Сонник Прибирання в будинку 😴 наснилася, до чого сниться Прибирання в будинку уві сні бачити

Наснилося, що робите прибирання в будинку – поліпшення відносин з чоловіком, позитивні зміни на шляху до гармонійного життя, діти здивують послухом, гарною поведінкою.

Робити в будинку генеральне прибирання – сновидіння є передвісником позитивних змін, всі зміни будуть на краще, якщо вони йдуть від чистого серця.

Чий був будинок в вашому сні?

Забиратися в чужому домі уві сні ▼

Сниться прибирання в чужому домі – сновидіння носить негативний характер. Ваші труди залишаться непоміченими, вся слава від виконаної роботи перейде сторонній людині. Доведеться змиритися з положенням справ, так як змінити їх ви не зможете.

Забиратися в батьківському домі уві сні ▼

Забиратися в батьківському домі – такий сон показує вашу надмірну чуйність на проблеми батьків. Не варто забувати, що у вас є власна сім’я, яка потребує прояві уваги і турботи. Приділіть час собі і своїм бажанням.

Якою будинку ви робили прибирання уві сні?

До чого сниться прибирання в старому будинку ▼

Збирання в старому будинку сонник трактує як використання можливості забезпечити для себе на роботі більш комфортні умови. Забиратися без швабри і мітли – усунення з життя неприємних особистостей, а також тих, хто не дає повноцінно розвиватися і самовдосконалюватися.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Прибирання в будинку, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Прибирання в будинку уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю. Мені наснилося, що зайшли гості, а у мене сміття на підлозі і чоловік спить ще. Я почала прибирати &# 8212; підмітати. підійшла до дивана, а у мужа не тілі дивні &# 8230; пухирі.. грязнокрасного кольору &# 8212; 2 шт. по 2 см приблизно. Я запитала, що це &# 8212; він говорить, це я був в морзі вчора, тас холодно, ось і застудити. Я здивувалася, але пішла помсти далі, тому як дуже брудно було&# 8230;

Я прийшла в гості, а там було брудно і черви на газеті, я почала прибирати потім прийшла дочка господині будинку і стала мені допомагати.

Чужа стара забиралася в моїй кімнаті, після чого ця кімната стала обдертою і потворної.Стіни стали якісь чорно-обдерті, как-будто з них здерли шпалери. Уві сні я прийшла в жах від від цієї старої і її збирання.

Привіт, Тетяна часто сниться, що прибирати в батьківському домі, який батьки продали чотири роки тому

Наснилося, що я прибирав у квартирі. Підмітати підлогу, килимове ДОРОЖКИ, сметану від ТУДИ ПИЛ І ДРІБНИЙ СМІТТЯ

Добрий день Тетяна. Мене теж Тетяною звуть. Сьогодні вночі мені приснився сон, що я займалася прибиранням в будинку. Причому дуже багато пилу накопичилося на стінах, на шпалерах.(Шпалер в будинку у нас немає).І я прямо змітала пил зі стін за допомогою спеціальної мітли. Про що говорить мій сон. Величезне вам спасибі.

я забиралася будинку і вимкнулося світло. вийшла в коридор а там сусід з лічильником що то робив я говорю йому що у мене світла немає а він не розуміє і заходить в свою квартиру

йду додому, двері переді мною відкрилася, а в квартирі половина чистота, друга половина частково прибрана. заходить подруга і починає домивати підлоги.

Мені наснилося, що я прибираю в домі моєї нині покійної знайомої жінки. Я коли &# 8212; то жила у неї в цьому будинку. сон сниться вже другий чи третій раз.

Сон почався з того що я зі своїм цивільним чоловіком посперечалися, на те що я місяць проживу без нього з одним який до мене не рівно дихає. друг переїхав до нас в будинок. І почав все там міняти робити перестановку, прибирання міняти все і додавати новий декор. Мені це не сподобалось. я зайнялася генеральним прибиранням. в результаті мене моторошно напружувало його присутність і зайва увага. Я дуже сумувала за своїм коханим аж до сліз. І мріяла про якнайшвидше закінчення спору. ще не мало важлива деталь сну, дві ванні наповнені водою. і новий кухонний куточок з кольоровими стільцями.

Наснилося що я ретельно навожу порядки в своєму будинку, мою, чищу, підмітаю, а ще бачу як в стелі зібралося багато дощової води і я її забираю

Прибирати в хаті у свекрухи, знімала павутину під столом, раптово зайшли брат чоловіка і його син, і я опинилася по ПОЕС роздягнена, речі які я одягала виявлялися малі

Привіт, приснилося що приїхали до свекрухи, у неї квартира. Стала забиратися в квартирі. Витягли чому то все речі на підлогу. Я мила підлогу, під ліжком було дуже багато пилу. Потім стали перебирати речі. Там було багато чоловічих сорочок (батька) хоча його давно немає в живих. Я кажу мама навіщо ти їх зберігати, треба було давно віддати людям, а тепер вони вийшли з моди .

Мені снилося що мама, і сестра прибирали у мене в будинку. Зделали просто гінеральную прибирання.
При цьому всьому в реальності у мене сестрою не дуже хороші відносини, і з мамою теж.

Уві сні я була з подругою, але забиралася я сама і була чомусь зла, подруга хотіла допомогти з прибиранням тільки я з нею посварилася і відібрала у неї віник.

Я мила підлогу, було багато сміття і я його вимивала до порогу, потім все було чисто, але я не хотіла стилі килим, потім накривала на стіл, ставила гуртки для чаю

прибирала в будинку знімало зі стін павутину і пил стіни виклеювати світло зеленими обоемі павутина і пил були світло сірого кольору більше не пам’ятаю але іноді знятися сни которие я слабо пам’ятаю а потім все це відбувається наяву і я вже знаю що буде далі

Робила прибирання в будинку улюбленого! Його уві сні не було. У будинку світло, чисто. Знаю що я навела порядок! Т.до як я це робила не бачила.
Ми з ним розлучилися пару днів як. І мені приснився цей сон

прибирання в старому будинку . будинок не мій витирала пил, мила іконки. Я повинна буду жити в цьому будинку Багато меблів хочу переставити

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ