Сонник Прибиральниця 😴 наснилася, до чого сниться Прибиральниця уві сні бачити

Вам привиділася прибиральниця – значить, ваші життєві умови можуть стати набагато гірше згодом.

Хто був прибиральницею уві сні?

Наснилося ви прибиральниця ▼

Були прибиральницею – відображення того, що на даному етапі ви досить зайняті.

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Прибиральниця, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Прибиральниця уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я кудись повинна була йти йшла в приміщенні (старому майже покинутому великій будівлі) і по дорозі встетіть прибиральницю яка провела мене в кімнату в якій стояла ванна.Прибиральниця пішла а я повинна була залишитися потім прийшла що то мені розповідала і вела на вихід там чекали мене батьки і друзі

Здраствуйте мені наснилася булочна, що я стаю в очеріді і сматрю на апетітная булку з маком мою любимою, тут падходіт моя знайома до мене і щось начінаеть разазивать, а я нимагу вгадати де я ейо виділа, і поруч убірает прибиральниця підлогу дуже брудні астаткі Еди смітает в каналізация, а патом з етой знайомої ми гуляємо і на нас нападають два мужик, і в етай дівчата поевляется люлька з ребеонком, але появляетса фея і допомагає нам втекти

Наснилося, що я працюю прибиральницею і у мене утворився наріст великий, і весь сон бігав за мною чужий з вусами чоловік.

наснилося що мою підлоги прибирати. працюю прибиральницею при чому не в дуже хорошому місці.

Я опинилася в кімнаті з жінкою, яка вказувала, що я повинна була там прибирати. Спочатку там були з червоного цегла за типом столешнци, я їх витирала губкою. Я їй сказала, що я швидко все приберу, вона пішла. Я озирнулася і побачила багато умивальників. Вони чистими, з низу присипані дрібним щебенем і в тому місці, де вони були присипані просочувалася чистісінька прозора вода. Ніби як все. Потім мені в цей же день наснилися інші сни:
2. Я у батьків вдома. У них свій будинок. Раптом бачу, навпаки сусідського будинку, який безпосередньо біля нашого, варто швидка, зелений уазик, біля нього стоїть сусідка з будинку, який примикає до сусідського, а від нас через один. І ніби як я розумію, що вони не можуть зайти в будинок і є підозра, що сусідки померла (вона вже дуже старенька). Я з переляку йду до неї, по дорозі, чомусь зриваю 2-а зелено-червоних яблука (хоча вони у нас там не ростуть). Загалом я з ними йду до неї, по які існуючому проходу, він на відміну від основного входу як би спеціально відкритий. Там така блакитна двері і світлий коридор, з якого я потрапляю до неї в кімнату. Бачу, вона сидить на ліжку, поруч навпаки, варто сусідка і ще начебто хтось. Я підходжу до неї, обіймаю її і плачу від щастя, що з нею все добре. Потім ми вже з нею у дворі, але вона на себе не схожа. Худіше і обличчя зовсім не те. У дворі стоять два дивани (насправді там такого немає) і вона в очікуванні ніби як своїх подруг, починає скакати-танцювати біля великого бежевого дивана. всі!
3. Я перебуваю у себе вдома на дивані під ковдрою (квартира наймана), мене тягне хтось за ноги. Розумію, що домовик. Я нахиляюся до нього і ніби як хапаю щільний повітря. потім відпускаю. Він знову мене турбує, тут я вже встаю з дивана і знову беру його в руки (невидимий щільний повітря, щільна порожнеча). Я в нього запитую: до худу або до добра, і прилаштовувати до вуха. Він тільки як би сичав, все!
4. Я йду ніби як на ринок через двори п’ятиповерхівок. Там затишно, красиво, хлопчаки грають у футбол. Хоча за будинками є велике поле, але вони туди не йдуть грати. Я дивуюся чому? Після, я перебуваю в якомусь приміщенні, типу критого ринку з прилавками. Там (у сні розуміла, хто) якийсь чоловік танцює і йому потрібно попити, але йому не дають. Я випрошую у продавця, налити йому попити. Йому наливають в гранований стакан щось біле, як молоко, але схоже, що розбавлене молоко з водою, та й то не повний стакан, трохи більше половини. він випиває! Я розумію, що якби він не випив, то помер би. всі!
5. Я в кімнаті, комірці (стіни біло-персикові, знизу білі, далі персикові) з якимось хлопцем. Не пам’ятаю знайомий чи ні. Він ніби як Студет, там вчиться. Коморка з ліжком, столом і вікнами прям з трьох строн. Кімната як кутова. З боку дверей вона теж з вікнами і видно коридор. Двері теж персіковоя до половини зі склом вгорі. Він веде себе як божевільний. Бігає по кімнаті, не зрозуміло чого. Боїться, що хтось зайде. Ще стіна з боку коридору на половину відсутня, але це не відразу я помітила. Т.е. до пояса її немає, а далі типу як вітрина. Коли відчинилися двері в кімнату, я ніби як хотіла її закрити, а він каже, що без толку, т.до. половини стіни біля цих дверей немає. всі!

Вітаю. Мені наснилося що моя подруга працювала прибиральницею в Полеклініке. Її чоловік побив вона була з фінгалом під оком . Вона мене несподівано побачила .

Я шукала роботу потім мені сказали вакансій немає. Але потім підійшла одна жінка і запропонувала цю роботу прибирати кімнату, мої знайомі побачили мене і сміялися потім я розлютилася і накричала на них і вони сором’язливо дивилися. Потім мене розбудили&# 8230;.

Я типу розлучилася з чоловіком мирно. Сама одяг чоловіка і дитини готувала до від’їзду. Потім я працювала прибиральницею, підлога була дуже брудний, я руками з ганчіркою помила підлогу. Рабатола прибиральницею щоб забезпечити себе і маму.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ