Сонник Презерватив 😴 приснився, до чого сниться Презерватив уві сні бачити

Презерватив уві сні застерігає від вчинення необачних вчинків, прийняття необдуманих рішень. Потрібно серйозніше підходити до будь-яких дій, інакше можна потрапити в халепу або зробити непоправну помилку. Зважуйте кожне слово, пропозицію, перш чим щось сказати, зробити.

Які дії були вчинені з презервативами уві сні?

Купувати презервативи по сонником ▼

Якщо сниться, що купуєте презервативи, то скоро у вашому житті з’явиться людина, яка її змінить, переверне з ніг на голову. Також це може означати, що у вас виникла необхідність в захисті, можливо, цей новий знайомий вам її і надасть.

Одягати презерватив уві сні ▼

Наснилося, що надягаєте презерватив, – є ймовірність, що ви станете важливим діловим людиною, відкриєте свій бізнес. Щоб справи йшли в гору, а провали і невдачі обходили вас стороною, варто більш уважно вибирати собі партнерів і співробітників, не потрібно довіряти їм повністю.

Наснилося, що подарували презервативи ▼

Сон, в якому вам подарували цілу пачку презервативів, обіцяє неймовірну і незаперечну перемогу над суперниками і ворогами. У вас є необхідні якості, щоб стати кращим. Сама доля дає вам такий шанс, вашу броню не пробитися, тому нічого не бійтеся, сміливо йдіть вперед.

Які презервативи були уві сні?

Сниться використаний презерватив ▼

До чого сниться використаний презерватив? Все гранично очевидно: вами користуються для досягнення своїх особистих, і не факт, що благородних, цілей. Не будьте такі довірливі, проявіть пильність і обережність.

Презерватив зі спермою уві сні ▼

Приснився презерватив зі спермою сонник тлумачить як знак занепокоєння, тривоги і переживань, пов’язаних з невдалою статевим життям, відсутністю постійного сексуального партнера. Вам не дає цей факт спокою і починає бути нав’язливою ідеєю. Потрібно тимчасово переключитися на щось інше, щоб зняти напругу.

Великий презерватив по сонником ▼

Якщо сниться надто великий презерватив, все не так добре, як здається. На перший погляд, ваші справи йдуть добре, але насправді є багато проблем, які можливо поки приховані. Будьте пильні, не розслабляйтеся.

Яка кількість презервативів було уві сні?

Наснилося багато презервативів ▼

За сонником Феломени, багато презервативів говорять, що у вашого організму поганий захист, може, слабкий імунітет. Це нагадування і застереження: треба уважніше ставитися до свого здоров’я, інакше є ризик підхопити якийсь вірус, хвороба.

Сниться пачка презервативів ▼

Пачка презервативів уві сні говорить про те, що ви завбачливі, далекоглядні і обережні в своїх діях, словах, рішеннях, завдяки цим якостям досягнете більшого успіху в будь-якій справі.

Де знаходився презерватив уві сні?

Презервативи в кишені по сонником ▼

Наснилося, що носите в своїх кишенях презервативи? Ви завжди готові до несподіванок, які вам може підкинути доля. Ви передбачлива, обережна особистість, яка планує все на пару кроків вперед, тому вас важко застати зненацька.

Як тлумачать інші сонники?

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Презерватив, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Презерватив уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Займаюся з давнім просто знайомим чоловіком сексом. Він дістає презерватив, який виглядає більш чим дивно: яскраво червоний, дуже великих розмірів, як мішок від новорічного подарунка з золотим вензелем у краю. Чоловік одягає його і на мій подив, презерватив виявився впору. Сон закінчився природним зляганням. Чоловік цей не був моїм коханцем наяву і ніколи я про нього не марила. Уві сні ж все було так природно і було бажання займатися з ним любов’ю, і нічого дивного не відчувала.

Оленка, можливо чоловік просто виступав символом, того кого ви хотіли б бачити в своєму ліжку на підсвідомому рівні.

Ми з моїм хлопцем стоїмо чи в магазині, то чи в аптеці і він чомусь купує цигарки&# 8230; а потім показує пальцем на презервативи, які розташовані біля каси і дивиться на мене.купує їх, потім щось говорить, а я йому відповідаю на це: Не ти мене цим не злякав&# 8230;. ми з ним ще не займалися сексом і я не можу зрозуміти до чого цей сон&# 8230;

Лерочка, можливо ваш сон про презервативи, говорить про те, що вам варто зробити перший крок для більш тісного зближення з цією молодою людиною.

Шановна Юліє! Допоможіть зрозуміти сенс наступного сну. Наяву у мене місячні. І сон такого змісту: ніби бачу що разом з менструальною кров’ю вийшло багато білих, жирних, живих черв’яків. Я дивлюся на це без страху, а лише з подивом: І це все було в мені? спасибі.

Оленка, можливо ваш сон означає те, що вам доведеться зіткнутися з очищенням себе зсередини від небажаних емоцій, переживань.

Заходжу з колишнім в аптеку, він дістає багато п’ятитисячний купюр і просить дати презервативів на все.

Вікторія, якщо купувати презерватив уві сні, можливо чекає знайомство з людиною, яка в подальшому вплине на вашу долю.

уві сні я перебувала в магазині, де був великий вибір презервативів.Найрізноманітніші кольори, розміри і форми.Таких навіть і в жизні немає.Мені так подобалося їх розглядати.Що це може означати?Підкажіть будь ласка)

таня, то, що ви уві сні розглядали презервативи, швидше за все, говорить про те, що ви переживаєте через те, що щось у вашому житті не здійснилося.

мені наснилося що я прийшла до одного в гості і знайшла багато гандон, дуже великого розміру такого в житті напевно не існує, і потім прийшов ще один друг його і вони мені почали скаржитися що їм не дають дівчата і тому у них стільки завалялося: про що це означає вобще?

Вітаю! Сьогодні вночі мені приснився сон, значення якого мені б хотілося зрозуміти. На даний момент я живу за кордоном і незабаром собераюсь летіти на батьківщину. Мій колишній хлопець саме звідти і ось сниться мені сон як нібито ми з ним переспали і я повертаюся сюди, а вже тут мене ждё мій нинішній молодий чоловік, я відкриваю гаманець і бачу в ньому 2 презерватива один нвий запечатаний, а другий вже спожитий.. і я тільки дивуюся, як вони туди потрапили?

Ймовірно, ваш сон є відображенням того, що у вас з’явиться спокуса вести подвійну особисте життя.

Уві сні, хлопець який мені подобається, в громадському місці з посмішкою тримає в руках в упаковці соверщенно новий гандон, і дивиться на мене з посмішкою, до чого це?

Наснилося, що мій чоловік купив презервативи.вони були дуже великих розмірів, один рожевий, а інший зразок зелений. ми їх хотіли для чого то використовувати, але точно не за призначенням. а я їх відкрила і стала розглядати. а він мені каже &# 8212; а може займемося? до чого це може бути?

наснилося як мій улюблені приїхав до мене і поки він був в іншій кімнаті, я знайшла у нього в кишені куртки багато використаних презервативів.вирішила що він мені зраджує. що цей сон означає?

Снилося кілька цілих презервативів. Їх мені приніс мій хлопець і поклав у ліжко. Коли я присла презерватив, то та, всередині, було колечко&# 8230;

Снилося неськолко цілих, запечатаних презервативів. Їх мені приніс мій хлопець. А потім, коли я почала їх открівать, то у кожному разом з презервативом лежало колечко.

Мені ось приснився презірватів, як я його дістаю з столу (я один)
і там лежати різних видів.До чого це??

Скажіть будь ласка, що означає сон! Я лежу (там же, де і спала в момент сну), беру презерватив, надягаю на руку, а він шелестить і це чутно.. але на руку я його одягла і лежу рука під ковдрою..

Мені наснилося, що начебто у чоловіка на роботі заходжу в ін. кімнату, а він кричить не заходь, а я всерівно зайшла, бачу стоїть ліжко, а на підлозі знаходжу один презерватив запечатаний і етикетку від іншого-використаний, уві сні розумію, що він тут з ким ночував і чекаю щоб з ним розібратися, так як в ін. кабінеті у нього люди, виходжу до нього, а він кудись подівся, я знову заходжу в цю кімнату, а там нібито його прибиральниця прибирає ці презервативи, я їх вихопила у неї з рук, а вона сказала, що це правда, що у нього є дівиця

Наснилося, що прийшла в магазин і попросила презервативи.продавщицею була наш коммендант по гуртожитку.вона мене питає-&# 171; тобі якісь?&# 187; а я кажу-&# 171; да давайте найдешевші&# 187;.а вона-&# 171; еее дешеві?обережніше тоді будь&# 187;

уві сні їду на машині, в ній лежать презервативи. беру кілька штук розриваю упаковку зубами і відкушують. набивається повний рот дрібних шматків гуми. я намагаюся жувати і в підсумку починаю давитися. потім починаю все випльовувати і виймати руками з рота. моя сестра сидить на задньому сидінні обнела мене міцно і мовчить.

Розтлумачте будь ласка сон: я полізла в шафку щоб дістати презерватив (щоб ісп. по пр.) Там лежали 3 великих през-ва і 3 маленьких, я взяла маленький щоб відкрити а він був уже відкритому-й, дістаю його а він брудний в смітинки (как-будто впав на підлогу) і якийсь старомодний, потім кладу його на місце і беру великий, добре запечатаний.
Заздалегідь вам спасибі.

Привіт, мені наснилося як я був в атб і бачив як сестра купувала презервативи, після покупки вона їх поклала куди то на верх, я їй кажу дивись забудеш, а вона не забуду, далі не пам’ятаю що було, допоможіть будь ласка розібратися, за ранііе спасибі.)

Привіт, це був дуже дивний сон.Мені наснилося ніби
мій тато відправив мене купити йому презервативи, я це зробила, а після я бачила озеро заросле тванню і очерету я пливла по ньому на човні і мені було моторошно страшно, хоча навколо мене були яскраві кольори, а вода була каламутна каламутна.

Вітаю. Приснився сон, в якому я купував презервативи в магазині, на упаковці пачки було написано, що їх має бути п’ять, але був тільки один.

пам’ятаю що хлопець на довго пропадає. після цього в кімнаті в камод лежать використання презервативів і чому то фото невідомої мені дівчата. побачивши уві сні я подумала що він зраджує мені з нею.

уві сні сестра дала мені презерватив. він був в упаковці білого кольору. я добре пам’ятаю відчуття того, що я чіпаю його кільце.

Вітаю! мені ні коли не снилися презервативи, з 4 на 5 число наснилися великі пачки презервативів, в пачці одна штука,. пачки були не пам’ятаю якого точно кольору червоний, або помаранчевий. і їх було штук 5 точно..

спала уві сні приснилося що займалася з хлопцем любов’ю, потім він його зняв і кинув на підлогу і пішов потім я згадала що його не викинули і потім прокинулася

просто зайшла в комноту а на дивані використаний прізерватів а мама неначе на мене кричала нібито навіщо я з хлопцем його туди кинула

Мені наснилося, що я сплю як зазвичай зі своїм хлопцем будинку, на нашому дивані, і раптом прокидаюся від того що намацую на ньому презірватів зі спермою всередині, при цьому між нами сексу не було.

Мені сниться вечірка, Там був Хлопець який мені давно подобається, виходить в цьому сні я йому теж дуже подобалася . Я пам’ятаю ми пішли в уеденнёное місце і почала займатися з&# 8230;.. потім це відбувалося раз 5 і вже тоді я бачу в своїх руках прозорий презерватив я хотіла йому одягнути, але не вийшло і він сам одягнув і ми знову зайнялися з&# 8230;. ЦЕ ЯКИЙ ТО СОН У МЕНЕ БУВ ПОДІБНИЙ РАНІШЕ Я З ЦИМ людина займається ТЕЖ ЦИМ &# 8230;.. ТІЛЬКИ В НЬОГО БУДИНКУ, МЕНІ ДУЖЕ ЦІКАВО ДО ЧОГО ВСЕ ЦІ СНИ ? ДОПОМОЖІТЬ ЯКЩО ЗМОЖЕТЕ .

Наснилося, що я тримаю два презерватива в руках. Біля мене точно стояли мої друзі, ми про щось говорили, але я не пам’ятаю про що.

Ми їхали з батьком і мамою в машині, вони розмовляли між собою, я була дитиною років 14, він дістав з кишені запечатаний презерватив марки &# 171; durex&# 187;..
Я випадково його побачила, несподівано, і мені стало ніяково.
На цьому сон обривається.
Що це може означати?

Відкриваю ящик, а там три нових презерватива і хтось із знайомих мені з посмішкою говорить: &# 171; Мовляв, ось купив (а) тобі презервативи, вони тобі знадобляться&# 187;

Доброго дня, Тетяно! Мій сон полягає в наступному: нібито я займаюся сексом з якимось чоловіком у себе вдома, причому я бачу його вперше. Не знаю де ми познайомилися і як це сталося і як він опинився у мене вдома. Чоловік набагато старше мене, йому років 30-40, ближче до 40. І коли він уже закінчує, то рветься презерватив і все це потрапляє в мене, далі я не пам’ятаю. спасибі за допомогу.

Я стою в аптеці купую презерватив а недалеко від мене стоїть мій хлопець. Обстановку я не запам’ятала але освітлення було трохи тьмяним. У мене таке враження ніби я в цій аптеці вже була. Зі мною заговорила аптекарка: аптекарша- в перший раз секс буде?
я так.
Вона все вже поклала в віконце і я вирішила забрати свою покупку.Аптекарка мене зупинила мене і знову поставила питання.
аптекарша- хлопець пропонував?
я- немає сама запропонувала.
Після моїх слів вона поклала мої всі гроші на презервативи і щось сказала але я не пам’ятаю.

Сон почався з того, що я надів спортивний костюм і побіг навколо міста, мене здивувало що я бігав з 07:00 до глибокої ночі . Забігаю в магазин і купую кілька пачок презервативів. На цьому сон закінчився.

Я був у величезній сауні, там була ще жінка старша за мене, я став роздягатися щоб прийняти душ, після того як роздягнувся, став обіймати цю жінку, потім цілував її в інтимні місця, після зауважив, що у мене вже одягнений презерватив, я зайнявся з нею сексом, і відразу помітив що у неї місячні.

я купувала презервативи в магазині як мені здалося в торговому центрі в бутіку де вони не повинні продоватся купила подивилася на них і дуала 9 але думала 10

Доброго дня! Мені наснилося, що я трохи прихворіла, пішла в аптеку купити собі льодяники для горла. Провізор починає давати мені презервативи, я відмовляюся їх брати, кажу вони мені не нужни, ми плануємо дитину! Що ето може значить? В реальності ми плануємо дитину, не охороняється, спасибі за відповідь.

мені наснилося що я стою в магазині і беру упаковку презервативів.не пам’ятаю точно, але здається в цю ж ніч мені приснилося що у мене пішли місячні.дуже дивні сни.

Знайшла вдома пакет з фірмовими презервативами. великий. Вони були в коробочках і на них довжина написана. 14.5, 15.5, 17.5. Я з цікавості найдовший за описом розкрила

все що я пам’ятаю це що я з якимось юнак (уві сні він був моїм знайомим, але особи я не бачила) він купив 3 пачки контрацептивів і віддав мені 1, іншу віддав моєму хлопцеві (колишньому) і третю пачку забрав собі&# 8230; але потім мій хлопець (колишній) віддав мені свою пачку&# 8230;

мені наснилося що мій друг, просто друг дістав з кишені кілька стрічок презірватівов, показав їх мені і сховав, і на цьому я прокинулася потім назад заснула, і мені приснилося що я займалася цією справою зі своїм хлопцем темі ж презірватівамі що показівал мені мій друг раніше

перша частина сну була пов’язана чому то з моєю вчителькою початкових класів, ми довго розмовляли з нею, весті фарбувалися перед дзеркалом, після чого виявилося я була в гостях і мені потрібно було зустріти друга, я його не знайшла, але до мене підійшла жінка якій я сказала що втратила гроші тому така засмучена, вона підвела мене до старої (двірнику) та дістала пачку прізерватівов і дві тисячі, один папірець лежала в пачці, друга на ній, віддавши мені гроші і презик вона перепитала чи моє це на що я більш переконливо відповіла та й утекла в торговий центр, там зустрілася з відомим музикантом, взяла автограф, сказала що теж музикант (етодействітельно так) після чого стався діалог
він: &# 8212; що ти хочеш ?м?
я: -нуу не знаю
він: &# 8212; зрозумій якщо я дам тобі свій номер, це потрібно викуповувати
він пішов і на цьому сон закінчився) що б це могло означати ?)

Вітаю! Снилося, що я змінила хлопцю, з міліціонером, т.до. скоїла вбивство. Міліціонер приховав мене від правосуддя, але коли в перші зайшла до нього в кімнату, у нього на столі лежало дванадцять недавно відкритих презервативів, якийсь дивний сон в принципі, але цікаво)

мені наснилося що мій однокласник і я зведені брат із сестрою. але обоє батьків мої .ми добре спілкуємося і ладнаємо. і раптом одного разу мої батьки ухелалі кудись. і Гриша запросив одну дівчинку яку я знаю. і дістав презик там було десь 5шт і дав мені один. я пішла на вулицю. прийшла двері були відчинені заглянула в кімнату а там вони лежали і цілувалися на моєму ліжку. прийшли батьки я сказала їм про це він засмутився а та дівка пропала.

Мені приснився сон що ми збиралися йти гуляти з одним і я поклав в пакет пачку презервативів, саме тих які в реальному житті лежав у мене в тумбочці, і при цьому додав &# 187; не завадять&# 187;

ніби моя кохана людина пришол дамою і у його 3 повні упаковки прейзіков!але я у його питаю ти скем то спав він говорить так, але я йому не вірю і кажу тоді я хочу що б ти одягнув три відразу інакше я не буду з тобою спати, але що він псіхонул. ще ніби я перевірила у його кишеню і там знайшла порожню упаковку паперову і три іспользіваніх упаковочек від прейзіка і заспокоїлася, тому що була впевнена ето наші 3 які він не викинув да фірма упаковки та що в реальності. просто моя кохана людина від злості ушол і вже немає 2 дні вдома і я намагаюся себе заспокоїти що він у колишньої коханки але мені не зраджує (так може я наївна і вірю в казки, але просто хочу в це вірити) спасибі

пріcнілось що мій хлопець купив якісь сині презірватіви і одягав один з них перед сексом, але одягав він якось дивно, спочатку чучуть надув, а потім якимось незрозумілим чином натягнув на свій статевий орган і сказав щось типу &# 171; так легко сподівався&# 187;

мені наснилося, що ми з моїм однокласником зайшли у ванну кімнату потім він мені в кишеню поклав 2 презерватива але я увельнула від його намірів і він вийшов що могло б це означати? я до свого однокласника нічого не відчуваю

1 сон-два або три дні тому. Знайшла десь презерватив в довгій старої сріблястою упаковці, виявилося залишила мама. Суть сну майже не пам’ятаю.
2 сон &# 8212; сьогодні. Дістала през з коробки, де було 3 шт. (У батьків) хотіла залишити собі. Але тут прийшла мама, я встигла його заховати в якийсь відро. Увечері вона з батьком почала з’ясовувати куди подівся презерватив. Пізніше знайшла його у відрі.(Він вже був розкручений-це я не акуратно його туди кинула, тк поспішала заховати)

Ми сиділи в коледжі, чекали коли почнеться дискотека, Мій друг (однокруснік) говорить: хочеш покажу, що у мене є? Засунь руку в задню кишеню моїх джинс.
Я засунула руку, і витягла пару презервативів різного кольору.
Я думаю, що цей сон особливо важливого нічого не означає, тим більше мій друг не цікавить мене в сексуальний потяг. Що скажете?

наснилося що я ходжу по магазинах і шукаю якусь певну марку презервативів і я її купила в одному в магазині вийшла з магазину відійшла і потім знову пішла за 2 упаковкою

Вітаю!
З четверга на п’ятницю мені приснився сон, в якому ми з моїм коханим стояли в аптеці, роздумуючи купити контрацептиви. Я збиралася купити презервативи, але тут він сказав, що у нього є, але вони виявилися пом’ятими і не підходили. Я купила протизаплідні таблетки і вийшла з аптеки. Я підійшла до його машині, а там сидів його найкращий друг. Мені стало так ніяково. Я запитала, де мій коханий, на що отримала відповідь, що він відійшов додому і скоро повернеться. Ми разом довго його чекали, але його все не було. І я пішла додому.
Скажіть, будь ласка, що це означає?

Привіт, мені наснилося, що я в магазині вибирала презервативи, спочатку з попуришкамі вибрала, а потім передумала взяла обиковенние. Маячня якась))

Привіт, мені приснився сон, що ми з моїм хлопцем виявили порваний презерватив після ПА. він відразу почав панікувати, а я в цей час, крізь сон відчула що щось тепле внизу живота.

Приснилася колишня дівчина, ми з нею їдемо на електричці приїжджаємо в ліс вона запитує чи є у мене презервативи і йде в аптеку і купує їх при цьому у нас повинен був бути секс без зобов’язань

бачу уві сні що чоловік прийшов додому а я залізла в кишеню його куртки а там упаковці один презерватив а чоловік в той час у ванній мив руки

все відбувалося у мене в кімнаті в гуртожитку, уві сні мені чомусь захотілося поїсти, я встав підійшов до холодильника відкрив його, а він майже під зав’язку був забитий презервативами, я взяв кілька штук в руки подивився всі були запечатані крім одного. я прокинувся)

Я стояла в аптеці, в черзі, і розглядаю вітрину з презервативами. Око поклала на одні (точно, не пам’ятаю які), але коли Подолу моє чергу я назвала інші. Спочатку я вибрала в сіро-синій упаковці, але в підсумку купила в синьо-червоно-коричневої.

Мені наснилася як я захажу в будинок до палею била дівчини і ейо маленький ребьонак ведьот мене до себе в кімнату чтоби паказать яка у ейо кімната (ребьонок дочка 5 років). Я ити не магу бо у мене права нога толі зламана, толі вібітая і загіпсованою і я на ейо стати не магу і я скачу на лівій нозі до нєй в кімнату чтоби пасматрєть кімнату. У кімнаті на стіні я бачу агромное плакат на Каторі зображена ейо дочка. Посли етава незрозуміло звідки появляється моя бив дівчина і ейо мам. Ані дуже заради били мене побачити і відразу почали проводити мені єкскурсію по сваему дому, як ани зробили в ньом ремонт. Я ити не можу тому що праблєми з оголеною і спіралі на стоїть поруч стіл і стіл начінаеш шатаца від неустойчівасті так як у ньом оказіваеца проблема з ніжками. Тут травня бив дівчина накланяєца і дастайот 2 презерватива упакованості, адин синява а втарой краснава кольору упаковка і тримає їх в руках у мене перед обличчям і гаваріт що їх ани падкладалі під ніжки столу чтоби той не хитався. Ось такий сон мені приснився. Вибачте що написав на русько-українському язик, так як я з україни, сподіваюся ви всьо зумієте прочитати.

мені наснилося, що перед від’їзд у відрядження, мати чоловіка, моя свекруха, поклала йому в сумку презервативи&# 8230; і коли я побачила це наша сім’я розрушили

наснилося що я знайшов коробку з мотлохом почав її обшукувати і знайшов презервативи різного кольору і форми

приснився сон, ніби моя перша любов приніс три коробки презервативів і при їх огляді в кожній коробці бачила штучні члени руками їх не чіпала тільки візуально.Раніше нічого подібного не снилося.

Вітаю! розповідаю сон, я прийшов до якого то дідові забрати якісь, конверти, він говорить нібито я не знаю де вони знаходяться, я говорю вони у вас в шафі він лазив лазив в шафі, дістає звідти стрічку презервативів в кількості (3 або 4) штуки, він говорить, на ось тобі презервативи, знадобиться! ну я подякував і т.д&# 8230; я говорю давайте все таки знайдемо конверти, дід полазив в шафі дістає звідти вже 2 конверта, і тут я прокинувся! а найцікавіше я сам поклав ці конверти в шафу, і була добре захована! а ще пам’ятаю такого моменту, і ще уві сні був хлопець, який зі мною працює, я не пам’ятаю для чого але йому потрібно було терміново віддати ці два конверта!

Я купив його з дівчиною (не пам’ятаю який) (у мене немає дівчини) усвідомлено, до цього ми базікали ходили кудись, а потім вирішили спробувати секс і вирішили його купити.

Здраствуйте. Допоможіть розшифрувати. Мені приснився мій знайомий, ми з ним раніше обшаться близько. Мабуть він хотів зі мною встречатся, але на першій зустрічі я запаролено і він сказав, що у мене важкий характер і все на цьому перестали спілкуватися. А б так хотіла знову (так ось про сон я вийшла зі школи і пішла в бік однієї вулиці, він пішов за мною, уві сні ніби ми не були знайомі. Потім я злякалася від переляку і зайшла в туалет, потім заходжу руки помити, а там дівчина стоїть і він і дає їй презерватив запечатаний і мені. Вона прийняла його, а я взяла і сказала немає я не можу і пішла. І все на цьому. спасибі заздалегідь!

Що значить, якщо однокласницю уві сні дала презерватив, зі словами: &# 171; тобі знадобиться&# 187; ?

C п’ятниці на суботу наснилося, що я купую презервативи в магазині. Продавщиця була обурена тим, що така молода і купую такі речі. .

Почалося все з того, що я, мій друг ще зі школи Серьога, моя, не те, щоб подруга, але знайома з паралельної групи Марина, вирішили поїхати в заповідник Асканія-Нова (Якщо це важливо). З цієї Мариною у мене постійно пішли розмови і брудні натяки, але я не бачив її вже 3 дні. З чого раптом я згадав про неї. Загалом зайшли ми в заповідник, я пам’ятаю, що вона за мене заплатила. Потім ми стояли щось розглядали і до мене підбіг якийсь хлопчик років 8-9 і дав мені презерватив, що дуууже дивно. Ми з Мариною похихотіли так як завжди і пішли далі гуляти. А там заповідник-табір якийсь або фіг знає, справа в тому, що там були ліжка і ми з Мариною лежали в одному ліжку, навколо були діти і я пам’ятаю, що вона мене кудись повела в тихе містечко і сон обірвався. Що це все означає? особливо мене цікавить той дивний хлопчик, звідки у нього може бути презерватив?

Наснилося, що однокласниця дала кілька презервативів

Мені наснилося що я їхала в машині, ззаду на пасажирському сидінні по середині з одного боку сиділа моя подруга з іншого мій колишній хлопець, але у нього було чуже обличчя, але я чітко розуміла що це він.Спереду сиділи два чоловіки, осіб яких я не бачила. машина світла іномарка, салон був бежевий. У моєї подруги було три мішки в яких лежали презервативи в пачках. Ми почали жартувати, що це річний запас.Потім я дістала лак для нігтів, і була якась жарт що якщо хлопець любить, то він буде фарбувати нігті ніби як своєї дівчини. Як мій колишній забрав у мене лак і почав фарбувати собі нігті. Я кажу подрузі&# 187; подивися що він робить, ми з нею засміялися і почали кидати по салону пачки з презервативами. як машина різко загальмувала, ми заспокоїлися і водій, якого я не бачила, почав заводити авто.

Мені наснилося що я стою зі своїми друзями в аптеці і якийсь старий дід купує нам по 4-ри презерватива

Мені наснилося що я і моя подруга стоїмо в аптеки і якийсь старий дід купив нам по 4 презерватива

Мені наснилося, як я стою з подругою в аптеки, і якийсь старий дід купив нам по 4 презерватива

Мені наснилося як я і моя подруга стоїмо в аптеки і якийсь старий дід купив нам по 4 прізеватіву

Наснилося, що я була вдома у свого хлопця, його в цей час не було.Ходила по квартирі наводила порядок.Коли зайшла в спальню то побачила на ліжку в купі багато невикористаних презервативів витягнутих з пачки.У цей момент поруч з’явилася моя мати.

Я була у хлопця з яким ми спить. Потім я знайшла презервативи і Начебто і взяла голку і проткнула презерватив. І поклала його назад туди де взяла.

Заходив в аптеку і запитав презервативи вона сказала що є прості і імпортні я сказав мені різниця нету давайте прості вона дала мені потім я дивлюся щось мені не сподобалося і поміняв на імпортні

Я в ліжку з чужим чоловіком, він мене рухає за голову вниз а замість члена у нього типу пуповини наполовину ціла на половину трубочка кровоточить і в цей час я починаю задихатися і вивергати презервативи всього три штуки прокинулася.

Мені наснилося ніби я на роботі в роздягальні випадково залізла в кишеню свого хлопця і знайшла там презервативи і навіть чек на них, ніби він минулої ночі їх купив і одного там не вистачало.

Я була в якійсь компанії, в будинку або в квартирі
Особливо не пам’ятаю
Я вийшла на балкон і це був балкон моєї квартири і там лежала купка чорних і жовтих презервативів

Мені приснився сон, що в гості прийшов мій дідусь (він живий) і сказав, що у нього болить спина. У кімнаті ми були одні, і я робила йому масаж. Потім він розповів, що він хоче сексу. Я погодилася допомогти йому. Але двері не зачинялися на ключ, тому ми вирішили підперти двері моїм тілом. У нас стався страстнийтполовой акт. Потім ми знайшли використаний презерватив мого тата у нього в ліжку. І я сказала, що вже не раз знаходила (тато у мене вірний і завжди з мамою).

Приснився дуже яскравий сон (пів-ночі) як я міряю (саме приміряю) по черзі презервативи в великому колічетве (різних кольорів &# 8212; синього, рожевого), розмірів (малі, великі), матеріали (отрезіни до Шолк). Просто одягаю їх по черзі, і всі. При чому в присутності моєї мами. І трохи ніяково, що при ній. А сам процес примірки швидше приємний, але в цілому &# 8212; нейтральний. Що цей сон означає? При чому я фізично відчував кожен п-в. спасибі

Прийшла адміністратор до мене на роботу і сказала вибач ми забули тебе привітати з 23 лютого і дає упаковку презервативів і йде

Мені наснилося ніби у мене вдома з мамою сиджу будинок чистий в будинку світло і та ніби мама мені каже треба купити презреватіви і потім вона мені дає презреватівний гель! Мені 14 років.

Мені наснилося що я сидячи у ванній дістала з інтимного місця штук п’ять використаних презервативів.

Я зі своїм покійним чоловіком вибираємо в магазині презервативи, беремо різні і купуємо.я не відчуваю сорому просто серед людей ми з обговорюємо.

Приснився сон що ко-мені в магазин зайшла жінка сусідка з дитиною і хотіла купити для нього презерватив назва якого не пам’ятаю і у мене їх не було залишила гроші на столі і пішла Потім я знайшов під прилавки цілу стрічку пресерви. іншої марки різних видів але вони так і не повернулися

Уві сні я був в якійсь клініки або в Похомов місці.Там було чисто.Я стою перед лікарем в білому халаті-це жінка.Вона бере невикористаний презерватив начебто середнього розміру (у всякому випадки уві сні і після сну він мені не здавався ні маленьким, ні великим) і починає надягати його на мій член.Після всієї процедури вона прозносіт&# 187; діаметр член = 4 см&# 187;.У реальному житті він у мене і дорівнює 4 см (якщо бути точним 4,14 см).Після вона знімає презерватив і кидає в урну, де багато презервативів.На цьому сон закінчується.
За весь сон я ні разу не докаснулся до члена і презерватив був сірий на кшталт (стандартний взагалі).

я відкрила свою поштову скриньку у себе в під’їзді і побачила дуже багато когоробек з презервативами різних марок і видів. я почала все складати в сумку. дістала з шухляди я не тільки презервативи, але і вушні палички (чисті), зубну пасту, зубну щітку, чоловічий і жіночий дезодоранти. всі речі були, як ніби для пари. дві щітки, два тюбика з пастою, два дезодоранту, презервативи. все це я віднесла додому, потім знову спустилася до ящика, але він став не сірого кольору. він був великим, як скриню і оксамитовим, червоного кольору. я відкрила його, а там була фотографія, де я у весільній сукні, але я ще незаміжня. але довгий час у відносинах. потім, прийшовши додому з під’їзду, я почула пісню, яку раніше ніколи не чула. і взагалі сумніваюся, що вона грала на радіо колись. в пісні були слова про політ до моря, до вогнів, все вище. про радість. мені цей сон здався дуже дивним.

Був з в кімнаті з дівчиною не знайомої для мене справа дійшла до&# 8230; і не виявилося презервативів, пішов в магазин купив 1н
Коли повернувся вона вже з іншим переспала, і все одно була готова переспати зі мною

Мій чоловік перед заняттям любов’ю дістає презерватив, якийсь великий і прозорий, розтягнутий, як ніби використаний був.. Я кажу: що це, навіщо? Він відповідає: так треба. Я кажу: ні, я не буду з цим. Він: тоді взагалі ніяк.

Вітаю. Мені приснився сон де дівчина яку я люблю одягала на мене презірвотів. А це дівчина зараз зустрічається не зі мною

Посеред кімнати стояв хлопець моєї подруги відвернений до мене спиною, підняв руку і тримав на рівні його плеча презерватив з содержимой в ньому насіннєвий рідиною.

Я зустрічаюся в реальності з хлопчиком, є статеві зв’язки, а подругам, з якими я тривалий час не спілкуюся, я говорила, що я з ним не буду починати статеві зв’язки. І ось мені сниться сон: ми з подругами сиділи у мене вдома, одна з подруг залізла до мене в сумочку за вологими серветками, побачила презерватив і початку хихикати і показувати його іншим, але так, що я цього не бачила. Коли вони сміялися, одна подруга не знала цього і питала чому вони сміються, вони їй відповіли: «так ти поки не знаєш». Я запитала у них: «це через те, що ви побачили презерватив?», Подруга дістала його і підійшла з ним до мене, кажучи про його зовнішній вигляд:« тут намальовані зірочки, це він у вигляді зірки »і почала голосно сміятися.

Хлопець з яким я сьогодні зустрічалася, уві сні приніс мені презерватив, він бігав за чим то в магазин, і приніс мені ось так таку річ, поклав презерватив, упакований на стіл, і сказалт, ось.Презерватив був один, в упаковці, але за розміром великий, не як звичайні .в діаметрі великий, і я уві сні подумала, нічого собі, який великий..

Ми з моїм хлопцем лежали у ванній я вийшла взяла презерватив дала йому його, він почав його надягати, але він злітав потім ми вийшли він почав йти. всі. Дуже цікаво до чого це

Мені мій син, дав пару презервативів, я їх дуже розглядав. Один з них був розпечатан, але не використаний. Вони були запечатані в празрачние упаковки. І той що був розпечатан, був в якійсь цікавій рідини, але не в родині.

Мені снився мій колишній хлопець (до нього оді залишилися почуття)
Ми з ним в моєму сні обіймалися гуляли і там були його друзі і моя сестра
І ось я почала лазити у нього в телефоні там фотки листуванням були з його нинішньою дівчиною я не знаю і в пакеті Документи і пачка презервативів

Уві сні я знайшла у чоловіка в кишені сорочки презерватив. Ми ними не користуємося, тому це факт зради. Він уві сні зізнався, але нам так і не вдавалося поговорити про те, як ми будемо жити далі.

Мені наснилося, то що я розлучилася з нареченим і потім коли прийшла додому знайшла під своєю подушкою презерватив в упаковці і потім я поїхала в ліс з родствінікамі і там виповзла чорна змія потім я опинилася вдома і була без настрою і я прокинулася

Я з другом пішов продуктовий магазин біля дому та купили 2-3 пачки презервативів.одна з них була великою а друга маленька.Так як я підліток як тільки я прийшов додому мати що то запитала в дусі&# 187; навіщо вони тобі&# 187;

Привіт, вчора бачила сон де я перебуваю в одному приміщенні і помічаю що на столі лежить величезна кількість презервативів і самих різних видів, ну не менше ста, і я з такою охотою беру якусь кошик і просто ложу туди все що є на столі .тому що хочу по швидше сфотографувати і відправити одному моєму знайомому який завжди просити у мене інтимні фотографія, до чого ж це ?

Роздавали багато зелених, не використаних презервативів. Я боялася, що їх побачать і тому збирала їх до себе.

Зараз у мене в житті такий момент, що я далеко живу від свого хлопця.
Мені наснилося що ми з ним зустрілися і він приніс багато презірватівов, різних кольорів. Потім ми сіли на ліжко. Я вилізла на нього і ми почали цілуватися а презервативи лежали по всьому будинку

Вітаю! Од сна у мене цілком приємні відчуття. Наче я у кого-то на квартирі, в гостях, з якимось чоловіком, ні з чоловіком точно. У нас назріває секс, але весь акцент саме на презервативі. Я ніби знаю, де вони лежать, відкриваю шафку, там документи і кілька презервативів. Я взяла один, потім не пам’ятаю точно, але ніби після сексу я знову пішла і взяла ще один. Точно уві сні знаю, що вони дружини мого брата.

Приходжу в якусь квартиру на ліжку сидить мій чоловік, і поруч з ним пачка презервативів і з одним що що то робить. Але не надягає.
Я питаю навіщо вони він мовчить.
Я подумала для кого то і почала його бити.
Просто на Яву ми ними не користуємося.
Як зрозуміти це сновидінь?? Допоможіть вже сильно воно не дає спокою мені.
Заздалегідь дякую.

Приснився великий член хлопця, і як ніби я надягаю презерватив. Насправді у нього середніх розмірів. Що це озночает?

Я прийшла в магазин, там проходив мій знайомий і подивився на мене а його інший сказав &# 171; не варто, 8 років світить&# 187; я пішла на касу, переді мною жінка купила презервативи, і я купила один презерватив, він був у великій коробці

Снилося, що збираюся переспати з хлопцем, який подобається. Напружувало, що не було ппезерватіва, потім розбирала свою сумку і знайшла відразу кілька, вони були в жовто-сірої або жовто-чорній упаковці

уві сні у чоловік знайшла пачку презерватив . запитала навіщо ми ж не користуємося . запитала зраджуєш за що за чим що не влаштовує. відповів так що значить ?

Сниться сон що сестра подарувала мені косметику, а в ній було багато різних презервативів. Я їду додому і на вулиці зустрічаю свого троюрідного брата і він просить дати йому кілька презервативів. Я заводжу його у двір і бачу, що це не мій брат, а зовсім інший хлопець. Ми заходимо в будинок і я починаю вибирати які презервативи йому дати, а які залишити, щоб використовувати з зі своїм хлопцем. Потім я знаходжу відкриту пачку і на цьому сон закінчується.

Я зі своїм колишнім хлопцем були в театрі, були присутні легкі торкання, а коли доторкнувся до грудей, кудись відлучився. Коли прийшов і покликав мене, вручив упаковку презервативів contex love romantic 8шт в подарунковому прозорому пакетику з сердечками. І після почав заштовхувати в кабінку вбиральні, але вчасно (чи ні) увійшла блондинка середніх років в дизайнерському одязі і почала допитувати з приводу що ми тут робимо.

Чоловік мені уві сні говорить що купити презервативи, хоча ми з ним розлучилися і він живе одні. У НЬОГО ВЖЕ БУЛА інша жінка

Мені наснилося що у мене майже почався секс. Я одягнув презерватив, але далі нічого не було, зняти не зняв і цілий день уві сні в ньому проходив.

Побачила уві сні чиновника нашого регіону який реально сидить у в’язниці. Бачу що його звільнили і він повернувся додому. Яким чином мені всунули банку з фарбою або розчинником куди я полізла рукою. Виловила з неї прізерватів з великою кількістю сперми. І я точно знала що ця дрібниця того чиновника. Я полазити в банку ще й дістала ще гтук 5 використаних прізерватівов. Уві сні я була дуже порада поверненню цієї людини і весь сон перебувала в його будинку з великою кількістю людей (його близьких). Підкажіть до чого б все це.

Темна кімната . Я сиджу на дивані і бачу як в кімнату заходить мій однокласник.Ми про щось починаємо говорити . Далі сновидіння дуже
неясне, багато різних картинок.Після чого настає сцена де однокласник кидає на стіл 3 презерватива і питає з якого почнемо

Мені наснилося, що в небі плавали медузи і огроомние риби. Ще небо було ніби в північне сяйво

Ну кагбе я купив сині труси, потім 5 пачок durex, але коли я начитав їх діставати то на кожним презик було знову написано durex

я була на вечірці. зустріла колишнього хлопця, з яким зустрічалася 2 роки тому (зараз у мене є хлопець). уві сні знайома дала мені кілька презервативів, але я їх поклала під ліжком. і в самий пікантний момент з моїм колишнім я почала шукати презервативи, але я їх не знайшла. лише один використані презерватив наповнений спермою, і два використаних без сперми.

Доброго дня. Снилося, що довелося викидати 2 використаних презерватива зі спермою дуже гидував, коли їх ніс і намагався приховати, заховати.

Ми стояли на вході в квартиру, з вікон світло яскраве і тепле сонце. Хлопець сказав мені:&# 187; Чому ти не викинула презерватив?&# 187;. Я відповіла:&# 187; А чому я повинна його викидати&# 187;. На цьому діалог закінчився. Але я так зрозуміла, що презерватив був використаний і лежав на полиці, що для мене виявилося дуже дивним. І взагалі сон був якимось світлим.

Мені наснилося це після того як пішов менструальний цикл, снилося що пішла у ванну і там виявилася окоававленний презерватив і окрававленная прозора рукавичка

мені приснився презерватив, точніше його зняв мій чоловік а там була сперма але тільки зовні, а я тримала на руці. не пам’ятаю займалися ми любов’ю чи ні

Привіт, мені приснилося що ми з друзями зняли квартиру і хотіли випити ми випили потім один чоловік почав мене кликати а по п’яні погодилася вибрала презервативи. Але все обійшлося нічого не було потім ми кататися по місту нічному. Поки він пішов в магазин я сіла за кермо і поїхала зупинилася недалеко мені взад перекрили дорогу поруч була яма і зі шланга текла вода.

Мені наснилося, що і стежать в рюкзаку я наша дави невикористаних презерватива, взяла їх з собою і пішла

коротше приснився сон де у мене гандон в пакетику як для трави такий прозорий з блискавкою і я ходжу шукаю якусь дівку я хочу виїбати її

У мене сестра показувала мені презервативи і потім я розповіла бабусі і сестра хотіла мене вбити, але я прокинулася

Повністю не пам’ятаю&# 8230;. але пам’ятаю спочатку бачила кілька презервативів в індивід.упаковці в сумці, як ніби лежать. А потім розстеляю ліжко і там лежать 2.

Бачила в аптеці кілька упакованих пачок презервативів і раптом зайшла мама в аптеку і я відразу пішла звідти.

Ну у мене в кишені з’явилася пачка презервативів, я її відкрив і там було 5 штук. Кожен в сірій упаковці, і я один надірвав і прокинувся (сон снився хлопцю)

Наснилося що на мені був одягнений презерватив, спочатку він був нормальним, але потім став більше. І коли я пішов від нього був дивний звук, схожий на шершаніе пакета або щось на зразок цього. Потім на мене подивилася мати, здивованими очима. всі.

Їду в поїзді. В купе. Раптом знайомлюся з дівчиною років 17. Ми хочемо зайнятися сексом. І на станції купує презерватив дуже довгий. Ми з нею розговорилися. Пізніше (коли поїзд доїхав) я опинився в школі (хоч я її закінчив вже років 6 тому. І вона завела мене в клас з математики і повинен бути секс але я прокинувся.

Ми з дівчиною лежимо на ліжку, цілуємось. Нам захотілося БІЛЬШОГО. Ми зняла одяг один з одного. Треба надягатися презерватив. Я дивлюся під подушку &# 8212; его нема, у шафу &# 8212; его такоже нема. На цьом сон Закінчився. Що це означає?

Зайшла я в якийсь подьез і побачила Сумська вирішила заглянути і побачила дуууже багато їх було вони були дешеві 3 штуки в ппчке а на пачці намальована дівчина

Привіт, значить, я зустрілася з хлопцем, ми зайшли в аптеку і раптом він починав купувати презервативи, я почала питати чому, у мене крит.дні, (хоча я незаймана) але він купив

Ми з дідусем стояли в дворі, він дав презерватив і я почала набирати воду вона текла з даху, але дощу не було виявилося що він порваний

Уві сні у мене дитина на руках, я з нею ходжу по коридору і зустрічаю її батька. Ми з ним ледь знайомі. Він якийсь актор і збирається виступати в парі з жінкою. Проходячи повз ванни я помічаю на підлозі використаний презерватив і розумію чим вони займалися. Дитина на руках починає лепетати. Показує яблуко банан грушу. А жінка засмучена і відчуває себе разоучніцей. У цьому ж сні я вдавилася і мало не задихнулася, але в мені на посощь ніхто не прийшов т.до були зайняті у ванній.

Нещодавно Ростана з чоловіком, сниться любов, поцілунки, секс, пристрасть з ним, п далі дивлюся купа презервативів на підлозі

Вітаю!Я збирала презервативи використані, мені сказали що їх можна продати дорого.Я знайшла 13 штук білі блакитні, взяла в руки а вони в спермі.

Наснилося що одягнув прізерватів а прізерватів óказался великий в будинку де я живу і я був в шоці що він мені був великий

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ