Сонник похорон Мами 😴 наснилася, до чого сниться похорон Мами уві сні бачити

Наснилося, що маму або когось із вашої родини ховають – знайте, найближчим часом доля готує вам багато випробувань, але ви повинні гідно їх прийняти і подолати.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилися похорон Мами, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сняться похорон Мами уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю! мені наснилося що ми в гостях у бабусі і ніби мені кажуть що мама померла а я ридаю плачу а потім дивлюся мама сидить в кріслі або на стільці а я їй кажу що як так а що тепер робити похорон вже все підготовлено до них і що кого ховати?а вона мені відповідає так нічого отменімвсе або так просто яму засипом, що до чого наснитися ж таке

ми ховали маму багато днів, ні як не могли поховати, вона вже псуватися початку, ну ні як не могли покласти в землю. Я дуже плакала, я говорила Господь забери бабулю, нехай мама встане. Мама була з нафарбованими нігтями але були вже не красиві пальці, ноги худі, руки, ну що то таке!

Доброго дня! Цей сон мені приснився сьогодні двічі під ранок і під вечір і в одній і тій же трактуванні, Мені сниться що я з маленькою дитиною з сином уві сні йому 1,5 року (зараз йому майже 7
) Їду у справах в інше місто на кілька днів, після повернення мені каже молодша сестра що мама два дні тому померла, а питання і на паніку чому мені не чого не сказала, що все було добре і вона була здорова, вона сказала що перед смертю мама написала записку так як вже говорити не могла, що не треба мене турбувати, уві сні я вся в переживаннях, плачу, кричу, і до чого б цей сон? Мені запам’яталося що сон якийсь похмурий, погода ближче до зими.

Я приїхала в село. І побачила велике зібрання людей. Я підійшла&# 8230; І побачила маму в труні. У неї була поголена голова, а тіло було ніби тепле ще. Поруч плакав тато. Я заплакала і прокинулася

Наснилося що ховають маму, і тут вона встає починає дихати я плачу прошу жити, а батько доводить, що вона мертва і її треба поховати.

мені наснилися похорон моєї мами. Бачу як вона лежить в труні, обличчя у неї розбите і мені кажуть що її вбили. А наступної ночі мені сниться що я ховаю маму і чоловіка.

Ми з батьками переїхали з одного міста в інший. Снилося, що проводили час в старій квартирі і соотвественно потім відразу почався снитися новий місто і вже я у весільній сукні ходжу навколо столів сидять масу знайомих як з старого міста так і з нового і ми всі готуємося до того щоб поїхати до місця захроненія і поховати маму. Тут же уві сні плакала. Загалом сон був чіткий і всі події схожі на реальні. Уві сні було дуже страшно і боляче. І прямо всю сім’ю запам’ятала тата брату і себе, що ми правда Хроні маму. А в реальному житті мама жива у нас.

Мені наснилося як ховають мою маму, це відбувалося у нас вдома її труна стояла в кімнаті вона ніби спала мені це нічого не дало знати, а через деякий час вона запила, і зараз я відчуваю смерть всюди підкажіть що робити!

мама спочатку спустилася під землю дядька шукати. потім потім брат. брат вийшов бо був обвал, і відразу похорон, тільки похорон проходили в будинку у тітки яка вже померла 2 місяці тому! я маму чіпала як наяву вона була холодна!

Мама померла 6 років тому сьогодні наснилися її похорон це був дуже дивний сон багато людей в квартирі труну посеред залу з її тілом потім хтось штовхнув труну вона впала потім поклали назад а потім ще дивний сон вона ожила але вигляд у неї був дуже поганий бліда і дуже худа. Вона мені часто сниться але такого сну ще не було.

Доброго дня, Тетяно. Мені втретє сниться що я готуюся до похорону мами (я з нею живу), її я уві сні не бачу. Мені страшно за неї.

Років за п’ять Або 4 роки до смерті мами мені приснився сон, що я їду на кладовищі, погода сонячна, потім пісок, рівне місце і при цьому уві сні у мене була така біль і туга за маму, відчуття втрати найдорожчої людини . Але я все таки розповіла сон і мамі і татові

Зустріла поїзд, в ньому колишній знайомий в крові сказав що їде в зону, я по прощялась, після цього вранці я прокинулася, і знову лягла спати, і побачила мою маму на кладовище вона була як жива.

Бачив уві сні похрони мами (мами вже немає 3 роки), день був ясний. Сторонній чоловік виносив її на руках з будинку. Хто то з прощаються до квітів поклав сокиру і що то типу ножа (клинок)

Вітаю! Мені снилася, що моя мама померла і я її ховала, вона була вся синя і очі закочені рот відкритий і тато їй зуб виривав в інше місце вставити їй же, але вона чомусь вона відчувала біль і я плакала дуже, що навіть голосу не було&# 8230;

Снілісось підготовка до похорону мами, яка в даний час жива, але хворіє на онкологію. В підготовки з похоронами допомагав батько, якого вже 6 років як немає в живих. І таке відчуття, що ні сон а на яву

сниться похорон, похорони мачухи, а я навіть не заплакала, хоча я живу з нею
все було таким похмурим і сірим
було не багато людей це була осінь

у мене померла мама 3 тижні тому, ми поховали все нормально, але сьогодні наснилися її похорон, але все було зовсім по іншому.труну інший, люди інші. і вона вобще мені сниться кожен день .20 числа тільки 40 днів буде.сон перервався від того що мені здалося що хтось в двері постукав, я встала подивилася у вічко але там не кого не було.

мені снилося як моя мама померла не відомо від чого і снилися похорон її як ніби це було по справжньому мені так страшно стала

мені наснилося ніби я зі своєю бабусею (померла майже рік тому) ховали мою маму.самих похорону я не бачила, але знаю що поховали.і я заходжу в будинок де жила бабуся з моєю мамою, а там моя тітка, і каже мені що посуд після поминок ми помили, і пішла.а бабуся мені каже-ти поклади мене спати (вона перед смертю майже сама не вставала і не ходила в туалет, тому на неї одягали підгузник), я її до ліжка довела і вона лягла на бік, ія згадала що підгузник не поміняла, почала знімати а він забруднений (пишу це по тому що дуже ясно це пам’ятаю), я його зняла її обтёрла і вкрила ковдрою.,вона лежала до мене спиною.і відчуваю що в будинку така тиша, навіть не по собі як то стало, стою і думаю-як же ми без тебе мама будемо.дивлюся на шафу зі скляними дверцятами, а там речі абияк запхав і стирчать із шафи вивалюються, мамині шапки норкові купа лежить, думаю треба все прибрати скласти акуратно, і тільки починаю речі витягати, бабуся повертає до мене голову і каже-ти що, чи не думай, після похорону ніхто не прибирається.і обличчя таке не зле але дуже серйозне.

здрастуйте мені сниться сон з пеодічностью в кілька днів&# 8230; в перший раз мені сниться що я у себе вдома навколо лише найближчі &# 8230;.бачу як мама вмирає-можна сказати на моїх руках.відчуваю як вона холодіючи.плачу.благаю не йти&# 8230;.перебуваю в якомусь ступорі&# 8230;.йду після щоб не бачити подальшої процедури&# 8230;.ловлю на тому себе що вона жива що все це розіграш&# 8230;.повернулася я значить додому сежу у себе.раптом мене обіймає мама-а я питаю&# 8230; мама ти жива -не підеш&# 8230; і вона скзала що почула мене і повернулася&# 8230; сказала що коли померла вона з боку бачила як я страждаю..як все плачуть&# 8230;.мені так стало радісно&# 8230; я прокинулася з опухлими очима від сліз.і сьогодні мені приснився сон як мама вмирає і я знову ховаю її тільки дія розгортається в іншому місці&# 8230; трохи все по іншому&# 8230; мене лякають такі сни&# 8230; обьясните їх тлумачення і чи варто бояться..

Привіт моїй родичці наснилися похорон точніше навіть МАГІЛАН мама моєї дружини, яка зараз знаходиться в лікарні в реанімації&# 8230;

Здраствуйте. мені сьогодні наснилося ніби мені сказали що мами більше немає, але самих похоронах я не бачу. тільки сильно плачу не можу зупиниться з думкою про горе..

Мені наснилася вся рідня приїхав будинок теж не бачила, похорони теж не бачила, а як ніби це був другий день після похорону я так плакала просто в ласощі і які це ганчірки розпорювали і прокинулася

Пам’ятаю дуже мало. Але відчуття смутку не було&# 8230; просто був факт похорону моєї живої мами. Тільки коли прокинулася стало не по собі від однієї думки про те що це може статися&# 8230; і досада, чому мені це взагалі могло наснитися. Адже відносини (особливо в дні на передодні) більш чим чудові у нас!

наснилося у сні похорони мами. в основному все практично заспав. але пам’ятаю на похоранах чітко. що була присутня сестра, яка запитувала мене про заповіт. не чого претметного більше не було, похорон як похорон.

Маму ховали, я плакала, було дуже багато людей, вони співали моторошні якісь пісні під час всього цього. Якийсь чоловік невисокого зросту повів мене, ми бігли. Він говорив, що зараз же треба купити мені поні.
У своєму сні я була молодша, чим зараз. Мені здається, що мені там було років 7-12

наснилися похорон вже давно померлої мами. мій 6-річна дитина витирав їй руки. була хороша погода, але було дуже страшно після того, як я прокинувся

Зима ми у моргу, сон я бачив вранці 6:00 приблизно, шукаю друзів щоб допомогли, що б відвезти тіло мами додому і я прокидаюся мати на кухні чай робить

У житті моя мама померла майже півроку тому. Уві сні мені наснилося що її збила машина на смерть. Я дуже сильно переживаю і плачу. Шукаю винуватця і разом з цим готуюся до похорону. Мама ніби оживає і допомагає нам готуватися до її ж поминок, але не до похорону і сама бере участь у поминках.

Наснилося ДОМА ЗІБРАЛИСЯ РОДИЧІ, Я ГОТУЮ ПОМИНАЛЬНИЙ ОБІД, МАМА ЛЕЖИТЬ В ЗАЛІ Укриття ковдрою. Я З СЕСТРОЮ ШУКАЮ ОДЯГ В ЯКУ ЇЇ ОДЯГНУТИ. Підходжу до МАМІ І НАЧИНАЮ ПЛАКАТИ І кричить&# 187; МАМА&# 187 ;, вона встає І ГОВОРИТЬ&# 187; Я ЗМЕРЗЛА&# 187;

снився сон що ховають одного з батьків. і уві сні сказали що людина нібито помер до чого таке?

похорон мами.вона жива.я стою біля свіжої могили.плачу.мене втішає мій колишній, який мене кинув не так давно

Років п’ять або чотири тому мені приснився сон, що я їду ховати на кладовищі . Було сонячно . Але поруч я нікого не бачила . Тільки коли приїхали був пісок, рівна поверхня піщана . Але поруч я чуствовала присутність батька . Але була сильна біль за маму

точно не пам’ятаю за все, сам похорон не бачила, але відчувала, що мами вже немає поруч, плакала сильно і переживала, на мою було трохи сонячно, але ближче до вечора затягнуло ОБАК, тата не бачила скорботним і брата теж, як ніби їх не було зі мною в цей момент, а були тільки знайомі. в реальності я живу далеко від батьків і від брата.

йдуть похорон, я весь час кудись йду і просто розумію що мама померла сам не вбачаю не труни ні чого, якась порожнеча кругом сльози

Спочатку все було як в реальності, тільки сон був чорно-білим, ми всією сім’єю лягли спати, була ніч, а на ранок хтось будив маму але вона не прокидалася.Потім я бачила похорон своєї мами, але я чомусь була цьому порада.Потім сон обірвався

Здраствуйте, мені приснився сон з середи на четвер. Скоріше не сон, а просто картинка. Труну закритий, але я чомусь знала, що це моя мама. Буквально пару секунд, не бачила яка погода, більше нічого. Що це означає?

Вітаю. Наснилося що мама померла і ми готуємося до її похорону, вона вже лежала в труні, але як виявилося вона жива і у неї онкологія (ущільнення в грудях) я їй запропонувала пройти курс хіміотерапії замість того що б її ховати.

Моя мама жива і здорова 58 років, в моєму сні вона вмирає і ми з татом її ховаємо; сповиє як немовля, я її качала на руках, я плакала . Потім я її поклала на могилку зариту . Як закопували не бачила, бачила вже готовий пам’ятник і намогильних плиту де була кострубато написана її прізвище ім’я отч. . Коли я вийшла з кладовища, зустріла покійного дідуся, він образився, що його не запросили на похорон (на похоронах була тільки я і мій тато) я діда запросила подивитися на могилку, але він відмовився .

сидів в школі на уроці. мерла спочатку мама однокласника і потім начебто пройшло кілька днів помирає моя мама, я бачу її труну через вікно, потім сам похорон як зібралося багато її подруг, родичі у мене сльози і я прокинувся. це було як буд то все на яву

похорон померлої мами, багато родичів живих і вже померлих, поминаючи з хорошим ситним обідом, щось взяла зі столу з собою.

сниться &# 8212; Похорон матері, труну, Вона лежить в труні.(насправді &# 8212; вона померла 5 років тому).Мені дуже гірко. Але потім виявляється, що вона жива, і я кажу людям, які прийшли проводити її в останню путь, що похорон не буде &# 8212; мама жива

наснилося, що ховаю маму. Дивувалася, що людей було мало, хоча вона відома в місті людина. Рідних не було. Ховали з приватного будинку (вона живе в квартирі). Лаялася з людьми, які почали веселиться, здається всіх розігнала. Настала на провалюється могилу.Майже не плакала

Ми з мамою в тривалій сварці з її ініціативи. А тепер сон. Мама молода вся в чорному, навіть волосся, лежить мертва, потім тіло падає обличчям вниз. Варто молодий батько (помер 10 років тому). Бачу, як забивається чорна труна цвяхами, а він дихає, я говорю, що енергія швидко вийде. Інші деталі забула зусиллям волі вночі, коли прокинулася, після пробудження було страшно, тому молилася.

снилися похорон мами, багато троянд, красиві, червоні великі на довгих гілках, і фотографія мами в хустці, на якій вона в молодості, фотографія велика

Сьогодні в ніч з середи на четвер мені приснилася, сто моя мама померла їм и все готуємося до її похорону, я постійно плакала уві сні, але самої мами я не бачила просто сказали що треба готуватися до похорону і мами більше немає. Насправді моя мама жива.

Вітаю&# 8230; мені наснилася моя мама в труні&# 8230; труна була відкритий&# 8230; хоча вона жива на даний момент&# 8230;.і чому то я на неї дивилася і у неї обличчя як то ходило ходором&# 8230; бачила над яких родичів..вони теж живі на даний момент&# 8230; але ось що дивно&# 8230; какбудто в в цей день я ховала і маму і тата&# 8230; були дві труни..папа вже давно помер&# 8230;

наснилося, що збиралися на похорон мами, мама теж з нами була, жива ще, чекали поки вона помре, одягнені всі були яскраво, я так і не дочекалася і пішла.

Мама померла давно сниться що прийшла телеграма треба їхати на похорон але доїхати нічим спізнюються брат сженой сів у машину поїхав я вирішила йти пішки

Вітаю! Ось власне мій сон. ми в селі, в рідній домівці. всі родичі там&# 8230; я кажу своїй молодшій сестрі; як ти зараз жити то будеш? адже ні копійки грошей у тебе немає. і плачу прям гіркими сльозами&# 8230; і тут моя тітка каже, ми тебе чекаємо давно, давай швидше&# 8230; я підходжу до гробу, а там мама лежить, жовтого кольору. і мені кажуть довго чекали тебе, не один день, дивись навіть мама плаче, сльози течуть. і на ліжку багато маленьких дітей, хтось уже одягнений, а хтось ні. я говорю, ну все поїхали, Таня одягай дітей і сідайте в маршрутку, а ми вже чекати не можемо. адже четвертий раз вже ховаємо. І мене розбудили.

Мама насправді померла майже рік тому. Сниться дуже часто, то наснилося, що я йду по світлому коридору і бачу двері, входжу туди а там за світла кімната начебто лазні і там мама маленька така, чистенька я її притискаю і заспокоюю, що буде все добре. Йдучи кажу: тепер я знаю де ти, буду приходити. Сьогодні приснилося, що повинні привезти маму щоб поховати, я знаю що вона померла давно не плачу, її привезли загорнуту в якесь червоне покривало, я її хочу покласти у труну а вона жива: каже що ж мені робити, як поховати якщо я жива?

Мама померла близько року тому. Сьогодні приснилося, що її повинні привезти ховати, я знаю що вона померла давно і не плачу, навколо люди і мені треба її покласти в труну, а вона жива зі мною говорить, як же так, як ви мене поховайте живу, я їй пропоную прикинутися що вона мертва, а сама думаю як же так може почекати трохи і вона сама помре тоді ховати. Але уві сні знаю що все вже знають, що вона померла. Раніше снилося, що я йду по коридору світлого і бачу двері, входжу, а там тепленька світла комнотушка начебто лазні, і сидить мама маленька така, чистенька, сива як і за життя я її обіймаю, і думаю дивно що вона стільки тут і не пахне ні чим я її заспокоюю і кажу: я знаю тепер де-ти і буду приходити, вийшла і думаю: треба б коли небудь зайти.Жах всяка, до чого це?

Дуже сильно переживала, плакала, важкі були для мене похорон. Погода була похмура.Уві сні її ховали.

Доброго дня, Тетяно. мені приснився сон, що я на похоронах своєї мами, яка померла п’ять років тому. Сон яскравий, мама лежить в труні (який схожий не на труну, а на ліжко). на вулиці сонячна погода.Мама лежить із заплющеними очима і раптом я бачу, що її ліва нога піднімається з труни. У мене промайнуло в думках навіщо я ховаю маму, адже можливо вона жива&# 8230;

Я БАЧИВ ВО СНЕ ЯК Я з бабусею поховали МАМУ ДНЕМ. ЦЕ БУВ КРАТКИЙ СОН. Я був ображений НА МАМУ І НЕ СПІЛКУВАВСЯ ТИЖДЕНЬ. ПІСЛЯ СНУ сумно і печально ПІШОВ НА РОБОТУ ПІЗНІШЕ ЛЕДЬ Я ПОДЗВОНИВ МАМІ, ЩОБ ПОЧУТИ ЇЇ ГОЛОС, А ТАК МЕНІ БУЛО НЕ СПОКІЙНО НА ДУШІ.

бачу уві сні що ховаємо давно померлу матір там ще присутній померла тітка, я, моя дочка і моя сестра

снилося таке: їжу з мамою на похорон до бабусі (вона жива), по дорозі потрапляю в каламутну воду, де і мама стає не той.

мені уві сні приснилося похорон померлої мами і вона там же був присутній як ніби жива

мені прісніноль що мама померла.і я завішувати дзеркала.переді мною сидів вродеби хлопчик у нього на голові був чорний капешон.і він мені каже типу мені мама каже нехай подивиться де пляшки.а че подивиться я незнаю.типу ця дитина була ясновідіщім.

Мені наснилося ніби в огорожу ми з її новим чоловіком поклали маму в труну, а я плакала, а він говорив що нада, і мама сама хотіла і говорила що б її закопували.Потім я побігла до тітки (маминої сестри) вона сказала, що це неправда і вона жива.Я уві сні сильно плакала і мені було дуже страшно!До чого може бути цей сон

Наснилася мама померла, бачу як вона лежить в труні&# 8217; труна коштує на кладовищах прямо на землі в ньому лежить мама і пред’Вляет мені з сестрою претензії&# 8217; що ми запізнюємося з її похоронами&# 8217; що вона зачекалася нас і втомилася лежати&# 8217; я поцілувала її попросила вибачення&# 8217; сказала&# 8217; що все зараз зробимо при розмові зі мною вона очей не відчиняла і не ворушилася&# 8217; сон був чорно-білий

снитися сон що я ховаю свою покійну маму якої немає вже 8 років ,, боюся підійти до труни подивитися на неї. і все це відбувається на дачі її рідної сестри якої теж немає вже більше року в живих ,, страх був присутній сильний уві сні.

моя мама померла пів року тому і зараз вже пару раз снилося що начебто її ховають

ніби я переїхала в какой то будинок &# 8230; там була в будинку вже мертва мама і все відбувалося як то дивно.На вулиці вже сутеніло я вирішила поховати її.Винесла на вулицю на крила її якимось пакетом або тканиною.Викапала яму і почала закопувати землею.Я побачила як стирчать її ноги і мені стала страшно.Порушувалося вітер я почала закопувати але ябила вже не одна а зі своїм співмешканцем ми робили це разом!

Моя мама померла давно, наснилися нові інші похорон.

Вітаю!Два тижні тому я поховала свою маму!Сьогодні я прокинулася вся в сльозах, приснився сон, похорон мами, до чого обсолютно не так, як вони проходили насправді, як ніби люди недбало ставилися до неї, до гробу&# 8230;.Розкажіть будь ласка, який сенс в цьому сні?

Мама давно померла. А сьогодні снилося нібито мама померла і треба її ховати.

Вітаю! Мені сьогодні наснилося мертва мама, я приснилася на хірургічному столі, я стояла біля неї, просила лікарів щоб вони привели її в порядок, постригли її, я сказала що дам будь-які гроші за те що вони це зроблять, мені потрібно було її ховати в нормальному вигляді , потім все різання обірвалася, я її приснився живий, вона лежить накроваті і початок говорити чому все так вийшло, чому вона почала пити, я не стала слухати це, я просто втекла, я її злякалася, тому що вона говорила це все якимось голосам, що мені просто стало страшно, я втекла в іншу кімнату до тітки, вона спала я її розбудила, і на цьому моменті я прокинулася, я уві сні сильно кричала, що поруч хлопця сильно налякала&# 8230;

Наснилося як мама сама прийшла на кладовище, їй дали таблетку, вона випила і сама лягла в труну і її поховали. На похоронах були всі родичі, я теж там була, але коли вона пила таблетку

Мені пріснілоось, похорон померлої мами, як вона лежить в труні. Потім опускаємо в яму і починають закопувати

Бачила похорон мами, цвинтар, багато людей, так тихо було, здається, навіть плачу не чула, викопана яма, мама в труні, зима, лежить білий сніг кругом&# 8230; Не пам’ятаю плакала я чи ні&# 8230;

мені наснилося що ховають мою маму (вона жива), я страшенно плачу, мене хтось заспокоюють, але я розумію що мене заспокоює мама, але я її не бачу, плачу і намагаюся розрити могилу тому, мене підіймають і відводять

Загубилися з мамою, під час якогось чи то краху, то чи повені&# 8230; Довго шукала кликала&# 8230; потім прокинулася

похорон мами але вона жива була поруч але в моєму будинку був накритий стіл і відкриті ворота і багато снігу

Наснилося що ховаю маму, але саму маму я не бачила, дуже багато могил рідних, сильно плакала уві сні !

18/01/2017 померла моя мама. Не знаю з якої причини, але я дуже мало сліз пролила, не дивлячись що я дуже любила і допожіла нею. Ось вчора вночі наснився сон, що ми проводжаємо мою маму на кладовище і я дуже плакала, плакала. Допоможіть розтлумачити, будь ласка !

Мені наснилася моя покійну мама. Її немає вже 19 років. У сні вона лежала в труні, я робила з мокрого піску що то замість кришки труни і для міцності в пісок прокладати свої яскраві Шолкови хустки, шарфики. Коли все було готове, перед тим, як за рушити маму в якусь нішу для поховання, я витягла з піску все 3 або 4 кульки. Вони були свіжими або чистими. Потім мама села, не порушивши конструкцію з піску, ніби крізь неї пройшла. Вона обняла мене. Але не була холодна. Як жива людина обіймає. Але рука її, яка лежала на моїй спині, але на талії з права ближче до лопатки вп’ялася нігтями в шкіру. Я відчула біль, але не сильну, терпиму. Мама лягла в труну, не порушуючи пісок. Пісок покривав її як віко домовини. І я засунула труну в нішу. Прокинулася з болем в тому місці де мама схопила мене.

Я перебуваю в церкви батюшки я не бачив уві сні я бачив маму, тата, і одного з двох рідних братів і ще було багато незнайомих мені людей.Я чув голос людини який говорив в мікрофон кому зараз підійти до мами і попрощаються.Коли брат виходив люди плескали в долоні голосно.Коли виходив я пару чоловік поплескав.
Я пам’ятаю що я плакав і підійшов до мами а вона стояла жива біля неї стояв брат я попросив вибачення за все, какби попрощався ми ще поговорили трохи і все. Потім ще пам’ятаю як я розказать своєму другові що у мене померла мама.

Мені наснилася як мама лежить в труні і поруч седят люди. і я прийшла і впала на коліна і плачу і кажу &# 171; чому ви мене одну залишили&# 8230; Потім прокинулася вся в сльозах.

Мені наснилося, що поховали маму, прямо вдома у передпокої (могилка була земляна, і я встромила в неї білі квіти), при цьому я не бачила ні похорону, ні маму в труні, ні людей.Я дуже переживала уві сні і плакала!

Похорон мами снилося вдень, Але я ее НЕ бачив и Нікого з рідних НЕ бачив, много дерев Було и чужих людец

Уві сні дізнаюся що мама померла, відразу натовп людей і ми всі йдемо на похорон, самого процесу похорону не бачила, тут же розумію що ми вже йдемо назад, дико ридаю в захлеб, день до речі дуже сонячний, зимовий час, на подив навколишні все сміялися ніби зі свята йдемо. У житті мама жива.

Мама померла і я почала підготовку до похорону збирати сестер своїх але вони не виходили на зв’язок .Шукала гроші у мене не вистачало не начто

Наснилося що мама вмерла и я організовую похорону але мами я не бачила я хвиля что пріготуваті на обід и чітко знаю что в мене недостатньо засобів и батько покійній теж мені допомагає в организации мама теж Вже покійна и Сусідка розказать что мені пріготуваті

Мені наснилося що моя сестра хотіла розкопати померлу маму так як хто то їй сказав що вона ворушилася.
І хотіла 2 раз робити похорон. І ми з нею лаялися і я плакала.

Наснилося що у моєї подруги помер Папа, і він їй телефонує і каже що йому холодно! А паралельно моя мама померла і в труні лежить, і я кажу давай покладемо його кофту до моєї мами вона передасть твоєму татові ! У житті вони живі !

Снилися похорон мами. Мені було дуже погано, я весь сон плакала. Але уві сні вона ходила жива, начебто вона готувалася до похорону, на кшталт вона готова до смерті.

Похорон мами, кольорова коробка (НЕ труна була) я плакала і говорила що завжди з тобою. Закривалася кришка, але мами я там не бачила, але знала що мама.

Наснилося що то ми з сестрою займаємося похоронами мами, але уві сні вона ходила жива, а ми збирали стіл для поминок, навколо ходили люди в чорному, і ми ніяк не могли зрозуміти як її ховати якщо вона ходить.

Привіт мені наснилися похорон моєї мами, але я її в труні не бачила, все плачуть і як-ніби збираються на кладовищі

Після похорону, сняться різні похорон.то фотографують, то просто похорон, то розмовляють про похорон або помині

Вітаю! Мені наснилися похорон моєї мами, але її саму я уві сні не бачила, але уві сні я знала що це вона,. Але моя мама померла ще 15 років тому, і Я не можу зрозуміти до чого цей сон?

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ