Сонник Поховання 😴 приснилося, до чого сниться Поховання уві сні бачити

Поховання за сонником – це передвістя удачі в справах, а також очищення свого життя від негативу.

Кого хоронили в вашому сні?

Сниться вас закопали живцем ▼

Бачити, що вас закопали живцем – ваше майбутнє буде безрадісно.

Наснилося бути на похоронах близького ▼

Бути на похоронах дорогого вам людини – до везінню і благополуччя, хтось допоможе вам казково розбагатіти.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Поховання, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Поховання уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

У будинку моєї мами, в приміщення, мій колишній друг робить поховання, не знаю кого, але дуже велика, приминає піском і зверху кольорові похоронні вінки і дуже багато вінків.

Сьогодні уві сні я бачила як ховають мою маму, яка померла багато років тому. Але найдивніше, що мама розуміє, що її ховають, каже, я зараз закрию очі і ви мене ховаєте, ще вона була загорнута в білу тканину, вона закрила очі, її з головою закрили цією тканиною і накрили кришкою і забили. А ще поруч з нею в могилі поклали маленький труну з мертвою дитиною і закопали. Далі я бачу уві сні, мені кажуть що моя мама жива і чекає мене вдома.

Уві сні бачу померлу матір як вона на будинку преплила лежашім вигляді я вийшла юре ній і мама відкрила очі і подивилася на мене і померла і я сестрою плакали коли сказали мати прийшла я була наша але на мені я була покрита з якими або ковдру або плотенца НЕ пам’ятаю точно і я почала шукати одяг і по-моєму знайшла і що то відділу і плакала прекасаясь до мами і це все відбувалося на річки або на воді

Бачу зведеного чоловіка і бачу як мама померла вдруге вона преплела лежашім вигляді закритими очима відкрила свої очі подивилася на мене і померла вона хотіла при смерті останні раз побачити мене і я зрозуміла уві сні що вона справді спиш побачити мене і як побачила мене тут же померла

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ