Сонник Прем’єр 😴 приснився, до чого сниться Прем’єр уві сні бачити

Прем’єр, якого ви бачили – попередження про те, що ви можете піти на непередбачені витрати.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Прем’єр, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Прем’єр уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Мені наснилося що у прем’єра Медведєва вбили дружину і дочку і він сам перебував у опастности.І об’вінял уві сні Путіна, що він втягнув його в якісь справи.А Путін від нього втікав і переховувався.Потім Медведєв сидів на екрані телевізора перед усією країною і мовчав не піднімаючи очей.Ось такий сон я побачила.Зараз у мене несприятливий період в житті.

Мені приснився сон де примьер &# 8212; міністр РФ. В.Медведєв мене запросив на прийом в готель, я з ним об’щался і він нас пригостив обідом, де мене з моєю тіткою обслужили офіціантки!

Вітаю. З середи на четвер приснився сон, я виходжу заміж за Медведєва, ми з ним спускаємося під ручку вниз по сходах, а я в красивому весільній сукні.
Потім мені сниться, що я йду додому одна в весільному рано вранці і світло в моїх вікнах горить і почуття туги на душі по родині (какбудто я довго була відсутня). І тут з’являється однорукий чоловік і встромляє мені чим в бік. Я падаю не доходячи до свого під’їзду.
Що б це значило. спасибі.

Мені приснився прем’єр міністр нашої країни. Я їхала з ним в одному тролейбусі, він обіймав мене за плечі і говорив, що все буде добре. Причому в цей же момент, я ніби бачу цей тролейбус з боку і він перескакує перешкоду і поїхав далі.

Спочатку снився будинку, потім я питала де церква у пари чоловік був в окулярах, а церква стояла на обриві, вірніше треба було зайти за ріг і трохи пройти вперед, до речі вхід був саме над урвищем там же була і лава біля церкви. Спробувала зайти до церкви разом з парою, але вона була закрита, а вірніше мене в неї не впустив священик в неї. Пара нікуди не пішла, я стояла і розмовляла після спроби потрапити до церкви біля одної лавки, яка стояла трохи віддалік від церкви, але також над урвищем. Мені подзвонили і сказали, щоб я прийшла на площу буде сюрприз, коли я прийшла я побачила прем’єр-міністра Росії нинішнього, він йшов по площі, по килимовій доріжці, а на нього зверху сипався рис, багато рису. Потім один з моїх родичів, а вірніше мій старший брат пояснював йому, що він готував це зерно для мене. На наступний день про цей інцидент писало все ЗМІ. Ось такий сон. Що скажете на це? До чого це.

мені приснився прем’єр міністр сідяшій поруч зі мною і щось мені розповідається

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ