Сонник похорон Чоловіка 😴 приснився, до чого сниться похорон Чоловіка уві сні бачити

бачити уві сні церемонію похорону власного чоловіка – значить, нарешті впоратися з дуже неприємним, важким, але важливим завданням, або ви просто стоїте на порозі нових відносин.

Якщо в реальності чоловік хворий – це говорить про те, що його захворювання, на жаль, невиліковно, і дні його полічені.

Якщо у вас є літні родичі – незабаром вони вирішать заповідати вам все своє майно, і це значно поліпшить ваше матеріальне становище.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилися похорон Чоловіка, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сняться похорон Чоловіка уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

25.08.2013 ппріснілось що молода людина з яким я живу вже 5 рік помирає, я стою на кладовищі і дивлюся як закопують його труну (самого гробу не бачу) тільки свіжо засипання могилу на Яку падаю плачу, кричу і молюся щоб він повернувся. На наступний день мені толі він сниться толі я бачу його наяву і він каже що бог є і там теж є життя, що він завжди буде приходити до мене і допомагати у важких ситуаціях.

Вітаю. Приснився сьогодні сон, в якому померлий чоловік&# 8230; ожив! Ніби як справа перед похоронами, я сиджу біля нього, гладжу його рукою, а він так потягнувся, як після сну і відкрив очі. Я була дуже цьому порада! Комусь кричала, мовляв, подивіться, він ожив! І тут же побігла до свекрухи, щоб повідомити радісну новину і заодно скасувати похорон. Пам’ятаю потім, що бігала по нашому місту і повідомляли всім, і скасовувала церемонію&# 8230;.підкажіть, до чого це?

уві сні я поцілувала чоловіка в лоб якого поховала рік тому попрашялось з ним і веліло сидіти в зеленій машині і пішла на похорон чоловіка, труну з ним я не бачила але з семи річною донькою стояло і плакало. а перед усім цим в гаманці знайшла рваний гривня .

Наснилися похорон чоловіка. Чоловік живий ні чим не хворий. Але справа в тому що самого чоловіка я в труні не бачила. Труна була накритий кришкою але не до кінця. Кришка була коротка і було видно тільки ноги але чомусь без взуття в одних шкарпетках.

всю ніч снилося, що ховаю чоловіка і він розбився на мотоциклі, всю ніч плакала, прокидалася очі були мокрі, а під кінець принесли немовля, нібито наш онук, але я все не могла підійти попрощатися з чоловіком і чекала потім що він протягом 40 днів прийде.мені 32 роки жах якийсь

мені наснилися похорон колишнього цивільного чоловіка, я погано пам’ятаю що там було..прокинулася наша спільна дочка сиділа на дивані і марила у сні лаялася з ким то.. підкажіть будь ласка до чого!

Я сьогодні уві сні ховала чоловіка, було багато сліз, похоронний дзвін був, було дуже багато народу, а чоловік лежав тако

Мені приснився портрет мого померлого чоловіка, який постійно стежить за мною і посміхається, а потім чоловік з портрета сказав спасибі і я прокинулася

наснилося що я ховаю свого живого чоловіка нібито так треба, але потім йому зробили реінкарнацію і він прийшов до тями іншою людиною став байдужим і холодним за характером, він вирушав до армії і я попросила писати йому щотижня він дозволив, це смерть була потрібна для армії, але в реальному житті він там був.до чого все це мені наснилося?

здрастуйте, сон приснився з 27 травня на 28.чорно-білий був.була присутня на підготовці до похорону власного чоловіка і покійного вже діда.самої причини смерті обох уві сні не знаю.вони ходили спілкувалися з усіма і готувалися до власних похоронів, все навколо метушилися, траур у всіх, а я дуже сильно плакала, пам’ятаю свої думки уві сні: таак і знала, що залишуся вдовою. до чого це все?!допоможіть.

Вітаю! мені наснилося ось що: ми з моїм колишнім хлопцем їдемо на машині і застрягли в якійсь селі. там був яструб, а мч каже-іди у свій дім і попроси про допомогу, я постерегти. я вийшла, і тут яструб напав на нього, я біжу назад і бачу що яструб його вбив. бігу далі в цей будинок.там була жінка, вона довго думала що я зійшла з розуму але в підсумку допомогла.потім через день ніби як (мені так відчулося) почалися похорони колишнього.типу дорога, людей багато, і я в цей натовп входжу і ми разом йдемо на кладовище.я підходжу до гробу, а він маленький.відкривають мені кришку а там якісь книги і просто жмут його волосся.на питання де тіло відповідають що мовляв він розбився на мотоциклі.я плачу весь цей час, у мене істерика, на поминках я закрилася в кімнаті і ридала без зупинки.

Доброго дня! Мені приснився сон в якому я бачила похорон чоловіка, бачила його в труні і при цьому я рідні складали його особисті речі, які він любив в труну! Сон реалістичний настільки, що я прокинулася від душевного болю, тому що я кричала уві сні! Мені рідко сняться сни і я віддаю значення тлумачення, хотілося б дізнатися до чого цей жахливий сон! Зарание спасибі Вам відповідь!

Приснився сон, що помер у мене чоловік.Я бачу що він сидить за столом, йойкає і падає замертво.Потім бачу в руках у себе коробочку з його прахом, начебто як це його воля була.Мені потрібно доставити цей прах в морг.А я і думаю: як пояснювати то в морзі буду, що сама його кремували, як доведу від чого він помер, я ж навіть швидку не викликала.І весь цей час коли я з коробочкою йду у мене перейми, уві сні я вагітна.Але я біжу в морг доставити прах а потім вже думаю в пологовий будинок їхати.На яву я не вагітна.

снилися похорон колишнього чоловіка. бачила його в труні, йшли ми і син, синові не знала спочатку як повідомити а потім, сказала, і здивувалася він навіть не засмутився

бачила уві сні похорони чоловіка, він був мертвий і загорнутий в біле полотно, лежав блідий, але коли його хотіли виносити, він ожив.

Снилося ніби чоловік помер, його поховали. Я згадую що ми не покликали на похорон дочка. Дзвонимо дочки вона сильно плаче

Похорон чоловіка на які я запізнилася.Проплакала весь сон з істериками.Бачила фото як він перед смертю лежав в лікарні під крапельницею.Збиралася йти до якихось людям які за допомогою телефону зв’язувалися з померлими, хотіла почути його голос.

колишній чоловік сниться начебто як дзвонить мені його дружина реальні, і говаріт він помер! я пішла на похорон плакала поховали, я дивлюся родичі тільки її з його боку прийшли тільки я, донька та моя подруга, я говарю а чому нікого немає де його брат? чому він не приїхав, другий брат? а чому мама не приїхала а що я мамі його скажу? і почуття вени у мене уві сні! і я плачу дивлюся у вікно і ніби як на вулиці повінь вода піднімається! потім все поминають, і веселі такі дивлюся його вдова-дружина шури мури з якимось мужиком і давольно сміються веселяться, я че тільки поховали а ти веселіш?, а вони ще дужче включили музику танцюють я начебто йти від туди дивлюся а у неї весілля в день похорону з цим мужиком! я в шоці, приснилося сьогодні в 2-до 5дня! немогу прийти в себе до цих пір і еони сняться весь час що я його ховаю 3 сон! спасибо огромное за раніше!

какбуд-то чоловік вже помер і прийшов до мене мертвим. У нього з хребта щось сочиться, я хотіла обробити рану, а він сказав, що вона не заживе все одно, тому що він мертвий. Я його перебинтовувати і проводжаю на якусь машину. Машина повинна всіх померлих відвести куди то ховати. Ми всі з ним попрощалися і він поїхав.А ми поїхали на іншій машині слідом. Потім я одягла чорну хустку, т.до. подумала про те, що треба кілька днів походити в жалобі..прокинулася.

Привіт мені сьогодні наснилися похорон 4 чоловік, я плакала, говорила уві сні як я синові поясню, зі мною була мама, потім ми прийшли в якийсь місце, де стояли в ряд 4 труни, я заглянула в кожен, в останньому лежав чоловік, але він там був уже літнім м, він був у блакитній сорочці&# 8230;..мені після смерті коханої тітки (вона померла в березні) снитися вона часто наче вона на своїх похоронах, оживає, і всі родичі радіють, він снитися майже кожну, тиждень може це як то пов’язано з цим?заздалегідь дякую.

Ховала чоловіка уві сні, потім сильно плакала, не вставала з ліжка, потім захотіла до нього на цвинтар, взяла наш квадрацикл, приїхала на цвинтар, розкопала могилу, пристебнули лебідку від квадрацикла до гробу і витягла ривком труну з землі, відкрила, а мж живий.

Наснилося що діти і чоловік розбилися на машині, а потім їх похорон, але чоловік уві сні лежав у труні але при цьому начебто стояв зі мною і розмовляв, і навіть коли прийшов час заробляти його він сам себе забивали. А цієї ж ночі перед цим сном мені приснилося що зарізала подругу, і подумала стоячи біля труни що мені все це за те що її зарізала! Загально все дуже страшно я навіть заснути не могла потім коли заснула снитися мені ця ж подруга, тільки вже як ніби вижила і каже а твої то померли а я ось жива так тобі і над, і при цьому обличчя у неї все зіпсоване і очей косою!

здрастуйте, мені приснився сон, ніби мій чоловік помер&# 8230;.причину смерті не пам’ятаю, але знаю, що вона була пов’язана з якоюсь травмою&# 8230;..перерила аптечку в пошуках заспокійливого, боялася, що влаштую страшну істерику&# 8230;.далі ми з мамою і дитиною почали виходити з квартири&# 8230;.я не могла закрити двері.поруч виявилася моя покійна бабуся&# 8230;.після того, як я закрила двері ми вийшли з під’їзду.і там нас чекало багато родичів, але друзів не було&# 8230;..я йшла і думала, що зі мною буде, як я це все зможу пережити&# 8230;.обернувшись побачила своїх тіток (одна з них покійна), вони вели за руки мого сина, але я на це не звертала уваги&# 8230;..(Уві сні нібито був мертвим тільки мій чоловік)&# 8230;..я прокинулась

наснилося ніби я в якомусь будинку бігу по сходах вгору, сходи та без стін а тільки обвішати все навколо шифоновими ганчірками ніжно рожевих тонів, ну ось біжу і реву сильно через те що чоловіка поховала. как-будто поховали його в коробці великий білого кольору а зовні коробка обклеєна папером в квіточку як подарункова коробочка тільки велика. і все потім прокинулася

я закопувала чоловіка в землю. довго плакала на могилі, лежачи на ній. потім прийшла домо і обняла його подушку.і знову плакала.замислюючись про дітей.

Уві сні було літо, мені сказали що чоловік потонув&# 8230;.потім був похорон, я бачила його в труні&# 8230;.плакала всю ніч-навіть прокинулася в сльозах

У мене чоловік на даний момент знаходиться на Україні і я дуже за нього боюся. І ось вчора мені приснився такий сон: ніби дзвонить мені свекруха і каже, що чоловіка мого куди то відправили і він там не виживе і мовляв почни прибирати будинок. Але похорон були в будинку у моєї бабусі, як ніби стільці на якому стояла труна були поставлені в іншу сторону. І я бачу як його мама одягла коротку сукню і зачісувалася. фарбувалася. Потім я бачу як чоловіка заносять у двір на носилках він був повністю обмотаний в жовту простирадла чим далі його за носили тим сильніше він оголявся він був в костюмах і руки по кишенях. Він ніби засунув руку в рот і звідти вода. І я бачила що він мертвий. Але він не був схожим на себе. ШАНОВНІ, Я ПРОШУ ВАС СКАЖІТЬ ДО ЧОГО ЦЕ?

мені наснилося що я перебуваю в своєму селі, де я колись жила.Мені сказали що у мене помер чоловік.Його я не бачила він був в морзі.Я ходила по селу і збирала квіти, щоб кидати по дорозі на кладовище.Ще я в цьому сні що ми не як не могли придумати будь-що одягнути чоловіка.У морзі він був до похорону голий.Ніхто мені не допомагав в приготуванні поминального обіду.Я весь сон дуже сильно ревіла.Навіть свекруха приїхала тільки в той день коли проходили похорони.

мені снилося ніби мого померлого чоловіка ховали повторно тобто вже разлогается і все мене засуджували за те що я плакала і приїхала з новим хлопцем і уві сні у чоловіка смикалася рука типу залишковий рефлекс

Доброго дня! мені наснилося що прийшло багато людей і від них я дізнаюся що мій чоловік помер.Все копошаться, йде якась метушня і багато розмов.І сміються наді мною що, за мною, не залишається ніякого спадщини.Потім до мене підходить жінка і щось говорить.Пам’ятаю тільки останню фразу -&# 171; Ти ще до мене прийдеш&# 187;. А потім я як би вдома одна і раптом бачу його входять в будинок .І вид його був жахливий.Злість в обличчі, весь в мокрому білому нижній білизні. Я спочатку як би лякаюся, а потім обіймаю його, укладаю на ліжко, роздягаю до гола і кажу що люблю його.Після цього він стає беззахисним і тихим. А потім я чомусь роздаю людям квіти в горщиках. При цьому думаю про те, що дуже близьким людям я-то про його смерті не повідомила. І прокинулася.
хочу знати точне тлумачення.Дуже боюся його втратити.

Вітаю! Мій чоловік помер давно будучи молодим.Помер через хворобу.Сьогодні приснився сон, що він помер. Небіжчика не бачу. Бачила людей за столом, все в чорному. Я теж в чорному, але сиджу окремо. стан моторошне.

Ховала живого чоловіка уві сні шукала гроші на вінок потім нібито пішла я до сусідки і чоловік прийшов за мною приніс рибу величезну не одну і віддав сусідки і сказав щоб я йому пішла сніданок приготувала.

Мені наснилося, що мого чоловіка вбив чоловік каменем по голові і скинув зі скелі. Я бачила його лежачого в жовтих листя. Потім мені повідомили, що мій чоловік помер і я організовувала похорони.

Всю ноочь сьогодні з середи на четвер наснилася смерть чоловіка, але самого тіла його в образі мертвого мені не дали уві сні подивитися, то можна було, то я не встигала і т.д. Ніби як по трасі їхав на машині вантажний, толі заснув, чи то замерз. Його і його тіло за словами колег з його роботи (уві сні) притягли на базу, я пройшовши по ній уві сні побачила вантажну машину і мертву частину тіла (решту загороджував автомобіль), мені співробітник сказав що це він, але подивитися не допустив, мовляв видовище не приємне. Я весь сон намагалася про це повідомити його мамі, про його смерті, так і не знайшла підходящого моменту. Зателефонувала співробітників з надією почути, що вони помилилися в впізнання, але все стверджували протилежне. Відбулася поніхіда і я на ній була присутня, але тіла мертвого так і не бачила. сильно плакала уві сні. Один раз прокидалася, обмірковувала сон, потім знову заснула і мені снилося продовження з поніхідой. Спочатку я запізнилася думала на поніхіду, але потім дізналася, що її перенесли. До чого це?

Мені приснився сон похорону мого чоловіка. Як все відбувалося якось стерлося з пам’яті, але я пам’ятаю, що бачила його в труні і знаю, що це мій чоловік. Осад у душі і моторошні відчуття від цього сну&# 8230;.

СНИТЬСЯ СОН З 03 НА 04 СІЧНЯ ДРУГИЙ РІК, ЩО Я ховала чоловіка, А САМЕ Я СТОЮ В ЧОРНОМУ довгі сукні та БАЧУ ЧОЛОВІКА лежав в червоному ТРУНІ. Поруч із труною ВАРТО ЙОГО МАТИ що плаче. БАЧУ Поруч із труною ТІЛЬКИ СВЕКРУХА І СЕБЕ. ДОПОМОЖІТЬ розтлумачити СОН, А ТО Я ДУЖЕ ПЕРЕЖИВАЮ.

здраствуйте мені приснився, сон похорон чоловіка уві сні !це було як буд то б на яву, і ще були одночасно ще хтось з близьких моїх кого я ховаю, я начебто просто розривалася на дві частини, був страх, я дуже сильно плакала!навіть прснулась зі сльозами!а року пронулась понел що це був сон!скажіть до чого цей сон міг присниться!?

Як буд-то при операції чоловік помер.Бачу його розрізаний живіт, він весь у крові, обмити його не кому, це роблю я.горе жахливе, ридаю, Від страху прокидаюся, засинаю-триває.Організувати похорони важко, то одягу немає, то труни.З санітаром перекладаємо, а чоловік стогне, руками мене вистачає.Я кажу-он живий, а санітар каже: Як він може бути живим, якщо у нього внутреннестей немає.Знову прокидаюся і знову все триває.Чую голос чоловіка&# 8212; Коли мене вже поховають?Вже скоро вечір Знову прокидаюся, молюся і вже боюся лягати.До сих пір під враженням.Куди ніч туди і сон

Снітса чоловік в труні я плачу він начебто починає двігвтса вимовляє моє ім’я. Потім питаетса встати мене відводять що б він мене не побачив. А він починає шепотіти що будинок в якому ми жили не достанетса не його матері не його сестрі а тільки нашої дочки. І каже ти зрозуміла мам? Потім какбудто він лежит на дивані як в труні ії знову починає ворушиться, і раптом він поворачіваетса на пок як любив спати ложет руку під голову і дивиться у вікно а я какбудто стою біля дверей і дивлюся на це.. і я прокидаюся в позі небіжчика навіть руки так складені і ноги холодні.

здрастуйте у перших найдивніше, що це були похорони першого чоловіка, сон був дуже красивий, ховали його дуже дорого, якби не труну з людиною, б подумала, що це шикарне весілля.
у кожного, хто приїхав попрощатися, була своя кімната, щоб привести себе в порядок, одяг, ну і, звичайно, не дивно, то що в своєму сні я була в центрі уваги і обговорення!
потім дивовижне продовження сну, я ніби подумки поставила запитання, що взагалі сталося, і мені почали показувати кадри події, і розумію, що їх сім’ю, всю потихеньку вбивають, я навіть бачила як до смерті, побили його сестру&# 8230;..і прокинулася&# 8230;..в шоці.

Мені наснилося, що мій чоловік помер від п’янки. Поруч стоїть свекруха і тримає його за ногу і брат його стоїть поруч. Взагалі мій чоловік п’є.

я бачила свого чоловіка в труні і його похорон, потім все швидко минуло, потім начебто пройшов тиждень і я плачу на його могилі ніби в лісі гірка з хрестом і рплачу як я тепер з двома маленькими дітьми залишилася, а в стороні стояв його покійний батько і дивився на мене і його могилу, мені його похорон сняться вже вдруге, а сьогодні моєму чоловікові приснилося що він умерает в будинку свого двоюрідного брата в будинку де немає статей і він лежить в землі
якщо можете допоможіть будь ласка

Були похорон колишнього чоловіка (уві сні він не був колишнім) і дочки. Сон був чорно білим. Дочка лежала в білому платті (хоча вона заміжня, і син є, уві сні він бігав). Людей там було дуже мало, людина 5. Я хотіла забрати онука який бігав навколо, але він зник. Потім я сиділа на вулиці за столом одна, після цього плакала і бродила сама.

снитися що мені сказали чтомуж помер.в гробу я його не бачила а бачила що труну везуть на машині і натовп людей йде за машиною я в цьому натовпі йду дочка моя йде в натовпі але не зі мною я питаю де дочка раптом вона падаетна дорогу її веде бабуся а я йду далі з похоронної процесією. на цьому сон закінчився.

приснився сон як помер мій чоловік! він в морзі лежить а мене оточують все раніше мені знайомі але в даний момент мертві люди вони ж мнепомогают з його помині все начебто в чорно білому світі

Доброго дня! Приснився сон з четверга на п’ятницю 13. Сон: Ми з чоловіком плануємо майбутнє, дитини. Різко він помирає уві сні і я з його матір’ю, з якою ми не близькі&# 8230;&# 8230; ховаємо його. У реальному житті у нього купа проблем і він багато переживає.

мені наснилося що я вагітна і ховаю свого чоловіка.ну при цьому у мене вже є дитина

Вітаю&# 8230;.У мене рік тому на роботі загинув чоловік.Сьогодні вночі уві сні я це пережила все заново&# 8230; Мені як і рік назад повідомили що мій чоловік загинув.Я так само шалено ридала, переживала.Уві сні все було так само.Я так само бачила його в труні.не розумію до чого все це.Кажуть, що тільки через сон вони можуть з нами спілкуватися.Але я не розумію до чого Діма (чоловік) знову мені це все показав&# 8230;.Ведучи я до сих пір дуже переживаю його загибель. Підкажіть будь ласка, може він щось хоче донести до мене?

Вітаю.
У кімнаті стоїть ліжко на ній лежить померлий чоловік (з дня смерті чоловіка пройшло 8 місяців), як ніби тільки що помер з одного боку ліжка сидить незнайомий мені чоловік а інший лежить підлозі лежачи на ліжку з іншого боку. Я заходжу в цю кімнату і сідаю на стіл з боку де лежить мужик поруч з моїм чоловіком. обличчя чоловіка я не бачу бо на ньому капюшон одягнений мені видно тільки щоку. Потім чоловік різко повертається на бік спиною до мене і загинається. Мужик який сидів на стільці починає кричати на іншого мужика, а чоловік посміхається.

мені наснилися похорон чоловіка. в реальності, слава Богу, він живий і здоровий. Спочатку мені снилося, що мені повідомили про смерть по телефону, потім вже на кладовищі опускали труну, були присутні якісь люди, якась жінка тримала за руку. Потім все кудись поділися і я сиджу на землі, спиною спершись на пам’ятник і посміхаюся. Уві сні я взагалі не плакала, хоча дуже сильно люблю чоловіка.

уві сні труну закритий спускають з 6Поверх, але виносять ні з нашої квартири (квартири одного він живе з нами на одному майданчику).Потім отримую документи про смерть, але в них ім’я не чоловіка. я говорю знайомому що я буду тепер робити, адже документи на нашу квартиру ще не оформлені і у мене нічого немає.

Наснилося, що дізналася, що помер колишній чоловік (Слава Богу живий! Дай Бог йому здоров’я і довгих років життя!), Поїхала на похорон, а церемонія прощання в якому то торговому центрі, і саме приміщення, де повинна відбутися церемонія, ще треба знайти. Я знайшла, там були сходи, ескалатори.. Але чоловіка в труні, як і сам труну, я не бачила. Питала людей, коли привезуть, весь час говорили, що скоро. Потім ще питали, ти чого приїхала? Навіщо принижуєшся, ви ж в розлученні&# 8230; І ще я плакала уві сні ридма&# 8230; В кінці сну побачила дівчину, типу нова його дружина (в реальності не она), вона була одягнена в білий брючний костюм і капелюшок з (чорним) квіткою.

Бачила чоловіка, але не бачила саме обличчя. І труну закривали.і перед цим снилося що ми з ним йдемо в гору, і він починає тягнути мене за ногу в низ, не дійшовши до вершини, гора не крута була

прісних що у мене помер чоловік при яких обставинах не пам’ятаю ревіла орала дурнінай

наснилися похорон трьох родичів, а потім кажуть що і чоловіка мого ховають. Бачу його в труні худого, жовтого прихованого покривалом старим. Я до нього не підходжу, боюся.

здрастуйте, мені наснилися похорон мого чоловіка, я його бачила в труні, а помер через нещасний випадок

Доброго дня! В реальності я вчора посварилася зі своїм цивільним чоловіком, зібрала йому речі і він пішов. А вночі мені приснилося що він помер ми його ховаємо, точніше навіть що вже поховали. Тепер готуємо поминальний обід. І я ходила і журилася, що тепер не можу зняти на пам’ять ладанку з його шиї, що не всіх друзів запросила на похорон і т.п. Прокинулася з таким тужливим почуттям.

наснилося, що поховала чоловіка і він ожив йде поруч і ми намагаємося приховати, що він живий, а ще поки ми йшли я їла оселедець, потім ми прийшли в квартиру я виглядала в дзеркало у ванній і вмивалася.

Ми поховали чоловіка все поспілкувалися з ним а син не захотів навіть розпсихувався коли його примушували просто, коли хотіла попрощатися його мати мене стала виганяти і мій чоловік тоді повернувся неео і схопив мене за руку:

Чоловік працював і що то там сталося, потім я приїхала в посолек до його батьків, у нас з ним була вже дочка і т.д. Я сиділа поруч з мужом коли той вже був удома в труні. На ранок ми поїхали на цвинтар його ховати. Потім він до мене приходив, я плакала часто, а дочка як її, чоловіка мама в руки візьме вона плаче, а як я брала вона посміхалася.

Дізналася, що чоловік загинув в ДТП, ходжу готуюся до похорону не усвідомлюючи. Потім бачу могили, європейські такі, все в чорному, (я мусульманка). і потім розумію, що все кінець немає його, загинув і починається істерика. Я прям кричу, істерія. Позика розумію, що це сон. Змусила себе прокинутися. чоловік поруч лежить. страшно&# 8230;

наснилися похорон колишнього чоловіка!хоча він живий!ми не живемо вже 5 років і ніяких почуттів у мене до нього немає!я про нього навіть і не думала!бачила його в труні мертвим уві сні!і була метушня, приготування до похорону!

В чужому домі, багато навколо гною, це будинок мого чоловіка який помер, я ридаю, приходить його приведення, я його обіймаю і мені тепло

Начебто ка чоловік помер, але ми разом з ним їздимо і шукаємо де відбуватимуться похорони. З нами їдять його брати. Я весь час плачу.

Привіт мене звуть Ірина мені приснився сон, що помер мій чоловік, я за ним сильно плакала, були поминки за столом, потім він в могилі в труні поруч з ним людина теж мертвий, я намагаюся взути взуття чоловікові, яку просто поставили в труну, але він вже почав розкладатися обличчя не весь, але я не змогла спуститися в яму хоч і не глибоку

організовувала похорони чоловіка, зателефонувала друзів, бачила труна, чоловіка в труні здається не бачила, але пам’ятаю як кадр з фільму, торкалася руками чоловіка і розуміла що він мертвий, потім бачила знайомих і друзів які приїхали, багатьох не знала в обличчя, але потім як буд-то розуміла хто це, згадувала розмови з чоловіком про них і розуміла хто це. Дожу пам’ятаю думки про те що хотіла через якийсь час продати одну машину і великий могильний пам’ятник поставити (красивий, нібито про себе думаю що заслужив, обов’язково поставлю!) І начебто прокинулася, більше нічого не пам’ятаю&# 8230; Кольори уві сні не яскраві, але все як буд-то на яву бачила.

Вітаю.У мене таке питання.Наснилося що, мене з моїми дітьми ледь не підірвав якийсь незнайомець, але ми встигли втекти, потім мене повезла в невідомому напрямку якась жінка, я зрозуміла що вона хотіла мене вбити, але я вистрибнула з машини на сніг і вона все одно намагалася мене задавити, в результаті у неї це неполучілось&# 8230; Далі мене з родичами куди то запросили, ми піднімалися вгору по сходах і побачимо похоронну процесію і уві сні я зрозуміла що там чоловік у мене в труні, але дивитися все це я не стала і втекла&# 8230; До чого це все наснилося. Вже дуже моторошно від такого сну (((

похорон проходили в будинку чомусь у сусідки, бачила всіх родичів, як плакали, бачила себе з боку в усьому чорному, але якусь здивовану і не розуміє, що це відбувається зі мною.

Мені наснилося, що я перебуваю на старих квартирах, при чому картинки, як в кіно, логічно переміщаються з приватного будинку, який знесли 30 років тому на комунальну квартиру, в якій жила ще дитиною: 40 років тому. Уві сні я хочу поховати свого вже померлого чоловіка, так як він лежить в труні. Труну йому замалий і я все хочу підкласти йому під голову подушечки, що б зручно було. Голова у нього знаходитися нижче, чим мала б, неправильно повернена, очі відкриті і я заглядаючи в ці зупинилися блакитні очі, все думаю про те, чому їх не закрили, може мені спробувати? Переживаю і все думаю про те, що йому потрібно скоріше упокоїтися; допомагає мені біля нього клопотати моя покійна бабуся і моя жива колега. Бабусю, як небіжчицю, я не сприймала, а за чоловіка дуже переживала. В результаті сон обірвався на те, що ми залишили труну на піднесення, ніби як столі, і зібралися поховати його завтра вранці. Уві сні я дуже дивувалася старої комунальній квартирі, побачивши як багато в ній місця і ніхто не живе; все ходила і розглядала кухню, кімнати, стан вікон.
Сон приснився вночі, після двох годин, &# 8212; я прокидалася і ходила пити воду. Напередодні сну мене мучило питання про те, що в зв’язку з місячними я не пішла до церкви і не замовила панахиду в поминальну Дмитрівську суботу, а доручила просто вписати ім’я чоловіка в загальну панахиду своїй колезі.

Мені наснилося, що я підходжу до свого дому і бачу похоронну процесію. Перед каталашкой їхала легкова машина. У цій машині сиділи півчі і співали пісні, які співають на похоронах. Там ще хлопчик сидів, який заважав співочим співати. І одна співоча сказала йому, щоб він замовк. Коли я підійшла далі я побачила своїх сестер і маму. Я запитала, хто помер, а вони мені відповіли чоловік твій, Ваня. Я втрачала свідомість. А потім голосила і сильно плакала.

Вітаю. Майже рік пройшов після загибелі чоловіка. Приснився сон, що я його ховаю, плачу. Приходжу на кухню, а там мій Сергій готує їжу. Я радію, що він живий. Приїжджає подруга і повідомляє, що це не мій чоловік, ми до нього з питаннями, визнається, що він не Сергій. Каже, що думали не помітимо.

мені наснилися похорон мого вже померлого чоловіка. Як ми знову все плакали і як нам всім було знову важко. Він лежав у красивому чорному лакіровонном труні в нашій квартирі. Це все, що я пам’ятаю. Хоча, здавалося, що сон тривав всю ніч.

Наснилося мені, що почалася війна і чоловіка призвали, а наступний момент, що приходить незнайома людина і повідомляє про смерть мого чоловіка. Далі момент, як я стою вже перед надгробком і воно розламується на частини на моїх очах.

Великий торговий центр. Одне з приміщень, велика, напівтемрява, відведено під похорон. Труну, красивий, в темних тонах, прикрашений хвоєю і червоними трояндами. Я знаю, що це мій померлий чоловік, але не відчуваю його там, як ніби труну порожній. Я дуже поспішаю в очікуванні приходу людей і починаю стелити на підлогу невеликі килимки, різного кольору і засмучуюсь, бо некрасиво і знаю, що йому б це не сподобалося. Потім дуже швидко бігаю нічого не встигаючи, з цього центру і з жахом розумію, що мені все це сниться і починаю турбуватися, про те, що б це значило. Прокинулася з тим же почуттям, до чого це.

Наснилося, помер чоловік (який на Яву живий і здоровий слава богу).повністю і день похорону (шок, крик, сльози, і почуття втрати дуже сильне як на яву, і другий день коли йому &# 171; сніданок&# 187; нести треба. І мчала (на другий день) я до нього на цвинтар щоб не запізнитися до 12 години дня (не знаю чому) віднести цей сніданок! Не могла знайти свою машину, сіла на іржавий жигуль який ледве їхав. На кладовищі падала, обіймала могилу (пагорб з землі) ридала, хотілося кричати від горя і болю, але кричати не виходило, а виривався рик як у звіра. Від неможливості плакати розривалося прям все. Рік тому помер мій рідний брат. І коли я лежала на могилі чоловіка, поруч бачила могилу брата.

сон шок. ховала чоловіка. Крик, жах, почуття втрати як на Яву. Хотілося кричати від горя, але сил не було і виходив не плач а рик звірячий і стогін. І обіймала я в мені його могилу і повзала по ній, а поруч бачила пагорб могили і хрест брата мого рідного який помер рік тому.

Неодноразово сняться похорон чоловіка. людей дуже мало, вони дуже сумні, але кажуть тільки хороше про чоловіка. я ж стою мовчки, як бовдур. не можу вимовити й слова

наснилося що ховаємо чоловіка бачу його в труні потім могилу закопуємо в Житков глину

Вітаю! мені наснилися похорон чоловіка. він лежав у труні в сірому костюмі-хоча в житті то він сірого костюма ніколи не одягає. і як то дивним здалося мені -я уві сні поводилася дуже спокійно-немов так воно і треба.

Уві сні поховала чоловіка, В труні його не бачила але точно знала що поховала,

Вітаю! Мені приснився сон в якому був мій колишній чоловік, в якому він повісився, але повішеним я його не бачила, мені це сказали якісь люди уві сні, справа в тому що це перша моя любов і я не можу розібратися в своїх почуттях і коли у сні я дізналася, що він помер мене тяга відчуття якоїсь провини і переживання на те що я його більше ніколи не побачу я дуже сильно плакала уві сні коли дізналася що він повісився. На даний момент мій чоловік сидить у в’язниці і я дала йому надію на те що я його чекаю, але сама строю інші відносини, а сказати йому про це і не зважилася. Скажіть до чого ж все таки такий сон, може він мені дає зрозуміти силу моїх почуттів бо я дуже переживала і на взрид плакала

Сон більш чим реальний&# 8230; я зазвичай можу контролювати свої сни&# 8230;.наприклад сниться що гроші знайшла&# 8230; прокидаюся&# 8230; дивлюся що спала&# 8230; закриваю очі сплю далі&# 8230; а тут таке&# 8230; поки мені на груди щось не надовіл&# 8230; не прокинулася&# 8230; Сниться що чоловік помер&# 8230; просто підійшла до нього а він не прокидається&# 8230; потім бачу його в труні..весь синій.з пов’язкою на лобі..під покривалом&# 8230; все як годиться.. &# 8230; ні родичів ні дітей&# 8230; підійшла попрощалася&# 8230; все..похорону не пам’ятаю..далі живу своїм життям&# 8230; пішла на роботу&# 8230; нікому навіть не кажу що помер..пішла до кого то в гості..точно пам’ятаю що помер у неділю&# 8230; сон то кольоровий..то сірий..думаю про подальше&# 8230; прям по поличках все розладжуватися..як жити як працювати..потім їду з одним в машині..бачу стадіон&# 8230; на ньому гарні коні..трава як веселка яскрава..то фіолетова&# 8230; то зелена&# 8230; розмовляю з мамою&# 8230; вона мені каже я не ріагірую&# 8230; вона мені тисне на груди&# 8230; все&# 8230; я прокинулася&# 8230;

Кольоровий, дуже яскравий сон, похорон колишнього чоловіка, встала потім знову заснула, і дуже дивно знову було продовження цього сну.

Уві сні сиджу над труною чоловіка ! Чоловік в труні мертвий худий! Сиджу і ридаю!

Мені наснилося, що мій чоловік помер, хоча він насправді живий.Я дуже сильно оплакувала його смерть і вінілу в усьому його дорослих дітей. Я бачила його тіло. І була організація похорону, але труни не було.

Чоловік лежав під білою тканиною, я відкрила, сильно плакала, цілувала йому очі. все просила. щоб він відкрив очі. Поруч стояла свекруха. Довго плакала біля могили.

помер чоловік у матері вдома а привезли його домо вже мертвого і я сильно плакала

Мені наснилося, що відбувається перепоховання чоловіка. Труну з тілом вже забрали, а я не встигла і не знаю, де могила. Бігаю по кладовищу шукаю могилу, потім мені хтось показав могилу на якій вже встановили пам’ятник, а фото не чоловіка, а невідомого мені чоловіка. Я прокинулася від того, що я голосно плакала.

Вітаю. Дайте відповідь будь ласка. Мені наснилося підготовка до похорону мого живого чоловіка. У труні я його не бачила. А прокинулася і в душі оочень неприємні відчуття як з похорону. Чоловік мій хворий, але вже 2й рік йде на поправку. Просто в одному сонник прочитала що дні його полічені&# 8230;..

Мені приснився пагорб на кладовищі без квітів, я точно знала, що це могила мого чоловіка, а поруч стояв чоловік, я взяла його під руку і ми пішли разом. На душі було добре, я не плакала. У даній момент ми вже 9 місяців разом не живемо..

здраствуйте!наснилося що зберігаю чоловіка перед цим купив чоловік два кільця, похраніла його кільцем, потім подумала що треба його зняти з нього хотіла викопати могилу, але Нестан і потім чоловік з’явився, хотілося б дізнатися до чого це

Наснилися Похорье чоловіка, який в реальності живий і здоровий, самих похорону не бачила, уві сні була зустріч з свекрухою на кладовищі, вона несла мені чорний тор, і говорила це изза тебе, це ти у всьому винна, ти думала він не зможе, загнала його в могилу і все в цьому роді.

Доброго дня. Мені наснилося похоронна процесія, а саме похорон мого чоловіка. Я йду попереду всіх людей, плачу, пречітаю, але як замовляють труну я не бачу, так як і самого чоловіка в труні теж, тільки відчуття того, що похорон саме його. Що може означати такий сон?

Вітаю! Уві сні дізналася що чоловік помер Наче я залишилася матір’ю одиначкою трьох дітей дуже плакала! Мене родичі уві сні лаяли що не можна плакати!Я говорила як я далі буду жити одна з дітьми! свекруха мені сказала тільки спробуй кинути дітей!Слідом бачила ще один сон як помирає мій батько але я його не бачила вже 5 років як ніби я хотіла повідомити про смерть отцф його рідній сестрі щоб приїхала але мені відмовили дати номер телефону я розлютилася потім бачила хрест на кладовищі і там не його прізвище а інша я орала що це не його прізвище! більше не пам’ятаю!

Неначе йшов похорон чоловіка але я на них не могла потрапити а його родичі просто показали мені на ноутбуці відео надгробної плити. А ще я в це мені Украла гроші з шафи близько 10 тис ₽

Приснився що чоловік помер. І похорон організовувала моя мама, вона вже померла. І бачила його одного померлого, він сказав, що тепер буде піклуватися про нього.

вечір. Наче тепла осінь. Дуже багато народу, як на базарі. Коштують будиночки в два ряди як гаражі.І в одному з цих будинків лежить колишній чоловік..Я намагаюся до нього пройти, щоб попрощатися.А ні як не виходить.

Мені снилося похорон чоловіка і як все плакали. Начебто все наяву і мені було дуже погано і я дуже сильно плакала орала

БАЧИЛА ЩО ПОМЕР МІЙ ЧОЛОВІК, АЛЕ ЙОГО САМОГО НЕ БАЧИЛА, А ПРОСТО ЗНАЛА ЩО ВІН ПОМЕР, МЕНІ ДУЖЕ боляче БУЛО НА ДУШІ І я плакала і нюхати ЙОГО ФУТБОЛКИ.

Бачила уві сні свого загиблого чоловіка який загинув 11місяців тому я його ще рах ховала і покладала в труну йому цілу купу зелених яблук

Вітаю! Мені наснилося, що мій чоловік помер, але я сама його в горбу не бачила, йшла підготовка до похорону і ми тільки збиралися йти до його батьків, де передбачалося, повинен стояти труну, весь сон я переглядала його фотографії і ходила по місцях, в яких він колись був і моторошно ридала, весь час

наснилося что помер мій чоловік, БУВ его похорону на якому я булу только на качана потім я Пішла готувати поминки, а коли повернулась то его Вже поховали и я не встігла попрощатісь и дуже плакала, мертвого я его НЕ бачила.

Приїхала моя дочка зі своїм маленьким сином і з моєю сестрою, а на питання, де її чоловік, сказала, що поховала його

Доброго дня, Тетяно. Сьогодні вночі сні наснилися похорон чоловіка Дмитра, я дуже злякалася, допоможіть зрозуміти. Сон був не дуже барвистий, але труну червоний. Я дуже плакала над труною. Точності не пам’ятаючи, але пам’ятаю що було дуже боляче. Мій чоловік живий, але відбуває термін покарання в колонії особливого режиму. Я дуже за нього переживаю, я чекаю його додому у нас двоє діток.

Вітаю.Мені вже кілька разів сниться сон як уміреть мій чоловік, ми ховаємо його в білому одязі, на похоронах дуже мало людей, я дуже сильно засмучена і незнаю як мені далі жити без нього, уві сні дуже сильно плачу і прошу бога щоб він забрав і мене. родичі чоловіка ховають його без моєї участі, я прошу виділити поряд з ним місце і для мене щоб коли я помру мене поховали з ним, а вони мене не слухають.

Мене приснилося що я ховаю свого чоловіка а труну такий червоний і маленький а потім слідом його старший брат і мама його начебто жива а ВОСН ятак плакала і бачила чіюто душу чорну і потім я чоловікові розповідала сон і він виявився що я розповідала в ВОСН

Доброго дня! приснився сон ніби я ховаю чоловіка у весільній сукні&# 8230;.плачу дуже&# 8230;.на похоронах всі родичі живі і мертві&# 8230;.

Привіт мене звуть Олена, мені приснився сон в якому я ховаю свого чоловіка, в даний момент він живий! Він був в труні прищепили його з моргу.були всі його і мої родичі.в тому числі була і музика похорону.Була погода ясна . Після кладовищі стали поминати.я плавала сильно.

Мені приснився колишній чоловік. Ми не живемо 19 років. Сниться що я їду на його похорон. Він живе в іншому місті. Туди пріесжай мене зустрічають хлопці я говорю що перша дружина хочу запитати чому хлопець щось розповідає що він їхав на машині що так було треба він йому сказав хлопець каже він завжди вспоменаю вашого сина. Потім я підійшла туди там багато молодих дівчат було дивлюся вийшла його сестра каже що я приїхала. Потім я стою підійшла жінка якась обняла мене я почала плакати. Я заходжу за кут бачу труну великий як ліжко або це ліжко не пам’ятаю він лежить молодий красивий я підійшла почала плакати і сон обірвався

Прісних похорон чоловіка. Бачу його в труні плачу дуже сильно. Непритомніють і прокидаються вся в сльозах

Спочатку я сварилася з людьми мене виганяли з дому я збирала речі.Я начитав плакати і мене пошкодував один.Але він мене виганяли теж.Потім різко я начитав дзвонити Чоловікові сумирно багато разів я набирала.І прийшли мені сказали що чоловік помер.І Свекруха і свекор поховали без мене.Я довго плакала що не дали мені попрощатися вдь я дзвонила чому трубки не взяли. я ніби переживала все вживую.Я не могла повірити що його немає.Я навіть думала що б покінчити з собою.Але не змогла уві сні пошкодувала батька він просто не витримав якби я померла.І я прокинулася мені погано дуже.

Привіт, наснилося, що чоловік уві сні сам організовував собі похорон, я скорбила, одевадась в чорне, він теж був сумний, але віджартовувався. Був момент коли в квартиру занесли труну, він сказав:&# 187; ну ось&# 187;. Прокинулася в жаху, що не додивившись сон до кінця, в сльозах і істериці. Чоловік в житті здорові, живемо жуша в душу. Я вагітна, уві сні була на тому ж терміні, що і зараз. Допоможіть правілтно зрозуміти сон! (

Доброго вам дня. Мені наснилося, що я була присутня на заході, присвяченому смерті чоловіка. Саме &# 171; заході&# 187 ;: труни з померлим не було, але усвідомлення було, що він помер. Ніхто не плакав, я стримувала грудку сліз, періодично вони котилися по моїх щоках. І &# 171; мама&# 187; уві сні у нього була інша і теж не плакала&# 8230; Було дивне відчуття, ніби ми з ним вже були в розлуці і ось він помер &# 8212; молодий (ми в шлюбі 11 років).

Дізналися з рідними що мій чоловік умир від ножівого поранення я ходжу плачу і раптом виходячи з кімнати всі чорніє і стоїть чоловік. Дуже страшний, чорний по телефону говорить. Після чого говорить мені що все нормально і падає і у нього бежіь кров з рани в районі живота. Дуже багато крові я намагаюся зупинити кров. В результаті він не помре але до похорону все таки готуються

Мені наснилося нібито кладовищі, але це було не кладовище, якесь інше місце. У мого хлопця давно помер брат, і уві сні мій хлопець зі мною посварився, він був живий, але яма його була викопана, разом з ним помирав його дідусь, дідусь весело розповідав про себе, потім ліг в труну, я зі сльозами, на колінах благала його забути ту сварку і жити нормально, він сказав немає. У підсумку він ліг в труну, я кинулася за ним, але мене стара подруга повела в занедбаний будинок. Вона намагалася мене розвеселити, але у неї це не виходило. Потім я прокинулася. Я якось задумалася над цим сном

мені піріснілось який я добре чоловіка або на вигідних умовах похоронах на бачила його вже меншого оца він стояв там їх сумно дивився то на труну то на мене

Мені приснився сон що ховають мого чоловіка але ми зним НЕ живемо разом його закопали .і я плакала на його похоронах. І стояла на колінах

Чоловік хворий, але живий .Сниться, що він похований, а я перепоховала в інше місце і принесла йому квіти, але шкодувала, що перепоховала.

Добрий день, наснилися сьогодні похорон чоловіка з яким не живемо 12лет у нього сім’я і ось приснився і я все переживала що на другий день треба було його погодувати а все говорили що дружина є але все одно поїхала на могилу

Привіт Тетяна мені снилася обстановка чужого будинку де мені повідомили що у мене помер чоловік.я плакала уві сні.але тіла чоловіка я не бачила.бачила підготовку похорону.

я пам’ятаю відчуття уві сні мені сказали що у мене помер чоловік мені було страшно, боляче це жахливо. це сталося коли я йшла по дорозі, самого чоловіка уві сні я не бачила, бачила братів і родичів я плакала

Привіт, приснилося як мені показують відео, як ніби на ношах сильно побитого несуть мого чоловіка. Потім мені кажуть що він загинув. В голові у мене його ізкалеченное обличчя.

Привіт, мені приснилося що ми з чоловіком відпочиваємо на річці, теплий літній день. І йому ставати погано з серцем. І він вмирає. І на цьому ж березі стоїть будинок. В якому стоїть його труну і куди люди приходять прощатися. Людей було багато, всі в чорному. А я сиділа в куточку теж в чорному, але труну я не бачила

Мені наснилося що ховаю чоловіка, але мрець встає і починає шукати мене.Мої батьки мені уві сні говорять щоб я виконала всі його бажання, тільки тоді він заспокоїться.А я не могла до нього наблизитися, страшно боялася.Він ходив бігав говорив наче живий.Прокинулася, а чоловік поруч спить.до чого все це?

ВОСН ховала чоловіка а він оживав і вставав з могили і так 3 рази і всю ніч ховати втомилася до чого цей сон снився з четверга на п’ятницю

Вітаю. Наснилося що ховаю чоловіка . На Яву Чоловік від мене пішов, 6 місяців тому до іншої. Уві сні ховаю його і його маму, перебуваю між двома трунами, і свекруха чомусь мене сильно тримає, так що мені складно звільниться. Пам’ятаю що сильно плакала. Потім уві сні бачу їх могилу, фотографії. І сново я сильно плачу. До чого такий сон?

Я знаю що чоловік помер, ходжу чумна, плакати не можу, але коли привезли труну, сіла поруч взяла його руку і сиділа!

Чоловік лежить померлий в труні, я сильно плачу над ним, кажу що не встигла прощення попросити навіть, погода не ясна, темно,

Снилося сьогодні вночі як саме помер чоловік, але я вже забула &# 8230; Снилася могила, він був в труні, бачила його повністю, були батьки, церемонія, самі похорони. Погода була нормальна, без дощів, не жарко не холодно&# 8230; Я плакала, і шкодувала що він такий молодий 34 роки і помер&# 8230; син є&# 8230; А чоловік живий і здоровий в реальності, не хворий&# 8230; Ведуть не стабільний спосіб життя, і тому бувають важкі часи і з фінансами і в родині.В даний період він намагається змінити спосіб життя, тиждень вдома тиша і спокій&# 8230; А мені вже це не потрібно, просто відпустила, образ не тримаю, просто хочу жити іншим вільним життям з сином, маю свої плани в майбутньому&# 8230; Може тому мені приснився сон саме такий&# 8230;?

Чоловік помер і його позоронілі чоловік лежав мертвий і його поховали я стояла і дивилася на нього х потім була скибки на труни

здрастуйте мені наснилося машина ритуальних послуг що я до б я ховаю чоловіка.і що я його не бачу в цьому сні.а просто знаю що його похорон.ну я його вже давно поховала

Уві сні я бачила чоловіка в труні) було багато людей але всі вони були в стороні одна дружина стоячи на колінах перед гробом кричала не своїм голосом і дуже сильно плакала) труна була червоного кольору і в ньому було багато яскравих кольорів

Всю ніч ховала чоловіка і плакала людей дуже багато було і був він в якійсь воді але не один там ще хтось був

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ