЩО Я десь НАРОБОТЕ . ЗАВДОВЖКИ КОРИДОР ЯК У ОТЕЛЯХ А сторонні ВЕЛИКІ накладі лайні і ДУЖЕ неприємний запах. Я здивував дуже КОЛИ Міня ПОПРОСИЛИ ЦЕ Забрати. Я не прибирають тяжко лаявся і І ПОТІМ ВОНО ЗНИКЛО Я НЕЗНАЮ ХТО прибрати.

Мені наснилося, що лежав оголений чоловік. Чомусь в ліжку поряд з ним було багато калу..довелося прибирати..

Мені наснилося, що я забираю не в приміщенні, а десь на вулиці, величезна кількість гівна (більше папірцями). Стягують його і намагаюся скинути в яму.

Прибирала на совок говно віником в рідкому вигляді і воно чорніло. Купу наклав в барі незадоволений обслуговуванням клієнт. Попередні зміни нібито відмовлялися прибирати. Мене попросила начальниця (дуже хороша людина).

З вівторка на середу мені приснився сон, що я забираю з унітазу багато фікаліі і все практично змило в унітаз.

наснилися два верблюда за якими моя подруга прибирала лайно

Вночі я йду під холодним дощем в гумових чоботях. Світло машини, японімаю що чоботи все в грязі. Спотикаюся, нахиляюся і розумію що це не бруд а говно прокидаюся з відчуттям огиди і в носі стоїть запах г.

Вітаю. Сьогодні мені приснився сон, ніби я забираю кал за хворою мамою (вона померла рівно рік тому). Кал був як у ягняти, что-ли? вообщем невеликими гороху. Потім мій чоловік нібито, відвіз маму кудись&# 8230; якось так.. До речі, дуже часто бачу маму уві сні. Вона мене щось не відпускає або я її?

прибирала говно з підлоги у чоловіка думала, а раптом це я ненавмисно наробила

уві сні я бачила як я прибирала в тазику з водою говно. Воно була тверда і плавали у воді, потім я їх вилила в туалет і сама сіла покакать, а потім дивлюся моя померла бабуся теж прибирає говно на землі, але вона не знала що це і я їй сказала: &# 171; обережно це говно челевеческое&# 187; вона посміхнулася і обережно прибрала,

Добрий день, Тетяна! Приснився дикий сон&# 8230; я прибирав багато деоьма в якийсь альтанці, поруч стояв батько (він живий). [email&# 160; protected]

Наснилося що я на природі насрати біля хлопця.щоб вони не бачили уберают своїми руками говно.

Ось, я сподіваюся ви мене не обоссите.
Я спокійно спав, мені снилося, що мене послали працювати на шахту, але замість кирки у мене були тільки руки, а тим, що я копав голими руками були людські випорожнення, до кінця дня на шахту приїхав Путін на БелАЗ повному немовлят, він пояснив &# 171; це на ваше благо, груднякікі будуть поїдати говно, і видавати екологічно чисте&# 187;.
Ми всі зраділи, але нам підняли податки.
Отже, конкректно, до чого сняться немовлята, які їдять фекалії?

Мені наснилося, що я забираю котячі какашки під ліжком або з під столу точно не пам’ятаю

Снилося, що я прийшов на роботу, а там багато лежить зерна і дві купи собачого добра. Я почав прибирати ці купи і зерно. В цей час прийшло багато людей я їх не пускав вони обурювалися. Говорив їм що ми закриті. У цей момент прийшов наш працівник він пройшов повз натовп вони почали говорити. Чому він пройшов, а ми не можемо. І тут мене викинула зі сну

ванна в ній говно я його прибираю потім прокинулася з питанням що яделаю після цього я прокинулася

Полоскала і вивішувала випране білизна. Як раптом нижню білизну чоловіка все вимазане людськими екскрементами. Я їх початку прати, мити, а вони не відмивалися. На допомогу прийшла свекруха і свекор (який місяць тому повісився) Прала все одно я одна вони діставали розпитуваннями Що ти робиш? Навіщо білизна в проході на вулиці вішаєш йди краще додому і там мучся.

уві сні підмітала маленьким віничком на вулиці і вздовж паркану було багато купок (какашек), я їх прибирала&# 8230;

Бачила уві сні, ніби підмітаю провулок маленьким віничком, і вздовж паркану було дуже багато купок (какашек), я їх прибирала

Сниться що я в гостях хочу сходити в туалет, а він весь забруднений лайном. Спочатку я подумала що потерплю і піду пізніше вдома, але потім бачу що я взяла ганчірку в руки і голими руками стала мити унітаз. Але ссходіла я потім в туалет чи ні, не пам’ятаю

Привіт, приснилося що я прийшла влаштовуватися на роботу, а в руках у мене звір, не пам’ятаю який, коли я розмовляла з секретарем, цей звір напаскудив, все впала на підлогу, дуже багато, я все прибирала руками

Гівно було розмазати по стіні в сортирі, навколо було чисто, тільки це розмазана брудна пляма, що мене страшно обурило, я захотіла його відчистити, але не було рукавичок, і я стала прибирати його голими руками. В цей час хтось в сортирі перебував, особи не пам’ятаю, але з мене сміявся.

Я уві сні бачила як в туалеті розійшлася труба і цілий туалет був у гривні і я чистимо прибираємо прямо з вітрами гавно

Наснилося, що в квартирі (давно проданої) покійних батьків на килимі на кухні велика купа людського гівна, незрозуміло звідки. І ми з мамою спокійно разом цю купу прибрали. На килимі залишилося лише мокре пляма. До чого? спасибі заздалегідь.

Ми з чоловіком прийшли додому, а у нас вся кімната в лайні, всі стіни, стеля, на підлозі купи. ми стали це прибирати

Бачу покійну вже давно бабусю в ліжку їй погано вона хоче покакать і какає поносом я все це прибираю і все чисто стає.ще як то людей багато суєта замішується на сковороді багато тесту

Сьогодні мені наснилося, що я була в будинку в горах з двоюрідним братом. Ми збиралися піти за ягодами і я вирішила сходити в туалет. Коли я там закінчила, цих екскрементів було дуже багато, і в унітазі і на підлозі. Вони були різнокольорові, незвичайні. Я стала швидко все змивати і потім руками з підлоги кидати все в унітаз, а воно все ніяк не змивалося

кімната в будинку, у ванній але не ванна хоча там стояла ванна, кімната стара і облізла, намагаюся її якось прибрати і бачу в кутку купу лайна, беру вологу серветку і збираю &# 171; це&# 187; голими руками, розумію що викинути нікуди, викидаю в ванну з думкою що буду розмивати водою і воно піде в стік, воно йде але дуже повільно, чую звідкись здалеку голос чоловіка, він йде, думаю -прідёт побачить г&# 8230; у ванній, скаже -що за дурниця. Починаю погано розкиснули шматки г.. роздавлювати ГОЛИМИ руками (((про стічну сітку, що-б швидше пішло.воно змилося!! Але руки залишилися смердіти (((а помити, в сенсі миючого чого, нічим.Крім води нічого. Результат -від лайна позбулася але руки смердять.

добрий ранок!сниться що моя дитина покакать, я почала прибирати з горщика і воно випало і розмазалось, і я його ніяк не можу прибрати всі руки в дермі

мені наснилося що я мою ванну а там людське лайно, я беру сапу і прибираю потім через некотрое час знову з’являється і я знову прибираю і при цьому мені з’являється нудота

Я забігаю в загальний туалет бо сильно закортіло какати, какао і відчуваю, що повз після ще какаю, в туалет заxодят виxодят люди і вони бачать, що какао повз, мені соромно, після закінчивши, я беру чи йоржик, то чи віник і прибираю своє гівно тобто скидаю все в яму, що найцікавіше не нудить мене я розглядаю своє гавно і думаю треба ж прям як яблучне варення жовтенькі з квадратними шматочками яблук

Вітаю ! мені наснилася пакойная мама каторая прибирала говно з дитячого горщика руками ! скажіть будь ласка до чого це?

Ya so svoey dochkoy ubirala gavno verbluda.Tam bilo ocen mnogo govna.Bilo 2 verbluda 1beliy drugoy koricneviy.Ya doljna bila zarezat belogo verbluda.No ya ne mogla eto sdelat.I govorila chto ya ne umeyu eto delat kak eto delat

Чоловік обкакался в труси і я очищала&# 8230; пізніше побачила на підлозі його трико вони теж були в калі.Я швидше очищала їх щоб його мати не побачила&# 8230; мені перед нею було соромно за сина.Потім я прокинулася.

Наснилася велика купка котячого лайна, яке я прибирала руками, з допомогою туалетного паперу.дії відбувалися в туалеті мого будинку.негативних емоцій я не відчувала

Привіт, мені наснилося, що я сидів на підлозі у себе в кімнаті і обделолся, а потім почав собірется фекалії руками і виносити в туалет!

Приснився син, 14 років. Сходив у туалет. Я я прибирала за ним фікаліі . Їх було дуууже багато. І був яскраво виражений запах.Туалет був в селі. дерев’яний. І навколо туалету були калюжі з фікаліямі .

здрастуйте Тетяна Міллер мені сьогодні наснилося що я на роботі прибираючи дуже багато людський говно і мене на роботі похвалили за це я працюю санітаркою псіхоневролочеческім інтернаті і еше постояно сняться батьки їх вже давно немає в живих але снет і інші які померли теж сняться що це значить величезну вам сспасібо

Читаю вашу куйня і ржу ажнонемогу&# 128514;&# 128514;&# 128514;&# 128169;&# 128169;
У вас напевно дріжджі в голові замість мізків&# 128516;
І веде ще&# 8230;.

Я справив нужду і тут виявилося що паперу немає, довелося одягнути штани не витираючи, через якийсь час я пішов в душ і став мити дупу і тут вміння в руках опинився шматок калу, я викинув його і почав далі мити дупу

я приїхала до сестри на роботу що бо відвезти її додому. А вона в цей час забиралася . Тут я бачу що вона прибирає мотикою щось схоже на гній. При цьому докладає дуже багато сил. Прибирає з підлоги. багато. Я починаю їй допомагати. Ту під’їжджає машина вантажна і з неї виходить чоловік. Я називаю його по імені сина сестри. І запрошую допомогти нам.

Сьогодні мені наснилося, що я уберают дитяче говно за своєю маленькою дитиною. Бачила себе на останньому терміні вагітної уві сні

Вітаю! Мені сегдоня снилася чіщшу свої какашку вона була жіткаяі еше я сховала велику суми деньег з 2000 т це до чого?

Я десь чи то у батьків вдома, то чи в будинку в селі, де раніше дід з бабою жили. З горщика розсипав свої випорожнення, спробував руками швидко зібрати &# 8212; воно розмазалося. Якоюсь ганчіркою почав збирати &# 8212; воно тільки розмазується. Потім зрозумів що підлогу не пів, а якийсь тканиною застелена. Я її зібрав і в пралку запхав, але вона теж чето чи то не включалася, то ще щось. З цього моменту вже не пам’ятаю. Поруч на кшталт крутилися на другому плані брат, батьки. Ніхто ніби як не помітив що я роблю.

У спочатку сну я був не один напевно друзі були точно не пам’ятаю потім вони зникли потім я залишився один і чистив і прибирав це г&# 8230;. не пам’ятаю де пам’ятаю брудно все і всюди

Яскраво запам’ятався момент, приміщення схоже на старий будинок або трактир, з дерев’яною підлогою. Я заходжу туди, а там моя знайома. Я не знаю хто це, але я знаю цю людину. Вона миє підлогу, сидить навпочіпки. Я беру ганчірку і починаю їй допомагати, роблю це ногою, потім беру тряпкув руки. Сморід стоїть страшний. Я намагаюся дихати ротом, щоб не відчувати запах, але у мене починаються позив блювоти. Я не маю чим дихати і через 2-3 позиву я вдихаю носом, але запаху вже немає. І я стою і тримаю пальцями ганчірку, якою щойно мила підлогу. Вона вся в лайні. Далі сон про руками і зв’язати його в купу складно

Наснилося, що моя мертва бабуся жива, прийшла до нас в будинок села на крісло і обкакалась. Потім ми її фекалії з чоловіком прибирали

Бачила уві сні як незнайома людина ковтав говно, потім іспрожнял його, а я брала ці какашки руками і несла їх в унітаз, в какашки були білі черв’яки, було огидно, потім не пам’ятаю

Доброго дня, Тетяно!)
Мені сьогодні вже під ранок приснився незвичайний сон, я в цьому сні збирала руками чуже гавно!! До чого це може?

Я бачила що мій чоловік перекинувся в сільському туалеті і його повністю всього залило го&# 8230;.ном. Я потім відмивала чоловіка від цього&# 8230;

Спочатку уві сні мені здалося що я покакала в штани але немає.Я Снел і від туди вивалилися какшкі я почала їх швидко прибирати.

Наснилося що іспорожнілася і уберают своє гівно руками, а мене при етом побачили знакомие і потім обговорювали.

Зібрала у подруги гавно з серветкою і воно було собаче і залишила в туалеті у подруги у неї було це гавно

наснилося що я в чужій хаті в гостях і накакала в кімнаті дуже велику купу потім, в наступній кімнаті також, потім все збирала серветками і в пакетик і вінесли Вибросил

Вітаю. Мені наснилося, що племінник обкакался прямо на мене і потім я сама прибирала це г&# 8230;. і прала плаття у ванній. До чого це?

я гуляла з собакою і коли вона зробила свої діла не прибрала за нею і потім прийшла людина і змусив мене прибрати це але я вже не могла знайти того що зробила моя собака бо там було багато собачого лайна і я прибрала одне рандомно
я відчувала сором
це було на тому місці де я зазвичай вигулюю собаку

Наснилася що прийшла до колишнього чоловіка і принесла йому молока, він сидів на дивані з ноутбуком і біля нього лежала його звичайна кішка і що то нагадує рись. Ми збиралися кудись йти і поки я чекала колишнього чоловіка я побачила що в горщику рисі є какашки і почала їх змивати в унітаз, що б котячий туалет був порожній і чистий.

Вітаю. В ніч з суботи на неділю, але швидше за вранці в неділю (приблизно з 6 до 9) мені наснився сон&# 8230; як буд-то це на роботі, – місце не знайоме, але жінку з роботи бачила,&# 8230; за столом сиділа жінка, після неї я повинна була працювати за цим столом. Після її відходу я однаружілв на стільці купку лайна&# 8230; воно було рудого кольору з якимись темними, як мені здалося, плямами&# 8230;. досить пухка купа. Я обурилася, але набрала побільше т / паперу і стала прибирати. Прибираючи, зрозуміла, що &# 171; плями&# 187; – це великі товсті черви&# 8230; Ще напарниці сказала:&# 187; Може вона не знає, &# 8230; що в ній живе, &# 8230; може сказати їй?&# 187;. На що напарниця відповіла:&# 187; ай почекай поки, – дай людині нормально зустріти Новий рік, а то засмутиться&# 8230; – що за свято&# 8230;?&# 187;

Побачив сонь я на леснице місця роботи стоячи випорожнюються. Ніхто мене не бачив і я хотів прибирати його на газети і понести в туалет, але прокинувся

Наснилося, що ношу лайно відрами. Лайно, швидше за все змішане, куди його дівати зі сну не зрозуміло, просто бачив, що несу його.

Я робив потреби на вулиці зі своїм другом у мене була маленька купка а у одного велика потім я взяв лопату і почав прибирати своє і його купу а трохи осторонь стояла моя дружина це відбувалося вночі

Я бачила дуже багато гівна на підлозі, ходила і збирала його серветками в пакет .факт в тому, що воно було майже на кожному розі, де б я не проходила воно було, ніби з мене вивалювалося (вибачте за подробиці).Поруч була людина, яка стояла і радив збирати в пакетик &# 8230;.чоловік знаходився на вулиці за вікном розпалював вогнище в мангалі, начебто як ми збиралися смажити шашлики, все що пам’ятаю з сну

Наснилося, що я багато іспражніться і повну чашу року я впустила по дорозі в туалет починаю збирати його одна. Брудне місце, то це їдальня, аж їсти навіть огидно

Працюю прибиральницею по туалетах з шланга мою унітази з екскрементами без рукавичок і шланг вимазаний і руки вимазав але змиваю зі шланга чистою водою

Дочька ізмаза унітаз гівном, Купа лайна. Я все це вичіщіваю. Спочатку туалетним папером все це прибираю, потім вже ганчіркою витираю. Сама поспішаю на рейс в аеропорту.))

Сниться що я виходжу з кімнати в своїй старій квартирі (вже не живу в ній п’ять років), а в коридорі розмазані говяшкі і трохи далі від мене ціла купа жовтувато-коричневого кольору
Я починаю все це сгрібать на совок, але у мене погано виходить і купа з’їжджає з совка на підлогу

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ