Сонник Похорон незнайомої людини 😴 наснилися, до чого сняться Похорон незнайомої людини у

Сняться похорон незнайомої людини – за вашою спиною ходять злі чутки, хтось намагається вас обмовити або обдурити.

Майбутні події викличуть занепокоєння, тривогу, проте все обійдеться. Скоро відбудуться зміни на краще.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Оцініть статтю першими!

Приснився Похорон незнайомої людини, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Похорон незнайомої людини уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Був на похоронах незнайомої людини, але чомусь смутку не було.радісно так.Потім бачу ще похоронна процесія, прям труну відкритий несуть (там теж незнайомий молодий чоловік) і весело так в цій процесії, що ми вирішили об’єднати двоє похорону в один-так мовляв, веселіше буде.Сон був яскравий і залишив позитивні емоції.

Бачила з вікна як похорон незнайомої людини. процесія пішла в якусь дірку в землі. А в цей час у мене дядько спрашіаает якийсь борг нібито який я вже віддала за свою дочку. Я йому обьясняю що віддала і бачу начебто сире м’ясо він продає думаю купити у нього але наче не купила і прокинулася

Наснилося що купаюся в великих калюжах чистої води, потім купаюся в грязі . Після я йду в катеджей і там моя подруга зі своєю сім’єю і багато що спилися людей, після дізнається що це чиїсь похорон (вже поминки), трупа я не бачила, грав шансон ( &# 171; тиші хочу&# 187;) всі хто сидів поруч підспівували, і тут я побачить свою дочку (вона маленька, їй рік і 8 місяців), вона була одягнена в домашній одяг і вона сиділа на унітазі (вона в реальності навіть на горщик не бажає сідати) і писала а сечі було багато і повз унітаз, коли побачить в сечі кров то відразу зібралася додому, попросила знайомих зібрати мені речі поки я і дочка одягаємося, але речей вони принесли багато і сказали це все твої, а котедж цей &# 8212; я його знаю, він у нас за будинком, коли його будували (це було дуже давно) ми з друзями приходили туди що б поспілкуватися з китайцями які його будують, сиділи біля вогнища (була зима), і цей катеджей мені вже не перший раз снитися .

мені снився сон про не знайому мені хлопця, у нього спочатку померла дівчина потім батько, коли у нього померла дівчина я закохалася в нього, уві сні ще були мої родичі.

Приснився сон незнайомій бабусі (сусідки), але вона була жива, коли її винесли з під’їзду в труні, пам’ятаю що вона пила какойто напій з пляшки, потім встала, побажала своїм дітям щастя і т.д, всіх поблагодоріть і сказала що не переживайте що я зараз жива, що мовляв я зараз помру. Але я на похорон не пішла.

йдучи по дорозі бачила небіжчиків в гробах за кожним кутом біля кожного будинку як типу похорони були а один перевертався навіть

Доброго дня, Тетяно. Мені наснилися одночасно дві події &# 8212; весілля і похорон абсолютно незнайомих мені людей. Ці люди були цигани (не знаю, наскільки це важливо, але про всяк випадок уточнюю). Одна циганка навіть рукою зробила запрошення жест до столу, але я її проігнорувала.Все було заплутано, невизначено. Десь несли труни, десь пісні співали і сміялися. І це все відбувалося поруч з трасою і заважало мені проїхати, а їхала я уві сні чомусь на море. Сон повторювався 2-4 рази.

Я йду по вузькій путівця доріжці, прямо і поварачівается на право . Біля будинків стоять труни з мертвими незнайомими мені людьми, всіх їх було 8 .
І я чую розмови людей, вони кажуть, що як так, що за ніч померло так багато людей. Мій хлопець уві сні допомагав носити ці труни.

Присниться сон де несли труну з уліліце і два чоловіки попросили показати де знаходитися.кладбеще. я йшла показувала потім біжать від них.

У лісі була незнайома мені дівчина з незнайомим мені хлопцем. Потім несподівано з’являється машина і збиває хлопця. Дівчина починає плакати. Далі були похорони. Але на похоронах була тільки та дівчина і якийсь дід який зробив коло з каменів в центрі якої була могила того самого парубка. Більше нікого не було. Після цього сон закінчився.

Я йшла зі знайомою і побачила похорон в шумному місці. Але люди сміялися і багато хто сходився на це видовище. Я закрила очі і пішла вперед. Йшла по східцях вгору, а потім почала спускатися вниз, але там виявилася гірка і я акуратно з’їхала і вийшла на вулицю.

мені наснилося що я зустрілася з хлопцям що б розлучитися і ми зупинилися на машині на такий території оказиваеться на який не можна було там були небезпечні люди і ми піднялися пішки залишивши машину на тій території поки він сам не прийшов би в настрої він би не дав машину так ось виявилося що у нього помер син і коли його винесли в грабують на вулицю у них була трпадіція сто б все веселилися не можна було плакати і мій хлопець сидів на лавці неподалік отож я пробігла і Попрас його партнера повернути нам машину і у нього була окрема охранна яка пішла разом з нами за машиною і вони повернули плюс ще поклали в мінівен міліони і довезли мене до мотоцикла а потім на мотоциклі вивели неподалік що б втекти але я Попрас охорону привезти мені машину хоча машина була від мене десьто на відстані 500 метрів і він сказав мені добре привезу толклькло обіцяй мені дати у відповідь за цю справу 10капейк і зніми цю порчу або погану ауру від мене і я кивнула і начіла дзвонити хлопцю що б він прийшов до машини і сказати де я його чекаю так і в цей час я прокинулася це все відбувалося в одному парку

Вітаю. Мені наснилася траурна процесія..як ніби помер хтось із знайомих мого хлопця. Ми сиділи з дочкою на лавочці і тут з’явилися люди і серед них мій молодий чоловік. З боку я дізналася привід цього збіговиська. Я не підійшла до свого хлопця. І він до мене теж. Ми з дочкою пішли разом з цією процесією далі до води. А він залишився позаду. Потім ми розвернулися, його вже ніде не було..він начебто пішов. Цей сон мені приснився після сварки з ним. Дякую за відповідь!

Мені наснилося що я виїжджає з двору подружки і на дорозі поховай ннзнакомца, все люди которие прощалися накинулися на мене не з чого, пам’ятаю що у нас сталася бійка

Йде похоронна процесія .Я біля дороги повз проходить батюшка і каже ім’я покійної&# 8230;. До чого б це.

Наснилося людина потонула у ванні його починають ховати він раптом ожив і починає плакати що його хотіли заживо поховати

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ